لوگو کانون بورس

ارز دیجیتال الگورند (ALGO) چیست + مزایا و معایب

ارز دیجیتال الگورند چیست
شما در حال مطالعه مقاله ۴۵ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

ارز دیجیتال الگورند چیست و چه مزایا و معایبی دارد که باعث شده تا این رمز ارز در حال حاضر تبدیل به یکی از رمز ارزهای مناسب برای سرمایه گذاری شود؟ در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم بیش از ۲۰۰۰۰ رمزارز مختلف در بازار تعریف شده و شما می توانید با استفاده از خدمات سایت کوین مارکت کپ به اطلاعات تمام این رمز ارزها دسترسی داشته باشید. اما همانطور که در مقوله آموزش رایگان ارز دیجیتال اشاره کردیم تمام این رمز ارز ها شرایط خوبی نداشته و بسیاری از آنها در سال های آینده به عنوان پروژه های اسکم و کلاهبرداری معرفی خواهند شد. برای اینکه شما بتوانید یک سرمایه‌گذاری کاملاً مطمئن و ایده آل در بازار رمز ارزها برای خود رقم بزنید نیاز است تا با بررسی شرایط تمام رمز ارزهای مورد نظر خود نسبت به شناخت آنها از نظر کلاهبرداری بودن و کاربردی بودن اقدام نمایید. در این مقاله در کنار شما هستیم تا شرایط کامل ارز دیجیتال الگورند را مورد بررسی قرار دهیم تا امکان سرمایه گذاری برای این ارز دیجیتال برای شما ساده تر باشد.

واقعیت این است که درصد قابل توجهی از کاربران فعال در بازار رمز ارزها شناخت کافی نسبت به پروژه‌های مختلف ارز دیجیتال مانند الگوراند را نداشته و تنها بر اساس شایعات موجود در بازار برای سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال اقدام می نمایند. جالب است که بدانید درصد قابل توجهی از خریداران خود الگورند نیز شناخت کافی نسبت به این ارز دیجیتال نداشته و تنها بر اساس اطلاعات موجود در برخی از کانال ها و سیگنال های خرید برای سرمایه گذاری روی این رمز ارز اقدام نموده اند. در این مقاله در کنار شما خواهیم بود تا با بررسی کاملترین شرایط اصلی و کاربردی حاکم بر پروژه الگورند شناخت کافی برای سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال را برای شما ایجاد کنیم.

راهنمای مطالعه نمایش

 

ارز دیجیتال الگورند چیست

ارز algorand

پلتفرم ارز دیجیتال الگورند چیست که این ارز دیجیتال را با محبوبیت بسیار زیادی روبرو کرده است؟ ارز دیجیتال الگورند را می‌توانید با نماد Algo در بازار ارز دیجیتال مشاهده نمایید. شبکه های بلاکچین و پروژه های تعریف شده در بازار ارز دیجیتال در واقع یک تکنولوژی جدید در جهان محسوب می‌شوند که روزبه‌روز به کیفیت آنها اضافه شده و هر روز شاهد روی کار آمدن پروژه‌های کم نقص تر در این باره در بازار هستیم. برخلاف گذشته های دور که تکنولوژی ها معمولاً در بازه‌های زمانی بسیار طولانی مدتی به وجود آمده و پیشرفت در آنها نیز در فاصله های زمانی طولانی مدت اتفاق می افتاد در حال حاضر تکنولوژی های جدیدی مانند بلاک چین می توانند در زمان بسیار کوتاه خود را ارتقا بخشند. به وجود آمدن و توسعه بسیاری از پلتفرم ها و پروژه ها که پروژه ارز دیجیتال الگورند نیز یکی از آنها است که بیشتر برای ارتقای سطح کیفیت پروژه های قدیمی بوده و این دسته از شبکه های بلاکچین در واقع نسل جدیدتر از این شبکه ها را تشکیل می‌دهند.

شاید کمی دور از انتظار باشد که تنها در طول یک دهه بعد از روی کار آمدن بیت کوین شبکه بلاکچین آن شاهد وارد شدن این تکنولوژی به نسل‌های سوم و چهارم آن هستیم. در هر نسل شاهد استفاده از الگوریتم های جدید و بهبود شرایط قبلی بوده و این مهم می‌تواند در آینده نیز باز هم تکرار شود. پروژه بلاک چین ارز دیجیتال الگورند دقیقاً برای رفع برخی از نواقص موجود در شبکه های بلاکچین قبلی به وجود آمده و این شبکه به عنوان نسل سوم شبکه های بلاکچین نیز معروف شده است.

اگر نگاهی به شبکه های بلاکچین قبل از روی کار آمدن الگورند بیندازید متوجه خواهید شد که آنها با وجود کیفیت های بسیار خوبی که دارند در برخی از موارد با نواقصی همراه هستند. سرعت انجام تراکنش ها و یا مقیاس پذیری و نحوه استفاده از کاربردهای مختلف مانند قراردادهای هوشمند و البته ساده سازی شبکه برای استفاده کاربران معمولی از جمله نواقص بسیار بارز بلاکچین های قدیمی هستند. پروژه شبکه بلاکچین الگورند به وجود آمده تا به نوعی این نواقص را برطرف سازد. نواقصی که حتی باعث شده تا تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال اتریوم نیز به فکر برطرف کردن آن با استفاده از بهبود شبکه ای ارز دیجیتال بیفتد. هرچه هست الگورند یک ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین است که به صورت کاملاً غیر متمرکز مدیریت می شود. پروژه ارز دیجیتال به وجود آمده تا همچنین شرایط لازم برای تبدیل شدن بستر بلاک چین به یک بستر بسیار ایده آل برای پرداخت ها را فراهم آورد.

تاریخچه ارز دیجیتال الگورند چیست

با توجه به اینکه از کل تاریخچه بازار ارز دیجیتال کمتر از ۱۵ سال می گذرد از این رو نمی توان برای رمز ارزهای مختلف موجود در بازار تاریخچه بسیار طولانی را معرفی نمود. ارز دیجیتال الگورند نیز از این قاعده مستثنی نبوده و سابقه خیلی طولانی را نمی توان برای آن بیان کرد. بنیاد الگورند به عنوان بنیاد اصلی توسعه این ارز دیجیتال فرایند معرفی پروتکل را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرده است.

البته از سال ۲۰۱۷ تاکنون پیامد های مختلفی را در پروتکل و پلتفرم الگورند شاهد بوده ایم که هر کدام از این پیامدها تاثیر خاص خود را بر روی شبکه های ارز دیجیتال داشته اند. در سال ۲۰۱۹ ورژن اصلی شبکه الگورند راه اندازی و معرفی شد و همچنین در اواخر همین سال ورژن دوم شبکه نیز با ارتقای آنچین پروژه معرفی شد.

تیم توسعه دهنده و بنیانگذار ارز دیجیتال الگورند در ادامه ویژگی‌های بسیار زیاد دیگری را نیز به پلتفرم این رمز اضافه کرد که در ادامه به تشریح تمام آن‌ها خواهیم پرداخت. دقت داشته باشید که یکی از مهم ترین ویژگی های یک ارز دیجیتال خوب توسعه و ارتقاء آن به مرور زمان است و اگر شما نتوانید شرایط ایده آلی را در فرایند توسعه یک ارز دیجیتال و پلتفرم آن مشاهده کنید نمی توانید خیلی روی آن برای آینده نیز حساب نمایید.

به عنوان مثال یکی از اصلی ترین و مهمترین دلایلی که باعث شده تا پلتفرم شبکه ارز دیجیتال اتریوم به کیفیت فعلی رسیده و طرفداران بسیار زیادی داشته باشد، اهتمام بسیار بالای تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال و اضافه کردن بخش های جدیدتر و ارتقاء پروتکل های قبلی در شبکه آن است. اتفاقی که در سطح کمتر در پلتفرم الگورند نیز شاهد آن هستیم و که می‌تواند یک نکته مثبت خوب برای این رمز ارز و آینده آن باشد.

تیم توسعه دهنده و پشتیبان ارز دیجیتال الگورند

ارز دیجیتال الگورند چیست

یکی از نکات بسیار مهمی که کاربران باید درباره هر کدام از رمز های موجود در بازار بدانند تیم توسعه دهنده و پشتیبان آنهاست. به صورت کلی تیم توسعه دهنده و پشتیبانی ارز دیجیتال اهمیت بسیار زیادی بر روی کیفیت آن داشته و عدم دقت به این موضوع ممکن است سرمایه گذاری شما را در یک چالش بسیار بزرگ قرار دهد. دقت داشته باشید که توسعه یک ارز دیجیتال و یا حتی توسعه یک شبکه بلاک چین با توجه به تکنولوژی ها و برنامه های موجود برای این منظور چندان کار پیچیده ای نیست و حتی یک نفر به تنهایی نیز می تواند برای چنین امری اقدام نماید. کما اینکه در حال حاضر نیز رمز ارز های بسیار زیادی در بازار وجود دارند که توسعه آنها تنها به عهده یک یا چند نفر بوده و رزومه خاصی برای تیم توسعه دهنده این دسته از رمز ارزها که معمولاً به میم کوین معروف هستند وجود ندارد.

وقتی افراد کاملاً شناخته شده و دانشمند برای توسعه شبکه بلاکچین یک ارز دیجیتال اعلام کرده باشند پشتیبانی از آن نیز کاملاً در دستور کار قرار خواهد گرفت و شاهد به وجود آوردن یک شبکه کاملاً کاربردی و عالی در بازار می شویم. در شرایط برعکس نیز معمولاً شاهد پروژه هایی هستیم که به دنبال رسیدن به سود برای افراد توسعه دهنده بوده و کاربرد چندانی ندارند و خیلی زود از چرخه رقابت در بازار ارز دیجیتال نیز حذف خواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتماً در زمان انتخاب رمز ارزهای مختلف برای سرمایه گذاری مخصوصاً برای سرمایه گذاری طولانی مدت حتماً تیم توسعه دهنده آنها را مورد بررسی قرار دهید.

ارز دیجیتال الگورند به عنوان یک رمز ارز کاربردی توسط استاد علوم کامپیوتر در انستیتو فناوری ماساچوست آمریکا توسعه پیدا کرده است. آقای سیلیویو میکالی (Silvio Micali) نقش اصلی و اساسی را در توسعه شبکه بلاک چین ارز دیجیتال داشته است. البته حضور در پروژه الگورند اولین تجربه فعالیت آقای مکالی در زمینه توسعه شبکه های بلاکچین و رمز ارز ها نبوده و اگر بخواهیم رزومه آقای مکالی را مورد بررسی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که وی قبلاً فعالیت های گسترده ای در زمینه توسعه شبکه های بلاکچین و بازار رمز ارزها داشته و حتی موفق به کسب جایزه تورینگ در سال ۲۰۱۲ نیز شده است. رزومه آقای مکانی نشان می‌دهد که یکی از بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین سازندگان شبکه های بلاکچین و رمز ارز ها در جهان می باشد.

در کنار آقای مکالی بنیاد الگورند در ادامه با متخصصان دیگری مانند آقای استیو کوکینوس و سین فورد همکاری داشته و در حال حاضر پشتیبانی شبکه ای ارز دیجیتال توسط افرادی حرفه ای و متخصص انجام می پذیرد. این مهم نشان می‌دهد که شرایط ارز دیجیتال Algo از نظر تیم توسعه دهنده در شرایط فوق العاده عالی قرار دارد و به راحتی می توان به آن اعتماد کرد. البته برای انجام سرمایه گذاری طولانی مدت برای ارز دیجیتال لازم است تا بررسی های دیگری نیز انجام پذیرد.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال الگورند چیست

ارز دیجیتال الگورند چیست

نمودار بالا نمودار قیمت ارز دیجیتال الگورند از همان روز ابتدای ورود این رمز ارز به بازار تا زمان نگارش این مقاله را نشان می دهد. قرمز بودن سطح بالای نمودار به این معنی است که قیمت الگورند از زمان ورود خود به بازار وارد روند نزولی شده و هرگز نتوانسته دوباره به بالای سطح قیمت اولیه خود که در حدود ۳ دلار بوده است برگردد. البته پایین بودن قیمت این ارز دیجیتال دلایل خاص خود را دارد که در ادامه در بررسی تعداد توکن های در گردش آن به این موضوع خواهیم پرداخت.

چیزی که در نمودار قیمت ارز دیجیتال الگورند کاملا مشهود است این است که این رمز ارز در فاصله بسیار کوتاهی در اواسط سال ۲۰۱۹ که به تازگی وارد بازار شده با یک افت شدید همراه بوده و قیمت آن تا حوالی ۲۰ سنت نیز کاهش پیدا کرده است. از آن زمان تا اوایل سال ۲۰۲۱ خبری از سود قیمت در نمودار ارز دیجیتال الگورند مشاهده نمی‌شود و قیمت این ارز دیجیتال در طول حدود یک سال و نیم تنها در یک محدوده بسیار کم نوسان کرده است.

از ابتدای سال ۲۰۲۱ شاهد سود های قابل توجه در قیمت بسیاری از رمز ارزهای موجود در بازار بودیم قیمت الگورند نیز با صعود همراه شده و قیمت آن در چند رفت و برگشت صعودی و نزولی در نهایت موفق شده تا اوج قیمتی حدود ۲.۱۶ دلار برسد. رسیدن به این قیمت در اواخر سال ۲۰۲۱ بوده و بعد از آن دوباره شاهد ریزش قیمت و ارزش ارز دیجیتال الگورند در بازار بودیم و این افت قیمت تا شرایط کنونی در نمودار ارز دیجیتال باقی مانده است. در حال حاضر قیمت الگورند در کف قیمتی خود و در حدود ۳۰ سنت در حال معامله است و این مهم نشان می‌دهد که بایستی در آینده نه چندان دور دوباره باید شاهد یک روند صعودی و نوسان مثبت در قیمت این ارز دیجیتال باشیم.

تعداد توکن های ارز دیجیتال الگورند در بازار چقدر است؟

ارز algorand

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال الگورند باید به بررسی آن بپردازیم تعداد توکن های در گردش این ارز دیجیتال در بازار است. دقت داشته باشید که تعداد توکن های در گردش یک ارز دیجیتال و همچنین تعداد کل توکن های تعریف شده برای آن اهمیت بسیار زیادی هم در تعیین قیمت و ارزش بازار آن داشته و هم از نظر فاندامنتالی و کاربردهای تعریف شده برای شبکه ارز دیجیتال نیز بایستی مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. شما بایستی تعداد توکن های تعریف شده برای یک ارز دیجیتال را با کاربردهای مختلف در نظر گرفته شده برای شبکه آن با هم مقایسه کنید. زیرا تعداد توکن های تعریف شده می تواند ارتباط مستقیمی با کاربردهای در نظر گرفته شده برای ارز دیجیتال مورد نظر داشته باشد و این مهم یک راست آزمایی بزرگ برای تیم توسعه دهنده رمز ارز مورد نظر نیز خواهد بود.

همچنین شایان ذکر است که با افزایش تعداد توکن های تعریف شده برای یک ارز دیجیتال عرضه آن در بازار بیشتر شده و از این رو قیمت آن در بازار با افزایش خیلی زیادی روبرو نخواهد شد. اگر رمز ارز های فوق العاده و جذاب تعریف شده در بازار را مشاهده می کنید که قیمت خیلی بالایی ندارند بیشتر به دلیل در نظر گرفتن تعداد توکن های بسیار زیاد برای آنها است. البته در نظر گرفتن تعداد توکن زیاد برای یک ارز دیجیتال دلایل منطقی و کاربردی نیز دارا است و بیشتر برای پیاده سازی این ویژگی ها و کاربرد ها شاهد در نظر گرفته شدن تعداد توکن های زیاد برای ارز دیجیتال هستیم. در مجموع در حدود ۱۰ میلیارد توکن برای ارز دیجیتال الگورند در نظر گرفته شده است که در حال حاضر حدود ۷ میلیارد از این توکن ها در بازار در حال گردش هستند و ۷۱ درصد از تعداد کل توکن های تعریف شده برای این ارز دیجیتال را شامل می شوند.

در نظر داشته باشید که ارزش بازار یک ارز دیجیتال از حاصل ضرب قیمت آن در تعداد توکن های در گردش آن به دست می آید. با توجه به اینکه تعداد توکن های بسیار زیادی برای الگوریتم در نظر گرفته شده از این رو شاهد افزایش قیمت های قابل توجه این ارز دیجیتال در کوتاه مدت نخواهیم بود. البته رسیدن آن به قیمتهای حدود ۲ تا ۳ دلار چند امر بعیدی در بازه‌های زمانی یکی دو سال نیست اما انتظار رسیدن قیمت الگورند به صد تا هزار دلار در چنین بازه زمانی منطقی به نظر نمی رسد.

مزیت ها و ویژگی های ارز دیجیتال الگورند

ارز دیجیتال الگورند چیست

شناخت کامل ارز دیجیتال الگورند بدون بررسی مزیت ها و ویژگی های پروژه های ارز دیجیتال امکان پذیر نمی باشد. برای اینکه شما بتوانید با کاربردهای این ارز دیجیتال آشنا شده و بر اساس این کاربرد ها درباره آینده ارز دیجیتال اقدام کنید در این بخش سعی داریم تا تمام مزیت ها و ویژگی های شبکه الگورند را به شما معرفی کنیم. البته شایان ذکر است که درصد قابل توجهی از ویژگی های تعریف شده برای پروژه الگورند برای این پروژه کاملا دور از دسترس هستند و بیشتر تبدیل به تبلیغاتی برای معرفی هرچه بهتر این پروژه شده اند. با توجه به اینکه شناخت چنین ویژگی هایی ممکن است باعث سردرگم شدن شما نسبت به شرایط این ارز دیجیتال شود از این رو تصمیم گرفتیم تنها به معرفی ویژگی ها و کاربردهای بپردازیم که به صورت کاملا اختصاصی در پروژه الگورند قابل استفاده هستند.

مقیاس پذیری بسیار بالا

یکی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی ها و مزیت هایی که میتوانیم برای شبکه الگورند به آن بپردازیم مقیاس پذیری قابل قبول و جذاب پلتفرم این ارز دیجیتال است. شبکه های بلاک چین به دلیل نگهداری حجم قابل توجهی از اطلاعات معمولاً بار سنگینی داشته و راه اندازی و اجرای آنها می تواند باعث افت سرعت شبکه و در نتیجه کاهش مقیاس پذیری شود. در این بین در پلتفرم الگورند شرایطی در نظر گرفته شده که تنها اطلاعات مربوط به آخرین بلاک در بلاک چین آن در فرایند راه اندازی شرکت می کند و به همین دلیل سرعت و مقیاس پذیری بسیار بالایی را برای آن انتظار داریم.

البته دقت داشته باشید که مقیاس پذیری فاکتوری است که با افزایش تعداد کاربران و همچنین بالا رفتن حجم نقل و انتقال داده ها ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد و به همین دلیل اقدامات لازم برای بالا بردن مقیاس پذیری یک شبکه دائماً باید بر روی آن انجام شود. شاید به همین دلیل است که در سال های گذشته شاهد کاهش قابل توجه مقیاس پذیری اتریوم و البته بالا رفتن کارمزد ها در این شبکه بودیم که این اتفاق ممکن است برای بلاکچین هر ارز دیجیتال نیز رخ دهد.

امنیت بسیار بالا

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت و مزیت‌های شبکه الگورند که البته اهمیت بسیار زیادی در بازار ارز دیجیتال دارد امنیت آن است. اگر امنیت را در بررسی شبکه و پلتفرم یک ارز دیجیتال در نظر نگیرید و خیلی به آن توجه نکنید ممکن است مشکلات بسیار زیادی برای سرمایه گذاری شما به وجود آید.

شبکه الگورند برای تایید تراکنش ها از الگوریتم اجماع اثبات سهام موسوم به PoS استفاده می نماید و استفاده از این الگوریتم باعث شده تا امنیت قابل قبولی را در شبکه این ارز دیجیتال شاهد باشیم. از این گذشته افزایش پهنای باند شبکه الگو نیز باعث شده تا امکان جعل امضا های دیجیتال در آن به حداقل احتمال ممکن برسد و به همین دلیل شاهد امنیت قابل قبولی در شبکه این رمز ارز هستیم.

اگر اخبار و اطلاعات مربوط به بازار ارز دیجیتال را مرور کرده باشید احتمالاً می دانید که هر روز اخبار مبنی بر هک شدن شبکه بسیاری از رمز ارز ها را شاهد هستیم و هر روز هم اخباری مبنی بر از دست رفتن سرمایه بسیاری از کاربران در فرآیند حمله به پلتفرم ها و شبکه های مختلف در بازار ارز دیجیتال منتشر میشود. جدای از بحث از بین رفتن سرمایه ها و دارایی های کاربران فعال در شبکه، حتی چنین اتفاقاتی ممکن است باعث ریزش های قابل توجه قیمت رمز ارز مورد نظر شود.

نکته مهم دیگری که باعث شده تا امنیت پروژه الگورند افزایش پیدا کند فرایند انتخاب تصادفی کاربران برای تایید تراکنش ها در شبکه است. به این صورت که در هر بار اجرای یک بلاک کاربران به صورت تصادفی انتخاب می شوند و در واقع جایگزینی کاربران به صورت رندوم خواهد بود که مانع از به خطر افتادن امنیت شبکه می شود.

این مهم نشان از اهمیت بسیار بالای امنیت در پلتفرم شبکه های ارز دیجیتال دارد و اگر دقت کافی روی این موضوع داشته باشید ممکن است خیلی زود سرمایه های خود را در فرایند سرمایه گذاری از دست بدهید. البته می‌دانیم که این توصیه چندان ربطی به معرفی شبکه ارز دیجیتال الگورند ندارد اما به جهت رسالت ما در کانون بورس برای ارتقاء سطح کیفیت معاملات و میزان سودآوری کاربران ایرانی لازم داریم تا این نکته بسیار حیاتی را با شما در میان بگذاریم.

نهایی سازی تراکنش ها به صورت فوری

یکی از ویژگی‌های بسیار بارزی که برای پلتفرم الگورند باید به آن اشاره داشته باشیم این است که پلتفرم این ارز دیجیتال می‌توانند تراکنش ها را به صورت فوری تعیین نموده و سرعت اجرای آنها را در شبکه افزایش دهد. اجرای فوری تراکنش ها در شبکه به دلیل تحقیق شدن تنها یک بلاک برای امضا ها در داخل شبکه است و همین امر باعث شده تا سرعت اجرای آنها به حداکثر میزان ممکن در شبکه برسد.

معایب ارز دیجیتال الگورند چیست

در کنار شناخت ویژگی ها و کاربرد های پروژه ارز دیجیتال الگورند لازم است و شناخت کافی نسبت به معایب این ارزش بیشتر نیز برای شما فراهم نماید. تنها در این صورت است که شما می توانید یک دیدگاه کاملاً عاقلانه و آگاهانه نسبت به شرایط این ارز دیجیتال پیدا کرده و برای سرمایه گذاری بر روی آن تصمیم گیری کنید. کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال الگورند هستند حتماً باید معایب این ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهند تا در آینده سرمایه های خود را دستخوش چالش های زیاد نکنند. معایب حاکم بر پروژه الگورند را نیز در این بخش با شما در میان می گذاریم.

البته شایان ذکر است که معایب خیلی زیادی را نمی توان برای ارز دیجیتال الگو و بلاک چین آن در نظر گرفت اما با این حال کاربردهای کم یکی از اصلی‌ترین معایب شبکه این ارز دیجیتال است. همچنین وقتی رقبای الگو را نیز در بازار مورد بررسی و آنالیز قرار میدهیم کم بودن کاربرد های شبکه بلاک چین ارز دیجیتال بیشتر به چشم می خورد.

اتفاقا وجود رقبای سرسختی مانند اتریوم و یا کاردانو باعث شده تا نگاه ها کمتر متوجه بلاکچین هایی مانند الگورند شود و شاهد افت قابل توجه تعداد کاربران و معامله گران این دسته از رمز ارزها نیز باشیم.

چه چیزی ارز دیجیتال الگورند را منحصر به فرد می کند؟

قیمت الگورند

شبکه ارز دیجیتال الگورند برای ارائه هرچه بهتر خدمات و بالا بردن سرعت تراکنش ها در ایمن ترین شرایط ممکن از نوع خاصی از الگوریتم اثبات سهام با عنوان PPoS در پلتفرم خود بهره می‌برد که باعث شده تا فرایندهای مختلف مانند تایید تراکنش ها و یا استیک کردن آنها شرایط بسیار راحتی داشته باشد. همچنین استفاده از الگوریتم باعث شده تا امنیت شبکه الگو را نیز به حداکثر میزان ممکن رسیده و احتمال بروز حوادثی مانند هک در شبکه آن تقریباً غیر ممکن باشد.

استفاده از این الگوریتم همچنین باعث شده تا شما بتوانید تا حداقل توکن های الگو در دسترس خود را در پلتفرم های مختلف استیک کنید و سود حاصل از این استیک را نیز به دست آورید. دقت داشته باشید که در برخی از شبکه های بلاکچین برای استیک کردن نیاز به دارایی اولیه بسیار زیادی خواهد داشت که می تواند یک چالش بسیار بزرگ برای آن باشد.

در کنار این مزیت ویژگی دیگری که باعث شده تا بلاک چین الگو یک بلاک چین منحصر به فرد خاص باشد وجود یک تیم توسعه دهنده پیشرو و فعال برای توسعه و ارتقاء بخش های مختلف شبکه است. تیم پشتیبان الگورند اعلام کرده که تا سال ۲۰۳۰ تمام توکن های این رمز ارز را در میان کاربران تقسیم خواهد کرد و تا آن زمان پشتیبانی های قابل توجهی را بر روی بلاکچین الگو انجام میدهد. این موضوع نشان از وجود یک پلتفرم کاملاً دقیق و منظم را در بازار ارز دیجیتال دارد.

نحوه خرید ارز دیجیتال الگورند در ایران

قیمت الگورند

یکی از نکات بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال الگورند باید به بررسی آن بپردازیم نحوه خرید این ارز دیجیتال در بازار ایران است. در حال حاضر خرید ارز دیجیتال تبدیل به یکی از روش های سرمایه گذاری کاملاً رایج در میان کاربران جهانی شده است و کاربران ایرانی نیز از این امر مستثنی نیستند. اما مانند سایر بازارهای سرمایه گذاری بین المللی خرید ارز دیجیتال نیز برای کاربران ایرانی شرایط خاص خود را داشته و چالش هایی در این زمینه وجود دارد. با توجه به اینکه عدم دقت به شرایط خرید هر ارز دیجیتالی ممکن است در همان قدم های ابتدایی چالش های بسیار زیادی برای کاربران به دنبال داشته و باعث شکست خوردن سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال شود از این رو تصمیم گرفتیم تا بهترین راه حل های خرید الگورند را در ایران با شما در میان بگذاریم. روش هایی که در ادامه برای خرید ارز دیجیتال الگورند معرفی می کنیم همگی می توانند شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری برای این ارز دیجیتال برای شما به دنبال داشته باشند و استفاده از سایر روش ها چندان منطقی و عاقلانه نخواهد بود.

به عنوان مثال یکی از روش هایی که در گذشته برای خرید ارز دیجیتال شایع بود خرید مستقیم به رمز ارزها از فروشندگان بود. شما می توانید با پیدا کردن فروشندگان رمز ارز الگورند برای خرید مستقیم این ارز دیجیتال در بازار ایران اقدام کنید اما این روش می‌تواند شما را درگیر کلاهبرداری‌های بسیار زیادی کرده و باعث از بین رفتن سرمایه های شما نیز شود. از این رو توصیه می کنیم که حتما از روش های مطلوب برای خرید این رمز اقدام کرده و هرگز سراغ چنین روش‌هایی نروید. هرچند استفاده از این روش ممکن است باعث از بین رفتن کارمزدهای خرید الگورند شود اما با این حال نمی توان روی آن حساب ویژه‌ای باز کرد.

خرید ارز دیجیتال الگورند در صرافی های داخلی

اولین روش برای خرید ارز دیجیتال الگورند استفاده از خدمات صرافی های داخلی است. در این روش شما با باز کردن یک حساب در معتبر ترین صرافی های داخلی می توانید برای خرید این رمز ارز اقدام نمایید. البته فرآیند خرید الگورند در خدمات صرافی های داخلی نیز به دو روش مختلف انجام می‌پذیرد که شما می‌توانید بنا به شرایط مورد نظر خود از هر کدام از این روشها استفاده کنید.

 • در روش اول شما با واریز کردن پول به حساب صرافی داخلی مورد نظر خود می توانید به صورت مستقیم برای خرید الگورند اقدام کرده و نیازی به تبدیل پول خود به تتر نخواهید داشت.
 • در روش دوم نیز شما می توانید برای خرید الگورند از طریق بازار تتر اقدام کنید که در این شرایط ابتدا باید پول خود را به تتر تبدیل نمایید.

روش دوم بیشتر برای کسانی مناسب است که به دنبال خرید ارز دیجیتال الگورند در قیمت های به خصوصی هستند که با توجه به روش های تحلیل تکنیکال به دست آمده است. کسانی که به دید بلند مدت به دنبال نگهداری از الگورند هستند چندان چالشی با انتخاب این روش نداشته و می توانند به صورت مستقیم با استفاده از خدمات صرافی داخلی پول خود را به این رمز ارز تبدیل نمایند. استفاده از روش اول برای خرید این ارز دیجیتال در انواع صرافی داخلی باعث کاهش کارمزد های شما نیز خواهد شد.

هرچند بسیاری از صرافی های داخلی ارز دیجیتال کارمزد های بسیار بیشتری نسبت به صرافی های معتبر خارجی از کاربران دریافت می نمایند اما به دلیل عدم امکان واریز مستقیم پول به حساب صرافی خارجی استفاده از خدمات صرافی های داخلی کارمزد های کمتری را برای کاربران ایرانی به دنبال می‌آورد. از این رو افرادی که به دنبال سرمایه گذاری طولانی مدت بر روی این رمز ارز هستند بهتر است از خدمات صرافی های داخلی استفاده کرده و بعد از خرید رمز ارز های خود را به یکی از انواع کیف پول ارز دیجیتال معتبر و شناخته شده انتقال دهند.

خرید ارز دیجیتال الگورند در صرافی خارجی

دومین روش خرید ارز دیجیتال الگورند برای کاربران ایرانی استفاده از خدمات انواع صرافی خارجی ارز دیجیتال است. در این فرایند شما ابتدا می بایست پول خود را به حساب یک صرافی داخلی واریز و آن را به تتر تبدیل نمایید. در قدم بعدی بایستی تتر خریداری شده را به حساب صرافی خارجی انتقال داده و سپس برای خرید الگورند اقدام کنید. این روش خرید بیشتر برای کسانی مناسب است که به دنبال نوسان گیری از الگورند و یا استفاده از مزیت های بازار فیوچرز ارز دیجیتال هستند. با توجه به اینکه در این روش خرید شما می بایست در چندین مرحله برای خرید رمز ارز و انتقال آن اقدام کنید احتمالا نیاز به پرداخت کارمزد های به مراتب بیشتری نسبت به روش اول خواهد داشت.

برای کسانی که به دنبال خرید الگورند در حجم های بسیار بالا هستند نیز استفاده از روش دوم شرایط بهتری را به دنبال خواهد داشت. زیرا معمولاً حجم معاملات در خدمات صرافی های داخلی چندان بالا نیست. در حال حاضر شما برای خرید الگو می توانید از خدمات معتبرترین صرافی های خارجی مانند کوینکس و یا کوکوین استفاده کنید.

بهترین کیف پول برای نگهداری از ارز دیجیتال الگورند چیست

ارز الگورند

یکی از چالش‌برانگیزترین موارد در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال نگهداری طولانی مدت از رمز ارزها است. معامله گران بسیار زیادی وجود دارند که حتی انتخاب های خوبی در فرایند سرمایه‌ گذاری خود دارند اما در فرایند نگهداری از رمز ارزها خوب عمل نکرده و سرمایه های خود را به دلایل مختلفی از دست میدهند.

به عنوان مثال معامله گری را تصور کنید که برای خرید بیت کوین و یا سایر رمز ارزها اقدام کرده و ارز دیجیتال خود را برای طولانی مدت در یک صرافی نگه میدارد. وقتی شما از خدمات صرافی خارجی برای نگهداری از رمز ارز های خود برای طولانی مدت استفاده می‌کنید ممکن است شاهد خطراتی مانند هک شدن صرافی و یا ورشکسته شدن آن باشید. در چنین مواقعی سرمایه‌های شما ارزش خود را از دست خواهد داد و نمی توانیم روی سرمایه گذاری خود حساب کنید.

این مقدمه کوچک از این جهت اهمیت داشت تا شما را با اهمیت استفاده از کیف پول های ایمن و عالی موجود در بازار برای نگهداری از رمز ارز های خود آشنا کنیم. اگر به دنبال خرید و سرمایه گذاری بر روی الگو هستید حتماً باید از یک کیف پول مناسب که هم امنیت قابل قبولی داشته باشد و هم از الگو پشتیبانی کند را نیز برای نگهداری از این رمز ارز در نظر بگیرید. به صورت کلی شما هم می توانید از انواع کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال و هم از انواع کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال برای نگهداری از الگو استفاده کنید.

از جمله بهترین و ایده آل ترین گزینه ها برای نگهداری طولانی مدت الگورند میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کیف پول تراست ولت به عنوان یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین کیف پول های نرم افزاری می تواند گزینه خوبی برای نگهداری از این ارز دیجیتال باشد.
 • کیف پول نرم افزاری اتمیک ولت را نیز می‌توانیم برای نگهداری از این ارز دیجیتال استفاده کنیم.
 • مث والت یکی دیگر از کیف پول هایی است که شرایط خوبی برای نگهداری از این رمز ارز به صورت نرم افزاری دارد.
 • کسانی که به دنبال استفاده از یک کیف پول اختصاصی برای نگهداری الگو هستند می توانند از الگورند ولت استفاده نمایند.
 • در میان کیف پول های سخت افزاری نیز شما می توانید از کیف پول سخت افزاری لجر و ترزور برای نگهداری از این رمز استفاده کنید.

آیا ارز دیجیتال الگورند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت است؟

قیمت الگورند

سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال آن هم به صورت بلند مدت بدون بررسی و آنالیز دقیق رمز ارز ها به هیچ وجه منطقی نیست و توصیه می‌کنیم که حتماً قبل از هر اقدامی برای خرید طولانی مدت آلت کوین ها بررسی کاملی روی شبکه آنها داشته باشید. در قدم اول باید بررسی کنیم که وجود چه ویژگی هایی باعث میشود تا یک ارز دیجیتال گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در بلند مدت باشد.

 • اولاً اهداف و کاربرد های قابل قبولی را در پلتفرم آن شاهد باشیم و این اهداف در جهت استفاده بهینه کاربران از پلتفرم آن باشند.
 • وجود تیم توسعه دهنده قدرتمند و پشتیبانی عالی از شبکه یک ارز دیجیتال یکی دیگر از گزینه هایی است که برای سرمایه گذاری بلند مدت حتماً باید مورد بررسی و آنالیز قرار بگیرد.
 • ارتقای شبکه رمز ارز مورد نظر در طول تاریخچه آن یکی دیگر از اطلاعاتی است که می تواند شرایط سرمایه گذاری بلند مدت بر روی یک ارز دیجیتال را تقویت نماید.
 • از این گذشته باید شاهد رشد های قابل توجه و پتانسیل سوددهی بالایی نیز در آلت کوین مورد نظر نیز باشیم تا سرمایه گذاری بر روی آن کاملاً منطقی باشد.

ارز دیجیتال الگورند از نظر اطلاعات فاندامنتالی در شرایط خوبی قرار دارد و سرمایه گذاری بر روی آن می تواند امنیت قابل قبولی داشته باشد. اما در مورد دوم شما باید بررسی کنید که پتانسیل قابل قبولی از نظر سوددهی نیز برای این رمز ارز وجود داشته باشد. با توجه به گذشته الگو در بازار ارز دیجیتال از نظر پتانسیل سوددهی شرایط برای رمز ارزهای رقیب بهتر است و سرمایه گذاری بر روی آنها در دراز مدت می تواند سود بیشتری به دنبال داشته باشد. به همین جهت اگر به دنبال خرید الگورند و سرمایه گذاری برای این ارز دیجیتال است این توصیه ما تخصیص دادن بخش کوچکی از سرمایه ها است.

آیا ارز دیجیتال الگورند گزینه مناسبی برای نوسان گیری است؟

یکی از نکات بسیار مهمی که درباره شرایط ارز دیجیتال الگورند باید به بررسی آن بپردازیم امکان خرید این رمز ارز برای نوسان گیری و یا استفاده از مزیت های بازار فیوچرز ارز دیجیتال با این رمز ارز است. در مقاله آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال به صورت کامل و جامع توضیح دادیم که یک ارز دیجیتال برای قرار گرفتن در لیست مناسب ترین رمز ارزها برای نوسان گیری بایستی شرایط خاصی داشته باشد. از این رو برای این که الگو را به عنوان یک ارز دیجیتال مناسب برای نوسان گیری انتخاب کنیم بایستی این شرایط را برای آن مورد بررسی قرار دهیم.

 • ارز دیجیتال الگورند در حساب صرافی های معتبر زیادی لیست شده و به همین دلیل اولین شرط از شرایط لازم برای انتخاب یک ارز دیجیتال برای نوسان گیری را دارا است.
 • تعداد کاربران بسیار زیادی در طول هر ۲۴ ساعت برای خرید ارز دیجیتال اقدام می نمایند که شرایط خرید ساده‌ترین را برای کاربران فراهم می آورد.
 • حجم بالای معاملات ارز دیجیتال الگورند در هر ۲۴ ساعت یکی دیگر از مزیت هایی است که وارد شده تا امکان انتخاب آن برای نوسان گیری وجود داشته باشد.
 • همچنین برای اینکه الگورند تبدیل به یک گزینه عالی برای نوسان گیری شود، حتما می بایست در طول هر روز نوسانات قابل توجهی داشته باشد تا امکان رسیدن به سود برای معامله گران در بازار فیوچرز به وجود آید. از این نظر الگورند شرایط مناسبی داشته و می‌تواند سودآوری مناسبی برای کاربران و معامله گران به دنبال داشته باشد.

اگر بخواهیم به صورت کلی شرایط الگورند را برای نوسان گیری مورد بررسی قرار دهیم این رمز از این نظر در وضعیت خوبی قرار دارد اما شایان ذکر است که بهترین گزینه برای نوسان گیری نیست. به همین دلیل توصیه می کنیم که شما تمرکز اصلی خود را برای نوسان گیری بر روی رمز ارزهای بهتری مانند بیت کوین و اتریوم قرار دهید و تنها از فرصت های معاملاتی ایده‌آل موجود در نمودار قیمت الگورند برای نوسان گیری بر روی این ارز دیجیتال استفاده کنید. این امر باعث می شود تا شما هم سودآوری قابل توجهی در بازار داشته باشید و هم از فرصت های بدست آمده در نمودار قیمت الگورند نیز به خوبی استفاده کنید.

آموزش تحلیل و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال الگورند

ارز الگورند

برای تحلیل و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال الگورند لازم است تا از روش‌های موجود استفاده کنید. در حال حاضر کاربران و معامله گران ایرانی به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول کسانی هستند که دوره ارز دیجیتال را سپری کرده و با تسلط کامل و کافی نسبت به روش های تحلیل و پیش بینی قیمت رمز ارزها برای سرمایه گذاری در این بازار اقدام می نمایند که تعداد این عزیزان بسیار کم است. دسته دوم نیز کسانی هستند که به هیچ وجه به دنبال آموزش تحلیل و پیش بینی قیمت رمز ارز ها نرفته و تنها به دلیل مزیت های بسیار زیاد این بازار برای رسیدن به سود اقدام به سرمایه گذاری و خرید رمز ارز های مانند الگورند می نمایند.

لازم است این هشدار بسیار مهم را به شما بدهیم که سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال کاملاً حرفه ای است اگر شما آموزش های لازم در این باره را سپری نکرده باشید ممکن است با چالش‌های بسیار زیادی روبرو شده و نتوانید یک سرمایه گذاری مطمئن و ایده آل برای خود رقم بزنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن هستید حتماً روش های تحلیل و پیش بینی قیمت الگورند و سایر رمز ارزهای موجود در بازار را فراگرفته و سپس سرمایه‌های گرانقدر خود را وارد بازار ارز دیجیتال نمایید.

تحلیل فاندامنتال قیمت الگورند

اولین روش رایج برای تحلیل قیمت الگورند استفاده از تکنیک های تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال است. تحلیل فاندامنتال اصطلاحاً به روش اطلاق می‌شود که در آن فاکتور های مختلف موثر بر ارزش ذاتی یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار گرفته و سپس از این طریق معامله‌گر اقدام به تعیین قیمت ذاتی یک ارز دیجیتال مانند الگورند در بازار می نماید. در صورتی که قیمت فعلی الگورند در بازار کمتر از قیمت ذاتی آن باشد مسلماً این ارز دیجیتال تبدیل به یک گزینه مناسب برای سرمایه‌ گذاری خواهد شد و در صورتی که قیمت فعلی آن بسیار بیشتر از قیمت ذاتی آن باشد عملاً نمی‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

دقت داشته باشید که فاکتورهای بسیار زیاد و مختلفی در تعیین ارزش ذاتی یک ارز دیجیتال موثر هست که در تحلیل فاندامنتال بایستی از تمامی این فاکتورها استفاده نمایید تا تحلیل شما به ایده آل ترین شرایط ممکن برسد. روش ها و تکنیک های مختلفی در تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال وجود دارد که با استفاده از این روش ها به راحتی می توانید اقدام به پیش بینی قیمت الگورند کرده و شرایط این ارز دیجیتال را در ۵ یا ۱۰ سال آینده مورد بررسی قرار دهید.

به عنوان مثال یکی از روش های مورد استفاده در تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال این است که شما صنایع مرتبط با پروژه الگورند را مورد بررسی قرار داده و آینده این صنایع را در جهان مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که الگورند در صنایع بسیار محبوب و با آینده درخشان وارد شده باشد از این رو شما می توانید امیدوار باشید که در ۵ یا ۱۰ سال آینده شرایط این ارز دیجیتال به مراتب بهتر شده و سودآوری قابل توجهی نیز داشته باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت الگورند

دومین روش برای تحلیل و پیش بینی قیمت الگورند استفاده از روش ها و تکنیک های رایج در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال است. در تحلیل تکنیکال قیمت الگورند شما با استفاده از الگوها و استایل های معاملاتی که از گذشته بازار به دست آمده می توانید برای پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال در آینده استفاده کنید. روش های مختلفی مانند الگوهای کلاسیک و یا پرایس اکشن اندیکاتور های رایج در تحلیل تکنیکال از جمله روش‌های رایج مورد استفاده برای بررسی و پیش بینی قیمت رمز ارز ها هستند که از آنها می توان برای تحلیل تکنیکال قیمت الگورند نیز استفاده کرد.

برای اینکه شما بتوانید بهترین کارکرد را در استفاده از روش های مختلف تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در بررسی قیمت الگورند داشته باشید لازم است تا در دوره ارز دیجیتال شرکت کرده و به صورت کامل و کافی با شرایط استفاده از این الگو ها آشنا شوید. لازم به توضیح است که قرار نیست تمام روش های تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال همیشه در بازار موفقیت آمیز باشند و شما لازم است تا از روش‌های مختلفی مانند مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال برای کاهش ریسک سرمایه گذاری در بازار برای استفاده از این روش استفاده کنید.

تحلیل تکنیکال یک علم اقتصادی بزرگ برای بررسی شرایط نمودار قیمت رمز ارزها است و تسلط به آن می‌تواند سودآوری قابل توجهی برای شما به دنبال داشته باشد و لازمه تسلط به این روش کسب آموزش ‌های حرفه‌ای خواهد بود.

مقایسه الگورند و بیت کوین

ارز الگورند

همانطور که میدانید در بازار ارز دیجیتال بیت کوین به عنوان پادشاه رمز ارزها شناخته شده و تمام کاربران برای انجام معامله و یا سرمایه گذاری بر روی رمز ارزهای مختلف نیم نگاهی نیز به شرایط بیت کوین دارند. به همین دلیل اگر شما نیز به دنبال یک سرمایه گذاری موفق و ایده آل بر روی هر پروژه ای در بازار ارز دیجیتال هستید لازم است تا مقایسه میان آن و شرایط بیت کوین داشته باشید.

مقایسه الگو با بیت کوین از دو جهت قابل انجام است و اتفاقاً نتایج حاصل از هر دو دیدگاه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال اهمیت خاص خود را خواهد داشت. اگر بخواهیم پروژه الگو را از نظر کاربرد ها و اهداف با پروژه بیت کوین مورد بررسی قرار دهیم هر چند بیت کوین به عنوان یک ایده فوق العاده جذاب و عالی شناخته می شود اما الگو گزینه پخت تر و ایده آل ترین ایده است که به مراتب کاربرد ها و اهداف بهتری را می توان برای آن متصور بود.

البته تجربه نشان داده که در بازار ارز دیجیتال تنها کاربرد ها و اهداف نیست که شرایط یک ارز دیجیتال را برای ما تعریف می‌کند و ممکن است یک ارز دیجیتال در صورت نداشتن کاربرد ها و اهداف عالی باز هم در معرض توجه قرار بگیرد. نمونه های زیادی را نیز می‌توان برای این موضوع معرفی کرد. ارز دیجیتال شیبا و یا ارز دیجیتال دوج کوین از جمله بهترین نمونه ها برای چنین مواردی هستند که شبکه آنها کاربرد خاصی نداشته اما در طول سال‌های گذشته به شدت مورد توجه قرار گرفته اند و حتی کاربردها و اهداف جدیدی نیز برای آنها تعریف شده است.

از این دیدگاه الگو فاصله بسیار زیادی تا بیت کوین دارد و به هیچ وجه قابل مقایسه با یکدیگر نیز نیستند. در زمان نگارش این مقاله ارز دیجیتال الگورند به عنوان بیست و هفتمین رمز ارز برتر جهان شناخته می شود در حالی که بیت کوین در رتبه یک جای خود را محکم کرده است.

البته شایان ذکر است که الگو در مقایسه با بسیاری دیگر از آلت کوین ها مانند اتریوم نیز شرایط مشابه داشته و از نظر میزان محبوبیت فاصله بسیار زیادی با این دسته از رمز ارزها دارد. پروژه هایی مانند اتریوم، کاردانو، بایننس کوین، ریپل، دوج کوین، پلیگان و حتی سولانا در شرایط کنونی از نظر میزان محبوبیت در رده بالاتری نسبت به الگو قرار داشته و احتمال و پتانسیل سوددهی آنها بیشتر از الگو است. این نکته اهمیت بسیار زیادی بیشتر برای کسانی دارد که به دنبال یک سرمایه گذاری ایده آل با پتانسیل سود دهی فوق العاده بالا هستند و در این راستا سعی می کنند تا رمز ارزهای انتخاب کنند که پتانسیل سوددهی آنها به مراتب بیشتر است.

آینده ارز دیجیتال الگورند چه خواهد شد؟

نمودار الگورند

علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال قبل از ورود به یک رمز ارز برای خرید و فروش آن می بایست اطلاعات مختلف موجود درباره آن را مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار داده و در نهایت درباره سرمایه گذاری بر روی آن و یا عدم سرمایه گذاری تصمیم بگیرند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا آینده ارز دیجیتال الگورند را نیز برای شما مورد بررسی قرار دهیم تا انتخاب شما برای سرمایه گذاری برای این ارز دیجیتال و یا سایر رمز ارزهای رقیب راحت تر شود.

بررسی آینده الگورند از دو دیدگاه مختلف قابل انجام است که هر یک از این دیدگاه ها برای سرمایه گذاران و معامله گران در این بازار تاثیر خاص خود را دارد. به عنوان اولین دیدگاه بایستی به پایداری و دوام پلتفرم الگورند در آینده اشاره داشته باشیم. بسیاری از معامله‌گران و تحلیل گران بزرگ بازار ارز دیجیتال بر این باور هستند که درصد قابل توجهی از رمز ارزهای فعلی در آینده از بین رفته و دیگر اثری از آنها در بازار باقی نخواهد ماند.

اگر بخواهیم آینده الگورند را با توجه به این دیدگاه مورد بررسی و آنالیز قرار دهیم و احتمالاً نمی توان در حال حاضر این ارز دیجیتال را از جمله رمز ارزهای نابود شده در آینده در نظر گرفت. در واقع اطلاعات موجود برای شبکه الگورند در حال حاضر نشان از پایدار بودن آن در آینده دارد.

اما اگر بخواهیم آینده ارز دیجیتال الگورند را برای سرمایه‌ گذاری مورد بررسی و آنالیز قرار دهیم سوال بسیار مهم و اساسی اینجا خواهد بود که آیا الگو می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه برای سرمایه گذاری باشد؟ پاسخ این سوال مخصوصاً برای کسانی که در حال انتخاب بهترین گزینه برای خرید و سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستند اهمیت بسیار زیادی دارد.

هر چند ممکن است در آینده شاهد رشد قابل توجه الگورند و سوددهی بسیار بالای آن برای معامله گران و هولدرها باشیم اما شرایط نشان می‌دهد که گزینه‌های بهتری برای سرمایه گذاری و هولد در بازار ارز دیجیتال نیز وجود دارد. در واقع توصیه ما به معامله‌گران و کاربران این است که تمام سرمایه های خود را بر روی پروژه الگورند سرمایه گذاری نکرده و تنها بخشی از آن را روی الگو قرار دهند. حتی می توان اظهار کرد که بخش قابل توجهی از سرمایه ها بایستی روی رمز ارزهای مانند ارز دیجیتال بیت کوین و یا اتریوم قرار گیرد و بخش کوچکی آنها بر روی پروژه‌هایی مانند الگو قرار بگیرد.

آیا ارز دیجیتال الگورند قابل استخراج است؟

نمودار الگورند

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال استخراج است. در فرایند استخراج ارز دیجیتال کاربران و معامله گران می توانند با شرکت در فرآیندهای مختلف مانند تایید تراکنش ها و کمک به امنیت شبکه مقداری از آن ارز دیجیتال را به عنوان جایزه دریافت نمایند. فرایند استخراج ارز دیجیتال در ایران نیز بسیار گسترده شده است و افراد و سازمان های بسیار زیادی در سطح کشور در حال استخراج رمز ارز های موجود در بازار هستند.

اگر در مقاله استخراج ارز دیجیتال چیست و یا آموزش استخراج بیت کوین با ما همراه بوده باشید به خوبی می‌دانید که تنها رمز ارزهای قابلیت استخراج دارند که از الگوریتم اثبات کار در پلتفرم آنها استفاده شده باشد. در سایر رمز ارز ها و پلتفرم های آنها استخراج معنی نداشته و کاربران می توانند از روش های دیگری مانند استیک کردن به درآمدهای قابل توجه برسند.

پلتفرم الگورند با توجه به تمام این نکات قابلیت استخراج نداشته و شبکه آن بر اساس الگوریتم اثبات سهام بنا نهاده شده است. البته کاربران می‌توانند از سایر روش های کسب درآمد در ارز دیجیتال برای رسیدن به درآمدهای بالا در شبکه الگورند اقدام نمایند.

آیا پروژه الگورند (ALGO) می تواند اسکم و کلاهبرداری باشد؟

نمودار الگورند

بررسی اسکم بودن یک شبکه و از بین رفتن آن در آینده کار پیچیده ای است و به این راحتی نمی توان برای این منظور اقدام کرد. اینگونه نیست که یک شبکه موجود در بازار ارز دیجیتال را تنها به دلیل وجود یک تیم توسعه دهنده قدرتمند و یا هر رزومه دیگری غیر قابل اسکم تعریف کنیم و یا رمز ارز دیگری را به دلیل وجود نواقصی در اطلاعات فاندامنتال آن یک پروژه اسکم صددرصد تعریف کنیم.

برای اینکه به این نتیجه برسیم که یک پروژه در بازار ارز دیجیتال اسکم و یا کلاهبرداری است، اطلاعات و داده های بسیار زیادی باید مورد بررسی و آنالیز قرار بگیرند و گذشته بررسی این اطلاعات باید به صورت دوره ای باشد. به این معنی که ممکن است شرایط فعلی یک ارز دیجیتال به هیچ وجه نشانه‌ای از اسکم بودن آن نداشته باشد اما به مرور بر اثر رفتار تیم توسعه دهنده و تیم پشتیبان آن بتوان چنین نتیجه ای را برای آن پیش بینی کرد.

بهترین مثال برای چنین موردی پروژه ارز دیجیتال لونا است که با رشد فزاینده ای در بازار ارز دیجیتال روز روبرو شده بود و کمتر کسی احتمال از بین رفتن و اسکم بودن آن را می داد. شاید اگر به چند روز قبل از فروپاشی پروژه لونا برگردیم و شرایط این ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهیم باز هم نمی توان به کلاهبردار بودن تیم پشتیبان آن رسید. البته داشتن یک سری اطلاعات فوق العاده سری که در سایت ها و خبرگزاری های مختلف وجود ندارد شاید بتوان تا حدی درک درستی نسبت به این موضوع پیدا کرد.

تمام اطلاعات و داده های موجود بر روی پروژه ارز دیجیتال الگورند نشان میدهد که این رمز ارز به هیچ وجه قابلیت اسکم شدن را ندارد و تیم پشتیبان و پروژه عالی تعریف شده آن می‌تواند در آینده شرایط فوق العاده خوبی داشته باشد. اما پر واضح است که این اطلاعات و نتیجه گیری تنها برای شرایط کنونی پلتفرم الگورند بوده و در ادامه ممکن است شاهد ایجاد تغییرات زیادی در آن باشیم و لازم است تا سرمایه گذاران بر روی این ارز دیجیتال داده ها و اطلاعات مربوط به آن را به صورت مرتب مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار دهند.

یکی از مهمترین اطلاعاتی که بایستی برای رمز ارز های این چنینی مورد بررسی قرار بگیرد فعالیت های تیم پشتیبان و تیم توسعه دهنده رمز ارز مورد نظر است. پلتفرمی که تیم توسعه دهنده ی آن هیچ فعالیتی نداشته و شاهد هیچ گونه ارتقاء در سطح شبکه آن نباشیم می‌تواند مستعد اسکم شدن در بازار ارز دیجیتال باشد که البته الگورند چنین شرایطی ندارد.

کلام آخر


به بررسی کامل شرایط ارز دیجیتال الگورند پرداختیم و نکات مهمی را درباره سرمایه گذاری برای این ارز دیجیتال با شما در میان گذاشتیم. اکنون این انتخاب با شماست که بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید و یا رمز ارزهای بهترین موجود در بازار را برای سرمایه‌ گذاری انتخاب نمایید.

در حال حاضر استراتژی های مختلفی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از بهترین استراتژی ها برای سرمایه گذاری های طولانی مدت در بازار خرید حدود ۱۰ ارز دیجیتال با کیفیت بسیار بالا برای کاهش میزان ریسک و افزایش پتانسیل سوددهی سرمایه گذاری در این بازار است. اگر شما بخواهید از این استراتژی برای سرمایه گذاری در بازار استفاده کنید خرید الگورند نیز می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما باشد. برای کسب مهارت های لازم برای سرمایه گذاری در بازار کریپتو می توانید در دوره ارز دیجیتال شرکت کرده و یا در صورت نداشتن فرصت کافی برای دوره حضوری، پکیج آموزش آنلاین ارز دیجیتال را خریداری و از آن استفاده کنید.

اگر چالش های ذهنی شما درباره شرایط سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال الگورند هنوز برطرف نشده می توانید این چالش ها را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت پاسخ های لازم برای چالش های ذهنی شما را نیز ارائه کنیم. در نظر داشته باشید که اشتراک دیدگاهها و استفاده از تجربیات دیگران یکی از بهترین و ایده آل ترین روش ها برای کاهش ریسک سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال است. در کنار شما در کانون بورس هستیم تا بهترین شرایط سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را برای شما فراهم آوریم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: