ارز ترون (Tron) چیست + مزایا و معایب Trx

TRON (TRX) چیست؟

ترون یک دارایی رمزنگاری شده است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و یک پلتفرم غیرمتمرکز و متخصص در محتوای دیجیتال است. بنیاد TRON ، که TRON را علنی کرد ، یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط جاستین سان با تأیید ACRA سنگاپور ، یک مقام نظارتی شرکت، تأسیس شده است.

سکه  TRX مخفف اختصاص داده شده به ارز دیجیتال Tron است و بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است  و این ارز در مارس ۲۰۱۴ تاسیس شد و بنیاد Tron در سال ۲۰۱۷ در سنگاپور تاسیس شد . ابتدای این پروژه بر روی صنعت سرگرمی متمرکز بود و هدف آن برقراری ارتباط مستقیم بین فردی که محتوا را ایجاد کرده است و شخصی که مصرف کرده است، می باشد که از ایجاد رسانه ای بین آنها مانند YouTube یا Netflix جلوگیری می کند. در ادامه بیشتر با ارز دیجیتال ترون اشنا می شویم.

بنیانگذار بنیاد TRON کیست؟

بنیانگذار بنیاد TRON

جاستین سان ، بنیانگذار TRON ، در سال ۲۰۱۱ از دانشگاه پکن فارغ التحصیل رشته تاریخ شد و فردی با نمرات عالی بود و به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشگاه کار کرد. وی در سال ۲۰۱۳ مدرک کارشناسی ارشد را در رشته اقتصاد صنعتگر از دانشگاه پنسیلوانیا در ایالات متحده دریافت کرد. در سال ۲۰۱۸ ، وی همچنین در برنامه توسعه کارآفرینی ، دانشگاه Lakeside ، ثبت نام کرد و گفته می شود که وی در دانشگاه های مختلف سخت کار می کرد.

او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ، به استخدام موسسه ریپل درآمد و به عنوان اولین کارمند در چین مشغول به کار شد. وی از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ نماینده و مشاور موسسه ریپل بود. در سال ۲۰۱۳ ، او Peiwo ، بزرگترین سرویس پخش موسیقی آنلاین چین را راه اندازی کرد و پس از آن ، در سال ۲۰۱۷ ، اقدامی برای توسعه و انتشار پروتکل توزیع شده TRON انجام می دهد. به عنوان موضوعی که جاستین سان با آن مشهور شد ، فکر می کنم نکته به یادماندنی این است که او ناهار را با وارن بافت در حراج خیریه eBay به قیمت ۵۵۰ میلیون ین به دست آورد. با این حال ، گفته می شود که ناهار با وارن بافت محقق نشده است زیرا جاستین سان سنگ کلیه داشته است ، و او بخاطر تبلیغ بیش از حد ناهار با او عذرخواهی کرد.

 

تاریخچه رمز ارز Tron ( TRX )

تاریخچه رمز ارز Tron ( TRX )

 

آوریل ۲۰۱۷ – TRON تحت هدایت جاستین سان راه اندازی شد.

آگوست ۲۰۱۷ – پیشنهاد اولیه سکه ترون آغاز شد و به TRON اجازه داد بیش از ۷۰ میلیون دلار سرمایه اولیه جمع کند. در زمان عرضه اولیه ، قیمت هر واحد TRX 0.0019 دلار بود.

ژانویه ۲۰۱۸ – در ۵ ژانویه ، ترون به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۳ دلار رسید و روز قبل ، ۴ ژانویه ، بیشترین حجم معاملات را با ۴،۰۸۹،۴۱۰،۰۰۰ دلار تجربه کرد.

مه ۲۰۱۸ – شبکه اختصاصی TRON معرفی شد. ژوئن ۲۰۱۸ نشانه های ERC20 TRON از Blackchin Atrium به شبکه اصلی TRON منتقل شدند.

 

Tronix چیست؟

Tronix چیست؟

Tronix یا TRX ارز دیجیتال محلی BlockchainTron است. سکه Tronix برای اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۷ و هنگامی که سکه TRON بیش از ۷۰ میلیون دلار سرمایه از طریق اولین پیشنهاد سکه جمع کرد ، معرفی شد. در آن زمان ، TRX نشانه ای بود که بر روی پروتکل ERC20 (بلاک چین Ethereum) اجرا می شد. کمتر از یک سال پس از انتشار اولیه سکه ترون و گسترش بلاکچین ، این ارز دیجیتال شبکه اصلی خود را ساخت و رمز Tronex از Blackchin Atrium به زنجیره انحصاری TRON منتقل شد. به همین دلیل ، TRUNX یک ارز محسوب می شود ، نه یک رمز!

ترون شبکه اختصاصی خود را در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۱۸ ، معروف به روز استقلال ترون ، راه اندازی کرد. ترون قرار است هر ساله آن را جشن بگیرد. TRON در حال جمع آوری و سوزاندن نشانه های ERC20 خود است تا فقط سکه های موجود در شبکه اصلی TRON باقی بمانند.

رویدادهای اصلی تأثیرگذار بر سکه ترون کدام بودند؟

اگرچه کمتر از سه سال از راه اندازی Tron می گذرد ، اما این دوره کوتاه دستاوردها و رویدادهای بسیاری را به همراه داشته است که به رونق و گسترش این ارز در بازار ارزهای رمزپایه و بلاکچین کمک کرده است. خرید بیت تورنت را می توان یکی از این موارد دانست از بهترین تصمیمات این شرکت تا به امروز ، به دلیل اهمیت BitTorrent در به اشتراک گذاری پرونده و شبکه های نظیر به نظیر است. شرکت محبوب بلاکچین Neo قبلاً سعی کرده بود این کار را انجام دهد اما نتوانست آن را بدست آورد ، بنابراین Tron پس از آن این کار را انجام داد.

به گفته بنیانگذار ، سان ، مهمترین دستاورد این شرکت برای سال ۲۰۱۹ توافقی بود که با سامسونگ امضا کرد ، که شامل پشتیبانی از Tron برای فروشگاه برنامه غیرمتمرکز برای Blockchain Keystore سامسونگ و پشتیبانی از معاملات مالی با ارز دیجیتال آن بود.

 

توکن های TRC-10  و TRC-20  چه هستند؟

ارز دیجیتال ترون چگونه کار می کند؟

طبق وب سایت ترون  TRC-10 یک استاندارد فناوری است که توسط BlockchainTron و بدون نیاز به ماشین مجازی Tron طراحی شده است. اما “TRC20” یک استاندارد فنی است که در قراردادهای هوشمند و استفاده از ماشین مجازی TRON استفاده می شود. نشانه های سفارشی TRC10 را می توان در شبکه TRON با قیمت ۱۰۲۴ TRX به کاربران ساخت و عرضه کرد. در این حالت ، سازندگان کد برای ایجاد کدهای خود نیازی به دانش برنامه نویسی ندارند. در حقیقت ، روند ایجاد نمادها ساده خواهد بود. یکی از محبوب ترین نشانه های TRC10 (BitTorrent Token) (BTT) است.

قراردادهای هوشمند پتانسیل نامحدودی دارند و نشانه های TRC20 شامل ویژگی هایی است که در نشانه های TRC10 یافت نمی شوند. با این حال ، اجرای توکن های TRC20 پیچیده تر از نشانه های TRC10 است. رمز محبوب TRC20 ، رمز ANTE است که در پلتفرم محبوب TRONbet استفاده می شود.

ارز دیجیتال ترون چگونه کار می کند؟

رمز ارز Tron دارای سه لایه اصلی است. این لایه ها عبارتند از:

لایه حفظ

و لایه مرکزی

و همچنین لایه برنامه

سکه دیجیتال ترون از اثبات سفارشی الگوریتم سهام استفاده می کند. الگوریتم به روشی کار می کند که همه در ایجاد بلوک های شبکه و تأیید تراکنش ها نقش ندارند ، در عوض ۲۷ انتخاب کننده از شبکه این کار را انجام می دهند. اگر هیچ یک از این ۲۷ نفر به خوبی عمل نکنند ، به زودی با اجماع و رای گیری در شبکه ، تیم جدیدی جایگزین آنها خواهد شد. برای قرار گرفتن در لیست تیم باید ۹۹۹۹ واحد تنه را بپردازید. رأی گیری هر ۶ ساعت انجام می شود و لیست رأی دهندگان به طور مداوم به روز می شود. در TRON NET زمان هر بلوک ۳ ثانیه و پاداش بلوک ۳۲ سکه TRUNX است. سالانه ۳۳۶،۳۸۴،۰۰۰ TRX (TRX) به انتخاب کنندگان تعلق می گیرد.

ترون اعلام کرد شبکه این ارز دیجیتال تا سال ۲۰۲۱ شاهد تورم نخواهد بود ، اما پس از آن هر ساله درصد کمی از تورم به شبکه اضافه می شود. بسیاری از افراد مشهور در دنیای ارزهای رمزنگاری از Ethereum انتقاد کرده اند ، از جمله Whitelecbuterin Moses Ethereum ، انتقادات زیادی برای دیدن وجود دارد و می گویند که این روش چیزی در انحصار ندارد.

 

چگونه ترون استخراج می شود؟

tron

 

برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت کوین و اتریوم ، رمز ارز TRON قابل استخراج نیست. همانطور که قبلاً ذکر شد ، شما می توانید از یک الگوریتم تعیین شده برای اثبات سهام استفاده کنید.

ذخیره ارز TRX

انواع مختلف کیف پول دیجیتال وجود دارد که هرکدام با توجه به ویژگی های آنها ویژگی های امنیتی مختلفی را به کاربران ارائه می دهند. توجه داشته باشید که هنگام انتخاب کیف پول دیجیتال ، امنیت کیف پول اولویت اول شماست.

 

انواع کیف پول سخت افزاری TRON

چگونه ترون استخراج می شود؟

 

کیف پول های سخت افزاری ، به دلیل ذخیره آفلاین کلیدهای خصوصی ، از امنیت بالایی برخوردار هستند ، بنابراین یک محیط ذخیره سازی امن برای سرمایه گذاری های طولانی مدت هستند. نمونه کارهای سخت افزاری پشتیبانی کننده ارز رمزنگاری شده TRON شامل: Ledger Nano S و Ledger Nano X می‌باشند.

کیف پول قابل حمل Tron

کیف پول های تلفن همراه برای دسترسی بهتر و راحت تر برای کاربران طراحی شده است. این کیف پول ها به عنوان برنامه در دستگاه های تلفن همراه نصب شده و بیشتر ویژگی های نسخه دسکتاپ کیف پول را به کاربران می دهد. برخی از بهترین کیف پول های موبایل که از ارز رمزنگاری شده TRON پشتیبانی می کنند ، می توانیم به آنها اشاره کنیم: کیف پول COINOMI ، Trust و TRON Blocks.

کیف پول کاغذی ترون

کیف پول های کاغذی کلیدهای خصوصی کاربر را روی یک کاغذ نگه داشته و می توانند چاپ و ذخیره شوند. با مراجعه به سایت www.Tronpaperwallet.Org می توانید یک کیف پول کاغذی TRON ایجاد کنید.

کیف پول رومیزی Tron

برخی از کیف پول های دسک تاپ به عنوان برنامه افزودنی به مرورگر اضافه می شوند و برخی دیگر را می توان به عنوان برنامه بارگیری کرد. تنها کیف پول رومیزی که از رمز ارزهای Tron پشتیبانی می کند ، کیف پول Exodus است. این کیف پول ها بصورت آنلاین و آفلاین هستند ، بنابراین برای ذخیره سرمایه دیجیتال به مدت طولانی به هیچ وجه توصیه نمی شوند. زیرا همیشه به دلیل اتصال به اینترنت خطر هک شدن وجود دارد.

 

ویژگی های TRON

ویژگی های TRON

 

سیستم Tron به زیبایی کار می کند ، زیرا هیچ فردی نمی تواند آن را مسدود یا متوقف کند. هنگامی که شما یک برنامه را در کل شبکه Tron ایجاد می‌کنید، هیچ کس نمی تواند آن را کنترل کند یا از دید بینندگان جلوگیری کند. اولین برنامه ای که از شبکه TRON استفاده می‌کند، برنامه Piewo است، که توانست در مدت کوتاهی طرفداران خود را تشکیل دهد.

واحد پول TRONIX ارز رسمی شبکه TRON و واحد اصلی کار در این شبکه است که با نماد TRX نمادگذاری می‌شود.

گفته می‌شود TRON قادر به پردازش ۲۰۰۰ حواله در ثانیه است. با توجه به اینکه بیت کوین حدود ۵ مورد در ثانیه و Ethereum حدود ۲۵ مورد در هر ثانیه دارد.

از آنجا که TRON یک پروتکل غیرمتمرکز است ، امکان ارسال ، ذخیره و انتشار آزادانه داده های دیجیتالی وجود دارد. از آنجا که مفهوم TRON پشتیبانی از کشف هنرمندان مدفون است ، بستری را ایجاد کرده است که به سازندگان در سراسر جهان امکان توزیع آزادانه دارایی های دیجیتال مانند هنر دیجیتال ، موسیقی ، عکس و انیمیشن را میدهد. به همین دلیل نیازها در حال افزایش است.

با استفاده از این ارزدیجیتال ، نه تنها می توانید محتوایی را که با دیگران ایجاد شده است به اشتراک بگذارید ، بلکه به عنوان محتوای محصول و داده ها نیز به شما پاداش می دهد. این مدل در تضاد با عملکرد شبکه های اجتماعی سنتی مانند فیس بوک است که از این محتوا برای سودآوری خود شبکه استفاده می کنند. اما وقتی از ارز رمزنگاری اولیه ای که می بینید استفاده می کنید ، بر داده های خود کنترل خواهید داشت و برای داده ها و محتوایی که تولید می کنید پاداش خواهید گرفت.

در حال حاضر بسیاری از سیستم عامل های مهم برای پخش موسیقی و ویدئو ، مانند YouTube وجود دارد. تفاوت بزرگی که TRON را از سیستم عامل های موجود جدا می کند این است که TRON یک سیستم عامل غیرمتمرکز (غیرمتمرکز) است.

 

 معایب یک سیستم متمرکز چیست؟

مزایای ترون

 

یکی از مشکلات  سیستم های متمرکز این است که سازندگان باید هزینه های استفاده و بخشی از سود را به طرف اپراتور پرداخت کنند.

همچنین از آنجا که منبع اصلی درآمد بسیاری از سیستم عامل‌های موجود درآمد تبلیغات است، نحوه جذب کاربران برای پخش تبلیغات از اهمیت بالاتری برخوردار است؛ که این نیز تأثیر منفی بر کیفیت محتوا دارد.

بعلاوه اگر مشکلی در قسمت مدیریتی مانند از بین بردن سرور وجود داشته باشد، این خطر وجود دارد که همه کاربران نتوانند به طور همزمان از آن استفاده کنند. بنابراین در TRON با ایجاد یک پلت فرم غیرمتمرکز که از فناوری بلاکچین استفاده می‌کند، این معایب رفع میشود.

مزایای ترون

اول از همه Tron اپراتورهای خاصی را حذف می‌کند و به کاربران امکان می دهد پاداش مستقیم به سازندگان بدهند. در این صورت، دیگر نیازی به کسب درآمد از طریق تبلیغات نیست، بنابراین سازندگان می توانند با هدف ایجاد محتوایی کاملاً رضایت بخش از کاربر استفاده کنند. بعلاوه از آنجا که در بلاکچین توزیع و مدیریت می‌شود، حتی اگر مشکلی در برخی از بلاک ها رخ دهد، می‌تواند به طور کلی به کار خود ادامه دهد و می‌توان از مشکلاتی که تأثیر زیادی روی کل دارند جلوگیری کرد.

از دیگر ویژگی های ترون این است که شما در TRON می‌توانید DApps (برنامه های توزیع شده) را در بلاکچین توسعه داده و استفاده کنید. DApps (برنامه های توزیع شده) برنامه هایی هستند که از بلاکچین برای ارائه خدمات و بازی هایی استفاده می کنند که نیازی به مدیر مرکزی ندارند. قبل از سرمایه گذاری در TRON ، طبیعی است که بدانید این برای شما مفید است یا خیر. در این تحلیل کوتاه ، ما بررسی می کنیم که چرا خرید Tron یک حرکت خوب است. یک نکته جالب در ترون این است که کاربران سکه حق دریافت سهمی از سود را دارند. هدف این سکه فراهم آوردن سرگرمی برای کاربران است.

یکی دیگر از تحولات جالب این است که مدیر عامل شرکت جاستین سان می خواهد پلتفرم Peiwo خود را با سکه ادغام کند. با توجه به اینکه این پلتفرم در حال حاضر ده میلیون کاربر دارد ، این می تواند به محبوبیت ارز کمک قابل توجهی کند. در هنگام راه اندازی ، بسیاری از کاربران Ethereum نیز سکه های رایگان دریافت کردند که به رشد آن کمک کرد. نشانه مثبت دیگر TRON این است که تیم قدرتمندی در پشت خود دارد. به عنوان مثال ، مدیر عامل شرکت موسس گروه Alibaba است.

تیم توسعه قوی است و متشکل از بیش از ۱۰۰ نفر است که بسیاری از آنها از شرکت های فناوری مانند Tencent و Amazon تشکیل شده اند . این باعث می شود پایه پشت سکه بسیار محکم تر شود. با کمال تعجب حداقل ۱۰۰ میلیارد ترون وجود دارد و با افزایش عرضه ، قیمت معمولاً پایین می ماند. با این حال ، هدف سکه نفوذ به جهان است.

 

TRON (TRON / TRX) تاکنون چه تغییر قیمتی داده است؟

TRON (TRON / TRX) تاکنون چه تغییر قیمتی داده است؟

 

Tron در آگوست ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد و از آن زمان نوسانات عمده قیمت داشته است‌.

دسامبر ۲۰۱۷- به دلیل حباب ارز مجازی اوج می گیرد ، به دلیل ترکیدن حباب سقوط می کند.

ترون اندکی پس از رونمایی در آگوست ۲۰۱۷ (نسخه جدید) به دلیل حباب ارز رمزپایه افزایش یافت.

در حین حباب به بالاترین قیمت خود در حدود ۰.۲۳ دلار رسید.

با این حال ، به محض شروع سال ۲۰۱۸ ، حباب ترکید و به سرعت سقوط کرد

آوریل ۲۰۱۸- به دلیل لیست در صرافی عمده کره جنوبی “Bithumb” اوج گرفت

حرکات قیمت ترون پس از ترکیدن حباب ارز مجازی همچنان رو به کندی بود ، اما در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۸ ، لیست در صرافی بزرگ کره ای “بیتمب” اعلام شد و اوج گرفت. قیمت افتتاحیه در آوریل ۲۰۱۸ حدود ۰.۰۳۴ دلار بود و بالاترین قیمت در زمان افزایش حدود ۰.۰۹۴ دلار بود ، به این معنی که در یک نقطه تقریباً سه برابر شده است.با این حال ، پس از آن ، روند نزولی آن به آرامی ادامه یافت و پس از آن ، هیچ حرکت قابل توجهی مشاهده نشد و در محدوده حدود ۰.۰۱ تا ۰.۰۴ دلار به حرکت خود ادامه داد. ترون در مارس ۲۰۲۱ موج صعودی داشت و قیمتش در ماه آوریل بیشتر شد.

 

دو عامل مثبت برای آینده ترون

۱.یک سیستم عامل بی نهایت است.

۲.در حال حاضر به بسیاری از شرکت ها وابسته است و سابقه اثبات شده ای دارد.

 

این که ترون یک سیستم عامل بینهایت است به این معناست که ترون دارای یک نقشه راه با شش مرحله زیر است‌.

۱.خروج(عظیمت)(اگوست ۲۰۱۷-دسامبر۲۰۱۸)

ذخیره سازی ، بارگذاری و توزیع رایگان دارایی های دیجیتال

  1. ادیسه (ژانویه ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۲۰)
  2. سفر بزرگ (ژوئیه ۲۰۲۰ – ژوئیه ۲۰۲۱)

اجرای عملکردهای مدیریتی برای ارائه دهندگان محتوا (پرداخت پاداش ، مدیریت حامیان و غیره)

  1. آپولو (آگوست ۲۰۲۱ تا مارس ۲۰۲۳
  2. StarTrek (پیاده روی ستاره ای)(آوریل ۲۰۲۳ – سپتامبر ۲۰۲۵)

توسعه بازی های مختلف با استفاده از TRON برای توسعه دهندگان امکان پذیر است و همچنین برای جمع آوری سرمایه می توان از TRON استفاده کرد. یعنی کاربرد عملی پلت فرم بازی آنلاین توسط سیستم توزیع شده.

  1. آپدیت

توسعه بیشتر پلت فرم بازی آنلاین، مانند ارائه سرمایه گذاری گسترده برای توسعه بازی. توسعه در برنامه ۱۰ ساله از ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۷ هنوز در حال انجام است و انتظار می‌رود که محتوا و عملکردها در آینده بیشتر تقویت شود.

۲.Tron نه تنها بستری برای توزیع محتوا ایجاد می کند ، بلکه برای ارائه خدماتی که از بلاکچین Tron استفاده می‌کنند، با شرکت های بزرگ زیر اتحاد تجاری ایجاد می کند.

 

عمده شرکت های بزرگ وابسته به ترون

عمده شرکت های بزرگ وابسته به ترون

Opera : شرکت توسعه دهنده نرم افزار نروژی زیر چتر Qihoo 360 در چین

سامسونگ : تولیدکنندگان الکترونیک مصرفی جامع کره ، قطعات الکترونیکی و تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی

BitTorrent : یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار مستقر در سانفرانسیسکو ، ایالات متحده آمریکا است

Swisscom : بزرگترین اپراتور مخابراتی سوئیس مستقر در Ittingen ، سوئیس

Obike : یک شرکت بین المللی مشغول تجارت چرخه سهام در سنگاپور است

ترون علاوه بر سیستم عاملی که دارد، کاربران زیاد و خدمات شرکت‌های بزرگی را دارا است. در آینده اگر گسترش یابد منجر به افزایش قیمت ترون نیز خواهد شد.

 

استراتژی سرمایه گذاری TRX

قبل از سرمایه گذاری در TRON ، داشتن یک استراتژی خوب مهم است. هنگامی که می خواهید ارزهای رمزپایه TRON را بخرید، می‌توانید دو روش انتخاب کنید. شما می توانید بر اساس موارد زیر تصمیم بگیرید:

تحولات خبری: آیا اخبار خوب یا بدی در مورد ارز وجود دارد؟

الگوها: آیا ارز طبق الگوهای ثابت خاصی حرکت می کند؟

قبل از سرمایه گذاری در Tron باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

زمان ورود شما

محدودیتی که می خواهید در آن سود خود را بدست آورید

حدی که ضرر خود را در آن می گیرید

مهم این است که تصمیم خود را بر اساس چه چیزی تنظیم کنید. تنها خود شما می‌توانید تصمیم بگیرید که سرمایه گداری بر روی tron مناسب است یا خیر؟

آیا باید در TRON سرمایه گذاری کنید؟

باید دید آیا ترون در بلند مدت به وعده های خود عمل می کند یا خیر. همانند سایر ارزهای رمزپایه ، نوسانات قیمتی زیادی در TRX وجود دارد. شما به عنوان یک سرمایه گذار می توانید از آن بهره مند شوید. با خرید و فروش ارز در زمان مناسب می توانید فارغ از، جهت قیمت ، به نتیجه خوبی برسید.

آیا باید در TRON سرمایه گذاری کنید؟

سکه TRX بخرید

خرید ارز دیجیتال ترون نیز امکان پذیر است. این امر به ویژه اگر می خواهید از یک استراتژی بلند مدت استفاده کنید بسیار مفید است. هنگام خرید ارز رمزنگاری شده، استفاده از کیف پول خوب مهم است. از این گذشته ، یک ارز دیجیتال به راحتی می تواند دزدیده شود. در حال حاضر، سرمایه TRON حدود ۳۹۲ میلیارد (از ۱۳ مارس ۲۰۲۱) و حداکثر تعداد کارت های صادر شده ۱۰۰ میلیارد است.

 

آینده ارز ترون چگونه است؟

 

آینده این ارز چگونه است؟

شبکه Tron شامل بسیاری از فناوری ها و ابزارها است که در آینده از اهمیت زیادی برخوردار خواهد شد، و به دلیل دشواری کار با ابزارها و سیستم عامل های مختلف بلاکچین که هنوز مانعی برای گسترش آن و علاقه توسعه دهندگان به آن است ، Tron در آینده مورد توجه بسیاری از توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت زیرا برای تسهیل کار با ابزارهای برنامه غیرمتمرکز DApps و سایر خدمات و فناوری ها طراحی شده است.

بیشتر امیدهای مربوط به آینده ترون مربوط به بنیانگذار سان است ، به دلیل مشارکت وی با بسیاری از شرکت های مرتبط با این زمینه علاوه بر روابط و علاقه شخصی وی به ارزهای رمزنگاری شده و چشم انداز خوش بینانه اش در مورد آن ، ترون هنوز هم یک پروژه نسبتاً جدید است که تاکنون به موفقیت های زیادی در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال دست یافته است. این ارز چند ماه پیش از نظر ارزش بازار در رده ۵۶ قرار گرفت ، بسیار شکوفا شد و به رغم سقوط قیمت فعلی آن به دلیل انتشار ویروس کرونا ، طبق اعلام CoinMarketCap ، هفدهم شد ، اما انتظارات نشان می دهد که قیمت آن ممکن است در ماههای آینده به ۰.۴ دلار برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما:

روش پرداخت خود را انتخاب کنید

روش پرداخت خود را انتخاب کنید