لوگو کانون بورس

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری که همین الان باید بخریم

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری می‌تواند تبدیل به یک فرصت بسیار فوق‌العاده برای رشد سرمایه های کاربران باشد. انتخاب یک ارز دیجیتال مناسب و عالی با قیمت پایین و پتانسیل رشد بالا، همان چیزی است که تمام تریدرها در سرتاسر جهان به دنبال آن هستند. برای اینکه بتوانید به چنین ارز دیجیتالی دسترسی پیدا کنید، لازم دانستیم تا بهترین های موجود در بازار را با شما در میان بگذاریم. شناخت این رمز ارزها اولین قدم برای داشتن یک سرمایه گذاری ایده آل است. در حال حاضر پیدا کردن ارز دیجیتال ارزان و آینده دار دغدغه همه کاربران است. در این مقاله به مجموعه کاملی از رمز ارزهای ارزان قیمت دسترسی خواهید داشت که در می‌توانید با کمی دقت چند مورد از آنها را برای سرمایه گذاری انتخاب و آینده مالی زندگی خود را تضمین کنید. آموزش رایگان ارز دیجیتال و شرکت در دوره ارز دیجیتال همگی برای رسیدن به شناخت کافی نسبت به این چنین رمز ارزهایی صورت می‌پذیرد.

نکته مهم:

هدف از معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری در این مقاله سیگنال دهی نیست. از این رو به این رمز ارزها تنها به عنوان ارزهای دیجیتال متسعد برای رشد نگاه کرده و برای انتخاب بهترین گزینه روی آنها مطالعات بیشتری داشته باشید.

راهنمای مطالعه نمایش

 

چرا بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری ؟

ارز دیجیتال شیبا اینو در یک سال گذشته بیش از ۲۸۰۰۰۰۰ برابر شده است. در واقع اگر شما در سال گذشته ۱ میلیون تومان از این رمز ارز را می خریدید، در حال حاضر دارایی شما به بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان رسیده بود. اما انتخاب یک رمز ارز با این پتانسیل رشد به این سادگی ها هم نیست.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید از این جهت اهمیت دارد که شما بتوانید سرمایه های کم خود را با یک رشد فوق‌العاده روبرو کنید. برای کسانی که سرمایه های زیادی برای قرار دادن در بازار ارزهای دیجیتال دارند، انتخاب ارزهای دیجیتال مناسب ساده‌تر است. ارز دیجیتال بیت کوین، ارز دیجیتال اتریوم، ارز دیجیتال سولانا و ده‌ها رمز ارز دیگر را می‌توان در سبد چنین افرادی قرار دارد. اما اهمیت شناخت ارز دیجیتال ارزان و آینده دار زمانی مشخص می شود که قرار است با سرمایه های خیلی کم برای ورود به بازار رمز ارزها اقدام کنید. در چنین واقعی سرمایه گذاری روی چنین ارزهای دیجیتالی خیلی منطقی به نظر نمی رسد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید احتمالاً برای همه مناسب است اما بیشتر برای کسانی مناسب‌تر است که قدرت خرید خیلی زیادی ندارند. برای درک این موضوع شما را با یک مثال ساده همراه می کنیم.

قیمت بیت کوین در حال حاضر حوالی ۴۵۰۰۰ دلار در حال معامله است. همه ما با استعداد رشد بیت کوین آشنا هستیم و می دانیم که این رمز ارز آینده درخشانی دارد. از این رو سرمایه گذاری روی آن اطمینان بیشتری هم خواهد داشت. اما با فرض اینکه قیمت بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار برای هر واحد برسد  و یا حتی بیت کوین قیمت ۱ میلیون دلار در هر واحد را تجربه کند، به ترتیب شاهد رشد تقریباً ۲ برابری و ۲۰ برابری برای سرمایه های فردی هستیم که هم اکنون بیت کوین بخرد.

این رشد را مقایسه کنید با ارز دیجیتال ارزان قیمت ۰.۰۰۰۰۱ دلاری. چنین رمز ارزی تنها با رسیدن به قیمت ۱ دلار می‌تواند سرمایه سرمایه گذاران را ۱۰۰,۰۰۰ برابر کند. به همین دلیل است که انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری می‌تواند یک فرصت ایده آل را برای تریدرهای به دنبال داشته باشد. چنین فرصت هایی بیشتر برای کسانی مناسب است که به دنبال رسیدن به سودهای قابل توجه با سرمایه های کم هستند. افرادی که از خرید بیت کوین ۴۵۰۰۰ دلاری عاجز بوده و تمایلی به سرمایه گذاری در آن را ندارند.

سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال ارزان و ریسک های آن

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری هر چند جذابیت های زیادی دارد، اما ریسک هایی را نیز با خود به دنبال خواهد داشت. انتخاب نادرست و عدم دقت به ویژگی های یک ارز دیجیتال خوب باعث می شود تا این فرایند شرایط کاملاً برعکسی برای تریدر به دنبال داشته ون باعث از بین رفتن سرمایه های وی شود. نکات بسیار زیادی باید مورد بررسی قرار گیرند تا شما دست به انتخاب ارز دیجیتال ارزان و آینده دار بزنیم. انتخاب یک رمز ارز اشتباه می‌تواند ریسک های زیر را به دنبال داشته باشد:

 • ضرر تا از بین رفتن تمام سرمایه اولیه
 • سود اما عدم امکان برداشت سرمایه
 • سود همراه با امکان برداشت سرمایه با کارمزد بسیار بالا

مشاهده می کنید که سرمایه گذاری روی رمز ارزهای با قیمت پایین و کم آن قدرها هم کم ریسک نیست. تصور کنید که احتمال از بین رفتن بیت کوین در برابر شیبا اینو چقدر است؟ پر واضح است که امید داشتن به رشد چند برابر سرمایه ها با خرید ارز دیجیتال ارزان و آینده دار آن قدرها هم کم ریسک نیست و می‌تواند باعث نابودی تمام سرمایه های تریدرها شود. پر واضح است که خرید چنین ارزهایی دیجیتالی از رمز ارزهای شناخته شده ریسک به مراتب بیشتری دارد. از این رو توصیه می کنیم در این باره نهایت دقت را داشته باشید. رعایت نکات زیر می‌تواند شما را از ریسک های خیلی بالا در امان نگه دارد:

 • هرگز سرمایه های خیلی زیادی را روی این رمز ارزها قرار نداده و در این بار نهایت دقت به مدیریت سرمایه خود داشته باشید.
 • از خرید این رمز ارزها با کل سرمایه خودداری کنید.
 • حتماً هدف قیمتی برای خود تعیین کرده و در زمان مناسب با سود کافی از آنها خارج شوید.
 • سعی کنید بلافاصله بعد از رسیدن به سود کافی سرمایه های خود را به رمز ارزهای آینده دارتر و قدرتمند انتقال دهید.
 • در انتخاب رمز ارزها نیز خیلی ریسکی عمل نکرده و جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال ارزان و آینده دار و مزیت های آن

سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال ارزان و آینده دار مزیت های خاص خود را دارد. اتفاقاً به دلیل همین مزیت ها است که خیلی‌ها به دنبال وارد کردن سرمایه های خود به این بازار هستند. از جمله مهم ترین مزیت های سرمایه گذاری روی این دست از سرمایه ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم نیاز به سرمایه خیلی زیاد
 • امکان رسیدن به سودهای چند صد برابری
 • امکان رشد مالی برای افراد با سرمایه های کم

تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال ارز دیجیتال

امید به میلیاردر شدن در آینده است که باعث ورود بسیاری از تریدرها به بازار رمز ارزها می شود. روش های سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هر کدام تا حدی این امید را برای کاربران زنده می‌نمایند. بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری نیز می‌تواند یکی از این ایده‌ها و روش ها باشد. اما فراموش نکنید که نباید از حول حلیم در دیگ بیفتید.

آیا هر ارز دیجیتال ارزان قیمتی برای خرید و سرمایه گذاری مناسب است؟

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری باید ویژگی های و شرایط خاصی داشته باشد. اصلی ترین ویژگی این رمز ارزها ارزان بودن آنها است. دقت کنید که در این مقاله در حال معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری به شما نیستیم، بلکه بهترین های ارزان قیمت را به شما معرفی می کنیم. در میان ارزان قیمت ها نیز می‌توان مواردی را پیدا کرد که به نسبت قیمت بیشتری دارند و سرمایه گذاری روی آنها ریسک کمتری دارد. پر واضح است که خرید هر رمز ارزی با قیمت ارزان نمی‌تواند انتخاب خوبی برای تریدر باشد. خیلی از کاربران بر این باورند که همه رمز ارزها روزی سود قابل توجهی را به تریدرها خواهند داد. اما در ادامه بررسی می کنیم که این تصور آن قدرها هم درست نیست.

چگونه بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری را بشناسیم؟

انتخاب بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری و خرید باید تحت تاثیر فاکتورهای مهمی صورت پذیرد. برای اینکه در انتخاب این رمز ارزها بهتر عمل کنید، دقت به مراحل زیر لازم خواهد بود:

 • بهتر است ابتدا از تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال آغاز کنید.
 • سپس نوبت به بررسی شرایط آن در بازار می رسد.
 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مورد نظر را نیز نباید فراموش کنید.
 • نکته مهم در انتخاب این ارزها حجم معاملات آنها است. رمز ارزهایی با حجم معاملات پایین را از لیست خود خارج نمایید. این دست از ارزهای دیجیتال حتی در صورت رسیدن به رشد قابل توجه نیز ممکن است باز هم زیان ده باشند. سعی کنید سراغ رمز ارزهایی بروید که امکان فروش آنها نیز برای شما وجود داشته باشد.
 • تعداد سکه های در گردش و تعداد کل سکه های در دسترس از آن رمز ارز نیز نکته مهمی در این انتخاب است.
 • حتماً به پروژه و کاربردهای ارز دیجیتال مورد نظر نیز دقت کنید.
 • سرمایه گذاران و شرکت‌های حامی نیز اهمیت بسیار بالایی در این انتخاب خواهند داشت.

حتی بررسی تمام این عوامل نیز نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت شما در انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری باشد. اما با این حال این موارد و چک کردن آنها احتمال ریسک را برای شما به حداقل خواهد رساند و باعث می شود تا شما دیگر نگران از بین رفتن سرمایه های گرانقدر خود نباشید.

ارز دیجیتال ارزان و آینده دار داریم؟

ارز دیجیتال ارزان و آینده دار داریم یا خیر؟ خیلی از تریدرهای مطرح جهانی سرمایه های خود را روی چند رمز ارز مشهور از جمله بیت کوین، اتریوم، باینناس کوین و … قرار داده و از اضافه کردن آلت کوین های دیگر به سبد سرمایه گذاری خود اجتناب می گذارند. دلیل این افراد نیز کاملاً روشن و منطقی است. از این رو نمی‌توان به آنها ایراد گرفت. در این اما رمز ارزهایی هم هستند که با وجود قیمت پایین از هم اکنون می‌توان آینده خوبی برای آنها بر شمرد. البته لیست ما در این مقاله همگی از میان این ارز ها نیست. مواردی مانند کاردانو، استلار، ایاس و حتی ریپل می‌توانند شرایط خوبی در آینده داشته باشند.

بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت برای خرید

نوبت به معرفی بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت می رسد. دقت داشته باشید که قرار نیست:

 • همه این رمز ارزها به قیمت های میلیون دلاری برسند.
 • همه این رمز ارزها رشد قابل ملاحظه ای داشته باشند.
 • این رمز ارزها را تا ابد و تا ۱۰ سال نگهداری کنید.

هدف ما از معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در واقع معرفی ارزهای دیجیتالی است که می‌توانند سود خوبی به تریدرهای این بازار ارائه نمایند. از این رو بیشتر باید به آنها به دید سرمایه گذاری میان مدت چند ساله یا حتی چند ماهه نگاه کنید. در ادامه سعی کرده‌ایم تا در کنار معرفی ارز های دیجیتال ارزان و آینده دار به معرفی تارگت ها و اهداف قیمتی آنها نیز بپردازیم تا تریدرها تکلیف مشخصی در این باره داشته باشند.

خیلی از تریدرها در سال های گذشته با خرید ارز دیجیتال ارزان قیمت به سود خوبی رسیده اما با طمع زیاد و نگه داشتن بیش از حد آنها علاوه بر از دست دادن همه سودها، حتی در حال حاضر در ضررهای هنگفتی نیز هستند. از این رو توصیه می کنیم که در این بازار ره رعایت حد سود و حد ضرر دقت زیادی کرده و به فکر میلیاردر شدن با یک خرید نباشید. این مسیر باید پله به پله طی شود.

۱- دوج کوین – DogeCoin (Doge)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۱۵ ۱ دلار ۶۶۷ % متوسط ۶۶,۷۰۰,۰۰۰

یکی از گزینه ها برای قرار گرفتن در لیست ارز دیجیتال ارزان و آینده دار دوج کوین است. این رمز ارز در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۱۵ در حال معامله بوده و در رتبه ۱۲ از بهترین ارزهای دیجیتال در سایت کوین مارکت کپ قرار گرفته است. این رمز ارز در ابتدا بدون هیچ هدف و کاربردی توسعه پیدا کرد و در ادامه با حمایت کارآفرین مطرح آمریکایی یعنی ایلان ماسک طرفداران زیادی برای خود جمع کرد.

دوج کوین در حال حاضر بیش از ۱۳۲.۶ میلیارد سکه در گردش در بازار دارد. این موضوع به این معنی است که رسیدن قیمت دوج کوین به ۱ دلار ارزش بازار آن را به بیش از ۱۳۲ میلیارد دلار می رساند. در حالی که در همین لحظه رمز ارزهای فوق‌العاده‌ای مانند تتر، سولانا، باینناس کوین و کاردانو به این عدد نزدیک هم نشده‌اند. تنها بیت کوین و اتریوم ارزش بازار بیشتر از ۱۰۰ میلیارد دلار دارند. از این رو برای رسیدن دوج کوین به ارزش ۱ دلاری به این زودی ها نباید امیدوار بود. جایگزین شدن بیت کوین و اتریوم با دوج کوین نیز بیشتر شبیه یک شوخی است که برخی از سرمایه گذاران تازه کار با بازار رمز ارزها دارند.

البته حجم معاملات بیش از ۳۷۸ میلیون دلاری دوج کوین جای امیدواری باقی گذاشته تا این رمز ارز از حالت ارز دیجیتال شت کوین خارج شود. با این حال توصیه می کنیم روی دوج کوین بیش از ۱ دلار حساب ویژه ای نداشته باشید.

۲- شیبا اینو – Shiba Inu (SHIB)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۰۰۰۲۷ ۰.۰۰۰۱ ۳۷۰ خیلی زیاد ۳۷ میلیون تومان

یکی دیگر از گزینه ها در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید رمز ارز شیبا است که در چند ماه گذشته سر و صدای زیادی داشته است. رمز ارزی که نه از نظر تکنیکالی و نه از نظر فاندامنتالی شرایط خوبی برای رشد نداشته و خیلی نباید روی آن حساب ویژه ای داشته باشید. حتی رسیدن به این هدف قیمتی را نمی‌توان برای یک سال آینده در این رمز ارز متصور بود.

هر چند شیبا اینو با حجم معاملات بیش از ۶۴۰ میلیون دلاری حتی از دوج کوین نیز شرایط بهتری دارد، اما قیمت پایین آن را می‌توان اصلی ترین دلیل برای این موضوع دانست.

۳- استلار – Stellar (XLM)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۲۶ ۲ دلار ۷۷۰ % خیلی کم ۷۷ میلیون تومان

استلار نیز یکی دیگر از گزینه های خوب برای معرفی به عنوان بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری است. استلار یکی از بهترین رمز ارزهایی است که با قیمت پایین در حال معامله است. این رمز ارز در حال حاضر با ارزش بازار حدود ۶.۳ میلیارد دلاری در رتبه ۲۹ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته است. این رمز ارز را نیز می‌توان به عنوان یکی از گزینه های سرمایه گذاری عالی در بازار رمز ارزها در نظر گرفت.

داشتن یک پروژه عالی و کاربردی و هم چنین شرکت‌های حمایت کننده زیاد باعث شده تا استلار تبدیل به یک پروژه جذاب برای سرمایه گذاری نیز شود. اما باید در نظر بگیرید که این رمز ارز قرار نیست با رشدهای انفجاری مانند میم کوین ها به مسیر خود ادامه دهد. از این رو نباید به آن مانند یک بمب انفجاری برای رسیدن به میلیون ها دلار سرمایه نگاه کرد. اما با این حال سرمایه گذاری روی آن می‌تواند آینده قابل توجهی را برای تریدرها در دید بلند مدت رقم بزند.

۴- کاردانو – Cardano (ADA)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۱.۱۵ ۴.۲ دلار ۳۶۵ % خیلی کم ۳۶,۵۰۰,۰۰۰

این مقاله در تاریخ ۲۰ دی سال ۱۴۰۰ در حال نگارش است. اگر آب در دست دارید، زمین بگذارید آدا را به عنوان یکی از گزینه های عالی به عنوان بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری بخرید. کاردانو در حال حاضر با ارزش بازار نزدیک به ۳۸.۵ میلیارد دلاری در رتبه ۷ بهترین ارزهای دیجیتال قرار گرفته و داشتن قیمت نزدیک به ۱ دلار می‌تواند فرصتی عالی برای خرید آن باشد. اگر این رمز ارز را در سبد سرمایه گذاری خود دارید، آن را نگهداری کرده و تحت تاثیر هیجانات بازار نفروشید. آدا حتی پتانسیل رسیدن به قیمت های بیشتری را نیز دارا است که البته باید به مرور زمان به آن پرداخته شود.

کمتر کسی را می‌توان در بازار ارزهای دیجیتال پیدا کرد که ارز دیجیتال کاردانو را یکی از بهترین این بازار معرفی نکند. کاردانو با شرایط خوبی که در شبکه بلاک چین خود دارد، یکی از رمز ارزهای آینده دار خواهد بود. این رمز ارز حتی می‌تواند در بسیاری از بخش ها بهتر از اتریوم و بیت کوین عمل نماید.

۵- ترون – Tron (TRX)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۶۵ ۰.۲ ۳۰۸ % خیلی کم ۳۰,۸۰۰,۰۰۰

یکی دیگر از بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت ترون است. ترون نیز به عنوان یک ارز دیجیتال با اهداف بلند و کاربردی و هم چنین ارزش بازار فعلی ۶.۷ میلیارد دلاری گزینه خوبی برای سرمایه گذاری برای بلند مدت است. این رمز ارز در حال حاضر در رتبه ۲۸ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته و به دلیل کاربرد بسیار زیادی که در شبکه انتقال ارزهای دیجیتال دارد، می‌تواند پتانسیل زیادی برای رشد از نظر قیمتی نیز داشته باشد.

سرمایه گذاران زیادی در جهان در حال حاضر ارز دیجیتال ترون را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری معرفی می‌نمایند. شما نیز می‌توانید برای یک سرمایه گذاری بلند مدت آینده دار روی این رمز ارز نیز حساب ویژه ای داشته باشید.

۶- ریپل – Riplle (XRP)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۷۴ ۲ ۲۷۰ خیلی کم ۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اگر به دنبال ارز دیجیتال ارزان و آینده دار هستید، ریپل می‌تواند یکی از گزینه های عالی برای شما باشد. ریپل در حال حاضر دارای ارز بازار ۳۵ میلیارد دلاری است و در رتبه ۸ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته است. این رمز ارز نیز به دلیل کاربردهای بسیار زیاد و داشتن شبکه بلاک چین عالی به عنوان یکی از آینده دارترین رمز ارزها شناخته می شود. البته که ریپل رمز ارزی برای سرمایه گذاری کوتاه مدت نیست و در بازه زمانی کوتاه خیلی نمی‌توان از آن انتظار رشدهای قابل توجه داشت. اما با این حال برای بازه های زمانی طولانی مدت می‌توان برای ریپل پتانسیل رشد قابل توجهی انتظار داشت.

۷- بیت تورنت – Bittorent (BTT)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۰۲۵ ۰.۰۲ ۸۰۰ متوسط ۸۰ میلیون تومان

هم چنین بیت تورنت را نیز می‌توان یکی از گزینه ها در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در نظر گرفت. این رمز ارز در حال حاضر باز ارزش بازار ۲.۵ میلیارد دلاری در رتبه ۵۳ بهترین ارزهای جهان قرار گرفته است. بیت تورنت در ماه های اخیر توجهات زیادی را به خود جلب کرده و اهداف جالب توجهی هم برای آن در نظر گرفته شده است. این رمز ارز توسط جاستین سان (موسس ارز دیجیتال ترون) توسعه پیدا کرده و اداره می شود. از این رو تیم بسیار قدرتمندی را نیز در پشت سر خود می بیند.

۸- کریپتو دات کام – Crypto.Com (CRO)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۴۵ ۱ ۲۲۲ کم ۲۲,۲۰۰,۰۰۰

کریپتو دات کام نیز یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار است.  برای کسانی که به دنبال رمز ارزهایی با قابلیت و پتانسیل رشد قابل توجه در دراز مدت هستند، دقت به رمز ارزهایی مانند cro می‌تواند آنها را به نتیجه مطلوب برساند. این رمز ارز توسط صرافی به همین نام توسعه پیدا کرده و به عنوان یک ارز دیجیتال مبتنی بر صرافی شناخته می شود. شرایطی که باینناس کوین یا کوکوین نیز دارا هستند. این رمز قبلاً قیمت ۱ دلاری را تجربه کرده و رسیدن دوباره این قیمت برای آن حتی در بازه های زمانی میان مدت نیز چندان چالش برانگیز نخواهد بود. ارزش بازار cro در حال حاضر حدود ۱۱.۴ میلیارد دلار است.

۹- نم – Nem (XEM)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۱۱ ۰.۲ ۱۸۱ % زیاد ۱۸,۱۰۰,۰۰۰ تومان

یکی دیگر از بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت بازار NEM است. این رمز ارز در حال حاضر ارزش بازار ۱ میلیارد دلاری داشته و در رتبه ۸۸ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته است. تعداد کل سکه های در گردش آن نیز ۹ میلیارد سکه می‌باشد. با توجه به قیمت پایینی که دارد، گزینه جالبی برای سرمایه گذاری بوده و کاربران می‌توانند روی آن نیز حساب کنند. البته با توجه به شرایط و اطلاعات فاندامنتالی نباید انتظار رشد های چندین هزار برابری برای آن داشته باشید. این رمز ارز اما تجربه رسیدن به قیمت ۰.۲ دلاری را دارا بوده و دوباره می‌تواند چنین شرایطی را تجربه کند.

۱۰- اومیسگو – Omise (OMG)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۵.۱۵ ۲۰ دلار ۳۸۸ کم ۳۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان

لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید نیاز به معرفی رمز ارزی مانند OMG هم دارد. این ارز دیجیتال در حال حاضر با ارزش بازار ۷۲۱ میلیون دلاری در رتبه ۴ بهترین ارزهای دیجیتالی قرار گرفته است. رسیدن به قیمت ۲۰ دلاری که خیلی هم برای آن بعید به نظر نمی رسد، می‌تواند سرمایه های کاربران را در حال حاضر بیش از ۴ برابر نماید. اتفاقی که حتی برای میان مدت نیز می‌توان برای این رمز ارز متصور بود. این رمز ارز که بیشتر با کاربرد قرار گرفتن در مقام پرداخت در شبکه های مختلف توسعه پیدا کرده است، می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. اتفاقی که خیلی زود باید در شبکه OMG منتظر آن باشیم.

۱۱- توکن بت – Basic Attention Token (BAT)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۱.۰۳ ۲ دلار ۱۹۴ متوسط ۱۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان

توکن بت را ن نیز می‌توان یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار نامید. این رمز ارز در حال حاضر با ارزش بازار بیش از ۱.۵ میلیارد دلاری در رتبه ۷۳ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته است. قیمت آن در گذشته به نزدیکی های ۲ دلار رسیده و در حال حاضر رسیدن به این قیمت برای آن حتی در میان مدت هم خیلی بعید نیست. توکنی که در شبکه اتریوم توسعه پیدا کرده و می‌توان آن را در صنعت WEB3 دسته بندی کرد. به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران به سمت خرید و فروش آن کشیده شده و در حال حاضر جذابیت خوبی برای سرمایه گذاری هم دارد.

۱۲- استیم – Steem (Steem)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۴۰۴۴ ۱.۵ دلار ۳۷۵ متوسط ۳۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

استیم را نیز می‌توان در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در نظر گرفت. این رمز ارز قبلاً قیمت های بسیار بالاتری را نیز تجربه کرده است. از این رو رسیدن به قیمت ۱.۵ دلاری برای آن خیلی بعید نخواهد بود. این رمز ارز یک کوین است که هنوز استخراج تمام سکه های آن به پایان نرسیده است. با ارزش بازار ۱۶۰ میلیون دلاری نیز در حال حاضر در رتبه ۳۲۱ بهترین رازهای جهان قرار گرفته است. رمز ارزی که در صنعت WEB3 توسعه پیدا کرده و در آینده می‌تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. در این صنعت هر چند توکن های بسیار زیادی داریم، اما با این حال تعداد کوین های زیادی برای آن توسعه پیدا نکرده است. استیم می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها در این باره باشد.

۱۳- وی چین – Vechain (VET)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۷۶ ۰.۲ دلار ۲۶۳ متوسط ۲۶,۳۰۰,۰۰۰ تومان

وی چین نیز از جمله بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری در میان مدت و بلند مدت است. برخی از رمز ارزها علاوه بر پتانسیل سوددهی بالا از جمله ارزهای دیجیتال آینده دار نیز محسوب می شوند. وی چین نیز یکی از این رمز ارزها است. وی چین در حال حاضر با ارزش بازار ۴.۷ میلیارد دلاری در رتبه ۳۴ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. رسیدن قیمت این رمز ارز حتی به ۱ دلار هم چندان بعید نیست  با توجه به ماهیت آن در استفاده از قراردادهای هوشمند چنین تصوری از آن وجود دارد. با این حال شما می‌توانید برای پیش برد اهداف خود در امر سرمایه گذاری تا حد سود ۰.۲ دلاری بخش قابل توجهی از سرمایه خود را از آن خارج کرده و برای رسیدن به سودهای بیشتر با سرمایه کمتری اقدام کنید.

۱۴- ایاس – EOS (EOS)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۲.۷۲ ۱۰ ۳۶۷ متوسط ۳۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان

نمی‌توان صحبت از بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید نمود و حرفی از ایاس نیاورد. این رمز ارز به دلیل کاربردهای بسیار زیادی که دارد، در سبد سرمایه گذاری افراد زیادی قرار گرفته و خیلی‌ها از آن به عنوان یکی از آینده دارترین رمز ارزهای جهان یاد می‌نمایند. از این رو توصیه می کنیم که حتماً بخشی از سرمایه های خود را روی این رمز ارز قرار دهید. رسیدن به قیمت ۱۰ دلاری هم برای ایاس چندان دور از انتظار نیست. زیرا این رمز ارز قبلاً هم این قیمت را تجربه کرده است.

ایاس در حال حاضر با ارزش بازار ۲.۶ میلیارد دلاری به عنوان ارز دیجیتال شماره ۵۱ جهان شناخته شده و تریدرهای زیادی در سطح جهان دست به تحلیل و پیش بینی این رمز ارز زده و از آن انتظار قیمت های بسیار بالاتری را دارند.

۱۵- یوتا – IOTA (MIOTA)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۱.۱ ۲ دلار ۱۸۱ % متوسط ۱۸,۱۰۰,۰۰۰ تومان

ارز دیجیتال یوتا با ارزش بازار حدود ۳ میلیارد دلاری در حال حاضر در رتبه ۴۸ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. اگر به سیر تحولات یوتا در سال های اخیر و روند رو به رشد آن نگاه کرده باشید، به راحتی درک می کنید که چرا باید آن را نیز در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری قرار دهیم. شما می‌توانید با سرمایه گذاری روی این رمز ارز در میان مدت انتظار رسیدن به سودهای قابل توجهی داشته باشید. یوتا تا قبل از این قیمت های بالاتر از ۲ دلار را نیز تجربه کرده است و امکان رسیدن آن به این قیمت در میان مدت چندان هم دور از انتظار نخواهد بود.

۱۶- آنتولوژی – Ont (ONT)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۵۹ ۲ ۳۳۹ زیاد ۳۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان

آنتولوژی را نیز می‌توان یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار نامید. این رمز ارز با ارزش بازار ۵۱۷ میلیون دلاری در رتبه ۱۳۱ بهترین ارزها قرار گرفته است. رمز ارزی که در آن واحد کاربردها و اهداف چند اکوسیستم از جمله اکوسیستم های پولکادات، باینناس اسمارت چین و فانتوم را دارا است. از این رو می‌توان به آن امیدوار بود که در آینده شرایط بسیار ایده آلی داشته و امکان رسیدن به قیمت های بالایی از آن می‌رود. البته سرمایه گذاری بلند مدت و با ارقام بالا را روی این رمز ارز پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است در این باره نهایت دقت و بررسی را به عمل آورده و سپس برای آن اقدام کنید.

۱۷- سینتتیکس – Synthetix (SNX)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۴.۹۲ ۲۰ دلار ۴۰۶ % زیاد ۴۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان

از دیگر بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت می‌توان به سینتتیکس اشاره نمود. این رمز ارز با داشتن ارزش بازار ۵۶۷ میلیون دلاری در رتبه ۱۲۵ بهترین ارزهای جهان قرار گرفته و در گذشته قیمت های بسیار بالایی را نیز تجربه کرده است. پیک قیمت تاریخی این رمز ارز ۲۹ دلار است و در حال حاضر در قیمت بسیار پایینی نسبت به گذشته خود در حال معامله است. از این توکن که در پروژه دیفای تعریف شده، انتظار رسیدن به قیمت های بالایی می‌رود. هم چنین با وجود رقبای بسیار خوب رسیدن بها این قیمت و این رتبه نشان از مناسب بودن شبکه آن دارد.

۱۸- پلیگان – Polygon (MATIC)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۲.۰۴ ۴ ۱۹۶ % کم ۱۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان

ماتیک نیز یکی از گزینه هایی است که می‌توان آن را نیز در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری قرار داد. این رمز ارز با ارزش بازار ۱۴.۵ میلیارد دلاری در حال حاضر در رتبه ۱۴ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته است. رسیدن قیمت ماتیک به ارقامی مانند ۴ دلار خیلی دور از انتظار نیست و حتی بسیاری از تحلیل گران قیمت های به مراتب بیشتری را نیز برای این رمز ارز متصور هستند. با توجه به قیمتی پایینی که ماتیک نسبت به سایر رمز ارزهای رتبه بالا اعم از بیت کوین یا سولانا دارد، سرمایه گذاری روی آن به مراتب می‌تواند روند بهتری را برای کاربران به دنبال داشته  و شرایط خوبی را برای آنها ایجاد نماید. تاکنون نزدیک به ۷ میلیارد از ۱۰ میلیارد سکه ماتیک استخراج شده و تمام شدن تعداد سکه های کل این رمز ارز می‌تواند شرایط لازم برای رشد انفجاری آن را نیز به دنبال داشته باشد.

۱۹- مانا دیسنترالند – Decentraland (MANA)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۲.۸۱ ۶ دلار ۲۱۳ % کم ۲۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

مانا نیز در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید قرار می‌گیرد. این رمز ارز به دلیل شرایط کاربری که دارد، در ماه های اخیر با حمایت های بسیار زیادی روبرو شده و سرعت رشد چند برابری نیز پیدا کرده است. مانا در حال حاضر با ارز بازار ۵.۱ میلیارد دلاری در رتبه ۳۲ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته و از این رو انتظار می‌رود تا خیلی زود شاهد افزایش قیمت های بیشتری نیز در آن باشیم. این روز ارز یکی از اصلی ترین رمز ارزها در پروژه متاورس است که هیاهوی زیادی در اینترنت به راه انداخته و رسیدن آن به قیمت های ۶ دلاری کاملاً منطقی به نظر می رسد. از این رو توصیه می کنیم که حتماً این رمز ارز را نیز در لیست سرمایه گذاری های خود قرار دهید. در غیر این صورت ممکن اس در آینده ای نزدیک حسرت این فرصت سوزی را بخورید.

۲۰- انجین کوین – Enjin Coin (ENJ)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۲.۲۳ ۵.۶ دلار ۲۵۱ % کم ۲۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان

انجین کوین را نیز می‌توان یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار نامیدن این رمز ارز ها در پروژه متاورس توسعه پیدا کرده، در حال حاضر با داشتن ارزش بازار ۱.۹ میلیارد دلاری در رتبه ۶۴ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته است. رمز ارزی که استعداد زیادی برای رشد و رسیدن به قیمت های بالا دارد. این رمز ارز یک ارز دیجیتال کاربردی در زمینه گیمینگ و مدیا است. در حال حاضر شرکت‌های زیادی هم به دنبال استفاده از آن هستند. همین مورد می‌توان در آینده ای نه چندان دور آن را تبدیل به یکی از بهترین های بازار کند. از این رو افزایش قیمت آن نیز در ماه های آینده خیلی دور از انتظار نخواهد بود.

۲۱- فت – Fetch.ai (FET)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۴۴ ۱.۲ دلار ۲۷۲ % زیاد ۲۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان

رمز ارز فت با ارزش بازار ۳۳۵ میلیون دلاری در رتبه ۱۵۶ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است. این رمز ارز در حال حاضر با قیمت ۰.۴۴ دلاری معامله می شود که برای رمز ارزی با شرایط آن قیمتی پایینی است. البته نباید انتظار رسیدن به قیمت های چندین هزار دلاری به این زودی ها برای آن داشته باشید، اما به دلیل کاربردها و ویژگی های، فت را نیز باید در دسته بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت قرار دهیم. این رمز ارز نیز در دسته ارزهای دیجیتال توسعه یافته برای صنعت Web3 است. از این رو استقبال قابل توجهی از آن شده است.

۲۲- ارکید – Orchid (OXT)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۳۱۴۱ ۱ دلار ۳۳۳ % زیاد ۳۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری نیاز به بررسی موارد مختلفی دارد. تنها در این صورت است که امکان رسیدن به سودهای قابل توجه با ریسک کم برای کاربران وجود خواهد داشت. در غیر این صورت ممکن است شرایط کاملاً پیچیده شود. ارکید از جمله رمز ارزهایی است که می‌تواند در این روند شرایط خوبی داشته باشد. هر چند در حال حاضر قیمت آن پایین است، اما رسیدن آن به قیمت ۱ دلاری چندان دور از انتظار نیست و بسیاری از تحلیل گران چنین قیمتی را برای آن پیش بینی کرده‌اند.

۲۳- وینک – Wink (Win)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۰۰۳ ۰.۰۰۲ دلار ۶۶۶ % زیاد ۶۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان

ارز دیجیتال وین نیز در ماه های اخیر نشان داده که پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری دارد. این رمز ارز را نیز می‌توان در گروه بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید قرار داد. البته قرار گرفتن آن در لیست بهترین ارزهای دیجیتال جهان در رتبه ۱۵۳ به این معنی نیست که استعداد قرار گرفتن در رتبه های خیلی بهتر را نیز دارا باشد. از این رو این رمز ارز را نیز نباید برای طولانی مدت در سبد سرمایه گذاری خود قرار دهید. توصیه ما کسب سود قابل توجه و خروج به موقع از سرمایه گذاری روی این رمز ارز است. به دلیل کاربردهای قابل توجهی که در شبکه آن وجود دارد، این رمز ارز تبدیل به یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال ارزان قیمت شده است. به همین دلیل سعی کردیم اشاره‌ای به آن نیز داشته باشیم.

۲۴- ان اف تی – Apenft (NFT)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۰۰۰۰۲۷ ۰.۰۰۰۰۰۷ دلار ۲۶۹ % زیاد ۲۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان

NFT را نیز می‌توان یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار تلقی نمود. این رمز ارز نیز در دسته رمز ارزهای متاورس قرار گرفته و طرفداران خاص خود را دارد. کاربران می‌توانند برای یک سرمایه گذاری میان مدت روی این رمز ارز حساب ویژه ای داشته باشد. دقت کنید که با توجه به شرایط و رقبا، سرمایه گذاری طولانی مدت روی این رمز ارز ممکن است چالش برانگیز باشد. NFT در حال حاضر با ارزش بازار ۷۳۷ میلیون دلاری در رتبه ۱۰۴ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته و با توجه به تعداد توکن های آن، امکان رشد آن از این رتبه نیز وجود دارد.

۲۵- گالا – Gala (GALA)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۳۱۹۸ ۱ دلار ۳۳۳ % متوسط ۳۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

گالا را نیز می‌توان یکی از گزینه های مناسب برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری دانست. این رمز ارز نیز شرایط خوبی داشته و به دلیل کاربردهایی که در بخش گیمینگ دارد، توجه کاربران زیادی را به خود جلب نموده است. کاربران می‌توانند گالا را نیز در گروه ارزهای دیجیتالی با ریسک سرمایه گذاری متوسط در نظر داشته باشند. این رمز ارز در حال حاضر ارزش بازار بیش از ۲ میلیارد دلاری دارد. رسیدن به قیمت ۱ دلار نیز برای آن خیلی دور از انتظار نخواهد بود اما برای بلند مدت نمی‌توان روی این گزینه به عنوان یک سرمایه گذاری پایدار حساب کرد و بهتر است سودهای حاصل از آن در رمز ارزهای دیگر قرار داده شود.

۲۶- چیلیز – Chiliz (CHZ)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۲۶۴۹ ۰.۶۵ دلار ۲۴۵ % متوسط ۲۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

CHZ را نیز باید در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای خرید قرار دهیم. این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۱.۶ میلیارد دلاری در حال حاضر در رتبه ۷۵ بهترین رمز ارزهای جهان قرار گرفته است. رسیدن به قیمت های نزدیک ۰.۷ دلاری برای چیلیز چندان دور از انتظار نیست. این رمز ارز قبلاً قیمت های بالاتری را نیز تجربه کرده است. چیلیز در ماه های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و خیلی از کاربران در حال سرمایه گذاری روی آن هستند. انتخاب این ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری میان مدت می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. اما برای طولانی مدت خیلی نباید روی آن حساب کنید.

۲۷- گراف – The Graph (GRT)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۵۸۴۹ ۱.۵ دلار ۲۵۹ کم ۲۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان

گراف را می‌توان یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار در نظر گرفت. این رمز ارز شرایط بسیار خوبی در میان سرمایه گذاران داشته و برای دراز مدت هم می‌توان روی آن حساب کند. با توجه به کاربردهای بسیار خوبی که برای آن در نظر گرفته شده و قرار گرفتن در صنعت Web3 خیلی از خریداران رمز ارزها به دنبال سرمایه گذاری روی آن هستند. شما نیز می‌توانید این رمز ارز را به عنوان یکی از گزینه های عالی برای سرمایه گذاری برای میان مدت در نظر داشته باشید.

۲۸- دیجی بایت – DigiByte (DGB)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۲۸۳۱ ۰.۱ دلار ۵۰۰ % زیاد ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در گروه بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت می‌توانیم از دیجی بایت نیز یاد کنیم. دیجی بایت از جنبه کاربردی در میان رمز ارزهای با اهداف خوب قرار می‌گیرد. البته که این رمز ارز قابل استخراج که تاکنون بیش از ۷۰ درصد سکه های آن استخراج شده، برای طولانی مدت خیلی نمی‌تواند گزینه خوبی باشد، اما برای میان مدت می‌توان از آن سود خوبی کسب کرد. از این رو توصیه می کنیم که برای کسب سود میان مدت قابل توجه حتماً روی آن حساب کنید. خرید دیجی بایت در قیمت های کنونی فرصتی بسیار ایده آل برای کاربران است تا بتوانند در بازه زمانی کوتاه مدت، درآمد قابل توجهی از رمز ارزها به دست بیاورند.

۲۹- راکا – Radio Caca (RACA)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۰۲۵۴۷ ۰.۰۱ ۵۰۰ % زیاد ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اگر به دنبال بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری هستید، باید حتماً ریسک حضور در این رمز ارزها را در نظر بگیرید. در غیر این صورت ممکن است این سرمایه گذاری به ضرر شما تمام شود. یکی از این دست از رمز ارزها راکا است که شرایط خوبی در میان ارزهای دیجیتال بخش متاورس دارد. این ارز دیجیتال که در حال حاضر در بهترین صرافی های جهانی لیست شده و حجم معاملات قابل توجهی هم دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است. شما می‌توانید درصد کمی از سرمایه های خود را روی راکا سرمایه گذاری نمایید. البته شایان ذکر است که سرمایه گذاری روی این رمز ارز نیز بهتر است به صورت میان مدت صورت پذیرفته و بعد از رسیدن به سودهای قابل توجه، سرمایه را به ارزهای دیجیتال با پتانسیل بالاتر انتقال دهید.

۳۰- بلاک – Bloktopia (BLOK)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۴۲۱۱ ۰.۲ دلار ۴۷۶ % زیاد ۴۷,۶۰۰,۰۰۰ تومان

پیدا کردن یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار از این جهت اهمیت دارد که می‌توان با سرمایه گذاری اندک روی آنها بد از گذشت مدتی سرمایه قابل توجهی به دست آورد. از این رو است که در این مقاله سعی کردیم تا تمام ارزهای دیجیتال هایی که چنینی شرایطی را دارند را برای شما بررسی کنیم. رمز ارز بلاک نیز یکی از این ارزها است که در پروژه متاورس تعریف شده و می‌تواند در میان مدت سود خوبی از آن به دست آورد. ارزهای دیجیتال ارزان قیمت با هدف شاخص می‌توانند این شرایط را داشته باشند که بلاک نیز یکی از آنها است.

۳۱- سندباکس – The Sandbox (SAND)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۴.۶۹ ۱۱ دلار ۲۳۴ % کم ۲۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

سند باکس از جمله بهترین ارز های دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری است. کمتر کاربری را می‌توان پیدا کرد که این روز ها در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و درباره سند باکس چیزی نداند. این ارز دیجیتال نیز یکی دیگر از رمز ارزها عالی در دسته متاورس و NFT ها است. شرایطی که سند باکس دارد، رساندن قیمت آن را به قیمت های بسیار بالاتر نیز دور از انتظار نمی‌کند. اما با این حال کاربران می‌توانند برای یک دوره میان مدت روی آن حساب ویژه ای داشته باشند. سند باکس در حال حاضر در پلتفرم ها و صرافی های مختلف یکی از پر معامله ترین رمز ارزها است و سرمایه گذاری روی آن می‌تواند ریسک سرمایه گذاری بسیار کمی را نیز روی سرمایه های شما متحمل کند.

۳۲- سوشی سوآپ – SushiSwap (SUSHI)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۷.۰۰ ۲۰ دلار ۲۸۶ % کم ۲۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان

در گروه بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت باید نامی از سوزشی سوآپ هم بیاوریم. سوزشی سوآپ ارز دیجیتال بومی صرافی به همین نام است که در حال حاضر شرایط بسیار خوبی داشته و حمایت خوبی هم از آن می شود. برای این رمز ارز اهداف بسیار زیادی در نظر گرفته شده که دست یابی به همه آنها می‌تواند آن را تبدیل به یک ارز دیجیتال کاملاً کاربردی نماید. رسیدن به قیمت ۲۰ دلاری هم برای آن خیلی دور از دسترس نیست و شما می‌توانید حتی برای بلند مدت نیز روی آن حساب کنید. البته ارزهای دیجیتالی بهتر از آن نیز وجود دارند، اما با این حال این گزینه را نیز می‌توان یک رمز ارز مناسب برای سرمایه گذاری در نظر گرفت.

۳۳- سیاکوین – Siacoin (SC)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۰.۰۱۳۷۵ ۰.۰۶ دلار ۴۶۱ % زیاد ۴۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان

SC نیز یک ارز دیجیتال ارزان و آینده دار است. این ارز دیجیتال قابل استخراج حتی شرایط خوبی از نظر استخراج نیز داشته و بسیاری از ماینرها نیز به دنبال استخراج آن هستند. برای کسانی که به فکر استخراج ارز دیجیتال بوده و سعی در کسب  درآمد از این طریق را دارند، انتخاب ارزهای دیجیتالی مانند سیاکوین که هم آینده خوبی دارد و هم استخراج آن راحت تر است، می‌توانید یک گزینه عالی باشد. البته توصیه‌ای برای سرمایه گذاری بلند مدت روی این کوین نداریم. زیرا حتی توکن های بهتری را نیز می‌توان در بازار برای سرمایه گذاری پیدا کرد. شما می‌توانید از این رمز ارز برای رسیدن به سودهای قابل توجه در کوتاه مدت استفاده کرده و سپس سرمایه های خود را به رمز ارزهای مطرح تر هدایت کنید.

۳۴- تزوس – Tezos (XTZ)

قیمت فعلی    هدف قیمتی درصد سود در هدف قیمتی درصد ریسک سود ناشی از ۱۰ میلیون تومان سرمایه گذاری
۴.۲۰ ۱۰ دلار ۲۳۸ % کم ۲۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

XTZ یک ارز دیجیتال تعریف شده در پروژه دیفای است. این رمز ارز طرفداران بسیار زیادی داشته و با توجه به قیمت پایین آن را نیز می‌توان در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری قرار داد. شما می‌توانید از این ارز دیجیتال برای رسیدن به سودهای قابل توجه در بلند مدت نیز بهره ببرید. البته توصیه می کنیم که بعد از رسیدن به سود قابل توجه برای انتخاب ارزهای دیجیتال بهتر دست به کار شوید.

ارز دیجیتال پپه

یکی از ارزهای دیجیتال ارزان قیمتی که در حال حاضر می‌توانید برای خرید آن برنامه‌ریزی کنید و آن را در لیست سرمایه ‌گذاری خود قرار دهید ارز دیجیتال پپه است که در هفته‌های اخیر با سر و صدای زیادی همراه شده است. خرید ارز پپه می‌تواند سود قابل توجهی را برای شما به دنبال داشته باشد، البته اگر در زمان مناسب و در قیمت مناسب به دنبال خرید آن باشید و در بازی‌های زمانی میان مدت و کوتاه مدت به دنبال سودآوری از آن بروید.

واقعیت این است که وقتی پروژه ارز دیجیتال پپه را با هم مورد ارزیابی قرار دهیم که در آینده حتماً این کار را خواهیم کرد متوجه خواهید شد که این رمز ارز کیفیت خیلی بالایی ندارد و نمی‌توانیم آن را در لیست رمز ارزهایی قرار دهیم که ریسک سرمایه ‌گذاری بر روی آنها کم است. وقتی شما ارز دیجیتالی را انتخاب می‌کنید که ریسک سرمایه ‌گذاری بالایی دارد و در کنار آن پتانسیل سودآوری بالایی را نیز برای آن متصور هستید، می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و در بازه‌های زمانی کوتاه مدت با رسیدن به سود قابل توجه سرمایه‌های خود را از آن خارج کنید.

اما متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از کاربران حتی در فرایند سرمایه ‌گذاری بر روی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه ‌گذاری طمع بسیار زیادی دارند و به دنبال این هستند که سود چند میلیون دلاری را از این سرمایه ‌گذاری خود به دست آورند. داشتن این دیدگاه باعث می‌شود تا شما در دراز مدت علاوه بر اینکه تمام سود به دست آمده ناشی از این روش سرمایه ‌گذاری را بر روی رمز ارزهایی مانند پپه از دست بدهید که هیچ بلکه این امکان وجود دارد که شما همان سرمایه اولیه خود را نیز با ضررهای سنگینی از بازار خارج نمایید که می‌تواند تبدیل به یک چالش بسیار بزرگ برای شما شود.

ارز دیجیتال سولار

معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه ‌گذاری که همین الان باید برای خرید آن اقدام کنید را با معرفی یکی دیگر از رمز ارزهای جذاب و عالی این روزهای بازار یعنی ارز دیجیتال سولار ادامه می‌دهیم. ارز سولار یکی از جذاب‌ترین و هدفمندترین رمز ارزهای تعریف شده در بازار است که در حال حاضر با قیمت‌های بسیار پایین زیر یک دلار در حال معامله است. فرصت خرید رمز ارزهایی مانند سولار قیمت‌های بسیار پایین کنونی همیشه برای ما در بازار ارز دیجیتال وجود نخواهد داشت و اگر اکنون برای خرید آن اقدام نکنید احتمالاً چندی بعد باید آن را در قیمت‌های بسیار بالاتری در بازار شاهد باشید.

سولار یکی از رمز ارزهایی است که کاربردهای بسیار قابل توجهی در زمینه بهینه‌سازی مصرف انرژی دارد و این ارز دیجیتال در پورتفوی بسیاری از صرافی‌های بزرگ دنیا مانند صرافی بایننس نیز قرار گرفته است. قرار گرفتن توکن سولار در پورتفوی صرافی بایننس نشان می‌دهد که تیم تحقیقاتی بایننس توجه زیادی به این ارز دیجیتال دارند و همین موضوع می‌تواند نشانه‌ای برای ایدال بودن سرمایه ‌گذاری بر روی این توکن باشد.

البته منظور ما این نیست که شما تمام سرمایه‌های خود را برای خرید سولار در نظر بگیرید و این ارز دیجیتال را به عنوان اصلی‌ترین گزینه در سبد سرمایه ‌گذاری خود قرار دهید بلکه شما می‌توانید با بخشی از دارایی‌های خود برای خرید سولار اقدام کرده و به دنبال رسیدن به سودهای قابل توجه در آینده از این ارز دیجیتال باشید. دقت داشته باشید که یجیتال سولار به هیچ وجه یک میم کوین و یا شت کوین محسوب نمی‌شود و به عنوان یک رمز ارز آینده‌دار می‌توانید روی آن حساب کنید که در حال حاضر قیمت بسیار پایینی دارد و در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه ‌گذاری قرار می‌گیرد.

ارز دیجیتال ویجر توکن

معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه ‌گذاری را با معرفی یکی دیگر از رمز ارزهای آینده‌داری که در حال حاضر قیمت پایینی دارد و برای آینده انتظار رسیدن به قیمت‌های بسیار بالایی را برای آن متصور هستیم یعنی ویجر توکن ادامه می‌دهیم. ویجر توکن توکن اختصاصی یک پلتفرم کاملاً خاص است که امکان خرید و فروش رمز ارزها را به صورت واسطه برای تمام کاربران فراهم می‌آورد و شما می‌توانید با مراجعه به این پلتفرم برای خرید سایر توکن ‌ها از آن اقدام کنید.

دقت داشته باشید که ویجر یک صرافی متمرکز یا غیر متمرکز نیست و در واقع در حال ارائه خدمات واسطه‌گری برای خرید ارز دیجیتال است که قابلیت‌های بسیار زیادی را برای کاربران خود فراهم کرده است. داشتن یک تیم توسعه دهنده قدرتمند هم مزید بر علت شده تا آینده بسیار خوبی را برای ویجر توکن انتظار داشته باشیم. توصیه می‌کنیم که حتماً تحقیقات کاملی را بر روی پلتفرم این ارز دیجیتال داشته باشید و شرایط آن را برای سرمایه ‌گذاری و خرید در آینده ارزیابی کنید. قیمت این ارز دیجیتال در بازار هنوز به یک دلار هم نرسیده اما در گذشته شاهد رسیدن قیمت آن به اعداد ۴۰ دلاری هم بوده‌ایم که تکرار شدن همین عدد می‌تواند ارزش دارایی کاربران را در آن به چند ۱۰ هزار برابر افزایش دهد.

ارز دیجیتال ورلد کوین

معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه ‌گذاری و خرید را با بررسی شرایط یک رمز ارز تازه وارد به بازار یعنی ورلد کوین ادامه می‌دهیم. اگر با چت جی پی تی و تیم توسعه دهنده آن آشنا باشید با اهمیت خرید این ارز دیجیتال نیز آشنا خواهید شد. ورلد کوین یک ارز دیجیتال بسیار خاص با قابلیت‌ها و ویژگی‌های ارزنده است که توسط تیم توسعه دهنده چت جی پی تی به وجود آمده و پلتفرم آن اهداف و ویژگی‌های بسیار خاصی را دنبال می‌نماید.

هدف اصلی ورلد کوین وارد کردن تمام کاربران جهانی به فضای دیجیتال و ارائه یک کد دیجیتال منحصر به فرد به تمام آنها است که این موضوع با اسکن عنبیه انجام خواهد پذیرفت. این فرایند در حال حاضر در بسیاری از کشورهای جهان آغاز شده و بیش از ۲ میلیون نفر در آن ثبت نام کرده‌اند که نشان از استقبال بسیار عالی و بی‌نظیر کاربران از این پروژه دارد.

خرید و سرمایه ‌گذاری در بازارهای زمانی طولانی مدت بر روی این ارز دیجیتال می‌تواند شرایط خوبی را برای شما در آینده ایجاد کند و اگر به دنبال یک سرمایه ‌گذاری مطمئن با ریسک پایین اما با پتانسیل سودآوری بسیار بالا هستید، می‌توانید به راحتی روی آن حساب کنید.

معرفی بهترین ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری در این بخش به پایان نمی رسد. در ادامه نیز سعی می کنیم تا این مقاله را برای معرفی ارزهای دیجیتال جدیدتر که مستعد رشد خوبی دارند، به روز رسانی کنیم. برای این منظور بهتر است هر از چند گاهی مهمان ما در این مقاله باشید.

مدیریت سرمایه برای خرید بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

برای اینکه بتوانید سرمایه های خود را به بهترین نحوه در این ارزها قرار داده و آن را از ریسک های موجود در بازار دور نگه دارید، بهتر است قبل از هر چیزی با مفهوم مدیریت سرمایه برای این منظور نیز آشنا شوید. داشتن یک مدیریت سرمایه خوب می‌تواند ریسک های حضور شما در رمز ارزهای ارزان قیمت را به مراتب کاهش دهد. از این رو توصیه می کنیم که حتماً در این باره با شرکت در دوره ارز دیجیتال آگاهی‌های لازم را به دست بیاورید.

با توجه به شرایطی که این دسته از رمز ارزها دارند، توصیه ما این است که آنها را به دو دسته رمز ارزهایی با پتانسیل رشد در دراز مدت اما با ریسک کم و رمز ارزهایی با پتانسیل رشد بالا در کوتاه مدت اما با ریسک زیاد تقسیم کنید. در نهایت رمز ارزهای مد نظر شما در دو دسته قرار خواهند گرفت. برای مثال می‌توان دو دسته زیر را برای برخی از این رمز ارزها پیشنهاد داد:

دسته با ریسک سرمایه گذاری پایین:

 • کاردانو
 • استلار
 • ایاس
 • ریپل
 • ترون
 • ماتیک

دسته با ریسک سرمایه گذاری بالا:

 • شیبا اینو
 • دوج کوین
 • ارکید
 • فت
 • کریپتو دات کام

البته انتخاب رمز ارزها را با توجه به توضیحات بالا به خود شما می‌سپاریم و این گزینه ها فقط مثالی برای درک این موضوع هستند. در نهایت برای اختصاص دادن سرمایه ها به این دسته ها باید به این ترتیب عمل کنید:

 • حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد از سرمایه خود در بازار رمز ارزها را به رمز ارزهایی با ریسک سرمایه گذاری پایین اختصاص دهید.
 • حدود ۲ تا ۵ درصد از سرمایه خود را به ارزهای دیجیتال با ریسک بالا اختصاص دهید.

به این ترتیب نه ارزهای دیجیتالی با پتانسیل رشد بالا در کوتاه مدت را از دست خواهید داد و نه نگران از دست رفتن سرمایه های خود خواهید بود. در غیر این صورت این خطر همیشه سرمایه گذاری شما را تهدید می‌نماید که امکان از بین رفتن همه آنها وجود دارد.

چقدر می توانیم روی افزایش قیمت زرد ارزها حساب کنیم؟

معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری را بررسی شرایط افزایش قیمت زرد ارزها در آینده ادامه می‌دهیم. یکی از معمول ترین روش های سرمایه گذاری در حال حاضر در بازار ارز دیجیتال اقدام برای خرید میم کوین ها است. بسیاری از کاربران با خرید این دسته از ارزهای دیجیتال به دنبال رسیدن به سود های قابل توجه در بازه‌های زمانی میان مدت هستند. اما چقدر باید روی افزایش قیمت زرد ارز ها و یا همان میم کوین ها حساب کنیم؟

واقعیت این است که اگر بخواهیم از نظر تاریخی شرایط این دسته از ارزهای دیجیتال را در بازار مورد بررسی قرار دهیم به هیچ وجه شرایط خوبی برای آنها در طول تاریخ بازار ارز دیجیتال ایجاد نشده است. هر چند چندین زرد ارز مختلف در طول این سالیان گذشته از عمر بازار ارز دیجیتال به روش های قابل توجهی رسیده و سودهای کلان نیز به سرمایه‌گذاران خود اعطا کرده اند اما اگر بخواهیم تمام میم کوین های موجود در بازار را مورد بررسی قرار دهیم به راحتی می‌توان به این نتیجه رسید که این رمز ارزها درصد بسیار کمی از کل میم کوین های موجود در بازار هستند.

بنابراین باید این انتظار را داشته باشید که تمام میم کوین های موجود در بازار به رشد قابل توجهی رسیده و شاهد افزایش قیمت قابل توجه در آنها باشیم. اما با این حال این دسته از رمز ارزها نیز شرایط خاص خود را داشته و امکان سرمایه گذاری برای رسیدن به سود های قابل توجه در آنها وجود دارد. اگر شما اخبار و اطلاعات مربوط به تمام زرد ارز ها را در رسانه های مربوط به ارز دیجیتال دنبال کرده و به دنبال انتخاب بهترین گزینه برای خود باشید احتمال اینکه شما هم یکی از زرد ارزهای آینده دار بازار را خریداری نمایید وجود خواهد داشت.

یکی از اصلی ترین و مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار برای رشد زرد ارزها در بازار فعالیت برخی از نهنگ ها و سرمایه گذاران بزرگ و عمده است. سرمایه گذاران بزرگ با ایجاد تبلیغات بر روی رمز ارز های مورد نظر خود سفر می کنند تا اقبال جمعی برای خرید آن ها را فراهم کرده و از این طریق بسترهای لازم برای رشد های نجومی آنها را فراهم آورند. با این ترفند یک زرد ارز با قیمت بسیار ناچیز در طول بازه زمانی یک یا دو ساله به روش های فوق العاده زیادی رسیده و همین امر باعث می شود تا سود قابل توجهی به این دسته از سرمایه گذاران برسد.

شما نیز می توانید با دنبال کردن این اطلاعات و اخبار به دنبال انتخاب بهترین میم کوین های موجود در بازار باشید تا در نهایت اقبال رسیدن به درآمدهای قابل توجه با استفاده از سرمایه گذاری بر روی زرد ارزها برای شما نیز به وقوع بپیوندند. البته شایان ذکر است که رسیدن به چنین شرایطی نیاز به بررسی های بسیار زیادی خواهد داشت و اگر شما صبر و تحمل کافی برای این بررسی را نداشته باشید امکان رسیدن به موفقیت برای شما کم خواهد شد.

نوسان گیری یا خرید برای طولانی مدت؟

معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری را با بررسی یک روش و استراتژی سرمایه گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها ادامه می دهیم. همانطور که می دانید شما هم میتوانید از فرآیند نوسان گیری برای رسیدن به سود بالا در بازار فیوچرز ارز دیجیتال استفاده کنید و هم امکان خرید و نگهداری طولانی مدت ارزهای دیجیتال ارزان قیمت را نیز خواهید داشت تا در یک بازه زمانی تقریباً میان مدت به سود های لازم در این باره برسید. اما کدام روش می تواند استراتژی بهتری باشد و سرمایه گذاری در کدام نوشته در نهایت منجر به رسیدن به سود های قابل توجه برای شما خواهد شد؟

قبل از هر چیزی باعث اشاره داشته باشیم که هیچ محدودیتی برای انتخاب روش سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال برای شما وجود ندارد و شما می‌توانید از هر دو روش نوسان گیری در کوتاه مدت و یا خرید و نگهداری رمز ارزها برای طولانی مدت در این بازار استفاده کنید. از این رو شما می توانید بخش قابل توجهی از سرمایه های خود را برای خرید و نگهداری ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای بازه های زمانی طولانی مدت اختصاص داده و بخشی از سرمایه های خود را نیز برای نوسان گیری در بازار فیوچرز در ارز دیجیتال اختصاص دهید.

در واقع با این استراتژی شما از تمام پتانسیل های موجود در بازار ارز دیجیتال برای رسیدن به سود استفاده خواهید کرد می توانید خیلی راحت تر به درآمدهای مورد انتظار خود در این بازار برسید. توصیه ما این است که بعد از بررسی های کامل و جامع درباره انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در بازه های زمانی طولانی مدت این رمز ارز ها را خریداری کرده و در کیف پول ارز دیجیتال خود نگهداری کنید. برای این منظور می توانید از انواع کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال و یا کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال استفاده نمایید. این بخش از سرمایه گذاری شما بایستی تحت تاثیر فاکتورهای مهم تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال صورت پذیرد و شما تمام نکات لازم برای انتخاب یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت را در نظر بگیرید.

در بخش دوم شما بایستی زرد ارز ها و میم کوین هایی که حجم معاملات بسیار بالایی در بازار دارد و انتخاب کرده و از فرایند نوسان گیری بر روی آنها در بازار فیوچرز استفاده کنید. در حال حاضر زرد ارزهای بسیار زیادی تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی که در سالهای گذشته برای آنها رخ داده شرایط لازم برای نوسان گیری در بازار را دارا هستند. به ‌عنوان ‌مثال ارز دیجیتال شیبا و یا ارز دیجیتال دوج کوین از جمله میم کوین هایی هستند که شرایط فوق العاده عالی برای نوسان گیری در کوتاه مدت برای کاربران ایجاد کرده و شما با تکیه بر تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال می‌توانید موفقیت قابل توجهی در این دسته از رمز ارز ها در نوسان گیری به دست آورید.

یک راه حل عالی برای رسیدن به درآمد قابل توجه در ۱۰ سال آینده

همچنین لازم دانستیم پا همراه با معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری یک روش سرمایه گذاری مناسب نیز بر روی این دسته از رمز ارزها را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید در ۱۰ سال آینده شرایط فوق العاده ایده آلی داشته باشید. برای این منظور لازم است تا شما سرمایه های خود را به بخش های مختلفی تقسیم کنید که تنها ۱۰ درصد از سرمایه های شما بایستی بر روی سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال ارزان قیمت انتخاب شود.

در قدم بعدی ۱۰ درصد سرمایه خود را که برای سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال ارزان قیمت در نظر گرفته اید را به دو دسته تقسیم کنید. ۸۰ درصد از این سرمایه را برای خرید ارز های دیجیتالی ارزان قیمت اما با کیفیت بسیار بالا اختصاص دهید که سرمایه گذاری بر روی آنها تقریبا مطمئن است و امکان رسیدن به سودهای قابل توجهی در آنها وجود دارد. به عنوان مثال ارزهای دیجیتالی مانند کاردانو و یا می تواند از جمله این دسته از رمز ارزها برای شما باشند.

با ۲۰ درصد باقیمانده سرمایه خود نیز بایستی رمز ارزهایی را بخرید که کمتر شناخته شده بوده و احتمال از بین رفتن سرمایه های شما نیز در آنها وجود دارد. اما خرید این دسته از رمز ارز ها باعث می شود تا شما پتانسیل فوق العاده بالای آنها را برای رسیدن به سود های انفجاری در دسترس داشته باشید. این مهم باعث می‌شود تا در دراز مدت در کنار این که یک سود معقول مناسب در دسترس شما قرار بگیرد بتوانید به فکر چندین برابر کردن سرمایه اولیه خود نیز باشید.

حتما بخوانید: خرید ارز دیجیتال

کلام آخر

معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در این مقاله به هیچ وجه جنبه سیگنال دهی به کاربران و تریدرهای بازار ندارد. از این رو هیچ مسئولیتی را نیز از این بابت نمی‌پذیریم. هدف ما از معرفی این رز ارزها در درجه اول ایجاد انگیزه برای تریدرها برای مطالعه بیشتر درباره آنها است. اگر در هر کدام از این رمز ارزها از قبل سرمایه گذاری کرده‌اید، اکنون می‌توانید درک بیشتری نسبت به شرایط سرمایه گذاری خود داشته باشید. از این گذشته امکان بررسی شرایط را نیز خواهید داشت. پر  واضح است که عدم دقت به این موضوعات می‌توان تاوان سنگینی را برای شما به دنبال داشته باشد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری

اگر شما نیز ارز دیجیتال ارزان آینده داری را می‌شناسید که در لیست بالا وجود نداشت و یا درباره هر یک از این رمز ارزها نقطه نظری دارید، آن را در بخش دیدگاه ها با ما در میان گذاشته و از این طریق نظرات خود را به ما برسانید. در کوتاه‌ترین زمان پاسخگوی نظرات شما عزیزان در این باره نیز خواهیم بود. کانون بورس مفتخر است که تمام مقالات آموزشی خود را با هدف ارتقاء سطح عملکرد تریدرهای ایرانی با تکیه بر دانش و تجربه بالای مدرسین خود آماده می‌نماید. آموزش ویدئویی ارز دیجیتال نیز همچنین در دستور کار ما قرار دارد.

8 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر تمام تحلیل ها عالی سپاس گذار بابت وقتی که صرف این مطالب نمودید .

 2. سلام خدا خیرتون بده که واقعا وقتتونو درابطه با این ارزها که مانمیدونطتبن بی گدار به آب زدیم ضررهنگفتی کردیم درود بر شرافت و مردانگی شما کارشناس محترم عزیز درود درود خدا برشما و خاندان شما باشد

  1. درود خدا برشما کارشناس عزیز و محترم کانون بورس درود بر شرافت ومرادنگی شما درود درود درود

 3. خیلی خیلی ممنون از زحمات بیدریغ شما در شناساندن پتانسیل ها…
  موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: