لوگو کانون بورس

خرید کدام ارز سود بیشتری دارد | بهترین ارز برای سود بالا

خرید کدام ارز سود بیشتری دارد
شما در حال مطالعه مقاله ۱۴ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

خرید کدام ارز سود بیشتری دارد و آیا در زمان انتخاب رمز ارزهای موجود در بازار روشی وجود دارد که پی به این نکته ببریم که بیشترین سود ارز دیجیتال با سرمایه گذاری بر روی کدام یک از توکن ها در دسترس ما قرار می‌گیرد؟ سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال برخلاف آن چیزی که خیلی‌ها متصور هستند با چالش‌های بسیار زیادی روبرو است و اینگونه نیست که ما صرفاً وارد یکی از انواع صرافی ارز دیجیتال شده و از میان توکن های موجود چند مورد را انتخاب و خریداری نماییم. برای اینکه سرمایه گذاری ما مخصوصاً برای هولد و بازارهای زمانی طولانی مدت در بهترین شرایط ممکن قرار بگیرد لازم است تا حتماً دست روی رمز ارزهایی بگذاریم که پتانسیل سودآوری قابل توجهی داشته باشند.

با مرور اخبار بازار ارز دیجیتال هر روز رمز ارزهایی را مشاهده می‌کنیم که در یک روز معاملاتی سودهای قابل توجه ۷۰ تا ۱۰۰ درصدی را نیز در دسترس کاربران قرار می‌دهند و ما همیشه حسرت می‌خوریم که چرا چنین توکن هایی را در سبد سرمایه گذاری خود قرار نداده‌ایم. واقعیت این است که اولاً شما نباید به دنبال پیشگویی و دنباله‌روی از کانال‌های سیگنال ارز دیجیتال بروید و سرمایه خود را با خطرات بسیار شدید این چنینی مواجه سازید و از این گذشته لازم است تا با یک برنامه‌ریزی کاملاً دقیق یک روش سرمایه گذاری منظم را در بازار ارز دیجیتال برای خود رقم بزنید.

برای کسانی که سرمایه خیلی زیادی در اختیار دارند انتخاب گزینه‌ها که بیشترین سود ارز دیجیتال را در اختیار ما قرار می‌دهد و یا پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد برای آنها ساده‌تر است. سرمایه زیاد باعث می‌شود تا سرمایه‌گذاران انتخاب‌های بیشتری داشته باشند و بتوانند در سرمایه گذاری خود گزینه‌های بیشتری را قرار دهند و همین موضوع می‌تواند شرایط بهتری برای دسترسی به بیشترین سود ارز دیجیتال را برای آنها فراهم کند. اما اکثریت افراد حاضر در بازار ارز دیجیتال و کاربران ایرانی که در حال انجام معامله در این بازار هستند دارای سرمایه‌ای محدود بوده و برای رسیدن به بیشترین سود ارز دیجیتال نیاز است تا گزینه‌های بسیار زیادی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده تا یک سبد سرمایه گذاری مطمئن داشته باشند. با توجه به اینکه انتخاب از میان یکی از انواع ارز دیجیتال نیازمند شناخت تعداد بسیار بالایی از آنها به همراه پتانسیل سودآوری آنها است، در این مقاله تصمیم گرفتیم تا توکن هایی را به شما معرفی کنیم که خرید آنها می‌تواند بیشترین سود ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهد. پس اگر به دنبال پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد هستید حتماً در این مقاله با ما در کانون بورس همراه باشید زیرا قرار است نکات بسیار جالب و ارزنده‌ای را در اختیار شما قرار دهیم.

خرید کدام ارز سود بیشتری دارد

وقتی شما سوال می‌کنید که خرید کدام ارز سود بیشتری دارد در واقع نشان از این دارد که شما سرمایه محدودی در اختیار دارید و به دنبال این هستید که با همین سرمایه محدود ایده آل‌ترین شرایط را برای خود ایجاد کنید. از طرف دیگر وقتی شما سرمایه محدودی در اختیار دارید بایستی رمز ارزهایی را برای خرید و فروش انتخاب کنید که از یک طرف ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی نداشته باشند و از طرف دیگر پتانسیل سودآوری قابل توجهی را برای آنها متصور باشیم.

ارز دیجیتال پپه در چند هفته گذشته با سود خیلی زیادی روبرو بوده و حتی توانسته ارزش دارایی سرمایه‌گذاران خود را به بیش از چند هزار برابر افزایش دهد. انتخاب چنین توکن هایی برای سرمایه گذاری یکی از روش‌هایی است که با سرمایه کم و محدود هم در بازار ارز دیجیتال می‌توانیم به سودهای خیلی کلان و جذاب برسیم. اما از طرف دیگر پیدا کردن چنین رمز ارزهایی هم به این راحتی ها نیست و شما باید هر روز و هر ساعت در بازار ارز دیجیتال تحلیل‌های بسیار زیادی را انجام دهید. از این رو شما باید یک برنامه کاملاً مدون برای سرمایه گذاری خود با سرمایه محدود در نظر بگیرید و طبق این برنامه‌ریزی امکان رسیدن به سودهای خیلی کلان را برای خود فراهم آورید.

با توجه به اینکه اقدام نابخردانه و بدون در نظر گرفتن تمام فاکتورها برای خرید یک ارز دیجیتال در بازار ممکن است شما را با چالش‌های بسیار زیادی روبرو سازد عملاً اگر شما سرمایه گذاری خود را به صورت حرفه‌ای در این بازار پیش نبرید ممکن است نتوانید به حتی سودهای معمول و منطقی هم برسید و در نهایت حتی این فرایند ممکن است به از بین رفتن تمام دارایی‌های شما نیز منجر شود. با این اوصاف تصمیم داریم که علاوه بر معرفی توکن هایی با بیشترین سود در ارز دیجیتال و پاسخ پرسش خرید کدام ارز سود بیشتری دارد سعی کنیم تا یک پلن سرمایه گذاری در این بازار را نیز در اختیار شما قرار دهیم. برای این منظور ابتدا باید دو نکته بسیار مهم را در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال با شما در میان بگذاریم و سپس پلن سرمایه گذاری مناسب برای کاهش میزان ریسک و رسیدن به سودهای بسیار کلان در بازار رمز ارزها را برای شما تعریف کنیم.

خرید کدام ارز سود بیشتری دارد

سود بالاتر ریسک بالاتر

اولین نکته‌ای که در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال برای رسیدن به سود بیشتر باید به آن اشاره کنیم این است که هر چقدر سود ذهنی شما برای معاملات این بازار بیشتر باشد ریسک شما نیز بالاتر خواهد رفت. البته تقابل میان سود بالاتر و ریسک بالاتر تنها مربوط به بازار ارز دیجیتال نیست و در هر بازاری و در هر کسب و کاری این اصل مهم اقتصادی حاکم است. در تمام بازارهای مالی و در تمام روش‌های سرمایه گذاری اگر شما به دنبال رسیدن به سود بالاتر باشید باید ریسک بالاتری را نیز به جان بخرید.

در فرایند سرمایه گذاری در مسکن یا سرمایه گذاری در خودرو نیز چنین اصلی گریبانگیر سرمایه‌گذاران خواهد شد. پس با این حساب ذهن خود را آماده کنید که وقتی در بازار ارز دیجیتال به دنبال انتخاب توکن هایی برای رسیدن به بیشترین سود هستید ممکن است چالش‌های بسیار خطرناکی پیش روی شما قرار بگیرد. البته منظور ما خطرات ارز دیجیتال مربوط به نقل و انتقال رمز ارزها و توکن ها در انواع کیف پول ارز دیجیتال نیست و صحبت ما درباره انتخاب توکن هایی است که ممکن است حتی در آینده از بین بروند.

فرض کنید شما در فرایند سرمایه گذاری خود در بازار ارزهای دیجیتال به این نتیجه رسیده‌اید که توکن Aidoge یک رمز ارز با پتانسیل سودآوری بسیار بالا است و اگر به آن را بخرید در طول چند ماه آینده می‌توانید سود چند صد هزار برابری به دست آورید دقیقاً مشابه آن چیزی که برای توکن پپه رخ داد. تا اینجای کار همه چیز عادیست اما یک لحظه با خود بیندیشید که ممکن است در چند ماه آینده این توکن به صورت کامل از بین برود و قیمت آن به نزدیک صفر برسد و هر چقدر شما برای خرید آن هزینه کرده باشید دود شود و به هوا برود.

اما اگر شما همین سرمایه را برای خرید اتریوم یا کاردانو در نظر می‌گرفتید و یا به دنبال خرید بیت کوین می‌رفتید عملاً چنین ریسکی را متحمل نمی‌شدید و حداقل می‌توانستید به دنبال رسیدن به یک سود معقول ۱۰ تا ۳۰ درصدی باشید. البته هنوز ما پلن سرمایه گذاری برای رسیدن به بیشترین سود در ارز دیجیتال را به شما نداده‌ایم و هنوز پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد را به شما نداده‌ایم و این‌ها تنها مثال‌هایی است که بخواهیم با استفاده از آنها میزان ریسک و پتانسیل سودآوری در بازار رمز ارزها را برای شما تعریف نماییم.

بهترین آلتکوین ها برای خرید

سود کمتر ریسک کمتر

دومین نکته‌ای که در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال باید به آن اشاره کنیم این است که اگر شما به دنبال سودهای کمتری باشید می‌توانید ریسک معاملات خود را نیز به میزان قابل توجهی کاهش دهید. فرض کنید که میان سرمایه گذاری و خرید بیت کوین با سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتالی مانند بیبی دوج شک دارید و سعی دارید یکی از این دو گزینه را به سبد سرمایه گذاری خود اضافه کنید. اگر شما یک طرفه به قضاوت بروید و تنها پتانسیل سودآوری این دو ارز دیجیتال را در نظر بگیرید مسلماً انتخاب شما بیبی دوج خواهد بود زیرا حتی این امکان وجود دارد که قیمت آن در چند ماه آینده چند میلیون برابر شود. بیت کوین در بهترین حالت هم نمی‌تواند سود خیلی قابل توجهی در اختیار شما قرار دهد و رسیدن به سود ۱۰۰۰ درصدی هم برای آن رویای چند ساله است.

اما وقتی ریسک سرمایه گذاری را نیز به این انتخاب اضافه می‌کنیم عملاً گزینه‌ای اصلی چالش برانگیز می‌شود و نمی‌توان به این راحتی‌ها دست روی بیب دوج گذاشت. موضوع اینجاست که اگر شما در چند ماه آینده قرار باشد از بیت کوین یک سود ۴۰ درصدی به دست آورید این سود تقریباً تضمین شده است و با چند درصد اختلاف می‌توانید آن را برای خود ایجاد کنید اما از طرف دیگر ممکن است اصلاً بیبی دوج در چند ماه آینده به صورت کامل از بین برود.

پس این امکان برای ما وجود دارد که در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال با انتخاب گزینه‌هایی که سود کمتری دارند ریسک سرمایه گذاری خود را کمتر کرده و احتمال رسیدن به موفقیت و هدف ذهنی خود را بالاتر ببریم.

حالا با در نظر گرفتن این دو نکته که در بالا به آنها اشاره کردیم شما می‌توانید به دنبال یک پلن سرمایه گذاری و یا برنامه‌ریزی مشخص برای خرید و فروش در بازار ارز دیجیتال باشید و گزینه‌هایی را انتخاب کنید که ایده آل‌ترین شرایط را برای شما به وجود آورد. در ادامه در این باره راهنمایی‌های لازم را به شما خواهیم کرد و همچنین توکن هایی را نیز به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید از آنها به دنبال بیشترین سود در ارز دیجیتال باشید. هنوز پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد را برای شما تکمیل نکرده‌ایم پس با ما همراه بمانید.

خرید کدام ارز سود بیشتری دارد

پلن سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

خرید کدام ارز سود بیشتری دارد حالا به جای بسیار حساسی رسیده است. ممکن است شما تا قبل از این هدف خود را از ورود به این مقاله این در نظر گرفته بودید که بیایید و چند توکن را مشاهده کنید که احتمالاً پتانسیل سودآوری قابل توجهی دارند و با یک بررسی و ارزیابی یکی از آنها را برای خرید و سرمایه گذاری انتخاب کنید. البته در این باره دست شما را خالی نخواهیم گذاشت و در ادامه توکن هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که پتانسیل سودآوری قابل توجهی دارند و شما حتی با ریسک سرمایه گذاری کم هم می‌توانید دست روی آنها گذاشته و به دنبال رسیدن به سودهای قابل توجه باشید. اما قبل از آن لازم است تا نکاتی را با شما در میان بگذاریم که از این نکات شما می‌توانید یک پلن سرمایه گذاری حتی با سرمایه‌های محدود در بازار ارز دیجیتال داشته باشید.

در این پلن سرمایه گذاری ما به دنبال رسیدن به دو هدف اصلی هستیم. اول اینکه یک سرمایه گذاری مطمئن و جذاب برای خود داشته باشیم و از این سرمایه گذاری یک سود منطقی و معقول تضمین شده را در یک بازه زمانی چند ماهه یا چند ساله به دست آوریم. بله حتی شما با سرمایه‌های کم و محدود هم باید این دیدگاه را در فرایند سرمایه گذاری خود داشته باشید تا از بازار ارز دیجیتال دست خالی نروید. دومین هدف ما از ارائه پلن سرمایه گذاری این است که شما در کنار رسیدن به سود تضمین شده بتوانید از پتانسیل بالای بازار ارز دیجیتال برای رسیدن به سودهای چند ۱۰۰ هزار برابری استفاده کنید. چطور عرض می‌کنیم.

ارز دیجیتالی مانند پپه یا ارز دیجیتالی مانند شیبا اینو اگر قرار باشد ارزش سرمایه‌های کاربران خود را به چند میلیون برابر افزایش دهد شما حتی با یک سرمایه گذاری ۱۰۰ دلاری هم می‌توانید به نقطه جذابی در فرایند سرمایه گذاری بر روی آنها برسید. اگر شما ارز دیجیتالی مانند شیبا اینو را پیدا کنید که امکان افزایش قیمت آن تا ۱ میلیون برابر وجود دارد و تنها ۱۰۰ دلار بر روی آن سرمایه گذاری کنید در صورت محقق شدن این دیدگاه ارزش دارایی‌های شما به ۱۰۰ میلیون دلار خواهد رسید که در واقع حکم بازنشستگی شما را امضا می‌کند و می‌توانید تا همیشه با خیال راحت و بدون دغدغه مالی زندگی کنید.

این نکته از این جهت اهمیت دارد که برای رسیدن به چنین سودهایی ما قرار نیست تمام سرمایه‌های خود را به خطر بیندازیم و با کله وارد توکن هایی شویم که احتمال از بین رفتن آنها در بازار نیز وجود دارد. پس پلن سرمایه گذاری ما با این دیدگاه بسیار ساده می‌شود و ما می‌توانیم درصد قابل توجهی از سرمایه‌های خود را معطوف خرید رمز ارزهایی با ریسک بسیار پایین نماییم و درصد کمی از آنها را نیز برای خریدهای انفجاری و توکن هایی با پتانسیل سودآوری بالا اختصاص دهیم.

نکته بسیار مهم و ظریف این برنامه‌ریزی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و رسیدن به بیشترین سود ارز دیجیتال این است که شما آن بخش از سرمایه‌های خود را که به دنبال خرید توکن های مطمئن و کم ریسک هستید را نیز صرف خرید توکن هایی کنید که پتانسیل سودآوری قابل توجهی داشته باشند. مثلاً میان خود بیت کوین و اتریوم هر دو ریسک سرمایه گذاری پایینی دارند اما اتریوم پتانسیل سودآوری بالاتری دارد. با این حساب شما وقتی اتریوم را برای خرید انتخاب کنید علاوه بر اینکه ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش داده‌اید می‌توانید توکنی را در اختیار داشته باشید که احتمال رسیدن به سودهای بالاتر را برای شما ایجاد کند. اتفاقا در ادامه مقاله قرار است چنین توکن هایی را به شما معرفی کنیم که ارزش سرمایه گذاری بسیار زیادی دارند اما ریسک سرمایه گذاری در فرایند خرید آنها خیلی بالا نیست.

اگر بخواهیم پلن سرمایه گذاری با سرمایه محدود در بازار ارز دیجیتال را کاملاً عددی کنیم نسبت خریدهای با ریسک مطمئن نسبت به خریدهایی با ریسک بالا باید بر اساس میزان سرمایه شما انجام پذیرد که هر دو سبد در نهایت یک سرمایه گذاری منطقی را برای شما ایجاد کند. برای مثال اگر شما فقط ۱۰۰۰ دلار سرمایه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال در اختیار دارید می‌توانید ۶۰۰ دلار آن را صرف خرید توکن هایی با ریسک کم کرده و ۴۰۰ دلار آن را برای خرید توکن هایی با ریسک بالا اختصاص دهید.

مسلماً اگر سرمایه شما از ۱۰۰۰ دلار افزایش پیدا کند این نسبت به نفع خرید توکن های با ریسک کم تغییر پیدا خواهد کرد و اگر سرمایه شما از هزار دلار کمتر شود این نسبت به نفع توکن هایی با ریسک سرمایه گذاری بسیار بالا تغییر خواهد کرد. با این دیدگاه حالا خودتان می‌توانید بر اساس سرمایه‌ای که در اختیار دارید یک برنامه‌ریزی منطقی و درست برای سرمایه گذاری خود در بازار ارز دیجیتال باشید و پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد برای شما منطقی‌تر و نزدیک‌تر به واقعیت خواهد بود.

کدام ارز بیشترین سود را دارد

کدام ارز بیشترین سود را دارد

در بندهای قبلی سعی کردیم تا از نظر تئوری شرایط سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال با سرمایه محدود را برای شما تدوین کنیم و نکات لازم برای یک روش سرمایه گذاری جذاب و عالی را نیز برای شما بیان نماییم تا بتوانید یک سرمایه گذاری مطمئن و با ریسک کم در بازار داشته باشید. پس با مطالعه بندهای قبلی شما می‌توانید مانند یک فرد حرفه‌ای در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید و از این پس دیدگاه خود را نسبت به شرایط خرید و فروش رمز ارزها کاملاً حرفه‌ای نمایید.

حالا نوبت به این رسیده تا به صورت کاربردی و عملیاتی درباره سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال برای رسیدن به بیشترین سود با هم صحبت کنیم. پس از اینجای مقاله خرید کدام ارز سود بیشتری دارد ما به دنبال این هستیم که دیدگاه‌های کاربردی را نیز برای این روش سرمایه گذاری در اختیار شما قرار دهیم.

پلن برنامه‌ریزی و سرمایه گذاری که در بالا به آن اشاره کردیم دارای دو بخش مختلف بود که بخش اول آن خرید رمز ارزهای با ریسک سرمایه گذاری پایین ولی پتانسیل سودآوری پایین هم بود و بخش دوم آن مربوط به خرید توکن هایی با ریسک سرمایه گذاری بالا و در کنار آن سود فضایی و قابل توجه بود. حالا قرار است تا در دو بخش مختلف تمام توکن های گزینه در هر دو بخش را به شما معرفی کنیم. البته این‌ها گزینه‌هایی است که در اولویت اصلی قرار دارند و در یک بررسی ما به آنها رسیده‌ایم و ممکن است در بررسی‌های بعدی موارد دیگری را نیز مشاهده کنیم که سعی می‌کنیم آنها را نیز به این مقاله اضافه نماییم و همچنین خود شما نیز می‌توانید با نکاتی که در انتها با شما در میان می‌گذاریم دست روی مواردی بگذارید که در این مقاله به آنها اشاره نشده است. پس با توجه به اینکه در این مقاله بیشتر سعی داریم تا به شما ماهیگیری یاد بدهیم و یک سرمایه گذاری مطمئن را برای شما ایجاد کنیم شما هم سعی کنید تا از این نکات برای یک سرمایه گذاری هوشمندانه در بازار استفاده نمایید.

اولین بخش از معرفی ما برای سرمایه گذاری به شما در بازار ارز دیجیتال توکن هایی هستند که ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی برای آنها متصور نیستیم ولی سود خوبی را می‌توانند در اختیار ما قرار دهند. دقت داشته باشید که اگر قرار بود بدون هیچگونه ملاحظه‌ای برای این دسته‌بندی به شما ارز دیجیتال معرفی کنیم پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد همان بیت کوین و اتریوم بود که کمترین میزان ریسک را در فرایند سرمایه گذاری دارند. همانطور که در بالا اشاره کردیم در میان توکن هایی با ریسک سرمایه گذاری کم هم گزینه‌هایی وجود دارند که سرمایه گذاری بر روی آنها می‌تواند پتانسیل سودآوری بیشتری را در اختیار ما قرار دهد و ما در این مقاله سعی داریم تا این گزینه‌ها را به جای بیت کوین و اتریوم شما معرفی نماییم.

تمام توکن هایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم در حال حاضر با قیمت‌های بسیار جذابی در بازار ارز دیجیتال در حال معامله هستند و خرید آنها می‌تواند جذابیت‌های بسیار بالایی را برای شما رقم بزند. پتانسیل سودآوری بسیار زیادی را برای آنها متصور هستیم و این پتانسیل سودآوری حتی می‌تواند سودهای چند صد برابری را نیز برای شما به ارمغان آورد. البته صرف معرفی ما نباید دلیل تصمیم گیری شما برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال باشد و خودتان هم باید بررسی‌های لازم و کافی در این باره را انجام داده و در نهایت بعد از اینکه به نقطه د نظر خود رسیدید توکن های مورد نظر را برای سرمایه گذاری و خرید انتخاب کنید.

ارز دیجیتال سولانا

کدام ارز بیشترین سود را دارداولین ارز دیجیتالی که برای رسیدن به بیشترین سود در ارز دیجیتال باید به شما معرفی کنیم، ارز دیجیتال کاملاً آشنا و مشهور است که همه شما درباره آن شنیده‌اید و اطلاعاتی هم درباره آن دارید. در مقاله ارز دیجیتال سولانا چیست به صورت کامل و جامع و بررسی شرایط سولانا پرداختیم و تمام اطلاعات فاندامنتالی این ارز دیجیتال را به شما معرفی کردیم. با این حساب قرار نیست در این مقاله نیز اطلاعات فاندامنتالی ارز دیجیتال سولانا را به شما معرفی کنیم و خیلی سرتان را درباره این موضوعات درد آوریم سولانا از نظر اهداف و کاربردها یکی از جذاب‌ترین رمز ارزهای تعریف شده در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود.

در فرایند سقوطی که چند ماه گذشته صرافی بزرگ آمریکایی داشت و به علت اینکه این صرافی یکی از نهنگ‌های اصلی سولانا محسوب می‌شد، شاهد افت قابل توجه قیمت سولانا بودیم و قیمت سولانا در بازار حتی به زیر ۱۰ دلار هم رسید. همین حالا هم که در حال نگارش این مقاله هستیم قیمت سولانا خیلی با رشد زیادی روبرو نشده و انتظار داریم تا در آینده شاهد افزایش قیمت‌های قابل توجه برای توکن سولانا باشیم. در میان رمز ارزهایی که ریسک سرمایه گذاری خیلی پایینی دارند در حال حاضر ارز دیجیتال سولانا تبدیل به بهترین گزینه شده است و اگر شما بخشی از سرمایه‌های خود را برای خرید سولانا در نظر بگیرید در آینده نه چندان دور می‌توانید یک سرمایه گذاری جذاب و ایده‌آل داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که خرید سولانا و سرمایه گذاری بر روی آن دارد این است که این ارز دیجیتال قابلیت استیک دارد و شما می‌توانید آن را در انواع کیف پول نرم‌افزاری ارز دیجیتال و یا صرافی‌ها استیک کنید. با توجه به اینکه استیک ارز دیجیتال سود قابل توجهی دارد و سود حاصل از استیک ارز سولانا در پلتفرم‌هایی مانند تراست والت و اتم ولت می‌تواند سود بسیار جذابی در یک بازه زمانی یک ساله باشد از این رو خرید سولانا و سرمایه گذاری دراز مدت بر روی آن می‌تواند یک سرمایه گذاری دو سربرد برای شما باشد. دقت کنید که سود حاصل از استیک ارز سولانا در پلتفرم‌های مختلف یک سود تضمین شده است و شما علاوه بر سود ناشی از نوسان قیمت سولانا می‌توانید یک سود تضمین شده این چنینی را نیز در اختیار داشته باشید.

ارز دیجیتال فایل کوین

گزینه بعدی که در لیست رمز ارزهایی با سود قابل توجه اما ریسک سرمایه گذاری کم باید به شما معرفی کنیم ارز دیجیتال فایل کوین است. فایل کوین هم می‌تواند پاسخ مناسبی برای سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد باشد و اگر این ارز دیجیتال را نیز در سبد سرمایه گذاری خود داشته باشید می‌توانید منتظر رسیدن به سودهای قابل توجه در آینده برای آن باشید.

ارز دیجیتال فایل کوین به عنوان یک توکن در پلتفرم وب ۳ تعریف شده است و قرار است قابلیت‌های چنین پلتفرمی را در آینده با شرایط کاملاً کاربردی در اختیار کاربران در بازار ارز دیجیتال قرار دهد. در حال حاضر هر چند پروژه وب ۳ به عنوان یک پروژه جذاب و ایده‌آل شناخته می‌شود اما هنوز فاصله بسیار زیادی تا رسیدن به کاربردهای قابل توجه در میان کاربران دارد و در صورتی که چنین شرایطی در آینده برای آن رقم بخورد انتظار افزایش قیمت‌های قابل توجهی را برای ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ انتظار خواهیم داشت.

علاوه بر اینکه از نظر اطلاعات فاندامنتالی ارز دیجیتال فایل کوین در شرایط بسیار مناسبی قرار دارد و می‌تواند یکی از سودآورترین رمز ارزهایی با ریسک بسیار پایین در بازار باشد، این ارز دیجیتال از سقف تاریخی قیمت خود نیز بسیار فاصله گرفته و این مهم نشان می‌دهد که پتانسیل سودآوری قابل توجهی را نیز می‌توانیم برای فایل کوین در نظر بگیریم. با ترکیب این دو نکته است که ما به این نتیجه رسیدیم که فایل کوین را نیز به عنوان یکی از گزینه‌های عالی برای سرمایه گذاری شما معرفی نماییم که ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی ندارد اما پتانسیل سودآوری قابل توجهی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ارز دیجیتال پولکادات

تا اینجای مقاله احتمالاً یک پاسخ نسبی برای سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد در ذهن خود ایجاد کرده باشید و حالا می‌توانید شرایط بهتری را برای سرمایه گذاری خود در بازار ارز دیجیتال در نظر بگیرید. معرفی رمز ارزهایی که می‌تواند سود قابل توجهی را برای شما ایجاد کنند را با بررسی یکی دیگر از رمز ارزهای جذاب یعنی ارز دیجیتال پولکادات ادامه می‌دهیم. توکن پولکادات یکی دیگر از توکن هایی است که سرمایه گذاری برای آن ریسک خیلی قابل توجهی ندارد اما سودآوری جذابی را برای این رمز ارز انتظار داریم.

دقیقاً مانند ارز دیجیتال فایل اصلی‌ترین کاربرد و ویژگی پولکادات هم حضور آن در حوزه وب ۳ است. پولکادات دارای شبکه بلاک چین اختصاصی است که از این شبکه می‌توان برای کاربردهای بسیار زیادی استفاده کرد که اصلی‌ترین کاربرد آن ایجاد فضای غیرمتمرکز برای توسعه پلتفرم‌ها در حوزه نسل سوم اینترنت است. البته به غیر از اطلاعات فاندامنتالی مزیت‌های دیگری هم وجود دارند که باعث شد تا این ارز دیجیتال را در لیست رمز ارزهای قرار دهیم که خرید آنها می‌تواند بیشترین سود را برای ما در یک سرمایه گذاری طولانی مدت به دنبال داشته باشد.

پولکادات در حال حاضر با قیمت بسیار پایینی در بازار در حال معامله است و با سقف تاریخی خود فاصله بسیار زیادی دارد و همین موضوع باعث شده تا جذابیت سرمایه گذاری بر روی آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. در واقع ما با ارز دیجیتالی روبرو هستیم که در کنار تمام جذابیت‌های فاندامنتالی و شرایط خوبی که دارد به عنوان یک ارز دیجیتال با پتانسیل سودآوری بالا نیز شناخته می‌شود و همین موضوع انگیزه ما را برای قرار دادن آن در لیست سبد سرمایه گذاری خودمان افزایش داد.

البته باید یک نکته بسیار مهم و حرفه‌ای را نیز درباره سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال پولکادات با شما در میان بگذاریم که اتفاقاً می‌تواند در چیدن سبد سرمایه گذاری به شما کمک کند. شواهد نشان می‌دهد که ارز دیجیتال پولکادات و ارز دیجیتال فایل کوین هم از نظر قابلیت‌ها و کاربردها و ویژگی‌های تعریف شده و هم از نظر پتانسیل سودآوری، در شرایط کاملا یکسانی قرار دارند و اگر روی یکی از این دو ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده باشید دیگر نیاز نیست دیگری را نیز به لیست سبد سرمایه گذاری خود اضافه کنید. این نکته برای کسانی که با محدودیت سرمایه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال روبرو هستند نکته بسیار مهمی است و آنها می‌توانند با استفاده از آن به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن‌تر و حرفه‌ای‌تر برای خود باشند.

بهترین آلتکوین ها برای خرید

ارز دیجیتال شیبا اینو

ارز دیجیتال بعدی که برای پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد باید به معرفی آن بپردازیم یک ارز دیجیتال کاملاً آشنا و شناخته شده برای تمام کاربران ایرانی است و احتمالاً خود شما هم تاکنون برای سرمایه گذاری بر روی آن اقدام کرده باشید. جالب است اینکه با وجود اینکه ارز دیجیتال شیبا اینو بارها و بارها با سودهای بسیار هیجان انگیز کاربران خود را سورپرایز کرده است اما همچنان هم به عنوان یک ارز دیجیتال با پتانسیل سودآوری بالا محسوب می‌شود و خیلی از افراد به دنبال سرمایه گذاری بر روی آن هستند.

شاید اگر به اطلاعات فاندامنتالی مربوط به ارز دیجیتال شیوا اینو مراجعه کنیم و جزئیات دقیق‌تری از این ارز دیجیتال را مورد مطالعه قرار دهیم به این نتیجه خواهیم رسید که شیبا اینو به هیچ وجه گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری نیست و خریدن آن می‌تواند ریسک بسیار زیادی به دنبال داشته باشد. در مقایسه با ویژگی‌ها و کاربردهایی که برای رمز ارزهایی مانند سولانا یا پولکادات و حتی فایل کوین به آنها اشاره کردیم، شیبا اینو بیشتر شبیه به یک شوخی است و عملاً هیچگونه اعات فاندامنتالی مثبتی را نمی‌توانیم درباره این ارز دیجیتال پیدا کنیم که شرایط سرمایه گذاری کم ریسکی را برای ما تعریف کند.

اما واقعیت این است که دلایل دیگری وجود دارد که باعث شده تا در حال حاضر توکن شیبا اینو به عنوان یک توکن مناسب با ریسک سرمایه گذاری پایین برای سرمایه گذاری انتخاب شود. واقعیت این است که این ارز دیجیتال حتی از بسیاری از رمز ارزهای با برنامه و هدفمند موجود در بازار نیز محبوبیت بیشتری به دست آورده و تعداد کاربران بیشتری دارد. بسیاری از شما ممکن است حتی نام پولکادات و فایل کوین را نشنیده باشید اما درباره شیبا اینو اطلاعات مختصری داشته باشید.

برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید باید شما را به مقایسه میان بیت کوین و اتریوم و سایر رمز ارزهای رده بالا مانند بایننس کوین ببریم. به نظر شما شبکه بلاکچین بیت کوین جذابیت‌ها و ویژگی‌های بهتر و بیشتری دارد و یا اینکه اتریوم و بایننس کوین می‌توانند از این نظر گزینه بهتری برای تمام کاربران در بازار ارز دیجیتال باشند؟ اگر بخواهیم در این باره واقع بین باشیم تعداد رمز ارزهایی که از نظر اهداف و قابلیت‌ها شرایط بهتری نسبت به بیت کوین دارند بسیار زیاد است و حتی ما می‌توانیم رمز ارزهایی مانند اتم، ایاس و ترون را نیز گزینه‌های بهتری در قابلیت‌های شبکه بلاک چین نسبت به بیت کوین در نظر بگیریم اما با این وجود بیت کوین از نظر سرمایه گذاری ریسک پایین‌تری نسبت به همه این موارد دارد. این موضوع به دلیل محبوبیت بسیار بالای بیت کوین و جذابیت آن برای تمام سرمایه‌گذاران در بازار ارز دیجیتال است.

دقیقاً با همین تشبیه رمز ارزی مانند شیبا اینو نیز به شرایطی رسیده که کاربران زیادی در سرتاسر جهان به دنبال سرمایه گذاری و روی آن هستند و بخش اعظمی از سرمایه‌های خود را برای خرید شیبا در نظر گرفته‌اند. به همین دلیل است که ما توکن شیبا را نیز به عنوان یکی از توکن هایی با ریسک سرمایه گذاری پایین در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم که البته باید به صورت کاملاً هوشمندانه و با اهداف کاملاً مشخص بر روی آن سرمایه گذاری کنید.

ممکن است در آینده با افزایش قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال و صعودی شدن روند قیمت بیت کوین شاهد افزایش قیمت قابل توجه رمز ارزهایی مانند شیبا و یا مواردی از این دست باشیم. اما دقت کنید که یک اصلاح کوچک قیمت بیت کوین می‌تواند چنین توکن هایی را با افت قیمت قابل توجه روبرو سازد و اگر شما سرمایه‌گذار آنها باشید، در همان اصلاح‌های کوچک قیمت بیت کوین ممکن است درصد قابل توجهی از سودهای خود را به بازار تقدیم کنید که این موضوع یک چالش بزرگ برای سرمایه‌گذاران در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود. اما اگر شما یک سرمایه گذاری هوشمندانه داشته باشید و اهداف سرمایه گذاری مشخصی برای خرید شیبا در نظر بگیرید از این چالش دور خواهید ماند و می‌توانید به دنبال رسیدن به سودهای قابل توجه و جذاب از فرایند سرمایه گذاری بر روی شیبا باشید. این نکته مهم معیاری برای سرمایه گذاری بر روی سایر آلت کوین های جذاب تعریف شده در بازار و این مقاله نیز است.

بهترین آلتکوین ها برای خرید

ارز دیجیتال دوج کوین

همچنان در حال پاسخ دادن به پرسش خرید کدام ارز سود بیشتری دارد برای شما هستیم و در قدم بعدی قرار است ارز دیجیتال دوج کوین را به شما معرفی کنیم که یکی از مستعدترین رمز ارزها برای رسیدن به سود بالا محسوب می‌شود و از این گذشته ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی را نیز به شما تحمیل نخواهد کرد. دوج کوین یکی از شناخته شده‌ترین و معروف‌ترین رمز ارزهای بازار ارز دیجیتال است که تبلیغات بر روی آن بسیار زیاد است و اتفاقاً افراد ثروتمند زیادی هم در حال پایه‌گذاری افزایش قیمت این توکن در بازار هستند.

هرچند در بازار ارز دیجیتال دوج کوین را حاصل یک شوخی می‌شناسیم و در واقع تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال ابتدا برای یک مزاح اقدام به وارد کردن آن به بازار رمز ارزها کرد اما در ادامه شرایط برای دوج کوین کاملاً تغییر پیدا کرد و شاهد ورود سرمایه‌گذاران و افراد ثروتمند بسیار زیادی به این ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بودیم. بارزترین نمونه این افراد و سرمایه‌گذاران ایلان ماسک کارآفرین برتر آمریکایی است که با تبلیغات بسیار زیاد در توییتر اقدام به رونق قابل توجه دوج کوین در سال‌های اخیر کرده است.

با توجه به اینکه صحبت‌های بسیار زیادی درباره احتمال حضور دوج کوین به عنوان ارز دیجیتالی برای پرداخت‌های درون برنامه توییتر می‌شود، از طرف دیگر هم بسیاری از سرمایه‌گذاران خرد چشم به رفتار سرمایه‌گذاران بزرگی مانند ایلان ماسک در بازار ارز دیجیتال دارند، آینده دوج کوین را کاملاً درخشان می‌بینیم و انتظار داریم که این ارز دیجیتال با سودآوری قابل توجهی روبرو شود.

شاید رسیدن به قیمت یک دلاری در گذشته آمال آرزوهای دوج کوین بوده باشد اما در حال حاضر بسیاری از افراد پیش‌بینی می‌کنند که قیمت این رمز ارز بتواند از یک دلار نیز بالاتر برود. اضافه شدن دوج کوین به عنوان ارز دیجیتالی برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای در توییتر و اپلیکیشن‌های مشابه با آن می‌تواند شرایط این رمز ارز را در آینده باز هم بیشتر نموده و پتانسیل سودآوری آن را بالاتر ببرد. با این حساب کاملاً منطقی بود که دوج کوین را نیز به عنوان رمز ارزی برای سرمایه گذاری با ریسک بسیار پایین اما پتانسیل سودآوری بسیار بالا به شما معرفی کنیم.

ارز دیجیتال ریپل

یکی دیگر از رمز ارزهایی که آن را نیز می‌توانیم به عنوان پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد در نظر گرفته و به شما معرفی کنیم ارز دیجیتال ریپل است. ریپل نامی آشنا برای تمام سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال است و کاربران ایرانی هم شناخت کافی نسبت به این ارز دیجیتال معروف و محبوب دارند. همین تازگی‌ها چالش‌های بسیار زیاده تیم توسعه دهنده ریپل با SEC نیز به پایان رسید و همین موضوع باعث شد تا شاهد افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی ریپل آن هم در یک روز معاملاتی باشیم.

ریپل سال‌ها است که به عنوان یکی از رمز ارزهای برتر جهان خود را معرفی کرده و هنوز هم در رتبه‌بندی بهترین ارز دیجیتال جهان در رتبه‌های یک رقمی قرار دارد. این مهم نشان می‌دهد که سرمایه گذاری بر روی ریپل ریسک چندان زیادی به دنبال نخواهد داشت و  می‌توانید یک سرمایه گذاری تقریباً مطمئن را بر روی این ارز دیجیتال داشته باشید. با توجه به این موضوع و تیم توسعه دهنده فوق العاده قدرتمند و با دانشی که ارز دیجیتال ریپل دارد نمی‌توانستیم این ارز دیجیتال را در لیست رمز ارزهایی قرار ندهیم که ممکن است سود بیشتری برای ما به دنبال داشته باشند. نکته بسیار مهم درباره ارز دیجیتال ریپل این است که این رمز ارز هرچند تعداد توکن های بسیار زیادی دارد و عرضه قابل توجهی برای آن انجام پذیرفته اما به دلیل اهداف قابل قبولی که دارد می‌تواند با رشد‌های قیمتی بیشتری هم روبرو شود.

وقتی ارز دیجیتالی می‌تواند در طول یک روز با رشد ۱۰۰ درصدی روبرو شود عملاً در یک بازه زمانی یک یا دو ساله می‌توانیم انتظار سودهای چند ده هزار برابری را برای آن داشته باشیم. چنین شرایطی به راحتی می‌تواند یک سرمایه گذاری فوق‌العاده ایده‌آل و جذاب را ما رقم بزند و قرار دادن ریپل نیز در سبد سرمایه گذاری یکی از فعالیت‌هایی که است که می‌تواند ما را به بیشترین سودها در بازار رمز ارزها برساند.

بهترین آلتکوین ها برای خرید

ارز دیجیتال فانتوم

ارز دیجیتال دیگری هم که جذابیت‌های بسیار بالایی برای سرمایه گذاری داشته و قبلاً هم یک بار در طول تاریخچه خود موفق شده تا سود بسیار کلانی را در اختیار سرمایه‌گذاران خود قرار دهد ارز دیجیتال فانتوم است. فانتوم رمز ارزی بسیار آشنا برای تمام کاربران است و به دلیل قابلیت‌های بسیار زیادی که برای شبکه آن تعریف شده امکان سودآوری قابل توجهی را برای آن متصور هستیم. دقت داشته باشید که اگر شما در حوالی سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ برای سرمایه گذاری بر روی فانتوم اقدام می‌کردید در انتهای سال ۲۰۲۲ میزان سرمایه شما به بیش از هزاران برابر افزایش پیدا کرده بود و این قابلیت است که باعث شده تا فانتوم به عنوان یکی از رمز ارزهایی با پتانسیل سودآوری بسیار بالا در بازار شناخته شود.

از طرف دیگر داشتن اهداف بسیار عالی و تیم توسعه دهنده قدرتمند هم باعث شده تا ریسک سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال به حداقل میزان ممکن برسد و از این بابت هم نگرانی خیلی زیادی پیش روی شما قرار نگیرد. به این ترتیب ارز دیجیتال فانتوم هم می‌تواند یکی از پاسخ‌های عالی برای سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد باشد.

سرمایه گذاری با پتانسیل سودآوری بالا و ریسک زیاد

دومین دسته‌بندی از رمز ارزهایی که در بالا برای قرار گرفتن در سبد سرمایه گذاری با سرمایه محدود به شما معرفی کردیم توکن هایی هستند که پتانسیل سودآوری بسیار بالایی دارند اما در کنار آن ریسک سرمایه گذاری بر روی آنها نیز بسیار زیاد است. اگر شما بتوانید به صورت کاملا حرفه‌ای و با برنامه بر روی این رمز ارزها سرمایه گذاری کنید این شانس را خواهید داشت تا از پتانسیل بالای سودآوری آنها استفاده کرده و شرایط ایده‌آلی را برای خود ایجاد کنید.

توکن هایی که پتانسیل سودآوری خیلی بالایی دارند و در عوض ریسک سرمایه گذاری نیز بر روی آنها زیاد است، عملاً در بازار با نوسانات بسیار زیادی روبرو بوده و ممکن است هر چند ماه یک بار با پامپ و دامپ روبرو باشند. برای اینکه شما بتوانید یک سرمایه گذاری مطمئن و جذاب روی آنها انجام داده و سیو سرمایه خوبی هم داشته باشید بهترین گزینه است این است که شما سرمایه گذاری خود را بر روی آنها با هدف مشخص انجام دهید.

به عنوان مثال شما می‌توانید ارز دیجیتال بیبی دوج را به عنوان یکی از گزینه‌هایی با پتانسیل سودآوری بالا انتخاب کرده و برای خرید آن اقدام کنید اما قرار را بر این نگذارید که تا دو سال هیچ نگاهی به بیبی دوج نداشته باشید و به آن دست نزنید. بهترین اقدام این است که شما با استفاده از داده‌های فاندامنتالی و همچنین تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به دنبال پیدا کردن اهداف قیمتی بیبی دوج باشید و قیمت این ارز دیجیتال هر وقت به این هدف رسید توکن های خود را به فروش برسانید. این اقدام باعث می‌شود که در درجه اول شانس شما برای استفاده از پتانسیل سودآوری بیبی دوج بالاتر رود و از طرف دیگر در صورتی که شاهد افزایش قیمت آن در بازار بودید سودهای خود را نیز به دست آورید و از بازار خارج کنید.

متاسفانه بسیاری از افراد هستند که رمز ارزهای خوبی را برای سرمایه گذاری با پتانسیل سودآوری بالا و ریسک قابل توجه انتخاب می‌کنند اما به دلیل نفروختن توکن های خود در قیمت‌های قابل ملاحظه عملاً نمی‌توانند سود خوبی به دست آورند و بازار تمام سودهای آنها را پس می‌گیرد. با این حساب اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن بر روی چنین توکن هایی هستید بهتر است حتماً این برنامه‌ریزی را در سرمایه گذاری خود در نظر بگیرید.

حالا سوال بسیار مهمی که مطرح است این است که چگونه ارز دیجیتال با بیشترین سود را پیدا کنیم و توکن هایی را در سبد سرمایه گذاری خود قرار دهیم که شانس بالایی برای سودآوری را برای ما ایجاد نمایند. با توجه به اینکه این مقاله در حال طولانی‌تر شدن است و ادامه دار شدن این مقاله ممکن است کمی حوصله شما را سر ببرد تصمیم گرفتیم تا روش‌های پیدا کردن ارز دیجیتال‌هایی با بیشترین سود را به یک مقاله دیگر موکول کنیم و خیلی زود مقاله مورد نظر را نیز در سایت قرار دهیم تا اگر به دنبال کامل کردن سبد سرمایه گذاری خود هستید بتوانید از نکات گفته شده برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا به صورت کامل و جامع پاسخ سوال خرید کدام ارز سود بیشتری دارد را به شما بدهیم که دقت به همین موارد می‌تواند یک سرمایه گذاری مطمئن و جذاب را برای شما در بازار ارز دیجیتال رقم بزند. هفت ارز دیجیتالی که پتانسیل سودآوری بسیار بالایی دارند اما ریسک سرمایه گذاری بر روی آنها نیز بسیار کم است را به شما معرفی کردیم و همچنین نکاتی را نیز با شما در میان گذاشتیم که با استفاده از آنها می‌توانید حتی روی رمز ارزهایی که ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی هم دارند حساب کنید و از پتانسیل آنها نیز برای رسیدن به سود استفاده نمایید.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر به دنبال آموزش ارز دیجیتال و ر کاملاً حرفه‌ای برای سرمایه گذاری در این بازار هستید حتماً در دوره‌های آموزشی ما شرکت کنید. در این دوره‌های آموزشی اساتید مجرب ما در کانون بورس که از سرمایه‌گذاران موفق بازار ارز دیجیتال در سال‌های گذشته هستند، در کنار آموزش‌های حرفه‌ای تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال قرار است تجربیات ارزشمند خود را نیز با شما در میان بگذارند که شما با استفاده از این تجربیات می‌توانید در با یک بازه زمانی بسیار کوتاه تبدیل به سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در بازار ارز دیجیتال شوید. همچنین دوره‌های آموزشی ما به صورت آنلاین و در قالب ویدیوهای ضبط شده از کلاس‌های آپدیت و به روز است و شما می‌توانید با خرید دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال نیز تمام نکات لازم برای سرمایه گذاری در این بازار را به دست آورید و از این بابت نیز هیچ‌گونه چالشی نداشته باشید.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال دارید که با استفاده از آن بتوان شرایط ایده‌آلی را برای خرید توکن های مختلف به دست آورد و یا رمز ارزی را می‌شناسید که پتانسیل سودآوری بسیار بالایی دارد آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما و سایر کاربران در میان بگذارید تا از مجموعه این دیدگاه‌ها تمام کاربران ایرانی بتوانند سود قابل توجهی را در بازار ارز دیجیتال به دست آورند. همچنین اگر سوالی هم ذهن شما را درباره این سرمایه گذاری به خود مشغول کرده آن را با ما در مجموعه کانون بورس در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ‌های لازم را به شما ارائه کنیم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

2 پاسخ

  1. بدترین ارزها رو معرفی کردید در جواب شما فقط یه کوین معرفی میکنم که جز سود هزار درصدی هنوز ضرر نداده اونم kasیا همون کاسپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: