لوگو کانون بورس

معرفی ارزهای دیجیتال جدید آینده دار | سایت معرفی ارز جدید

ارزهای دیجیتال جدید آینده دار
شما در حال مطالعه مقاله ۵۰ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

با معرفی ارزهای دیجیتال جدید آینده دار با شما همراه هستیم. از زمانی که بازار ارز دیجیتال به وجود آمده هر روز شاهد رونمایی از ارزهای جدیدی در این بازار بوده‌ایم و همچنان نیز به تعداد ارزهای دیجیتال در بازار اضافه می‌شود. هر سایت معتبری که برای بررسی بازار کریپتوکارنسی باز می‌کنیم، تعداد قابل توجهی از ارزهای دیجیتال جدید را نیز در آن شاهد هستیم. سایت کوین مارکت کپ به عنوان مرجع اصلی بازار کریپتوکارنسی در حال حاضر بیش از ۲.۴ میلیون ارز دیجیتال مختلف را در خود لیست کرده که این مهم احتمالاً تمام رمز ارزهای موجود در بازار هم نیست.

به وجود آمدن ارزهای جدید چالش‌های بسیار زیادی را برای معامله‌گران در این بازار به وجود می‌آورد که یکی از آنها انتخاب ارزهای دیجیتال جدید آینده دار است. هرچند ارزهایی که از قدیم در بازار کریپتو کارنسی وجود داشته و همچنان شرایط پایدار خود را حفظ کردند، گزینه‌های بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری هم می‌باشند، اما در حال حاضر شاهد رونمایی از توکن‌هایی هستیم که در همین بازه‌های زمانی کوتاه مدت حضور خود در بازار سودآوری قابل توجهی داشته‌اند.

بنابراین به عنوان یک کاربر حرفه‌ای در بازار ارز دیجیتال برای اینکه از این سودها و جذابیت‌ها دور نمانیم لازم است تا حتماً به شناخت ارزهای دیجیتال جدید روی آورده و پتانسیل سودآوری آنها را نیز مورد بررسی قرار دهیم. رسالت ما در کانون بورس این مسئولیت را به گردن ما قرار داده تا دائماً با بررسی شرایط بازار کریپتوکارنسی ارزهای جدید آینده دار را به کاربران خود معرفی نماییم. از این رو در این مقاله قرار است یک بررسی کلی و جامع از شرایط این ارزها داشته و در نهایت صت‌های جدید سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

البته به هیچ وجه در این مقاله قصد ارائه سیگنال معاملاتی یا سیگنال خرید یک ارز دیجیتال را نداریم و تمام تلاش ما شناخت ارزهای دیجیتال جدید برای استفاده از فرصت‌های سرمایه گذاری عالی موجود در بازار است. بر این اساس به دنبال توکن‌هایی خواهیم بود که در گذشته خیلی نامی از آنها برده نشده اما در یک سال اخیر شرایط بسیار جذابی پیدا کرده‌اند و سرمایه‌گذاران زیادی را نیز به سمت خود جلب نمودند.

ارزهای دیجیتال جدید آینده دار

معرفی ارزهای دیجیتال جدید

قبل از اینکه لیست ارزهای دیجیتال جدید آینده دار را در ادامه مشاهده کنید درباره این ارزها بایستی چند نکته بسیار مهم را با شما در میان بگذاریم. در معرفی ارزهای دیجیتال جدید سعی کرده‌ایم تا هم از میان گزینه‌های مطلوب و با برنامه مواردی را به شما معرفی کنیم و هم از میان میم کوین‌ ها و شت کوین‌ های بازار نیز گزینه‌های جذاب جدید بازار را برای شما واکاوی نماییم.

در واقع توکن‌هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد هم برای هولد کردن می‌توانند گزینه مناسبی باشند و هم برای نوسان‌گیری و رسیدن به سودهای بسیار شارپی در بازار کریپتوکارنسی گزینه مطلوبی خواهند بود. در این بین شما باید بررسی کنید که کدام ارز چه ویژگی‌هایی برای سرمایه گذاری شما به دنبال آورده و انتخاب و خرید کدام یک از این ارزها می‌تواند شرایط بهتری را برای سرمایه ‌گذاری شما در بازار کریپتوکارنسی به دنبال داشته باشد.

همچنین بایستی به عنوان یک توصیه بسیار مهم هم این توضیح را ارائه کنیم که اگر به دنبال سرمایه گذاری و خرید هر کدام از ارزهای دیجیتال جدید معرفی شده در ادامه هستید، حتماً باید یک بررسی کامل و جامع روی آنها داشته و در نهایت بر اساس فاکتورهایی که در تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به آنها اشاره کردیم، خرید خود را نهایی کنید. فراموش نکنید که جایزه انتخاب یک ارز دیجیتال جذاب برای سرمایه گذاری به خود شما خواهد رسید و تمام خسران ناشی از یک انتخاب اشتباه در این باره نیز به سرمایه‌های شما وارد خواهد شد. از این رو توصیه می‌کنیم که حتماً بررسی‌های دقیقی درباره ارزهای دیجیتال جدید داشته و در نهایت بعد از رسیدن به شناخت کافی نسبت به آنها سرمایه گذاری خود را انجام دهید.

ارز دیجیتال سوی (Sui)

اولین ارز دیجیتالی که در لیست ارزهای دیجیتال جدید باید به شما معرفی نماییم توکنی است که در سال ۲۰۲۳ با هدف بهبود سرعت تراکنش‌ها و همچنین اجرای بهینه و هرچه بهتر قراردادهای هوشمند به عنوان یک بلاکچین لایه یک وارد بازار شده است. ارز دیجیتال سوی دارای یک شبکه بلاکچین بسیار جذاب برای توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بوده و امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و توسعه این اپلیکیشن‌ها را با سرعت بسیار بالا و هزینه‌های بسیار پایین‌تر نسبت به بلاکچین‌های قدیمی فراهم می‌آورد.

اگر ادعا کنیم که شرایط و کیفیت شبکه بلاکچین سوی را به راحتی می‌توان با بلاک چین اتریوم هم مقایسه کرد چندان بی‌راه نگفته‌ایم و این ارز دیجیتال پتانسیل بسیار بالایی را در ادامه از خود نشان خواهد داد. توسعه بلاک چین شبکه ارز دیجیتال سوی توسط چندین نفر از مدیران ارشد شرکت متا یا همان فیسبوک انجام پذیرفته و این شبکه به صورت کاملاً کاربردی برای استفاده از خدمات مختلف تعریف شده در بازار ارز دیجیتال روی کار آمده است.

ارز دیجیتال سوی با وجود اینکه هنوز یک سال هم از زمان ورود خود به بازار نگذشته اما در همین مدت کوتاه سرمایه‌گذاران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است و وند جذب سرمایه‌ها برای این ارز دیجیتال همچنان ادامه دارد. توکن سوی در بازار با رسیدن به مارکت کپ ۲.۶ میلیارد دلاری در حال حاضر در رتبه ۴۶ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته و از نظر حجم معاملات نیز با حدود حجم معاملات ۲۵۰ میلیون دلاری رتبه پنجاه و سوم را در این بابت دارد.

در مجموع ۱۰ میلیارد توکن برای ارز دیجیتال سووی تعریف شده که دود ۲.۴ از این توکن‌ها در حال حاضر در بازار در حال گردش هستند. قیمت ارز دیجیتال سوی در طول این بازه زمانی کمتر از یک سال ز کف قیمتی خود ۲۱۱ درصد رشد داشته و در حال حاضر از سقف قیمتی خود نیز حدود ۴۸ درصد پایین‌تر در حال معامله است.

سایت معرفی ارزهای دیجیتال جدید

ارز دیجیتال سی (SEI)

دومین گزینه در معرفی ارزهای دیجیتال جدید توکنی به نام سی است که  هم جزو یکی از ارزهای دیجیتال آینده دار بازار محسوب می‌شود و شرایط بسیار جذابی را برای آن متصور هستیم. این ارز دیجیتال به عنوان یک بلاک چین لایه ۱ مبتنی بر پروژه کازماس در بازار کریپتوکارنسی تعریف شده و امکان انجام تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالا و کارمزدهای بسیار پایین را برای علاقمندان به معاملات غیرمتمرکز فراهم می‌آورد.

پروژه سی در واقع یک پروژه بسیار جذاب برای تریدرهای بازار کریپتو کارنسی است تا بتوانند از طریق خدمات این پلتفرم معاملات خود را با همان کیفیت و مزیت‌های صرافی‌های متمرکز ارز دیجیتال اما به صورت کاملاً غیرمتمرکز در اختیار داشته باشند. دقیقاً مشاهده همین نقطه ضعف بزرگ دلیل اصلی به وجود آمدن شبکه ارز دیجیتال سی است و کاربران این پلتفرم با استفاده از آن می‌توانند با خیال آسوده‌تر معاملات خود را بدون نیاز به احراز هویت و خطر هک شدن دارایی‌های خود پی بگیرند.

در مجموع حدود ۱۰ میلیارد و توکن برای ارز دیجیتال سی در بازار تعریف شده که در حدود ۲.۳ میلیارد از این مقدار در حال گردش هستند. مارکت کپ ارز دیجیتال سی به نزدیک به ۲ میلیارد دلار رسیده و شرایطی که برای آن مشاهده می‌کنیم می‌تواند در آینده حتی ارزش بازار و شرایط بهتری را نیز از نظر ورود سرمایه‌ها به دنبال داشته باشد.

ارز دیجیتال بونک (Bonk)

در سومین قدم در معرفی ارزهای دیجیتال آینده دار بایستی سراغ یک میم کوین برویم. هرچند ممکن است میم کوین‌ها را نتوان به عنوان ارزهای دیجیتال آینده دار در بازار معرفی کرد اما به هر حال در طول یک سال گذشته شاهد سوددهی بسیار بالای آنها بودیم و همین موضوع باعث شده تا در هر سایتی و در هر مقاله‌ای صحبت از تعدادی از این میم‌کوین‌ها به میان بیاید.

در اواخر سال ۲۰۲۳ و اوایل سال ۲۰۲۴ ارز دیجیتال سولانا با جذابیت‌های بسیار زیادی همراه بود و با حدود بیش از ۱۵ برابر شدن قیمت سولانا، تمام توکن‌های تعریف شده در بلاکچین این ارز دیجیتال نیز با جذابیت‌های بسیار زیادی برای کاربران روبرو شدند و حتی میم کوین‌های تعریف شده در بلاکچین آن نیز پتانسیل سودآوری قابل توجهی را به دست آوردند.

یکی از میم کوین‌های بسیار جذابی که در پلتفرم سولانا تعریف شده و مورد استقبال کاربران نیز قرار گرفته است ارز دیجیتالی به نام بونک است. بونک را می‌توانیم در ماهیت و ذات اصلی یک میم کوین کامل و جامع بدانیم و این ارز دیجیتال هیچ قابلیت خاصی نسبت به سایر میم کوین‌های موجود در بازار ندارد. حتی تیم توسعه دهنده آن خلاقیتی در انتخاب یک میم مناسب برای لوگوی آن نیز نداشته و از یک سگ شبیه شیبا و دوج کوین برای این منظور استفاده کرده است. البته اگر سولانا را بخواهیم قاتل اتریوم تعریف کنیم احتمالاً بایستی بونک را نیز قاتل دوج کوین و شیبا در نظر بگیریم.

درباره اینکه این ارز دیجیتال پتانسیل بسیار بالایی در آینده داشته و بتوان آن را برای طولانی مدت هولد کرد نقطه نظرات بسیار مختلفی وجود دارد و اصلاً در این باره مطمئن نیستیم. اما چیزی که شواهد این ارز دیجیتال نشان می‌دهد می‌توان آن را به عنوان گزینه بسیار عالی برای نوسان‌گیری در بازار در نظر گرفت و همین حالا هم سرمایه‌گذاران بونک سودآوری قابل توجهی را از سرمایه گذاری خود به دست آورده‌اند.

سرمایه‌گذاران این توکن موفق شدند تا در طول کمتر از یک سال گذشته ارزش دارایی‌های خود را به بیش از ۳۳ هزار درصد برسانند که این مهم آن در یک بازه زمانی بسیار کوتاه توسط این ارز دیجیتال رقم خورده است.  برای کسانی که به دنبال نوسان گیری در ارز دیجیتال بوده و دنبال رمز ارزی هستند که بتوانند در کوتاه مدت و بازارهای زمانی چند روزه سودهای جذابی از آن به دست آورند، بونک را می‌توان به عنوان یک میم کوین جذاب گزینه مناسبی در نظر گرفت.

سایت معرفی ارزهای دیجیتال جدید

ارز دیجیتال پپه (PEPE)

توکن بعدی که آن هم در دسته میم‌کوین‌ها قرار گرفته و قرار است به عنوان ارزهای دیجیتال جدید به شما معرفی کنیم احتمالاً لاً نام آن را شنیده‌اید و درباره آن نکاتی را در بازار کریپتوکارنسی می‌دانید. ارز دیجیتال پپه از یک قورباغه‌ای به نام پپه در اینترنت الهام گرفته شده و لوگوی آن نیز همان قورباغه است. میم کوین‌هایی که به این ترتیب در بازار کریپتوکارنسی تعریف می‌شوند معمولاً در همان ابتدای ورود خود به بازار با علاقه‌مندان و کاربران بسیار زیادی همراه بوده و همین موضوع می‌تواند دلیلی برای رشد قیمت‌های فزاینده آنها در بازار باشد.

ارز دیجیتال پپه در این باره بسیار ایده‌آل و عالی عمل کرد و توانست در همان ماه‌های ابتدایی ورود خود به بازار هم حجم معاملات بسیار شگفت انگیز و هم سودآوری قابل توجهی را رقم بزند. جالب است اگر بدانید که همین حالا حجم معاملات پپه در بازار نزدیک به ۴ میلیارد دلار در هر ۲۴ ساعت است و در این باره پپه موفق شده تا رتبه هشتم بیشترین حجم معاملات را در بازار به خود اختصاص دهد. این رتبه و این حجم معاملات برای پپه که هنوز زمان زیادی ز ورود آن به بازار نگذشته یک اتفاق بسیار شگفت انگیز محسوب می‌شود. ارز دیجیتال پپه از ابتدای ورود خود به بازار موفق شده تا رشد در حدود ۴۶ هزار درصدی را رقم بزند و در حال حاضر نیز دقیقاً نزدیک به سقف قیمتی تاریخچه خود در حال معامله است.

اما از نظر کیفیت شبکه و ساختاری که برای آن تعریف شده عملاً نمی‌توانیم هیچ تعریف و تمجیدی از پپه داشته باشیم. پپه دقیقاً مشابه با تمام میم کوین‌های موجود در بازار وارد شده و هیچ تفاوت و تمایز خاصی را نمی‌توانیم برای آن تعریف کنیم. در نظر گرفتن بیش از ۴۲۰ هزار میلیارد توکن نشان از این دارد که اصلاً به جز سوداگری و سودآوری هیچ ایده دیگری پشت توسعه ارز دیجیتال پپه نبوده و عملاً این ارز دیجیتال در این باره توانسته موفق هم عمل کند.

با این تفاسیر عملاً نمی‌توانیم پپه را گزینه مطلوبی برای یک سرمایه گذاری بلند مدت و هولد در نظر بگیریم اما با این حال این ارز دیجیتال برای نوسان‌گیری و سرمایه گذاری در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و میان مدت گزینه فوق العاده مطلوبی محسوب می‌شود. امکان رسیدن به سودهای ۳۰۰ تا ۴۰۰ درصدی آن هم در بازه‌های زمانی چند ماهه اتفاقی است که هر ارز دیجیتالی توانایی رقم زدن آن را در بازار کریپتوکارنسی ندارد اما پپه از پس آن برآمده است. برای آینده این ارز دیجیتال نیز شرایط این چنینی را متصور هستیم و سرمایه‌گذاران پپه می‌توانند امیدوار به رسیدن به سودهای بسیار جذاب در آینده با آن باشند.

ارز دیجیتال مایرو (MYRO)

توکن بعدی که در لیست ارزهای دیجیتال آینده دار و ارزهای دیجیتال جدید باید به آن بپردازیم باز هم یک میم کوین است و این ارز دیجیتال نیز دقیقاً مشابه با سایر میم‌کوین‌های موجود در بازار به وجود آمده و وجه تمایز خاصی را برای آن متصور نیستیم. البته مایرو به عنوان یک میم کوین سابقه طولانی در بازار دارد اما در همین یک سال گذشته به دلیل توسعه شگفت انگیز ارزهای دیجیتال تعریف شده در پلتفرم سولانا، شاهد قدرت گرفتن آن بودیم و در یک بازه زمانی کوتاه مدت سودآوری قابل توجهی را برای کاربران خود رقم زد.

اگر درباره دلیل به وجود آمدن مایرو با شما صحبت کنیم احتمالاً تی ممکن است از سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال نیز پشیمان شوید و در لیست میم کوین‌ها نیز سراغ گزینه دیگری بروید. مایرو نام سگه آقای راج گوکال بنیانگذار شبکه سولانا بوده و دقیقاً به عنوان یادبودی برای آن به وجود آمده است. بله سرمایه‌گذاران مایرو در حال خرید و فروش یادبود سگ بنیانگذار سولانا هستند و از نوسانات قیمت آن سودهای بسیار جذابی را به دست آورده‌اند.

هرچند ممکن است در برخی از مقالات مزیت‌هایی مانند امکان خرید اکسسوری با تراکنش‌های سریع و بدون کارمزد را نیز برای مایرو در نظر بگیرند، اما کل جذابیت‌های مایرو را می‌توان در یک نیم خط تعریف کرد و عملاً مایرو گزینه‌ای نیست که بتوان آن را به عنوان ارز دیجیتالی برای هولد و سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر گرفت. اما برای نوسان گیری و معاملات کوتاه مدت مایرو بسیار جذاب است.

برخلاف تمام میم کوین‌هایی که تا حالا به معرفی آنها پرداختیم مایرو تعداد توکن‌های خیلی زیادی نداشته و در نهایت به یک میلیارد توکن خواهد رسید. همین حالا هم نزدیک به ۹۵ درصد از این توکن‌ها در بازار در حال گردش هستند و این مهم نشان می‌دهد که عرضه مایرو در آینده خیلی زیاد نخواهد شد. با وجود ثابت بودن عرضه احتمال رشد قیمت‌های بالایی را برای مایرو متصور هستیم.

این ارز دیجیتال تا همین حالا بیش از ۹۰۰۰ درصد سودآوری را برای سرمایه‌گذاران خود به دنبال داشته و از سقف قیمتی خود نیز نزدیک به ۶۰ درصد پایین‌تر معامله می‌شود. تمام این ویژگی‌ها نشان از این دارد که با یک میم کوین بسیار پر نوسان در بازار کریپتوکارنسی روبرو هستیم و به راحتی می‌توان قابلیت چند برابر کردن ارزش دارایی‌ها را برای آن در نظر گرفت.

سایت معرفی ارزهای دیجیتال جدید

ارز دیجیتال داگ ویف (WIF)

ارز دیجیتال بعدی که باید در لیست ارزهای دیجیتال آینده دار و ارزهای دیجیتال جدید به معرفی آن بپردازیم، یک میم کوین دیگر با عنوان داگ ویف است. داگ ویف هات نام ارز دیجیتال است که در طول چند ماه گذشته سر و صدای بسیار زیادی را در بازار کریپتوکارنسی راه انداخته و خیلی آرام و بدون شلوغ کاری توانسته حتی در لیست میم کوین‌ها نیز تبدیل به یکی از گزینه‌های برتر شود.

درباره دلیل توسعه ارز داگ ویف هات خیلی نمی‌توانیم صحبت جذاب و ترغیب کننده‌ای داشته باشیم و این ارز دیجیتال نیز عملاً بیشتر برای سرگرمی و در شبکه بلاکچین سولانا به وجود آمده است. هرچند اهدافی مانند ایجاد جامعه متحد در فضای وب سه را برای این میم کوین در نظر گرفتن اما رسیدن به چنین هدفی برای توکنی مانند داگ ویف هات بسیار دور از دسترس است. حتی ارزهای دیجیتالی با پلتفرم بسیار قدرتمند هم از چنین اهدافی دور هستند و نمی‌توان چنین شرایطی را برای آنها در نظر گرفت. اما از نظر سودآوری و نوسان گیری این ارز دیجیتال نشان داده که یک رقیب عالی برای بهترین توکن‌های تعریف شده در بازار است.

البته هر چند نمی‌توانیم تاثیر استقبال کاربران از ارز دیجیتال سولانا و شبکه آن را در این باره نادیده بگیریم اما به هر حال در همین شبکه سولانا هم زینه‌هایی هستند که خیلی جذابیت بالایی برای کاربران رقم نزده و نتوانستند به موفقیت قابل توجهی برسند. در حالی که داگ ویف هات توانسته بسیاری از رکوردهای سودآوری را نیز به نام خود به ثبت برساند.

ارزهای دیجیتال جدید آینده دار

سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال جدید یا قدیمی؟

معرفی ارزهای دیجیتال جدید را به پایان می‌رسانیم و حالا نوبت به این رسیده تا چند نکته بسیار مهم برای سرمایه گذاری روی این دسته از ارزهای دیجیتال را با شما در میان بگذاریم که اتفاقاً می‌تواند اهمیت زیادی برای بالاتر بردن کیفیت معاملات شما در بازار داشته باشد. وقتی صحبت از سرمایه گذاری به میان می‌آید عملاً اصلاً مهم نیست که ارزهای دیجیتال جدید را گزینه اصلی ملاک قرار دهیم و یا سراغ ارزهای دیجیتال قدیمی برویم. بدون تعارف ما دنبال انتخاب گزینه‌ای هستیم که بیشترین میزان سودآوری با کمترین میزان ریسک را برای ما به دنبال داشته باشد.

اگر بخواهیم مجموعه کاملی از بازار کریپتوکارنسی را برای انتخاب ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری در بازارهای زمانی کوتاه مدت و بلند مدت مورد بررسی قرار دهیم، بسیاری از توکن‌های قدیمی هنوز هم پتانسیل جذابی برای سرمایه گذاری و سودآوری داشته و قرار دادن آنها در سبد سرمایه گذاری می‌تواند بسیار شگفت‌انگیز باشد. اما در کنار این موارد گزینه‌هایی هم هستند که به تازگی وارد بازار کریپتو کارنسی شده و شرایطی که دارند باعث شده تا پتانسیل بالایی را برای سودآوری آنها در نظر بگیریم. به همین دلیل شما می‌توانید مجموعه‌ای از ارزهای دیجیتال جدید و قدیمی را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده و در نهایت  میان همه آنها بهترین گزینه را هم برای سرمایه گذاری بلند مدت و هم برای ترید و سرمایه گذاری کوتاه مدت برگزینید. به هیچ وجه این ذهنیت را نداشته باشید که یک ارز دیجیتال چون جدید است کیفیت خوبی نداشته و یا یک ارز دیجیتال چون قدیمی است حتماً کیفیت بالایی دارد.

هرچند ارزیابی قدمت یکی از پارامترهای مهم در تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال محسوب می‌شود اما به هر حال سایر پارامترها نیز بایستی مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت شما انتخاب کنید که کدام گزینه برای سرمایه گذاری شما ایده‌آل‌تر است.

سایت معرفی ارزهای دیجیتال جدید

نحوه خرید ارزهای دیجیتال جدید

بسیاری از کاربران نیز هنوز نمی‌دانند که برای خرید ارزهای دیجیتال جدید سراغ کدام صرافی و کدام پلتفرم بروند و اصلاً امکان خرید ارزهای دیجیتال جدید آینده دار چگونه در دسترس است؟ برای پاسخ دادن به این پرسش بایستی ارزهای دیجیتال جدید را به دو دسته تقسیم کنیم. دسته اول آنهایی هستند که در حال حاضر در بهترین صرافی‌های دنیا و صرافی داخلی ارز دیجیتال لیست شده و امکان معامله بر روی آنها به صورت مستقیم با استفاده از خدمات صرافی‌ها وجود دارد. مسلماً برای خرید این ارزها چالش خاصی پیش روی خود نخواهید داشت و می‌توانید مانند فرایند خرید سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار، سرمایه گذاری و خرید آنها را نیز در دستور کار خود قرار دهید. در این بین تنها چالش پیش رو انتخاب یک صرافی معتبر برای یک خرید مطمئن و بدون دغدغه خواهد بود.

اما در این بین دسته دوم ارزهای دیجیتالی هستند که هنوز در صرافی‌ها لیست نشده و یا در مرحله ایردراپ قرار دارند و یا به عنوان یک عرضه اولیه در بازار معرفی شده‌اند. این ارزهای دیجیتال بعد از معرفی و فراهم شدن شرایط خرید و فروش آنها تا به صرافی‌های متمرکز برسند فاصله زمانی زیادی را طی خواهند کرد و در این بین ممکن است قیمت آنها رشد قابل توجهی داشته باشد. بهترین راه برای خرید این دسته از ارزهای دیجیتال استفاده از خدمات صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال مانند صرافی پنکیک سوآپ یا یونی سوآپ است. با وجود تامین کنندگان نقدینگی در این صرافی‌ها امکان خرید ارزهای دیجیتال جدید که هنوز در صرافی‌های متمرکز لیست نشده‌اند نیز وجود خواهد داشت.

ارزهای دیجیتال جدید آینده دار

سایت معرفی ارزهای دیجیتال جدید

همچنین یکی دیگر از دغدغه‌های کاربران بازار کریپتوکارنسی در ایران که برای آنها چالش برانگیز شده داشتن یک سایت برای معرفی ارزهای دیجیتال جدید است. برای معرفی و شناخت ارزهای دیجیتال جدید می‌توانید سراغ سایت‌های مختلفی بروید که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. در این بین سایت معروف و معتبر کوین مارکت کپ را می‌توانیم گزینه بسیار جذابی در نظر بگیریم.

اصلی‌ترین نکته که باعث شده تا سایت کوین مارکت کپ نسبت به سایر رقبا برای معرفی ارزهای دیجیتال جدید شرایط بهتری داشته باشد، قرار گرفتن این سایت به عنوان یکی از اهداف در وایت پیپر توکن‌های جدید است و خیلی از تیم‌های توسعه دهنده در یکی از اهداف خود سعی می‌کنند تا حتماً وارد لیست تعریف شده در کوین مارکت کپ شوند. به همین دلیل می‌توانیم روی این سایت برای معرفی ارزهای دیجیتال جدید حساب باز کنیم و توکن‌های لیست شده در بازار را خیلی سریع در آن مشاهده کنیم.

حتی از طریق خدمات سایت کوین مارکت کپ می‌توانید لیست ایردراپ‌ها و ارزهای دیجیتالی را مشاهده کنید که هنوز در بازار معرفی نشده‌اند و فقط معرفی اولیه از پروژه آنها به میان آمده است. این دسته از ارزهای دیجیتال می‌توانند جذابیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری داشته باشند و اگر شما دست روی پروژه‌های با کیفیت بگذارید می‌توانید سودآوری قابل توجهی را از آنها به ارمغان آورید.

آیا همه ارزهای دیجیتال جدید سودآور هستند؟

در یک کلمه خیر. هیچ تضمینی وجود ندارد که ارزهای دیجیتال جدید سودآور باشند و بتوانند کیفیت بالایی را برای معامله‌گری ما در بازار کریپتوکارنسی رقم بزنند. بسیاری از ارزهای دیجیتال جدید هم در طول همین مدت کوتاه با شکست روبرو شده و از گردونه رقابت در بازار کریپتو کارنسی خارج شدند. هر انتخاب اشتباهی در این باره می‌تواند بخش قابل توجهی از سرمایه‌های شما را از بین ببرد و باعث ضررهای سنگین برای شما شود.

همین حالا بسیاری از ارزهای دیجیتال جدید حتی قبل از اینکه وارد صرافی‌ها شوند به صورت کامل از بازار خارج شده و محو می‌شوند. اتفاقا با گسترده‌تر شدن بازار کریپتوکارنسی تعداد توکن‌های کلاهبرداری هم به شدت افزایش پیدا کرده و اگر شما دقت کافی در زمینه خطرات ارز دیجیتال را نداشته باشید، با این دسته از توکن‌ها روبرو شده و نمی‌توانید سرمایه گذاری مطلوبی را برای خود رقم بزنید.

توصیه می‌کنیم که صرفاً به دلیل جدید بودن یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری و روی آن اقدام نکرده و تمام جوانب را در نظر بگیرید. حتی اگر فرصت کافی برای بررسی ارزهای دیجیتال جدید را نداشته و یا نوز نتوانسته‌اید نسبت به یکی از آنها اعتماد کافی و کامل پیدا کنید، عطای آنها را به لقایشان بخشیده و به دنبال سرمایه گذاری بر روی همان ارزهای قدیمی شناخته شده و مطرح بازار باشید. ارزهای دیجیتالی مانند سولانا، اتریوم، کازماس، کاردانو، ایاس، استلار، پولکادات، فایل کوین، اینترنت کامپیوتر مواردی از این دست هنوز هم گزینه‌های جذابی برای سرمایه گذاری بوده و حتی سودآوری بسیار بالایی را نیز برای آنها متصور هستیم. نادیده گرفتن آنها صرفاً به دلیل اینکه قدیمی هستند به هیچ وجه خاب درست و حرفه‌ای نبوده و هرگز نباید این ارزهای دیجیتال جذاب را از لیست گزینه‌های روی میز خود برای سرمایه گذاری خارج کنید.

حتما بخوانید: کپی ترید چیست؟

جمع بندی

به معرفی ارزهای دیجیتال جدید و ارزهای دیجیتال جدید آینده دار پرداخته و نکات لازم برای سرمایه گذاری بر روی هر یک را نیز با شما در میان گذاشتیم. حالا شما می‌دانید که خرید کدام یک از ارزهای دیجیتال جدید برای کوتاه مدت و نوسان‌گیری برای شما بهتر است و کدام گزینه می‌تواند شرایط لازم برای هولد و سرمایه گذاری طولانی مدت را برای شما به ارمغان آورد.

اما اگر به دنبال این هستید تا روش‌های سرمایه گذاری و ترید در بازار کریپتوکارنسی را به صورت کاملاً حرفه‌ای بیاموزید لازم است تا حتماً آموزش‌های حرفه‌ای لازم را برای این منظور پشت سر بگذرانید. در دوره آموزش ارز دیجیتال در کانون بورس در کنار شما هستیم تا یک دوره کامل و جامع را برای منظور برای شما فراهم کرده و تمام نکات لازم برای سرمایه گذاری در این بازار را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین اگر فرصت کافی برای شرکت در دوره حضوری را ندارید امکان خرید پکیج آموزش آنلاین ارز دیجیتال نیز برای شما در دسترس است.

در انتهای مقاله از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به ارزهای دیجیتال جدید آینده دار دارید و یا نکته‌ای در ذهن دارید که در این مقاله به آن پرداخته نشد، حتماً نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما در کانال بورس در میان بگذارید.

سوالات متداول

ارزهای دیجیتال جدید را از کجا بخریم؟

امکان خرید ارزهای دیجیتال جدید از طریق خدمات صرافی‌های غیرمتمرکز وجود دارد.

آیا ارزهای دیجیتال جدید آینده دار هستند؟

بله برخی از ارزهای دیجیتال جدید آینده خوبی دارند و می‌توانند گزینه مطلوبی برای سرمایه گذاری باشند.

آیا می‌توان برای هولد کردن سراغ ارزهای دیجیتال جدید رفت؟

بله در لیست ارزهای دیجیتال جدید گزینه‌هایی هم وجود دارند که برای هولد کردن گزینه مناسبی هستند.

ارزهای دیجیتال جدید بهتر هستند یا قدیمی؟

بهتر بودن یک ارز دیجیتال تنها تحت تاثیر قدیمی یا جدید بودن آن نیست و بایستی سایر فاکتورهای فاندامنتالی نیز برای این منظور در نظر گرفته شود.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: