لوگو کانون بورس

سیگنال خرید ارز دیجیتال ۱۴۰۲

سیگنال خرید ارز دیجیتال
شما در حال مطالعه مقاله ۲ از ۴۹ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

آیا وقت خرید ارز دیجیتال رسیده است؟ در سیگنال خرید ارز دیجیتال در سال ۱۴۰۲ به دنبال معرفی شرایط بازار رمز ارزها و بررسی رمز ارزهای مستعد برای خرید و سرمایه گذاری در بازه‌های زمانی میان مدت و بلندمدت برای شما هستیم. از یکی دو سال گذشته که بازار کریپتوکارنسی وارد یک روند نزولی بزرگ شده و همچنان این روند نزولی به اتمام نرسیده، تحلیل های مختلفی را از شرایط قیمت بیت کوین و آلت کوین ها در بازار شاهد هستیم و سرمایه‌گذاران زیادی منتظر فرصت مناسب و عالی برای آغاز سرمایه گذاری خود در این بازار هستند.

اگر حتی سابقه بسیار کوتاه مدتی در فرایند سرمایه گذاری و خرید و فروش رمز ارز ها داشته باشید به راحتی می توانید درک کنید که این بازار در یک راستا حرکت کرده و تمام آلتکوین ها تحت تاثیر روند بیت کوین قرار دارند‌. با این حساب اگر ما بتوانیم بهترین زمان برای خرید بیت کوین و سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال را پیدا کنیم می توانیم بر روی سایر رمز ارزهای موجود در بازار نیز سرمایه گذاری خود را انجام داده و از این طریق به دنبال رسیدن به سود عالی و جذاب باشیم.

در این مقاله علاوه بر معرفی آلت کوین های بسیار جذاب برای خرید و سرمایه گذاری آن هم در همین حال حاضر به دنبال آموزش تحلیل تکنیکال رمز ارز ها به شما نیز هستیم و نکات بسیار کلیدی برای تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال را نیز با شما در میان خواهیم گذاشت که با استفاده از این نکات خود شما نیز می‌توانید نمودار قیمت رمز ارزهای موجود در بازار را تجزیه و تحلیل و آنالیز نمایید. همچنین نکات بسیار مهمی برای استفاده از انواع سیگنال خرید ارز دیجیتال را نیز با شما در میان خواهیم گذاشت با استفاده از این نکات شما میتوانید از سیگنال های موجود در کانال های مختلف استفاده بهینه نموده و میزان ذرات خود را در بازارهای مالی به حداقل ممکن برسانید.

انواع سیگنال ارز دیجیتال

به عنوان اولین نکته باید یادآوری کنیم که سیگنال خرید ارز دیجیتال انواع مختلفی دارد که شما با توجه به نوع سیگنال باید درباره آن تصمیم گیری کرده و بهترین استراتژی خرید و سرمایه گذاری را با استفاده از آن در نظر بگیرید. قرار نیست شما با هر سیگنالی بلافاصله وارد پلتفرم معاملاتی خود شده و رمز ارز مورد نظر را با حجم بسیار بالا خریداری کنید.

نحوه استفاده از یک سیگنال معاملاتی در بازار ارز دیجیتال اهمیت بسیار زیادی برای به ثمر نشستن آن دارد و اگر شما شناخت کافی نسبت به روش های استفاده از سیگنال ها را ندارید بهتر است و ابتدا درباره این موضوع مطالعه کنید و سپس در این مقاله ما را با بررسی نمودار قیمت رمز ارزهای مختلف و شرایط خرید آنها همراهی کنید.

همچنین لازم به توضیح است که شما بایستی با آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نحوه استفاده از ابزارهای مختلف تکنیکالی را نیز فرا بگیرید و از آن ها برای تحلیل نمودار قیمت رمز ارز های مورد نظر خود استفاده کنید. آموزش تحلیل تکنیکال این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید سیگنال هایی که از سایرین دریافت می کنید را مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار داده و در نهایت آنهایی را برای سرمایه ‌گذاری انتخاب کنید که شرایط بهتری دارند.

از این نکات بسیار مهم که بگذریم باید یادآور شویم که سیگنال خرید ارز دیجیتال به سه نوع مختلف تقسیم می شود که هر یک از این شرایط خاص خود را برای استفاده دارند.

سیگنال هولد

اولین مورد از انواع سیگنال خرید ارز دیجیتال سیگنال هولد است. هولد یک روش سرمایه گذاری بلند مدت در بازار کریپتوکارنسی است و در این روش شما حداقل باید رمز ارز های خریداری شده خود را برای مدت بیش از دو سال نگهداری کنید. داشتن یک سبد هولد بسیار مناسب که هم ریسک پایین داشته باشد و هم شما را با پتانسیل بالای بازار کریپتوکارنسی همراه کند اهمیت بسیار زیادی در این روش سرمایه گذاری دارد.

وقتی شما با سیگنال هولد خرید ارز دیجیتال روبرو می شوید ابتدا باید به سرمایه در دسترس خود نگاه کنید و شرایط لازم برای سرمایه گذاری در بازی های دراز مدت را برای خود در نظر بگیرید. با توجه به اینکه در این روش سرمایه گذاری لازم است تا شما بازه زمانی بسیار طولانی مدتی را در بازار باقی بمانید بسیار مهم است که در نهایت سود مناسبی دریافت کنید تا تورم ناشی از این بازی طولانی مدت را برای شما پر کند. ‌

با این حساب در این روش سرمایه گذاری علاوه بر رسیدن به سود باید پتانسیل سودآوری سبد سرمایه خود را نیز در نظر بگیرید تا در نهایت این روش سرمایه گذاری تبدیل به یک سرمایه گذاری ایده آل و جذاب برای شما شود.

سیگنال خرید ارز دیجیتال

سیگنال میان مدت

دومین نوع از انواع سیگنال خرید ارز دیجیتال مربوط به معاملات میان مدت است. این نوع از سیگنال نیز مربوط به بازار اسپات کریپتوکارنسی بوده و شما بایستی رمز ارز های مناسب برای نوسان گیری در بازه‌های زمانی میان مدت را انتخاب کرده و خرید خود را انجام سرمایه گذاری میان مدت در بازار رمز ارزها معمولاً به یک سرمایه گذاری زیر یک سال گفته می شود که شما در طول یکسال می توانید مقدار دارایی خود را به بیش از دو برابر افزایش دهید.

در حال حاضر در این مقاله به دنبال ارائه سیگنال خرید ارز دیجیتال در بازه‌های زمانی میان مدت به شما هستیم و تمام رمز ارزها و آلت کوین هایی که به شما معرفی خواهیم کرد در میان مدت می تواند سود بسیار خوبی را برای شما ایجاد نمایند.

دقت داشته باشید که برای سرمایه گذاری میان مدت علاوه بر تحلیل تکنیکال نیاز است تا نیم نگاهی به تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال نیز داشته باشید. در بسیاری از مواقع انتخاب یک ارز دیجیتال نامناسب برای خرید و نگهداری در بازه‌های زمانی میان مدت ممکن است دارایی های شما را از بین ببرد. توصیه می‌کنیم که بازه زمانی میان مدت در بازار کریپتوکارنسی به دید یک سرمایه گذاری منطقی نگاه کنید و هرگز به دنبال میلیاردر شدن در این بازه زمانی در بازار کریپتوکارنسی نباشید.

رفتن سراغ شت کوین ها و میم کوین ها برای رسیدن به سود بسیار بالا در این بازه زمانی خطرات و ریسک بسیار زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت و ممکن است حتی زمینه‌ساز نابودی کامل سرمایه های شما در بازار نیز گردد. با این حساب توصیه میکنیم که کاملا حساب شده و با برنامه عمل کنید و برای تمام معاملات خود در این روش سرمایه گذاری حد ضرر داشته باشید و در صورت رسیدن به حد ضرر از معامله خارج شده و ارز دیجیتال دیگری را برای خرید و سرمایه گذاری انتخاب کنید.

سیگنال کوتاه مدت

سومین نوع از انواع سیگنال خرید ارز دیجیتال که می توانید از آن در بازار فیوچرز استفاده کنید سیگنال کوتاه مدت است. سیگنال کوتاه مدت معمولاً در بازه های زمانی یک روزه تا یک هفته تکلیف شما را مشخص خواهد کرد و متوجه میشوید که سود کرده‌اید یا ضرر کرده‌اید. این روش سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی ریسک بسیار بالایی داشته و توصیه به استفاده از این روش برای افراد تازه کار به هیچ وجه نداریم.

کسانی که از بازار فیوچرز ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری استفاده می کنند حتماً باید قدرت معاملاتی قابل‌توجهی داشته باشند و بتوانند این سیگنال ها را مدیریت کنند. در صورتی که شما نتوانید مدیریت مناسبی بر روی سیگنال کوتاه مدت خرید ارز دیجیتال داشته باشید هم این سیگنال ها تبدیل به از بین برنده اصلی سرمایه های شما در بازار خواهد شد.

اگر شما با یک یا دو سیگنال به سود برسید اشتیاق شما برای استفاده از این سیگنال ها بیشتر خواهد شد و به دلیل عدم رعایت سیستم های مدیریت سرمایه مسیر شما رو به نابودی خواهد بود. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما برای استفاده از سیگنال کوتاه مدت ارز دیجیتال ابتدا تخصص خود را در تحلیل تکنیکال و معامله گری در این بازار به میزان قابل توجهی افزایش داده و سپس از این سیگنال ها برای خرید و فروش در بازار فیوچرز استفاده کنید. فراموش نکنید که هر روز میلیون‌ها دلار در این بازار لیکویید می‌شوند و اگر شما هم تجربه و تخصص کافی برای ترید در بازار فیلتر را نداشته باشید بایستی خود را برای کال مارجین شدن و به قدم بعدی لیکویید شدن آماده کنید.

تحلیل دراز مدت قیمت بیت کوین

سیگنال خرید ارز دیجیتال بدون بررسی و تحلیل بیت کوین امکان پذیر نیست. در اولین قدم از این مقاله باید به تحلیل میان مدت و بلند مدت قیمت بیت کوین بپردازیم. البته اصلا جای تردید ندارد که قیمت سایر رمز ارزها و آلتکوین ها مطابق با شرایط بیت کوین تغییر می کند، اما با این حال خیلی از آلتکوین ها ممکن است شرایط متفاوتی داشته باشند و از این گذشته بسیاری از آلتکوین ها نیز ممکن است هر چند با بیت کوین همراه شوند، اما در ایستگاه های استراحت، تغییرات قابل توجهی داشته باشند.

به همین دلیل صرف اینکه بیت کوین روند صعودی دارد، نمی توانید هر آلتکوینی را بخرید و بدون هیچ تحلیلی سراغ آنها بروید. از این رو توصیه می کنیم که علاوه بر تحلیل بیت کوین و دریافت سیگنال خرید بیت کوین سراغ تحلیل نکودار قیمت سایر رمز ارزها نیز بروید. در ادامه البته تعدادی از آلتکوین های معتبر و جذاب برای خرید را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای شروع نمودار قیمت بیت کوین را برای شما آمده کرده ایم. این نمودار تغییرات قیمت بیت کوین را از ابتدا تا امروز نشان می دهد.

سیگنال خرید بیت کوین

همان طور که در تصویر بالا شاهد هستید، قیمت بیت کوین بعد از یک نزول بسیار بزرگ و طولانی که از ۷۰ هزار دلار آغاز کرده، بالاخره توانسته خط روند نزولی خود (خط آبی رنگ) را به سمت بالا بشکند. این اولین و بهترین سیگنال صعودی شدن قیمت برای پادشاه رمز ارزها است و اتفاقا همین موضوع هم ما را بر آن داشت تا درباره سیگنال خرید ارز دیجیتال با شما صحبت کنیم. بیت کوین در ادامه توانسته مقاومت استاتیک اصلی خود را نیز به سمت بالا بشکند و اکنون درگیر با خط روند صعودی خود است.

با توجه به شرایطی که بیت کوین در نمودار خود دارد، باید انتظار یک روند صعودی دراز مدت را برای آن داشته باشیم. البته این دیدگاه سیگنال خرید بیت کوین دیدگاه طولانی مدت و میان مدت است و به هیچ وجه ارتباطی به بازار فیوچرز و نوسان گیران روزانه ندارد. طبق تحلیل بالا، این ارز دیجیتال در ادامه روند کنونی که به تازگی آغاز کرده ۲ تارگت اصلی دارد. البته تارگت های ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار دلاری و حتی ۵۰۰ هزار دلاری و ۱ میلیون دلاری هم هستند که خیلی نمی خواهیم به آنها بپردازیم. در حال حاضر هدف ما ارائه یک سبد سرمایه گذاری مناسب و منطقی برای بازه زمانی میان مدت ۱ تا ۲ سال است.

با رسیدن بیت کوین به تارگت شماره ۱ انتظار سودآوری حدود ۷۰ درصدی را داریم و با رسیدن قیمت به تارگت شماره ۲ می توانیم سود ۱۳۰ درصدی را نیز از بیت کوین به دست آوریم. این مطمئن ترین سرمایه گذاری است که شما می توانید در یکی دو سال آینده در بازار کریپتوکارنسی داشته باشید. مطمئنا دوباره چند ماه دیگر به این مقاله باز خواهیم گشت و درباره شرایط این سیگنال خرید ارز دیجیتال صحبت خواهیم کرد. تا آن موقع ببینیم چه کسانی این فرصت ها را از دست داده و چه کسانی هم از این فرصت طلایی استفاده کرده اند.

تحلیل دامیننس تتر

برای اینکه سیگنال خرید ارز دیجیتال را مطمئن تر نماییم، لازم است تا علاوه بر تحلیل و بررسی شرایط نمودار بیت کوین به ارزیابی چند نمودار شاخصی در این بازار نیز بپردازیم که یکی از آنها نمودار دامیننس تتر است. دامیننس تتر در واقع نشان دهنده قدرت و تسلط تتر روی بازار است و هر چقدر با قدرت بیشتر نزولی شود، می توان نتیجه گرفت که قیمت بیت کوین و رفقا روند صعودی به خود خواهند گرفت. البته این موضوع همیشه در زمان صعودی شدن تتر صادق نیست. زیرا در صورتی که دلیل صعودی شدن دامیننس تتر ورود پول حجیم به بازار باشد، در این مواقع ممکن است قیمت ها در بازار با روند صعودی دامیننس تتر همسو شوند.

با این حساب برای اینکه بتوانیم از دامیننس تتر بهترین استفاده را کنیم، در درجه اول باید شرایط بازار را ارز یابی نماییم. در مواقعی که بازار شرایط ایده عالی ندارد، دامیننس تتر نقش تعیین کننده روی قیمت ها خواهد داشت؛ زیرا در این مواقع کمتر شاهد ورود سرمایه گذاران جدید به بازار هستیم و خیلی با افزایش قابل توجه حجم در بازار روبرو نخواهیم بود. حتی نهنگ ها هم تازه تتر نمی خرند و با همان تترهای قبلی معاملات خود را پیش می برند.

اما وقتی بازار روند صعودی به خود گرفته و امید به آن بیشتر می شود، عملا دامیننس تتر ممکن است حتی همسو با بازار روند صعودی به خود بگیرد. این موضوع ناشی از ورود قابل توجه پول به بازار کریپتوکارنسی است.

در نمودار زیر می توانید شرایط دامیننس تتر را در وضعیت کنونی مشاهده کنید که هنوز بازار صد در صد صعودی نشده و خیلی از سرمایه گذاران وارد معاملات ارز دیجیتال نشده اند.

سیگنال خرید تتر

طبق تحلیل بالا، دامیننس تتر بعد از یک روند صعودی دراز مدت در تایم فریم هفتگی، خط رند صعودی خود را به سمت پایین شکسته است و حالا در مبارزه با سطح حمایت استاتیک خود قرار دارد. در صورتی که این سطح استاتیک به سمت پایین بکشند، احتمالا شاهد صعودهای هیجانی در بازار کریپتوکارنسی خواهیم بود. این موضوع می تواند بهترین فرصت برای معامله و خرید در بازار ارز دیجیتال باشد. با این حساب با شکست این سطح حمایتی، سیگنال خرید ارز دیجیتال ما قدرتمند تر نیز خواهد شد.

تحلیل توتال ۱

یکی از مهم ترین شاخص هایی که با بررسی آن می توانیم تائیدیه قوی ترین برای سیگنال خرید ارز دیجیتال بگیریم، شاخص توتال ۱ است. این شاخص مشخص کننده ارزش کل بازار کریپتوکارنسی است. در واقع اگر شما ارزش تمام رمز ارزهای موجود در بازار را با هم جمع کنید، این شاخص به دست خواهد آمد. روند شاخص توتال ۱ در واقع تعیین کننده روند کل بازار است و به نما نشان می دهد که در حال حاضر بازار روند صعودی به خود گرفته و یا در حال نزول است.

سیگنال خرید بیت کوین

در شکل بالا می توانید تحلیل تکنیکال نمودار توتال ۱ را مشاهده کنید. این شاخص رفتاری نزدیک به رفتار خود بیت کوین دارد. با توجه به اینکه دامیننس بیت کوین در حال حاضر دامیننس قالب بازار است، از این رو شاخص توتال ۱ نیز شرایطی نزدیک به نمودار پادشاه رمز ارزها خواهد داشت و این موضوع طبیعی است.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، قیمت بعد از چندین ماه توانسته خط روند نزولی خود را به سمت بالا بشکند. در این وضعیت باید منتظر شکست سطح مقاومتی استاتیک می بودیم که این سطح نیز به سمت بالا شکسته شده و حتی شاهد پولبک به این سطح نیز هستیم. این موضوع نشان از این دارد که توتال ۱ نیز سیگنال خرید ارز دیجیتال را برای ما به اثبات می رساند.

نکته جالب تر اینکه مقدار شاخص توتال ۱ علاوه بر اینکه بر روی حمایت استاتیک خود قرار گرفته، در برخورد با خط روند صعودی خود نیز قرار دارد. به همین دلیل می توانیم این سیگنال را قوی تری نیز بدانیم. در نظر داشته باشید که این نمودار در تایم فریم هفتگی بررسی شده و اعتبار تمام این خطوط و سطوح به مراتب بالا است. از این رو انتظار داریم تا بازار از همین جا روند صعودی در پیش گرفته و کم کم شاهد افزایش قیمت ها در بازار باشیم.

تحلیل توتال ۲

شاخص بعدی که باید به تحلیل و بررسی شرایط آن بپردازیم، شاخص توتال ۲ است. این شاخص بیان کننده ارزش بازار رمز ارزها به جز بیت کوین است و به نوعی می تواند نشان دهنده قدرت و سلطه آلتکوین ها به بازار کریپتوکارنسی باشد. این شاخص لزوما با توتال ۱ در یک راستا نیست، اما معمولا هم جهت با آن حرکت می نماید. بروز تفاوت میان جهت حرکت توتال ۱ و ۲ می تواند نشانه ها و سیگنال های بسیار زیادی باشد.

سیگنال خرید بیت کوین

همان طور که در تصویر بالا مشخص است، توتال ۲ موفق شده تا خود را به بالاترین سطح محدوده رنج برساند اما انتهای آن روند نزولی گرفته است. در صورتی که این محدوده رنج به ست بالا بشکند، می تواند بهترین سیگنال برای خرید آلتکوین ها باشد. حداقل تارگت توتال ۲ را نیز می توانیم رسیدن به سقف روند قبلی تعریف کنیم که بسیار محتمل است.

دقت داشته باشید که این روند برای توتال ۲ درصورت شکست محدوده رنج به سمت بالا است و در حال حاضر باید منتظر بمانیم تا تکلیف کاملا مشخص گردد. عدم دقت به همین نکته ساده می تواند چالش های بسیار زیادی را برای شما ایجاد کرده و مانع از یک سرمایه گذاری مناسب شود. البته در ادامه آلتکوین های مناسب برای خرید را به شما معرفی خواهیم کرد تا در صورت لزوم بدانید که کدام آلتکوین ها شرایط بهتری برای پوزیشن گیری و سرمایه گذاری میان مدت دارند.

سیگنال خرید ارز دیجیتال بیت کوین (BTC)

در اولین قدم باید به تحلیل شرایط خرید ارز دیجیتال بیت کوین بپردازیم که می تواند تبدیل به سیگنال خرید این ارز دیجیتال شود. در بالا نمودار تغییرات بیت کوین را برای شما تجزیه و تحلیل کردیم و اشاره کردیم که بیت کوین در شرایط بسیار ایده آلی برای خرید قرار دارد و بعد از شکسته شدن خط روند نزولی و همچنین شکسته شدن مقاومت استاتیک در حال حاضر یکی از بهترین رمز ارز ها برای خرید و سرمایه گذاری در بازه‌های زمانی میان مدت است.

برای اینکه درباره سیگنال خرید بیت کوین اطمینان بیشتری داشته باشیم لازم است دامیننس بیت کوین را نیز برای شما تجزیه و تحلیل کنیم. در نمودار زیر میتوانید تغییرات شرایط دامیننس بیت کوین که نشان دهنده میزان تسلط این ارز دیجیتال در بازار است را مشاهده کنید.

سیگنال خرید بیت کوین

طبق این نمودار در حال حاضر دامیننس بیت کوین در یک روند صعودی قرار گرفته و در انتهای روند صعودی به سقف محدوده رنج چند ماه گذشته خود رسیده است. دامیننس بیت کوین در چند تلاش قبلی موفق شده تا از این محدوده خارج شود و اکنون نیز درگیر با سقف این محدوده رنج است. شرایط اینطور نشان می دهد که شکست سقف این محدوده رنج می تواند باعث انفجار قیمت بیت کوین شده و شرایطی را به وجود آورد که قیمت بیت کوین در بازه زمانی بسیار کوتاه مدتی روند صعودی قابل توجهی را طی کند.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده میکنید بعد از شکسته شدن این سقف عملاً با یک محدوده کاملاً خالی بدون هیچگونه مقاومت و حمایت روبرو خواهیم بود که اتفاقاً این محدوده با سرعت بسیار زیادی خواهد شد و این موضوع نشان از انفجار قیمت بیت کوین دارد.

توصیه می‌کنیم که اگر سرمایه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال دارید حتما منتظر بمانید تا این سقف به سمت بالا بشکند و سپس برای خرید بیت کوین و سرمایه گذاری میان مدت بر روی این ارز دیجیتال اقدام کنید.

سیگنال خرید ارز دیجیتال آلتکوین ها

حالا نوبت به این رسیده ها بعد از بررسی شرایط خرید بیت کوین شرایط خرید آلت کوین ها را نیز برای شما بررسی کنیم. در سیگنال خرید آنها سعی کردیم که گزینه ها را به شما معرفی کنیم که هم از نظر کیفیت و محتوای پروژه در وضعیت خوبی قرار دارند و هم در حال حاضر خرید آنها می تواند یک سرمایه گذاری مناسب و ایده آل برای شما باشد.

دقت داشته باشید که بهتر است حتماً در زمان خرید آلتکوین هایی که در ادامه معرفی می کنیم یک بررسی کامل و جامع روی آنها داشته باشید و خودتان نیز شرایط خرید رمز ارز های معرفی شده را بررسی کنید تا در نهایت هیچ ابهامی در فرآیند سرمایه گذاری شما به وجود نیاید. دقت به حد ضرر و رعایت سیستم های مدیریت سرمایه برای خرید رمز ارز های معرفی شده نیز اهمیت خاص خود را خواهد داشت.

سیگنال خرید اتریوم (ETH)

اولین ارز دیجیتالی که برای خرید باید به شما معرفی کنیم ارز دیجیتال اتریوم است. سیگنال خرید اتریوم از آن دسته از سیگنال هایی است که در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارد و سوددهی قابل توجهی را در بازه های زمانی میان مدت برای معامله گران خود را رقم خواهد زد. اتریوم از نظر کیفیت پروژه بعد از بیت کوین قرار گرفته و دومین ارز دیجیتال محبوب دنیای رمز ارزها نیز است. این ارز دیجیتال برای هولد و نگهداری طولانی مدت نیز می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

سیگنال خرید اتریوم

در نمودار بالا می‌توانید شرایط تغییرات قیمت اتریوم را در بازه زمانی هفتگی از ابتدای ورود آن به بازار ارز دیجیتال تاکنون مشاهده کنید. همانطور که می بینید دقیقاً مانند خود بیت کوین این ارز دیجیتال توانسته خط روند نزولی خود را به سمت بالا بردند و حتی از مقاومت استاتیک خود نیز عبور کرده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر با پول و کبر روی خط روند صعودی و مقاومت استاتیک شرایط بسیار ایده آلی را برای خرید دارد.

حد ضرر خرید اتریوم برای سرمایه گذاری میان مدت می تواند زیر همین سطح استاتیک مشخص شده باشد و حد سود آن نیز در بالا مشخص شده است که می تواند سود قابل توجهی را در یک بازه زمانی کوتاه برای کاربران رقم بزند.

سیگنال خرید مانا (MANA)

از وقتی که ارزهای دیجیتال حوزه گیمینگ وارد دنیای کریپتوکارنسی شده‌اند رمز ارزهای زیادی در این حوزه معرفی شده و فعالیت می نمایند. ارزهای دیجیتالی مانند مانا در طول سال‌های گذشته به دلیل جذابیتی که بازی های کامپیوتری در میان کاربران جهانی داشته به محبوبیت بالایی رسیده و سرمایه‌گذاران بسیار زیادی نیز به فکر خرید این دسته از رمز ارزها و سرمایه گذاری بر روی آنها هستند. در سیگنال خرید ارز دیجیتال مانا سعی داریم تا شرایط خرید این رمز ارز را به صورت کاملاً منطقی برای شما تشریح کنیم.

سیگنال خرید مانا

در تصویر بالا می توانید نمودار تغییرات قیمت مانا را از همان ابتدای ورود به بازار ارز دیجیتال تاکنون در تایم فریم هفتگی مشاهده کنید. همانطور که قابل ملاحظه است قیمت مانا بعد از یک بازه زمانی طولانی مدت موفق شده تا خط روند نزولی خود را به سمت بالا بشکند و در حال حاضر درگیر با مقاومت استاتیک خود است. در صورتی که در هفته‌های آینده مانا بتواند این مقاومت استاتیک را به سمت بالا بشکند شرایط بسیار ایده آل و جذابی برای خرید خواهد داشت و می تواند گزینه‌ای فوق العاده عالی برای سرمایه گذاری در بازه زمانی میان مدت باشد.

با توجه به اینکه ما از نظر کیفیت نیز شرایط بسیار خوبی دارد به همین دلیل شما میتوانید برای نگهداری طولانی مدت نیز روی این ارز دیجیتال حساب کنید. البته حتماً رعایت سیستم مدیریت سرمایه و قرار دادن حد ضرر برای خرید ما را باید در دستور کار خود قرار دهید تا مبادا سرمایه گذاری شما با چالش روبه‌رو شود.

سیگنال خرید فانتوم (FTM)

در سیگنال خرید ارز دیجیتال بعدی سراغ رمز ارز معروف و مشهور فانتوم می رویم. ارز دیجیتال فانتوم در رالی قبلی صعودی خود سود فوق العاده جذابی را به سرمایه گذاران اعطا کرده است. این ارز دیجیتال از ابتدای ورود خود به بازار یکی از پرسودترین رمز ارزهای موجود در بازار بوده و به همین دلیل جذابیت بسیار بالایی برای سرمایه گذاران فعلی بازار نیز دارند.

سیگنال خرید فانتوم

در تصویر بالا می توانید نحوه تغییرات قیمت ارز دیجیتال فانتوم را در تایم فریم هفتگی مشاهده کنید. همانطور که ملاحظه می کنید این ارز دیجیتال موفق شده تا خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته و سپس حتی مقاومت استاتیک خود را نیز به سمت بالا بشکند. با این حساب شرایط فعلی می‌تواند بهترین شرایط برای خرید این ارز دیجیتال در بازار باشد و شما با حد ضرر بسیار کوچک می توانید انتظار رسیدن به سود های قابل توجه را در فرآیند سرمایه گذاری بر روی فانتوم داشته باشید.

سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال فانتوم در بازه‌های زمانی میان مدت می تواند شرایط بسیار ایده آلی را برای شما ایجاد کند اما به شرطی که حتماً استفاده از سیستم های مدیریت ریسک را در دستور کار خود قرار دهید. دقت داشته باشید که هدف قیمتی تعیین شده برای ارز دیجیتال فانتوم برای بازه زمانی میان مدت است و شما می توانید در صورت مساعد بودن شرایط حتی برای بازه زمانی طولانی تر نیز این ارز دیجیتال را در سبد هولد خود نگهداری کنید.

سیگنال خرید فایل کوین (FIL)

ارز دیجیتال بعدی که برای خرید باید به شما معرفی کنیم ارز دیجیتال بسیار جذاب و حیرت انگیز فایل کوین است. فایل کن شرایط بسیار جذابی از گذشته تا کنون داشته و یکی از رمز ارزهایی است که همیشه مورد توجه کاربران قرار گرفته است. این ارز دیجیتال که در حوزه وب ۳ فعالیت دارد در گذشته نیز سود بسیار جذابی را به سرمایه گذاران خود داده و اکنون نیز می تواند دوباره همان سود ها را برای کاربران رقم بزند.

سیگنال خرید فایل کوین

در تصویر بالا می توانید نحوه تغییرات قیمت این ارز دیجیتال را در تایم فریم هفتگی از ابتدای ورود به بازار تاکنون مشاهده کنید. فانتوم بعد از یک رالی صعودی بسیار بزرگ و طولانی مدت موفق شده تا خط روند نزولی اصلی خود را به سمت بالا بشکند و بعد از شکسته مقاومت استاتیک و پولبک بر روی آن در حال حاضر شرایط بسیار جذابی برای خرید و سرمایه گذاری دارد.

کاربرانی که در حال حاضر ترجیح می دهند تا با ریسک کمتر وارد معامله در بازار ارز دیجیتال شوند می توانند منتظر بمانند تا وقتی قیمت خط روند نزولی کوتاه ترسیم شده در شکل بالا را به سمت بالا شکست وارد معامله شوند و اهداف قیمتی این ارز دیجیتال نیز در تصویر کاملا مشخص است.

شما می توانید بعد از رسیدن قیمت به هدف یک تمام دارایی خود را بفروشید و بعد از شکسته شدن این هدف و با هدف دو دوباره وارد معامله خرید این ارز دیجیتال شوید و یا اینکه حد ضرر خود را بالا آورده و از فرایند تریل استاپ برای رسیدن به سود بیشتر استفاده کنید.

سیگنال خرید سولانا (SOL)

در معرفی سیگنال خرید ارز دیجیتال نوبت به سیگنال خرید سولانا میرسد. سولانا رمز ارزی است که در طول چند ماه گذشته شرایط بسیار متفاوتی داشته و بعد از سقوط بزرگی که صرافی اف تی ایکس داشت با نزول بسیار گسترده روبرو شد. نزول بسیار زیاد ارز دیجیتال سولانا باعث شده تا این ارز دیجیتال در حال حاضر شرایط جذابی برای خرید و سرمایه گذاری داشته باشد و کسانی که به دنبال انتخاب یک ارز دیجیتال جذاب برای رسیدن به سود بالا هستند می توانند روی سولانا حساب کنند. سولانا همچنین اهداف و کاربردهای بسیار جذاب نیز دارد و حتی برای نگهداری طولانی مدت نیز می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

سیگنال خرید سولانا

در تصویر بالا می‌توانید به تغییرات قیمت سولانا را در تایم فریم هفتگی از ابتدای ورود به بازار ارز دیجیتال تاکنون مشاهده کنید. در حال حاضر شرایط سولانا به گونه‌ای است که اگر بتواند مقاومت استاتیک خود را به سمت بالا بشکند بسیار جذاب خواهد بود و می تواند یک سرمایه گذاری فوق العاده عالی برای معامله گران در این بازار باشد.

آیا به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن در فرآیند خرید ارز سولانا هستید می توانید کمی صبر کنید تا این محدوده مقاومتی به سمت بالا شکسته و سپس برای خرید سولانا اقدام کنید.

سیگنال خرید ایاس (EOS)

یکی دیگر از رمز ارز های بسیار جذاب و بیداری که برای خرید باید به شما معرفی کنیم ارز دیجیتال ایاس است. ایاس یک پروژه کاملا منحصر به فرد در میان تمام پروژه های تعریف شده در بازار رمز ارزها است و نگاه های بسیاری از سرمایه‌گذاران به سمت پروژه این ارز دیجیتال معطوف شده است.

سیگنال خرید ایاس

در تصویر بالا می‌توانید فرایند تغییرات قیمت ارز دیجیتال ایاس را مشاهده کنید که در حال حاضر در وضعیت فوق العاده عالی برای خرید و سرمایه ‌گذاری قرار دارد. در صورتی که از یکی از انواع سبک های پرایس اکشن برای انجام معامله در بازار ارز دیجیتال استفاده می کنید و در حال حاضر استراتژی معاملاتی شما برای خرید ارز دیجیتال ایاس شرایط نامساعد می بیند می توانید برای خرید این رمز ارز وارد شوید. ایاس می تواند در کوتاه مدت هدف قیمتی یک را برای شما محقق سازد و در صورت شکسته شدن این هدف قیمتی انتظار سودهای به مراتب بیشتری را نیز می‌توانیم از این رمز ارز داشته باشیم.

سیگنال خرید نییر (NEAR)

یکی دیگر از رمز ارزهایی که می تواند شرایط بسیار خوبی را برای سرمایه گذاری و خرید داشته باشد و اتفاقاً کیفیت بالای نیز در پروژه آن وجود دارد ارز دیجیتال نییر است. نییر از آن دسته از رمز ارزهای است که آینده بسیار درخشانی را می توانیم برای آن متصور باشیم و پروژه جذاب آن در آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

سیگنال خرید نییر

همانطور که در نمودار بالا مشاهده میکنید این ارز دیجیتال نیز بعد از مدت ها موفق شده تا خط روند نزولی خود را به سمت بالا بشکند و بعد از شکست مقاومت استاتیک خود و پولبک به آن در حال حاضر گزینه ای فوق العاده عالی برای خرید و سرمایه ‌گذاری محسوب می شود.

سیگنال خرید آدا (ADA)

ارز دیجیتال بعدی که باید سیگنال خرید آن را به شما ارائه کنیم ارز دیجیتال آدا است که احتمالاً آن را می شناسید و با کیفیت بسیار بالایی شبکه بلاکچین آن نیز آشنا هستید. آدا یکی از معروف ترین و محبوب ترین پروژه ها را در میان تمام رمز ارزهای موجود در بازار دارد و در آینده نیز می‌تواند همین شرایط را به جهت این پشتیبان بسیار قدرتمند خود حفظ کند.

سیگنال خرید آدا

همانطور که در تصویر بالا ملاحظه می‌کنید آدا نیز شرایط بسیار فوق العاده ای را برای خرید و سرمایه گذاری داشته و هم اکنون نیز می توانید برای خرید این ارز دیجیتال با حد ضرر بسیار کوچک و هدف قیمتی بسیار بزرگ اقدام کنید. البته از هول حلیم در دیگ نیفتاده و حتماً از سیستم‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک در ارز دیجیتال برای کنترل ضرر های خود استفاده نمایید تا مبادا حرکت قیمت آدا در خلاف جهت مورد نظر شما باعث وارد شدن زیان بسیار زیاد برای شما شود.

سیگنال خرید شیبا (SHIB)

یکی دیگر از رمز هایی که برای خرید و سرمایه گذاری باید به شما معرفی کنیم ارز دیجیتال شیبا است که مورد توجه کاربران بسیار زیادی قرار گرفته و سرمایه‌گذاران بسیار مطرح در سرتاسر دنیا نیز به دنبال نوسان گیری بر روی این ارز دیجیتال و خرید آن هستند. شیبا هر چند پروژه خیلی محبوب و جذابی ندارد اما با این حال به دلیل ورود سرمایه‌گذاران بسیار بزرگ تبدیل به یک ارز دیجیتال محبوب برای سرمایه گذاری و نوسان گیری شده است و کسانی که به دنبال نوسان گیری در ارز دیجیتال هستند نگاه ویژه‌ای به این رمز ارز دارند.

سیگنال خرید شیبا

همانطور که در بالا مشخص است قیمت شیبا بعد از مدتها دوباره به یک سطح حمایتی بسیار قدرتمند برگشته و دوباره انتظار داریم تا این سطح حمایتی ارز دیجیتال شیبا را به سمت بالا پرتاب کند. در صورتی که بخشی از سرمایه های خود را برای خرید ارز دیجیتال شیوا در نظر بگیرید می توانید در یک بازه زمانی میان مدت سود فوق العاده جذابی را از آن به دست آورید.

سیگنال خرید استلار (XLM)

در فرایند معرفی سیگنال خرید ارز دیجیتال نوبت به معرفی یکی دیگر از رمز های بسیار محبوب به بازار یعنی ارز دیجیتال استلار میرسد. استلار نیز از نظر کیفیت پروژه شرایط بسیاری دارد و سرمایه گذاری برای آن هم برای هولد و هم برای سرمایه گذاری میان مدت می تواند یک سرمایه گذاری مناسب و جذاب برای معامله گران در بازار ارز دیجیتال باشد.

سیگنال خرید استلار

نمودار بالا نشان می دهد که استلار در حال حاضر در وضعیت خوبی برای خرید قرار گرفته و در صورتی که حمایت ترسیم شده برای آن بتواند مانع از نزول بیشتر قیمت شود می توان این ارز دیجیتال را نیز به عنوان یکی از گزینه های خرید بسیار جذاب در بازار در نظر گرفت.

چند نکته برای استفاده از سیگنال خرید ارز دیجیتال

بعد از معرفی سیگنال خرید رمز ارز های مختلف که شما می‌توانید از این آنها برای اهداف معاملاتی خود در بازار استفاده کنیم نوبت به این رسیده تا چند نکته بسیار مهم برای استفاده هر چه بهتر از این سیگنال ها را با شما در میان بگذاریم. رعایت این نکات باعث می شود تا شما مانند یک معامله گر حرفه ای از سیگنال های بالا استفاده کنید و دستخوش هیجانات بازار کریپتوکارنسی نشوید.

در نظر داشته باشید که در بسیاری از مواقع افرادی هستند که قدرت بسیار بالایی برای تحلیل گری و معامله گری دارند اما به دلیل نداشتن تمرکز کافی و عدم رعایت سیستم های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک در ارز دیجیتال نمی تواند شرایط خوبی را برای خود حتی با سیگنال های عالی به وجود آورند و معمولاً معاملات خود را با ضرر می بندند. در حالیکه با رعایت چند نکته بسیار ساده شما می توانید مانند یک معامله گر حرفه ای در بازار معامله کرده و دیگر نگران چنین مواردی نباشید.

۱- حتما بعد از تریگر ورود خرید کنید

اولین نکته‌ای که درباره شرایط استفاده از سیگنال خرید ارز دیجیتال در این مقاله باید به شما یادآوری کنیم این است که حتماً باید برای ورود به معامله در این سیگنال ها یک خط تریگر برای خود ترسیم کنید و بعد از شکسته شدن این خط تریگر معامله خود را آغاز نمایید. همانطور که می دانید شرایط بازار کریپتوکارنسی بسیار پیچیده است و هر لحظه ممکن است شاهد نوسانات بسیار شدیدی در قیمت‌ها در این بازار باشید و عدم دقت به زمان ورود به معامله ممکن است چالش های بسیار زیادی را برای شما در پی داشته باشد.

وقتی شما از خط تریگر برای ورود به معاملات خرید خود استفاده کنید در نهایت میزان ریسک شما به حداقل میزان ممکن خواهد رسید و می‌توانید معاملات مطمئن‌تری را در بازار انجام دهید. گاهی اوقات داشتن یک خط دیگر می تواند شما را از بسیاری از معاملات زیان آور دور نگه دارد.

۲- به حد ضرر پایبند باشید

نکته دوم درباره شرایط استفاده بهینه از انواع سیگنال خرید ارز دیجیتال پایبندی به حد ضرر است. برای تمام معاملات خود در این بازار باید هم حد ضرر در نظر بگیرید و هم به حد ضرر خود پایبند بمانید. پایبندی به حد ضرر باعث می شود تا شما زیان های خود را بسیار کوچک کنید و تنها با یک معامله سودآور شرایط بسیار ایده آلی را برای معاملات خود ایجاد نمایید.

برخلاف بسیاری از کاربران که بر این باور هستند که حد ضرر ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را برای معاملات و آنها ایجاد کند اما استفاده از حد ضرر باعث میشود کاریست که انجام معامله در بازار پر ریسکی مانند بازار کریپتوکارنسی به حداقل میزان ممکن برسد. داشتن حد ضرر باعث می شود تا شما خیلی سریع از معاملات زیان آور خارج شده و سریع رمز ارز دیگری را برای سرمایه گذاری و خرید انتخاب کنید.

سیگنال خرید ارز دیجیتال

۳- سرمایه خود را تقسیم کنید

نکته بعدی که اهمیت بسیار زیادی برای استفاده بهینه و استاندارد از سیگنال خرید ارز دیجیتال دارد تقسیم سرمایه ها به چند بخش مختلف است. قرار نیست شما تمام سرمایه خود را برای خرید یک ارز دیجیتال در نظر بگیرید و تحسین کردن سرمایه ها باعث می شود تا ریسک معاملات شما به حداقل میزان ممکن برسد.

بهتر است به جای اینکه تمام سرمایه خود را صرف خرید یک ارز دیجیتال نمایید چند رمز ارز مختلف را انتخاب و سرمایه خود را برای خرید آن ها تقسیم کنید. در این شرایط اگر یک یا دو خرید شما با چالش روبرو شده و روند نزولی به خود بگیرد سایر خریدهای شما روند صعودی داشته و از این طریق می توانید سود مطمئن تری به دست آورید.

دقت داشته باشید که هر چند در تمام این نکات باعث می‌شود تا حداکثر سود حاصل از فرآیند سرمایه گذاری شما در بازار ارز دیجیتال کاهش پیدا کند اما باعث اعطای سود مطمئن تر و با ریسک پایین تر به شما خواهد شد.

۴- سیو سود کنید

نکته بعدی برای استفاده از سیگنال خرید ارز دیجیتال ذخیره کردن سود های به وجود آمده است. قرار نیست شما برای سالیان دراز و سیگنال خود را نگه دارید و بعد از رسیدن به مقدار سود بهتر است مقداری از سود به دست آمده را ذخیره کنید.

۵- انرژی مثبت برای ما بفرستید

آخرین نکته برای استفاده از انواع سیگنال خرید ارز دیجیتال فرستادن انرژی مثبت برای ما است. برای ارائه این سیگنال ها و تحلیل های معرفی شده چندین سال تجربه خود را در معاملات بازار ارز دیجیتال برای شما به کار گرفته ایم و تنها انرژی های مثبت شما است که می تواند زحمات ما را جبران کند. با انرژی های مثبت شما ذهنیت خود را برای ارائه مقالات این‌چنینی آماده تر خواهیم کرد و سر میکنیم تا در آینده بیشتر بازار را برای شما تحلیل کنیم تا روند معاملات شما در بازار بهینه تر شود.

سیگنال خرید ارز دیجیتال

کلام آخر

اگر به دنبال این هستید که تحلیل تکنیکال را به صورت کامل آموزش ببینید و شما هم میتوانید نمودار قیمت رمز ارزهای مختلف را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید می توانید در دوره حضوری ارز دیجیتال در کانون بورس شرکت کنید و یا اگر فرصت کافی برای شرکت در دوره حضوری را ندارید با خرید پکیج غیر حضوری ارز دیجیتال چنین شرایطی را برای خود ایجاد خواهید کرد.

در این دوره ها اساتید برجسته ارز دیجیتال به دنبال ارائه تمام نکات لازم برای معامله گری در این بازار مالی به شما هستند و شما در انتهای این دوره می‌توانید تخصص بسیار بالایی برای ترید در بازار ارز دیجیتال داشته باشید و بهترین رمز ارزها برای سرمایه گذاری در این بازی ها را انتخاب کنید.

همچنین اگر نقطه نظری درباره سیگنال خرید ارز دیجیتال دارید و یا رمز ارز ای در نظر دارید که در این مقاله به تحلیل آن پرداخته نشد، می توانید آن را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت تحلیلی بر روی نمودار آن ارائه کنیم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

10 پاسخ

 1. خودت سر دراوردی چه گفتی بازاری که با یک خبر ازاین رو به اون رو میشه هچ احدی نمیتونه با خط وخطکش ان را تحلیل کنه بیت کوین مگه چند درصد رشد کرد که بیت کش که در طولانی ترین زمان ممکن ۱۳۰ دلارو ندیده بود کله کرد تا ۳۰۰ دلاد راست میگی بگو کدام ارز صبح که از خواب پاشدی ۶۰ددصد سود خواهد کرد من شخصا نصف سودمو تقدیم میکنم زمانی ادعا میکردید که ریپل دیگر قیمت ۱دلاری رو نخواهد دید درحالی که الان کمتر از نصف اونم مردم راضی به فروش شده اند تادر این بازار کسی ضرر نکنه خدای کارشناسانم یک ریال سود نخواهد کرد این بازار مال کسانی است که اخبار راقبل از دیگری دریافت کنه مطمئن باشید مافیایی که این بازارو درست کردن هماهنگ با یک سری کندل خوان و دنبال کننده هستند اگر کسی بگوید میدانستم بیت کش تابالای ۳۰۰تا میره حرف گذافی زده چون منشست الان باسودش حال میکرد نه که بخواهد راه سود کردن مردم رو تجزیه کنن ووقت بذارن این بازار اول اخبار بعد شانس بعد اطلاع از پیشینه رمز ارز ه این فقط نظر شخصی منه وقصد توحین به هیچ کس را ندارم

  1. سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز و کارشناس محترم خونه بورس بنده هم بسیار با امیر جان موافقم هم بازار رمزارز و هم بورس دقیقا به همین شکل است که امیر خان فرمودند حالا بورس ی سری دستشون در قیمت هاست در رمزارز یکسری صرافی البته بیشتر منظورم صرافی خارجی است که به یک سنت که چه عرض کنم به یکصدمشم رحم نمیکنند که هیچ وقت قابل اعتماد نیستند اینجا حداقل میشه رفت جایی داد و بیداد کرد الان سیگنال شده هر ارزی که در موردش زیاد حرف بزنن میشه سیگنال البته اونم شخصیت هایی مثل ایلان ماسک که باهمه پولش یک گدا صفت بیش نیست مثلا انگشتش ی جور نشون بده دوج میره بالا و به ترتیب برو جلو با تشکر و سپاس از اساتید و کارشناسان گرامی خونه بورس و امیر خان که حرف ماهم زد

 2. سلام به مجموعه کانون بورس همگی خسته نباشید روموردرمزارزهای دیگه مطالب چاپ کنیدوبه روزباشه باتشکرمحمدحسین رجبی نیا

 3. تا حالا پرسیدین از خودتون چرا این افرادی اینقدر وارد واستاد هسنن و نظر میدن
  چرا گیر پول اموزش هستن

  چرا برای اینکه شما رو به این بازار بکشونن و جیبتون رو خالی کنن تبلیغ میکنن
  چرا میکن اول اموزش بعد معامله
  چرا التماس میکنن بیان پولتون رو خرج کنین

  خلاصه بگم
  این اساتید هم مثل ملاها هستن نونشون تو روضه خوانی و گریه شما هستش دیدید خودشون گریه نمیکنن

 4. تا حالا پرسیدین از خودتون چرا این افرادی اینقدر وارد واستاد هسنن و نظر میدن
  چرا گیر پول اموزش هستن

  چرا برای اینکه شما رو به این بازار بکشونن و جیبتون رو خالی کنن تبلیغ میکنن
  چرا میکن اول اموزش بعد معامله
  چرا التماس میکنن بیان پولتون رو خرج کنین

  خلاصه بگم
  این اساتید هم مثل ملاها هستن نونشون تو روضه خوانی و گریه شما هستش دیدید خودشون گریه نمیکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: