لوگو کانون بورس

بهترین ارز دیجیتال ارزان |  ارز برای میلیونر شدن

بهترین ارز دیجیتال ارزان
شما در حال مطالعه مقاله ۵۳ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری چیست و چه مزیت‌هایی در سرمایه گذاری بر روی بهترین ارز دیجیتال ارزان وجود دارد که خیلی از کاربران به دنبال انتخاب این دسته از ارزها برای خرید هستند؟ سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی با چالش‌های بسیار زیادی همراه است و این چالش‌ها برای کسانی که سرمایه خیلی زیادی در اختیار ندارند بیشتر هم هست. کاربران با توجه به مهارت و دانش و در عین حال میزان سرمایه در اختیار خود، می‌بایست بهینه‌ترین شرایط ممکن را برای سرمایه گذاری خود در این بازار در نظر بگیرند.

آمارها نشان می‌دهد که علاقه معامله‌گران در بازار کریپتوکارنسی به خرید ارزهای دیجیتال ارزان قیمت بسیار زیاد است و آنها دائماً در حال بررسی و ارزیابی کیفیت ارزهای ارزان هستند. اما کدام یک از ارزهای دیجیتال ارزان می‌توانند پتانسیل سودآوری بیشتری داشته باشند و کدام ارزهای ارزان هم هستند که کیفیت خوبی داشته و سرمایه گذاری بلند مدت بر روی آنها جذاب است؟ این همان سوالی است که قرار است در این مقاله به آن پاسخ دهیم.

البته در کنار پاسخ این سوال قرار است روش‌های بهینه‌سازی سرمایه گذاری بر روی بهترین ارزهای دیجیتال ارزان را نیز با شما در میان بگذاریم تا از این طریق توانسته باشیم یک قدم بسیار بزرگ برای شما در جهت یک سرمایه گذاری ایده‌آل در بازار ارز دیجیتال برداریم. با ما در کانون بورس همراه باشید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

شاید وقتی از کلید واژه بهترین ارز دیجیتال ارزان استفاده می‌کنیم تصور شما بر این باشد که قرار است ارزهایی را به شما معرفی کنیم که خیلی یفیت خوبی در پروژه آنها وجود نداشته و به واسطه قیمت خیلی پایینی که دارند مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. اما این تصور اشتباه است و ارزیابی ارزهای دیجیتال تنها مبتنی بر قیمت آنها یک اشتباه بزرگ از سوی معامله‌گران در بازار کریپتوکارنسی خواهد بود. برای اینکه بتوانیم شما را از چنین مقایسه‌ای دور نگه داشته و یک دیدگاه حرفه‌ای برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه گذاری در ذهن شما ایجاد کنیم، قرار است معرفی این ارزهای دیجیتال را در دو دسته مختلف به پیش ببریم.

  • بهترین ارز دیجیتال ارزان با پروژه خوب
  • بهترین ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل سود خوب

در دسته اول بیشتر سراغ ارزهایی خواهیم رفت که هرچند قیمت آنها ارزان است اما کیفیت پروژه بسیار جذابی داشته و می‌توانیم از آنها به عنوان ارزهای دیجیتالی با ریسک سرمایه گذاری کم یاد کنیم. دسته دوم اما ارزهایی هستند که با وجود قیمت بسیار پایین پتانسیل سودآوری خیلی زیادی داشته و احتمالاً باید ریسک سرمایه گذاری بر روی آنها را قابل توجه در نظر بگیریم. در ادامه توضیحات مفصلی درباره هر یک از این دو دسته به شما ارائه خواهیم کرد و همچنین حتی سعی می‌کنیم تا روش‌های سرمایه گذاری و نوسان‌گیری در هر دو را نیز با شما در میان بگذاریم.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

۱- بهترین ارز دیجیتال ارزان با پروژه خوب

دسته اول از ارزهای دیجیتال ارزان که قرار است به معرفی آنها بپردازیم آن‌هایی هستند که پروژه‌های بسیار خوب و جذابی داشته و همین موضوع باعث می‌شود تا نگاه‌ها به سمت آنها با ارزهای معمول بازار کاملاً متفاوت باشد. قیمت یک ارز دیجیتال در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد و اینگونه نیست که صرفاً به دلیل خوب بودن پروژه و تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال شاهد قیمت بالایی برای آن باشیم.

برخی از ارزها به دلیل عرضه بسیار زیادی که دارند با وجود پتانسیل بالا در پروژه و کیفیت بالا و کاربردها و اهداف جذاب همچنان با قیمت پایینی در بازار معامله می‌شوند. در این بین برخی از ارزها هم هستند که به دلیل ریزش‌های قیمتی به اعداد بسیار ارزانی رسیده و در حال حاضر معاملات آنها در قیمت‌های بسیار پایینی انجام می‌پذیرد. هر دو دسته این ارزها را در ادامه به عنوان ارزهایی با کیفیت پروژه مناسب اما قیمت ارزان به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید از آنها برای بخشی از سبد سرمایه گذاری خود استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که این ارزها ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی را برای شما به دنبال نخواهند داشت. به این معنا که قرار نیست با خرید آنها در عرض چند روز دارایی شما به صورت کامل از بین برود اما از طرف دیگر قرار هم نیست که در طول یک هفته سودآوری ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی برای شما به ارمغان آورند.

میزان سودآوری و پتانسیل افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی که در ادامه به عنوان ارزهایی با قیمت ارزان ولی پروژه خوب به شما معرفی می‌کنیم با یکدیگر متفاوت است. برخی از آنها در کنار پروژه خوبی که دارند پتانسیل سودآوری خوبی را هم می‌توانند در دراز مدت داشته باشند. در نظر داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است قیمت یک ارز دیجیتال با رشد ۲۰۰ درصدی روبرو شود و این ۲۰۰ درصد در یک بازه زمانی ۲ ساله در بازار کریپتوکارنسی عدد خیلی عجیب و غریبی نخواهد بود. هرچند سودآوری بسیار جذابی به نظر می‌رسد.

همچنین لازم به توضیح است که برخی از ارزهای دیجیتالی هم که در این دسته‌بندی به شما معرفی می‌کنیم سودآوری خیلی جذابی داشته و حتی می‌توانند سودهای چند صد درصدی را نیز برای معامله‌گران خود رقم بزنند. سعی می‌کنیم تا در حین معرفی ارزهای دیجیتال با این شرایط در نهایت تفکیکی میان ارزهای دیجیتال با پتانسیل سودآوری بالا و پایین را نیز برای شما داشته باشیم.

دوج کوین

اولین ارز دیجیتال که در لیست بهترین ارزهای دیجیتال ارزان قیمت با ریسک سرمایه گذاری پایین و پروژه خوب باید به شما معرفی کنیم دوج کوین است. بله همه می‌دانیم که دوج کوین به عنوان برترین میم کوین بازار ارز دیجیتال شناخته می‌شود اما با گذشت سال‌ها در حال حاضر شبکه دوج کوین کارایی خوبی هم از خود نشان داده و از این رو به عنوان یک پروژه جذاب در بازار کریپتوکارنسی شناخته می‌شود.

در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم قیمت دوج کوین در بازار کریپتوکارنسی در حدود ۱۲ سنت است و حجم معاملات آن در هر ۲۴ ساعت نیز به بیش از ۳۲۰ میلیون دلار می‌رسد. این توکن با ارزش بازار نزدیک به ۱۸ میلیارد دلاری در حال حاضر در رتبه نهم بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته و همین موضوع باعث می‌شود تا آن را به عنوان یک ارز دیجیتال با سرمایه گذاری کم ریسک در بازار تعریف کنیم.

اگر بخواهیم ارزهای دیجیتال با پروژه خوب اما قیمت ارزان را در دو دسته با پتانسیل سودآوری کم و با پتانسیل سودآوری بالا تقسیم کنیم، دوج کن در دسته دوم یعنی با پتانسیل سودآوری بالا قرار می‌گیرد و انتظارها از این ارز دیجیتال در آینده بسیار زیاد خواهد بود. دوج کوین در بهترین شرایط خود در بازار ارز دیجیتال به قیمت حدود ۷۵ سنت هم رسیده و با سقف قیمتی خود بیش از ۸۰ درصد فاصله دارد. در صورتی که دوباره شاهد همان سقف قیمتی برای دوج کوین باشیم ارزش مایه‌های معامله‌گران امروز دوج کوین حدود ۷ برابر خواهد شد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

شیبا

ارز دیجیتال دومی که در لیست بهترین ارزهای دیجیتال ارزان قیمت با ریسک پایین باید به شما معرفی کنیم یک ارز دیجیتال مشهور و محبوب در دسته میم‌کوین‌ها یعنی شیبا است. شیبا هم به عنوان دومین میم کوین برتر جهان شناخته می‌شود و در طول سال‌های گذشته شرایط بسیار جذابی را برای معامله‌گران خود ایجاد کرده است. شیبا بارها موفق شده تا سرمایه کاربران خود را به چندین برابر افزایش دهد و همین موضوع را برای آینده آن نیز انتظار داریم.

شیوا نیز در صورت رسیدن به سقف قیمتی قبلی خود که ود ۳ سال پیش رقم خورده می‌تواند ارزش سرمایه‌های کاربران خود را به نزدیک ۸ برابر افزایش دهد. البته شاید تصور کنید که شیبا به عنوان یک میم کوین نباید در لیست ارزهای دیجیتال با پروژه خوب قرار بگیرد اما در حال حاضر شیباریوم به عنوان بستری عالی برای ارز دیجیتال شیبا در حال ارائه خدمات ارزنده و در سطح بسیار فوق العاده در بازار کریپتوکارنسی است و خیلی راحت بستر شیبا را تبدیل به یک بستر پرکاربرد و جذاب نموده است.

ترون

در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت بازار می‌توانیم سراغ ارز دیجیتالی به نام ترون هم برویم که یک ارز دیجیتال کاملاً شناخته شده و با پلتفرمی بسیار پرکاربرد در بازار است. ترون به دلیل تعداد عرضه بسیار زیاد یعنی در حدود ۸۷ میلیارد توکن، با قیمت خیلی پایینی در بازار معامله می‌شود و همین موضوع باعث شده تا آن را در لیست ارزهای دیجیتال با قیمت ارزان قرار دهیم.

شبکه بلاک چین ترون یک شبکه بلاکچین فوق العاده کاربردی و جذاب است که قابلیت‌های بسیار زیادی داشته که از جمله قابلیت‌های اساسی آن می‌توانیم برای تبدیل شدن آن برای نقل و انتقالات در بازار کریپتوکارنسی و حتی تبدیل شدن خود ترون به عنوان ارز پرداختی در پلتفرم‌های مختلف اشاره داشته باشیم. نکات بسیار مهم و زیادی را می‌توانیم درباره کیفیت پروژه ترون به شما معرفی کنیم که از حوصله مقاله خارج است و ممکن است خیلی در این مقاله برای شما جذاب نباشد. اما به هر حال غیر قابل کتمان است که ترون به عنوان یکی از جذاب‌ترین و پرکاربردترین ارزهای دیجیتال بازار کریپتوکارنسی شناخته می‌شود.

کاردانو

ارز دیجیتال بعدی که در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت بازار کریپتوکارنسی باید به شما معرفی کنیم یک توکن بسیار مشهور و محبوب به نام کاردانو است. کاردانو هم شرایط مشابهی با ترون داشته و به دلیل عرضه بسیار زیاد در حدود ۴۵ میلیاردی با قیمت پایینی در بازار معامله می‌شود. البته قیمت پایین کاردانو به این معنا نیست که انتظار داشته باشیم تا قیمت آن در کوتاه مدت به ۱۰ یا ۲۰ دلار برسد و چنین انتظاراتی برای کاردانو دور است تصور است.

اما کاردانو در گذشته یک بار به قیمت ۳ دلاری رسیده که تکرار همان قیمت می‌تواند ارزش سرمایه‌گذاران کاردانو را به حدود ۱۰ برابر افزایش دهد. به همین دلیل است که سرمایه گذاری بر روی کاردانو می‌تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد و در بازه‌های زمانی طولانی مدت به دلیل ریسک سرمایه گذاری پایین، جذابیت‌های آن بیشتر هم خواهد شد.

کاردانو دارای یک شبکه بلاکچین پرکاربرد برای استفاده از قراردادهای هوشمند و به عنوان رقیبی برای اتریوم فعالیت می‌کند و شبکه بلاک چین آن نیز یک نسل به روزتر از بلاکچین اتریوم محسوب می‌شود. در حال حاضر اگر اخبار تصویب etf کاردانو در بورس اوراق بهادار نیویورک به گوش می‌رسد و به وجود آمدن چنین شرایطی می‌تواند جذابیت‌های کاردانو را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. کاردانو هم ریسک سرمایه گذاری پایینی داشته و هم اینکه پتانسیل سودآوری بالایی را می‌توانیم از آن انتظار داشته باشیم.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

چیلیز

همچنین برای معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت بازار کریپتوکارنسی می‌توانیم سراغ ارز دیجیتال دیگری به نام چیلیز برویم که در طول سال‌های گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد اما در حال حاضر با نوسانات بسیار کم در بازار در حال تغییر قیمت خود است.

چیز به عنوان یک بستر مناسب برای ایجاد فن توکن‌های ورزشی کاربرد داشته و در طول مسابقات مختلف ورزشی معمولاً جذابیت‌های آن در میان کاربران به شدت افزایش هم پیدا می‌کند. در حال حاضر فن توکن‌های بسیار جذابی مانند فن توکن تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونا بر روی شبکه چیلیز بنا نهاده شده و به همین دلیل از نگاه‌ها به سمت آن می‌تواند در آینده بسیار متفاوت باشد.

نکته بسیار جذاب دیگر درباره ارز دیجیتال چیلیز پتانسیل سودآوری بسیار بالایی است که می‌توانیم از آن انتظار داشته باشیم. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت ۰.۰۷ دلار در بازار در حال معامله است در حالی که با سقف قیمتی خود یعنی حدود ۰.۹ دلار فاصله خیلی زیادی گرفته است. رسیدن به همان سقف قیمتی می‌تواند ارزش سرمایه‌های کاربران امروز چیلیز را به بیش از ۱۲ برابر افزایش دهد. البته نحوه نوسانات چیلیز در طول سال‌های گذشته با چالش‌های مختلفی روبرو بوده و ممکن است در کوتاه مدت خیلی نتوانید سود جذابی را از آن به دست آورید.

هدرا

ارز دیجیتال بعدی که در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت بازار می‌توانیم به شما معرفی کنیم یک توکن مشهور و محبوب دیگر به نام هدرا هش گراف است. هیدرا دارای یک شبکه بلاکچین لایه یک است که در حوزه‌های مختلفی مانند دیفای یا ان‌اف‌ی‌ها و حتی وب ۳ کاربرد داشته و سرمایه‌گذاران بسیار بزرگی هم در پروژه آن سرمایه گذاری کرده‌اند. اتفاقا یکی از دلایلی که باعث شد تا هدرها را نیز در این لیست به شما معرفی کنیم همین حضور سرمایه‌گذاران بسیار بزرگ بر روی این ارز دیجیتال در بازار کریپتوکارنسی است.

میزان عرضه هدرا در بازار زیاد بوده و ۵۰ میلیارد برای آن توکن تعریف شده است. همین عرضه زیاد باعث شده تا در حال حاضر قیمت آن خیلی در بازار بالا نباشد و در حدود ۰.۰۸ دلار معامله شود. البته هدرا در تاریخچه قیمتی خود به حدود ۰.۶ دلار هم رسیده که تکرار همان سقف قیمتی می‌تواند به ارزش معامله‌گران فعلی این ارز دیجیتال را به حدود ۹ برابر افزایش دهد.

استلار

معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت بازار کریپتوکارنسی را با بررسی شرایط ارز دیجیتال استلار ادامه می‌دهیم. ارز دیجیتال بسیار با کیفیتی که در حال حاضر قیمت آن به یک سنت هم نمی‌رسد اما در گذشته شاهد سیدن قیمت آن به ۷۵ سنت هم بوده‌ایم. استلار دارای یک شبکه بلاکچین فوق العاده پرکاربرد و محبوب بوده و به عنوان نسل سوم شبکه‌های بلاک چین در بازار کریپتوکارنسی تعریف شده است. تعداد توکن‌هایی در نظر گرفته شده برای ارز دیجیتال در حدود ۵۰ میلیارد توکن است و همین عرضه بالا باعث شده تا در حال حاضر شاهد معاملات آن با قیمت پایینی باشیم.

البته استلار با سقف قیمتی خود فاصله خیلی زیادی داشته و همین موضوع پتانسیل سودآوری جذابی را برای آن ایجاد کرده است. رسیدن به حجم معاملات ۳۰ میلیون دلاری و ارزش بازار دو و نیم میلیارد دلاری و قرار گرفتن در رتبه ۳۱ بهترین ارزهای دیجیتال بازار جهان در حال حاضر باعث شده تا استلار به عنوان یک ارز دیجیتال محبوب و با ریسک سرمایه گذاری کم شناخته شود.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

الگورند

الگورند نام ارز دیجیتال دیگری است که جذابیت‌های بسیار بالایی برای سرمایه گذاری داشته و کیفیت پروژه بسیار مطلوبی را نیز در آن شاهد هستیم. ارز دیجیتالی که در حال حاضر با قیمت بسیار پایین حدود ۱۳ سنت در بازار در حال معامله است در حالی که پتانسیل رسیدن به قیمت‌های بسیار بالاتری را داشته و در گذشته نیز این موضوع را با رسیدن به قیمت حدود ۳.۳ دلاری نشان داده است. الگورند با سقف قیمتی خود فاصله بسیار زیادی داشته و تکرار همان سقف قیمتی می‌تواند باعث رشد دارای کاربران این ارز دیجیتال به میزان قابل توجهی شود.

به نسبت تمام ارزهای دیجیتال که تاکنون معرفی کردیم الگورند خیلی عرضه خیلی قابل توجهی هم نداشته و تعداد کل توکن‌های تعریف شده برای آن به ۱۰ میلیارد توکن می‌رسد. هرچند الگورند در طول چند ماه اخیر با وجود رشدهای قیمتی زیاد در برخی از ارزهای دیجیتال با رشد‌های قیمتی خیلی زیادی همراه نبوده، اما به دلیل پروژه بسیار مطلوب و تجربیاتی که از شبکه بلاکچین این ارز دیجیتال در ذهن کاربران باقی مانده، انتظار رسیدن به قیمت‌های بسیار بالا را برای آن متصور هستیم و می‌تواند سودآوری خوبی را برای کاربران رقم بزند.

سی (Sei)

توکن بعدی که می‌توانیم در این لیست به شما معرفی کنیم ارز دیجیتالی است که هرچند سابقه خیلی طولانی در بازار نداشته اما کیفیت و شرایط بسیار خوبی داشته و نگاه‌ها به سمت آن در طول همین یک سال گذشته بسیار زیاد شده است. ارز دیجیتال سی در همین سال ۲۰۲۳ وارد بازار کریپتوکارنسی شده و از آن زمان بیش از ۴۲۰۰ درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است. البته چی در حال حاضر از سقف قیمتی خود نزدیک به ۷۰ درصد فاصله دارد و تا رسیدن به سقف قیمتی خود دوباره می‌تواند ارزش دارایی کاربران خود را به بیش از ۵ برابر افزایش دهد.

ارز دیجیتال سی به عنوان ارز دیجیتال لایه ۱ با شبکه بلاکچین نسل چهارم وارد بازار کریپتوکارنسی شده و اکوسیستم بسیار جذابی را نیز در کنار آن شاهد هستیم. قیمت سی هم در بازار بسیار پایین است و همین موضوع باعث شده تا سرمایه گذاری بر روی آن در حال حاضر به دلیل قیمت پایین بسیار جذاب به نظر می‌رسد و در صورتی که قیمت آن دوباره روند صعودی خود را آغاز کند می‌توانیم رشد‌های قیمتی جذابی را در آن شاهد باشیم.

ریپل

ریپل یکی از مشهورترین و به نام‌ترین ارزهای دیجیتال تعریف شده در بازار است که بیشترین سر و صدا را نیز در میان ارزهای دیجیتال با پتانسیل خوب داشته است. سال‌ها پیش سازمان بورس اوراق بهادار آمریکا در یک دعوای چند ساله با ریپل وارد شده و این دعوا و دادگاه‌های مختلف باعث شده تا ریپل در طول این سال‌ها با رشدهای قیمتی خیلی زیادی همراه نباشد و قیمت آن را در نوسانات محدودی شاهد باشیم.

البته هر چند قیمت ریپل در بازار در حال حاضر در حدود ۰.۵ دلار است اما در گذشته قیمت این ارز دیجیتال به بیش از ۳ دلار نیز رسیده و به همین دلیل است که پتانسیل سودآوری جذابی را برای آن متصور هستیم. ریپل در حال حاضر با ارزش بازار نزدیک به ۲۷ میلیارد دلاری و حجم معاملات ۴۳۰ میلیون دلاری به عنوان هفتمین ارز دیجیتال برتر جهان شناخته می‌شود و تنها دلیل پایین بودن قیمت آن توکن‌های بسیار زیاد تعریف شده برای آن در بازار است. در مجموع برای ریپل حدود ۱۰۰ میلیارد توکن تعریف شده که تنها ۵۵ از این توکن‌ها در اواسط سال ۲۰۲۴ در بازار در حال گردش هستند.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

سندباکس

ارز دیجیتال بعدی که در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت بازار باید به شما معرفی کنیم، بسیار نام آشنا است اما شرایط این ارز دیجیتال دو سال کاملاً متفاوت را تجربه کرده است. سند باکس به عنوان یک توکن بر روی شبکه بلاکچین اتریوم تعریف شده و بستری بسیار عالی برای انجام بازی‌های ویدیویی است. گیمرها علاقه زیادی به پلتفرم این ارز دیجیتال داشته و سرمایه‌گذاران نیز برای خرید و فروش ان اف تی یا خرید و فروش زمین در دنیای متاورس از مزیت‌های پلتفرم آن استفاده می‌کنند.

در طول یک سالی که پروژه‌های متاورس با جذابیت‌های بسیار زیادی در بازار روبرو شدند و سر و صدای خیلی زیادی نیز در بازار داشتند، ارزهای دیجیتال تعریف شده در این حوزه مانند سندباکس یا حتی مانا با جذابیت‌های بسیار بالایی روبرو بودند و قیمت‌های بسیار شگفت‌انگیزی را نیز تجربه کردند. سندباکس در طول تاریخچه خود حتی به قیمت بیش از ۷ دلار هم رسیده در حالی که در حال حاضر قیمت آن در بازار ۰.۵ دلار هم نیست.

به هر حال اگر دوباره شاهد استقبال از پروژه‌های تعریف شده در حوزه متاورس و گیمینگ مانند سندباکس باشیم، سودآوری خیلی جذابی را می‌توانیم برای این دسته از ارزهای دیجیتال متصور باشیم و سندباکس در صدر این ارزها شرایط بسیار جذابی خواهد داشت. به نظر اصلاً بد نیست که بخشی از سبد سرمایه خود را در بازار کریپتوکارنسی برای خرید سندباکس اقتصاد دهید و آن را نیز در لیست خود برای سرمایه گذاری داشته باشید.

فانتوم

فانتوم هم یکی از ارزهای دیجیتالی است که شبکه بلاکچین بسیار خوب و مطلوبی داشته و کاربردهای بسیار زیادی را می‌توانیم برای شبکه آن در نظر بگیریم. بلاکچین فانتوم در حوزه دیفای تعریف شده و به عنوان یک شبکه بلاک چین لایه ۱ در بازار شناخته می‌شود. فانتوم ارز دیجیتالی است که در کنار جذابیت‌های بسیار بالا از نظر فاندامنتالی از نظر رشد قیمت همه با شرایط خوبی روبرو بوده و انتظار سودآوری بسیار زیادی را برای آن در طول دو سال آینده داریم.

فانتوم قبلا هم به عنوان یک ارز دیجیتال با جذابیت‌های سودآوری بالا شناخته می‌شده و خیلی از افراد برای سرمایه گذاری روی آن اقدام می‌کردند و در حال حاضر نیز دوباره به همان وضعیت قبلی خود یعنی قیمت‌های بسیار مناسب برای سرمایه گذاری برگشته است. فانتوم به راحتی پتانسیل این را دارد تا سرمایه کاربران خود را در طول دو سال آینده به بیش از ۱۰ برابر افزایش دهد.  ارزش بازار فانتوم در حال حاضر حدود یک و نیم میلیارد دلار و حجم معاملات آن نیز به ۱۰۰ میلیون دلار در بازار می‌رسد که در مجموع باعث شده تا این ارز دیجیتال به عنوان پنجاه و یکمین ارز دیجیتال برتر دنیا شناخته شود.

در مجموع ی بیش از ۳ میلیارد توکن برای فانتوم در نظر گرفته شده که نشان از این دارد که عرضه خیلی قابل توجهی را نیز نسبت به سایر توکن‌های معرفی شده در این مقاله نداشته و همین موضوع پتانسیل سودآوری آن را بیشتر هم می‌کند. فانتوم ارز دیجیتالی است که معامله‌گران بسیار زیادی را به خود جذب کرده و همین موضوع باعث شده تا نگاه‌ها به سمت آن به عنوان یک ارز دیجیتال مناسب برای سودآوری بیشتر هم شود. شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ زیادی هم در سرتاسر جهان به دنبال سرمایه گذاری بر روی پروژه فانتوم هستند  شروع روند سودآوری آن می‌تواند با علائمی مانند ورود سرمایه‌های سنگین به این ارز دیجیتال آغاز شود.

پالیگان

پالیگان یا ماتیک ارز دیجیتال دیگری است که با قیمت پایینی در بازار کریپتوکارنسی در حال معامله بوده اما هم پروژه با کیفیت و عالی دارد و هم اینکه پتانسیل سودآوری خوبی را نیز برای آن متصور هستیم. پالیگان با ارزش بازار حدود نج و نیم میلیارد دلاری و حجم معاملات ۱۴۵ میلیون دلاری در حال حاضر به عنوان نوزدهمین ارز دیجیتال برتر جهان شناخته می‌شود. در مجموع برای ماتیک ۱۰ میلیارد توکن در نظر گرفته شده که این میزان نشان از عرضه معمولی برای آن است.

پالیگان نسبت به سقف قیمتی خود فاصله حدود ۸۰ درصدی داشته و در حال حاضر با قیمت ۵۷ سنت در بازار در حال معامله است. در حالی که قبلاً موفق شده تا به قیمت نزدیک به ۳ دلار هم در بازار برسد. شبکه پالیگان به عنوان شبکه نسل سوم به عنوان شبکه بلاکچین لایه ۲ شناخته می‌شود که قرار است مزیت‌های بسیار زیادی مانند افزایش مقیاس پذیری و کاهش کارمزدها برای شبکه اتریوم را به دنبال داشته باشد. سرمایه‌گذاران بسیار زیادی در جهان مانند خود صرافی بایننس روی پالیگان سرمایه گذاری کرده و همین موضوع باعث شده تا این ارز دیجیتال را به عنوان گزینه مناسب برای سودآوری در بازه زمانی طولانی مدت در بازار در نظر بگیریم.

فلو

همچنین در لیست ارزهای دیجیتال ارزان قیمت جذاب موجود در بازار می‌توانیم به ارز فلو نیز اشاره داشته باشیم که دارای شبکه بلاکچین بسیار کاربردی بوده و به عنوان یک ارز دیجیتال با پروژه خوب در بازار شناخته می‌شود. در حال حاضر ارزش بازار فلو به حدود یک میلیارد دلار و حجم معاملات آن در هر روز نیز نزدیک به ۲۰ میلیون دلار می‌رسد. فلو با صفحه قیمتی خود نیز فاصله بسیار زیاد ۹۸ درصدی را تجربه می‌کند و در طول سال‌های گذشته با افت قیمتی خیلی زیادی روبرو بوده است.

دقت داشته باشید که به دلیل عرضه کم قبلاً شاهد رسیدن قیمت فلو به حدود ۴۰ دلار هم بودیم و دوباره اگر این ارز دیجیتال روند صعودی خود را آغاز نماید می‌توانیم شاهد سودآوری فوق العاده جذابی برای کاربران و معامله‌گران آن باشیم.

آربیتروم

همچنین در این لیست می‌توانیم سراغ ارز دیجیتال محبوب و جذابی به نام آربیتروم هم برویم که با وجود اینکه سابقه خیلی طولانی در بازار ندارد اما در همین مدت کوتاه فوق العاده جذاب ظاهر شده و رشد‌های قیمتی خیلی خوبی هم داشته است. ارز دیجیتال آربیتروم در همان ابتدای ورود خود به بازار کریپتوکارنسی در سال ۲۰۲۳ با رشدهای قیمتی خوبی همراه شد اما در ادامه به جهت ریزش‌های قیمتی گسترده‌ای به وجود آمده در بازار ارز دیجیتال شاهد ریزش قیمت آن در بازار بودیم.

آربیتروم به عنوان یک شبکه بلاکچین نسل سوم به عنوان یک راه حل لایه ۲ بر روی شبکه اتریوم فعالیت دارد و مزیت‌هایی مانند افزایش مقیاس پذیری و کاهش کارمزدها را برای اتریوم به همراه داشته است.  مجموعه کل عرضه آربیتروم در بازار به ۱۰ میلیارد توکن می‌رسد. مقیاس پذیری بسیار بالا و سرعت بالای تراکنش‌های انجام شده در آربیتروم باعث شده تا شبکه بلاک چین آن به شدت محبوب شود. با توجه به اینکه ارز تتر هم برای شبکه آربیتروم تعریف شده در حال حاضر انتقال‌های با سرعت بالایی را نیز برای شبکه آن شاهد هستیم و خیلی از کاربران برای انتقال تترهای خود از شبکه ارز دیجیتال آربیتروم استفاده می‌نمایند.

در حال حاضر آربیتروم با حدود قیمتی ۰.۸ دلار در بازار معامله می‌شود در حالی که در سقف قیمتی خود به بیش از ۲.۲۵ دلار نیز رسیده است.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

۲- بهترین ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل سود خوب

حالا نوبت به این رسیده تا بهترین ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل سود خوب را به شما معرفی کنیم. در این دسته‌بندی ارزهای قرار می‌گیرند که پتانسیل سودآوری بسیار بالایی داشته اما ریسک سرمایه گذاری بر روی آنها نیز قابل توجه است. اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال هستید حتماً باید از استراتژی‌های معاملاتی بسیار عالی استفاده کرده و تمرکز بالایی بر روی معاملات خود داشته باشید.

متاسفانه شاهد هستیم که برخی از معامله‌گران ایرانی با مشاهده ارزهایی با پتانسیل سودآوری بالا بدون در نظر گرفتن سیستم‌های مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال به دنبال خرید آنها رفته و سرمایه‌های هنگفتی را نیز بر روی آنها قرار می‌دهند. در حالی که این ارزها همانطور که در زمان بالا رفتن سودهای تصاعدی ایجاد می‌نمایند در زمان ریزش نیز همین شرایط را داشته و باعث می‌شوند تا معامله‌گران در مدت زمانی بسیار کوتاه با ضررهای سنگینی روبرو شده و نتوانند معاملات خود را بهینه کنند.

اولاً شما باید در انتخاب ارزهای دیجیتال در این دسته‌بندی نهایت دقت را داشته باشید تا مبادا سراغ ارزهایی بروید که ریسک سرمایه گذاری بر روی آنها دوچندان باشد.

پپه

اولین ارز دیجیتالی که در این لیست قرار است به شما معرفی کنیم میم کوینی نام آشنا با پتانسیل سودآوری بسیار بالا یعنی پپه است. پپه دقیقاً یک میم کوین بوده و دقیقاً مشابه با شرایط میم‌کوین‌ها وارد بازار کریپتو کارنسی شده است. لوگوی این ارز دیجیتال از روی یک میم قورباغه به همین نام پپه که در اینترنت بسیار معروف و جذاب شده،  انتخاب شده است و اکثر کاربرانی که از قبل پپه را در اینترنت می‌شناختند تبدیل به سرمایه‌گذاران و خریداران این ارز دیجیتال در بازار کریپتوکارنسی هم شدند.

پپه در ابتدای ورود خود به بازار به عنوان یک میم کوین حتی تیم توسعه دهنده خود را نیز معرفی نکرد و کمترین شناخت نسبت به آن در بازار وجود داشت. ورود سرمایه‌گذاران بزرگ و سوداگری بر روی ارز دیجیتال پپه کم کم باعث شد تا نگاه‌ها به سمت این ارز دیجیتال تفاوت‌های فاحشی نسبت به شرایط اولیه پیدا کرده و شاهد نوسانات قیمتی بسیار شدید و جذاب برای آن باشیم. نکته بسیار جالب‌تر درباره پپه این است که این ارز دیجیتال همین یک سال پیش وارد بازار کریپتوکارنسی شده و خیلی طول عمر زیادی هم در بازار ندارد.

پپه به عنوان یک میم کوین بر روی شبکه بلاکچین اتریوم توسعه پیدا کرده و رشد قیمتی ۴۴ هزار درصدی را نیز از شروع ورود خود به بازار کریپتوکارنسی رقم زده است. دقت داشته باشید که هرچند ما در حال صحبت کردن درباره یک میم کوین هستیم اما میم کوینی که به رتبه ۲۳ بازار ارز دیجیتال رسیده و در حال حاضر از نظر حجم معاملات در هر ۲۴ ساعت با رقم زدن اعداد ۱ تا ۲ میلیارد دلاری حتی ر این لیست به جمع ۵ ارز دیجیتال برتر جهان نیز قدم می‌گذارد.

هر روز می‌توانید در جراید و اخبار فرادی را بشناسید که از طریق سرمایه گذاری بر روی پپه به سودآوری قابل توجه و سرمایه سنگینی رسیده و در حال حاضر به عنوان میلیاردرهای بازار ارز دیجیتال شناخته می‌شوند. به دلیل حجم معاملات بالا و تعداد افراد زیادی که در حال نوسان گیری بر روی پپه هستند، ریسک سرمایه گذاری در کوتاه مدت بر روی این ارز دیجیتال زیاد نیست و کاربران می‌توانند با خیال راحتی از نظر نقدینگی و نقد شوندگی روی پپه حساب کنند. اما مسلماً سرمایه گذاری بلند مدت روی این ارز دیجیتال با چالش‌های همراه خواهد بود و لازم است تا کاربران حتماً تمام تحقیقات لازم در این باره را انجام دهند.

سرمایه گذاری به سبک هولد بر روی پپه شرایط خاص خود را خواهد داشت اما به هر حال نوسان گیری بر روی این ارز دیجیتال جذابیت‌های بسیار زیادی دارد و می‌تواند سودآوری قابل توجهی را برای کاربران در بازار ارز دیجیتال رقم بزند.

بونک

همچنین برای معرفی بهترین ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل سودآوری بسیار بالا می‌توانیم سراغ ارز دیجیتال بونک هم برویم. بونک یکی دیگر از میم کوین‌های توسعه یافته بر روی شبکه بلاک چین سولانا است که با استقبال قابل توجهی روبرو شده و کاربران زیادی در حال نوسان گیری و خرید و فروش این ارز دیجیتال در بازار هستند. مانند سایر میم کوین‌ها با شرایط خیلی ارزنده وارد بازار کریپتوکارنسی نشده و حتی اطلاعات دقیقی درباره تیم توسعه دهنده آن نیز وجود ندارد. این ارز دیجیتال از نظر کیفیت پروژه هم در شرایط خوب و مطلوبی قرار نداشته و اصلاً نمی‌توانیم در این باره اظهار نظر مثبتی درباره پلتفرم بونک داشته باشیم.

دقیقاً مانند شرایطی که برای که به آن اشاره کردیم بونک نیز به دلیل استقبال بالای کاربران و ورود سرمایه‌های بزرگ با جذابیت‌های قابل توجهی روبرو شد و شاهد رشد روزافزون قیمت این ارز دیجیتال در بازار بودیم. بونک در حال حاضر با ارزش بازار بالای یک و نیم میلیارد دلاری در رتبه ۵۲ از بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته و از نظر حجم معاملات نیز با رسیدن به حجم معاملات ۳۰۰ میلیون دلاری در رتبه ۲۶ قرار دارد.

دقت داشته باشید که رسیدن به این شرایط برای یک میم کوین به این راحتی‌ها نیست و میم کوین‌های کمی را با این شرایط شاهد هستیم و به همین دلیل است که بونک می‌تواند شرایط بسیار جذابی را برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت برای کاربران ایجاد نماید. بونک در طول تاریخچه خود از ابتدا تاکنون رشد بیش از ۲۶ هزار درصدی را تجربه کرده و انتظار می‌رود که چنین شرایطی در آینده نیز برای آن به وقوع بپیوندد.

اگر به دنبال یک سرمایه گذاری خیلی بلند مدت هستید ممکن است بونک در آینده شرایط عجیب و غریبی داشته باشد اما برای نوسان گیری در بازی‌های زمانی میان مدت این ارز دیجیتال فوق العاده جذاب به نظر می‌رسد. البته که قرار دادن تمام سرمایه‌ها بر روی ارز دیجیتالی مانند بونک به دلیل عرضه بالای آن قطعاً رفتار منطقی در بازار نخواهد بود اما به هر حال این ارز دیجیتال هم می‌تواند یکی از توکن‌های موجود در سبد سرمایه گذاری شما باشد.

بونک در حال حاضر با تعداد توکن‌های ۶۸ میلیاردی در بازار کریپتوکارنسی نسبت به بسیاری از میم کوین‌ها شرایط خوبی از نظر میزان عرضه دارد اما به هر حال این ارز دیجیتال نیز چالش‌های خاص خود را داشته و نمی‌توان آن را به عنوان یک ارز دیجیتال با ویژگی‌های عالی معرفی کرد.

فلوکی

در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان بازار با ریسک سرمایه گذاری بالا و پتانسیل سودآوری قابل توجه می‌توانیم سراغ فلوکی هم برویم. فلوکی نیز در دسته میم کوین‌ها قرار گرفته و از نظر کیفیت پروژه در شرایط خوبی قرار ندارد. این ارز دیجیتال نیز مشابه با پپه و بونک بیشتر به دلیل صفحه بازی و ورود سرمایه‌های سنگین جذاب شده و از نظر کیفیت پروژه نمی‌توان خیلی به آن اتکا کرد. فلوکی از ابتدای ورود خود به بازار بیش از ۸۶۱ هزار درصد سودآوری را برای معامله‌گران خود رقم زده که نشان از یک ارز دیجیتال بسیار جذاب و عالی برای نوسان گیری دارد.

برای کسانی که به دنبال نوسان گیری در ارز دیجیتال هستند استفاده از رمز ارزهای با این میزان پتانسیل سودآوری به شدت می‌تواند جذاب باشد. نکته بسیار جالب درباره فلوکی این است که حجم معاملات بسیار بالایی را نیز برای آن شاهد هستیم و معامله‌گران در هر ۲۴ ساعت در حال حاضر بیش از ۲۰۰ میلیون دلار این ارز دیجیتال را خرید و فروش می‌کنند. فلوکی همچنین از نظر ارزش بازار نیز با قرار گرفتن در رتبه ۵۱ و ارزش بازار بیش از ۱.۶ میلیارد دلاری شرایط بسیار خوبی را دنبال می‌نماید.

در مجموع بیش از ۹ هزار میلیارد توکن برای فلوکی در نظر گرفته شده که این میزان توکن بسیار بالا دلیلی است تا این ارز دیجیتال با قیمت بسیار ارزان در بازار معامله شود. فلوکی هم در انواع صرافی خارجی ارز دیجیتال مانند بایننس و کوکوین و هم در انواع صرافی داخلی ارز دیجیتال معامله می‌شود و کاربران ایرانی می‌توانند به راحتی با دسترسی به هر یک از پلتفرم‌های موجود برای خرید و فروش این ارز دیجیتال اقدام نمایند.

بیشترین حجم معاملات ارز دیجیتال فلوکی مربوط به صرافی بایننس با بیش از ۵۰ میلیون دلار ست و در کنار آن صرافی‌هایی مانند بایبیت و گیت.io در رتبه‌های بعدی با بیشترین حجم معاملات این ارز دیجیتال قرار دارند. فلوکی هم برای سرمایه گذاری بلند مدت با شرایط ایده‌آلی روبرو نبوده اما برای نوسان گیری در بازی‌های زمانی کوتاه مدت می‌تواند گزینه فوق العاده جذابی باشد.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

ویف

در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سودآوری بسیار بالا همچنین می‌توانیم سراغ میم کوین دیگری به نام داگ ویف هت برویم که این روزها سر و صدای بسیار زیادی در بازار کرده و با قرار گرفتن در شبکه سولانا تبدیل به یکی از میم‌کوین‌های جذاب در شبکه سولانا شده است. برخلاف تمام میم‌کوین‌های موجود در بازار برای ویف تعداد توکن‌های خیلی زیادی تعریف نشده و این ارز دیجیتال تنها ۹۹۹ میلیون توکن در بازار دارد. همین عرضه کم باعث شده تا این ارز دیجیتال با قیمت ه نسبت بالایی در بازار معامله شود و نسبت به سایر میم کوین‌های تعریف شده قیمت آن به مراتب بالا است.

میم کوین ویف با حجم معاملات بیش از ۵۵۰ میلیون دلاری و رسیدن به ارزش بازار بیش از ۲ میلیارد دلاری در حال حاضر جایگاه بسیار خوبی داشته و در این لیست در جمع ۵۰ ارز دیجیتال برتر جهان قرار می‌گیرد. حداکثر میزان سودآوری ویف از ابتدای ورود خود به بازار بیش از ۳۰۰۰ درصد بوده که باعث شده تا سرمایه‌گذاران ویف به سودآوری قابل توجهی برسند و هنوز هم نوسانات شدید آن در بازار به وقوع می‌پیوندد.

برای کسانی که به دنبال انجام معامله و روی یک ارز دیجیتال با پتانسیل سودآوری بالا در میان مدت و کوتاه مدت هستند ویف می‌تواند گزینه بسیار مطلوبی باشد. این ارز دیجیتال با هدف تبدیل شدن به بهترین میم کوین بازار کریپتو کارنسی وارد این بازار شده و در همین راستا اقداماتی هم در شبکه آن انجام می‌پذیرد. در اواخر سال ۲۰۲۳ و اوایل سال ۲۰۲۴ وقتی سولانا با شدت و شتاب بسیار بالایی در حال افزایش قیمت بود، نگاه‌ها به سمت میم کوین‌های شبکه سولانا به شدت تغییر کرد و ویف هت داگ نیز از جمله میم کوین‌هایی بود که در همین راستا با استقبال بالایی روبرو شد و خیلی از کاربران در حال انجام معامله بر روی آن هستند.

نات کوین

همچنین در این دسته‌بندی می‌توانیم ارز دیجیتال محبوب این روزهای بازار کریپتوکارنسی یعنی ناتکوین را نیز به شما معرفی کنیم. نات کوین که به تازگی بر روی شبکه تون روی کار آمده در دسته میم کوین‌ها قرار گرفته است و محبوبیت بسیار بالا و جذابیت‌هایی مانند ورود سرمایه‌های بزرگ به این ارز دیجیتال باعث شده تا نوسانات بسیار جذابی را برای آن شاهد باشیم. نات کوین در ابتدا به عنوان یک بازی کلیکی بر روی شبکه اجتماعی تلگرام تعریف شد و سر و صدای بسیار زیادی را در میان کاربران جهانی به پا کرد.

رسیدن به تعداد کاربران ۶۰ میلیونی آن هم در یک بازه زمانی کوتاه مدت باعث شد تا خیلی از کاربران به دنبال یردراپ ناتکوین باشند و در نهایت بعد از ورود آن به بازار نیز شاهد جذابیت‌های بسیار بالایی برای آن بودیم. ناتکوین در همان ابتدای ورود خود به بازار کریپتو کارنسی با ارزش بازار قابل توجه به جمع ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر جهان پا گذاشت و در حال حاضر نیز با قرار گرفتن در رتبه ۵۷ شرایط خوبی داراست.

در حال حاضر ناتکوین با حجم معاملات بیش از ۳۸۵ میلیون دلاری از این نظر رتبه ۱۷ را در بازار به خود اختصاص داده و البته تعریف شدن تنها ۱۰۲ میلیارد توکن برای این میم کوین باعث شده تا امیدواری‌ها برای فزایش قیمت‌های بیشتر برای آن وجود داشته باشد. ناتکوین در حال حاضر از قیمت اولیه خود در زمان ورود به بازار تنها ۲۳۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده در حالی که  نسبت سایر میمکوین‌های موجود در بازار هنوز فاصله زیادی را می‌توانیم برای آن متصور باشیم.

ناتکوین می‌تواند در طول یک یا دو سال آینده با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شده ورزش سرمایه‌های کاربران خود را حتی به بیش از ۱۰ برابر افزایش دهد. این میم کوین جذاب در حال حاضر در بهترین صرافی‌های دنیا قابل معامله بوده و صرافی‌های داخلی نیز به جهت محبوبیت بالای آن از همان ابتدا شرایط خرید و فروش آن را برای کاربران فراهم کردند. کاربران ایرانی به راحتی و با مبالغ کم می‌توانند سرمایه گذاری خود را بر روی ناتکوین انجام داده و به دنبال رسیدن به سودهای جذاب در میان مدت و دراز مدت از آن باشند.

با توجه به اینکه ناتکون به تازگی در بازار کریپتو کارنسی تعریف شده انتظار می‌رود که سودآوری بالایی را در یکی دو سال آینده اذان شاهد باشیم و همین موضوع باعث شده تا حتی سرمایه گذاری بلند مدت بر روی آن نیز جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. البته نه اینکه بخواهیم ناتکوین را از نظر کیفیت پروژه با ارزهای دیجیتال جذاب بازار مقایسه کنیم اما به هر حال با توجه به شرایط موجود نگاه‌ها به آن برای قیمت‌های بالایی است و انتظار می‌رود تا در آینده بیشتر از این ارز دیجیتال بشنویم.

جسمی

یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی که جذابیت بسیار بالایی برای سرمایه گذاری داشته و قیمت خیلی ارزانی دارد ارز دیجیتالی به نام جسمی است که به عنوان یک توکن بر روی شبکه بلاک چین اتریوم تعریف شده و نوسانات قیمتی خیلی جذابی را از خود نشان داده است. ارز دیجیتال جسمی با بیش از ۱۰۰۰ درصد سودآوری در طول دو سال گذشته شرایط بسیار جذابی را برای کاربران رقم زده است و در حال حاضر نیز فاصله بسیار زیادی تا سقف قیمتی خود یعنی قیمت ۵ دلاری دارد.

آلت کوین جسمی با حدود ۵۰ میلیارد توکن به راحتی می‌تواند در قیمت‌های به مراتب بالاتری نسبت به شرایط کنونی در بازار معامله شود و همین انتظار را نیز برای آن در یکی دو سال آینده داریم. شروع رشد قیمت‌ها در بازار کریپتوکارنسی موقعیت مناسبی است تا جسمی دوباره شرایط ایده آل خود را باز پس بگیرد و شاهد رسیدن آن به اعداد بسیار بالاتری نسبت به قیمت کنونی آن در بازار باشیم.

البته سرمایه گذاری بر روی جسمی هم ریسک‌های خاص خود را خواهد داشت و اینگونه نیست که بخواهیم خرید جسمی را به عنوان یک سرمایه گذاری بدون ریسک در بازار در نظر بگیریم. کسانی که به دنبال خرید جسمی هستند با رعایت تکنیک‌های مدیریت سرمایه به راحتی می‌توانند از این ارز دیجیتال سودآوری قابل توجهی داشته باشند. افزایش قیمت‌های قابل انتظار برای جسمی به راحتی می‌تواند رزش سرمایه‌های کاربران فعلی آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

اگر سری به سایت کوین مارکت کپ زده و ارز دیجیتال جسمی در این سایت را مورد بررسی قرار دهید متوجه می‌شوید که این ارز دیجیتال در واچ لیست و پورتفولیوی سرمایه‌گذاران بسیار زیادی قرار دارد و همین موضوع پتانسیل سودآوری آن را بالاتر هم می‌برد.

برت

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال جذابی که آن را هم می‌توانیم در این لیست به شما معرفی کنیم میم کوینی به نام برت است. برت هم مانند اکثر میم‌کوین‌های موجود در بازار شرایط خیلی مطلوبی از نظر کیفیت پروژه و کارایی نداشته اما به دلیل ورود سرمایه‌گذاران بزرگ با نوسانات قابل توجهی در بازار کریپتوکارنسی همراه است. این ارز دیجیتال که بر روی شبکه بلاکچین بیس قرار گرفته در طول چند ماه اخیر رشدهای قابل توجهی را از خود رقم زده است و از سودآوری بسیار بالایی را برای معامله‌گران کوتاه مدت در بازار ارز دیجیتال به وجود آورده است.

شرایط ارز دیجیتال برت شباهت زیادی به شرایط ناتکوین دارد و این ارز دیجیتال نیز به تازگی و در همان ابتدای سال ۲۰۲۴ در بازار کریپتوکارنسی معرفی و بیش از ۷۰۰ درصد سودآوری را رقم زده است. با توجه به اینکه عرضه خیلی زیادی را برای برت شاهد نیستیم و تعداد کل توکن‌های آن در بازار به حدود ۱۰ میلیارد توکن می‌رسد، از این رو انتظار داریم تا این ارز دیجیتال در قیمت‌های بالاتری نسبت به شرایط کنونی معامله شده و شاهد رشد‌های قیمتی آن در آینده باشیم.

موضوع وقتی جذاب‌تر می‌شود که بدانید برت در حال حاضر در لیست صرافی‌های بسیار معتبر جهانی بایننس و کوین بیس قرار ندارد و در صورت اضافه شدن این ارز دیجیتال به این صرافی‌ها می‌توانیم رشدهای شارپی قیمتی را نیز برای آن متصور باشیم. البته کاربران و معامله‌گران ایرانی برای سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال برت با چالش‌های خیلی زیادی روبرو نبوده و به راحتی می‌توانند این ارز دیجیتال را در برخی از صرافی‌های خارجی مانند بینگ ایکس یا ال بانک و حتی صرافی‌های داخلی معامله کرده و سرمایه گذاری خود را بر روی آن انجام دهند.

سرمایه گذاری طولانی مدت و به دیدگاه هولد بر روی ارز دیجیتال برت با ریسک بسیار زیادی همراه خواهد بود و توصیه این چنینی برای شما عزیزان نداریم. اما شما می‌توانید از سایر تکنیک‌های سرمایه گذاری مانند خرید به دیدگاه نوسان گیری و خارج کردن سودها به مرور از بازار از این ارز دیجیتال برای سودآوری قابل توجه استفاده کنید.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

توربو

توربو یک میم کوین تعریف شده بر روی شبکه بلاک چین اتریوم است که شبکه آن کاربردهایی در حوزه هنر و هوش مصنوعی دارد. افزایش استقبال کاربران از هوش مصنوعی یکی از دلایلی است که در طول چند ماه اخیر باعث شد تا توربو شرایط خوبی در بازار کریپتو کارنسی پیدا کند و شاهد نوسانات قیمتی جذابی برای آن باشیم. توربو در حال حاضر با ارزش بازار نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلاری و حجم معاملات ۱۰۰ میلیون دلاری جایگاه خوبی در میان میم کوین‌های بازار داشته و همین حجم معاملات بالا و نقد شوندگی خوب باعث شده تا سرمایه گذاری کوتاه مدت بر روی آن با ریسک کمتری همراه باشد.

البته مانند تمام میم کوین‌هایی که در بالا به آن اشاره کردیم توربو هم کیفیت پروژه خیلی خوبی نداشته و سرمایه گذاری بلند مدت و بده دیدگاه هولد بر روی آن ریسک‌های خاصی خواهد داشت. دقت داشته باشید که اگر از نظر تعداد توکن‌های در گردش و قیمت ارز دیجیتال توربو را با سایر میم‌کوین‌های موجود در بازار مقایسه کنیم به راحتی می‌توان به این نتیجه‌گیری رسید که این میم کوین در حال حاضر با قیمت بسیار پایینی در حال معامله است و حداقل در طول یکی دو سال آینده می‌توان شاهد ۱۰۰ برابر شدن قیمت آن نسبت به وضعیت کنونی باشیم.

البته اگر به دنبال سرمایه گذاری برای توربو هستید حتماً باید با مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه سرمایه گذاری خود را پیش برده و کم کم سودهای خود را از این ارز دیجیتال خارج کنید تا در نهایت بتوانید از سودآوری قابل توجه و بالای آن استفاده کنید.

گالا

ارز دیجیتال ارزان دیگری که در این لیست باید به شما معرفی کنیم یک ارز دیجیتال قدیمی و با سابقه خوب در بازار به نام گالا است که با توجه به قیمت ارزانی که دارد پتانسیل خوبی برای سودآوری داشته و می‌توان روی آن هم به عنوان یک ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل سودآوری بالا حساب کرد. البته به نسبت تمام ارزهای دیجیتالی که به معرفی آنها پرداختیم گالا به مراتب شرایط بهتری دارد و حتی می‌توانیم ریسک سرمایه گذاری بر روی آن را کاملاً معقول در نظر بگیریم که امکان یک سرمایه گذاری بلند مدت را نیز برای آن ایجاد می‌کند.

گلوب حدود ۳۴ میلیارد توکن در بازار کریپتوکارنسی تعریف شده که همه توکن‌ها در حال گردش هستند و از سقف قیمتی خود نیز این ارز دیجیتال فاصله ۹۶ درصدی دارد. در صورتی که گالا دوباره به سقف قیمتی خود برگردد ارزش سرمایه کاربران امروز آن به ۴۰ برابر افزایش پیدا خواهد کرد و این مهم است که باعث شده تا پتانسیل سودآوری فوق العاده بالایی را برای گالا در نظر بگیریم.

ارز دیجیتال گالا البته در طول چند ماه گذشته شرایط پیچیده‌ای داشته و دائماً با نوسانات مثبت و منفی زیاد رمایه‌گذاران خود را گیج کرده است. این ارز دیجیتال رابطه بسیار تنگاتنگی با حوه تغییرات قیمت بیت کوین داشته و دقیقاً همان تغییرات را بر روی گالا هم می‌توانیم شاهد باشیم. از این رو در صورتی که بیت کوین در آینده شرایط خوبی پیدا کند می‌توانیم گالا را گزینه بسیار جذابی برای سرمایه گذاری در نظر بگیریم.

ماگ (MOG)

همچنین در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان در بازار کریپتوکارنسی می‌توانیم سراغ ارز دیجیتالی به نام ماگ هم برویم که یکی دیگر از میم کوین‌های تعریف شده در بازار کریپتو کارنسی بوده و نوسانات بسیار شدید آن باعث شده تا برای سودآوری گزینه مطلوبی باشد. ارز دیجیتال ماگ با قرار گرفتن در رتبه ۱۰۸ بهترین ارزهای دیجیتال بازار با ارزش بازار حدود ۶۲۰ میلیون دلاری و همچنین با حجم معاملات ۵۴ میلیون دلاری در حال حاضر شرایط خوبی برای نوسان گیری در کوتاه مدت داشته و نقد شوندگی خوبی هم دارد.

در مجموع بیش از ۳۶۰ هزار میلیارد توکن برای ارز دیجیتال ماگ تعریف شده که کی از اصلی‌ترین دلایل کم بودن قیمت آن در بازار نیز است. ماگ از ابتدای ورود خود به بازار کریپتو کارنسی د قیمت بیش از ۳۹ هزار درصدی را برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران خود رقم زده و در حال حاضر خیلی از افراد به دنبال تکرار چنین شرایطی برای آن در آینده نیز هستند.

ما که به عنوان یک میم کوین بر روی شبکه اتریوم توسعه پیدا کرده و در حال حاضر در بسیاری از صرافی‌ها می‌توان آن را معامله کرد. دقت داشته باشید که مارک هنوز به صرافی بایننس و صرافی‌های بزرگی مانند ین بیس وارد نشده و در آینده ورود آن به چنین صرافی‌هایی می‌تواند حجم معاملات آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. البته شما در بسیاری از صرافی‌های داخلی و صرافی‌های خارجی مانند بینگ ایکس می‌توانید به راحتی این ارز دیجیتال را معامله کرده و به دنبال رسیدن به سود از طریق معاملات آن باشید.

ارز دیجیتال ماگ از نظر پتانسیل تعریف شده در شبکه خود حرف زیادی برای گفتن ندارد و نمی‌توانیم مزیت‌های غیر واقعی را برای آن بیان کنیم. به هر حال قرار گرفتن در لیست میم کوین‌ها معمولاً با چنین شرایطی همراه است و این موضوع قبلاً در سایر میم‌کوین‌ها نیز به همین ترتیب بوده است. سرمایه گذاری بر روی ماگ در بازار زمانی بلند مدت مطمئناً ریسک بالایی خواهد داشت و ممکن است حتی باعث از بین رفتن دارایی کاربران هم شود اما در کوتاه مدت و میان مدت سودآوری قابل توجهی را می‌توانیم برای این ارز دیجیتال و سرمایه‌گذار آن تعریف کنیم. نکته بسیار جالب درباره روند قیمت ماگ این است که این ارز دیجیتال در طول تاریخچه خود از سال ۲۰۲۳ به بعد به هیچ وجه با افت قیمتی خیلی زیادی همراه نبوده و دائماً با یک شیب ملایم روند صعودی را در بازار طی کرده است.

دقیقاً همین موضوع معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ماگ را امیدوار نگه داشته تا در یکی دو سال آینده نیز دقیقاً همین نوسانات قیمتی مثبت برای آن تکرار شود و این موضوع می‌تواند ارزش دارایی کاربران در بازار را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

میو (MEW)

میم کوین بعدی که در لیست ارزهای دیجیتال ارزان با پتانسیل سودآوری بالا اما ریسک بالا هم قرار می‌گیرد ارز دیجیتالی به نام میو است. میو یک میم کوین تعریف شده بر روی شبکه بلاکچین سولانا است که در اثر وجهات بسیار زیاد کاربران به شبکه سولانا مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر با قیمت بسیار پایینی در بازار معامله می‌شود.

برای میم کوین میو حدود ۸۸ میلیارد توکن تعریف شده که تمام این توکن‌ها در بازار در حال گردش هستند و دیگر عرضه جدیدی برای این میم کوین نخواهیم داشت. میم کوین میو به تازگی و در ابتدای سال ۲۰۲۴ وارد بازار شده و از اولین زمان ورود خود به بازار حدود ۴۰۰ درصد رشد قیمتی را نیز تجربه کرده است. البته میو با سقف قیمتی خود نیز در حال حاضر ۵۸ درصد فاصله دارد.

ارز دیجیتال میو با ارزش بازار ۳۷۹ میلیون دلاری در حال حاضر در رتبه ۱۵۰ از بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته اما با حجم معاملات ۶۳ میلیون دلاری جایگاه ۹۹ را دارد. البته که همه می‌دانیم میو نمی‌تواند ارز دیجیتالی با ریسک کم برای سرمایه گذاری باشد و خیلی شبکه پرقدرت و کاربردی ندارد اما به هر حال نوسانات شدید آن باعث شده تا سرمایه گذاری بر روی آن شرایط جذابی پیدا کند. توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال یک سرمایه گذاری جذاب بر روی نیو هستید حتماً به دنبال نوسان گیری در میان مدت روی آن باشید و نگاه هولد به چنین ارز دیجیتالی نداشته باشید. زیر هر نوسان قیمتی منفی بیت کوین ممکن است باعث افت قیمت قابل توجه آن شده و شرایط را برای آن بسیار پیچیده کند. در این صورت این امکان وجود دارد که سود سرمایه هنگفت به دست آمده از سوی شما در کمترین زمان ممکن از بین برود و همین موضوع چالش بسیار بزرگی برای شما در معاملات بازار ارز دیجیتال خواهد بود.

بوم (BOME)

همچنین در لیست بهترین ارز دیجیتال ارزان جهان می‌توانیم سراغ میم‌کونی به نام بوم هم برویم که به عنوان کتابخانه میم‌کوین‌ها معروف است و ار است تا شرایط تمام میم‌کوین‌ها را در یک جا گردآوری کند. این میم کوین بر روی شبکه ارز دیجیتال سولانا تعریف شده و با حدود ۶۹ میلیارد توکن عرضه شرایط خوبی در میان میم‌کوین‌های موجود در بازار دارد. اصلی‌ترین دلیلی که باعث شد تا بوم را نیز به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال ارزان جذاب برای سرمایه گذاری به شما معرفی کنیم نوسانات قیمتی و رشدهای قابل توجه آن در چند ماه اخیر است. این ارز دیجیتال پتانسیل بالایی برای سودآوری و نوسان گیری داشته و از همین رو مورد توجه کاربران زیادی هم قرار گرفته است.

با اینکه زمان زیادی از لحظه ورود بوم به بازار کریپتوکارنسی نگذاشته اما با این حال در همین مدت زمان کوتاه این ارز دیجیتال بیش از ۱۰۰۰ درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است. همین حالا هم بوم از سقف قیمتی خود فاصله قابل توجهی داشته و به همین دلیل حتی رسیدن به سقف قیمتی قبلی آن نیز می‌تواند سرمایه گذاری جذابی را برای کاربران رقم بزند.

بوم هم از همان ابتدای ورود خود به بازار کریپتو کارنسی جایگاه خود را در این بازار تثبیت کرد و در جمع ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر جهان قرار گرفت. قرار گرفتن در این لیست باعث شده تا صرافی‌های بزرگی بوم را نیز در لیست خود داشته باشند و همین موضوع نگاه‌ها به سمت آن را کاملاً تغییر داده است. بوم با ارزش بازار بیش از ۷۰۰ میلیون دلاری و همچنین حجم معاملات بیش از ۱۷۰ میلیون دلاری از نظر نقد شوندگی نیز در شرایط خوبی قرار گرفته و نوسان گیری روی آن به نسبت کم ریسک خواهد بود.

بهترین ارز دیجیتال ارزان

چرا بهترین ارز دیجیتال ارزان

شاید با خود فکر کنید که چرا بهترین ارز دیجیتال ارزان را به شما معرفی کردیم و اهمیت شناخت بهترین ارز دیجیتال جهان برای سرمایه گذاری چیست؟ همانطور که اشاره کردیم ارزان بودن یک ارز دیجیتال به هیچ وجه به معنی خوب بودن آن در بازار نیست و خیلی از ارزهای دیجیتال وجود دارند که قیمت آنها ارزان و جذابیت خاصی هم برای سرمایه گذاری ندارند. در این بین ارزان بودن قیمت یک ارز دیجیتال یک پتانسیل برای آن ایجاد می‌کند تا امکان رشد‌های چند برابری را برای آن در کوتاه مدت شاهد باشیم.

وقتی قیمت یک ارز دیجیتال به اعداد بسیار بالایی رسیده هرچند هنوز هم می‌توانیم برای آن سودآوری بالای متصور باشیم اما موضوع اینجاست که چنین ارزهایی معمولا با رشدهای چند ۱۰ برابری همراه نخواهند بود و رشد آنها معمولا به کندی انجام می‌پذیرد. در حالی که ارزهای دیجیتال ارزان به راحتی می‌توانند روش‌های چند ده برابری را نیز در کوتاه مدت رقم بزنند که این مهم یک سرمایه گذاری بسیار جذاب را بر روی آنها رقم خواهد زد.

همچنین دلیل دیگری که باعث شد تا ارزهای دیجیتال ارزان با پتانسیل سودآوری بالا را به شما معرفی کنیم امکان ورود به بازار آنها با سرمایه‌های کم است. شما به عنوان یک سرمایه‌گذار حتی با سرمایه‌های کم هم می‌توانید سرمایه گذاری خود را بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال آغاز کرده و به دنبال رسیدن به سودهای جذاب بر روی آنها باشید.

مزیت های سرمایه گذاری روی ارزهای ارزان

مزیت‌های مختلفی را می‌توانیم برای سرمایه گذاری روی ارزهای ارزان در نظر بگیریم که هر یک از این مزیت‌ها جذابیت‌های خاص خود را نیز در بازار ایجاد خواهند کرد. دو مزیت اصلی سرمایه گذاری بر روی ارزهای ارزان که در بالا به آنها اشاره کردیم پتانسیل بالای سودآوری و همچنین امکان ورود به بازار آنها با سرمایه کم است.

برای کاربرانی که سرمایه خیلی زیادی ندارند استفاده از مزیت‌های چنین ارزهای دیجیتالی باعث می‌شود تا در بازه‌های زمانی کوتاه مدت نوسانات بسیار جذابی را در معاملات خود تجربه نمایند و این موضوع باعث رشد قابل توجهی ارزش سرمایه‌های آنها می‌شود. در واقع این دسته از ارزها به کاربران این فرصت را می‌دهند تا بتوانند حتی با سرمایه‌های کم هم به دنبال رسیدن به سودهای جذاب باشند و زندگی مرفهی از نظر اقتصادی برای خود رقم بزنند.

فریب ارزان بودن را نخورید!

به شدت باید تاکید کنیم که شما هرگز نباید فریب ارزان بودن قیمت یک ارز دیجیتال را بخورید و تنها به دلیل ارزان بودن قیمت به دنبال خرید آن باشید. ارزان بودن یک ارز دیجیتال تحت هیچ شرایطی نشان دهنده خوب بودن آن نیست و اگر شما تنها به دلیل ارزان بودن قیمت به دنبال خرید یک ارز دیجیتال باشید، هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت با ضررهای بسیار زیادی روبرو خواهید شد.

در همین مقاله نیز همراه با معرفی ارزهای دیجیتال ارزان گزینه‌هایی را انتخاب کردیم که از نظر شرایط موجود در وضعیت خوبی قرار داشته باشند و معاملات روی آنها قابل توجه باشد. صرف انتخاب یک ارز دیجیتال به دلیل قیمت ارزان باعث می‌شود تا شما معمولاً سراغ ارزهایی بروید که کیفیت مطلوبی نداشته و خرید آنها در نهایت منجر به سودآوری هم برای شما نخواهد شد. گاهی اوقات ارزهای دیجیتال ارزان به دلیل حجم معاملات پایین حتی امکان فروش را نیز برای شما فراهم نمی‌کنند و عملاً شما در زمان فروش این ارزها با چالش‌های زیادی روبرو خواهید بود.

پلن سرمایه گذاری روی بهترین ارز دیجیتال ارزان با پروژه خوب

اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی بهترین ارزهای دیجیتال ارزان با پروژه خوب و با کیفیت هستید که ریسک سرمایه گذاری برای آنها به نسبت کمتر است، می‌توانید از شرایط سرمایه گذاری ورود پله‌ای و خروج پله‌ای استفاده کنید.  اگر شما به صورت پله‌ای وارد سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال شوید ریسک خود را مدیریت خواهید کرد و حتی در صورت افت قیمت آنها نیز می‌توانید با میانگین کم کردن باز هم به دنبال رسیدن به سودهای جذاب باشید.

در آن سو هم می‌توانید با خروج پله‌ای هم بخشی از سودهای خود را از بازار خارج نمایید. البته این دسته از ارزهای دیجیتال معمولاً در بلند مدت سودآوری بالایی دارند و شما باید خروج پله‌ای خود را بعد از یک بازه زمانی بلند مدت در آنها آغاز کنید. با توجه به اینکه در یک و نیم سال آینده شرایط خوبی را در بازار کریپتوکارنسی متصور هستیم از این رو حتی نگهداری آنها برای این مدت هم می‌تواند سرمایه گذاری جذابی برای کاربران باشد.

پلن سرمایه گذاری روی بهترین ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل سود بالا

برای سرمایه گذاری بر روی بهترین ارز دیجیتال ارزان با پتانسیل سود بالا که ریسک سرمایه گذاری خیلی زیادی هم دارند، بایستی به شدت نکته بین باشید و حتماً گزینه‌هایی را انتخاب کنید که شرایط مطلوبی از نظر حجم معاملات و ارزش بازار دارند. نوسان گیری و خارج کردن سودها یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال است.

اگر شما با سرمایه قابل توجهی سرمایه گذاری خود را بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال آغاز کنید بهتر است بعد از رسیدن به سودهای قابل توجه کم کم سودهای خود را از بازار خارج و سودهای خود را به سمت سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال با ریسک پایین ببرید.‌ این رفتار باعث می‌شود تا هم از پتانسیل سودآوری این دسته از ارزهای دیجیتال استفاده کرده باشید و هم اینکه ریسک سرمایه گذاری خود را نیز به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

 

جمع بندی

سعی کردیم تا لیستی کامل از بهترین ارز دیجیتال ارزان را به شما معرفی کرده و شرایط سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال را به صورت کامل با شما در میان بگذاریم. اکنون شما هم ارزهای دیجیتال ارزان جذابی را می‌شناسید که پتانسیل سودآوری و سرمایه گذاری خوبی بر روی آنها وجود دارد و همین که با پلن سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال هم آشنا هستید. تنها قطعه از پازل باقیمانده برای سرمایه گذاری جذاب در حال حاضر داشتن مهارت کافی در تحلیل تکنیکال برای ورود و خروج در زمان سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال است.

کاربرانی که به دنبال سرمایه گذاری حرفه‌ای بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال اصلاً می‌توانند با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال در کانون بورس به تمام نکات لازم برای سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال دست پیدا کرده و تبدیل به یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای در بازار کریپتوکارنسی شوند. سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال ارزان با کسب آموزش‌های حرفه‌ای می‌تواند شرایط لازم برای سودآوری بسیار جذاب را برای شما فراهم آورد. البته اگر فرصت کافی برای شرکت در دوره حضوری آموزش ارز دیجیتال را نداشته باشید می‌توانید با خرید پکیج آموزش آنلاین ارز دیجیتال به تمام نکات دسترسی پیدا کرده و سرمایه گذاری خود را در بازار کریپتو کارنسی به پیش ببرید.

سوالات متداول

آیا خرید ارزهای دیجیتال ارزان جذاب است؟

خرید ارزهای دیجیتال ارزان تنها در صورت مساعد بودن شرایط جذاب خواهد بود و در غیر این صورت ممکن است ضررهای هنگفتی را روی دست معامله‌گران در این بازار ایجاد کند.

آیا ارزان بودن یک ارز دیجیتال نشانه خوبی برای سرمایه گذاری برای آن است؟

خیر قیمت یک ارز دیجیتال که در زمان ارزان بودن و چه در زمان گران بودن به تنهایی نمی‌توانند معیار خوبی برای انتخاب یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری باشد.

مزیت‌های سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال ارزان چیست؟

امکان ورود با سرمایه کم و رسیدن به سود بسیار بالا دو مزیت اصلی سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال ارزان است.

بهترین روش سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال ارزان با پتانسیل سودآوری بالا چیست؟

بهترین روش برای سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال خرید آنها به دید میان مدت و نوسان گیری بر روی آنها در بازار است.

 

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: