لوگو کانون بورس

بهترین شت کوین برای خرید و سرمایه گذاری با پتانسیل رشد بالا

بهترین شت کوین ها
شما در حال مطالعه مقاله ۲۸ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

با معرفی بهترین شت کوین ها برای سرمایه گذاری و خرید با شما همراه هستیم. همان طور که می دانید انواع ارز دیجیتال مختلف در بازار رمز ارزها در دست کاربران قرار دارد تا با خرید آنها برای سرمایه گذاری اقدام نمایند. خرید شت کوین جدید نیز یکی از این شرایط است که به دلیل مزیت هایی مانند پتانسیل سوددهی انفجاری طرفداران زیاد دارد. در این مقاله با شما همراه هستیم تا به صورت کامل و جامع فرایند سرمایه گذاری بر روی بهترین شت کوین ها را تشریح کرده و هم چنین بهترین های این بازار را نیز به شما معرفی کنیم. در انتهای این مقاله شما می توانید یک قدم بزرگ و با ریسک پایین برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بردارید.

نکات کلیدی مقاله:

 • سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین ها با چالش ها و ریسک های زیاد همراه است و بنابراین نیاز است تا نکات مختلفی در این باره مورد بررسی قرار گیرد.
 • شت کوین ها می توانند در کوتاه مدت سود قابل توجهی را برای تریدرها به دنبال داشته باشند.
 • خرید شت کوین ها بدون بررسی ریسک بسیار زیادی داشته و عملا می تواند باعث از بین رفتن سرمایه های کاربران شوند.
 • از استراتژی برای خرید بهترین شت کوین استفاده کنید.
راهنمای مطالعه نمایش

 

شت کوین چیست؟

قبل از هر چیز لازم است تا درباره این ده از رمز ارزها نکاتی را با شما در میان بگذاریم. با توجه به اینکه خرید این دسته از رمز ارزها با ریسک های بسیار زیادی همراه است، از این رو در کنار معرفی بهترین شت کوین ها باید درباره ماهیت آنها نیز توضیح دهیم. در مقاله شت کوین چیست به صورت کامل و جامع به بررسی و معرفی این دسته از رمز ارزها پرداختیم و نکات مهمی را درباره آنها مرور کردیم. به صورت کلی:

“به آن دسته از رمز ارزهایی که در قدم اول بدون هیچ هدف خاصی و به دلایلی مانند کل کل های دوستانه، یک شوخی، یک شیطنت، کلاهبرداری، جذب سرمایه و مواردی از این دست به وجود می آید، شت کوین یا میم کوین می گویند.”

دقت کنید که در این تعریف هیچ اشاره ای به قیمت این رمز ارزها نداشتیم. از این رو کم بودن قیمت و ارزش از جمله ویژگی های اصلی شت کوین ها نیست و ممکن است رمز ارزی با وجود کیفیت پایین به قیمت های قابل توجهی هم برسد. اما در اکثر مواقع این دسته از رمز ارزها ارزش خیلی زیادی از نظر قیمت نداشته و حتی رسیدن به قیمت ۱ دلار هم برای آنها آرزو است.

چرا سرمایه گذاری و خرید روی بهترین شت کوین ها ؟

بهترین شت کوین ها

با معرفی بهترین شت کوین ها سعی داریم تا شرایط بهتری برای معامله در این بازار برای شما ایجاد کنیم. سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال با ریسک های بسیار زیادی همراه است. از این رو نیاز بود تا با ارائه نکاتی مهم، ریسک های این سرمایه گذاری را برای شما بهینه تر کنیم. دقت کنید که سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها به دلایل مختلفی جذاب شده است که دو دلیل در این بین نقش بیشتری دارند:

 • اول اینکه شت کوین ها قیمت پایینی داشته و افراد با سرمایه های خیلی کم نیز می توانند روی آنها سرمایه گذاری نمایند.
 • در ثانی این دسته از رمز ارزها با پتانسیل بسیار بالایی برای سودهای انفجاری در کوتاه مدت همراه هستند.

همین دو دلیل باعث شده تا سرمایه گذاری بر روی بهترین شت کوین ها با جذابیت های بسیار زیادی همراه باشد. البته نباید از این نکته غافل شوید که ریسک های این سرمایه گذاری نیز متعاقباً بالا است. همان قدر که پتانسیل سرمایه گذاری روی آنها بیشتر است، پتانسیل از بین رفتن سرمایه ها نیز با آنها بیشتر خواهد بود.

مزیت های سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین ها

برای شروع معرفی بهترین شت کوین ها لازم است تا مزیت های سرمایه گذاری روی این دسته از ارزهای دیجیتال را با شما در میان بگذاریم. دقت کنید که این مزیت ها ممکن است در برخی موارد از حالت عمومی خراج شود و تنها برای برخی از گزینه ها وجود داشته باشد و هم چنین هر یک از ارزهای دیجیتال تعریف شده در این دسته بندی نیز با شدت و ضعف مختلف این مزیت ها را دارا هستند. از این رو نباید برای تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال مورد نظر خود به صورت عمومی از این مزیت ها استفاده کرده و باید شرایط هر رمز ارز را به صورت اختصاصی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

هم چنین لازم به یادآوری است که شناخت مزیت ها برای سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین کافی نیست و نکات دیگری مانند معایب و مواردی از این دست را نیز که در ادامه مرور خواهیم کرد، برای این منظور نیاز خواهید داشت.

پتانسیل رشد قیمتی بسیار بالا و سوددهی قابل توجه

یکی از اصلی ترین مزیت ها که در معرفی بهترین شت کوین ها باید به بررسی آن بپردازیم، پتانسیل بالای رشد قیمتی و سوددهی آنها است. دقت کنید که یک شت کوین می تواند در بازه زمانی کوتهی با رشد قیمتی قابل توجهی همراه شود. این امر بیشتر در شت کوین هایی به وجود می آید که معمولا حجم معاملات خیلی بالایی نداشته و یا برخی از سرمایه گذاران خیلی بزرگ و به اصطلاح نهنگ ها روی آن تمرکز کرده اند. با ورود سرمایه های قابل توجه در بازه زمانی کوتاه، این امکان وجود دارد تا قیمت یک رمز ارز با رشد قابل توجهی روبرو شود. از این رو سرمایه گذاران آن نیز با سود قابل توجهی روبرو خواهند شد.

قیمت های بسیار پایین و امکان سرمایه گذاری با سرمایه اندک

شاید برای بسیاری از کاربران اصلی ترین مزیت برای سرمایه گذاری در بهترین شت کوین ها قیمت بسیار پایین آنها است. این دسته از رمز ارزها در اکثر مواقع قیمت های چند هزارم دلاری داشته و حتی برای رسیدن قیمت آنها به ۱ دلار نیز باید منتظر رشدهای چند میلیون برابری برای آنها باشیم. از این رو با سرمایه های بسیار کم در حد ۱ میلیون تومان نیز می توان حجم قابل توجهی از این رمز ارزها را خریداری کرده و از این طریق روی آنها سرمایه گذاری نمود. البته دقت کنید که قیمت پایین یک رمز ارز به خودی خود یک مزیت نبوده و هیچ تضمینی برای افزایش قیمت آنها نیز وجود ندارد.

امکان رسیدن به سودهای قابل توجه با سرمایه کم

فرض کنید که قرار است با سرمایه کم و زیر ۱۰ میلیون تومان وارد بازار ارز دیجیتال شوید. چه گزینه هایی برای سرمایه گذاری دارید؟ آیا می توانید ارز دیجیتال بیت کوین بخرید؟ مسلما چنین سرمایه گذاری نیاز به سرمایه های قابل توجه دارد تا رشد حاصل از رمز ارز مورد نظر سرمایه قابل قبول و جذابی برای شما به دنبال داشته باشد.

بهترین شت کوین ها

به عنوان مثال ۲۰ درصد رشد قیمت یک رمز ارز برای سرمایه ۵ میلیون تومانی سود ۱ میلیون تومانی برای آن در یک ماه به دنبال خواهد داشت که هر چند قابل قبول اما جذاب نیست. در حالی که رشد ۲۰ درصدی برای ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین یا اتریوم بسیار قابل توجه خواهد بود. اما شت کوین ها می توانند در طول یک ماه با رشدهای چند هزار برابری همراه شوند. یک مزیت بزرگ و البته یک تله بسیار بزرگ برای افراد تازه کار و بی تجربه.

امکان بهینه سازی ریسک با سیستم مدیریت سرمایه

از دیگر مزیت های سرمایه گذاری بر روی بهترین شت کوین ها امکان بهینه سازی ریسک سرمایه گذاری بر روی آنها است. برای کسانی که با سرمایه های کم وارد بازار می شوند، این روش می تواند باعث کاهش ریسک شود. اتفاقی که در رمز ارزهای بهتر و ایده آل بازار با قدرت خیلی زیاد امکان پذیر نیست. البته دقت کنید که انتخاب شت کوین مورد نظر نیز در این باره تاثیر خواهد داشتو. ممکن است شما با خرید یک رمز ارز نوسانی امکان چنین مدیریتی را از سرمایه گذاری خود سلب کنید. به همین دلیل این مزیت برای همه شت کوین ها صادق نیست.

تنوع بسیار بالا برای سرمایه گذاری

هم چنین شما می توانید از میان تعداد بسیار زیادی از شت کوین ها مورد نظر برای خرید و سرمایه گذاری را انتخاب کنید. بازار ارزهای دیجیتال پر از این رمز ارزها است. هر روز هم شاهد ایجاد شت کوین جدید در بازار هستیم. دقت کنید که بسیاری از این رمز ارزها حتی ارزش تحلیل کردن هم ندارند تا چه برسد به سرمایه گذاری. اما با این حال تنوع قابل توجهی برای سرمایه گذاری و انتخاب یک ارز دیجیتال برای کاربران در این رده در دسترس است.

زود بازده بودن

بهترین شت کوین های انفجاری این مزیت را نیز دارند که در بازه های زمانی خیلی کوتاه می توانند سودده باشند. ارز دیجیتال شیبا اینو تنها در ۶ ماه بیش از ۲ میلیون برابر شده است. یعنی یک سرمایه گذاری ۱ میلیون تومانی روی این رمز ارز می توانست شما را تبدیل به یکی از میلیاردهای فعلی جهان آن هم در کمتر از ۶ ماه نماید. با این حال ریسک های موجود در خرید بهترین شت کوین ها ممکن است مانع از ورود بسیاری از کاربران به این دسته از رمز ارزها شود.

معایب سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین ها

علاقه ما به معرفی معایب بهترین شت کوین ها خیلی بیشتر از بررسی مزایای آنها است. زیرا این دسته از رمز ارزها به هیچ وجه کیفیت خوبی نداشته و توصیه ما سرمایه گذاری روز ارزهای دیجیتال ارزان قیمت با اهداف مناسب است تا خرید شت کوین ها. البته مزایای که در بخش قبلی با هم مرور کردیم، هر کسی را ترغیب به خرید این رمز ارزها خواهد کرد.

در این بخش با بررسی معایب بهترین شت کوین سعی داریم تا شما را با ریسک های این خرید آشنا کنیم. دقت کردن به این بخش می تواند ذهن شما را نسبت به شرایط بازار این دسته از رمز ارزها باز تر نموده و مانع از ورود بی مهابای شما به این بازار شود.

ریسک بسیار بالای از دست رفتن سرمایه ها

یکی از بدترین و اصلی ترین معایب در سرمایه گذاری بر روی شت کوین ها امکان از دست رفتن بخش قابل توجه یا حتی کامل سرمایه ها است. همین الان می توانید لیستی بلند بالا از شت کوین هایی را به شما معرفی کنیم که در چند سال گذشته به وجود آمده، سرمایه های قابل توجهی از کاربران را جذب کرده و برای همیشه ناپدید شده اند. دقیقا مانند نوسان قبل در زمان فوت بعد از چند نوسان و جذب سرمایه های قابل توجه، ناگهان با ایست قلبی روبرو شده و تیم توسعه دهنده آنها از افراد سرمایه دار بازار شده است. به همین دلیل است که خرید هر شت کوینی را اصلا توصیه نکرده و لازم می دانیم تا در این باره هشدار بدهیم.

چالش پامپ و دامپ در برخی از شت کوین ها

خرید بهترین شت کوین های انفجاری با یک چالش بزرگ به نام پامپ و دامپ همراه است. در مقاله معرفی اصطلاحات رایج ارز دیجیتال سعی کردیم تا درباره این مفهوم با شما صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که پامپ و دامپ یک مزیت نیست و بلکه می تواند یک عیب بسیار بزرگ برای خرید و سرمایه گذاری روی یک رمز ارز باشد. از این رو توصیه ما این است که روی گزینه هایی که احتمال پامپ و دامپ آنها بیشتر است را خط کشیده و سراغ گزینه های بهتر بروید. در ادامه شرایط عدم حضور در شت کوین های محتمل برای پامپ و دامپ را به شما توضیح خواهیم داد.

نقد شوندگی پایین

هم چنین در میان معایب سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین باید به نقد شوندگی پایین این رمز ارزها نیز اشاره کنیم. البته عیبی که برای همه آنها وجود ندارد بلکه اکثریت این رمز ارزها با این عیب روبرو هستند. نقد شوندگی یکی از مهم ترین اصول اقتصادی و سرمایه گذاری رد بازارهای مالی است که حتما باید به آن دقت ویژه ای داشته باشید. برای مثال فرض کنید که شما رمز ارزی را می خرید مکه کلا در طول ۲۴ ساعت ۱۰۰ هزار دلار معامله دارد. آیا خرید این رمز ارز با سرمایه ۵۰۰ هزار دلاری منطقی است؟ مسلما خیر.

حجم معاملات کم

مخصوصا بهترین شت کوین برای نوسان گیری باید دارای حجم معاملات بالایی باشند. اما مشاهده می کنیم که تعداد بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال تعریف شده در این حوزه شرایط خوبی از نظر حجم معاملات نداشته و شاهد حجم های بسیار پایین در آنها هستیم. حجم معاملات پایین در شبکه یک رمز ارز می تواند واقعاً کشنده باشد.

فرض کنید که حجم معاملات یک رمز ارز تنها ۱۰۰ هزار دلار است. فردی با سرمایه یک میلیون دلاری که اصلا سرمایه قابل توجهی در این بازار نیست، می تواند این رمز ارز را به هر سویی بکشاند. حتی برای خرید بهترین رمز ارزها اعم از ارز دیجیتال اتریوم یا بیت کوین نیز لازم است تا حجم معاملات آنها به دقت ارزیابی شود.

تعداد کاربران کم در معاملات

از دیگر معایب خرید بهترین شت کوین های انفجاری می توان به تعداد کاربران کم آنها اشاره کرد. شاید از خود بپرسید که تعداد کم کاربران چه ربطی به شما دار؟ این موضوع کاملا ساده است. خریدار و فروشنده در بازار همان کاربران هستند. وقتی تعداد کاربران یک رمز ارز کم باشد، عملا در زمان خرید نمی توانید فروشنده پیدا کنید و در زمان فروش هم پیدا کردن خریدار کار حضرت فیل خواهد بود. به صورت کلی سرمایه گذاری بر روی هر رمز ارزی که تعداد کاربران کمی داشته باشد، یک ریسک بسیار بزرگ  و یک خودکشی اقتصادی است.

بهترین شت کوین ها

دقت داشته باشید که تعداد کاربران را نباید با موضوع حجم معاملات یکی بدانید. هر چند هر چقدر تعداد کاربران رد یک رمز ارز بیشتر شود، حجم معاملات آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد و برعکس، اما این موضوع همیشگی نیست. حتی حجم معاملات ۱ میلیون دلاری نیز ممکن است توسط چند نفر افراد محدود مدیریت شود.

عدم عرضه بسیاری از شت کوین ها در صرافی ها معتبر

یکی از بزرگترین معایب خرید بهترین شت کوین ها در عدم قرار گرفتن آن ها در لیست صرافی های معتبر و شناخته شده است. اشاره کردیم که خیلی از شت کوین ها حتی ارزش تحلیل و بررسی را هم ندارند. یکی از نشانه های این مورد قرار نگرفتن آنها در لیست صرافی های معتبر است. وقتی امکان خرید آن از طریق صرافی های شناخته شده بازار وجود ندارد، این سرمایه گذاری به نفع شما نخواهد بود. دور چنین رمز ارزهایی را خط بکشید. موضوعی که حتی برای ارزهای دیجیتال ارزان قیمت معمولی نیز وجود دارد.

کارمزدهای معاملاتی بسیار بالا

هم چنین خرید بهترین شت کوین های انفجاری ممکن است با کارمزدهای بسیار بالایی نیز همراه باشد. بسیاری از این رمز ارزها به دلیل نداشتن حجم معاملاتی قابل توجه و نبود تعداد کاربران قابل قبول، در صرافی ها با کارمزدهای معاملاتی بسیار بالایی خرید و فروش می شوند. معمولاً چنین اتفاقی را می توانید در صرافی های غیر متمرکز شاهد باشید. خرید این رمز ارزها ریسک شما را چند برابر بیشتر می کند. زیرا با رشد قابل توجه آنها در قدم اول شما باید به دنبال برگرداندن این کارمزدهای سنگین باشید. اتفاقی که عملا امکان کسب سود از این رمز ارزها را برای شما غیر ممکن خواهد ساخت.

بالاخره شت کوین بخریم یا خیر؟

خرید بهترین شت کوین های انفجاری یا شت کوین هایی برای نوسان گیری و یا هر هدف دیگری که از این خرید دارید، باید با بررسی های دقیق صورت گیرد. اگر در یک کلام بخواهیم این خرید را برای شما تشریح کنیم، توصیه می کنیم که افراد تازه کار و کم تجربه به دنبال خرید آنها نباشند. عطای آنها را به لقایشان بخشیده و به دنبال کسب سود از طرق دیگری در بازار رمز ارزها بروند. زیرا این خرید به دلیل ریسک های بسیار زیادی که دارد، ممکن است در همان قدم های اولیه سرمایه گذاری شرایط را برای کاربر پیچیده نماید.

اما برای افراد حرفه ای و یا کسانی که دوره ارز دیجیتال را به صورت کامل سپری کرده و اکنون شناخت خوبی با روش ها و استراتژی های خرید رمز ارزها دارند، این خرید با احتیاط می تواند صورت پذیرد. این دسته از افراد معمولا خیلی وارد هیجانات بازار نشده و در هر شرایطی منطقی تصمیم می گیرند. به همین دلیل می توانند ریسک خرید بهترین شت کوین ها را نیز مدیریت نموده و با کسب سود قابل توجه از این بازار خارج شوند.

بهترین استراتژی سرمایه گذاری و خرید بهترین شت کوین ها

انتخاب یک استراتژی ایده آل برای خرید و سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین ها اهمیت بسیار زیادی در سوددهی شما و کاهش ریسک در این بازار دارد. البته در انتهای مقاله نکات بسیار مهمی درباره اتخاذ استراتژی معاملاتی درباره بهترین شت کوین ها را با شما در میان گذاشته و نکات لازم برای این انتخاب را به شما خواهیم گفت. در این بخش اما یک استراتژی بسیار کاربردی را با شما در میان می‌گذاریم که با استفاده از آن می‌توانید روند بهینه‌ای در معاملات خود در این سته از ارزهای دیجیتال داشته باشید.

بهترین شت کوین ها

سرمایه گذاری بر روی بهترین شت کوین ها با ریسک های بسیار زیادی همراه است. دیر یا روز ممکن است این رمز ارزها از بازار حذف شوند. اتفاقی که همین الآن نیز برای بسیاری از آنها در حال رخ دادن است. مخصوصاً اگر امیدی از سوی تیم توسعه دهنده آنها برای رسیدن به سود های بیشتر وجود نداشته باشد. از این رو یک سرمایه گذاری بلند مدت روی آنها ممکن است چالش های شما را چند برابر بیشتر کند.

با توجه به این نکته، توصیه ما به شما این است که:

 • اولاً بخش کوچکی از سرمایه های خود را روی این دسته از ارزهای دیجیتال قرار دهید. به صورت معمول قرار دادن ۲ تا ۵ درصد سرمایه ها روی آنها یک روش منطقی و کم ریسک است.
 • هم‌چنین سودهای خود را به صورت پله‌ای از بازار خارج کنید. خارج نکردن سودها در دراز مدت ممکن است باعث از بین رفتن همه آنها شود.
 • از سود حاصل از سرمایه گذاری روی شت کوین ها، بخش اعظمی را به خرید ارزهای دیجیتال با کیفیت بالاتر اختصاص داده و دوباره بخش کوچکی را روی همین ارزها سرمایه گذاری کنید.

با دقت به این استراتژی امکان کم کردن ریسک سرمایه گذاری برای شما وجود خواهد داشت. از این رو در دراز مدت می‌توانید یک سرمایه گذاری مطمئن و ایده آل را در بازار برای خود رقم بزنید. مانند حرفه‌ای‌ها معامله و سرمایه گذاری کنید.

معرفی بهترین شت کوین ها برای سرمایه گذاری

نوبت به معرفی بهترین شت کوین ها برای سرمایه گذاری می‌رسد. دقت کنید که همه شت کوین ها شرایط یکسانی ندارند. از این رو آنها را د دسته‌های زیر به شما معرفی خواهیم کرد:

 • بهترین شت کوین برای نوسان گیری
 • بهترین شت کوین های انفجاری
 • بهترین شت کوین ها برای هولد

برای هر دسته رمز ارزهای متفاوتی را در نظر گرفته و به تشریح آنها خواهیم پرداخت. البته دقت کنید که معرفی این رمز ارزها به این معنی نخواهد بود که سایر شت کوین ها شرایط مناسبی ندارند و یا اصلاً برای سرمایه گذاری نباید انتخاب شوند. این رمز ارزها ب دلایل خاصی انتخاب شده‌اند تا کاربران با دنبال کردن آنها در فرصت مناسب به دنبال یک ورود مطمئن باشند. در غیر این صورت این سرمایه گذاری ممکن است ریسک های زیادی را به دنبال داشته باشد.

معرفی بهترین شت کوین ها برای هولد

در دسته اول به دنبال معرفی بهترین شت کوین ها برای هولد و سرمایه گذاری تقریباً میان مدت برای شما هستیم. دقت کنید که سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال در زمان‌بندی‌های مختلفی اعم از کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت صورت می‌پذیرد. طبق آن چیزی که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم، نگه داشتن شت کوین ها برای بازه‌های زمانی طولانی مدت اصلاً مناسب نیست و ریسک زیادی دارد. اما با این حال برخی از آنها را می‌توان برای بازه‌های زمانی کوتاه‌تر و میان مدت نگهداری کرد.

بهترین شت کوین ها

در این بخش از مقاله سعی کرده‌ایم تا بهترین شت کوین ها را در این عرصه به شما معرفی کنیم که هم طرفداران زیادی دارند و هم شرایط آنها برای سرمایه گذاری تقریباً مناسب شده است. شما می‌توانید با تحلیل فاندامنتال و سپس تکنیکال هر یک از این رمز ارزها و بررسی آنها، یک نقطه ورود عالی برای آنها تعیین کنید. اتفاقی که در نهایت می‌تواند شرایط شما را برای سرمایه گذاری روی این دسته از رازهای دیجیتال بهینه تر کند.

دوج کوین – Doge

یکی از بهترین شت کوین ها برای هولد و سرمایه گذاری برای بازه‌های زمانی بلند مدت تر ارز دیجیتال دوج کوین است. در زمان نگارش این مقاله این رمز ارز با قیمت ۰.۱۴۵۳ دلاری و ارزش بازار ۱۹.۲۵ میلیارد دلاری در رتبه ۱۱ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. دوج کوین در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شده و وارد بازار رازهای دیجیتال شده است. این رمز ارز از این نظر به عنوان قدیمی ترین و مسن‌ترین میم کوین یا شت کوین موجود در بازار شناخته می‌شود. بنیان گذاران دوج کوین در همان ابتدا اعلام کردند که این رمز ارز تنها برای سرگرمی ساخته شده است و بعد ها بود که با ورود ایلان ماسک به سرمایه گذاری روی این رمز ارز، اعتبار آن افزایش یافت.

بهترین شت کوین جهان

در حال حاضر دوج کوین به دنبال تبدیل شدن به ارز دیجیتال جایگزین برای پرداخت های اینترنتی در بازی‌ها و سایت های مختلف حتی سایت های فروشگاهی است. اما برای این منظور رقبای گردن کلفتی دارد که رسیدن به این هدف را برای آن بسیار دشوار کرده‌اند.

بلاک چین ارز دیجیتال دوج کوین شباهت بسیار زیادی به بلاک چین بیت کوین داشته و تقریباً بسیاری از قسمت های کد آنها مشابه با یکدیگر است. در پلتفرم این رمز ارز از مکانیزم اثبات کار برای اعتبار سنجی تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

ارز دیجیتال دوج کوین در سال های گذشته چندین بار به روز رسانی شده که همین امر باعث افزایش کیفیت و کارایی آن در بازار شده است. این به روز رسانی ها هم مقایسه پذیری آن را بالاتر برده و هم آن را تبدیل به یک رمز ارز سازگار با محیط زیست کرده است.

بالاترین قیمتی که در تاریخچه ارز دیجیتال دوج کوین شاهد بوده‌ایم، قیمت ۰.۷۳ دلاری آن است. قیمتی که بسیار نزدیک به هدف قیمتی اصلی این رمز ارز یعنی ۱ دلار بوده است. آینده دوج کوین نیز نشان از این دارد که شرایط برای سرمایه گذاری بلند مدت روی آن مناسب است.

شیبا اینو – SHIB

یکی از بهترین شت کوین های انفجاری که هم در لیست بهترین شت کوین برای نوسان گیری و هم در لیست بهترین شت کوین ها برای هولد تعریف می‌شود، ارز دیجیتال شیبا اینو است. این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۹ دلاری و ارزش بازار ۱۶.۱۴ میلیارد دلاری در رتبه ۱۴ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. این رتبه بندی بر اساس مقدار ارزش بازار هر رمز ارز صورت می‌پذیرد.

بهترین شت کوین جهان

دقت کنید که حجم معاملات شیبا اینو حتی از دوج کوین نیز بالاتر است. با وجود رتبه پایین‌تر نسبت به آن، در حالی که دوج کوین در هر ۲۴ ساعت حدود ۷۰۰ میلیون دلار حجم می‌خورد، این مقدار برای شیبا نزدیک به ۲ میلیارد دلار است. این موضوع نشان از استقبال بسیار زیاد کاربران برای سرمایه گذاری روی این رمز ارز دارد.

شیبا اینو بر روی پلتفرم ارز دیجیتال اتریوم ساخته شده و بر اساس استاندارد ERC-20 عمل می‌کند. از این برخی از ویژگی های این بلاک چین را دارا است. این رمز ارز نیز بر اساس شوخی و سرگرمی توسعه پیدا کرده است. هر چند با رسیدن آن به شرایط مناسب‌تر، اهدافی مانند استفاده به عنوان ارز دیجیتال پرداختی در اینترنت برای آن تعریف شده اما با این حال این موضوع هنوز اهمیت این رمز ارز را از نظر ساختاری و اهداف خیلی بالا نبرده است.

برخلاف دوج کوین که در یک بازه زمانی بسیار طولانی رشد کرده، شیبا اینو تمام شرایط فعلی خود را مدیون ۳ ماه دوم و چهارم سال ۲۰۲۱ است. جایی که هم از نظر قیمتی و هم از نظر حجم معاملات و ارزش بازار با رشد قابل توجهی روبرو شد. این رمز ارز حتی به جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر دنیا نیز راه پیدا کرده است که می‌تواند موفقیت بزرگی برای آن باشد.

دوج ایلان مارس – ELON

بهترین شت کوین جهانیکی دیگر از شت کوین ها که هم در لیست بهترین شت کوین های انفجاری هم در لیست بهترین شت کوین برای نوسان گیری و هم در گروه بهترین شت کوین ها برای هولد قرار می‌گیرد، رمز ارز دوج ایلان مارس می‌باشد که به ارز دیجیتال ایلان ماسک نیز معروف شده است. این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۹۷ دلاری و ارزش بازار ۵۳۹ میلیون دلاری در رتبه ۱۱۸ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. رمز ارزی که حجم معاملات آن به کمی بیش از ۱۴ میلیون دلار در هر ۲۴ ساعت می‌رسد. فاصله زیادی میان دوج ایلان مارس با دوج کوین و شیبا اینو قرار دارد و به همین دلیل با آنها اصلاً قابل مقایسه نیست. ریسک سرمایه گذاری روی آن نیز به مراتب بیشتر از دو رمز ارز قبلی است.

 

این رمز ارز نیز در سال ۲۰۲۱ با رشد و انفجار حجم معاملاتی روبرو شده است. سودهای خوبی نیز به سرمایه گذاران خود رسانده و از این نظر یک رمز ارز پرطرفدار محسوب می‌شود. این رمز ارز نیز در شبکه اتریوم توسعه پیدا کرده و از استاندارد ERC-20 پشتیبانی می‌کند.

دوج ایلان مارس با هدف تبدیل شدن به اولین ارز دیجیتال میان سیاره‌ای توسعه پیدا کرده است. هدفی که شباهت زیادی به پروژه شرکت بزرگ اسپیس ایکس متعلق به ایلان ماسک دارد. هر چند این هدف در حال حاضر شبیه یک شوخی است، اما با این حال همین موضوع و تبلیغات رسانه‌ای گسترده روی آن باعث شده تا شاهد محبوبیت قابل توجهی بر روی ن باشیم.

معرفی بهترین شت کوین برای نوسان گیری


در این بخش از مقاله معرفی بهترین شت کوین ها به دنبال معرفی بهترین شت کوین برای نوسان گیری به شما هستیم. تعداد شت کوین های بسیار زیادی برای این امر وجود ندارد. برخلاف دیدی که بسیاری از کاربران به شت کوین ها دارند، این دسته از رمز ارزها بیشتر زیان ده هستند تا سود ده. هر روز ده ها شت کوین از بازار حذف شده و قیمت آنها به صفر می‌رسد و سرمایه گذاران آنها سرمایه های خود را از دست می‌دهند. در حالی که جذابیت‌های سرمایه گذاری هم روی آنها بیشتر است.

بهترین شت کوین جهان

انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری به خودی خود با چالش ها و ریسک های زیادی همراه است که افراد تازه‌کار در بازار به هیچ وجه نباید سراغ آنها بروند و این روش سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بیشتر برای افراد حرفه‌ای و با سابقه است که امکان کنترل احساسات و هیجانات خود را دارند. حال اگر قرار باشد این نوسان گیری روی بهترین شت کوین ها باشد، عواقب آن می‌تواند به مراتب سنگین‌تر نیز باشد. به همین دلیل افراد تازه‌کار را از حضور در این بازار برحذر داشته و دعوت می‌کنیم تا از سایر روش‌ها برای سرمایه گذاری در این بازار استفاده نمایند.

اما با این حال با توجه به جذابیت‌های بسیار زیادی که نوسان گیری از شت کوین ها برای کاربران دارد، سعی کردیم تا بهترین گزینه‌ها را برای این منظور به شما معرفی کنیم. دقت کنید که خرید یک ارز دیجیتال تنها برای نوسان گیری حتماً باید با دانش تکنیکالی بالایی صورت پذیرد. اگر در این باره دقت کافی نداشته باشید خیلی زود مسیر سرمایه گذاری شما به سمت شکست پیش خواهد رفت. توصیه ما به شما از این بابت تمرکز بالا و دوری کردن از هیجانات بازار است.

فلوکی اینو – FLOKI

بهترین شت کوین برای نوسان گیرییکی دیگر از بهترین شت کوین های انفجاری که می‌توان از آن به عنوان یکی از گزینه‌های بهترین شت کوین برای نوسان گیری نیز یاد کرد، رمز ارز فلوکی اینو می‌باشد. این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۴۰ دلاری و ارزش بازار ۳۶۹ میلیون دلاری در رتبه ۲۹۰۳ برترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. این رمز ارز بیش از ۶ میلیون دلار در هر روز حجم معاملات دارد که برای ارز دیجیتال در این رتبه کاملاً حجم عجیب و غریبی محسوب می‌شود. شاید سال ۲۰۲۲ را می‌توان سال شکوفایی این رمز ارز در بازار در نظر گرفت.

ارز دیجیتال فلوکی اینو نیز مانند اکثر شت کوین های موجود در بازار در پلتفرم اتریوم توسعه پیدا کرده و یک توکن ERC-20 محسوب می‌شود. این رمز ارز در آگوست سال ۲۰۲۱ توسعه پیدا کرده و هنوز سن آن به یکم سال نرسیده است. به همین دلیل ممکن است اتفاقات سال گذشته برای شیبا اینو و دوج ایلان مارس برای آن نیز تکرار شود. با توجه به اینکه ایلان ماسک در حال سرمایه گذاری و انجام تبلیغات بر روی آن است، این امر خیلی هم بعدی نخواهد بود.

فلوکی اینو نیز مانند همه برادران خود در جمع شت کوین ها با هدف سرگرمی به وجود آمده و بعداً توسعه آن جدی شده است. در حال حاضر تیم پشتیبان این رمز ارز که ایلان ماسک نیز به صورت غیرمحسوس از آنها حمایت می‌کند، به دنبال وارد کردن آن به بازار NFT ها هستند. اتفاقی که در صورت بروز می‌تواند یک جهش بزرگ بر روی این رمز ارز به دنبال داشته باشد. حتی صحبت هایی مبنی بر اضافه شدن آن بر ارزهای دیجیتال متاورس نیز شده که فعلاً در حد صحبت هستند و باید ببینیم در طول سال ۲۰۲۲ چه اتفاقی برای آن حادث خواهد شد.

سیف مون – SafeMoon

بهترین شت کوین برای نوسان گیرییکی دیگر از گزینه‌ها برای قرار گرفتن در لیست بهترین شت کوین برای نوسان گیری و حتی شاید بهترین شت کوین ها برای هولد رمز ارز سیف مون می‌باشد. این رمز ارز در برخی از منابع به عنوان شت کوین تعریف نشده است اما با این حال این موضوع به تازگی رخ داده و توسعه اولیه آن به عنوان شت کوین بوده است. به همین دلیل در این مقاله نیز از آن با همین عنوان یاد می‌کنیم. سیف مون در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۳۱۲ دلاری و با ارزش بازار ۷۶۸ میلیون دلاری در رتبه ۲۱۶ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است.

نقطه ضعف بسیار بزرگ سیف کون در حال حاضر حجم معاملات بسیار پایین آن است. این رمز ارز در هر ۲۴ ساعت حدود ۱۵۰ هزار دلار معامله را به خود می‌بیند که نشان می‌دهد سرمایه گذاری بر روی آن باید با احتیاط بسیار زیاد صورت پذیرد.

سیف مون بر روی شبکه بلاک چین باینناس کوین توسعه پیدا کرده و پروتکل آن دارای کاربردهای متنوعی است که به گواه تیم توسعه دهنده قرار است اضافه شدن به ابزار NFT ها نیز به زودی در دستور کار آن قرار گیرد. توصیه می‌کنیم که این رمز ارز را تا جایی دنبال کنید که نقدینگی آن با افزایش قابل توجهی روبرو شود و سپس برای سرمایه گذاری و نوسان گیری روی آن اقدام کنید.

بیبی دوج – Baby Doge

بهترین شت کوین برای نوسان گیرییکی دیگر از گزینه‌هایی که باید آن را نیز در لیست بهترین شت کوین برای نوسان گیری قرار دهیم، ارز دیجیتال بیبی دوج کوین است. این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۳۴۷۲ دلاری و با حجم معاملات نزدیک به ۱۲ میلیون دلار در رتبه ۲۸۶۲ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. همین ۱۲ میلیون دلار حجم معاملات یکی از اصلی‌ترین نشانه‌هایی است که باعث شد تا بیبی دوج را در جمع بهترین شت کوین ها برای نوسان گیری قرار دهیم.

بیبی دوج در بازار رمز ارزها با عنوان پسر دوج کوین معروف شده و محبوبیت و جذابیت آن نیز به مین دلیل است. این رمز ارز در سال ۲۰۲۱ با رشد ۱۰۰ درصدی همراه شده و به همین دلیل توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. هم‌چنین توئیتی که ایلان ماسک درباره بیبی دوج کوین گذاشت باعث رشد انفجاری تعداد کاربران آن نیز شد. این رمز ارز حتی از نظر سرعت شرایط بهتری نسبت به دوج کوین داشته و به همین دلیل توجه به آن روز به روز در حال افزایش است.

 

معرفی بهترین شت کوین های انفجاری


در این بخش از معرفی بهترین شت کوین ها به دنبال معرفی بهترین شت کوین های انفجاری به شما هستیم. در انتخاب این دست از رمز ارزها شرایط بسیار مختلفی در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه شت کوین های انفجاری معمولاً خواهان زیادی داشته و افراد زیادی به دنبال دسترسی به آنها برای یک سود بسیار زیادی در مدت کوتاه هستند، از این رو علاقه زیادی هم به شناخت آنها دارند.

بهترین شت کوین های انفجاری

با توجه به اینکه بهترین شت کوین های انفجاری می‌تواند ریسک های زیادی برای سرمایه گذاری به دنبال داشته باشند، از این جهت سعی کرده‌ایم تا در معرفی آنها تمام جوانب احتیاط را در نظر بگیریم. دقت کنید که این دسته از شت کوین ها همان قدر که امکان سوددهی قابل توجه را به شما خواهند داشت، امکان از بین رفتن سرمایه ها را نیز برای شما به دنبال دارند. از این رو باید سعی کنید تا در انتخاب آنها نهایت دقت را داشته و هرگز بی‌مهابا و از روی هیجان برای سرمایه گذاری روی آنها اقدام نکنید.

در انتها نیز نکاتی را با شما در میان خواهیم گذاشت که دقت به آنها می‌تواند ریسک سرمایه گذاری شما را در این دسته از شت کوین ها به حداقل برساند. مسئول مستقیم عدم دقت به آنها نیز خود شما خواهید بود.

Samoyedcoin

بهترین شت کوین های انفجاریSamoyedcoin یکی دیگر از بهترین شت کوین های انفجاری است که می‌تواند شرایط خوبی برای سرمایه گذاران به دنبال داشته باشد. این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۲۵ دلاری و ارزش بازار ۸۲ میلیون دلاری در رتبه ۴۳۰ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. حجم معاملات آن نیز در هر ۲۴ ساعت به ۶.۸ میلیون دلار می‌رسد. این رمز ارز نیز به نوعی نسخه دیگری از دوج کوین می‌باشد که به همان ترتیب توسعه پیدا کرده است.

برخلاف اکثر شت کوین های موجود در بازار، Samoyedcoin بر روی شبکه قدرتمند سولانا توسعه پیدا کرده و همین امر می‌تواند یک نقشه قوت قابل توجه برای آن باشد. تبلیغات اصلی‌ترین نقش را در محبوبیت این رمز ارز در بازار به دنبال داشته است.

Samoyedcoin در ابتدا با ۱۴ میلیارد توکن عرضه شد که با توجه به توکن سوزی های انجام شده در حال حاضر نزدیکم به ۹.۵ میلیارد از آن در دسترس است که از این مقدار نیز ۳.۵ میلیارد توکن در گردش وجود دارد. هم‌چنین تیم توسعه دهنده این رمز ارز نیز به توکن سوزی های خود ادامه خواهد داد و احتمالاً شاهد توکن سوزی حدود ۵۸ درصدی آن خواهیم بود.

کیشو اینو – Kisho Inu

بهترین شت کوین های انفجاریهم‌چنین در جمع بهترین شت کوین های انفجاری می‌توانیم از کیشو اینو نیز یاد کنیم. این رمز ارز نشانه‌هایی برای رشدهای انفجاری در خود دارد. کیشو اینو در زمان نگارش این مقاله با قیمت بسیار پایین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۸۶۲ دلاری و با حجم معاملات ۴.۷ میلیون دلاری در رتبه ۲۹۳۹ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. رمز ارزی که مانند اکثر شت کوین ها در شبکه اتریوم ساخته شده و از استاندارد ERC-20 تابعیت می‌نماید.

این رمز ارز در حال حاضر با یک چالش بسیار بزرگ برای سرمایه گذاری روبرو است که آن هم کارمزد معاملاتی بسیار بالای آن است. حتی برای انتقال آن از یک کیف پول به کیف پول دیگر نیز ممکن است متحمل کارمزدها و هزینه‌های بسیار زیادی شوید. به غیر از این نشانه‌هایی در آن دیده می‌شود که می‌توانند کیشو اینو را تبدیل به شیبا اینو سال ۲۰۲۲ نمایند.

توصیه ما این است که این رمز ارز را دنبال کنید و به محض اضافه شدن آن به لیست صرافی های معتبر و شناخته شده برای خرید آن اقدام نمایید. البته با رعایت سایر نکات لازم.

هر چند این رمز ارز بیشتر برای سرگرمی ایجاد شده است، اما در حال حاضر اهداف مختلفی برای آن تعریف می‌شود. حضور در فروشگاه‌های DApp یا ورود به بازار NFT ها از این جمله اهداف است که البته هنوز در حد حرف و تبلیغات باقی مانده است.

نکاتی مهم برای سرمایه گذاری روی شت کوین ها

با معرفی بهترین شت کوین ها قصد داشتیم تا روند سرمایه گذاری شما را در این بازار بهبود بخشیم. اما سرمایه گذاری روی این رمز ارزها با چالش های زیادی همراه است. به همین دلیل در این بخش نیز سعی خواهیم کرد تا نکات بسیار مهم و حیاتی را در این باره با شما در میان بگذاریم. دقت کنید که خرید و فروش این رمز ارزها تحت تأثیر هیجانات می‌تواند یک سرمایه گذاری پر ریسک و پر از چالش برای شما باشد. به همین دلیل اصرار داریم تا حتماً این نکات را در خرید و فروش این دسته از ارزهای دیجیتال در نظر داشته باشید.

استراتژی انتخاب بهترین شت کوین برای خرید و سرمایه گذاری

به عنوان اولین نکته برای خرید و سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین ها برای هولد باید به داشتن استراتژی برای آن اشاره کنیم. شما باید استراتژی معاملاتی مشخصی برای سرمایه گذاری در نظر گرفته و سپس متعاقب همین استراتژی برای خرید و فروش اقدام کنید. یک استراتژی خوب و ایده آل می‌تواند مزیت های زیر را برای شما به دنبال داشته باشد:

 • حتماً عوامل فاندامنتالی موثر بر رمز ارز مورد نظر را بررسی کنید.
 • استراتژی شما باید ترکیبی از بهترین روش‌های تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال باشد.
 • نقطه ورود مشخص به بازار را برای شما تعیین کند.
 • نقطه خروج و میزان سوددهی شما را از خرید و فروش تعیین کند.
 • حجم معاملات لازم را برای شما تعیین کند.
 • ترکیبی از تحلیل تکنیکال و سیستم مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک باشد.
 • در انتخاب ارز دیجیتال مناسب شما را یاری کند.

تمام این موارد برای یک استراتژی خوب و ایده آل لازم هستند. اگر هر کدام از این آیتم ها در استراتژی شما تعریف نشده باشند، در نهایت ممکن است سرمایه گذاری شما را با چالش روبرو سازد. سپری کردن دوره ارز دیجیتال و یا استفاده از پکیج آموزش غیر حضوری ارز دیجیتال از جمله راه‌حل‌هایی هستند که می‌توانند شما را در این راه همراهی کنند. دقت کنید که استراتژی شما دقیقاً باید مطابق با بازار ارزهای دیجیتال تعیین شده باشد.

حجم معاملات بالای ۵ میلیون دلار در هر ۲۴ ساعت

به عنوان یکی اصلی بسیار مهم برای انتخاب بهترین شت کوین ها برای سرمایه گذاری باید به حجم معاملات آن اشاره کنیم. حجم معاملات نشانه‌ای بسیار قدرتمند برای شرایط یک رمز ارز است. برای شت کوین هایی که حجم معاملاتی کمی دارند، ریسک سرمایه گذاری به مراتب زیادتر خواهد بود. این دسته از رمز ارزها هم کارمزد بیشتری داشته و هم به سختی خرید و فروش می شوند. در لحظات حساس فروختن آنها بسیار دشوار خواهد بود و معمولاً نمی‌توانید برای آن مشتری پیدا کنید.

برای رمز ارزهای خوب رقم بالایی از حجم معاملات لازم است. اما برای شت کوین ها توصیه می‌کنیم که حتماً ارز دیجیتال مورد نظر شما حداقل ۵ میلیون دلار حجم در هر ۲۴ ساعت داشته باشد. هر چقدر حجم معاملات یک رمز ارز بیشتر باشد، نشان از کم بودن ریسک سرمایه گذاری در آن بوده و از این گذشته امکان خرید و فروش راحت‌تر را نیز برای کاربر به دنبال خواهد داشت. از این رو حتماً باید ارز دیجیتال انتخاب شده شما از این نظر در شرایط مشابهی باشد. رمز ارزهای بسیار زیادی هستند که روزانه با سودهای قابل توجهی همراه هستند، اما حجم معاملات بسیار پایینی دارند که این مهم نشان از یک نقطه ضعف بسیار بزرگ در شبکه آنها می‌باشد.

قرار گرفتن در لیست صرافی های معتبر و بزرگ جهانی

هم‌چنین به عنوان یک نکته بسیار مهم دیگر باید به قرار گرفتن آن در لیست صرافی های معتبر و بزرگ دقت کنید. اولاً که اگر رمز ارز مورد نظر در صرافی های در دسترس شما برای خرید وجود نداشته باشد، عملاً امکان خرید آن را نداشته و تحلیل چنین رمز ارزی بی‌مورد است. زیرا حتی در صورت خوب بودن که بعید به نظر می‌رسد، شما شرایط لازم برای خرید رمز ارز مورد نظر را ندارید. با این حال اضافه شدن یک رمز ارز در لیست بهترین صرافی های جهان می‌تواند مزیت های بسیار زیادی را برای کاربران و سرمایه گذاران به دنبال داشته باشد. از این جمله مزیت ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • معمولاً چنین رمز ارزهای کارمزدهای کمتری داشته و خرید و فروش آنها کم هزینه‌تر است.
 • امکان خرید این رمز ارزها راحت‌تر و سریع‌تر خواهد بود.
 • حجم معاملات چنین رمز ارزهایی معمولاً بالا است و سرمایه گذاری روی آنها ریسک کمتری دارد.
 • طرفداران و کاربران چنین رمز ارزهای به مراتب نسبت به ساری ارزهای دیجیتال بیشتر است.
 • امنیت سرمایه گذاری بر روی چنین رمز ارزهایی نیز به مراتب بیشتر از سایر شت کوین هایی خواهد بود که در چنین صرافی هایی لیست نشده باشند.

ارزش بازار حداقلی ۱۰۰ میلیون دلاری

یکی دیگر از اطلاعات بسیار مهم و ارزشمند درباره ارزهای دیجیتال مختلف، ارزش بازار آنها است که برای بهترین شت کوین ها نیز باید به بررسی و ارزیابی آن بپردازید. البته ارزش بازار یک رمز ارز حتی می‌تواند کمی گول زننده نیز باشد. از این رو باید با دقت بالا این موضوع را بررسی کنید تا در نهایت خرید شما بهینه تر شود. ارزش بازار رمز ارزها از حاصل شرب قیمت فعلی آنها در تعداد کل سکه های در گردش آنها تعیین می‌شود. اما همه ما می‌دانیم که:

 • بهترین شت کوین ها معمولاً قیمت بسیار پایینی دارند.
 • و بالا بودن تعداد سکه های در گردش یک رمز ارز هم نشانه خیلی خوبی برای آن نیست.

از این رو این مهم باید تحت شرایطی خاص مورد بررسی قرار گیرد. هرگز نباید از روی ارزش بازار یک شت کوین برای خرید آن اقدام کنید. اما برای خرید یک رمز ارز باید شرایط حداقلی را در ارزش بازار آن ارزیابی نمایید. برای شت کوین هایی که ارزش بازار آنها بیش از ۱۰۰ میلیون دلار باشد، این شرایط حداقلی را خواهند داشت.

بالا بودن رازش بازار یک ارز دیجیتال یک مزیت بسیار بزرگ برای آن دارد. با افزایش ارزش بازار شاهد افزایش رتبه رمز ارز مورد نظر خواهیم بود که این امر می‌تواند چشم کاربران بیشتری را به سمت آن بکشاند. همین امر دقیقاً اتفاقی است که در نهایت مزیت های بعدی را نیز به دنبال خواهد داشت.

تعداد سکه های در گردش را نیز در نظر بگیرید

هم‌چنین به عنوان یک نکته بسیار مهم دیگر برای خرید بهترین شت کوین ها و سرمایه گذاری روی آنها باید به تعداد سکه های در گردش آنها نیز دقت کنید. هر چقدر تعداد سکه های در گردش یک شت کوین بیشتر باشد:

 • احتمال افزایش قیمت آن کمتر خواهد بود.
 • زمان زیادی لازم است تا به قیمت های بالاتری برسد.
 • حجم معاملات آن نیز می‌تواند افزایش پیدا کند.

از این گذشته ارزهای دیجیتال با تعداد سکه محدود هم چالش های خاص خود را دارند. در چنین رمز ارزهایی هم معمولاً امکان خرید و فروش سریع ممکن است با چالش هایی همراه باشد. از این رو ارز دیجیتال مورد نظر شما باید از نظر تعداد سکه ها در شرایط مناسبی باشد. به صورت معمول تعداد سکه های بهترین شت کوین ها بالا است. از این رو نباید انتظار تعداد سکه های محدود از آنها را داشته باشید. اما با این حال تعداد سکه های ۱ تا ۵ میلیاردی می‌تواند بهترین شرایط برای این دسته از رمز ارزها، تأکید می‌کنیم این دسته از رمز ارزها داشته باشد.

تحلیل فاندامنتال شت کوین ها

هم‌چنین باید شما را به استفاده از تحلیل فاندامنتال برای انتخاب بهترین شت کوین برای نوسان گیری و خرید نیز دعوت کنیم. هر یک از شت کوین ها شرایط خاص خود را دارند که می‌توانید سایت www.coinmarketcap.com این شرایط را برای تک‌تک آنها مورد بررسی قرار داده و ارزیابی کنید. تنها در این صورت است که امکان یک سرمایه گذاری بهینه و با ریسک پایین را خواهید داشت. در غیر این صورت همه چیز ممکن است برخلاف میل شما پیش برود.

تحلیل فاندامنتال بهترین و مدرن‌ترین روش برای این است که شما بتوانید یک ارز دیجیتال را از ارز دیجیتال ضعیف تشخیص دهید. استفاده از تحلیل فاندامنتال برای تشخیص ویژگی های یک ارز دیجیتال خوب سابقه طولانی دارد و در حال حاضر حرفه‌ای‌ترین افراد نیز از این دستورالعمل استفاده می‌نمایند. شما می‌توانید با این ترفند بخش قابل توجهی از ریسک وارد شده به سرمایه های خود را کمتر کنید. در غیر این صورت شرایط برای شما پیچیده‌تر از همیشه خواهد شد.

ورود در بهترین نقطه برای جلوگیری از ضرر با تحلیل تکنیکال

هم‌چنین به عنوان یک نکته بسیار مهم دیگر برای خرید و سرمایه گذاری روی بهترین شت کوین های انفجاری و نوسان گیری روی آنها باید به انتخاب نقاط ورود مناسب نیز اشاره داشته باشیم. عدم دقت به این موضوع می‌تواند در همان بدو ورود به بازار یک رمز ارز سرمایه های شما را وارد ریسک بسیار سنگینی کرده و در نهایت حتی باعث خواب سرمایه طولانی مدت شما شود. معمولاً انتخاب نقاط مناسب برای ورود و خرید یک ارز دیجیتال با استفاده از تکنیک های رایج در تحلیل تکنیکال صورت می‌پذیرد.

دقت داشته باشید که این مهم هر چند در ظاهر بسیار بی‌اهمیت جلوه می‌نماید، اما در نهایت عدم دقت به آن می‌تواند شرایط شما را در این سرمایه گذاری بسیار پیچیده کند. در نظر بگیرید که ورود به ضرر می‌تواند هم از نظر روانشناسی روی روحیه شما تأثیر منفی داشته باشد و هم شما را از سرمایه گذاری روی این بازار دور نگه داشته و پشیمان کند. از این رو اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مداوم با امکان سوددهی دائمی هستید، از این موضوع غافل نشوید. هر چند افراد تازه‌کار و شکست خورده‌های بازار معمولاً این موضوع را در نظر نخواهند گرفت و تکرار کردن چندین باره آن نیز باز هم تاثیری در این دسته از سرمایه گذاران نخواهد داشت.

بهترین شت کوین های جدید برای خرید

بهترین شت کوین های جدید برای خرید

بهترین شت کوین ها برای خرید را تا حدی به شما معرفی کردیم و اکنون به خوبی می‌دانید که  به دنبال خرید میم کوین ‌های بازار هستید باید سراغ کدام یکی بروید و کدام یک از آنها می‌تواند سود بیشتری را برای شما به ارمغان آورند. نکته مهم بعدی که درباره سرمایه گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها باید به آن اشاره داشته باشیم معرفی برخی از شت کوین ‌های جدید برای خرید است. میم کوین ‌ها یا شت کوین ‌ها رایج‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار هستند که هر روز تعداد قابل توجهی از آنها اضافه می‌شود و از آن سو نیز برخی از این رمز ارزها دائماً در حال از بین رفتن هستند.

وقتی صحبت از بهترین شت کوین ‌های جدید برای خرید می‌کنیم در واقع ما در حال صحبت درباره یک روش خرید بسیار چالش برانگیز و با ریسک بالا هستیم که هر لحظه ممکن است دارایی ما در این روش سرمایه گذاری از بین برود. خرید رمز ارزهای به خودی خود با چالش‌های بسیار زیادی همراه است و اگر بخواهیم در این لیست شت کوین ‌ها و میم کوین ‌ها را نیز قرار دهیم شرایط پیچیده‌تر نیز خواهد شد.

برخی از سرمایه‌گذاران علاقه دارند تا به جای رفتن سراغ رمز ارزهای آینده‌دار و گزینه‌هایی که در دراز مدت می‌توان سودآوری قابل توجهی از آنها انتظار داشت سراغ شت کوین ‌ها و میم کوین ‌هایی بروند که در کوتاه مدت و در بازه‌های زمانی چند هفته امکان رسیدن به سودهای قابل توجه را برای آنها ایجاد کنند. اگر بخواهیم واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم عملاً سرمایه گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها شبیه به قمار است و اگر شما از میان همین شت کوین ‌ها و میم کوین ‌ها نیز سراغ گزینه‌های جدید بروید که هیچ شناخت خاصی نسبت به آنها وجود ندارد عملاً درصد ریسک معاملات خود را به میزان قابل توجهی افزایش خواهید داد. بهترین شت کوین ‌ها برای خرید همان‌هایی هستند که از گذشته تاکنون خود را تا اندازه‌ای در بازار اثبات کرده و در حال حاضر استقبال خوبی نیز از آنها به عمل آمده است.

توکن هایی مانند دوج کوین و شیبا اینو در راس این توکن ها قرار گرفته و سرمایه گذاری بر روی آنها می‌تواند در دسته شت کوین ‌ها کمترین ریسک را برای سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال رقم بزند. البته سرمایه گذاری برای خود این دو ارز دیجیتال هم در دراز مدت می‌تواند ریسک‌هایی را برای معامله‌گران به دنبال داشته باشد.

در این بین شت کوین های جدیدی وارد بازار شده که هرچند علاقه‌ای به سرمایه گذاری بر روی آنها نداریم اما با توجه به جذابیت این رمز ارزها برای بسیاری از کاربران ایرانی بر آن شدیم تا برخی از آنها را به شما معرفی کنیم. برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری بر روی شت کوین ‌ها هستند توصیه می‌کنیم که حتماً از تمام روش‌های مدیریت ریسک در ارز دیجیتال استفاده کنند تا میزان ریسک سرمایه گذاری آنها به حداقل برسد. در میان شت کوین ‌ها و میم کوین ‌های جدیدی که وارد بازار ارز دیجیتال شده نیز موارد زیر را می‌توانیم به شما معرفی کنیم که استقبال از آنها نسبت به سایر گزینه‌های جدید بیشتر بوده است:

ارز دیجیتال پپه که در حال حاضر در دسته میم کوین ‌ها تبدیل به سومین ارز دیجیتال برتر جهان شده و حجم معاملات بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است.

ارز دیجیتال بن (bone) که با وجود اینکه مدت زمان زیادی از ورود آن به بازار نمی‌گذرد اما به قیمت بسیار قابل توجهی رسیده و مسیر تبدیل شدن به یک دوج کوین جدید را طی می‌کند. این ارز دیجیتال مربوط به صرافی غیرمتمرکز شیبا است و به عنوان توکن بومی آن برای کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ارز دیجیتال بنک (bonk) یکی دیگر از شت کوین ‌های جدیدی است که مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته و در حال حاضر با حجم معاملات بالایی در بازار در حال خرید و فروش است.

در ادامه سعی می‌کنیم نکات بیشتری را درباره جدیدترین ‌ها برای خرید را با شما در میان بگذاریم که با در نظر گرفتن این نکات شاید سرمایه گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها برای شما بهینه‌تر شود و خیلی ریسک بالایی را برای سرمایه‌های خود نپذیرید.

بهترین شت کوین های جدید برای خرید

ارز دیجیتال پپه

بهترین شت کوین ها برای خرید با وجود ارزش ذاتی کمی که دارند گاهی اوقات مورد توجه کاربران بسیار زیادی قرار گرفته و شاهد انجام معاملاتی با حجم بسیار بالا بر روی آنها هستیم. اتفاقی که گاهی اوقات حتی خود ما را نیز به شک می‌اندازد که چرا رمز ارزی که هیچ آینده‌ای را نمی‌توانیم برای آن در نظر بگیریم و عملاً ریسک سرمایه گذاری بسیار زیادی دارد به چنین محبوبیتی رسیده و حتی ثروتمندان بسیار زیادی در سرتاسر دنیا نیز در حال انجام معامله بر روی آن هستند. بله می‌دانیم که شما می‌دانید دوج کوین و شیبا اینو دو رمز ارزی هستند که در این لیست قرار می‌گیرند اما در کنار این دو ارز دیجیتال پپه نیز شرایط مشابهی دارد.

ارز دیجیتال پپه که سابقه خیلی زیادی در بازار رمز ارزها نداشته در طول همین مدت کوتاه به شرایط بسیار خوبی رسیده و حجم معاملات شگفت انگیز بیش از ۷۲ میلیون دلاری را در هر ۲۴ ساعت برای خود رقم می‌زند. دقت داشته باشید که ارز دیجیتال پپه از نظر حجم معاملات در رتبه ۳۳ بهترین رمز ارزهای جهان قرار می‌گیرد و از نظر ارزش بازار نیز رتبه آن به زیر ۱۰۰ رسیده است.

در نظر گرفتن تعداد توکن های نزدیک به ۴۰۰ هزار میلیاردی برای توکن پپه نشان از این دارد که این رمز ارز دقیقاً همان مسیر شیبا را طی می‌کند و با توجه به سودآوری بسیار زیادی که در همان ابتدای ورود خود به بازار از خود نشان داده انتظار رسیدن به سودهای بالاتر را نیز می‌توانیم برای آن در نظر بگیریم و همین موضوع باعث شد تا نتوانیم رمز ارز پپه را به شما معرفی نکنیم.

لیست شدن ارز دیجیتال پپه در اکثر صرافی‌های معتبر متمرکز خارجی یکی دیگر از موارد و گزینه‌هایی است که باعث شد تا تصمیم آن برای معرفی این رمز ارز به شما جدی‌تر شود. از صرافی بایننس گرفته تا کوکوین و کراکن امکان خرید و فروش توکن پپه را برای تمام کاربران خود فراهم کرده‌اند و همین موضوع باعث شده تا حجم معاملات آن به شدت افزایش پیدا کند. در همین مدت کوتاه تعداد فالوورهای ارز دیجیتال پپه در سایت کوین مارکت کپ به بیش از ۱۲۵ هزار نفر رسیده است که نشان از توجه بسیار زیاد کاربران بازار ارز دیجیتال نسبت به این رمز ارز دارد و سرمایه گذاری بر روی این رمز ارز به نظر در کوتاه مدت و میان مدت می‌تواند شرایط خوبی را برای سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال رقم بزند.

بهترین شت کوین های جدید برای خرید

ارز دیجیتال bonk

یکی از رمز ارزهایی که در لیست بهترین شت کوین ‌ها جدید برای خرید قرار می‌گیرد ارز دیجیتال بنک است. این توکن بر روی پلتفرم سولانا قرار گرفته و از قراردادهای هوشمند شبکه بلاکچین سولانا استفاده می‌کند. با توجه به اینکه در دسته میم کوین ‌ها قرار گرفته عملاً خیلی نمی‌توانیم کاربردها و اهداف خاصی را برای آن در نظر بگیریم و قرار گرفتن در اکوسیستم سولانا جذاب‌ترین اتفاقی است که برای این رمز ارز به وقوع پیوسته است.

در حال حاضر بیش از ۵۴ هزار میلیارد توکن برای این رمز ارز در نظر گرفته شده که این مهم نشان از عرضه بسیار بالای آن در بازار است و به همین دلیل است که قیمت آن خیلی ارزان بوده و برای خرید آن نیاز به سرمایه گذاری خیلی زیادی نخواهید داشت. البته همین حالا که ما در حال معرفی این رمز ارز به شما هستیم هیچ اطمینانی به این نداریم که پروژه آن یک پروژه پانزی و کلاهبرداری نباشد و حتی ممکن است در این رده از رمز ارزهای موجود در بازار نیز قرار بگیرد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال هستید حتماً تمام شرایط و جوانب آن را مورد بررسی قرار دهید و تنها در صورت واجد شرایط بودن از نظر تمام شرایط مورد نظر شما برای خرید آن اقدام کنید.

ارز دیجیتال bonk با وجود قیمت بسیار پایینی که دارد در حال حاضر به حجم معاملات بیش از ۳ میلیون دلاری رسیده و از این نظر در رتبه ۳۱۵ بازار ارز دیجیتال قرار دارد و همین موضوع باعث شد تا نظر ما نسبت به رمز ارز جذب شود. بنک در حال حاضر در صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال نیز معرفی نشده اما کاربران ایرانی می‌توانند در صرافی‌هایی مانند بینگ ایکس یا ال بانک و حتی مکسی برای خرید این میم کوین اقدام نمایند. احتمالاً با ورود آن به صرافی‌هایی مانند بایننس یا کوکوین ممکن است شاهد افزایش حجم معاملات آن نیز در بازار باشیم که خبر خوبی برای سرمایه‌گذاران آن خواهد بود.

ارز دیجیتال bone

در لیست بهترین شت کوین ‌های جدید برای خرید همچنین می‌توانیم سراغ ارز دیجیتال بن هم برویم که بر روی پلتفرم ارز دیجیتال اتریوم قرار گرفته و از بلاکچین جذاب اتریوم برای قراردادهای هوشمند خود استفاده می‌کند. نداشتن هیچگونه کاربرد و هدف اصلی‌ترین ویژگی است که می‌توانیم درباره ارز دیجیتال بن به آن اشاره داشته باشیم. البته برخلاف بسیاری از میم کوین ‌هایی که در این مقاله به معرفی آن پرداختیم ارز دیجیتال بن با عرضه خیلی زیادی روبرو نبوده و تمام توکن های تعریف شده برای آن در بازار در حدود ۲۳۰ میلیون توکن است.

اگر با شرایط عرضه و تقاضا در بازار ارز دیجیتال آشنا باشید حتماً می‌دانید که ۲۳۰ میلیون توکن اصلاً مقدار قابل توجهی در این بازار محسوب نمی‌شود و عملاً این رمز ارز را می‌توانیم از جمله رمز ارزهایی با تعداد محدود در بازار ارز دیجیتال نیز در نظر بگیریم.

نکته قابل توجه دیگر درباره ارز دیجیتال بن حجم معاملات بیش از ۴ میلیون دلاری آن در بازار است که البته با توجه به قیمت نزدیک به ۸۰ سنتی آن این عدد چندان هم زیاد به نظر نمی‌رسد. هرچند مانند ارز دیجیتال بنک این رمز ارز نیز در صرافی‌های معتبر و شناخته شده بازار لیست نشده اما با این حال وقتی به لیست صرافی‌های نگاه می‌کنیم که بن را در خود جای داده‌اند در میان آنها گزینه‌های معتبرتری را مشاهده می‌کنیم که نشان از جذابیت بیشتر این رمز ارز برای صرافی‌های موجود در بازار دارد. کاربران ایرانی هم می‌توانند از صرافی‌های متمرکزی که امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را برای ایرانی‌ها فراهم کردند برای خرید رمزارز بن اقدام نمایند و به دنبال سرمایه گذاری بر روی آن باشند.

بهترین شت کوین های جدید برای خرید

شت کوین بخریم یا بیت کوین؟

بهترین شت کوین ها برای خرید را به شما معرفی کردیم و همچنین ‌هایی برای سرمایه گذاری بر روی این دسته از رمزارزها را نیز با شما در میان گذاشتیم که با تکیه بر آنها امکان یک سرمایه گذاری بهتر برای شما در بازار وجود خواهد داشت. در بندهای انتهایی این مقاله هستیم و ترجیح دادیم تا در این بندها  یک موضوع بسیار مهم که به سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال مربوط می‌شود یعنی انتخاب میان شت کوین ‌ها و بیت کوین با شما صحبت کنیم.

البته قبل از اینکه شروع به اضافه گویی درباره خرید شت کوین یا بیت کوین نماییم ابتدا لازم است سربازهای این دو خرید نکات مهمی را با شما در میان بگذاریم که اتفاقاً شما با بررسی نکات می‌توانید به درک بهتر و بیشتری نسبت به شرایط سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال برسید. وقتی صحبت از خرید بیت کوین می‌کنیم عملاً منظور ما رسیدن به شرایط و ویژگی‌های زیر در فرایند سرمایه گذاری است:

 • یک سرمایه گذاری مطمئن با ریسک پایین
 • سودآوری قابل توجه در بازه‌های زمانی میان مدت و بلند مدت اما نه انفجاری
 • نداشتن نگرانی از بابت از بین رفتن تمام سرمایه‌ها در بازار
 • امکان خرید و فروش با هر حجمی در هر لحظه در تمام مارکت‌های موجود در سرتاسر دنیا
 • سرمایه گذاری بر روی کالای کاملاً شناخته شده و مورد قبول توسط تمام کشورهای جهان و حتی کاسبان معمولی در سرتاسر جهان

اما از طرف دیگر وقتی صحبت از خرید شت کوین و میم کوین به میان می‌آید عملاً منظور ما از این خرید می‌تواند موارد زیر باشد:

 • یک سرمایه گذاری با ریسک بسیار بسیار
 • خطر از بین رفتن تمام سرمایه‌ها به دلیل امکان کلاهبرداری بودن این دسته از رمز ارزها و نابودی آنها در آینده
 • پتانسیل سودآوری انفجاری حتی در بازه‌های زمانی کوتاه مدت
 • سرمایه گذاری بر روی کالایی که به هیچ وجه مورد قبول عموم قرار نگرفته و عملاً امکان خرید و فروش آن نیز در بسیاری از مارکت‌ها مانند خود صرافی داخلی ارز دیجیتال برای ما ایرانی‌ها وجود ندارد.

احتمالاً خودتان به قدری باهوش هستید که بدانید تعاریفی که در بالا از شرایط سرمایه گذاری بر روی بیت کوین و خرید شت کوین به میان آوردیم تا چه حد می‌تواند شرایط خوبی برای شما باشد و کدام گزینه سرمایه گذاری بهتری برای شما خواهد بود.

به هر حال اشتیاق بسیار بالای کاربران ایرانی برای استفاده از سودهای انفجاری باعث شده تا درصد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران ایرانی خرید این دسته از رمز ارزها را در دستور کار خود قرار دهند. اما توصیه می‌کنیم که هرگز بخش اعظم سرمایه‌های خود را به سمت خرید شت کوین ‌ها و میم کوین ‌ها نبرید و اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها هستید تنها بخش کوچکی از سرمایه‌های خود را به آنها اختصاص دهید.

نکته مهم دیگری که می‌تواند در این سرمایه گذاری راهنمای خوبی برای شما باشد فروش این دسته از رمز ارزها بعد از رسیدن به سودهای قابل توجه در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و میان مدت است. فراموش نکنید که شما اصلاً مجبور نیستید که هولدر ارز دیجیتال پپه یا ا باشید و شما با رسیدن به سودهای قابل توجه می‌توانید توکن های خود را در بازار به فروش برسانید.

چند سوال مهم درباره سرمایه گذاری و خرید بهترین شت کوین ها

بهترین شت کوین ها برای هولد یا نوسان گیری و یا کسب سودهای انفجاری را به شما معرفی کردیم. در این بخش از مقاله به چند سوال مهم درباره این سرمایه گذاری پاسخ می دهیم که دقت به آنها می‌تواند شناخت شما را از این بازار بیشتر کند. خیلی از این سوالات ممکن است ذهن شما را نیز به خود درگیر کرده باشد.

بهترین شت کوین های انفجاری

از این گذشته اگر چالش ذهنی دارید که در این سوالات وجود ندارد، می‌توانید آنها را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. سوال پرسیدن راهکاری است که مانع از رسیدن ضررهای هنگفت به شما خواهد شد.

سرمایه گذاری روی شت کوین یا میم کوین؟

شت کوین و میم کوین اصطلاحاتی هستند که معمولاً برای ارزهای دیجیتال با شرایط مشابه و یکسان تعریف می شوند. به این معنی که این دو اصطلاح تقریباً هم معنی بوده و خیلی تفاوتی در آنها نباید قائل شوید. در بسیاری از سایت های رایج در بازار ارز دیجیتال مانند سایت www.coinmarketcap.com معمولاً از اصطلاح میم کوین برای این دسته‌بندی استفاده می‌شود.

آیا شت کوین ها کلاهبرداری هستند؟

حتی انتخاب بهترین شت کوین برای نوسان گیری و هولد کردن نیز نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت شما در این بازار باشد. شایان ذکر است که خیلی از این رمز ارزها با هدف کلاهبرداری وارد بازار می شوند . خیلی ها نیز خیر. تشخیص کلاهبرداری بودن یا نبودن یک شت کوین یا میم کوین باید بر اساس تحلیل فاندامنتال و بررسی کامل شرایط رمز ارز مورد نظر باشد. در غیر این صورت پاسخ دادن به این سوال برای عموم این رمز ارزها غیر ممکن است.

قیمت شت کوین ها به چه عواملی بستگی دارد؟

وقتی صحبت از بهترین شت کوین های انفجاری یا بهترین شت کوین ها برای نوسان گیری می‌شود، معمولاً این رمز ارزها از نظر قیمتی خیلی ثبات ندارند. زیرا عوامل موثر بر قیمت آنها بسیار متغیر است. این دسته از رمز ارزها معمولاً از طریق ورود سرمایه های درشت و یا رفتارهای نهنگ ها و افراد سرمایه گذار اصلی تغییر نی کنند و سایر عوامل تأثیر کمتری روی قیمت آنها خواهد داشت. وگرنه با عرضه و تقاضای معمولی امکان چنین رشد هایی برای آنها قابل تصور نخواهد بود.

خرید شت کوین چقدر ریسک دارد؟

خرید بهترین شت کوین های انفجاری که قرار است سودهای بسیار زیادی را به شما بدهد، مسلماً خالی از ریسک نیست. این دسته از مرز ارزها با ریسک بسیار بالایی در سرمایه گذاری همراه هستند. انتخاب یکی از آنها می‌تواند یک چالش بسیار بزرگ برای کسانی باشد که به دنبال یک خرید مطمئن و سرمایه گذاری کم ریسک هستند. اگر روحیه این چنینی داشته و خیلی به دنبال سرمایه گذاری با هیجان و ریسک بالا نیستید، توصیه می‌کنیم که از خرید شت کوین ها صرف نظر کنید.

آیا هر ارز دیجیتال ارزان قیمتی شت کوین است؟

اضافه کردن یک ارز دیجیتال به لیست بهترین شت کوین ها برای هولد و سرمایه گذاری در بسیاری از مواقع سلیقه‌ای است. برای مثال خیلی از سایت ها ترجیح می‌دهند تا رمز ارزهایی با قیمت خیلی پایین را در این لیست قرار دهند. اگر به این منوال باشد، رمز ارزهایی مانند ترون، بیت تورنت، فت، ان اف تی و مواردی از این دست را نیز باید به جمع شت کوین ها وارد کنیم. اما بهترین تعریف برای این دسته از رمز ارزها همان بی هدف بودن آنها است. از این رو هر رمز ارزی که قیمت پایین دارد، حتماً شت کوین نیست.

کلام آخر

سعی کردیم تا به صورت کامل و جامع به بررسی بهترین شت کوین ها برای سرمایه گذاری و خرید بپردازیم. دقت کنید که این خرید حتماً باید با رعایت سیستم مدیریت سرمایه و استراتژی های هوشمند و عالی صورت پذیرد. خرید:

 • بهترین شت کوین های انفجاری
 • بهترین شت کوین برای نوسان گیری
 • بهترین شت کوین ها برای هولد

یا شت کوین جدید بدون دقت به اصول سرمایه گذاری عملاً یک اشتباه بزرگ از سوی کاربران است. تمام تلاش ما در مجموعه کانون بورس ایجاد یک سرمایه گذاری مطمئن، سودده و البته کم ریسک است. رسیدن به یک سود ۲۰ درصدی ثابت ماهانه خیلی بهتر از از بین رفتن تمام سرمایه ها در یک هفته است. از این رو توصیه می‌کنیم که حتماً در این باره نهایت دقت را داشته باشید. با شرکت در دوره ارز دیجیتال و یا استفاده از پکیج غیر حضوری آموزش ارز دیجیتال این امکان برای شما وجود دارد تا در این سرمایه گذاری بهتر عمل کنید.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: