لوگو کانون بورس

چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم | ارز دیجیتال رایگان واقعی

چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم
شما در حال مطالعه مقاله ۴۸ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم و آیا امکان دریافت ارز دیجیتال رایگان واقعی وجود دارد؟ به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان  کیف پول‌هایی که ارز دیجیتال رایگان می‌دهند و حتی دریافت ارز دیجیتال رایگان با بازی از جمله کلید واژه‌هایی است که این روزها به شدت با بالا رفتن قیمت‌ها در بازار کریپتوکارنسی مورد توجه کاربران قرار گرفته و جستجو برای آنها بسیار زیاد شده است. اما سوال بسیار مهم اینجاست که آیا امکان دریافت ارز دیجیتال رایگان واقعی وجود دارد و اگر بله چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم.

برای پاسخ دادن به این سوالات ابتدا باید روش‌های دریافت ارز دیجیتال به صورت کاملاً رایگان را برای شما تشریح کرده و مزایا و معایب هر یک را عنوان کنیم. گاهی اوقات حتی ممکن است یک روش دریافت ارز دیجیتال رایگان کاملاً منطقی و واقعی باشد اما به دلیل در نظر گرفتن مراحل بسیار پیچیده عملاً استفاده از آن چندان منطقی به نظر نرسد. از این گذشته دیگر همه ما با شرایط دریافت ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی آشنا هستیم و می‌دانیم که این چالش در هر عرصه‌ای در بازارهای مالی برای ایرانی‌ها وجود دارد و از این رو نمی‌توانیم هر روشی را برای دریافت رمز ارزهای رایگان تست کنیم.

اما با وجود تمام این چالش‌ها تبلیغات بسیار گسترده‌ای در اینترنت برای دریافت ارز دیجیتال به صورت کاملاً رایگان وجود دارد که بسیار شبهه برانگیز است. درجه اول باید ذهنیت شما را با این موضوع آشنا کنیم که ید واژه چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم و ارز دیجیتال رایگان یکی از مهم‌ترین کلید واژه‌های کلاهبرداری در بازار کریپتو کارنسی محسوب می‌شوند و معمولاً بسیاری از تبلیغات انجام شده روی این کلید واژه‌ها مسیری به سمت از بین رفتن تمام دارایی‌ها برای کاربران خواهند بود.

بنابراین در کنار معرفی روش‌های منطقی برای دریافت ارزهای رایگان سعی می‌کنیم تا توجه شما را به روش‌های جلوگیری از به وجود آمدن کلاهبرداری‌ها در این بازار نیز جلب کنیم. نکاتی که در این مقاله در کانون بورس برای شما تشریح می‌کنیم همگی نکاتی هستند که کمک می‌کنند تا شما  روش‌های واقعی و منطقی به دنبال دریافت ارزهای رایگان باشید و سرمایه‌های خود را در خطر قرار ندهید. البته اگر تحت تاثیر هیجانات قرار نگرفته و این روش‌های منطقی را در دستور کار خود قرار دهید.

چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم

بدست آوردن ارز دیجیتال رایگان

خوب بیایید شرایط به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان را با هشدارهایی برای جلوگیری از به وجود آمدن کلاهبرداری در این باره آغاز کنیم. به صورت کلی  دست آوردن ارز دیجیتال رایگان را می‌توانیم در دو دسته از روش‌ها برای شما تشریح نماییم. دست اول روش‌هایی هستند که رای آنها نیاز به هیچ گونه هزینه‌ای وجود ندارد و شما تنها با انجام یک سری مراحل بسیار ساده می‌توانید توکن های خود را دریافت کنید. دسته دوم هم آنهایی هستند که برای شرکت در آنها نیاز به پرداخت هزینه‌هایی مانند خرید برخی از توکن ها نیاز است.

هم در دسته اول و هم در دسته دوم گزینه‌های بسیار متعددی مشاهده شده که مسیر را به سمت کلاهبرداران می‌کشاند و در نهایت باعث از بین رفتن دارایی کاربران می‌شود. بنابراین لازم است تا شما به هشدارهای زیر در این باره دقت کافی داشته باشید:

دقت کنید که اگر به دنبال هزینه کردن برای شرکت در آیتم‌های مختلف برای دریافت ارز دیجیتال رایگان هستید حتماً باید در یک پلتفرم کاملاً معتبر و شناخته شده این امر انجام پذیرد. در غیر این صورت ورود به پروژه مورد نظر از نظر ما کاملاً خطرناک و با ریسک بسیار بالا خواهد بود.

اگر برای دریافت ارز دیجیتال رایگان نیاز به اتصال کیف پول نرم‌افزاری به پلتفرم‌های مختلف را دارید، حتماً باید از کیف پولی استفاده کنید که هیچ دارایی در آن وجود نداشته و فقط برای همین منظور آن را راه‌اندازی کرده باشید.

لینک‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان که به صورت رندم در کیف پول‌ها یا ایمیل‌ها یا هر پلتفرم دیگری ارسال می‌شوند، بیشترین استعداد ممکن برای کلاهبرداری را داشته و کلیک کردن بر روی آنها ممکن است تمام دارایی‌های شما در کیف پول‌های نرم‌افزاری را به خطر بیندازد.

با این حساب هم برای دریافت ارزهای دیجیتال رایگان بدون نیاز به پرداخت پول و هم برای دریافت ارزهای رایگان با شرایط پرداخت هزینه، حتماً باید نهایت دقت را داشته و با تکیه بر اصول ممانعت از کلاهبرداری به دنبال استفاده از آنها باشد. البته مسلماً روش‌هایی که در آنها شما نیاز به پرداخت هزینه‌هایی داشته باشید سود بیشتری را به دست خواهید آورد و در نتیجه کلاهباری‌های بیشتری هم در این باره در بازار رایج هستند. در ادامه همراه با معرفی هر یک از روش‌های به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان سعی می‌کنیم تا نکات لازم برای جلوگیری از ورود به کلاهبرداری را نیز در آنها برای شما تشریح کنیم.

کیف پول هایی که ارز دیجیتال رایگان میدهند

قبل از هر چیزی باید یک موضوع مهم دیگر را نیز برای به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان برای شما روشن کنیم. کیف پول‌ ها‌یی که ارز دیجیتال رایگان میدهند کدام‌ها هستند و برای به دست آوردن ارزهای رایگان باید روی کدام یک از کیف پول‌ها حساب باز کنیم؟ قبل از هر چیزی باید یادآوری کنیم که ارسال لینک دریافت ارز دیجیتال رایگان به کیف پول‌های نرم‌افزاری یکی از رایج‌ترین روش‌های کلاهبرداری هستند و اگر شما روی این لینک‌ها کلیک کنید به راحتی تمام جزئیات مربوط به کیف پول خود را در اختیار کلاهبرداران قرار داده و تمام دارایی‌های خود را از دست خواهید داد.

پس این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که دریافت ارزهای دیجیتال رایگان در کیف پول‌های نرم‌افزاری یک پروسه مشخص دارد که اگر شما اون پروسه را طی نکرده باشید عملاً شایستگی دریافت ارزهای دیجیتال رایگان را نداشته و ارسال لینک دریافت این رمز ارزها برای شما هشداری برای کلاهبرداری است.

اما کیف پول‌ هایی که ارز دیجیتال رایگان میدهند کدام‌ها هستند و چرا اصلاً یک کیف پول باید ارز دیجیتال رایگان در اختیار کاربران خود قرار دهد؟ کیف پول‌ها به خودی خود ارز دیجیتال رایگان در اختیار کاربران خود قرار نمی‌دهند و اصلاً اینگونه نیست که شما بروید و کیف پول‌های نرم‌افزاری مختلف را برای دریافت توکن های رایگان امتحان کنید. کیف پول‌هایی که به صورت اختصاصی برای شبکه‌های بلاکچین مختلف توسعه پیدا کرده باشند در فرایندهایی مانند عرضه اولیه یا استیک کردن برخی از توکن ها ممکن است به شما ایردراپ رایگان بدهند.

به عنوان مثال کیف پول یورویی کیف پول اختصاصی شبکه ارز دیجیتال کاردانو است و اگر شما در این کیف پول توکن های کاردانو را استیک کرده باشید ممکن است اولاً در صورت توزیع ایردراپ کاردانو شایستگی لازم برای دریافت این توکن های رایگان را داشته باشید و ثانیاً ممکن است ارزهای دیجیتالی که بر روی شبکه بلاکچین کاردانو توسعه پیدا می‌کنند برای تشویق کاربران به کسانی که در کیف پول یورویی کاردانو یا سایر ارزهای دیجیتال مربوط به شبکه کاردانو را استیک کرده باشند، توکن رایگان بدهند.

پس متوجه شدید که قبل از اینکه شما در کیف پول‌ها توکن رایگان دریافت کنید بایستی یک سری مراحل ساده را انجام داده باشید و تحت تاثیر آن عوامل است که امکان دریافت توکن رایگان برای شما وجود خواهد داشت. در غیر این صورت دریافت لینک توکن رایگان در کیف پول‌های نرم‌افزاری به احتمال بالای ۹۰ درصد چیزی جز کلاهبرداری نیست و هرگز نباید روی آنها کلیک کنید. در ادامه نحوه دریافت این قبیل ارزها را بیشتر برای شما توضیح خواهیم داد.

چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم

چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم

با توضیحاتی که در بالا ارائه دادیم کمی خیالمان از بابت جلوگیری از ورود شما عزیزان به پروژه‌های کلاهبرداری راحت‌تر شد و حالا می‌توانیم با خیال راحت به دنبال معرفی روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان باشیم. روش‌هایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند و از این گذشته امکان شرکت در تمام پروژه‌های تعریف شده در آنها برای کاربران ایرانی وجود ندارد. حتی در برخی از موارد دریافت این قبیل ارزهای رایگان تنها برای کاربرانی خاص در سطح بین‌المللی در نظر گرفته شده و سایر کاربران عمومی بین المللی هم امکان شرکت در همه آنها را ندارند.

با این حساب برای اینکه بدانید چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم حتماً باید به این موارد هم دقت کنید و تمام پروژه‌های تعریف شده در بازار کریپتوکارنسی گزینه مناسبی برای شما نخواهند بود. همچنین بسته به نوع پروژه ممکن است ما درگیر پروژه‌های کلاهبرداری هم شده و همچنان این قبیل پروژه‌ها هم در فرایند دریافت ارزهای دیجیتال رایگان گریبانگیر شما خواهند شد. سعی می‌کنیم تا نکات لازم برای عدم ورود به پروژه‌های کلاهبرداری را در هر یک از روش‌ها برای شما تشریح کنیم اما به هر حال شما باید دقت کافی و لازم را در این باره داشته و با عدم سهل انگاری دارایی‌های خود را از دست کلاهبرداران و هکرهای مجازی دور نگه دارید.

چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم

ایردراپ ارز دیجیتال

اولین پاسخی که برای پرسش چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم برای شما آماده کرده این موضوع ایردراپ ارز دیجیتال است که در یک مقاله کامل و جامع در سری مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال به این موضوع پرداختیم. پروژه‌های مختلف بازار کریپتوکارنسی در ابتدای ورود به بازار یا حتی در مراحل مختلف توسعه خود ممکن است بخشی از توکن های خود را به عنوان پاداش برای کاربران وفادار خود در نظر بگیرند که این فرایند با عنوان ایردراپ ارز دیجیتال معروف است. در واقع قرار نیست شما به عنوان یک کاربر ناشناخته توکن های رایگان مربوط به ایردراپ را دریافت کنید و حتماً برای این منظور بایستی یک پروسه مشخص را طی کرده باشید.

به عنوان مثال اگر شما توکن های اتم را در کیف پول اختصاصی مربوط به پروژه کازماس مانند کیف پول کپلر استیک کرده باشید ممکن است در صورت عرضه ایردراپ از سوی پروژه کازماس مستحق دریافت این ایردراپ‌ها باشید. البته همچنین این امکان وجود دارد که سایر ارزهای دیجیتال که بر روی لتفرم کازماس توسعه پیدا می‌کنند نیز در این صورت شما را مستحق دریافت ایردراپ ارز دیجیتال نمایند. بنابراین به صورت کلی اگر شما به دنبال شرکت در ایردراپ‌های مختلف هستید حتماً باید فرایند مشخصی را طی کنید.

گاهی اوقات موضوع ایردراپ ارز دیجیتال از پیش لام نمی‌شود و تنها کاربران وفادار و کسانی که این فرایندها را انجام داده باشند مستحق دریافت این توکن های رایگان بوده و مقدار توکن های ایردراپ شده به کیف پول آنها واریز می‌شود. گاهی اوقات هم ممکن است از چند هفته یا چند ماه قبل این موضوع به صورت عمومی اعلام شده و کاربرانی که در طول این چند هفته یا چند ماه تا قبل از آغاز پروژه ایردراپ، وظیفه مشخص شده را انجام بدهند مستحق دریافت این توکن های رایگان خواهند بود.

به عنوان مثال همین حالا که در حال نگارش این مقاله هستیم بسیاری از پروژه‌های تعریف شده بر روی لتفرم کازماس اعلام کردند که در طول چند ماه آینده ایردراپ‌های متعددی خواهند داشت و اگر کاربران ارز اتم یا تیا و یا اسمو را بر روی کیف پول کپلر خود استیک کرده باشند، مستحق دریافت این ایردراپ‌ها یا توکن های رایگان خواهند بود.

همچنین نکته بعدی اینجاست که در برخی از موارد موضوع دریافت ایردراپ یا توکن رایگان فقط به استیک کردن یک رمز ارز منوط نیست و ممکن است از شما ظایفی برای دریافت این توکن ها خواسته شود. به صورت معمول این وظایف مواردی مانند عضویت در شبکه‌های اجتماعی پروژه یا لایک کردن چند پست یا کامنت و مواردی از این دست است. انجام این وظایف معمولاً کاملاً رایگان و بسیار ساده است و در صورتی که پروژه‌ای از شما برای ارائه توکن های رایگان پولی بخواهد، حتماً باید به کلاهبرداری بودن آن شک کنید و به این راحتی‌ها سرمایه‌های خود را در اختیار پروژه‌های مختلف قرار ندهید.

نکته بسیار مهم دیگر درباره دریافت توکن های رایگان از طریق ایردراپ این است که از میان تمام پروژه‌های تعریف شده در بازار تنها تعداد محدودی پروژه‌های واقعی و معتبر هستند و در اکثر موارد حتی در صورت وجود تبلیغات هم هیچ توکن رایگانی در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد و شما حتما باید در این باره بل از هر چیزی تحقیقات لازم برای انتخاب پروژه‌های معتبر را داشته باشید.

مزیت‌ها:

 • امکان رسیدن به سود بسیار بالا و جذاب
 • امکان رسیدن به توکن های رایگان بدون نیاز به هیچ اقدامی
 • امکان دریافت توکن هایی با اعتبار بسیار بالا در بازار

معایب:

 • وجود پروژه‌های کلاهبرداری متعدد در این عرصه
 • عدم امکان شرکت در بسیاری از پروژه‌ها برای کاربران ایرانی به دلیل محدودیت‌های مربوط به تحریم
 • عدم ارائه توکن های رایگان در بسیاری از پروژه‌ها هرچند که کلاهبرداری نباشند.

ارز دیجیتال رایگان واقعی

عرضه اولیه ارز دیجیتال رایگان

تکنیک و روش بعدی که برای دریافت توکن های رایگان باید به آن اشاره داشته باشیم شرکت در عرضه اولیه است. شرکت در عرضه اولیه به دو روش انجام می‌پذیرد که در روش اول شما بایستی با مبالغ بسیار کم نسبت به ارزش واقعی یک توکن آن را در شروع عرضه اولیه آن خریداری کنید که این روش بیشتر از اینکه روشی برای دریافت توکن های رایگان باشد، روش شرکت در عرضه اولیه‌ها برای سودآوری جذاب در بازار کریپتوکارنسی است که در یک مقاله کامل به معرفی آن پرداخته و شرایط آن را برای شما تشریح کردیم.

اما گاهی اوقات ممکن است در عرصه اولیه توکن های کاملاً رایگان در اختیار برخی از کاربران قرار بگیرد که این موضوع به استیک کردن برخی از ارزهای دیجیتال توسط آنها مربوط می‌شود. به عنوان مثال اگر شما ارز دیجیتال سولانا را در کیف پول اختصاصی این ارز دیجیتال استیک کرده باشید، ممکن است توکن هایی که در پلتفرم سولانا برای اولین بار توسعه پیدا می‌کنند تعدادی از سکه‌های خود را در اختیار کاربران این چنینی قرار دهند. این روش تقریباً مشابه با همان ایردراپ ارز دیجیتال است که در بالا توضیحات مفصلی در این باره ارائه کردیم.

مزایا:

 • امکان رسیدن به سود بسیار بالا  خصوص برای توکن های آینده‌دار
 • عدم نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه اضافی

معایب:

 • محدود بودن فرصت‌های این چنینی در بازار
 • عدم امکان شرکت در بسیاری از پروژه‌ها برای کاربران ایرانی

فاست ارز دیجیتال

کلمه فاز به معنی جمع کردن به صورت قطره به قطره است و این اصطلاح در بازار ارز دیجیتال به روشی برای دریافت توکن های رایگان تحت تاثیر برخی از اقدامات اشاره دارد. سایت فاست ارز دیجیتال یکی از معروف‌ترین سایت‌ها برای دریافت توکن های رایگان است و در کنار آن موارد متعدد دیگری نیز توسعه پیدا کردند که شما با عضویت در این سایت‌ها و انجام برخی از اقدامات بسیار ساده مانند کلیک بر روی برخی از لینک‌ها می‌توانید ارز دیجیتال رایگان از آنها دریافت کنید.

این روش کسب درآمدی در بازار کریپتو کارنسی بیشتر شبیه همان درآمدهای کلیکی در اینترنت است که  سال‌ها پیش شایع بوده‌اند و هنوز هم برخی از کاربران به دنبال استفاده از آنها هستند. شما می‌توانید با عضویت در چنین سایت‌هایی نیز مستحق دریافت توکن های رایگان شده و بدون نیاز به هیچگونه هزینه ارز دیجیتال رایگان بگیرید.

مزایا:

 • دریافت توکن به صورت کاملاً رایگان

معایب:

 • در این روش انتظار درآمد خیلی بالایی نخواهید داشت.
 • تعداد سایت‌های کلاهبردار در این موضوع بسیار زیاد هستند.
 • در خیلی از موارد ممکن است ماه‌ها تلاش شما منجر به رسیدن به توکن هایی با ارزش بسیار ناچیز شود.

ارز دیجیتال رایگان واقعی

استخراج ارز دیجیتال رایگان

معرفی روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان را با بررسی یکی دیگر از روش‌های جذاب برای منظور یعنی استخراج ارز دیجیتال رایگان ادامه می‌دهیم. در مقالات کانون بورس هم به موضوع استخراج ارز دیجیتال پرداخته و هم موضوع استخراج بیت کوین را برای شما تشریح کردیم. همچنین نکات لازم برای استخراج ارز دیجیتال با موبایل یا استخراج ارز دیجیتال با cpu و حتی کارت گرافیک را نیز برای شما تشریح کرده و حتی بهترین دستگاه استخراج ارز دیجیتال را نیز به شما معرفی کردیم.

بنابراین اگر به دنبال استخراج ارز دیجیتال هستید می‌توانید با استفاده از مقالات سایت کانون بورس به تمام اطلاعات لازم برای منظور دسترسی داشته و تبدیل به یک کاربر حرفه‌ای در این زمینه شوید. روش‌های معمول ماینینگ نیاز به پرداخت هزینه‌های مربوط به خرید دستگاه و یا هزینه‌های جانبی دیگری مانند پرداخت هزینه اینترنت یا هزینه برق دارد که در گروه روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان قرار نمی‌گیرند.

اما در این بین برخی از سایت‌ها هستند که امکان استخراج ارز دیجیتال رایگان را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند و شما با عضویت در آنها و انجام برخی از رفتارهای ساده مانند دانلود یک اپلیکیشن می‌توانید برای دریافت توکن های رایگان از طریق آنها اقدام کنید.

 • مزایا:
 • امکان استخراج ارزهای دیجیتال با پتانسیل سوددهی بسیار بالا مانند مونرو

معایب:

 • وجود سایت‌های متعدد کلاهبرداری
 • تعداد محدود سایت‌ها و عدم امکان استفاده در سطح وسیع برای کاربران

صرافی های که ارز رایگان میدهند

در پاسخ به سوال چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم همچنین می‌توانیم سراغ صرافی‌ هایی که ارز رایگان می‌دهند برویم. تعداد صرافی‌هایی که ارز رایگان می‌ دهند اصلاً محدود نیست و تعداد بسیار زیادی از این صرافی‌ها را هم در میان صرافی داخلی ارز دیجیتال و هم در میان صرافی خارجی ارز دیجیتال می‌توانید مشاهده کنید.

فرایند دریافت توکن های رایگان با استفاده از خدمات صرافی های که ارز رایگان می‌دهند بسیار ساده است. معمولا اکثر صرافی‌ها چه داخلی و چه خارجی برای تشویق کاربران به عضویت و انجام معاملات سعی می‌کنند تا توکن هایی را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهند. بعد از ثبت نام اولیه یک تعداد توکن در اختیار شما قرار می‌گیرد و بعد از انجام معامله نیز ممکن است مستقل دریافت پاداش بیشتر در صرافی مورد نظر شوید.

دقت داشته باشید که برای کسانی که سرمایه خیلی زیادی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال ندارند معمولاً این روش جذابیت‌های خیلی بالایی نخواهد داشت و پول ناشی از دریافت این توکن ها قابل توجه نیست. البته معمولاً تبلیغاتی مبنی بر دریافت چند میلیون توکن شیبا یا چند میلیون توکن بیبی دوج و مواردی از این دست را ممکن است در خدمات صرافی‌های داخلی و حتی خارجی مشاهده کنید که هرگز نباید فریب آنها را بخورید.

فراموش نکنید که چند میلیون توکن بیبی دوج حتی یک دلار هم ارزش ندارد و دریافت این میزان توکن به هیچ وجه جذابیتی برای شما در بازار نخواهد داشت. از این رو توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال برای انجام معاملات خود هستید حتماً با دقت به تمام موارد ایمنی به دنبال آن بوده و هرگز تحت تاثیر تبلیغات این چنینی حساب کاربری خود را در یک صرافی ناشناخته باز نکنید.

مزایا:

 • امکان دریافت توکن رایگان حتی بدون هیچ گونه هزینه

معایب:

 • درآمد بسیار ناچیز
 • عدم امکان برداشت توکن ها در بسیاری از موارد

رفرال کد در صرافی ها

یکی دیگر از روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان استفاده از رفرال کد در صرافی ها است که اتفاقاً نسبت به روش قبلی درآمد بیشتری برای کاربران به دنبال دارد. همانطور که احتمالاً خود شما هم می‌دانید صرافی‌ها عاشق دریافت کارمزد هستند و برای رسیدن به درآمدهای بالا نیاز دارند تا تعداد کاربران بیشتری در پلتفرم آنها ثبت نام کرده و معاملات خود را انجام دهد. به همین دلیل آنها تبلیغات گسترده‌ای در سطح اینترنت داشته و از روش‌های مختلف تبلیغاتی و بازاریابی برای جلب نظر کاربران استفاده می‌کنند.

یکی از مهمترین و بهترین روش‌های تبلیغاتی برای صرافی‌ها استفاده از خود کاربرانی است که در حال حاضر در پلتفرم آنها ثبت نام کرده‌اند. در این روش کاربران قدیمی با دعوت دوستان خود به پلتفرم با استفاده از یک کد که به رفرال کد معروف است، در کارمزد ناشی از معاملات آنها سهیم می‌شوند. به عنوان مثال ممکن از صرافی ۳۰ درصد از ارزش کارمزد معاملات کاربران دعوت شده را در اختیار کاربران قدیمی خود قرار دهد.

اگر شما پلتفرمی برای معرفی رفرال کد در اختیار دارید و تعداد فالوورهای بسیار زیادی ممکن است این رفرال کد را مشاهده کنند، درآمد حاصل از این روش بسیار جذاب خواهد بود و حتی ممکن است تبدیل به یک درآمد ثابت و پایدار برای شما هم شود. حتی امکان دریافت این قبیل درآمدها از طریق خدمات برخی از صرافی‌های خارجی نیز برای کاربران ایرانی وجود دارد. البته اگر تعداد کاربران معرفی شده از سوی شما کم باشد و حجم معاملات آنها نیز خیلی قابل توجه نباشد، عملاً این روش سوده قابل توجهی هم برای شما به دنبال نخواهد داشت. بنابراین استفاده از این روش تنها برای کسانی مناسب است که بستر اولیه لازم یعنی تعداد فالوورهای بالا را دارند و می‌توانند از این طریق تعداد کاربران بسیار زیادی را به پلتفرم صرافی دعوت کنند.

اکثر به اصطلاح اساتید بزرگی که در حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام یا تلگرام در حال فعالیت برای معرفی سیگنال ارز دیجیتال یا موزش‌های مربوط به این بازار هستند، بیشتر از اینکه از معاملات خود به سود و درآمد برسند با رفرال کدی که در اختیار کاربران خود قرار دادند در حال درآمدزایی می‌باشند. حتی امکان رسیدن به درآمدهای بسیار جذاب ۲ تا ۵۰۰۰ دلاری برای این قبیل کاربران نیز وجود دارد و هرگز نباید این روش رسیدن به ارز دیجیتال رایگان را ناچیز در نظر بگیرید.

مزایا:

 • امکان رسیدن به سود بسیار بالا و جذاب
 • امکان استفاده در صرافی‌های مختلف بدون محدودیت
 • امکان رسیدن به درآمد ثابت و پایدار

معایب:

 • مناسب نبودن برای تمام افراد
 • نیازمند بازاریابی و داشتن پلتفرمی برای معرفی رفرال کد

ارز دیجیتال رایگان واقعی

استیکینگ ارز دیجیتال

پاسخ دادن به سوال چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم را با معرفی یکی دیگر از روش‌های یافت توکن های رایگان یعنی استیکینگ ارز دیجیتال ادامه می‌دهیم. شما می‌توانید در بهترین سایت استیک ارز دیجیتال یا بهترین کیف پول استیک ارز دیجیتال دارایی‌های خود را استیک کرده و توکن رایگان از این طریق دریافت کنید. این روش رسیدن به توکن های رایگان در دسته روش‌های پولی قرار گرفته و برای استفاده از آن از قبل شما باید توکن مورد نظر را خریداری کرده و در کیف پول اختصاصی آن استیک کنید.

استیک در تراست ولت و استیک در اتمیک ولت در حال حاضر بهترین روش‌های استیک ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و از این گذشته در سایر کیف پول‌های اختصاصی مربوط به شبکه‌های بلاک چین هم شما می‌توانید توکن های خود را استیک کنید. هر چقدر توکن های مورد نظر شما برای استیک بیشتر باشد در نهایت سود حاصل از این فرایند نیز برای شما بیشتر خواهد بود. سود حاصل از فرایند استیک ز دو طریق در اختیار شما قرار می‌گیرد. اول اینکه شما با افزایش قیمت ارز دیجیتالی که استیک کرده‌اید به سود می‌رسید و از این گذشته خود توکن های جایزه شما نیز از جنس توکن های استیک شده خواهند بود.

همچنین در طول زمان با افزایش قیمت دلار هم سود حاصل از استیک ارز دیجیتال برای شما جذابیت بسیار بالاتری خواهد داشت. بسته به نوع ارز دیجیتال مورد نظر سود حاصل از استیک در یک بازه زمانی یک ساله بین ۲ درصد تا ۳۰ درصد متغیر است. با استیک کردن توکنی مانند اتم ممکن است در یک بازه زمانی یک ساله به سود ۲۰ درصد برسید و با استیک کردن ارزهای مانند اتریوم ممکن است سود ۴ تا ۵ درصدی در یک سال در اختیار شما قرار بگیرد.

این روش دریافت ارز دیجیتال رایگان بسیار تخصصی است و اینگونه نیست که شما صرفاً به دلیل سود سالانه بالا یک ارز دیجیتال را برای استیک و رسیدن به سود انتخاب کنید. شما حتما باید ارز دیجیتال را انتخاب کنید که علاوه بر امکان رسیدن به سود حاصل از استیک پتانسیل بالایی برای رشد و سودآوری هم در بازه زمانی طولانی مدت برای شما داشته باشد. وگرنه اگر شما در ازای دریافت ۵ درصد توکن ارزش دارایی‌های خود را تا ۵۰ درصد کاهش دهید علاوه بر اینکه سودی برای شما ایجاد نکرده بلکه شما را وارد ضرر هم خواهد کرد.

همچنین نکته مهم دیگر در این موضوع انتخاب پلتفرم مناسب برای استیک است. پلتفرم مورد نظر برای استیک هم باید کاملاً معتبر و مطمئن باشد و هم اینکه امکان استفاده از خدمات لیکوییدی پرووایدر های مختلف در آنها وجود داشته باشد.

مزایا:

 • سود حاصل از استیک در صورت معتبر بودن پلتفرم استیکینگ ۱۰۰ درصدی و بدون شک و شبهه خواهد بود.
 • با افزایش قیمت دلار سود حاصل از استیکینگ برای شما جذابیت‌های بیشتری هم خواهد داشت.

معایب:

 • استیکینگ با صرف هزینه‌های قابل توجه برای خرید ارز دیجیتال همراه است.
 • امکان از بین رفتن دارایی‌ها در صورت هک پلتفرم مورد نظر وجود دارد.
 • برخی از پلتفرم‌ها نیز در این زمینه فرایند کلاهبرداری دارند.

دریافت ارز دیجیتال رایگان با بازی

یکی از بهترین روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان استفاده از بازی‌های کریپتویی است. در حال حاضر دریافت ارز دیجیتال رایگان با بازی کاملاً واقعی است و شما می‌توانید با استفاده از بازی‌های کریپتویی کاملاً معتبر تعریف شده به دنبال رسیدن به توکن های ۱۰۰ رایگان و ارزشمند باشید. البته هر کدام از پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات بازی‌های کامپیوتری در بازار کریپتوکارنسی شرایط خاص خود را داشته و سرمایه گذاری در آنها می‌تواند کیفیت متفاوتی را برای شما رقم بزند.

به عنوان مثال از جمله مشهورترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازی کریپتویی در بازار ارز دیجیتال می‌توانیم به پلتفرم اکسی اینفینیتی اشاره داشته باشیم. سند باکس و مانا هم از دیگر پلتفرم‌هایی هستند که اعتبار بسیار بالایی در این زمینه داشته و امکان استفاده از خدمات آنها برای رسیدن به ارزهای دیجیتال رایگان وجود دارد.

مزایا:

 • رسیدن به توکن های رایگان بدون نیاز به صرف هیچگونه هزینه اضافی
 • اعتبار بسیار بالای پلتفرم‌های موجود
 • استعداد رشد قیمتی بالا برای ارزهای دیجیتال حوزه گیمینگ

معایب:

 • زمانبر بودن فرایند رسیدن به توکن های رایگان
 • نیاز به اینترنت قوی
 • نبود پلتفرم‌های خیلی زیاد و محدود بودن پلتفرم‌های معتبر موجود

مینت NFT

همچنین یکی دیگر از روش‌های رسیدن به ارزهای دیجیتال رایگان در بازار کریپتوکارنسی مینت ان اف تی است. مینت ان اف تی به این معنا است که برخی از پروژه‌های ان اف تی بزرگ برای جلب نظر کاربران و همچنین لیغات برای پروژه خود اقدام به عرضه تعدادی از توکن های خود به صورت رایگان به کاربران خود می‌نمایند. این پروژه تقریباً شبیه موضوع ایردراپ ارز دیجیتال است ولی با این تفاوت که در حوزه nft انجام می‌پذیرد و شما با دریافت این ان ف تی‌ها و نگهداری از آنها در دراز مدت می‌توانید به سود بسیار جذابی برسید. البته شاید در نگاه اول این روش رسیدن به ارزهای دیجیتال رایگان کمی چالش برانگیز برسد اما با ورود به آن و استفاده از پلتفرم‌های موجود متوجه خواهید شد که هم فرایند بسیار ساده‌ای دارد و هم اینکه سود بسیار بالایی در آن نهفته است.

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2025

روی ارز دیجیتال رایگان حساب کنیم یا خیر

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که آیا واقعاً باید روی ارز دیجیتال رایگان حساب کنیم یا اینکه این روش درآمدزایی در بازار کریپتوکارنسی خیلی توجیهی ندارد و اصلاً نباید برای آن وقت و هزینه صرف کنیم. پاسخ‌های متعددی برای این چالش وجود دارد که سعی می‌کنیم تا همه آنها را به صورت کامل برای شما ارائه کنیم تا هیچ فرصتی را از فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال از دست ندهید.

قبل از هر چیزی بایستی یادآوری کنیم که خی از روش‌های درآمدزایی از طریق رسیدن به ارز دیجیتال رایگان واقعاً پتانسیل جذابی داشته و استفاده از آنها را توصیه می‌کنیم. روش‌هایی مانند استفاده از رفرال کد صرافی‌ها یا شرکت در برخی از ایردراپ‌ها می‌تواند سود بسیار هنگفتی را در اختیار شما قرار دهد. حتی روش‌هایی که برای استفاده از آنها نیاز به صرف یک هزینه معقول داشته باشید نیز می‌توانند از جمله روش‌های جذاب در این باره باشند. علاوه بر ایردراپ و رفرال کد حتی شرکت در عرضه اولیه و استیکینگ هم می‌تواند سود جذابی در این باره ارائه کند. روی این قبیل پروژه‌ها می‌توانید حساب کنید.

اما شما نباید وقت خیلی زیادی صرف این روش سرمایه گذاری و درآمدزایی در بازار ارز دیجیتال داشته باشید و حتماً باید با یک نگاه حرفه‌ای و با استفاده از پلتفرم‌های موجود اقدام به ارزیابی پروژه‌های مختلف کرده و در یک بازه زمانی کوتاه برای سرمایه گذاری روی آنها اقدام کنید.

صرف هزینه‌های خیلی زیاد برای برخی از روش‌های رسیدن به درآمد رایگان را نیز توصیه نمی‌کنیم زیرا ممکن است تحت تاثیر کلاهبرداری‌های موجود قرار گرفته و تمام دارایی‌های خود را در این زمینه از دست بدهید.

در نهایت حتی اگر شما به دنبال یک سرمایه گذاری مستقیم در بازار ارز دیجیتال هم هستید می‌توانید با استفاده از مزیت‌های دستیابی به ارزهای دیجیتال رایگان شرایط خوبی از این بابت ایجاد کرده و همراه با سرمایه گذاری مستقیم از پتانسیل این بازار برای رسیدن به سود با دریافت ارزهای دیجیتال رایگان نیز استفاده نموده باشید.

حتما بخوانید: انواع ارز دیجیتال

جمع بندی

سعی کردیم تا به صورت کامل و جامع برای شما تشریح کنیم که چطور ارز دیجیتال رایگان بگیریم و روش‌های مختلف به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان را همراه با مزایا و معایب برای شما تشریح نمودیم. انتخاب هر یک از این روش‌ها شرایط خاص خود را دارد و شما بسته به پتانسیلی که در اختیار دارید می‌توانید از یک یا چند مورد از این روش‌ها برای دریافت ارز دیجیتال رایگان استفاده کنید. هرچند سود حاصل از روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان معمولاً از سود حاصل از فرایند سرمایه گذاری مستقیم در بازار کریپتوکارنسی کمتر است اما با وضعیت فعلی که در بازار ارز دیجیتال داریم این روش‌ها نیز می‌تواند سودهای جذابی را در اختیار کاربران قرار دهند.

همین حالا که در حال نگارشی این مقاله هستیم خیلی از افراد از پتانسیل‌های این چنینی استفاده کرده و سودهای هنگفتی را به صورت کاملاً رایگان به دست می‌آورند که شما هم می‌توانید از این پس یکی از این افراد باشید. اتفاقاً همین موضوع رونق گرفتن رسیدن به سود حاصل از دریافت ارز دیجیتال رایگان باعث شد تا ما این مقاله را برای شما آماده کنیم تا این روش‌ها را در اختیار کاربران ایرانی کانون بورس هم قرار داده باشیم. همچنین شما با شرکت در دوره حضوری ارز دیجیتال یا خرید پکیج آموزش آنلاین ارز دیجیتال نیز امکان سب اطلاعات بیشتر در این موارد را خواهید داشت و می‌توانید با دیدگاه حرفه‌ای‌تری به دنبال دریافت ارز دیجیتال رایگان در بازار باشید.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به وش‌های به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان دارید یا روشی در ذهن دارید که در این مقاله به آن پرداخته نشد حتماً نظرات خود را با ما در کانون بورس در میان بگذارید. اشتراک گذاری نظرات در این زمینه باعث می‌شود تا کاربران ایرانی بتوانند از ۱۰۰ پتانسیل بازار ارز دیجیتال برای رسیدن به سود استفاده کنند.

سوالات متداول

آیا امکان دریافت ارز دیجیتال رایگان وجود دارد؟

بله روش‌هایی وجود دارد که با استفاده از آنها شما می‌توانید ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید.

آیا روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان کلاهبرداری هستند؟

برخی از تبلیغات انجام گرفته شده برای دریافت ارز دیجیتال رایگان کلاهبرداری هستند اما نه همه آنها.

بهترین روش دریافت ارز دیجیتال رایگان چیست؟

شرکت در ایردراپ ارز دیجیتال و استفاده از رفرال کد صرافی‌ها بهترین روش برای دریافت توکن های رایگان است.

آیا برای دریافت ارز دیجیتال رایگان حتماً باید سرمایه‌ای داشته باشیم؟

برخی از روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان پولی هستند اما بسیاری از آنها بدون نیاز به هیچگونه هزینه‌ای در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

آیا امکان استفاده از روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان برای کاربران ایرانی هم وجود دارد؟

بسیاری از روش‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها قابل استفاده نیست اما خیلی از آنها نیز بدون هیچگونه چالشی در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته است.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

یک پاسخ

 1. سلام خسته نباشید
  میخواستم ببینم بازی کردن توی سایتای ارز دیجیتال رایگان مثل سایت فری بیتکوین دات ای او و سایت هایی مثل فری دوج کوین مجاز و درامد زایی ازشون مشکل قانونی داره و مثل سایت های قمار برای قانون حساب میشه یا مشکلی نداره و از نظر قانونی هم مجاز و به مشکلی نمیخوریم بعد برداشت کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: