لوگو کانون بورس

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴ + پیش بینی تا ۲۰۳۰

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت
شما در حال مطالعه مقاله ۱۹ از ۴۹ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

با یک مقاله جذاب برای معرفی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت با شما همراه هستیم. سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها جذابیت‌های بسیار زیادی داشته و در حال حاضر بسیاری از کاربران ایرانی نیز به سمت این بازار کشیده شده‌اند. اما متاسفانه در اختیار نبودن منابع آموزشی مناسب و در کنار آن مقالات مرتبط مناسب باعث شده تا بسیاری از تریدرهای ایرانی مسیر اشتباهی را در بازار طی کرده و در نهایت نتوانند به خواسته‌های خود برسند. از این رو در کانون بورس تصمیم گرفتیم تا سری مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال را برای شما تدوین کنیم. تکمیل کننده این مقالات معرفی بهترین رمز ارزها برای سرمایه گذاری در بازار است. برای کسانی که دوره ارز دیجیتال را پشت سر گذاشته و با تکنیک های سرمایه گذاری در این بازار آشنا هستند، انتخاب یک رمز ارز مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد.

در این مقاله سعی داریم تا شما را با ارزهای دیجیتال با شرایط زیر آشنا کنیم:

 • بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴
 • بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵
 • بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

نکات کلیدی مقاله:

 • سرمایه گذاری بلند مدت تنها یکی از روش های سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال است.
 • شما می توانید برای سرمایه گذاری در این بازار از روش نوسان گیری ارز دیجیتال استفاده کرده و برای این منظور نیاز به شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری خواهید داشت.
 • لازمه اصلی سرمایه گذاری بلند مدت در بازار رمز ارزها آموزش تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال می باشد.
راهنمای مطالعه نمایش

 

اهمیت شناخت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

قبل از اینکه به معرفی بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بپردازیم، ابتدا باید اهمیت شناخت این دست رمز ارزها را برای شما بیان کنیم. متاسفانه تبلیغات نادرست و هدفمند در اینترنت باعث شده تا بسیاری از کاربران، مخصوصاً کاربران ایرانی به سمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال نامناسب کشیده شوند. اهمیت قائل شدن برای ویژگی های یک عدد دیجیتال خوب باعث شده تا بسیاری از افراد به راحتی بتوانند از کاربران ایرانی سوء استفاده نمایند. این موضوع تا حدی پیش رفته که ارز دیجیتال های شت کوین مانند ارز دیجیتال کیشو اینو به صورت خاص و اختصاصی برای تریدرهای ایرانی  توسعه پیدا می کند.

بهترین رمز ارز

تمام این موارد نشان می‌دهد که شناخته بهترین رمز ارزها برای سرمایه گذاری کوتاه مدت یا بلند مدت  می‌تواند شرایط کاربران ایرانی را در بازار به مراتب بهتر کند. این موضوع وقتی اهمیت بیشتری پیدا می کند که ضرر های هنگفت بسیاری از کاربران ایرانی را در بازار ارز های دیجیتال مشاهده می کنیم. ته نداشتن آموزش‌های حرفه‌ای لازم نیز یکی از بزرگ‌ترین معایبی است که باعث بروز چنین چالشی شده است.

سرمایه گذاری بلند مدت در ارز دیجیتال چیست؟

در مقاله هولد ارز دیجیتال چیست، به صورت جامع و کامل به بررسی این روش سرمایه گذاری برای شما عزیزان پرداختیم و چالش‌های پیش رو در آن را نیز معرفی کردیم. سرمایه گذاری بلند مدت در واقع یک استراتژی عالی برای بازار رمز ارزها است. در این استراتژی شما می‌توانید با انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت و نگه داشتن آنها برای بازه های زمانی ۲ تا ۱۰ سال سود بسیار مناسبی کسب کرده و زندگی مالی خود را از این رو به آن رو کنید. اما متاسفانه بسیاری از کاربرها حوصله و صبر کافی برای این مدت را نداشته و ترجیح می‌دهند دنبال روش های زود بازده تر بروند که ریسک بسیار زیادی دارند.

اگر شما هنوز برای انتخاب یک روش سرمایه گذاری مناسب سردرگم هستید، توصیه می کنیم مقاله هولد ارز دیجیتال چیست را  یک بار با دقت کامل مطالعه نموده و در نهایت با توجه به شرایطی که دارید، بهترین روش سرمایه گذاری را برای خود برگزینید.

چرا سرمایه گذاری بلند مدت؟

هدف ما از معرفی بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت سوق دادن شما به سمت سرمایه گذاری های طولانی مدت است. زیرا این روش سرمایه گذاری اگر همراه با یک استراتژی عالی و البته انتخاب رمز ارز مناسب همراه باشد می تواند:

 • سود بسیار خوبی برای شما به دنبال داشته باشد.
 • کمترین ریسک ممکن را در بازار رمز ارزها به سرمایه‌های شما وارد کند.
 • نیاز به گذراندن وقت و زمان زیادی نیز نخواهد داشت.
 • با توجه به تورم فعلی در کشور ما، این روش می‌تواند یک راه نجات در آینده نه چندان دور برای کسانی باشد که درآمدهای قابل توجهی ندارند.

بهترین ارز دیجیتال با پتانسیل سود بالا

مشاهده شرایط اقتصادی فعلی هموطنان باعث شد تا بر آن شویم تا سرمایه گذاری روی رمز ارزها را با معرفی مقالات کاملا ارزنده و کاربردی ترویج نماییم. هرچند معرفی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری طولانی مدت با هدف سیگنال دهی در این مقاله نبوده است، اما سعی بر آن داریم جذابیت های این روش سرمایه گذاری را به شما نشان دهیم.

سرمایه گذاری بلند مدت در ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت اختصاص دادن بخش قابل توجهی از سرمایه‌ها بهترین روش سرمایه گذاری برای کسانی مناسب است که:

 • در کوتاه مدت نیازی به سرمایه های خود ندارند.
 • صبر و حوصله زیادی دارند.
 • به دنبال رسیدن به رفاه اقتصادی و مالی در آینده ده ساله خود هستند.
 • ریسک پذیری کمی در سرمایه گذاری داشته و ترجیح می دهند تا به دنبال سود های مطمئن باشند.
 • با چالش ها و ریسک های بازار رمز ارزها آشنا بوده به دنبال اتخاذ تصمیم و روش‌هایی برای سرمایه‌ گذاری برای دور ماندن از این چالش ها هستند.
 • به دنبال یک روش سرمایه گذاری منطقی برای رسیدن به درآمدهای بالا در یک بازه زمانی معقول بوده و برای یک شبه میلیاردر شدن رویاپردازی نمی کنند.

اختصاص دادن یک سرمایه مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت در بازار ارز دیجیتال می‌تواند تبدیل به بهترین سرمایه گذاری شما در تمام طول زندگی شود.

اهمیت انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در کیفیت سرمایه گذاری

اما لازم است تا همراه با معرفی بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت یک نکته بسیار مهم را نیز در این باره با شما در میان بگذاریم. در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم، در سایت کوین مارکت کپ بیش از ۱۶ هزار رمز ارز مختلف لیست شده است. حتی فرصت کافی برای یک کاربر برای بررسی تمام این رمز ارزها نیز وجود ندارد، تا چه برسد به سرمایه گذاری بر روی همه آنها.

شناخت بهترین ها راه حلی برای دور ماندن از ریسک های بالا است. جایی که شما مجبور به انتخاب هستید، بسیاری از رمز ارزها با وجود کیفیت نامناسب، بسیار گول زننده شده و هر کسی را می توانند به سمت خود بکشاند. برای دور ماندن از این دسته از رمز ارزها و انتخاب بهترین ها نیاز است تا بهترین های بازار را با شما مرور کنیم.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

انتخاب بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت را می توان بر اساس شرایط مختلفی انجام داد. هر کاربری بنا به شرایطی که در سرمایه گذاری مد نظر دارد، برای این منظور می بایست به دنبال موارد مختلف باشد. در ادامه سعی داریم تا رمز ارزها را در دسته بندی های زیر برای شما عنوان کنیم:

 • بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴
 • بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵
 • بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

بهترین ارز دیجیتال با پتانسیل سود بالا

دقت کنید که انتخاب مناسب ترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری طولانی مدت بایستی بر اساس شرایط خود شما صورت پذیرد. بسته به اینکه:

 • چه مقدار سرمایه برای اختصاص دادن به این روش سرمایه گذاری در اختیار دارید،
 • چه مدت می توانید بدون نیاز به این سرمایه ها به زندگی عادی خود ادامه دهید،
 • دنبال چه مقدار سود هستید،
 • با چه هدفی به دنبال سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال هستید،
 • چه امکاناتی چه بازارهایی را برای سرمایه‌ گذاری در اختیار دارید،
 • در چه شرایط مالی زندگی می کنید،
 • روحیات و احساسات شما در چه شرایطی قرار دارد،

و مواردی از این دست که بیشتر به روانشناسی ارز دیجیتال برمیگردد، در انتخاب هر کدام از گزینه هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد تاثیر خواهد داشت. لذا فقط به خاطر اینکه یک ارز دیجیتال محبوبیت زیادی دارد و یا قیمت پایینی دارد نباید برای سرمایه‌ گذاری در طولانی مدت انتخاب شود.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴

در قدم اول به دنبال معرفی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴ هستیم. درباره این دسته از ارزهای دیجیتال بایستی این توضیح را به شما ارائه کنیم که تمام آن ها برای طولانی مدت تا سال ۲۰۲۵ یا حتی سال  ۲۰۳۰ شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری دارد. اما انتظار داریم که این دسته از ارزهای دیجیتال حتی در سال ۲۰۲۴ نیز سود مناسبی به سرمایه گذاران بدهند. از این رو شما می‌بایست بر این اساس که در کدام یک از دسته های سرمایه ‌گذارانی که در بالا معرفی کردیم هستید و چه شرایط سرمایه گذاری دارید، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید.

البته ذکر یک نکته مهم دیگر نیز در اینجا حائز اهمیت است. دقت داشته باشید که تمام ارز دیجیتال های سب برای سرمایه‌ گذاری را در این مقاله معرفی نکرده‌ایم و رمز ارز های بسیار زیادی وجود دارند که احتمالاً شایستگی حضور در این لیست را داشتند. در آینده ای نه چندان دور رمز ارز های جدید را نیز به این لیست اضافه خواهیم کرد تا شرایط بهتری را برای سرمایه‌ گذاری شما فراهم آوریم.

بایننس کوین

ویژگی های اصلی بایننس کوین:

 • آینده دار
 • توسط صرافی معتبر و معروف باینناس حمایت می شود.
 • سود خوبی در سالهای گذشته به کاربران خود اعطا نموده است.
 • دارای شبکه بلاکچین بسیار قدرتمند و کاربردی است.
 • از می تواند تبدیل به یک ارز دیجیتال مناسب برای پرداخت در شبکه های مختلف شود.
 • کارمزد زیادی برای خرید و فروش آن نیاز نیست.

ارز دیجیتال بایننس کوین می تواند بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا به عنوان یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاکچین قدرتمند و البته با پشتیبانی و حمایت کامل صرافی باینناس  تعریف شده است. وجود چنین شرایطی درخشان بودن آینده آن را تضمین می نماید. همچنین با وجود چنین ارز دیجیتالی سرمایه ‌گذاری برای طولانی مدت در این بازار ساده‌تر خواهد شد. بود هرچند در حال حاضر این رمز از در شرایط خوبی در میان سایر ارزهای دیجیتال قرار گرفته، اما مقایسه آن با اتریوم و بیت کوین نشان می‌دهد که هنوز پتانسیل بسیار زیادی برای رشد دارد.

پیش بینی قیمت بایننس کوین تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت بایننس کوین را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

 

میکر

ویژگی های اصلی میکر:

 • آینده دار
 • ارز دیجیتالی مبتنی بر شبکه بلاک چین است.
 • توکن میکر یک توکن کاربردی محسوب می شود.
 • امکان معاملات بین المللی با استفاده از آن بسیار ساده تر خواهد شد.

ارز دیجیتال میکر می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا این رمز ارز از همان ابتدا با اهداف مشخص و معین توسعه پیدا کرده و در همین مسیر تایید شده در حال حرکت است. یکی از اصلی ترین ویژگی های ارز دیجیتال های خوب این است که مسیر رشد را پله به پله و به صورت گام به گام طی می کنند. این مهم باعث می شود تا به مرور هم حجم معاملات آنها اضافه شده و هم تعداد کاربران شبکه آن نیز افزوده شود. میکر دقیقاً چنین شرایطی را داشته و مانند یک رمز ارز آینده دار به مسیر خود ادامه می دهد.  شواهد و تحلیل‌ها نشان می‌دهد که در آینده ای نه چندان دور این ارز دیجیتال تبدیل به یکی از بهترین های بازار خواهد شد. از این رو توصیه می کنیم برای سرمایه گذاری بلند مدت در بازار رمز ارزها به آن نیز دقت کافی داشته باشید.

پیش بینی قیمت میکر تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت میکر را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

 

یونی سوآپ

ویژگی های اصلی یونی سوآپ:

 • آینده دار
 • یک ارز دیجیتال مناسب برای پرداخت‌ها
 • توسط صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ حمایت می شود.
 • حجم معاملات بسیار بالایی دارد.
 • یک ارز دیجیتال شناخته شده و معتبر است.

ارز دیجیتال یونی سوآپ می تواند بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا این ارز دیجیتال نیز دقیقا با شرایط رمز ارز باینناس کوین توسعه پیدا کرده است. در حال حاضر کاربرانی که در صرافی یونی سوآپ برای خرید و فروش ارز های دیجیتال اقدام می کنند، با در اختیار داشتن یونی سوآپ در سبد خرید خود، می توانند هزینه ها و کاربردهای پایین‌تری پرداخت کرده و شرایط بهتری برای سرمایه‌ گذاری خود داشته باشند. به همین دلیل و البته تعداد کاربران بسیار زیاد این صرافی، انتظار داریم تا یونی سوآپ مسیر رشد خود را به همین صورت ادامه داده و در سالهای آینده با قیمتهای بسیار بیشتری آن را مشاهده کنیم.

پیش بینی قیمت یونی سوآپ تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت یونی سوآپ را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

پنکیک سوآپ

ویژگی های اصلی پنکیک سوآپ:

 • آینده دار
 • توسط صرافی  غیر متمرکز پنکیک سوآپ حمایت می شود.
 • ارز دیجیتالی مناسب برای پرداخت های درون شبکه‌ای است.
 • کاربردهای بسیار زیادی برای آن تعریف شده است.
 • به دلیل اعتبار و محبوبیت و همچنین شهرت صرافی پنکیک سوآپ، خیلی از کاربران این ارز دیجیتال را شناخته و روی آن سرمایه گذاری می کنند.

ارز دیجیتال پنکیک سوآپ می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا توسط یکی از بهترین صرافی های غیرمتمرکز جهان حمایت می‌شود. دقیقا مطابق با شرایطی که برای ارز دیجیتال یونی سوآپ برشمردیم، این رمز ارز نیز به عنوان واحد پرداخت کارمزد ها در صرافی بزرگ پنکیک سوآپ معرفی شده است. به همین دلیل بسیاری از کاربران این صرافی  رمز ارز نیز در سبد خرید خود قرار داده و همین امر می‌تواند باعث رشد قیمت آن در سال‌های آتی شود. از این گذشته پنکیک سوآپ یک ارز دیجیتال کاربردی نیز شناخته می‌شود.

پیش بینی قیمت پنکیک سوآپ تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت پنکیک سوآپ را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت

هدرا هش گراف

ویژگی های اصلی هدرا هش گراف:

 • آینده دار
 • امنیت بسیار بالایی دارد.
 • از فناوری های پیشرفته و مدرن در توسعه آن استفاده شده است.
 • تیم پشتیبانی و حمایت کننده قدرتمندی دارد.
 • مقیاس پذیری قابل توجهی دارد.
 • برای کاربردهای خاصی توسعه پیدا کرده است.

ارز دیجیتال هدرا هش گراف می تواند بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا با یک هدف مشخص وارد بازار رمز ارزها شده است. این ارز دیجیتال با هدف ایمنی بیشتر، محیط کاربری ساده تر و استفاده راحت تر از شبکه بلاک چین توسعه پیدا کرده و شرایط بسیار خوبی برای رسیدن به این امکانات نیز برای کاربران فراهم آورده است. به همین دلیل و بسیاری از دلایل تکنیکالی، هدرا تبدیل به یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری شده و در حال حاضر بسیاری از کاربران ایرانی نیز علاقه زیادی به سرمایه گذاری روی این رمز ارز دارند.

پیش بینی قیمت هدرا هش گراف تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت هدرا هش گراف را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت

فلو

ویژگی های اصلی فلو:

 • آینده دار
 • دارای یک شبکه بلاک چین قدرتمند و ایمن
 • فوق العاده کاربردی
 • موثر در پروژه های NFT

ارز دیجیتال فلو می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا دارای یک شبکه بلاکچین بسیار قدرتمند و عالی است. شما به راحتی می توانید در شبکه بلاک چین فلو هر محصولی را به NFT تبدیل کنید. همین کاربرد عالی و بی نظیر شبکه به فلو این باعث شده تا شهرت و محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند. به همین دلیل سرمایه گذاران زیادی نیز به دنبال خرید این رمز ارز رفته اند. نکاتی که در مقاله آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بررسی کردیم، از نظر تکنیکالی نیز این رمز ارز شرایط بسیار مناسبی برای رشد دارد. شما نیز می توانید فلو را جزء یکی از گزینه های  سرمایه گذاری خود قرار دهید.

پیش بینی قیمت فلو تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت فلو را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت

فایل کوین

ویژگی های اصلی فایل کوین:

 • آینده دار
 • تعریف شده در پروژه Web3
 • دارای شبکه بلاکچین ایمن و کاربردی
 • حجم معاملات بالا
 • طرفداران بسیار زیاد

ارز دیجیتال فایل کوین می تواند بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت زیرا یک پروژه قدرتمند و عالی در فناوری Web3 است. احتمالاً اگر اطلاعات و اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را در چند ماه گذشته دنبال کرده باشید، با این فناوری آشنا بوده و می‌دانید که ارز دیجیتال های تعریف شده در این فناوری با جذابیت های بسیار زیادی روبرو شده و بسیاری از کاربران به دنبال خرید و فروش این دسته از رمز ارزها می روند. جالب است بدانید که فایل کوین یکی از بهترین گزینه ها برای رشد و توسعه این فناوری جذاب است. است از این رو توکن آن نیز تبدیل به یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه‌ گذاری در بلند مدت شده است.

پیش بینی قیمت فایل کوین تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت فایل کوین را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

مانا دستراند

ویژگی های اصلی مانا دستراند:

 • آینده دار
 • محبوبیت بسیار زیاد
 • یک ارز دیجیتال کاربردی در پروژه NFT
 • تعریف شده در پی متاورس
 • حجم معاملات قابل توجه
 • کاربرد بسیار زیاد

ارز دیجیتال مانا دستراند می تواند بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا یکی از بهترین پروژه های تعریف شده در فناوری متاورس می باشد. از گذشته های بسیار دور تحلیلگران و اقتصاددانان تولد فناوری متاورس را نوید داده بودند. این فناوری قرار است دنیای واقعی را با دنیای مجازی پیوند داده و حتی شرایط زندگی در دنیای مجازی را نیز برای انسان‌ها فراهم آورد. ارز های دیجیتال بهترین و مناسب ترین گزینه برای توسعه این فناوری محسوب می شود که مانا یکی از بهترین های آن ها است. در ماه های تعداد طرفداران این رمز ارز چندین برابر شده و شاهد رشد قابل توجهی در ارزش بازار آن نیز بوده ایم. برای آینده نیز شرایط بسیار درخشانی برای ارز دیجیتال مانا تعریف می شود.

پیش بینی قیمت مانا دستراند تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت مانا دستراند را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

سند باکس

ویژگی های اصلی سند باکس:

 • آینده دار
 • تعریف شده در پروژه NFT ها
 • تعریف شده در پروژه متاورس
 • کاربرد بسیار زیاد برای توسعه فضای مجازی

ارز دیجیتال سند باکس می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا یکی دیگر از بهترین پروژه ها در زمینه متاورس است. در بند قبلی اهمیت این پروژه را تعریف کردیم و اشاره نمودیم که ارزهای دیجیتال تعریف شده در این پروژه در حال حاضر با استقبال بسیار زیادی همراه شده‌اند. سند باکس نیز یکی از بهترین گزینه ها برای توسعه فضای مجازی بوده و احتمالاً در آینده بیشتر درباره آن خواهید شنید. جالب است که تعداد طرفداران این رمز ارز نیز در ماه های گذشته با رشد قابل توجهی همراه شده است. پیش بینی ها نشان می دهد که برای سال‌های آینده بایستی منتظر رشد بیشتری برای آن نیز باشیم.

پیش بینی قیمت سند باکس تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت سند باکس را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

استکس

ویژگی های اصلی استکس:

 • آینده دار
 • یکی از بهترین گزینه ها برای تعریف قراردادهای هوشمند
 • بستری مناسب برای برنامه های غیرمتمرکز DApp
 • سهولت در استفاده
 • مقیاس پذیری بالا

ارز دیجیتال استکس می تواند بهترین ارز دیجیتال جهت سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا با کاربردهای قابل توجه به تعریف شده و شرایط بسیار خوبی در بین سایر رقبای خود دارد. استکس در واقع بیت کوین پیشرفته است. این رمز از برای برطرف کردن نواقص و ایرادات بیت کوین و تبدیل شدن به جایگزینی برای آن به وجود آمده است. هرچند برای رسیدن به این مهم فاصله بسیار زیادی داشته و شاید چنین رویاپردازی برای آن بسیار زیاد باشد، اما به جهت کاربردهای بسیار زیاد و کیفیت خوبی که شبکه بلاک چین آن دارد، تبدیل به یک ارز دیجیتال محبوب و جالب برای سرمایه‌ گذاری نیز شده است.

پیش بینی قیمت استکس تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت استکس را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵

معرفی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۲ به پایان رسید. در این بخش سعی داریم تا بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ را به شما معرفی کنیم. البته این دسته از رمز ارزها نیز گزینه مناسبی برای کوتاه مدت یکی دو ساله نیز هستند اما شرایط آنها نشان می دهد که در بازه‌های زمانی بیشتر می توانند سود قابل توجه تری را برای کاربران به دنبال داشته باشند.  توصیه می‌کنیم حتماً این سری از رمز ارزها را به خوبی شناسایی کرده و حتما درصد قابل توجهی از سرمایه‌های خود را روی آنها قرار دهید. این مهم باعث می‌شود تا در یک دهه آینده سرمایه قابل توجهی در اختیار داشته باشید و بتوانید جلوتر از تورم سرمایه های خود را رشد دهید.

به دلیل تعداد سکه های در گردش پایین این دسته از رمز ارزها در صورتی که به قیمت های بسیار بالایی برسند، حتی امکان خرید آنها را نیز نخواهید داشت. کاهش عرضه که امری قابل پیش بینی و طبیعی برای این دسته از ارزهای دیجیتال است، در آینده‌ای نه چندان دور قیمت‌های بسیار زیادی را برای آنها ایجاد خواهد کرد.

بیت کوین

ویژگی های اصلی بیت کوین:

 • آینده دار
 • اولین ارز دیجیتال جهان
 • بهترین ارز دیجیتال جهان
 • طرفداران بسیار زیاد
 • محبوبیت فوق‌العاده زیاد
 • لیدر بازار رمز ارزها
 • جایگزینی برای پول واقعی
 • اهمیت بسیار زیاد برای دولت ها

ارز دیجیتال بیت کوین می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا همین الان هم به عنوان بهترین ارز دیجیتال دنیا شناخته می شود. رمز ارزها با پیدایش بیت کوین وارد زندگی ما انسان‌ها شده و در حال حاضر تبدیل به پدیده اصلی جامعه امروز شده اند. شاید اگر به ۱۰ سال گذشته بازگردیم، این همه ما تمام دارایی های خود را تبدیل به بیت کوین خواهیم کرد. اما جالب است بدانید که این جمله برای ده سال آینده نیز به همین صورت تعریف می‌شود. هرچند رسیدن به قیمت های ۴۰ تا ۵۰ هزار دلاری باعث شده تا به گردن خیلی گران باشد، اما با رسیدن آن به قیمت های یک میلیون دلار، این قیمت ها هم ناچیز خواهد بود. توصیه می کنیم حتماً درصد قابل توجهی از سرمایه‌های خود را برای خرید بیت کوین اختصاص دهید.

پیش بینی قیمت بیت کوین تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت بیت کوین را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای 2025 بهترین ارز دیجیتال برای 2025 بهترین ارز دیجیتال برای 2025

اتریوم

ویژگی های اصلی اتریوم:

 • آینده دار
 • دومین ارز دیجیتال برتر جهان
 • دارای کاربردهای بسیار زیاد
 • شبکه بلاکچین قدرتمند و کاربردی
 • مقیاس پذیری قابل توجه
 • تیم پشتیبانی قدرتمند
 • محیط کاربری بسیار ساده و قابل درک

ارز دیجیتال اتریوم می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا می توان آن را به عنوان کاربردی ترین ارز دیجیتال دنیا معرفی کرد. در حال حاضر تعداد توکن هایی که در شبکه بلاک چین اتریوم  تعریف شده‌اند، به قدری زیاد است که احتمالاً خود تیم پشتیبان اتریوم نیز نمی تواند آن ها را بشمارد. امکان استفاده بسیار ساده و با هزینه های بسیار کم باعث شده تا شبکه بلاک چین اتریوم تبدیل به کاربردترین شبکه بلاک چین شود. سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال اتریوم هم از طریق خرید و نگهداری این رمز ارز و هم از طریق استخراج شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاران به دنبال خواهد داشت. با توجه به رقابت بسیار تنگاتنگی که میان اتریوم و بیت کوین وجود دارد، در آینده‌ای نه چندان دور بود بایستی شاهد قیمت‌های قابل توجهی برای آن نیز باشیم.

پیش بینی قیمت اتریوم تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت اتریوم را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای 2025 بهترین ارز دیجیتال برای 2025 بهترین ارز دیجیتال برای 2025

پالیگان

ویژگی های اصلی پالیگان:

 • آینده دار
 • امکان افزایش سرعت صرافی های غیرمتمرکز
 • گزینه عالی برای تبدیل شدن به پرداخت در شبکه اینترنت
 • دارای بلاک چین بسیار قدرتمند
 • مقیاس پذیری بالا

ارز دیجیتال پالیگان می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا با اهداف بسیار خوبی در بازار رمز ارزها توسعه پیدا کرده است. بسیاری از ارز های دیجیتال در حال حاضر بدون کوچکترین کاربردی تعریف شده و یا کاربردهای آنها تکراری است. از این بابت باید با سایر ارزهای دیجیتال رقابت بسیار سنگینی داشته باشند. یکی از اصلی ترین رقیب ها برای تمام ارزهای دیجیتال کاربردی،  ارز دیجیتال پالیگان می باشد. این رمز از شرایط بسیار خوبی برای تبدیل شدن به گزینه ای برای پرداخت های اینترنتی است. به همین دلیل در سال‌های گذشته با طرفداران بسیار زیادی نیز همراه شده و در حال حاضر گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه‌ گذاری بلند مدت نیز شناخته می شود.

پیش بینی قیمت پالیگان تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت پالیگان را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای 2025 بهترین ارز دیجیتال برای 2025 بهترین ارز دیجیتال برای 2025

ریپل

ویژگی های اصلی ریپل:

 • آینده دار
 • گزینه بسیار عالی برای پرداخت های اینترنتی
 • دارای شبکه بلاک چین با امکان استفاده ساده
 • یک پلتفرم قدرتمند برای تعریف سایر پروژه ها

ارز دیجیتال ریپل می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا شرایط کاربردی بسیار خوبی دارد. شاید اگر تعداد سکه های در گردش کمتری برای ریپل تعریف می شد، در حال حاضر قیمت آن  نزدیک به قیمت اتریوم بود. اما تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال با علم بر این موضوع، موضوع آن را برای تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال کاربردی و مناسب برای پرداخت ها توسعه داده است. به همین دلیل در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی داشته و در آینده نه چندان بود بایستی شاهد قیمت های بیشتری نیز برای آن باشیم. پیش بینی ها نشان می دهد که ریپل در آینده می تواند جایگزین مناسبی برای پول واقعی نیز باشد.

پیش بینی قیمت ریپل تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت ریپل را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای 2025 بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن

لایت کوین

ویژگی های اصلی لایت کوین:

 • آینده دار
 • نسخه پیشرفته تر بیت کوین
 • جذاب برای استخراج
 • حجم معاملات بالا
 • طرفداران بسیار زیاد

ارز دیجیتال لایت کوین می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا از نظر استخراج به راحتی می توان روی درآمد آن حساب کرد. لایت کوین ارز دیجیتالی است که بیشتر برای رقابت با بیت کوین و برطرف کردن نقاط ضعف آن اعم از مقیاس پذیری پایین تعریف شده است. هرچند این ارز دیجیتال به هیچ وجه به محبوبیت بیت کوین رسیده اما با این حال دارای محبوبیت قابل توجهی است بسیاری از تحلیلگران آینده روشنی را برای آن پیش بینی می‌کنند. قرار گرفتن لایت کوین به عنوان یکی از  ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه‌ گذاری‌  بلند مدت با توجه به خصوصیات و محبوبیتی که دارد، چندان عجیب و غریب نیست.

پیش بینی قیمت لایت کوین تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت لایت کوین را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن

کاردانو

ویژگی های اصلی کاردانو:

 • آینده دار
 • دارای بلاک چین چه کاربردی و قدرتمند
 • تیم توسعه دهنده و پشتیبانی عالی
 • مناسب برای پرداخت
 • کارمزدهای بسیار پایین شبکه

ارز دیجیتال کاردانو می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا طرفداران و محبوبیت بسیار زیادی داشته و در حال تبدیل شدن به یک ارز دیجیتال جایگزین برای پرداخت های اینترنتی نیز هست. ایمنی و امنیت بسیار زیاد شبکه بلاک چین کاردانو باعث شده تا شبکه این رمز از تبدیل به یکی از محبوب ترین های بازار ارز های دیجیتال شود. تمام این موارد و اطلاعات فاندامنتالی در دسترس از کاردانو باعث شده تا این ارز دیجیتال گزینه ای بسیار عالی برای سرمایه گذاری باشد. به راحتی می توانید برای بازه های زمانی طولانی مدت روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده و سود قابل توجهی از آن به دست آورید. تیم توسعه دهنده کاردانو ادعا کرده که به زودی در قابلیت های شبکه می تواند جایگزین سولانا نیز شود.

پیش بینی قیمت کاردانو تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت کاردانو را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن

الگورند

ویژگی های اصلی الگورند:

 • آینده دار
 • امنیت بسیار بالا
 • شفافیت بسیار بالا
 • مقیاس پذیری بسیار بالا و قابل توجه

ارز دیجیتال الگورند می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا یکی از کاربردی‌ترین ارزهای دیجیتال جهان است. اگر بخواهیم تمام رمز ارز های جهان را بر اساس شرایط کاربردی تعریف شده در شبکه آنها رتبه بندی کنیم، الگورند قطعاً یکی از رتبه های برتر این لیست خواهد شد. ارزهای دیجیتال دارای شبکه بلاکچین کاربردی معمولاً خیلی با محبوبیت بسیار خوب روبرو شده و حجم معاملات زیادی را در آن ها شاهد هستیم. اتفاقی که برای الگورند نیز به همین ترتیب رخ داده است.

پیش بینی قیمت الگورند تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت الگورند را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن

پولکادات

ویژگی های اصلی پولکادات:

 • آینده دار
 • هدفمند و با برنامه
 • نسل جدید پروتکل های بلاک چین
 • کاربردی

ارز دیجیتال پولکادات می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا این رمز ارز در حال حاضر در شرایط بسیار ایده آلی به سر می برد و طرفداران بسیار زیادی هم دارد. اگر بیت کوین را نسل اول و اتریوم را نسل دوم بلاک چین های قلمداد کنیم، پولکادات می تواند به عنوان نسل سوم از بلاک چین ها معرفی شود که کارکرد ویژه ای داشته و کم کم در حال تبدیل شدن به یک بلاک چین همه کاره است. با خرید و هولد کردن این ارز دیجیتال برای طولانی مدت می توانید شاهد سودهای قابل توجهی برای خود باشید. اتفاقی که هر تریدری را خوشحال خواهد کرد. هدف نهایی پولکادات تبدیل شدن به اینترنت بلاک چین ها است و همین الان هم در این مسیر شرایط خوبی دارد. ارز دیجیتال بومی بلاک چین پولکادات یعنی دات در حال حاضر یکی از پر حجم ترین معاملات را در بین تمام رمز ارزها دارا است.

پیش بینی قیمت پولکادات تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت پولکادات را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن

اتریوم کلاسیک

ویژگی های اصلی اتریوم کلاسیک:

 • آینده دار
 • عدم امکان تغییر در تراکنش های انجام شده
 • مبتنی بر الگوریتم اثبات کار
 • قابلیت اطمینان بالا
 • دارای شبکه بلاک چین قابل برنامه ریزی

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا یک ارز دیجیتال بسیار ارزشمند می باشد. این رمز ارز در حال حاضر با حجم بسیار بالا در بازار در حال معامله است. هر چند قرار گرفتن آن در زیر سایه اتریوم باعث شده تا بسیاری از کاربران به سمت سرمایه گذاری روی اتریوم بروند، اما با این حال اتریوم کلاسیک نیز ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارد. این رمز ارز کاربردی که از طریق استخراج نیز می توان برای درآمدزایی در آن استفاده نمود، در حال حاضر در میان کاربران ایرانی نیز طرفداران زیادی دارد. البته که اتریوم کلاسیک قطعات در لیست بهتری رمز ارزهای برای سرمایه گذاری بلند مدت در صد لیست قرار ندارد، اما با این حال از جمله گزینه های عالی برای این منظور محسوب می شود.

پیش بینی قیمت اتریوم کلاسیک تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت اتریوم کلاسیک را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال برای هولد کردن بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

بیت کوین کش

ویژگی های اصلی بیت کوین کش:

 • آینده دار
 • ارز دیجیتال ارزان قیمت
 • هزینه کارمزدهای کمتر
 • مقیاس پذیری بالا
 • قابل معامله در بهترین صرافی های جهان

ارز دیجیتال بیت کوین کش می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا هر چند به عنوان یکی از فورک های بیت کوین است، اما با این حال با توجه به ویژگی های بسیار عالی که دارد، به عنوان یک رمز ارز عالی شناخته شده و جذابیت های بسیار زیادی دارد. البته تیم توسعه دهنده کوچک بیت کوین کش باعث شده تا سرعت رشد و توسعه آن کم باشد، اما با این حال این رمز ارز با توجه به کم کردن هزینه های تراکنش ها در بلاک چین خود توانسته به محبوبیت بسیار زیادی برسد. شما نیز اگر بخشی از سرمایه های خود را در روی این رمز ارز سرمایه گذاری کنید، می توانید برای یک بازه زمانی طولانی انتظار سود قابل توجهی داشته باشید. بیت کوین کش می تواند شرایط خوبی در آینده ای نه چندان دور برای سرمایه گذاران خود رقم بزند.

پیش بینی قیمت بیت کوین کش تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت بیت کوین کش را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

مونرو

ویژگی های اصلی مونرو:

 • آینده دار
 • کاربردی و هدفمند
 • امنیت بالا
 • ارز دیجیتال منحصر به فرد
 • مقیاس پذیری بالا
 • هزینه های مقرون به صرفه

ارز دیجیتال مونرو می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵ باشد زیرا با هدف بسیار متعالی ساخته شده و همین هدف را دنبال می نماید. مونرو از همان ابتدا برای تبدیل شدن به یک شبکه ای برای پرداخت سریع، ارزان و ایمن توسعه پیدا کرده و در حال حاضر برای همین وضعیت شرایط بسیار ایده آلی دارد. همین مزیت ها و ویژگی های عالی باعث شده تا بسیاری از کاربران به دنبال سرمایه گذاری روی آن باشند. مونرو همین الان هم در وضعیت درخشانی قرار دارد و در سالا های آینده می توان انتظار داشت که این رمز ارز از این هم بهتر شود. به همین دلیل سرمایه گذاری بلند مدت بر روی آن می تواند یک سرمایه گذاری ایده آل محسوب شود.

پیش بینی قیمت مونرو تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت مونرو را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

سولانا

ویژگی های اصلی سولانا:

 • آینده دار
 • مقیاس پذیری بسیار بالا
 • زمان پردازش کوتاه
 • کارمزد پایین تراکنش ها
 • شبکه بلاک چین ایمن

ارز دیجیتال سولانا می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا یک ارز دیجیتال همه چیز تمام است. این ارز دیجیتال با ویژگی های بسیار عالی و ایده آلی که دارد، روند رو به رشد سریع و عالی را پشت سر می گذراند. سولانا با هدف رفع مشکلات ارز های دیجیتالی قبلی توسعه پیدا کرده است. به عنوان نمونه می توان به مقیاس پذیری بسیار بالای آن اشاره کرد. شبکه این رمز ارز در کمتر از یک ثانیه بیش از ۵۰۰۰۰ تراکنش را مدیریت می نماید. از این گذشته این قابلیت و سایر قابلیت های سولانا روز به روز هم در حال بهتر شدن هستند. برای اینکه بتوانید یک سرمایه کاری مطمئن در بازه زمانی طولانی مدت برای خود رقم بزنید، تنها کافی است سولانا بخرید. این رمز ارز حتی از نظر ویژگی هایی که دارد، از بیت کوین و اتریوم نیز بهتر عمل کرده و جایگزینی کاملا شایسته برای آنها خواهد بود.

پیش بینی قیمت سولانا تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت سولانا را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت


بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت


در این بخش از مقاله به دنبال معرفی ارزهای دیجیتال ارزان قیمت و آینده دار برای سرمایه‌ گذاری بلند مدت هستیم. بسیاری از کاربران به دلیل داشتن سرمایه های کم معمولاً میل به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال با قیمت پایین دارند. پایین بودن قیمت این دسته از ارزهای دیجیتال باعث می‌شود تا امکان خرید تعداد زیادی از آنها حتی با سرمایه های کم نیز وجود داشته باشد. برای مثال رمز ارز ای را تصور کنید که برای رسیدن آن به قیمت یک دلاری نیاز به ۱۰ هزار برابر شدن قیمت فعلی آن وجود دارد. مسلما تنها سرمایه گذاری ۱۰ میلیون تومانی روی این رمز ارز به امید اینکه قیمت آن به یک دلار برسد، می تواند هر کسی را تبدیل به یک میلیاردر بزرگ نماید.

البته سرمایه گذاری روی این دسته از ارزهای دیجیتال به این سادگی‌ها نبوده و با چالش‌های بسیار زیادی همراه است. ریسک سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارزان قیمت به مراتب بیشتر از رمز ارز هایی است که در بخش های قبلی آنها را معرفی کردیم. با این حال تصمیم گرفتیم تا مناسب ترین گزینه ها برای سرمایه گذاری را به شما معرفی کنیم. با انتخاب هر یک از ارزهای دیجیتال گفته شده در این بخش میتوانید شرایط خوبی برای سرمایه گذاری در آینده برای خود رقم بزنید.

بیت تورنت

ویژگی های اصلی بیت تورنت:

 • آینده دار
 • به عنوان یک ارز دیجیتال قابل استفاده در آینده می توان از آن یاد کرد.
 • امکان جذب سرمایه برای کارهای خلاقانه را دارد.
 • کاربردهای بسیار متنوعی دارد.
 • یک برنامه ریزی بسیار دقیق برای آینده پیش روی آن صورت گرفته است.

ارز دیجیتال بیت تورنت می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا هم تاریخچه خوبی دارد و هم برنامه بسیار عالی برای شبکه آن صورت گرفته است. این رمز ارز را می توان یکی از پرکاربردترین رمز ارزها در زمان آینده و با به روی کار آمدن جامعه مجازی تعریف کردو به همین دلیل بسیاری از کاربران و تحلیل گران معتقدند که هنوز درصد قابل توجهی از ویژگی های بیت تورنت به روی کار نیامده است. با این حال در همین شرایط فعلی نیز خرید این رمز ارز با استقبال خوبی روبرو شده و خیلی ها ب دنبال کشاندن سرمایه های خود به سوی آن هستند. با توجه به قیمت پایینی هم که بیت تورنت دارد، به زودی باید منتظر رسیدن آن به سودهای قابل توجه برای سرمایه داران باشیم.

پیش بینی قیمت بیت تورنت تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت بیت تورنت را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

دوج کوین

ویژگی های اصلی دوج کوین:

 • آینده دار
 • کاربردی
 • دارای یک شبکه بلاک چین ایمن
 • قیمت بسیار پایین برای سرمایه گذاری

ارز دیجیتال دوج کوین می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا در حال حاضر طرفداران بسیار زیاد ی داشته و افرادی زیادی آن را در سبد سرمایه گذاری خود قرار داده اند. از این رو این رمز ارز می تواند در آینده بسیار سود زا باشد. حمایت نهنگ های بزرگ باعث شده تا این تصور در میان کاربران قوت بگیرد. البته سرمایه گذاری روی دوج کوین باید با احتیاط و برای رسیدن به سود های مشخص صورت پذیرد. به نظر قیمت ۱ دلاری می تواند آینده خوبی برای این رمز ارز باشد و در این قیمت ها می توانید سرمایه های خود را به ارزهای دیجیتال بهتر هدایت دهید.

پیش بینی قیمت دوج کوین تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت دوج کوین را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین شت کوین بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت بهترین شت کوین

شیبا اینو

ویژگی های اصلی شیبا اینو (Shib):

 • حجم بالای معاملات
 • حمایت افراد سرمایه دار

ارز دیجیتال شیبا اینو می تواند بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا این رمز ارز توسط بزرگترین سرمایه گذاران بازار رمز ارزها حمایت شده و خیلی ها به دنبال قرار دادن سرمایه های خود به آن هستند. این ارز دیجیتال البته یک توکن کم کاربرد است که به تازگی کاربردهایی برای آن تعریف شده است. اما با این حال حمایت افراد زیادی را پشت سر خود دارد. توصیه می کنیم که برای سرمایه گذاری روی آن نهایت دقت را داشته باشید. زیرا این مهم می تواند با ریسک ها  و چالش هایی همراه باشد. این رمز ارز با هدف جایگزینی برای دوج کوین توسعه پیدا کرده اما با این حال هنوز فاصله زیادی تا محبوبیت و جذابیت های دوج کوین دارد. به دلیل قیمت بسیار بسیار پایین سرمایه گذاران زیادی با امید چندین هزار برابر شدن سرمایه های خود دست روی آن گذاشته اند. شما نیز می توانید بخش کوچکی از سرمایه های خود در بازار را به آن اختصاص دهید.

پیش بینی قیمت شیبا اینو تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت شیبا اینو را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین شت کوین بهترین شت کوین بهترین شت کوین

چیلیز

ویژگی های اصلی چیلیز:

 • آینده دار
 • کاربردی
 • منحصر به فرد
 • حمایت شده توسط شرکت های معتبر

ارز دیجیتال چیلیز می تواند بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا یک ارز دیجیتال با برنامه است که مخصوص برنامه های ورزشی توسعه پیدا کرده و در همین راستا قدم بر می دارد. این رمز ارز اولین ارز دیجیتال اختصاص یافته به این دست از برنامه است. به همین دلیل می توانید روی آن حساب ویژه ای داشته باشید. قیمت بسیار پایین چیلیز باعث شده تا خیلی ها به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت روی آن باشند. البته باید در این راه دقت داشته باشید که خیلی هم این سرمایه گذاری بلند مدت نشود. توصیه می کنیم که بعد از رسیدن به سود قابل توجه با خرید چیلیز، سرمایه های خود را به رمز ارزها بهتر و ایمن تر اعم از اتریوم، بیت کوین و یا سولانا انتقال دهید. حتی مونرو و کاردانو نیز می توانند گزینه های بهتری نسبت به این رمز ارز برای سرمایه گذاری بلند مدت تر باشند. اما به دلیل قیمت پایین امکان کسب سود های خیلی زیاد با آن وجود دارد.

پیش بینی قیمت چیلیز تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت چیلیز را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین شت کوین بهترین شت کوین بهترین رمز ارز

استلار

ویژگی های اصلی استلار:

 • آینده دار
 • تورم سالیانه ۱ درصدی
 • هزینه کم در کارمزدها
 • مقیاس پذیری بالا
 • متن باز

ارز دیجیتال استلار می تواند بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا یک پروژه قدرتمند و  با برنامه در شبکه های بلاک چین محسوب می شود. شما می توانید این رمز ارز را با مزیت های بسیار زیادی در میان سایر ارزهای دیجیتال در اختیار داشته باشید. استلار به طرز عجیبی هنوز قیمت بسیار اینچنین دارد و باید در آینده ای نه چندان دور انتظار رسیدن ان به قیمت های به مراتب بالاتر را نیز داشته باشیم. این رمز ارز به دلیل کاربردهای بسیار زیاد و البته تیم حمایتی بسیار قوی در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی داشته و کاربران  زیادی هستند که به دنبال سرمایه گذاری روی آن می روند. به دلیل قیمت پایین حتی با مبالغ کم نیز می توان روی این رمز ارز سرمایه گذاری کرد.

پیش بینی قیمت استلار تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت استلار را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین رمز ارز بهترین رمز ارز بهترین رمز ارز

ایاس

ویژگی های اصلی ایاس:

 • آینده دار
 • ایمنی بالا
 • مقیاس پذیری عالی
 • مبتنی بر قراردادهای هوشمند
 • ذخیره سازی ابری daPP ها
 • با هدف حذف کامل کارمزدها

ارز دیجیتال ایاس می تواند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد زیرا یک ارز دیجیتال با برنامه های بسیار عالی برای آینده است. خیلی از کاربرانی که به دنبال یک رمز ارز با شرایط فوق العاده عالی اما با قیمت پایین برای سرمایه گذاری هستند، می توانند روی ایاس سرمایه گذاری کنند. در حال حاضر امکان انجام هزاران تراکنش در کسری از ثانیه در شبکه این راز دیجیتال وجود دارد. انعطاف پذیری بسیار بالا، قابلیت ارتقاء، مصرف انرژی بسیار پایین و مواردی از این دست باعث شده تا این ارز دیجیتال یک پروژه قدرتمند در میان رمز ارزهای مختلف باشد.

پیش بینی قیمت ایاس تا ۲۰۳۰

در نمودارهای زیر می توانید پیش بینی قیمت ایاس را برای سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۰ مشاهده کنید.

بهترین رمز ارز بهترین رمز ارز بهترین رمز ارز

اتم

معرفی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴ را با بررسی یکی دیگر از رمز ارزهای بسیار جذاب و عالی ادامه می‌دهیم که احتمالاً درباره آن مطالبی را شنیده باشید و می‌دانید که جذابیت‌های بسیار بالایی دارد. ارز دیجیتال اتم که توکن بومی شبکه کازماس محسوب می‌شود، یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری طولانی مدت است شرایط بسیار جذابی را می‌توانیم برای آن در نظر بگیریم. در همین ابتدا باید اشاره داشته باشیم که در فرایند استیک ارز دیجیتال شما می‌توانید اتم را با سودهای بسیار بالای و در حدود ۲۲ در انواع کیف پول‌های نرم‌افزاری استیک کرده و سود سالانه ثابت و تضمین شده از استیک این ارز دیجیتال به دست آورید.

کاربران ایرانی که به دنبال انتخاب بهترین ارز برای استیک هستند می‌توانند حتماً اتم را نیز در لیست گزینه‌های مورد نظر خود قرار دهند و شرایط این ارز دیجیتال را نیز در کیف پول تراست ولت و اتمیک ولت مورد ارزیابی قرار دهند. استیک در اتمیک و تراست ولت می‌تواند سود حدود ۲۲ درصدی را برای ارز دیجیتال اتم در اختیار شما قرار دهد. کازماس یک پلتفرم اختصاصی برای استیکینگ هم محسوب می‌شود و یکی از جذابیت‌های سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال همین موضوع نیز است.

کمتر سرمایه‌گذار و صرافی را در بازار می‌توانید پیدا کنید که اتم را در لیست گزینه‌های مورد نظر خود برای سرمایه گذاری در نظر نگرفته باشد بخشی از سرمایه‌های خود را روی این رمز ارز قرار نداده باشد. شبکه بلاکچین فوق العاده پیشرفته و اختصاصی اتم باعث شده تا در آینده آن امیدواری بسیار زیادی وجود داشته باشد روی همین گزینه حساب می‌کنند. البته جذابیت‌های سرمایه گذاری بر روی اتم تنها به ویژگی‌های مثبت و امکان استیک کردن آن محدود نمی‌شود و این رمز ارز پتانسیل بسیار بالایی برای سودآوری را نیز دارا است.

برای اینکه آینده اتم را با توجه به نوسانات قیمت آن در گذشته مورد تجزیه تحلیل و آنالیز قرار دهیم باید اشاره داشته باشیم که این رمز ارز از ابتدای ورود خود به بازار ارز دیجیتال با نوسانات بسیار زیادی روبرو شده و قیمت‌های بسیار بالاتری را نسبت به شرایط کنونی تجربه کرده است. کازماز در ابتدای ورود به بازار با قیمت حدود ۶ دلار در بازار وارد جریان معامله شده و اکنون نیز با حدود قیمتی ۷ دلار در بازار در دسترس است. اتم در طول تاریخچه خود موفق شده تا به قیمت ۴۵ دلار هم برسد که تکرار همین قیمت می‌تواند ارزش دارایی کاربران امروز آن را به بیش از ۶ برابر افزایش دهد.

با توجه به افزایش کاربردهای شبکه بلاکچین اتم البته اهتمامی که تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال برای ارتقای سطح کیفیت آن دارد انتظار می‌رود تا در آینده شاهد قیمت‌های به مراتب بالاتری نیز برای آن باشیم که همین موضوع جذابیت‌های سرمایه گذاری بلند مدت بر روی اتم را بیشتر هم می‌کند.

ورلد موین

همچنین در لیست بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴ باید به معرفی یک ارز دیجیتال بسیار جذاب که به تازگی وارد بازار رمزارزها شده نیز بپردازیم که احتمالاً شاید در همین چند ماه گذشته درباره آن نکاتی را شنیده باشید. ارز دیجیتال ورلد کوین که توکن بومی شبکه پلتفرم چت جی پی تی محسوب می‌شود یکی از رمز ارزهایی است که با سر و صدای بسیار زیاد وارد بازار شد و بلیت‌های بسیار جذابی که برای آن در نظر گرفته شده انتظار می‌رود تا شاهد استقبال بسیار بی‌نظیر کاربران از آن در آینده باشیم.

پلتفرم چت جی پی تی در حال حاضر پیشرفته‌ترین پلتفرم هوش مصنوعی در جهان است که با روی کار آمدن خود شرایط بسیار متفاوتی را برای حوزه هوش مصنوعی در جهان رقم زد و همین موضوع باعث ایجاد سر و صدای بسیار زیادی در این زمینه شد. همین ورود چت جی پی تی به بازار جهان بود که باعث شد تا ارزهای دیجیتال حوزه هوش مصنوعی مانند اجیکس با استقبال بسیار بی‌نظیری روبرو شده و شاهد افزایش قیمت‌های قابل توجهی در آن بودیم. اما حالا با روی کار آمدن توکن بومی پلتفرم چت جی پی تی در بازار ارز دیجیتال با عنوان ورلد کوین انتظار می‌رویم تا تمام مزیت‌های حوزه هوش مصنوعی را در آن نیز شاهد باشیم.

نکته بسیار جالب و جذاب درباره ارز دیجیتال ورلد کوین این است که این توکن با قابلیت‌ها و ویژگی‌های بسیار جذاب و اهداف کاملاً پیچیده‌ای وارد بازار شده و همین موضوع است که نگاه‌ها به سمت آن را به شدت افزایش داده است و حتی سرمایه‌گذاران بسیار زیادی را نیز به سمت آن کشانده است. پلتفرم چت جی پی دی هدف خود از ورود به بازار ارز دیجیتال با این رمز ارز را وارد کردن تمام کاربران جهانی در فضای مجازی با یک کد اختصاصی در نظر گرفته و همچنین برای منظور از یک ابزار فیزیکی نیز استفاده می‌نماید که می‌تواند با اسکن قرنیه چشم افراد به آنها یک کد کاملاً اختصاصی برای ورود به فضای دیجیتال ارائه نماید و در حال حاضر نیز چندین میلیون نفر در قاره آمریکا در حال ثبت نام در این حوزه هستند.

برای ارز دیجیتال چت جی پی تی در مجموع ۱۰ میلیارد توکن در نظر گرفته شده که این پلتفرم سعی دارد تا تمام این ۱۰ میلیارد توکن را به عنوان جایزه در اختیار تمام کاربران جهانی بعد از ثبت نام در پلتفرم و دریافت کد دیجیتال قرار دهد. وجود یک فضای کاملاً برابر برای تمام مردم جهان و بدون هیچ گونه نگاه غیر یکسان به تمام کاربران جهانی باعث شده تا خیلی از کارشناسان پروژه چت جی‌پی‌تی را یک پروژه کاملاً جذاب و با اهداف ویژه در نظر بگیرند. حتی ویتالیک بوترین مالک پروژه بزرگ اتریوم نیز تعریف های زیادی از پروژه این رمز ارز نموده و همین موارد است که ما را به سرمایه گذاری در آینده بر روی این ارز دیجیتال امیدوار می‌نماید. البته هنوز تعداد بسیار کمی از توکن‌های این رمز ارز در بازار برای خرید و فروش در نظر گرفته شده که همین موضوع باعث شده تا جذابیت‌های خرید آن برای کاربران بیشتر هم شود. توکنی که در حال حاضر در بازار با قیمت‌های نزدیک به یک دلار در حال معامله است اما انتظار داریم تا قیمت آن در آینده با رشدهای بسیار زیادی روبرو شده و شاهد افزایش قیمت‌های بسیار بالایی برای آن باشیم.

آربیتروم

گزینه بعدی در لیست بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴ ارز دیجیتالی به نام آربیتروم است که سابقه حضور بسیار زیادی در بازار ندارد اما در همین دوره کوتاه مدتی که وارد بازار شده با جذابیت‌های بسیار زیادی روبرو بوده و سرمایه‌گذاران بسیار زیادی را نیز به سمت خود کشانده است. آربیتروم در همان ابتدای ورود خود به بازار سودهای چند ده برابری را به کاربران خود ارائه داد و بلافاصله در پی سقوط قیمت بیت کوین شاهد نزول قیمت آن بودیم و در حال حاضر این ارز دیجیتال حتی به قیمت زیر یک دلار هم رسیده است.

آربیتروم یک پروژه اختصاصی دائو محسوب می‌شود که دارای اکوسیستم اختصاصی بوده و به عنوان یک راه حل لایه ۲ می‌تواند کاربردهای بسیار زیادی را در بازار ارز دیجیتال ارائه نماید. در همین مدت کوتاه ورود آربیتروم به بازار شاهد سرمایه گذاری پروژه‌هایی مانند پلیگان و پانترا در آن بودیم. همچنین آربیتروم به دلیل جذابیت‌هایی که داشت خیلی سریع در لیست معتبرترین صرافی‌های جهان نیز قرار گرفت و در حال حاضر امکان خرید و فروش آن در اکثر صرافی‌های خارجی و حتی در برخی از صرافی‌های داخلی به راحتی برای کاربران ایرانی وجود دارد.

با توجه به اینکه با پیشرفت تکنولوژی و شبکه‌های بلاکچین قدرتمند و به روزتر احتمالاً بسیاری از شبکه‌های بلاکچین قدیمی با چالش‌هایی روبرو شوند استفاده از پروژه‌های لایه دوم می‌تواند یک اتفاق بسیار جذاب در این بازار باشد و در این بین وجود پروژه‌های بسیار ایده آلی مانند آربیتروم حتی ما را به سمت سرمایه گذاری بر روی این پروژه‌ها نیز امیدوار نموده است. آربیتروم با اینکه یک پروژه کمتر شناخته شده در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود اما همین حالا ارزش معاملات آن در بازار به بیش از ۱۳۰ میلیون دلار می‌رسد و ارزش بازار آن نیز به بالای یک میلیارد دلار رسیده است.

تیم توسعه آربیتروم در مجموع حدود ۱۰ میلیارد توکن برای این ارز دیجیتال در نظر گرفته که در حال حاضر ۱۰ درصد از آن در بازار در حال گردش است و شرایط ارز و تقاضا برای این رمز ارز نیز متوسط خواهد بود. سرمایه گذاری بر روی آربیتروم می‌تواند سودآور باشد و این توکن را نیز می‌توانیم به عنوان یکی از توکن‌های جذاب برای سرمایه گذاری در سال جدید معرفی کنیم که سودآوری بالایی را نیز برای آن متصور هستیم.

استراتژی مناسب برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت را باید با استفاده از یک استراتژی عالی و قدرتمند انتخاب کنید. برای اینکه توانسته باشیم شرایط خوبی برای سرمایه گذاری شما در بازار ارزهای دیجیتال رقم بزنیم، در این بخش از مقاله یک استراتژی کاربرد، قدرتمند و حرفه ای را با شما در میان می گذاریم. دقت به شرایط این استراتژی باعث می شود تا قدرت شما در سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها به مراتب افزایش یابد.

 • ۷۰ درصد سرمایه های خود را بر روی ارزهای دیجیتال با قابلیت بسیار بالا و کمترین میزان ریسک قرار دهید.
 • ۲۰ درصد از سرمایه های خود را بر روی ارزهای دیجیتال با میزان ریسک متوسط و امکان رسیدن به سودهای بالاتر قرار دهید.
 • و تنها ۱۰ درصد از سرمایه های خود را بر روی ارزهای دیجیتال ارزان قیمت با پتانسیل رشد فوق‌العاده بالا اما با ریسک زیاد قرار دهید.

این استراتژی باعث می شود تا شما هم آسیب چندانی به سرمایه‌های خود وارد نکرده و در طولانی مدت رشد قابل توجهی برای آنها شاهد باشید و هم فرصت های بدست آمده در رمز ارز های پایین رده را از دست ندهید. البته در حال حاضر شاهد هستیم که کاربران ایرانی دقیقاً برعکس عمل کرده و درصد قابل توجهی از سرمایه های خود را به روی ارزهای دیجیتال ارزان قیمت اختصاص میدهند. امری که در طولانی مدت می تواند چالش های بسیار زیادی برای آنها در سرمایه گذاری در این بازار به دنبال داشته باشد.

مزیت های انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت

از مهمترین مزیت های بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کاهش ریسک سرمایه در بازار ارز دیجیتال
 • افزایش امید به رسیدن به سودهای قابل توجه
 • جلوگیری از افت ارزش پول و سرمایه ها
 • امکان جلو زدن از تورم داخلی
 • فراهم نمودن شرایط مناسب برای سودآوری حتی با سرمایه های کم

مراقب خطرات باشید

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴ را با شما در میان گذاشتیم. اما به خاطر داشته باشید که انتخاب این رمز ارزها خالی از ریسک هم نیستند. لازم است تا دقت زیادی داشته باشید تا در دام خطرات ارز دیجیتال گرفتار نشوید. رمز ارزهای بسیار زیادی در حال حاضر با هدف کلاهبرداری در بازار به وجود آمده اند. از این رو توصیه می کنیم که در انتخاب ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت حتما دقت ویژه ای داشته و دست روی هر رمز ارزی نگذارید. هم چنین نباید به تبلیغات هدفمند بسیاری از سایت ها و کانال ها نیز در این باره داشته باشید.

کلام آخر

به معرفی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت در دسته بندی های زیر پرداختیم:

 • بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت ۲۰۲۴
 • بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ۲۰۲۵
 • بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بلند مدت

تمام تلاش ما در کانون بورس برای فراهم کردن یک شرایط ایده آل برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها برای کاربران و تریدرهای ایرانی است. هر چند برای موفقیت در این بازار نیاز به شرکت در دوره ارز دیجیتال و دریافت آموزش های حرفه ای در این باره را دارید، اما مطالعه این دست از مقالات نیز ذهن شما را برای جلوگیری از وارد کردن سرمایه ها در ریسک های بزرگ باز خواهد نمود. ریسک هایی که در گوشه گوشه این بازار تعریف شده و باید مراقب آنها باشیم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

2 پاسخ

 1. سلام و عرض ادب ممنون از سایت بسیار عالیتون، بنده تصمیم دارم ارزهای بایننس کوین، پولکادات و شیبا.رو بخرم میدونم برای شیبا ریسک زیادی هس اما ریسکش رو میپذیرم اما سوالم این هس ارزهای بایننس و پولکادات چه مقدار توکن سوزی دارن خواهشا اینو اگه میشه کامل بگین ممنونتون میشم در ضمن نظر من سرمایه گذاری بالای ۲۰۲۵ هس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: