لوگو کانون بورس

ارز دیجیتال سولار چیست | آینده ارز سولار

ارز دیجیتال سولار چیست
شما در حال مطالعه مقاله ۱۶ از ۵۰ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

ارز دیجیتال سولار چیست و آیا با سرمایه گذاری روی سولار گل پیروزی بخش سرمایه گذاری خود را زده‌ایم یا نه؟ آینده ارز سولار چه خواهد شد و آیا می‌توانیم برای سرمایه گذاری طولانی مدت روی آن حساب کنیم یا خیر؟ SXP نشان از یک ارز دیجیتال دارد که این روزها با قیمت بسیار پایینی در حال معامله است، اما در آینده باید بیشتر درباره آن بشنویم. هر چند قرار نیست که سولار تبدیل به یک شیبا اینو شود، اما می‌تواند یک اتریوم دیگر باشد. حتی پتانسیل تبدیل شدن به یک مونرو دیگر را هم دارد. شنیدن این صحبت‌ها را البته به عنوان سیگنالی برای خرید ارز سولار در نظر نگیرید و فقط قرار است شما را درباره این رمز ارز هوشیار سازیم.

ارز دیجیتال سولار برای بسیاری از کاربران ایرانی نام آشنا نیست و هنوز سرمایه های هنگفت ایرانی‌ها به سمت آن نرفته است. در کانون بورس هم فقط رمز ارزهایی را در لیست معرفی قرار می‌دهیم که شرایط خوب و پتانسیل بالایی دارند. توکن SXP در حال حاضر چنین شرایطی داشته و حالا قرار است شما نیز درباره این توکن بیشتر بدانید. حتما باید درباره ارز دیجیتال سولار تحقیق و بررسی نمایید و در نهایت و در صورت مساعد بودن شرایط برای سرمایه گذاری روی آن نیز اقدام کنید.

ارز دیجیتال سولار چیست

در قدم اول باید تعریف کنیم که ارز دیجیتال سولار چیست و سپس به بررسی قابلیت های آن نیز بپردازیم. سولار یک پلتفرم متن باز است که برای پرداخت‌های همتا به همتا و به صورت غیرمتمرکز توسعه پیدا کرده است. از الگوریتم اجماع اثبات سهام در این پلفترم برای امنیت استفاده شده و دارای یک شبکه بسیار عالی با قابلیت های بسیار زیاد است.

ارز دیجیتال سولار که آن را با سولار نتورک هم می‌شناسند یکی از رمز ارزهای بسیار خاص تعریف شده در بازار ارز دیجیتال است. عقبه پلتفرم این ارز دیجیتال یک درگاه پرداختی به نام سوایپ بود که یک چیزی شبیه همین شاپرک خودمان در میان درگاه‌های پرداختی بود و کاربران می‌توانستند با استفاده از آن برای پرداخت‌های اینترنتی از طریق ویزا کارت یا مستر کارت اقدام نمایند و در حال حاضر همان پلتفرم سوایپ به سولار نتورک تغییر نام داده است. البته تغییر پلتفرم سوایپ به سولار نتورک تنها همین نام نبوده و جذابیت‌های بسیار زیاد دیگری نیز به آن اضافه شده است که باعث شده تا امروز به ارز دیجیتال سولار به حکم یک رمز ارز بسیار جذاب برای سرمایه‌ گذاری هم نگاه کنیم.

این ارز دیجیتال دارای یک شبکه بلاکچین اختصاصی نیز است که به صورت غیر متمرکز اداره می‌شود. البته در زمینه غیرمتمرکز بودن با تیم توسعه دهنده سولار کمی چالش هم داریم زیرا این تیم اعلام کرده که ۵۳ نود که از قبل انتخاب شده‌اند وظیفه ساخت بلاک‌ها و اعتبارسنجی تراکنش‌ها را در شبکه به عهده دارند و عملاً غیرمتمرکز بودن بیشتر شبیه یک شعار در پروژه سولار است.

این ارز دیجیتال که از سال ها پیش وارد بازار شده و به جهت امکان استیک و همچنین کاربردهایی که در پلتفرم آن وجود دارد مورد توجه سرمایه‌گذاران بسیار زیادی حتی بایننس لبز نیز قرار گرفته، به نظر آینده خوبی دارد گزینه مناسبی برای سرمایه‌ گذاری هم هست که قرار است در این مقاله کامل‌تر درباره آن صحبت کنیم.

آنالیز تاریخچه قیمت ارز سولار

ارز دیجیتال سولار چیستیکی از مهمترین نکاتی که ما در معرفی رمزارزهای مختلف به آن تاکید خاصی داریم بررسی و آنالیز تاریخچه قیمت رمز ارزها هست زیرا با بررسی و آنالیز تاریخچه قیمت رمز ارزها نکات بسیار مهمی از آن مشخص می‌شود. وقتی شما به درک کاملی نسبت به تاریخچه قیمتی یک رمز ارز پیدا نمایید این امکان برای شما به وجود می‌آید که بتوانید آینده قیمتی آن را نیز بهتر و با دید حرفه‌ای‌تری تجزیه و تحلیل کنید. تکنیکالیست‌ها در این مواقع یک ضرب المثل بسیار خوب دارند و معتقدند که همه چیز در قیمت نهفته است و اگر شما بتوانید شناخت خود را نسبت به شرایط تغییرات قیمت افزایش دهید این امکان برای شما به وجود می‌آید که بتوانید قدرت معاملاتی بهتری نیز در بازار داشته باشید.

توکن سولار برای اولین بار در اواسط سال ۲۰۱۹ با قیمت حدود ۲۰ سنت در بازار ارز دیجیتال معرفی شده است و از آن موقع سال‌های بسیار زیادی می‌گذرد و این توکن در این مدت با نوسانات قیمتی بسیار زیادی روبرو بوده و هنوز هم در بازار با همان قیمت حدود ۲۰ سنت در حال معامله است و همین نکته است که سرمایه‌ گذاری بر روی ارز سولار را بسیار جذاب می‌کند.

نکته بسیار جالب درباره قیمت ارز سولار این است که این رمز ارز حتی در شرایطی که سایر رمزارزها با رشد و نزول‌های قابل توجهی روبرو نبوده و نوسانات قیمتی کمی داشتند، توانسته صعودهای قابل توجهی را برای خود رقم بزند. این رمز ارز در همان چند ماه اولیه ورود خود به بازار ارز دیجیتال به افزایش قیمتی ۱۰ برابری رسیده و ین دلیل است که می‌توانیم روی آن برای رسیدن به قیمت‌های بسیار بالا حتی در بازه‌های زمانی کوتاه مدت نیز حساب کنیم.

قیمت ارز سولار در سال ۲۰۲۰ موفق شده تا به ۴ دلار هم برسد و سقف قیمتی قبلی این رمز ارز در این سال ارتقا پیدا کرد. وقتی یک توکن در سودهای مرتب بازار ارز دیجیتال دائماً می‌تواند سقف قیمتی قبلی خود را جابجا نماید این نشان از پتانسیل بالای توکن مورد نظر برای سودآوری دارد. سولار در سال ۲۰۲۱ هم با رسیدن به قیمت حدود پنج و نیم دلار موفق شد تا یک بار دیگر سقف قیمتی قبلی خود را ارتقا بخشد باز هم نشانه‌ای قدرتمندتر برای سودآوری بالای خود ارائه نماید.

در طول کش و قوس‌های بعد از سال ۲۰۲۱ سولار موفق شده تا سقف و کف‌های قیمتی بیشتری را نیز تجربه نماید اما همچنان همان قیمت پنج و نیم دلاری به عنوان سقف قیمتی تاریخی آن شناخته می‌شود و در حال حاضر نیز با قیمت ورودی خود به بازار کریپتوکارنسی در حال معامله است. البته نه اینکه بخواهیم برای توکن سولار همان سقف قیمتی قبلی را در نظر بگیریم و در صورت اینکه بیت کوین بتواند به قیمت‌های بالاتر از ۷۰ هزار دلار برسد انتظار داریم که توکن سولار نیز قیمت‌های بالاتر از سقف تاریخی خود را تجربه کند. اما اگر سولار همان سقف قیمتی قبلی خود را نیز تجربه نماید ارزش دارایی سرمایه‌گذاران فعلی این رمز ارز به بیش از ۲۰ برابر افزایش پیدا خواهد کرد که این موضوع نشان از پتانسیل بالای سودآوری توکن سولار دارد.

کاربردها و ویژگی های ارز سولار

کاربردها و ویژگی‌های قابل توجهی را می‌توانیم برای پلتفرم ارز دیجیتال سولار در نظر بگیریم که هر یک از آنها جذابیت‌ها و شرایط خاص خود را دارند و می توانند به ما دیدگاهی برای سرمایه‌ گذاری کردن بر روی این رمز ارز نیز بدهند. در درجه اول باید اشاره کنیم که خود شبکه سولار قابلیت‌های بسیار جذابی دارا است و به عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز از آن می‌توان برای کاربردهای مختلفی استفاده کرد. ارائه سرویس سواپ و یا استفاده از قابلیت‌هایی که سولار کارت دارد از جمله اصلی‌ترین مزیت‌ها و ویژگی‌هایی هستند که می‌توانیم برای پلتفرم سولار به آنها اشاره داشته باشیم. علاوه بر این در بازار ارز دیجیتال نیز برای این توکن و پلتفرم آن ویژگی‌ها و کاربردهای زیر تعریف شده است:

این رمز ارز در پروژه دیفای وارد شده و یکی از پلتفرم‌های بسیار مناسب برای دریافت تمام خدمات مربوط به دیفای است. دقت داشته باشید که دیفای جذابیت‌های بسیار زیادی دارد اما حتماً لازم است تا شما برای استفاده از این جذابیت‌ها به دنبال یک پلتفرم کاملاً مطمئن و ایمن باشید و سولار می‌تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد.

 • استفاده از شبکه این ارز دیجیتال به عنوان یک کیف پول یکی دیگر از ویژگی‌ها و کاربردهای آن است.
 • تبدیل شدن به توکنی برای پرداخت‌ها دیگر قابلیتی است که می‌توانیم برای آن در نظر بگیریم.
 • سولار در دنیای متاورس نیز کاربرد دارد و می‌توانیم آن را یکی از ارزهای دیجیتال حوزه متاورس نیز تعریف کنیم.
 • امکان استفاده از پروژه سولار برای قابلیت‌های وب ۳ نیز وجود دارد و در این حوزه نیز این رمز ارز جذابیت‌های خاص خود را دارا است.
 • امکان استیک کردن سولار نیز برای سرمایه‌گذاران این بازار وجود دارد و شما می‌توانید با خرید سولار آن را در یکی از پلتفرم‌های مخصوص و تخصصی استیک کنید تا به سود قابل توجه استیک هم برسید.

چرا ارز سولار منحصر به فرد است؟

شاید اگر سایت‌ها و منابع مختلف که اطلاعات لازم درباره ارز دیجیتال سولار را به شما ارائه می‌نمایند را مطالعه کنید با گزینه‌های مختلفی درباره کاربردها و ویژگی‌های رمزارز روبرو خواهید شد که آنها را به عنوان اصلی‌ترین دلیل تفاوت و منحصر به فرد بودن سولار معرفی می‌نمایند. البته نه اینکه این کاربردها و ویژگی‌ها جذابیت‌های توکن سولار نباشد اما ما دوست داریم تا ویژگی دیگری را به عنوان اصلی‌ترین دلیل تمایز سولار با سایر توکن‌ های هم رده آن به شما معرفی کنیم که برای خود ما اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است.

توکن سولار یک سرمایه‌گذار بسیار بزرگ دارد که درصد قابل توجهی از سرمایه‌های خود را روی آن قرار داده و آن هم کسی نیست جز صرافی بزرگ بایننس. بایننس لبز دائماً در حال پیدا کردن توکن های جذاب با پتانسیل بالا است تا بتواند یک سرمایه‌ گذاری جذاب برای خود رقم بزند و همین موضوع باعث شده تا توکن‌ هایی که این صرافی برای سرمایه‌ گذاری انتخاب می‌نماید همیشه گزینه‌های جذاب بازار باشند. ارز دیجیتال سورا نیز یکی از رمز ارزهایی است که در سبد سرمایه‌ گذاری بایننس قرار گرفته و شاهد سرمایه‌ گذاری قابل توجه این صرافی بر روی این توکن هستیم.

همچنین سرمایه‌گذاران بزرگ زیاد دیگری هم بر روی پلتفرم سولار سرمایه‌ گذاری کرده‌اند که آنها نیز چشم ما را به خود مشغول می‌کنند. البته در سایت رسمی سولار حتی اشاره شده که بایننس با پرداخت مبلغی به صورت کلی پلتفرم سوایپ را خریداری کرده و این پلتفرم کاملاً در اختیار صرافی بایننس قرار دارد. با این حساب دلیل منحصر به فرد بودن ارز دیجیتال سولار برای سرمایه‌گذاران و کسانی که به دنبال خرید آن هستند همین نهنگ‌هایی است که توکن‌ های آن را خریداری کرده‌اند.

ارز دیجیتال سولار چیست

امنیت ارز سولار

یکی دیگر از چالش‌های بسیار مهمی که پیش روی تمام کاربران در فرایند سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال وجود دارد امنیت است. واقعیت این است که اگر شما ارز دیجیتالی را بخرید که بیشترین پتانسیل سودآوری را داشته باشد اما امنیت آن تضمین شده نباشد عملاً شما وارد یک سرمایه‌ گذاری با ریسک بسیار بالا شده‌اید که خطر از بین رفتن سرمایه‌های شما بسیار زیاد است. بنابراین بسیار مهم است که شما در فرایند سرمایه‌ گذاری خود دست روی توکن‌ هایی بگذارید که امنیت بسیار بالایی داشته باشند و حداقل در گذشته خطری آنها را تهدید نکرده باشد.

شرایط امنیت ارز دیجیتال سولار مشابه با سایر توکن‌ هایی است که از الگوریتم اثبات سهام برای تایید تراکنش‌ها در شبکه خود استفاده می‌نماید. DPOS میزبان اصلی پلتفرم سولار برای امنیت است و با توجه به اینکه این الگوریتم قبلاً در سایر توکن‌ ها امتحان خود را به صورت کامل پس داده می‌توانیم به آن برای ایجاد امنیت کافی بر روی توکن سولار نیز اعتماد داشته باشیم. از این گذشته در گذشته هم اتفاق بدی برای تیم توسعه دهنده و پلتفرم ارز دیجیتال سولار نیفتاده که بخواهیم آن را نیز تبدیل به پتکی برای کوبیدن امنیت توکن سولار کنیم.

البته نه اینکه فقط به خاطر اینکه امنیت سولار بالا است بخواهیم روی آن سرمایه‌ گذاری کنیم و یا بخواهیم آن را برای کوتاه مدت یا طولانی مدت خریداری نماییم. برای سرمایه‌ گذاری بر روی سولار یا هر ارز دیجیتالی شما باید تمام نکات لازم را در نظر بگیرید و فاکتورهای بسیار مهمی را مورد بررسی و آنالیز قرار دهید. به هر حال اگر به دنبال سرمایه‌ گذاری بر روی توکن سولار هستید و یا قرار است خرید این رمز ارز را برای همیشه فراموش کنید دلیل و منطق شما نمی‌تواند امنیت پایین پلتفرم سولار باشد و در این باره اطمینان کافی نسبت به آن وجود دارد. البته در اینکه در آینده ممکن است چالش‌هایی برای این ارز دیجیتال به وجود بیاید امر قابل پیش‌بینی نیست و این موضوع برای سایر توکن‌ ها و پلتفرم‌های تعریف شده در بازار ارز دیجیتال و حتی برای خود ارز دیجیتال بیت کوین هم وجود دارد.

کیف پول ارز سولار

یکی از مهمترین چالش‌های تمام کاربران در فرایند سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال نگهداری از توکن‌ ها و حفظ آنها در ایمن‌ترین شرایط ممکن است و این مهم به دست نخواهد آمد جز با استفاده از بهترین و ایمن‌ترین کیف پول‌های موجود در بازار. چه برای نگهداری از سولار و چه برای نگهداری از سایر انواع توکن‌ ها شما باید حتماً از کیف پول‌هایی استفاده کنید که امنیت مناسبی داشته باشند.

برای نگهداری از ارز سولار شما می‌توانید هم از انواع کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال استفاده کنید و هم سراغ انواع کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال هم بروید. اگر به دنبال استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری هستید والت‌هایی مانند تراست والت و یا متامسک می‌توانند گزینه‌های بسیار ایده‌آلی برای نگهداری از این توکن باشند و اگر هم کیف پول سخت افزاری در اختیار دارید می‌توانید از کیف پول‌های لجر و ترزور برای نگهداری از توکن‌ های سولار استفاده کنید. همچنین کیف پول‌های اختصاصی مانند سولار کارت هم وجود دارد که از آنها نیز می‌توانید برای نگهداری طولانی مدت ارز دیجیتال SXP استفاده نمایید.

چه تعداد توکن SXP در گردش است؟

بررسی شرایط ارز دیجیتال سولار را همچنان با ارزیابی تعداد توکن‌ های در گردش این رمز ارز در بازار ادامه می‌دهیم که اهمیت بسیار زیادی برای تحلیل فاندامنتال آن دارد. همانطور که می‌دانید یکی از بهترین تکنیک‌های تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال بررسی شرایط عرضه و تقاضا برای توکن‌ های مختلف در بازار است. طبق اصل مهم اقتصادی هر چقدر شرایط عرضه برای یک ارز دیجیتال بیشتر شود و شاهد عرضه قابل توجهی برای آن باشیم عملاً باید منتظر افت قیمت آن در بازار بمانیم و در طرف مقابل هم در صورتی که عرضه ثابت باقی بماند و شاهد افزایش تقاضا برای خرید یک توکن یا هر دارایی دیگر باشیم، افزایش قیمت را برای آن شاهد خواهیم بود. حالا قرار است این اصل اقتصادی را برای توکن سولار نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم تا وضعیت آن برای ما روشن‌تر شود.

طبق آن چیزی که در سایت کوین مارکت کپ به ثبت رسیده در مجموع حدود ۵۷۵ میلیون توکن برای ارز سولار در نظر گرفته شده است که اول باید بررسی کنیم که اصلاً این مقدار توکن کم است یا زیاد و یا مناسب؟ رمز ارزهایی مانند بیت کوین که تعداد توکن‌ های بسیار کمی دارند معمولاً با افزایش قیمت‌های قابل توجهی روبرو شده و شاهد رسیدن قیمت‌های بالای ۱۰۰۰ دلار هم برای آنها بوده‌ایم. اتریوم هم در همین ردیف قرار گرفته و حتی بایننس کوین هم شرایط مشابهی دارد. در این بین برخی از توکن‌ ها نیز تعداد سکه‌های در گردش بسیار زیاد چند ۱۰ میلیاردی دارند که بیشتر آنها در دسته میم کوین‌ها قرار می‌گیرند. ارز دیجیتال شیبا یکی از بهترین نمونه‌ها برای این دسته‌بندی است که تعداد توکن‌ های آن به چند ۱۰ میلیارد توکن می‌رسد.

اگر بخواهیم یک متوسط از رمز ارزهای مختلف موجود در بازار ارائه کنیم معمولاً تعداد توکن‌ های حدود ۱ تا ۲ میلیارد می‌تواند یک عدد معقول و منطقی برای اکثر مواقع باشد. اگر تعداد سکه‌های در گردش برای یک ارز دیجیتال به کمتر از یک میلیارد توکن برسد عملاً شرایط عرضه بسیار خوبی برای آن شاهد هستیم و می‌توانیم از این طریق امیدوار باشیم تا در آینده ارزش بازار آن به میزان قابل توجه افزایش پیدا کند. دقت کنید که وقتی تعداد کل توکن‌ های در گردش توکن سولار ۵۷۵ میلیون توکن باشد عملاً در صورتی که قیمت این توکن به یک دلار برسد هنوز ارزش بازار آن به یک میلیارد دلار نرسیده و همین جای امیدواری باقی نگه می‌دارد تا شاهد افزایش قیمت‌های قابل توجهی برای آن باشیم.

با این حساب ۵۷۵ میلیون توکن مقدار مناسبی برای عرض سولار است و می‌توانیم طبق اصل اقتصادی شرایط عرضه خوب و مناسبی را برای آن در نظر گرفته و اگر در آینده شاهد افزایش تقاضا برای توکن سولار باشیم قیمت آن نیز به همان نسبت افزایش پیدا خواهد کرد. نکته مهمی که در این باره شرایط ارز سولار را باز هم جذاب‌تر می‌کند این است که تعداد کل توکن‌ های در نظر گرفته شده برای این رمز ارز هم همین مقدار ۵۷۵ میلیون توکن است و تمام توکن‌ های آن وارد چرخه خرید و فروش در بازار شده است. با این حساب عملاً شاهد افزایش تعداد توکن‌ های در گردش و یا عرضه بیش از این مقدار برای ارز سولار نخواهیم بود.

با ثابت باقی ماندن عرضه سولار عملاً این نتیجه‌گیری را می‌توانیم داشته باشیم که افزایش استقبال از بازار ارز دیجیتال و بالا رفتن قیمت‌ها در این بازار می‌تواند باعث جذابیت‌های قیمتی بسیار بالا در توکن‌ هایی مانند سولار شود که هم ویژگی‌های یک ارز دیجیتال خوب را دارا هستند و هم اینکه عرضه آنها نیز محدود باقی مانده است.

آینده ارز سولار

چگونه سولار بخریم؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که ذهن شما را احتمالاً به خود درگیر کرده این است که چگونه ارز دیجیتال سولار را بخریم و فرایند خرید ارز دیجیتال سولار در چه شرایطی برای ما کاملاً ایمن خواهد بود؟ واقعیت این است که فی شرایط خرید یک ارز دیجیتال معمولاً برای تمام کاربران بسیار ساده است و اکثر کاربران بین‌المللی می‌توانند با ورود به پلتفرم‌های معتبر به راحتی تمام رمز ارزهای لیست شده در بازار رمز ارزها را خریداری نمایند و به دنبال سرمایه‌ گذاری بر روی آنها باشند.

اصلاً برای کاربران بین‌المللی این سوال مطرح نیست که چگونه باید برای خرید یک ارز دیجیتال اقدام نمایند مگر اینکه شاهد عرضه اولیه ارز دیجیتال مورد نظر باشند و به دنبال راهکاری برای خرید بدون دردسر آن بروند. اما برای خرید ارز دیجیتال در ایران حتما باید روش‌های مختلف را معرفی کنیم که در ادامه روش‌ها را برای خرید سولار با شما در میان خواهیم گذاشت. به صورت کلی چهار روش برای خرید توکن سولار در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد که در ادامه مزیت‌ها و معایب هر یک از این روش‌ها را با شما مرور خواهیم کرد.

خرید سولار در صرافی داخلی

اولین روش برای خرید توکن سولار استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی است. همانطور که می‌دانید تعداد پلتفرم‌های داخلی که شرایط خرید رمزارزهای مختلف را برای کاربران ایرانی فراهم کرده‌اند روز به روز در حال افزایش است. البته همچنان نقاط ضعف بسیار بزرگی برای این دسته از پلتفرم‌ها وجود دارد و معمولاً کاربران ایرانی با چالش‌هایی مانند عدم امکان خرید بسیاری از توکن‌ ها و یا با خطر عدم امکان خرید در لحظه به دلیل حجم معاملات پایین در این صرافی‌ها روبرو هستند.

به عنوان مثال اصلاً فرض کنید که شما به خرید سولار به دنبال خرید بیت کوین در یکی از پلتفرم‌های داخلی باشید اما به دلیل کم بودن حجم معاملات در قیمت مورد نظر خرید شما انجام نخواهد پذیرفت. یا اصلاً شما یک سفارش خرید بزرگ برای بیت کوین دارید ولی متاسفانه به اندازه کافی و با حجم مورد نظر فروشنده در پلتفرم‌های داخلی وجود ندارد. فقط تعداد کمی از پلتفرم‌ها هستند که در این باره شرایط مناسبی داشته و خرید رمز ارزها از آنها می‌تواند تبدیل به یک جذابیت عالی برای شما شود.

بنابراین وقتی صحبت از خرید ارز دیجیتال از صرافی‌های داخلی می‌کنیم منظور ما استفاده از پلتفرم‌های شناخته شده و معتبر است که حجم معاملات بالایی دارند و اعتبار آنها نیز برای کاربران کاملاً تضمین شده است. در قدم دوم برای انتخاب بهترین صرافی داخلی برای خرید ارز سولار شما حتماً باید به دنبال صرافی‌هایی باشید که کمترین کارمزد را برای شما به وجود آورند.

هرچند امکان خرید بسیاری از توکن‌ ها در خدمات صرافی‌های داخلی وجود ندارد اما شرایط خرید ارز سولار در بسیاری از صرافی‌های ایرانی فراهم آمده و شما می‌توانید برای خرید این رمز ارز از این طریق اقدام کنید. البته باید چند نکته بسیار مهم درباره شرایط خرید توکن سولار در صرافی‌های داخلی با شما در میان بگذاریم که اهمیت خاصی خواهند داشت.

قبل از هر چیزی باید یادآوری کنیم که اگر به دنبال سرمایه‌ گذاری بر روی توکن سولار در بازار فیوچرز ارز دیجیتال هستید بهتر است سراغ صرافی‌های خارجی بروید. هرچند در ماه‌های اخیر برخی از پلتفرم‌های داخلی امکان انجام معاملات تعهدی و مارجین را برای کاربران ایرانی فراهم کردن اما این پلتفرم‌ها به هیچ وجه برای چنین بازاری مناسب نیستند و اصلاً توصیه به استفاده از آنها نداریم.

اگر به دنبال خرید و فروش ارز سولار برای بازه‌های زمانی کوتاه مدت هستید و سعی دارید تا به دنبال نوسان گیری چند روزه و چند هفته از این رمز ارز باشید باز هم توصیه ما استفاده از پلتفرم‌های خارجی است.

در صورتی که به دنبال سرمایه‌ گذاری طولانی مدت و هولد کردن ارز سولار هستید بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی است زیرا کمترین میزان کارمزد را روی دست شما باقی خواهد گذاشت. با استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی دیگر نیاز به خرید تتر نداشته و حتی هزینه انتقال توکن‌ ها به حساب صرافی‌های خارجی را نیز پرداخت نخواهید کرد. با رعایت این نکات می‌توانید بهترین شرایط را در فرایند سرمایه‌ گذاری بر روی توکن سولار داشته باشید.

آینده ارز سولار

خرید سولار در صرافی خارجی

یکی دیگر از راه حل‌هایی که برای خرید ارز دیجیتال سولار پیش روی کاربران ایرانی قرار دارد استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی است. در اکثر انواع صرافی خارجی ارز دیجیتال شما می‌توانید برای خرید ارز سولار استفاده کنید و از این بابت محدودیت زیادی پیش روی شما قرار ندارد اما نکات بسیار مهمی درباره شرایط خرید سولار در صرافی‌های خارجی باید به آن اشاره داشته باشیم که اتفاقاً اهمیت بسیار زیادی دارند و حتماً باید به آنها دقت کنید.

متاسفانه در سال‌های اخیر بسیاری از صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال به دلیل تحریم‌ها امکان استفاده از خدمات خود را برای کاربران ایرانی ممنوع کرده‌اند و اگر مشاهده کنند که شما با آی‌پی ایران در حال فعالیت در آنها هستید ممکن است تمام دارایی‌های شما ضبط شود. بنابراین کسانی که به دنبال خرید ارز سولار در خدمات صرافی‌های خارجی هستند حتماً باید این نکته را در نظر داشته و به دنبال استفاده از خدمات صرافی‌های باشند که با ارائه خدمات به کاربران ایرانی مشکلی ندارند. در حال حاضر فقط چند صرافی ارز دیجیتال محدود چنین فرایندی را برای کاربران ایرانی در نظر گرفته و امکان خرید توکن‌ ها در آنها برای ایرانی‌ها فراهم است.

نکته مهم دیگر که در فرایند خرید ارز دیجیتال سولار در صرافی‌های خارجی باید با آن اشاره داشته باشیم این است که خرید از صرافی‌های خارجی هزینه‌های سرمایه‌ گذاری شما را به میزان قابل توجهی افزایش خواهند داد. برای منظور شما ابتدا باید پول خود را وارد حساب کاربری خود در یکی از صرافی‌های داخلی کرده و آن را به تتر تبدیل کنید. در مرحله بعدی باید تتر را از طریق شبکه کی انتقال بایننس چین یا ترون به حساب خود در صرافی خارجی انتقال داده و در قدم بعدی برای خرید ارز سولار و پرداخت کارمزد خرید آن اقدام کنید. هر کدام از این مراحل دارای هزینه‌های خاص خود است و همین موضوع باعث می‌شود تا هزینه‌های خرید توکن سولار برای شما با استفاده از خدمات صرافی خارجی افزایش پیدا کند.

واقعیت این است که اگر به دنبال خرید و هولد کردن توکن سولار برای طولانی مدت هستید عملاً استفاده از خدمات صرافی خارجی برای شما چندان منطقی نیست. تنها نکته مثبت و عالی استفاده از خدمات صرافی خارجی برای خرید ارز سولار این است که در این پلتفرم‌ها حجم معاملات بالایی انجام می‌پذیرد و همین موضوع باعث می‌شود تا شما بتوانید با خیال راحت‌تر و سرعت بالاتر برای خرید توکن‌ های مورد نظر خود اقدام کنید.

همچنین برای استفاده از خدمات بازار فیوچرز ارز دیجیتال و خرید و فروش توکن سولار در آن نیز می‌بایست سراغ صرافی‌های خارجی بروید که این امکان را برای شما فراهم کرده باشند. خرید توکن سولار با استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی حتماً باید با احتیاط بسیار زیادی انجام پذیرد و شما باید در تمام مراحل خرید مراقب خطرات ارز دیجیتال باشید تا سرمایه شما از دست نرود.

خرید سولار در صرافی غیرمتمرکز

روش دیگری که برای خرید سولار باید به شما معرفی کنیم امکان استفاده از خدمات صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال است. امکان خرید سولار در صرافی‌های غیرمتمرکز مانند پنکیک سواپ و سایر صرافی‌های خارجی غیرمتمرکز نیز وجود دارد. البته استفاده از خدمات صرافی‌های غیرمتمرکز نیز حتماً باید تحت شرایط امنیتی انجام پذیرد و شما باید مراقب تمام مراحلی که در بالا به آنها اشاره کردیم باشید. البته نکته مثبت خرید این توکن در صرافی‌های غیرمتمرکز این است که عملاً نیازی به انتقال دارایی‌های خود به حساب صرافی خارجی ندارید و تنها با واریز کردن تتر به حساب کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال خود می‌توانید برای خرید توکن سولار اقدام کنید.

همچنین باید اشاره کنیم که اگر به دنبال خرید ارز سولار در حساب صرافی غیر متمرکز ارز دیجیتال هستید حتماً باید مراقب باشید که کارمزدهای خیلی بالایی برای این منظور نپردازید. در بسیاری از صرافی‌های غیرمتمرکز کارمزدهای نامتعارفی برای خرید توکن‌ ها در نظر گرفته می‌شود و همین موضوع ممکن است تبدیل به چالش بسیار بزرگی برای فرایند سرمایه‌ گذاری شما در بازار رمز ارزها باشد.

خرید سولار به صورت مستقیم

آخرین ترفند و راه حلی که برای خرید ارز سولار باید به آن اشاره داشته باشیم امکان خرید مستقیم این توکن از فروشندگان و کسانی است که آن را هولد کرده‌اند. برای خرید سولار به صورت مستقیم شما با چالش‌های بسیار زیادی روبرو هستید و البته مزیت بزرگی هم در این خرید برای شما ایجاد خواهد شد. مزیت بزرگ این روش خرید این است که شما دیگر مجبور به پرداخت کارمزد نخواهید شد و می‌توانید بدون هزینه فرایند خرید خود را تکمیل کنید. با توجه به عدم استفاده از خدمات پلتفرم‌های داخلی و خارجی عملاً در این روش خرید دیگر نیازی به پرداخت کارمزد نخواهید داشت اما چالش‌های بسیار زیادی پشت سر این روش خرید قرار دارد که حتماً باید به آنها توجه کنید.

اولاً اینکه پیدا کردن کسانی که ارز دیجیتال سولار را هولد کرده و قصد فروش آن را دارند بسیار سخت است و شما باید جستجوی بسیار زیادی برای این منظور داشته باشید. نکته بعدی اینجاست که حتی اگر شما افراد مناسبی برای این منظور پیدا کنید هم باز هم اعتماد کردن به آنها و واریز کردن پول به حساب آنها خطر بسیار بزرگی برای شما به دنبال خواهد داشت. با توجه به تمام روش‌هایی که برای خرید ارز دیجیتال سولار به آنها اشاره کردیم عملاً استفاده از روش خرید مستقیم را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم و بهتر از شما از پلتفرم‌های داخلی و یا خارجی برای خرید این توکن استفاده نمایید تا از این بابت چالشی نداشته باشید.

ارز SXP

ارز دیجیتال سولار به دید سرمایه گذاری بلند مدت

به دنبال بررسی شرایط ارز دیجیتال سولار به دید سرمایه‌ گذاری بلند مدت هستیم و در این بند قرار است شرایط این رمز ارز را برای خرید و نگهداری طولانی مدت بررسی کنیم. وقتی به دنبال سرمایه‌ گذاری طولانی مدت بر روی یک ارز دیجیتال باشیم، حتماً بایستی فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیریم و در نهایت بررسی تمام این فاکتورها می‌تواند یک سرمایه‌ گذاری ایمن و مطمئن را برای ما رقم بزند. متاسفانه بسیاری از کاربرانی که در بازار ارز دیجیتال در حال انجام معامله هستند بدون دقت به شرایط رمز ارزها و ویژگی‌های یک ارز دیجیتال خوب به دنبال سرمایه‌ گذاری در این بازار رفته و عملاً نمی‌توانند یک سرمایه‌ گذاری مطمئن را برای خود رقم بزنند.

با توجه به تمام ویژگی‌ها و فاکتورهایی که برای ارز دیجیتال سولار به آنها اشاره کردیم این رمز ارز شرایط خوبی برای سرمایه‌ گذاری طولانی مدت دارد. حتی بایننس لبز نیز  به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای سرمایه‌ گذاری در نظر گرفته و درصد قابل توجهی از سرمایه‌های صرافی بایننس برای خرید ارز دیجیتال سولار در نظر گرفته شده است. با توجه به این موضوع عملاً می‌توانیم این رمز ارز را گزینه مناسبی برای سرمایه‌ گذاری بلند مدت در نظر بگیریم.

با این شرایط از نظر فاندامنتالی خرید و نگهداری ارز سولار کاملاً تایید شد و از نظر سرمایه‌ گذاری‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران وارد شده به این توکن هم تمام شرایط لازم برای خرید آن مناسب ارزیابی می‌شود. با توجه به تعداد توکن‌ های کم در نظر گرفته شده برای ارز سولار هم عرضه کمی را در آن شاهد هستیم و همین موضوع می‌تواند تبدیل به نقطه قوتی برای افزایش قیمت سولار در آینده باشد و شرایطی را به وجود آورد که سرمایه‌گذاران فعلی سولار بتوانند ارزش سرمایه‌های خود را به چند صد برابر افزایش دهند.

ارز دیجیتال سولار برای نوسان گیری میان مدت

آیا برای نوسان گیری در ارز دیجیتال می‌توانیم سراغ ارز سولار برویم یا اینکه این توکن برای این منظور گزینه مناسبی نیست؟ برای اینکه یک رمز ارز شرایط خوبی برای نوسان گیری میان مدت داشته باشد هم بایستی حجم معاملات خوبی برای آن وجود داشته باشد و همین که شاهد نوسانات قابل توجهی از آن برای بازه‌های زمانی میان مدت هم انتظار داشته باشیم. با بررسی نمودار قیمت سولار به راحتی می‌توان به این نتیجه‌گیری رسید که این توکن برای نوسان گیری در بازه‌های زمانی میان مدت هم گزینه مناسبی است.

از یک طرف تعداد کاربران بسیار زیادی در حال خرید و فروش سولار هستند و از طرف دیگر حجم معاملات قابل توجهی هم بر روی آن در بازار وجود دارد. با اضافه شدن نوسانات قابل توجه عملاً ارز سولار تبدیل به گزینه مناسب و جذاب برای نوسان گیری در بازارهای زمانی میان مدت چند ماهه می‌شود. البته شایان ذکر است که برای یک نوسان گیری حرفه‌ای و سرمایه‌ گذاری مطمئن در بازه های زمانی میان مدت و چند ماهه بر روی توکن سولار و یا هر ارز دیجیتالی لازم است تا شما حتماً با تکنیک‌های رایج در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آشنا باشید و بتوانید از این تکنیک‌ها برای انتخاب بهترین زمان و بهترین قیمت‌ها برای خرید این توکن استفاده کنید.

اگر شما در قیمت‌های مناسب و ارزشمند به دنبال خرید توکن سولار نباشید عملاً نوسان گیری شما با شکست روبرو خواهد شد و نمی‌توانید سود خوبی از خرید و فروش این ارز دیجیتال به دست آورید. با این حساب نوسان گیری بر روی توکن سولار زمانی برای شما ایده‌آل خواهد بود که بتوانید با استراتژی‌های متعدد نوسان گیری بهترین شرایط را برای خود به وجود آورید.

ارز SXP

توکن سولار برای بازار فیوچرز

احتمالاً بسیاری از شما با هدف استفاده از مزیت‌های بازار فیوچرز ارز دیجیتال وارد فرایند سرمایه‌ گذاری در این بازار شده‌اید و به دنبال انتخاب توکن‌ هایی هستید که بهترین شرایط را برای سرمایه‌ گذاری در بازار فیوچرز برای شما به وجود آورند. برای اینکه یک ارز دیجیتال به عنوان یک توکن مناسب برای استفاده در بازار فیوچرز رمز ارزها انتخاب شود لازم است تا شرایط مختلفی را داشته باشد.

واقعیت این است که اگر تمام جوانب و شرایط را در نظر بگیریم هرچند سولار هم می‌تواند یک گزینه برای رسیدن به سودهای مناسب در بازار فیوچرز باشد اما توکن‌ های به مراتب بهتری از آن نیز وجود دارند. اگر بازار ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهید توکن‌ هایی وجود دارند که هم امنیت سرمایه‌ گذاری در بازار فیوچرز بر روی آنها بیشتر است و همین که می‌توانند سودهای به مراتب بیشتری نسبت به خرید و فروش سولار داشته باشند. البته برای کسانی که عادت دارند تا در بازار ارز دیجیتال بر روی توکن‌ های مختلف تحلیل انجام داده و از پتانسیل تمام جفت ارزهای تعریف شده در این بازار برای سرمایه‌ گذاری خود استفاده کنند، توکن سولار هم می‌تواند یک گزینه باشد.

آینده سولار چه خواهد شد؟

به نظر شما آینده ارز سولار چه خواهد شد و در سال‌های آینده چه شرایطی را برای توکن شاهد خواهیم بود؟ واقعیت این است که آینده ارز سولار مانند آینده تمام رمزارزها و توکن‌ های تعریف شده در بازار به شرایط و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و ارزیابی آینده یک رمز ارز بدون شناخت این فاکتورها امکان‌پذیر نخواهد بود. به عنوان مثال فرض کنید که در حال حاضر تمام فاکتورها حکم به یک آینده درخشان و عالی برای توکن سولار بدهند اما در آینده شاهد رفتار نامناسب تیمی توسعه دهنده ارز دیجیتال باشیم و عملاً اهداف تعریف شده برای آن دنبال نشود. در چنین شرایطی عملاً آینده این رمز ارز نیز تحت تاثیر قرار گرفته و نمی‌توانیم خیلی به آن امیدوار باشیم.

اگر چنین شرایط و استثنائاتی را در نظر نگیریم ارز دیجیتال سولار با توجه به ویژگی‌ها و کارکردهایی که دارد به عنوان یک رمزارز آینده‌دار شناخته می‌شود. با توجه به حمایت پلتفرم‌های بسیار بزرگ و معتبر و همچنین حضور سرمایه‌گذاران بزرگ شبکه سولار در آینده می‌تواند شرایط بسیار خوبی داشته باشد. بلاکچین سولار در واقع به صورت غیر مستقیم تحت نظر تیم صرافی بایننس هم قرار گرفته و این صرافی نیز از شرایط این رمز ارز را به صورت کامل پشتیبانی می‌نماید و از این رو این مهم باعث می‌شود تا ما به آینده توکن سولار امیدوارتر هم شویم.

چقدر روی سولار سرمایه گذاری کنیم؟

بسیاری از کاربران وقتی نوبت به سرمایه‌ گذاری بر روی یک ارز دیجیتال می‌شود این چالش را در ذهن خود دارند که با چه حجم از سرمایه‌ای برای خرید رمز ارز مورد نظر اقدام نمایند. مطمئناً این موضوع درباره ارز دیجیتال سولار نیز وجود دارد و کسانی که به دنبال خرید سولار هستند حتماً در حال بررسی شرایطی هستند تا بتوانند بهینه‌ترین سرمایه را برای خرید این رمز ارز در نظر بگیرند. واقعیت این است که نکات بسیار مختلفی باید در کنار یکدیگر مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد تا شما بتوانید بهینه‌ترین مقدار سرمایه را برای خرید توکن سولار در نظر بگیرید و از این بابت به سود خوبی برسید.

بهترین کار این است که شما سرمایه خود را به سه قسمت تقسیم کرده و بخشی از آن را برای خرید رمز ارزهایی با ریسک بسیار پایین، بخشی را برای خرید توکن‌ هایی با ریسک متوسط و در نهایت بخش سوم را نیز برای خرید با توکن‌ هایی با ریسک بالا اختصاص دهید که ارز دیجیتال سولار در دسته دوم قرار می‌گیرد. حالا اینکه شما چقدر سولار بخرید به سرمایه اولیه شما بستگی دارد و اینکه چه مقدار از سرمایه شما به دسته دوم تعلق خواهد گرفت. به عنوان مثال در یک فرمول می‌توان ۵۰ درصد از سرمایه‌ها را برای دسته اول، ۴۰ درصد از سرمایه‌ها را برای دسته دوم و ۱۰ درصد از آن را برای دسته سوم اختصاص داد و حالا شما باید توکن هایی که در دسته دوم قرار می‌گیرند را ردیف کرده و از میان آنها گزینه‌های مورد نظر را انتخاب و مقدار سرمایه خود را بر روی آنها تقسیم کنید.

تقسیم مقدار سرمایه بر روی توکن‌ های در نظر گرفته شده در دسته دوم هم لزوماً به صورت مساوی نخواهد بود و شما می‌توانید بر اساس میزان ریسک وارد شده و همچنین پتانسیل سودآوری توکن‌ های موجود در این دسته در نهایت مقدار دقیق را مشخص کنید. اگر شما چنین روندی را برای سرمایه‌ گذاری خود در بازار ارز دیجیتال و خرید توکن سولار در نظر بگیرید می‌توانید یک سرمایه‌ گذاری کاملاً حرفه‌ای داشته باشید. رفتار حرفه‌ای در بازار ارز دیجیتال باعث می‌شود تا شما به سود حرفه‌ای هم برسید و شرایطی را برای خود به وجود آورید که کم کم سرمایه‌های خود را به مقدار قابل توجهی رشد دهید.

ارز SXP

صرافی های خارجی برای خرید سولار

همانطور که در بالا اشاره کردیم به جهت جذابیت‌های بسیار بالایی که این ارز دیجیتال دارد صرافی‌های زیادی آن را در لیست خود قرار داده و امکان خرید و فروش سولار در بسیاری از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز خارجی وجود دارد. البته هر روز هم به تعداد صرافی‌هایی که امکان خرید و فروش سولار را برای کاربران خود فراهم می‌نمایند اضافه می‌شود و از این گذشته تعداد جفت ارزهایی که با استفاده از آنها امکان خرید و فروش سولار وجود دارد نیز هر روز تغییر می‌کنند. در حال حاضر اگر مشتری خرید توکن سولار باشید و به دنبال این باشید که این رمز ارز را در صرافی‌های معتبر بخرید و به کیف پول ارز دیجیتال خود انتقال دهید می‌توانید سراغ گزینه‌های زیر بروید:

صرافی بایننس که به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران پروژه سولار هم شناخته می‌شود بیشترین حجم معاملات برای این توکن را به خود اختصاص داده است.

امکان خرید ارز سولار در صرافی کوکوین نیز برای کاربران وجود دارد.

 • هوبی
 • گیت آی اُ
 • مکسی
 • کوینکس
 • ال بانک
 • بینگ ایکس

و چند صرافی خارجی متمرکز و البته صرافی‌های غیرمتمرکز پنکیک سواپ و یونی سواپ نیز امکان خرید این توکن را برای کاربران فراهم کرده‌اند. البته همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم امکان خرید این ارز دیجیتال در خدمات برخی از صرافی‌های داخلی نیز وجود دارد که به نام آنها اشاره نمی‌کنیم. زیرا اشاره به نام یک صرافی داخلی در یک مقاله آموزشی معمولاً با این اتهام روبرو می‌شود که ما تبلیغ کننده صرافی مورد نظر هستیم و ما به هیچ وجه دوست نداریم که به این وادی وارد شویم. اما در صورتی که به دنبال خرید توکن سولار در یکی از صرافی‌های داخلی هستید می‌توانید پلتفرم صرافی‌های معتبر داخلی را جستجو نموده و یکی از معتبرهای آن را برای سرمایه‌ گذاری انتخاب نمایید.

جمع بندی

اکنون شما به خوبی می‌دانید که ارز دیجیتال سولار چیست و چه قابلیت‌ها و کیفیتی در بازار دارد و آیا می‌توان به آن به عنوان یک رمز ارز مناسب برای سرمایه‌ گذاری نگاه کرد یا خیر. واقعیت این است که اکنون بازار ارز دیجیتال در شرایط خوبی قرار گرفته و سرمایه‌ گذاری در این بازار به جهت پایین بودن قیمت‌ها بسیار جذاب به نظر می‌رسد توصیه می‌کنیم که حتماً دایره شناخت خود را نسبت به توکن‌ ها و رمز ارزهای مستعد مانند سولار افزایش دهید تا اگر به دنبال یک سرمایه‌ گذاری مطمئن و جذاب در این بازار هستید شرایط برای شما کاملاً ایده‌آل و عالی باشد. البته نه اینکه تمام سرمایه خود را برای خرید توکن سولار اختصاص دهید بلکه توصیه می‌کنیم که حتماً با روش‌های مختلف تحلیلی بتوانید بهترین گزینه‌ها را برای خود انتخاب نمایید و سرمایه‌ گذاری خود را تکمیل کنید.

همچنین برای کسانی که دارای یک سرمایه محدود برای سرمایه‌ گذاری هستند و حتماً باید توکن‌ هایی را انتخاب نمایند که نه ریسک خیلی بالایی دارند و هم پتانسیل سودآوری بالایی دارند، این دست از بررسی‌ها اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند و به این عزیزان توصیه می‌کنیم که حتماً نگاه دقیق‌تری به تمام توکن‌ های جذاب موجود در بازار داشته باشند.

کسانی که به دنبال کسب آموزش‌های حرفه‌ای لازم برای یادگیری تحلیل تکنیکال بازار ارز دیجیتال هستند، توصیه می‌کنیم که با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال و استفاده از تجربیات حرفه‌ای اساتید ما در کانون بورس با تمام روش‌ها و تکنیک‌های معاملاتی در این بازار آشنا شده و سرمایه‌ گذاری خود را از قبل حرفه‌ای‌تر دنبال کنند. همچنین امکان خرید دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال نیز برای متقاضیان وجود دارد و شما در دوره آنلاین نیز می‌توانید همان شرایط حضور در کلاس را تجربه کنید.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به شرایط سرمایه‌ گذاری بر روی ارز دیجیتال سولار دارید و یا توکنی را می‌شناسید که کیفیت بهتری نسبت به سولار دارد و یا گزینه مناسبی برای سرمایه‌ گذاری بلند مدت و نوسان گیری در میان مدت است آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید. ارائه تمام دیدگاه‌ها باعث می‌شود تا شما بتوانید از تجربیات سایرین نیز برای سرمایه‌ گذاری خود و سبد چینی در بازار ارز دیجیتال استفاده کنید و سرمایه‌های خود را بر روی توکن‌ های بگذارید که شانس موفقیت آنها در آینده به مراتب بیشتر است.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: