لوگو کانون بورس

چگونه ارز دیجیتال با بیشترین سود را پیدا کنیم؟ | روش های حرفه‌ای

ارز دیجیتال با سود بیشتر
شما در حال مطالعه مقاله ۱۵ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال این روزها شرایط بسیار حساسی دارد و تمام سرمایه‌گذاران ایرانی به دنبال انتخاب رمز ارزهایی هستند که بیشترین سود را برای آنها در بازار به دنبال داشته باشند. اما سوال بسیار مهم اینجاست که چگونه ارز دیجیتال با بیشترین سود را پیدا کنیم و چه روش‌ها و تکنیک‌هایی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان در سایت کوین مارکت کپ و لیست ارزهای دیجیتال بهترین گزینه‌ها را برای سرمایه گذاری آن هم با پتانسیل سودآوری بسیار بالا انتخاب کرد. شرایط کنونی بازار ارز دیجیتال به گونه‌ای است که عملاً سرمایه گذاری در این بازار برای رسیدن به سود چندان کار پیچیده‌ای نیست اما وقتی صحبت از یک سود هدفمند و مناسب می‌شود کار کاملاً حرفه‌ای و چالش برانگیز خواهد شد.

همه ما می‌دانیم که اگر امروز تمام سرمایه‌های خود را برای خرید بیت کوین در نظر بگیریم و این ارز دیجیتال را به لیست سرمایه گذاری‌های خود اضافه کنیم در آینده نه چندان دور می‌توانیم منتظر رسیدن سودهای جذاب باشیم اما واقعیت این است که سود حاصل از خرید بیت کوین تنها برای کسانی مناسب خواهد بود که در حال حاضر سرمایه قابل توجهی در اختیار دارند و برای کسانی که با محدودیت سرمایه روبرو هستند بیت کوین گزینه ایده‌آلی نیست. با این حساب باید به دنبال روش‌هایی برای پیدا کردن ارز دیجیتال با بیشترین سود باشیم که حتی با سرمایه‌های محدود هم بتوان برای سرمایه گذاری بر روی آنها اقدام کرد.

در یک مقاله جداگانه به صورت کامل بررسی کردیم که خرید کدام ارز سود بیشتری دارد و در آن مقاله سعی کردیم تا توکن هایی را به شما معرفی کنیم که با وجود ریسک بسیار پایین پتانسیل سودآوری قابل توجهی دارند و خرید آنها می‌تواند در آینده سود خوبی را در دسترس تمام کاربران قرار دهد. در انتهای آن مقاله یادآور شدیم که حتماً باید توکن هایی را هم به شما معرفی کنیم که پتانسیل سودآوری چند ده هزار برابری دارند اما متعاقباً ریسک سرمایه گذاری در آنها به میزان قابل توجهی بالا است. در این مقاله نوبت به این رسیده تا هم ارز دیجیتال با بیشترین سود را به شما معرفی کنیم و هم برای شما تعریف کنیم که چگونه می‌توان رمز ارزهایی را پیدا کرد که بیشترین میزان سود را از آنها به دست آورد.

چگونه ارز دیجیتال با بیشترین سود را پیدا کنیم؟

کسانی که می‌دانند ارز دیجیتال چیست و شرایطی در بازار ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری وجود دارد حتماً می‌دانند که با انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود می‌توانند سودهای فوق العاده جذابی را در بازارهای زمانی چند ماهه به دست آورند. اگر معاملات بازار ارز دیجیتال را در همین چند ماه گذشته مرور کرده باشید می‌توانید تعداد بسیار زیادی از مثال‌هایی را پیدا کنید که اگر برای خرید آنها اقدام می‌کردید در همین چند ماه سود چند ۱۰ برابری را به دست می‌آوردید.

ارز دیجیتال پپه یکی از گزینه‌هایی است که در طول چند ماه اخیر سود چند ده برابری را برای سرمایه‌گذاران خود به وجود آورده است. اگر شما در چند هفته اخیر ارز دیجیتال ریپل می‌خریدی در حال حاضر ارزش دارایی‌های شما به بیش از دو برابر افزایش پیدا کرده بود. اگر شما در ابتدای سال که در آن هستیم برای خرید سولانا اقدام می‌کردید در حال حاضر ارزش دارایی‌های شما به حدود ۳ برابر افزایش پیدا کرده بود.

فقط در طول یک سال آن هم در سالی که بازار ارز دیجیتال تکان خیلی زیادی نخورده ما مثال‌های بسیار زیادی داریم که در صورتی که شما برای خرید آنها اقدام می‌کردید می‌توانستید سود بسیار زیادی به دست آورید و ارزش دارایی‌های خود را به چندین برابر افزایش دهید. البته ما در کانون بورس خیلی عادت نداریم که درباره گذشته صحبت بکنیم و روضه عمل نکردن به نکات مهم سرمایه گذاری در گذشته را بخوانیم. مهم این است که در شرایط فعلی چه کار باید بکنیم و چگونه می‌توانیم ارز دیجیتال با سود بیشتر را انتخاب کرده و سرمایه گذاری خود را به سمتی پیش ببریم که امکان رسیدن به موفقیت برای ما در دسترس باشد.

نکته بسیار مهمی که باید درباره آن با شما صحبت کنیم این است که منظور ما از ایه‌گذاری برای انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود در این مقاله برای کسانی است که با سرمایه‌ای محدود روبرو هستند و عملاً باید برای انتخاب خود شرایط مختلفی را در نظر بگیرند. وگرنه اگر شما ۱۰ میلیارد سرمایه برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال در اختیار دارید خیلی کار پیچیده‌ای نخواهید داشت و می‌توانید به راحتی سبدی برای خود بچینید که امکان سرمایه گذاری فوق‌العاده جذاب را برای شما فراهم آورد.

با توجه به اهمیت انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سود بیشتر در بازار رمزارزها بر آن شدیم تا در ابتدای مقاله نکات و ترفندهایی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها احتمال رسیدن به سود قابل توجه برای شما به وجود خواهد آمد. همچنین در ادامه مقاله برخی از توکن هایی که با همین نکات و روش‌ها به دست آمده‌اند را نیز با شما در میان می‌گذاریم تا در نهایت توانسته باشیم یک مقاله کامل و جامع برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم و در انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود شما را راهنمایی کرده باشیم.

ارز دیجیتال با بیشترین سود

۱- حجم معاملات بالای ۱۰ میلیون دلار

اولین نکته‌ای که در انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود باید به آن دقت داشته باشیم حجم معاملات رمز ارز مورد نظر است. متاسفانه بسیاری از کاربران ایرانی در زمان سرمایه گذاری بر روی توکن های مختلف هیچ نگاهی به حجم معاملات رمز ارزهای مورد نظر ندارند و همین موضوع باعث به وجود آمدن چالش‌های بسیار زیادی در فرایند سرمایه گذاری آنها می‌شود. دقت به حجم معاملات مخصوصاً درباره توکن هایی که ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی دارند یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند در مدیریت ریسک و کاهش خطرات ما را کمک کند.

وقتی کل حجم معاملات یک ارز دیجیتال در بازار حتی به ۱۰۰ هزار دلار هم نمی‌رسد عملاً سرمایه گذاری بر روی آن با هر میزان پتانسیل سودآوری بسیار اشتباه و خطرناک است و به هیچ وجه چنین شرایطی را برای شما توصیه نمی‌کنیم. وقتی حجم معاملات یک ارز دیجیتال خیلی پایین باشد عملاً شما در حال ورود به سرمایه گذاری بر روی توکنی هستید که احتمال کلاهبرداری بودن آن بسیار بیشتر از احتمال مستعد بودن آن برای رشد در آینده است. این دسته از رمز ارزها حتی اگر با رشد قابل توجهی هم روبرو شوند هم نمی‌توان از آنها سودی به دست آورد زیرا عملا شانسی برای فروش آنها برای شما باقی نمی‌ماند.

حجم معاملات نکته بسیار مهمی است که در فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال مخصوصاً برای بازه‌های زمانی میان مدت باید به آن دقت کافی داشته باشید تا درگیر خطرات ارز دیجیتال نشده و سرمایه خود را از دست ندهید. البته دوست داشتیم که حجم معاملات بسیار بالاتری از ۱۰ میلیون دلار را برای انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود به شما معرفی کنیم اما با توجه به اینکه در حال حاضر بازار رمزارزها ابعاد خیلی بزرگی نرسیده و بسیاری از توکن ها با قیمت‌های بسیار پایینی که دارند با حجم معاملات کم در بازار معامله می‌شوند تصمیم گرفتیم تا حداقل حجم معاملات ۱۰ میلیون دلاری را برای انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود برای شما در نظر بگیریم. واقعا رفتن سراغ توکن هایی که حداقل این حجم را هم نداشته باشند یک سرمایه گذاری بسیار چالش برانگیز برای شما خواهد بود و رت از بین رفتن سرمایه‌های خود در این روش سرمایه گذاری خیلی نباید گله‌مند باشید.

۲- ارزش بازار بالای ۱۰۰ میلیون دلار

دومین نکته‌ای که در انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود باید به آن اشاره داشته باشیم حداقل ارزش بازار برای توکن های مورد نظر است. دقت داشته باشید که بازار ارز دیجیتال یک بازار با ریسک بسیار بالا برای سرمایه گذاری است و در همین بازاری که ریسک بسیار بالایی دارد ما در حال انتخاب توکن هایی هستیم که ریسک خرید آنها در بالاترین سطح ممکن است. در یک بازار پر ریسک وقتی سراغ انتخاب توکن هایی با ریسک بسیار بالا می‌رویم عملاً باید نکات و مواردی را در نظر داشته باشیم که استفاده از آنها باعث کاهش میزان ریسک سرمایه گذاری ما گردد. نکاتی هم که در این مقاله به مرور آنها می‌پردازیم در واقع فیلترهایی هستند که قرار است در کنار معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود ریسک سرمایه گذاری ما را نیز به میزان قابل توجه کاهش دهند.

وقتی یک ارز دیجیتال حجم معاملات بالای ۱۰ میلیون دلاری دارد و ارزش بازار آن نیز به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار رسیده باشد عملاً بسیاری از نگاه‌ها به آن معطوف است و این رمز ارز به هیچ وجه یک توکن ناشناخته نیست و احتمالاً تیم توسعه دهنده در حال فعالیت بر روی آن هستند. چنین ارز دیجیتالی البته نه اینکه هیچ خطری نداشته باشد اما با این حال به شرایطی رسیده که می‌توانیم بگوییم از آب و گل درآمده و سرمایه گذاری بر روی آن ریسک پایین‌تری نسبت به گزینه‌هایی دارد که چنین شرایطی نداشته باشند.

وقتی قیمت یک ارز دیجیتال به میزان قابل توجهی پایین باشد عملاً برای اینکه رمز ارز مورد نظر بتواند به ارزش بازار بیش از ۱۰۰ میلیون دلاری برسد لازم است تا حجم معاملات آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. چنین امری در دسترس نخواهد بود جز با ورود کاربران بسیار زیاد به فرایند خرید و فروش توکن مورد نظر. شما به راحتی می‌توانید چنین اطلاعاتی را برای تمام توکن های مورد نظر خود برای سرمایه گذاری خراج کرده و به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن‌تر در بازار باشید.

ارز دیجیتال با بیشترین سود

۳- تعداد توکن های در گردش کمتر از ۲ میلیارد

یکی از فیلترهای مهم دیگری که می‌تواند ما را به دنبال  دیجیتال با بیشترین سود بکشاند و البته چالش‌های بسیار زیادی در آن نیز مطرح است تعداد توکن هایی در نظر گرفته شده برای آن در بازار است. درباره این موضوع چالش‌ها و نکات بسیار مختلفی وجود دارند که لازم است تا تک تک آنها را با شما در میان بگذاریم و یک راهنمای کامل در این باره داشته باشیم تا اگر به دنبال انتخاب بهترین گزینه هستید در نهایت این احتمال برای شما و حداکثر میزان ممکن برسد.

در قدم اول باید به تعداد توکن های در گردش یک ارز دیجیتال اشاره کنیم. هر چقدر تعداد توکن های در گردش یک ارز دیجیتال افزایش پیدا کند عملاً میزان عرضه برای آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و احتمال افزایش قیمت‌های آن نیز کمتر خواهد شد. بنابراین هر چقدر تعداد توکن های در گردش یک ارز دیجیتال خوب بیشتر باشد احتمال افزایش قیمت را نیز بیشتر خواهد شد.

نکته مهم بعدی این است که گاهی اوقات رمز ارزی را می‌توانید پیدا کنید که تعداد توکن های در گردش خیلی زیادی ندارد اما تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای آن خیلی زیاد است و در آینده عرضه قابل توجهی را در آن شاهد خواهیم بود. این نکته نیز می‌تواند تعداد بسیاری از توکن های موجود در بازار را برای شما فیلتر کرده و شما را به سمت انتخاب رمز ارزهای بهتر با پتانسیل سودآوری بیشتر هدایت کند. در واقع شما باید هم تعداد سکه‌های در گردش یک ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهید و هم تعداد کل سکه‌های در نظر گرفته شده برای آن که در آینده در دسترس خواهند بود را نیز ارزیابی کنید تا مبادا دست به انتخاب اشتباه بزنید.

به صورت کلی رمز ارزهایی که تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای آنها زیر ۲ میلیارد واحد باشد می‌توانند شرایط خوبی برای افزایش قیمت‌های قابل توجه در آینده داشته باشند. البته برخی از توکن ها که سکه‌های در نظر گرفته شده برای آنها خیلی کم و حتی به ۲۱ میلیون واحد هم نمی‌رسد نیز چالش‌هایی برای سرمایه گذاری خواهند داشت و توصیه می‌کنیم که سراغ آنها نروید.

با دقت به این نکته شما می‌توانید رمز ارزهایی را در بازار پیدا کنید که ارزش سرمایه گذاری خیلی بالایی دارند و شانس رسیدن به سودهای بسیار بالا را برای شما محقق می‌سازند. اما در این بین استثنائاتی هم وجود دارد که شما باید به آن نیز دقت کافی داشته باشید. به عنوان مثال ارز دیجیتال پپه که در همین چند ماه گذشته ارزش دارایی کاربران خود را به بیش از چند صد هزار برابر افزایش داده و یا ارز دیجیتال شیبا اینو که در گذشته سودهای چند صد هزار برای را برای معامله‌گران خود به دنبال داشته است به هیچ وجه تعداد توکن های کمی نداشته تعداد کل سکه‌های در نظر گرفته شده برای آنها به چند ۱۰ میلیارد توکن می‌رسد. وقتی با چنین توکن هایی روبرو می‌شویم عملاً این فیلتر از فیلترهایی در نظر گرفته شده برای انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود به چالش کشیده می‌شود.

تکنیک ما برای چنین مواقعی این است که شما بخش قابل توجهی از سرمایه‌های خود را به سمت توکن هایی ببرید که تعداد سکه‌های خیلی زیادی برای آنها در نظر گرفته نشده اما بخشی از آن را نیز برای توکن هایی در نظر بگیرید که شرایطی مشابه با شرایط شیبا اینو و پپه دارند. البته می‌دانیم که پیدا کردن چنین توکن هایی هم به این سادگی‌ها نیست و شما باید جستجوی بسیار زیادی درباره آنها داشته باشید اما اگر به هر طریقی متوجه توکن های ارزشمند این چنینی شدید می‌توانید دست روی آنها بگذارید.

۴- قیمت زیر ۲ دلار

اگر بند سه‌ای که در بالا به آن اشاره کردیم را با این بند یعنی قیمت زیر دو دلاری توکن های مورد نظر ترکیب کنید شما می‌توانید رمز ارزهایی با ارزشمندی بسیار بالا را پیدا کنید که پتانسیل سودآوری فوق العاده زیادی دارند و حتی انتظار سودهای چند ۱۰۰ هزار برابری را نیز می‌توانید از آنها داشته باشید. نکته بسیار مهمی که در بازار ارز دیجیتال وجود دارد این است که معمولاً توکن هایی که تعداد سکه‌های کمی برای آن در نظر گرفته شده قیمت‌های قابل توجهی دارند. در این پیدات کردن توکن هایی که تمام شرایط بالا را داشته باشند و قیمت آنها زیر دو دلار باشد نتایج بسیار کمی را در اختیار شما قرار خواهد داد و به همین دلیل است که اشاره به اهمیت این موضوع برای انتخاب بهترین توکن ها برای شما داریم.

متاسفانه بسیاری از کاربران بدون دقت به تمام نکات بیان شده در این مقاله تنها به قیمت توکن های موجود دقت می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا آنها فقط رمز ارزهایی را بخرند که قیمت خیلی پایینی دارند. دقت داشته باشید که خیلی پایین رمز ارزها می‌توانند نکته منفی برای آنها باشد و چالش‌های زیادی را برای سرمایه گذاری شما ایجاد نماید. همانطور که در بالا اشاره کردیم اگر شما توکنی را پیدا کردید که شرایطی مشابه با شیبا داشت انتخاب آن برای سرمایه گذاری ایده آل است اما در غیر این صورت شما حتماً باید به دنبال توکن هایی باشید که تمام نکات گفته شده در این مقاله را داشته باشند تا در کنار بالا بردن پتانسیل سودآوری ریسک سرمایه گذاری شما را نیز به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

ارز دیجیتال با بیشترین سود

۵- فاصله تا سقف تاریخی بیش از ۴۰۰۰ درصد

یکی دیگر از نکات و فیلترهایی که می‌توانیم برای انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود به آن تکیه کنیم انتخاب رمز ارزهایی است که تا سقف تاریخی خود فاصله قابل توجهی داشته باشند. همانطور که می‌دانید در فرایند تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال و همچنین تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال های مختلفی برای تعیین اهداف قیمتی رمز ارزها در آینده وجود دارد که شما اگر تسلط کافی به این روش‌ها داشته باشید می‌توانید از هر کدام از آنها استفاده کنید.

با توجه به اینکه به دنبال تعیین هدف قیمتی توکن ها برای بازارهای زمانی طولانی مدت یکی دو ساله هستیم عزیز رو یکی از نکاتی که می‌تواند در این باره به ما کمک کند بررسی اختلاف قیمتی موجود توکن مورد نظر با سقف قیمت تاریخی خود در گذشته است. برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید دو ارز دیجیتال را در نظر بگیرید که یکی با سقف قیمت تاریخی خود از سال ۲۰۱۷ تاکنون تنها ۵۰۰ درصد اختلاف دارد و رمز ارز دوم با سقف تاریخی خود اختلاف قیمتی ۶۰۰۰ درصدی را دارد. به نظر شما کدام یک از دو مورد می‌توانند پتانسیل سودآوری بیشتری داشته باشند و خرید کدام یک می‌تواند گزینه بهتری برای رسیدن به سود بیشتر در بازار ارز دیجیتال برای ما باشد؟

البته اگر بخواهیم واقع بین باشیم و به صورت کاملاً حرفه‌ای فرایند سرمایه گذاری خود را در بازار ارز دیجیتال پیش ببریم انتخاب یک توکن برای خرید تنها به دلیل اختلاف قیمتیات با سقف تاریخی به هیچ وجه نمی‌تواند یک رفتار حرفه‌ای از سوی ما باشد. به همین دلیل شما باید تمام گزینه‌ها و شرایطی که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم را در نظر بگیرید و در نهایت اختلاف قیمتی با سقف تاریخی تبدیل به یک فیلتر اضافی برای شما شود. اگر میان سرمایه گذاری بر روی دو ارز دیجیتالی گیر کردید که هر دو شرایط کاملاً یکسانی دارند انتخاب گزینه‌ای که اختلاف قیمت فعلی آن با سقف تاریخی بیشتر باشد شرایط بهتری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

۶- دارای کاربرهای مشخص و شبکه مطمئن

یکی دیگر از نکات دیگری که در انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود می‌تواند به ما کمک کند بررسی تعداد کاربرهای فعال در شبکه آن برای سرمایه گذاری و سایر فعالیت‌های مختلف است. البته منظور ما از این گزینه بررسی نودهای فعال در شبکه که ارز دیجیتال نیست زیرا برای دسترسی به این اطلاعات شما باید با چالش‌های زیادی روبرو شده و هزینه‌های مختلفی را متحمل شوید. منظور ما از تعداد کاربرهای فعال کسانی است که در یک صرافی در هر روز در حال انجام خرید و فروش بر روی توکن مورد نظر هستند و هر چقدر تعداد این کاربران بیشتر باشد در نهایت ریسک سرمایه گذاری شما بر روی رمزارز مورد نظر نیز کمتر خواهد شد.

متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از کاربران ایرانی در بازار ارز دیجیتال به دنبال اکتشاف هستند و سعی دارند تا توکن هایی را پیدا کنند که تاکنون هیچکس آنها را در بازار کشف نکرده و از این طریق به دنبال رسیدن به سودهای فوق العاده فضایی با کشفیات خود هستند که یک فرایند کاملاً اشتباه و محکوم به شکست است. شما برای سرمایه گذاری مطمئن و ایده‌آل در بازار ارز دیجیتال باید جا پای افراد ثروتمند و بزرگان این بازار بگذارید و رفتارشناسی افراد ثروتمند است که می‌تواند شما را در مسیر خرید رمز ارزهایی قرار دهد که سودهای هیجانی را در دسترس شما قرار می‌دهد.

تمام نکاتی که در واقع در این مقاله در حال بررسی آنها هستیم نکاتی هستند که معرف رفتار ثروتمندان و نهنگ ارز دیجیتال هستند و هر چقدر شما آنها را با دقت بیشتری مورد بررسی قرار دهید می‌توانید توکن هایی را پیدا کنید که نهنگ‌ها چشم به آن دوخته و در حال سرمایه گذاری بر روی آن می‌باشند. اگر شما در زمان مناسب توکنی را پیدا کنید که بسیاری از ثروتمندان و نهنگ‌ها در حال خرید و انباشت سرمایه‌های خود از آن هستند به راحتی می‌توانید در یک بازه زمانی چند ماهه سودهای کلانی را به دست آورید.

معمولا کاربران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا در حال بررسی تمام این اطلاعات و فاکتورها هستند و به محض اینکه رمز ارزی را پیدا کنند که تمام این شرایط را داشته باشد و البته از نظر فاندامنتالی نیز آن را مورد بررسی قرار دهند به دنبال خرید و سرمایه گذاری بر روی آن خواهند رفت. دقیقاً همین کاربران هستند که باعث افزایش حجم معاملات رمزارز مورد نظر شده و شما با بررسی تعداد کاربران فعال شبکه توکن مورد نظر خود می‌توانید تا حدی به این موضوع پی ببرید.

علاوه بر این افزایش تعداد کاربران یک ارز دیجیتال مزیت بزرگ دیگری را نیز برای سرمایه گذاری ما به دنبال خواهد داشت و آن هم امکان خرید و فروش راحت‌تر و سریع‌تر و بی‌دردسر توکن مورد نظر است. به عنوان مثال اگر یک ارز دیجیتال تنها ۱۰۰ کاربر فعال داشته باشد عملاً حتی اگر شما به سود خوبی هم برسید ممکن است برای توکن های خود خریدار پیدا نکنید و نتوانید سود خود را از بازار خارج کنید. در حالی که توکنی که یک میلیون کاربر داشته باشد همیشه تعدادی در آن خریدار هستند و تعدادی فروشنده و این امکان برای شما به وجود می‌آید که در هر لحظه که اراده کردید چه برای خرید و چه برای فروش توکن های خود اقدام کنید.

چه ارزی بخریم

۷- حوزه تعریف شده

یکی دیگر از نکات دیگری که در فرایند جستجوی ما برای پیدا کردن ارز دیجیتال با بیشترین سود به ما کمک خواهد کرد بررسی حوزه تعریف شده برای توکن مورد نظر است. در چند ماه گذشته حوزه‌هایی مانند هوش مصنوعی و یا متاورس با جذابیت‌های بسیار زیادی برای کاربران روبرو شده‌اند و به همین دلیل بسیاری از رمز ارزها با پلتفرم‌های کاربردی برای این حوزه‌ها در دسترس قرار گرفته‌اند. البته منظور ما این نیست که فقط به دنبال خرید توکن هایی باشید که در این دو حوزه تعریف شده باشند بلکه شما می‌توانید با پیدا کردن حوزه‌های محبوب که آینده بسیار درخشانی دارند به راحتی سرمایه گذاری خود را حتی بر روی توکن هایی با پتانسیل سودآوری بسیار بالا با ریسک کمتر انجام دهید.

مثلاً اگر شرایط ارز دیجیتال اجیکس را در چند ماه گذشته دنبال کرده باشید متوجه می‌شوید که این رمز ارز با وجود اینکه از زمان ورود آن به بازار خیلی نمی‌گذرد اما به دلیل قرار گرفتن در حوزه هوش مصنوعی با محبوبیت بسیار زیادی روبرو شده و خرید و فروش بسیار زیادی هم بر روی آن انجام می‌پذیرد. همچنین قابلیت‌ها و کاربردهایی که برای رمز ارزها در بازار در نظر گرفته می‌شود یکی دیگر از نکاتی است که می‌تواند شما را به سمت خرید توکن های پیش ببرد که در عین اینکه پتانسیل سودآوری قابل توجهی دارند، ریسک سرمایه گذاری شما را خیلی افزایش نمی‌دهند و خرید آنها می‌تواند دغدغه‌های شما را برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال کمتر کند.

آیا ارزان ترین ها بیشترین سود را دارند؟

با توجه به اینکه دیدگاه بسیاری از کاربران ایرانی در بازار رمز ارزها برای سرمایه گذاری و خرید توکن هایی با بیشترین سود انتخاب گزینه‌هایی است که کمترین قیمت‌ها را دارند، بر آن شدیم تا در این باره نیز یک صحبت بسیار کوتاه با شما داشته باشیم. اگر نیم نگاهی به لیست ارزهای دیجیتال در سایت کوین مارکت کپ داشته باشید و رمز ارزهایی که در رتبه‌های بیشتر از ۱۰۰۰ قرار دارند را مورد بررسی قرار دهید متوجه می‌شوید که قیمت بسیاری از توکن ها در بازار به قدری پایین است که شما حتی با یک دلار هم می‌توانید تعداد بسیار زیادی از آنها را خریداری کرده و یک سرمایه‌گذار بزرگ در آنها باشید.

برخی از رمز ارزها هستند که حتی با ۱۰۰ دلار سرمایه گذاری بر روی آنها شما تبدیل به نهنگ آنها خواهید شد و واقعاً سرمایه گذاری بر روی این رمز ارزها یک اشتباه بسیار بزرگ است. همانطور که در بالا اشاره کردیم انتخاب یک ارز دیجیتال برای خرید تنها به صرف اینکه قیمت خیلی پایینی دارد به هیچ وجه نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت شما در این بازار باشد و اتفاقاً این رفتار ریسک سرمایه گذاری شما را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

رفتارهای این چنین معمولاً از کاربرانی برمی‌آید که همان دیدگاه کشف کردن رمز ارزها در بازار ارز دیجیتال را دارند و سعی می‌کنند توکن هایی را پیدا کنند که هیچکس در سرتاسر این کره خاکی موفق به کشف آنها نشده است. اگر یک ارز دیجیتال شرایط خوبی داشته باشد معمولاً کاربرانی هستند که آنها را کشف کرده باشند و همین خرید و فروش کاربران باعث می‌شود تا توکن های مورد نظر به شرایط نسبی خوبی برسند. نکاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم هیچ کدام ویژگی‌های بیت کوین و یا اتریوم و رمز ارزهای شناخته شده نیستند و بیشتر آنها نکاتی هستند که به شما کمک می‌کند تا همین دسته از توکن ها را به دست آورید.

در واقع ما حداقل ویژگی‌هایی را با شما در میان گذاشتیم که رسیدن به آنها به این معنا است که توکن مورد نظر دیده شده و پتانسیل خوبی برای سودآوری و سرمایه گذاری دارد اما هنوز به شرایط ایده‌آل خود از نظر قیمتی نرسیده و به همین دلیل خرید آنها می‌تواند سود خوبی را در دسترس شما قرار دهد. وقتی شما به دنبال خرید رمز ارزهایی می‌روید که قیمت خیلی خیلی پایینی دارند و عملاً انتظار دارید که با چند میلیون برابر شدن آنها ارزش دارایی‌های شما نیز به چندین میلیون برابر افزایش پیدا کند در واقع شما مسیر اشتباهی را برای جستجوی خود انتخاب کردید.

لازم به توضیح است که سرمایه گذاری یک تکنیک و یک علم است و قرار نیست شما شانسی در سرمایه گذاری خود در بازار ارز دیجیتال به سود خیلی بالایی برسید. بنابراین به تصور اینکه قیمت تمام رمز ارزها در چند سال آینده قرار است چند میلیون برابر شود سراغ خرید ارز دیجیتال ارزان نروید و حتماً تمام فاکتورها و معیارهای لازم برای انتخاب یک ارز دیجیتال با ویژگی‌های خوب را در نظر بگیرید.

کدام ارز سود بیشتری دارد

سعی کردیم تا در تمام بندهای قبلی برای انتخاب بهترین ارز با بیشترین سود شما را راهنمایی کنیم و تمام راهنمایی‌هایی که به شما ارائه دادیم نکات بسیار حرفه‌ای و مهمی هستند که در هیچ سایت فارسی زبانی نمی‌توانید آنها را پیدا کنید. نکته بسیار جالب اینجاست که شما در کمتر دوره آموزشی پولی و غیر رایگان هم می‌توانید تا این حد نکات جذاب برای انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود را به دست آورید و این نکات فوق‌العاده حرفه‌ای هستند و اگر شما به آنها دقت کنید امکان یک سرمایه گذاری استثنایی را برای خود رقم خواهید زد.

حالا با توجه به تمام نکاتی که در بالای به آنها اشاره کردیم لازم دانستیم تا چند ارز دیجیتالی را به شما معرفی کنیم که شرایط بالا را داشته باشند. البته لازم به توضیح است که قرار نیست در ادامه تمام گزینه‌های موجود را به شما معرفی کنیم و ممکن است حتی شما مواردی را در سایت کوین مارکت کپ پیدا کنید که شرایط بهتری نسبت به رمز ارزهایی داشته باشند که ما در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم. در واقع توصیه ما این است که اگر به دنبال یک سرمایه گذاری ایده‌آل در بازار ارز دیجیتال هستید و حتماً سعی دارید تا با توجه به محدودیت سرمایه به دنبال انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود بروید حتماً تحقیقات شخصی خود را به صورت کاملاً گسترده انجام دهید تا مبادا یک انتخاب اشتباه باعث از بین رفتن تمام دارایی‌های شما در بازار شود.

در واقع تمام رمز ارزهایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم می‌توانند سرنخ‌هایی برای شما باشند تا در فرایند جستجوی خود دست روی گزینه‌هایی بگذارید که شرایط خوبی دارند و سرمایه گذاری بر روی آنها می‌تواند سود خوبی را به شما برساند. پس هدف ما از انتخاب معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود در ادامه به هیچ وجه ارائه سیگنال خرید ارز دیجیتال نیست و شما خودتان باید دست به قلم شده و گزینه‌های مناسب را یادداشت و در نهایت بهترین گزینه‌ها را در بازار برای سرمایه گذاری خود استخراج کنید.

ارز LDO

چه ارزی بخریم معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود را با بررسی شرایط اولین ارز دیجیتال در لیست ما یعنی رمز ارز لیدو آغاز می‌کنیم. اگر هنوز اسم این ارز دیجیتال را نشنیده و درباره آن هیچ چیزی نمی‌دانید بهتر است حتماً سری به صفحه آن در سایت کوین مارکت کپ زده و به بررسی شرایط آن بپردازید زیرا یکی از بهترین رمز ارزهایی است که می‌تواند در آینده سود خوبی را برای ما به دنبال داشته باشد.

ارز دیجیتال ال دی او در حال حاضر با قیمت زیر ۲ دلار و با حجم معاملات بسیار زیاد قابل توجه بیش از ۵۰ میلیون دلاری در بازار در حال خرید و فروش است. این ارز دیجیتال در حال حاضر از نظر حجم معاملات رتبه شصت و هفتم را در بازار به خود اختصاص داده و مارکت کپ آن نیز با نزدیک شدن به یک و نیم میلیارد دلار آن را به جایگاه ۳۳ بهترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار برده است.

تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای ارز لیدو یک میلیارد توکن است که از این بین ۸۸۰ میلیون توکن آن در بازار در حال گردش هستند و به زودی بقیه توکن ها نیز برای خرید و فروش آزاد خواهند شد. البته زمان خیلی زیادی از ورود ارز دیجیتال لیدو به بازار رمزارزها نمی‌گذرد و این رمز ارز با وجود همین مدت زمان کوتاه حتی موفق شده تا به قیمت حدود ۷ دلاری هم برسد. پیش بینی و حاکی از آن است که لیدو در آینده می‌تواند قیمت‌هایی به مراتب بالاتری نسبت به شرایط کنونی را داشته باشد و همین ویژگی باعث شد تا ما آن را در لیست رمز ارزهای مناسب برای سرمایه گذاری برای رسیدن به بیشترین سود قرار دهیم.

ارز دیجیتال لیدو در معتبرترین صرافی‌های جهان از جمله بایننس و کوکوین لیست شده و از این نظر نیز هیچگونه چالشی پیش روی خریداران و معامله‌گران این رمز ارز وجود نخواهد داشت. حجم معاملات بسیار بالا و همچنین وجود تعداد کاربران بسیار زیاد در فرایند معاملات روزانه لیدو از جمله مهمترین مزیت‌هایی هستند که برای این توکن می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم و همین موضوع است که سرمایه گذاری بر روی لیدو را کاملاً جذاب کرده است.

نکته بسیار قابل توجه درباره ارز دیجیتال لیدو این است که در حال حاضر حدود ۶۳ درصد از توکن های تعریف شده برای لیدو در اختیار نهنگ ارز دیجیتال قرار دارد و تنها ۳۷ از این توکن ها توسط کاربران خرد در حال خرید و فروش در بازار می‌باشد. حجم معاملات بالای لیدو باعث شده تا حتی این توکن گزینه مناسبی برای نوسان‌گیری ارز دیجیتال و یا حتی سرمایه گذاری در بازه های زمانی کوتاه مدت و حتی گزینه مناسبی برای بازار فیوچرز ارز دیجیتال باشد.

ارز نییر پروتکل

برای انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود گزینه بعدی ما رمز ارزی بسیار معروف و مشهور است که احتمالاً درباره آن نکاتی را شنیده باشید و حتی ممکن است در گذشته برای سرمایه گذاری بر روی آن نیز اقدام کرده باشید. ارز دیجیتال نییر پروتکل توکن بعدی است که می‌تواند سود فوق العاده جذابی را برای سرمایه‌گذاران خود در چند سال آینده به دنبال داشته باشد و سرمایه گذاری بر روی آن را به شما توصیه می‌کنیم و حتماً باید شرایط آن را در بازار ارز دیجیتال بررسی کرده و در صورت مساعد بودن شرایط آن را نیز در سبد سرمایه گذاری خود قرار دهید.

نییر پروتکل در حال حاضر دارای حجم معاملات بیش از ۶۴ میلیون دلاری است و از این بابت در رتبه ۵۳ تمام رمز ارزهای موجود در بازار قرار گرفته و از نظر ارزش بازار نیز با رسیدن به ارزش ۱.۲ میلیارد دلاری در رتبه ۴۰ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای این رمز ارز یک میلیارد توکن است که تمام آنها در بازار در حال گردش هستند و به همین دلیل در آینده دیگر شاهد افزایش عرضه برای آن نخواهیم بود. قیمت این رمز ارز در حال حاضر زیر ۲ دلار است و در گذشته شاهد قیمت‌های بالای ۲۰ دلار هم برای آن بوده‌ایم که نشان از پتانسیل بسیار بالای سودآوری نییر پروتکل دارد.

توکن نییر نیز در معتبرترین و بهترین صرافی‌های متمرکز ارز دیجیتال جهان لیست شده و شما می‌توانید در پلتفرم صرافی‌های مختلفی از جمله بایننس و کوکوین برای خرید آن اقدام کنید و از این گذشته امکان خرید آن در صرافی داخلی ارز دیجیتال نیز وجود دارد. شاید اگه اردل‌ها را حاضر در حال مطالعه این مقاله هستید از پتانسیل بالای این توکن خیلی ساده بگذارید و خیلی به آن دقت نداشته باشید اما فراموش نکنید که در چند سال آینده صحبت‌های زیادی درباره این توکن خواهد شد و احتمالاً با قیمت‌های بسیار بالای آن را در بازار شاهد خواهید بود. برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری با سرمایه‌ای محدود در بازار هستند چنین توکن هایی می‌تواند گزینه فوق العاده جذابی باشد و توصیه می‌کنیم که حتماً نیم نگاهی به شرایط آن نیز در بازار داشته باشید.

ارز OP

در معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود همچنان کار خود را با رمز ارزهایی ادامه می‌دهیم که شرایط فوق العاده استثنایی را در بازار دارند و سرمایه گذاری بر روی آنها می‌تواند سودهای قابل توجهی را در آینده برای ما ایجاد کند. گزینه بعدی که در لیست ما قرار می‌گیرد ارز دیجیتال اپتیمیسم است. Op به عنوان یک توکن در حال حاضر با حجم معاملات فوق العاده جذاب ۱۲۵ میلیون دلاری در بازار شناخته می‌شود که آن را در رتبه ۲۷ رمز ارزها از نظر حجم معاملات قرار داده و از نظر ارزش بازار نیز با رسیدن به مارکت کپ یک میلیارد دلاری در رتبه ۴۲ بهترین‌های جهان قرار گرفته است.

برای op در مجموع حدود ۴ میلیارد توکن در نظر گرفته شده که از این مقدار نزدیک به ۷۵۰ میلیون از توکن های آن در حال گردش هستند که از این نظر این رمز ارز استانداردهای لازم معرفی شده در بالا را ندارد اما به دلیل ویژگی‌ها و کاربردهای بسیار مثبت و ایده‌آل که برای آن در نظر گرفته شده تصمیم گرفتیم تا آن را نیز به شما معرفی کنیم.

ارز STX

یکی دیگر از توکن هایی که می‌تواند پتانسیل سودآوری بسیار بالایی را برای شما به دنبال داشته باشد، ارز دیجیتال اس تی ایکس است که تمام فیلترها و مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم را دارا است و از این نظر گزینه خوبی برای سرمایه گذاری خواهد بود. تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای آن کمتر از ۲ میلیارد است و حجم معاملات ۳۶ میلیون دلاری و ارزش بازار ۷۱۲ میلیون دلاری باعث شده تا تبدیل به گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برای رسیدن به سودهای بسیار بالا شود.

البته ارز دیجیتال اس تی ایکس یک رمز ارز کاملاً کاربردی در بازار محسوب می‌شود و از نظر اطلاعات فاندامنتالی نیز شرایط بسیار خوبی را برای آن شاهد هستیم. اتفاقا به همین دلیل است که تعداد سرمایه‌گذاران بسیار زیادی در حال انجام معامله و هولد کردن این رمز ارز هستند و انتظار داریم که در آینده نه چندان دور شاهد افزایش قیمت‌های قابل توجه برای اس تی ایکس باشیم. قیمت این توکن در حال حاضر هنوز به یک دلار هم نرسیده اما پتانسیل سودآوری فوق العاده جذابی را برای آن انتظار داریم که می‌تواند نقطه عطفی برای سرمایه گذاری تمام کاربران در بازار ارز دیجیتال باشد.

ارز IMX

IMX توکن دیگری است که برای رسیدن به سود زیاد در بازار رمز ارزها می‌توانید روی آن حساب کنید و از جذابیت‌های آن برای سرمایه گذاری بهره ببرید. این توکن هم با قیمت زیر یک دلار در بازار در حال معامله است و تعداد کل سکه‌های در نظر گرفته شده برای آن نیز ۲ میلیارد واحد است که نشان از این دارد که تمام جزئیات لازم برای انتخاب ارز دیجیتال با سود بیشتر را دارا است.

ارز دیجیتال imx در گذشته موفق شده تا به قیمت حدود ۱۰ دلار هم برسد و با توجه به قیمتی که در حال حاضر دارا است،سود خیلی قابل توجهی داشته و ی تواند یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای قرار گرفتن در سبد سرمایه گذاری کاربران با سرمایه‌های محدود باشد.

ارز ایاس

در معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود نوبت به معرفی یکی از معروف‌ترین و جذاب‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار برای سرمایه گذاری در بازارهای زمانی میان مدت و طولانی مدت می‌رسد که با قیمت بسیار پایینی در حال معامله است. احتمالاً ارز دیجیتال ایاس را بشناسید و جذابیت‌های بسیار بالای آن را نیز درک کرده‌اید و می‌دانید که این رمز ارز چقدر می‌تواند کاربردی و هدفمند باشد. نکته بسیار جالب درباره ایاس این است که تمام فیلترهایی که در بالا به آنها اشاره کردیم را دارد و به همین دلیل است که پتانسیل سودآوری بسیار بالایی را برای آن انتظار داریم.

یاس در حال حاضر با قیمت زیر یک دلار در حال معامله است در حالی که قبلاً موفق شده تا خود را به نزدیکی‌های ۲۰ دلار هم برساند. تعداد کل توکن های ایاس حدود یک میلیارد واحد است که تمام آنها در بازار در حال گردش هستند و همین موضوع نشان می‌دهد که در آینده شاهد افزایش عرضه برای آن نخواهیم بود. ایاس حتی قبلاً موفق شده تا خود را به ۲۰ ارز دیجیتال برتر جهان نیز برساند و از این بابت یکی از توکن هایی است که ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی هم متوجه سرمایه‌های ما نخواهد کرد.

چه ارزی بخریم

ارز ایپ کوین

همچنین در میان ارز دیجیتال با سود بیشتر می‌توانیم به رمز ارزی به نام ایپ کوین نیز اشاره داشته باشیم که با قیمت زیر دو دلار در بازار در حال معامله است ولی تمام فیلترهای بالا را دارا بوده و پتانسیل سودآوری قابل توجهی هم دارد. اپی کوین در گذشته هم موفق شده تا قیمت‌های بسیار بالاتری را نسبت به قیمت فعلی خود رقم بزند و تکرار همان قیمت‌های قبلی هم می‌تواند سود قابل توجهی را در دسترس معامله‌گران و سرمایه‌گذاران این رمز ارز قرار دهد.

اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن با ریسک کم ولی پتانسیل سودآوری بسیار بالا در بازار هستید این توکن را حتماً مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و شرایط آن را به صورت دقیق تحلیل کنید تا در صورت داشتن شرایط مورد نظر شما آن را نیز در سبد سرمایه گذاری خود قرار دهید.

ارز مانا

معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود را با بررسی شرایط یکی از شناخته شده‌ترین و جذاب‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار ادامه می‌دهیم که در حال حاضر با قیمت‌های بسیار پایین و جذابی در بازار در حال معامله است و سرمایه گذاری بر روی آن می‌تواند سود قابل توجهی را در آینده برای تمام سرمایه‌گذاران به دنبال داشته باشد. ارز دیجیتال مانا دارای یک پلتفرم بسیار ایده‌آل در حوزه بازی‌های کامپیوتری است و اگر بخواهیم رمز ارزهای موجود در بازار را از نظر شرایط و بستر مناسب برای بازی‌های کامپیوتری لیست کنیم قطعاً مانا در این لیست در رتبه اول قرار خواهد گرفت.

ارز دیجیتال مانا هم در حوزه متاورس و هم در حوزه وب ۳ کاربرد دارد . البته قبلاً تمام توضیحات لازم برای آینده مانا را ارائه کرده‌ایم و خیلی به دنبال معرفی این رمز ارز نیستیم اما در هر حال لازم به یادآوری است که مانا پتانسیل بسیار بالایی برای سودآوری دارد و در صورتی که برای خرید آن اقدام کنید می‌توانید انتظار رسیدن به سودهای قابل توجه را در بازار داشته باشید. نکته بسیار مهم درباره این ارز دیجیتال این است که در حال حاضر تمام توکن های در نظر گرفته شده برای آن در بازار در حال گردش هستند و عملاً در آینده خیلی شاهد افزایش عرضه برای مانا نخواهیم بود و همین موضوع می‌تواند کلید افزایش قیمت قابل توجه آن در بازار باشد.

ارز RNDR

توکن بعدی که در این لیست قرار است آن را به شما معرفی کنیم ارز دیجیتالی با پتانسیل سودآوری بسیار بالا است که تا هم اکنون هم سود خیلی زیادی را در دسترس کاربران خود قرار داده است. توکن RNDR تا همین جا هم موفق شده تا سودآوری ۴۰۰۰ درصدی را برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد نماید و با وجود تمام پتانسیل‌های جذابی که در این رمز ارز وجود دارد قیمت آن در بازار زیر یک دلار است. در گذشته این توکن موفق شده تا به قیمت حدود ۸ دلاری هم برسد که فاصله قابل توجهی تا قیمت کنونی آن را شاهد هستیم.

تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای RNDR نزدیک به ۵۳۰ میلیون توکن است که در حال حاضر ۳۷۰ میلیون از این توکن ها در بازار در حال گردش هستند و این موضوع نشان می‌دهد که عرضه خیلی زیادی را نیز در آینده برای آن شاهد نخواهیم بود و همین موضوع می‌تواند نشانه‌ای برای افزایش قیمت‌های قابل توجه آن در بازار باشد.

از نظر حجم معاملات و ارزش بازار نیز RNDR شرایط بسیار خوبی دارد و در صورتی که آن را برای سرمایه گذاری و خرید انتخاب کنید می‌توانید به دنبال رسیدن به سودهای بسیار جذاب و قابل توجه در آینده باشید. در حال حاضر کاربران بسیار زیادی در سرتاسر جهان روی این رمز ارز تمرکز کرده و سرمایه‌های بسیار زیادی وارد آن می‌شود و به همین دلیل است که سرمایه گذاری بر روی آن را به شما توصیه می‌کنیم و اگر تاکنون شناخت کافی نسبت به آن نداشتید حتماً نیم نگاهی به شرایط آن در بازار داشته باشید.

ارز کاوا

معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود را با بررسی شرایط یکی از جذاب‌ترین و بهترین رمز ارزهای تعریف شده در بازار یعنی ارز دیجیتال کاوا ادامه می‌دهیم. کاوا از آن دسته از رمز ارزهایی است که مشاهده قیمت‌های فعلی برای آن آن را تبدیل به یک گزینه فوق العاده جذاب برای سرمایه گذاری کرده است و با بررسی شرایط اولیه کاوا با توجه به فاکتورهایی که در بالا به آنها اشاره کردیم خود ما هم تصمیم گرفتیم تا ارزیابی بیشتری بر روی شرایط کاوا برای سرمایه گذاری داشته باشیم تا در صورت امکان آن را نیز در لیست سبد سرمایه گذاری خود برای خرید قرار دهیم.

نکته بسیار جالب درباره کاوا این است که این رمز ارز در تاریخچه قیمتی خود حتی به ۹ دلار هم نزدیک شده اما در حال حاضر با قیمت زیر یک دلار در بازار در حال معامله است. تعداد کل توکن های در نظر گرفته شده برای کاوا کمتر از ۷۰۰ میلیون توکن است که تمام این توکن ها در بازار در حال گردش هستند. حجم معاملات ۱۹ میلیون دلاری و ارزش بازار ۵۰۰ میلیون دلاری سایر ویژگی‌هایی هستند که باعث شد تا کاوا را نیز در لیست رمزارزهایی با پتانسیل سودآوری بسیار بالا قرار دهیم.

برای کسانی که سرمایه خیلی زیادی در اختیار ندارند و به دنبال انتخاب گزینه‌هایی هستند که با ریسک بسیار پایین پتانسیل سودآوری قابل توجهی را برای آنها ایجاد کنند رمز ارزهایی مانند کاوا می‌توانند بهترین گزینه‌ها باشند. همچنین لازم به توضیح است که کاوا از نظر کاربردها و ویژگی‌ها نیز شرایط جذابی دارد و و تعداد کاربران خیلی زیادی هم آن را در بازار دنبال می‌نمایند که نشان از توجه بسیار زیاد معامله‌گران به آن دارد.

ارز کیک

ارز دیجیتال بعدی که برای رسیدن به سود بیشتر در بازار رمزارزها باید به معرفی آن بپردازیم یک رمز ارز کاملاً آشنا برای کاربران است و کسانی که صرافی پنکیک سواپ را می‌شناسند با توکن بومی این صرافی آشنا هستند. ارز دیجیتال کیک به عنوان توکن بومی صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواب از سوی این صرافی مورد حمایت قرار می‌گیرد و با توجه به شرایطی که دارد می‌تواند گزینه فوق العاده جذابی برای سرمایه گذاری در بازارهای زمانی میان مدت و طولانی مدت باشد.

کل توکن های در نظر گرفته شده برای ارز دیجیتال کیک ۷۵۰ میلیون توکن است که از این مقدار حدود ۲۸ درصد آنها در بازار در حال گردش هستند. کیک در حال حاضر با قیمت زیر دو دلار در بازار در حال معامله است ولی در گذشته حتی موفق شده به قیمت بیش از ۴۰ دلار نیز برسد که نشان از پتانسیل سودآوری بسیار زیاد برای آن دارد.

کیک از نظر حجم و ارزش بازار نیز شرایط بسیار خوبی دارد و با رسیدن به حجم معاملات ۲۰ میلیون دلاری و ارزش بازار ۳۰۰ میلیون دلاری تمام فیلترهای معرفی شده در بالا را دارد و از این نظر می‌تواند گزینه بسیار جذابی برای سرمایه گذاری در آینده باشد.

جمع بندی

در مقاله معرفی ارز دیجیتال با بیشترین سود سعی کردیم تا ابتدا روش‌ها و راه حل‌های کاربردی و حرفه‌ای برای پیدا کردن این ارزها را به شما معرفی کنیم و سپس با استفاده از همان روش‌ها و راه حل‌های بیان شده سعی کردیم تا توکن هایی را به شما معرفی کنیم که چنین شرایطی را دارا هستند. در واقع این مقاله می‌تواند بهترین و جذاب‌ترین سرنخ برای کسانی باشد که به دنبال یک سرمایه گذاری با سود بسیار جذاب در بازار ارز دیجیتال هستند و سرمایه محدودی هم دارند و انتخاب توکن برای آنها به این سادگی‌ها نیست. نکته بسیار جالب این است که خود ما هم از این نکات و موارد برای انتخاب بهترین توکن ها برای سود بیشتر در بازار ارز دیجیتال استفاده می‌کنیم و تمام توکن هایی که به آنها اشاره کردیم مورد بررسی و ارزیابی خود ما برای سرمایه گذاری نیز قرار می‌گیرند. پس ما نکات تجربی فوق العاده ارزشمندی را به شما معرفی کردیم که خود ما هم در حال استفاده از آنها هستیم و سعی کردیم تا تمام تجربیات خود را برای رسیدن به سود با شما در میان بگذاریم.

اگر به دنبال شناخته تمام نکات لازم برای انتخاب بهترین رمز ارزها برای سودآوری در بازار ارز دیجیتال هستید و یا سعی دارید تا با تمام تجربیات اساتید ما در کانون بورس آشنا شوید می‌توانید با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال به تمام این موارد دسترسی داشته باشید. البته کسانی که فرصت کافی برای شرکت در دوره‌های حضوری را ندارند می‌توانند با خرید دوره آموزش آنلاین ارز دیجیتال تمام این شرایط و موارد را در اختیار داشته و برای سرمایه گذاری در بازار از آنها استفاده کنند.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم تا اگر نقطه نظری درباره انتخاب ارز دیجیتال با بیشترین سود دارید و یا تجربه‌ای از فرایند سرمایه گذاری بر روی هر یک از توکن های معرفی شده در بالا را دارید، تجربیات خود را با ما در مجموعه کانون بورس در میان گذاشته تا ن طریق با تبادل تجربیات و دیدگاه‌ها امکان یک سرمایه گذاری بهتر و جذاب‌تر برای تمام کاربران ایرانی فراهم شود. همچنین اگر سوالی ذهن شما را به خود درگیر کرده می‌توانید سوالات خود را نیز با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ‌های لازم را به آنها ارائه کنیم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

6 پاسخ

 1. سلام . چجوری زودتر متوجه ارزهایی بشیم که تازه ایست شون و شرایط خوبی دارن ؟

 2. تجربه مو برا اون دسته از افراد که تازه پا این عرصه گذاشتن میگم:
  بدلیل کارمزد خیلی پایینش بر روی شبکه خودش یعنی Trc20 بهترین رمز ارز برای انتقال و جابجایی پول هست مخصوصا اگه بخوای مهاجرت هم بکنی همه جا پوله
  به طور مثال اگه بخواین ۱۰۰ رمز ارز تتر معادل ۱۰۰ دلار بر روی شبکه Trc20 که پایین‌ترین نرخ کارمزد رو فعلا همین شبکه داره انتقال بدین به ازای هر انتقال ۱ واحد رمز ارز تتر (USDT) معادل یک دلار با قیمت فعلی ۵۲۰۰۰ تومان کارمزد ازتون کسر میشه هر مبلغی میخواد باشه فرقی نمیکنه البته غیر کارمزد صرافی،این کارمزد فقط برا بلاکچین هست
  ولی همین مبلغ رو با استفاده از خوده رمز ارز ترون (trx) بر روی همین شبکه خودش (Trc20) نهایتا باکارمزد صرافی که اگه خیلی دندون گرد هم باشه نهایت سه ترون میشه
  تازه اگه از کیف پولهای خوده ترون استفاده کنید برای انتقال از کیف پول به کیف پول که دیگه چیزی کسر نمیشه مجانیه انگار به طور مثال من (کیف ترون لینک به ترون لینک) امتحان کردم اصلا چیزی کارمزد کسر نمیشه مجانیه انگار نهایتا از ۱۰۰ تا تک تومنی بالا نمیره ولی از صرافی به کیف پول جمعا کل کارمزدش با قیمت فعلی ترون نهایت بین ۲ تا ۳ واحد رمز ارز TRXیا همون ترون در میاد همون بین ۷۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان بالاتر نمیره حالا هر مبلغی میخواد باشه

 3. با سلام و احترام. همینکه نظرتون کمک و جلوگیری از ضرر و سود کردن هم میهنانتون هست کاری انسانی و خداپسندانه است. با وضعیت اقتصادی که امروز گریبان مردمو گرفته دنبال راهی میکردن که بلکه بتوانند به زندگی خود سروسامان بدهند. اگر اینهم زیاد باشد.میخواهند زندگی کنند با حداقل فشار اقتصادی. خدا شما و هر آنکس که بفکر همتوعش هست را عاقبت بخیر کند.?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: