لوگو کانون بورس

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری و ترید روزانه

بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه
شما در حال مطالعه مقاله ۱۸ از ۵۰ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری کدام است؟ برای کسانی که به فکر سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها هستند، انتخاب بهترین رمز ارز برای نوسان گیری و تحلیل روزانه می تواند یک فرصت بسیار ایده آل و مناسب باشد. قبلاً در سری مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال به معرفی بهترین تکنیک ها و استراتژی های نوسان گیری ارز دیجیتال پرداخته و نکات بسیار مهمی را در این‌باره با شما در میان گذاشتیم. در این مقاله برای تکمیل اطلاعات آموزشی بیان شده در گذشته قصد داریم تا بهترین رمز ارزها برای نوسان گیری در کوتاه مدت و ترید روزانه را به شما معرفی کنیم. البته قبل از رسیدن به معرفی نرم افزار ذکر نکاتی بسیار مهم خالی از لطف نخواهد بود. این مقاله در کنار معرفی مستقیم ارز های دیجیتال برای ترید روزانه جنبه آموزشی نیز خواهد داشت.

نکات کلیدی مقاله:

 • هر ارز دیجیتالی برای نوسان گیری مناسب نیست.
 • دقت کنید که نوسان گیری یک علم برای سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال است و نباید آن را با قمار و مواردی مانند پامپ و دامپ اشتباه بگیریم.
 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و تحلیل فاندامنتال رمز ارزها دو علم اساسی و مهم برای نوسان گیری و تحلیل روزانه در بازار رمز ارزها هستند.
 • قبل از هر چیزی برای شروع انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری بهتر است آموزش های لازم در این باره را طی کنید.
راهنمای مطالعه نمایش

 

اهمیت شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری

شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری چه اهمیتی برای کاربران و تریدرها در بازار ارز های دیجیتال دارد؟ قبلاً در مقاله صفر تا صد سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال به بررسی کامل انواع روشهای درآمد زایی در این بازار پرداخته و اهمیت و خطرات هر یک را با هم مرور کرده‌ایم. نوسان گیری و ترید روزانه یکی از دهها روش مختلف کسب درآمد از بازار رمز ارزها است که مزیت ها و معایب خاص خود را دارد. برخلاف تصور بسیاری از کاربران که بر این باورند که نوسان گیری بیشتر یک قمار بوده و حضور در آن به هیچ وجه نمی تواند سرمایه گذاری مناسبی باشد،  روش یک روش کاملاً علمی و ثابت شده است و بسیاری از تحلیلگران بزرگ جهانی از تکنیک‌ های آن برای سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها استفاده می نمایند.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری

البته مسلما استفاده از این تکنیک نیاز به تسلط بسیار زیادی نسبت به علم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و همچنین تحلیل فاندامنتال رمز ارزها دارد. پول درآوردن حرفه ای نیاز به آموزش حرفه ای و شرکت در حرفه ای ترین دوره ارز دیجیتال خواهد داشت. در غیر این صورت حتی با استفاده از بهترین و موثرترین تکنیک های ترید روزانه هم نمی توانند جوابگوی نیازهای شما در این بازار باشند. زیرا استفاده از بهترین تکنیک ها تنها ۳۰ تا ۴۰ درصد مسیر موفقیت در سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها است.

در این بین شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری یکی از فاکتورهایی است که می‌تواند مسیر موفقیت را در سرمایه گذاری در این بازار برای شما هموار سازد. با شناخت این دسته از رمز ارزها شما می توانید از همان ابتدا شروع بهتری در سرمایه گذاری در این بازار برای خود رقم بزنید.

مزیت های استفاده از بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری برای ترید و سرمایه گذاری

با درک اهمیت شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری حالا نوبت به بررسی مزیت های این مهم می رسد.

 • بسیاری از تریدرها با وجود استفاده از تکنیک ها و روش های ایده آل برای نوسان گیری در بازار رمز ارزها، با مشکلات زیادی روبرو هستند. یکی از این مشکلات عدم حضور در  رمز ارزهای مناسب برای ترید روزانه است.  شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری باعث می شود تا مسیر شما در سرمایه گذاری در این بازار بهینه‌تر شود.
 • همچنین  مهم باعث می‌شود تا سرمایه های شما در ارزهای دیجیتال با کیفیت و شناخته شده قرار گرفته و کمتر دچار خطرات و کلاهبرداری های رایج در این بازار باشید.
 • امکان بالقوه رسیدن به سود های بیشتر را نیز یکی دیگر از مزیت های این شناخت باید معرفی کنیم.
 • دور ماندن از تقلب ها و کلاهبرداری های رایج از دیگر مزیت های شناخت بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه است.

خطرات استفاده از بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه

اما استفاده از بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه خطرات و معایبی را نیز با خود به همراه دارد. با توجه به اینکه ترجیح می دهیم این مقاله در کنار معرفی بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری جنبه آموزشی نیز داشته باشد، از این رو ذکر خطرات و معایب استفاده از این ارزها برای ترید و سرمایه گذاری اهمیت خاص خود را خواهد داشت.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری

 • نداشتن دانش تکنیکالی لازم یکی از مهمترین خطرات برای استفاده از این دسته از رمز ارزها برای سرمایه گذاری و یا این روش سرمایه گذاری است.
 • عدم شناخت فاکتورها و المان های فاندامنتالی یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند استفاده از این رمز ارزها برای تولید روزانه را برای شما خطرناک کند.
 • نداشتن استراتژی قدرتمند و پایبند نبودن به آن یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند برای شما خطرآفرین باشد.
 • گرفتار رمز ارز های کلاهبرداری شدن را نیز می‌توان از جمله خطرات استفاده از این روش برای سرمایه گذاری دانست.

آیا پامپ و دامپ همان نوسان گیری است؟

در مقاله فرهنگ لغت ارزهای دیجیتال به صورت کامل و جامع به بررسی معنی و مفهوم پامپ و دامپ در این بازار پرداختیم. پامپ و دامپ  با نوسان گیری ارز دیجیتال و ترید روزانه در این بازار دو مفهوم کاملاً متفاوت هستند. شناخت بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری و استفاده از تکنیکهای رایج برای این مورد یک روش کاملاً علمی و منطقی برای سرمایه گذاری در این بازار محسوب می شود. هر چند نمی‌توان از خطرات موجود در این مسیر به راحتی گذشت اما با این حال کاربران بسیار زیادی هستند که بدون داشتن هیچ پشتوانه خبری و یا سرمایه های بسیار هنگفت با استفاده از همین روش ها سودهای قابل توجهی کسب کرده‌اند. اما پامپ و دامپ بیشتر یک روش کلاهبرداری در بازار رمز ارز ها محسوب می شود.

اگر با نیت حضور در پامپ و دامپ ها به فکر آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال و همچنین شناخت بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه هستید، کلاهتان پس معرکه خواهد بود. زیرا از هم اکنون این سرمایه های خود را در خطر بسیار بزرگی قرار می دهد که خارج شدن از آن به این راحتی امکان پذیر نخواهد بود. کل ماهیت پامپ و دامپ  در بازار ارز دیجیتال برای کلاهبرداری و به یغما بردن سرمایه های تریدرهای خرد  تعریف شده و هیچ هدف دیگری در آن وجود ندارد. اگر شما تصور می‌کنید که به اندازه‌ای در این بازار حرفه ای هستید که می توانید از این فرآیند برای خود سود کسب کنید، احتمالاً در چند سال آینده یکی از بزرگ‌ترین میلیاردر های جهان خواهید شد. اما جالب است بدانید که اکثریت تریدرهای فعال در این روش سرمایه گذاری بیشتر از اینکه به میلیاردرهای بزرگ جهان تبدیل شوند، اندک سرمایه خود را نیز در این بازار به باد داده‌اند.

بهترین استراتژی برای نوسان گیری ارز دیجیتال

سؤال درباره  بهترین استراتژی برای نوسان گیری ارز دیجیتال دقیقا هم تراز و همراه با انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه است. کاربرانی که تجربه کافی در این روش سرمایه گذاری را ندارند، از همان ابتدا سعی در انتخاب بهترین استراتژی و بهترین تکنیک ها برای این روش سرمایه گذاری می روند. جالب است که تریدرهایی که استفاده از سایر تکنیک ها و روش ها سود کافی کسب نکرده و با شکست روبه‌رو شده‌اند نیز دائماً به فکر تغییر استراتژی خود بوده و سعی در انتخاب یک استراتژی بهتر دارند.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری

اگر بند های قبلی این مقاله را با دقت مرور کرده باشید، اشاره کردیم که حتی انتخاب بهترین استراتژی برای نوسان گیری ارز دیجیتال نیز نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت شما در این روش سرمایه گذاری باشد.

از جمله سایر المانها و فاکتور های بسیار مهم برای موفقیت در سرمایه‌ گذاری در بازار رمز ارزها برای کاربران است. حتی در صورت عدم رعایت یکی از این موارد نیست شانس شما برای موفقیت در این بازار به حداقل میزان خود خواهد رسید. حالا یک تریدر تنها با اتکا به بهترین استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال چه انتظاری می تواند از خود داشته باشد؟

فاکتورهای مهم برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری

انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری بایستی بر اساس فاکتورهای بسیار مهم و تاثیر گذار در شرایط یک رمز  ارز صورت پذیرد. اگر کلمه کلیدی بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری را در گوگل سرچ کنید، با مقالات بسیار زیادی روبرو خواهید شد که در محتوای آن ها ۵ تا ۱۰ ارز دیجیتال بدون هیچ دلیل علمی و منطقی برای این امر معرفی شده اند. هرچند بسیاری از این مقالات و بسیاری از این رمز ارزها ممکن است از نظر شرایط موجود، قابلیت نوسان گیری و ترید روزانه را نیز داشته باشند، اما برخلاف عادت همیشگی در این مقاله ما  قصد داریم روشهای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه را نیز به شما معرفی کنیم.

در ادامه مهمترین و اصلی ترین فاکتورهای قرار گرفتن یک ارز دیجیتال در لیست ترید روزانه  شما نیز از این پس می توانید با دقت به این موارد و بررسی آن ها برای این انتخاب اقدام کنید. از این رو اگر ارز دیجیتالی را می‌شناسید که در لیست موجود در این مقاله وجود ندارد، خود شما می‌توانید با بررسی این فاکتورها در ماهیت آن رمز ارز برای شناسایی آن اقدام کنید.  تمام اطلاعات و عواملی که در ادامه معرفی می کنیم همگی به راحتی در بسیاری از سایت ها در دسترس شما قرار دارد. اگر برای انتخاب سایت خوب برای شناخت این عوامل نیز با چالش روبرو هستید، می توانید از محتوای مقاله آموزش سایت کوین مارکت کپ استفاده کنید. CoinMarket یک سایت عالی برای دسترسی به این اطلاعات است.

حجم معاملات

یکی از مهم ترین فاکتور ها برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری دقت به حجم معاملات است. حجم معاملات می تواند نشان دهنده موارد بسیار مختلفی درباره یک ارز دیجیتال باشد.

 • در صورتی که حجم معاملات یک رمز ارز در طول ۲۴ ساعت گذشته خیلی پایین باشد، عملاً حضور در آن رمز ارز برای سرمایه گذاری یک خودکشی مالی است. چنین رمز ارز هایی استعداد بسیار زیادی برای کلاهبرداری دارند.
 • به صورت معمول حتی اگر به فکر سرمایه گذاری در روی میم کوین ها و شت کوین ها نیز هستید، بهتر است سراغ مواردی بروید که حداقل ۵ میلیون دلار حجم معاملات آنها در طول هر ۲۴ ساعت باشد. هرچند برای انتخاب موارد بهتر است این عدد نیز بسیار پایین است.
 • تغییرات شدید حجم معاملات یک رمز ارز در طول یک یا دو ۲۴ ساعت نشان دهنده سیگنال قدرتمند برای ایجاد تغییرات گسترده در آن رمز ارز خواهد بود.
 • بسیاری از تحلیلگران و تریدرهای حرفه ای و آموزش دیده استراتژی های خود را برای معامله گری در بازار رمز ارزها بر اساس حجم معاملات تعیین می کنند.

ملاحظه می کنید که حجم معاملات چه ارزش و اعتباری برای یک رمز ارز است. از این رو برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری نیز بایستی حتماً به این مورد دقت کافی و لازم داشته باشید.

ارزش بازار

یکی دیگر از فاکتورها و المان های مهم برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه دقت به ارزش بازار آن است. ارزش بازار پارامتری است که از ضرب شدن قیمت لحظه ای آن رمز ارز در تعداد سکه های در گردش در بازار به دست می‌آیند. برای مثال برای بیت کوین در حال حاضر می توانید این عدد را از ضرب کردن قیمت حدود ۴۱۰۰۰ دلاری بیت کوین در حدود ۱۹ میلیون سکه های در گردش آن به دست بیاورید. دقت کنید که در این معادله سکه های در گردش و فعال رمز ارز قرار می گیرند نه کل سکه های ممکن و قابل استخراج آن.

ارزش بازار هر رمز ارز نیز یکی از فاکتورهایی است که می تواند آن را از سایر رمز ارزها جدا کند. هر چقدر ارزش بازار یک رمز ارز بیشتر باشد، نشان از توجه بالا به آن می‌باشد. برای مثال همین الان رمز ارزهایی هستند که در رتبه بیش از ۳۰۰۰ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته اما قیمت بیش از ۲۰۰ دلاری دارند. در حالی که اکثر رمز ارزهای ۱ تا ۱۰۰ بهترین ارزهای دیجیتال قیمت های بسیار پایین تر زیر ۲ دلاری دارند.

ارزش بازار فاکتوری است که در واقع قیمت های حقیقی و کاذب رمز ارزها را از هم تفکیک می نماید. رمز ارزهایی که با کلاهبرداری و حجم پایین معاملات به قیمت های زیادی رسیده باشند، نمی توانند ارزش بازار بالایی داشته و به همین دلیلی در رتبه های بسیار پایین قرار خواهند گرفت.

تعداد سکه های در گردش

انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری نیاز به بررسی موارد مختل دیگری هم دارد که یکی دیگر از آنها تعداد سکه های در گردش است. البته که تعداد سکه های در گردش بیشتر برای بررسی اطلاعات فاندامنتالی یک رمز ارز اهمیت داشته و خیلی ممکن است در ترید روزانه تاثیر نداشته باشد، اما رمز ارزهایی با تعداد سکه های در گردش خیلی بالا معمولاً به قیمت های خیلی بالایی نرسیده و نوسانات در آنها تحت تاثیر سایر عوامل غیر فاندامنتالی مانند فعالیت نهنگ ها خواهد بود. از این رو در ترید این دسته از رمز ارزها نهایت دقت را داشته باشید. بسیاری از میم کوین ها و شت کوین ها شرایط مشابهی از این نظر دارند.

رتبه در بازار رمز ارزها

رتبه در بازار رمز ارزها از موارد خیلی تاثیرگذار در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری نیست اما با این حال نمی توان آن را نادیده گرفت. رتبه ارزهای دیجیتال فاکتوری است که می تواند در محبوبیت و دیده شدن آنها تاثیر مستقیم داشته باشد. وقتی یک ارز دیجیتال به رتبه های زیر ۱۰۰ می رسد، عملا شرایط آن نسبت به گذشته تفاوت زیادی پیدا کرده و خیلی از کاربران آن را در لیست سبد سرمایه گذاری خود قرار نمی دهند. از این رو باید در انتخاب بهتری ارز دیجیتال برای ترد روزانه روی این مهم نیز دقت داشته باشید.

به صورت کلی ارزهای دیجیتالی که در رتبه های زیر ۱۰۰ در سایت کوین مارکت کپ تعریف می‌شوند، از این نظر شرایط خوبی خواهند داشت. البته این مهم به معنی بد بودن سایر ارزها نیست. اما با این حال قدرت آنها از نظر محبوبیت نسبت به این دسته از ارزهای دیجیتال کمتر است.

تعداد آدرس های فعال

تعداد آدرس های فعال را نیز می توان از بهترین گزینه ها در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه در نظر گرفت. تعداد آدرس های فعال هم چنین راه حلی برای تشخیص رمز ارزهای خوب از ارزهای دیجیتال بی کیفیت و مستعد کلاهبرداری نیز است. وقتی آدرس های فعال در شبکه یک رمز ارز زیاد باشند، نشان از تعداد بالای معامله کران در شبکه آن بوده که استعداد آن را برای کلاهبرداری و تقلب کاهش می دهد. حالا تصور کنید رمز ارزی در شبکه خود تنها چند آدرس فعال محدود داشته باشد؟ مسلما این افراد می توانند هر تصمیم برای رمز ارز مورد نظر شما بگیرند.

ویژگی های یک ارز دیجیتال خوب

با ویژگی های یک ارز دیجیتال خوب در گذشته آشنا شده و نکات لازم در این باره را با هم مرور کرده‌ایم. دقت به این نکات نیز می تواند در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری مفید باشد. این دست از ویژگی ها نیز به نوعی شرایطی را فراهم می آورند تا شما بتوانید رمز ارزهای بی کیفیت و بی در و پیکر را تشخیص داده و از قرار دادن سرمایه های خود در آنها اجتناب کنید. اتفاقی که این روز ها بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی با آن روبرو هستند. این دست از افراد به بهانه رسیدن به سودهای قابل توجه در کوتاه مدت سراغ این دست از رمز ارزها رفته و در نهایت با شکست های خیلی سنگینی نیز روبرو می‌شوند.

توصیه می کنیم که رویا پردازی های بزرگ و دور از دسترس را کنار بگذارید. زیرا این دست از رویا پردازی ها شما را به سمت و سوهای نامناسبی کشانده و در نهایت می تواند منجر به بروز شکست های مختلف برای شما شود. با در نظر گرفتن ویژگی های یک ارز دیجیتال خوب به دنبال استفاده از پتانسیل آنها برای رشد دادن دارایی های خود در بازار باشید.

کارمزدهای تراکنش

هم چنین در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری باید به کارمزدهای شبکه و تراکنش های آن نیز دقت داشته باشید. خیلی از رمز ارزها با وجود داشتن شرایط مناسب برای سرمایه گذاری، کارمزد تراکنش های بالایی دارند. این مهم باعث می شود تا درصد قابل توجهی از سرمایه های شما برای این مورد هزینه شده و نتوانید به خوبی به دنبال رسیدن به سود در آنها باشید. در چنین شرایطی درصد قابل توجهی از سودهای شما عملا برای پوشاندن این کارمزدها صرف شده و عملا چیزی دست گیر شما نخواهد شد. از این رو توصیه می کنیم که به این مورد نیز دقت کافی داشته باشید.

صرافی های مجاز برای خرید و فروش رمز ارز مورد نظر

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری دقت به صرافی هایی است که آن رمز ارز را در بازار خود در دسترس قرار داده‌اند. واقعیت این است که وقتی شما یک ارز دیجیتالی را انتخاب می کنید که در صرافی های در دسترس کاربران ایرانی خرید و فروش نمی شود، عملا دسترسی به آن را نخواهید داشت و در صورت دسترسی نیز ممکن است با چالش های بسیار زیادی روبرو شده و حتی سرمایه های خود را نیز به خطر بیندازید. از این رو در این باره باید دقت ویژه تری داشته باشید.

در انتهای مقاله و با تشریح مراحل نوسان گیری در ارز دیجیتال متوجه خواهید شد که انتخاب صرافی حتی نسبت به انتخاب بهترین ارز دیجیتال اولویت و اهمیت بیشتری خواهد داشت. این مهم را حتماً گوشه ذهن خود به خاطر بسپارید.

بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری

برای معرفی بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه و سرمایه گذاری در کوتاه مدت، رمز ارزها را در سه دسته زیر بررسی خواهیم نمود.

 • پر نوسان ترین ارزهای دیجیتال
 • بهترین شت کوین ها برای نوسان گیری روزانه ارز دیجیتال
 • بهترین آلتکوین ها برای نوسان گیری ارز دیجیتال

هر کدام از این دسته ها شرایط زیر را دارند:

رمز ارزهای پر نوسان که معمولاً تریدرها علاقه زیادی به آن ها دارند، از جمله رمز ارزهایی با استعداد بسیار زیاد برای پامپ و دامپ هستند. این دسته از ارزهای دیجیتال ممکن است خطرات بسیار زیادی برای کاربران و سرمایه های آنها ایجاد نمایند. از این رو در این باره هیچ ارز دیجیتالی را به شما معرفی نمی کنیم، زیرا خلاف قواعد آموزشی است که ما در کانون بورس برای خود در نظر گرفته ایم. پر نوسان ترین ارزهای دیجیتال معمولاً رمز ارزهایی هستند ک از عمر آنها زمان زیادی نمی گذرد و یا تریدرهای زیادی هم روی آنها تمرکز ندارند. این دست از رمز ارزها را برای همیشه فراموش کنید. ارزهای دیجیتال تازه معرفی شده معمولاً در این دسته هستند مه در طول هر روز می توانند بیش از ۱۰۰۰ درصد رشد را تجربه نمایند.

بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه

دسته دوم شت کوین ها و میم کوین ها هستند. این دسته از رمز ارزها نیز تعریف خوبی نداشته و با خطرات زیادی روبرو هستند. در این دسته نیز تنها به معرفی دو مورد اصلی خواهیم پرداخت. در این باره نیز می توانید ارزهای دیجیتال زیادی را در سایت های مختلف مشاهده کنید. توصیه می کنیم که روی این رمز ارزها نیز سرمایه گذاری نکنید. عطای آنها را به لقایشان بخشیده و برای سرمایه های ارزشمند خود ارزش بیشتری قائل باشید.

دسته آخر نیز بیت کوین و آلتکوین ها هستند. این دسته بهترین گزینه برای قرار گرفتن در لیست بهترین رز دیجیتال برای نوسان گیری می باشند.

دقت کنید که هدف شما هولد کردن و سرمایه گذاری طولانی مدت نیست. از این رو نیازی به حضور در بازار ارزهای دیجیتال پر نوسان و شت کوین ها ندارید. زیرا این رمز ارزها نیز در کوتاه مدت خیلی جذاب نخواهند بود. نوسان گیری و ترید روزانه به خودی خود ریسک های زیادی با خو د بهم راه دارد. خرید رمز ارزهای بی کیفیت ریسک این روش سرمایه گذاری را ده ها برابر می کند. حتی یکی دو بار سود دهی آنها نیز نباید شما را فریب دهد.

بهترین شت کوین ها برای نوسان گیری ارز دیجیتال روزانه

برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه می توانید سراغ شت کوین ها نیز بروید. البته اصلا توصیه ای در این باره نداریم. برای بررسی شت کوین های مناسب برای ترد روزانه وارد زیر را در آنها بررسی خواهیم نمود.:

 • حجم معاملات
 • ارزش بازار
 • تعداد سکه های در گردش
 • قیمت
 • در دسترس در صرافی های

با دقت به این موارد می توانید انتخاب های خود را بهینه‌تر کنید. البته خود ما خیلی توصیه ای برای انتخاب شت وین ها برای نوسان گیری نداریم. از این رو تنها به دو مورد بسیار پر طرفدار و کم ریسک آنها اشاره خواهیم نمود. به شما نیز توصیه می کنیم که خیلی سراغ این دسته از رمز ارزها نیز نروید.

ارز دیجیتال شیبا اینو

ارز دیجیتال شیبا اینو را می توان در لیست بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری قرار داد. این رمز ارز در سال گذشته با شرایط بسیاری خوبی از نظر میزان سوددهی روبرو شده و حجم معاملات آن نیز به شدت افزایش یافته است. از این رو تا حدی از منطقه خطر دور شده است. البته این موضوع به این معنی نیست که سرمایه گذاری روی آن هیچ خطری ندارد. این رمز ارز همچنان در دسته میم کوین ها و شت کوین ها طبقه بندی می شود.

شیبا اینو را در حال حاضر می توانید با اطلاعات زیر در بازار ارزهای دیجیتال در اختیار داشته باشید:

 • حجم معاملات ۸۱۲.۷ میلیون دلار
 • ارزش بازار ۱۵.۲ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۵۴۹ میلیارد
 • قیمت ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

ارز دیجیتال دوج کوین

یکی دیگر از گزینه های لیست بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه ارز دیجیتال دوج کوین است. دوج کوین هر چند به عنوان یک ارز دیجیتال خوب خود را معرفی کرده اما هم چنان فاندامنتال خیلی خوبی ندارد. شبکه بلاک چین ضعیف و با کاربردهای کنم باعث شده تا این رمز ارز خیلی در گروه بهترین رمز ارزها با استقبال روبرو نشد. البته جراید و خبر گذاری ها به مراتب نسبت به ساری رمز ارزها روی دوج کوین مانور داده و سعی در خوب جلوه دادن آن دارند. با همه مزیت ها و معایب، دوج کوین می تواند گزینه مناسبی در شرایط فعلی برای نوسان گیری باشد.

دوج کوین را در بازار می توانید با شرایط زیر در اختیار داشته باشید:

 • حجم معاملات ۱.۱ میلیارد دلار
 • ارزش بازار ۲۱.۷ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۱۳۲.۶ میلیارد
 • قیمت ۰.۱۶ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

بهترین آلت کوین ها برای نوسان گیری ارز دیجیتال

اما در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری نوبت به معرفی آلت کوین ها و البته خود بیت کوین می رسد. برای بررسی شرایط آلت کوین ها نیز موارد زیر را در آنها بررسی خواهیم نمود:

 • حجم معاملات
 • ارزش بازار
 • تعداد سکه های در گردش
 • قیمت
 • در دسترس در صرافی های

آلت کوین های بسیار زیادی در بازار در دسترس است. در ادامه تنها به برخی از آنها اشاره می کنیم. اما این به معنی  مناسب نبودن سایر موارد نیست. اولا در ادامه سعی خواهیم کرد تا با به رز رسانی این مقاله موارد دیگری را نیز به این موارد اضافه کنیم. ثانیه با تکیه بر نکات ارائه شده در بندهای قبلی خود شما نیز می توانید در تشخیص آلت کوین های مناسب برای نوسان گیری اقدام کنید.

اتریوم

یکی از رمز ارزهایی که در لیست بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری قرار می‌گیرد، اتریوم است. البته اتریوم گزینه مناسبی برای ترید روزانه نیست. زیرا این رمز ارز معمولاً با کارمزدهای زیادی در نقل و انتقال همراه است. از این رو بعد از خرید و فروش ممکن است مجبور به پرداخت هزینه های زیادی برای آن شوید. اما اگر در کیف پول ارز دیجیتال خود اتریوم دارید، به راحتی می توانید از آن برای معامله گری و ترید روزانه استفاده کنید.

ارز دیجیتال اتریوم را می توانید با مشخصات زیر در بازار در دسترس داشته باشید:  

 • حجم معاملات بیش از ۲۳ میلیارد دلاری
 • ارزش بازار ۷۸۸.۴۷ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۱۱۹.۲ میلیون
 • قیمت ۳۱۴۳.۸۳ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

شبکه بلاک چین فوق‌العاده‌ای که ویتالی برای اتریوم توسعه داده باعث شده تا این رمز ارز در حال حاضر شرایط بسیار ایده‌آلی هم از نظر سرمایه گذاری و هم از نظر کاربرد داشته باشد. این رمز ارز دائماً با به روز رسانی های خود در حال دلبری در بازار رمز ارزها بوده و کاربردهای بسیار زیاد شبکه بلاک چین آن روز به روز بیشتر می‌شوند. برای کاربرانی که به دنبال سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها هستند، اتریوم همیشه یک گزینه عالی است. از این رو توصیه می کنیم که حتماً روی آن حساب ویژه ای داشته باشید.

ترون

یکی دیگر از رمز ارز هایی که می توان در لیست بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری قرارداد، ارز دیجیتال ترون می باشد. البته به دلیل تعداد بسیار زیاد تعداد سکه های در گردش در شبکه رمز ارز ترون، قیمت این ارز دیجیتال رشد خیلی زیادی نکرده و در حال حاضر حتی به یک دهم دلار هم نرسیده است. اما با این وجود برای کسانی که به دنبال نوسان گیری در بازار ارز های دیجیتال هستند، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. از این گذشته اعتبار بسیار بالایی که شبکه ترون دارد، آن را به عنوان یک ارز دیجیتال معتبر و شناخته شده تعریف کرده و تریدرها به راحتی می‌توانند به کیفیت بالای این ارز دیجیتال اعتماد داشته باشند.

ترون  در کنار تمام قابلیت هایی که برای نوسان گیری و ترید روزانه دارد، یک رمز ارز مناسب برای سرمایه گذاری طولانی مدت نیز محسوب می‌شود. در حال حاضر شما می‌توانید ارز دیجیتال ترون را  با مشخصات و شرایط زیر در بازار مشاهده کنید:

 • حجم معاملات ۱.۱ میلیارد دلار
 • ارزش بازار ۶.۹ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۱۰۱.۸ میلیارد
 • قیمت ۰.۰۶۷ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

ملاحظه می فرمایید که ارزش بازار این ارز دیجیتال هنوز جای بسیار زیادی برای رشد دارد. از این رو در آینده نه چندان دور بایستی منتظر قیمت های بالاتری برای رمز ارز ترون باشیم.

بایننس کوین

گزینه بعدی که باید برای لیست بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه  آن را معرفی کنیم، ارز دیجیتال بایننس کوین  می باشد. باینناس  یک ارز دیجیتال مناسب برای پرداخت های اینترنتی و جایگزینی برای پول واقعی است. همچنین صرافی بزرگ بایننس نیز از این رمز ارز حمایت کامل را داشته و به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران  و تریدرها علاقه بسیار زیادی به سرمایه گذاری روی آن دارند. شما نیز اگر به دنبال یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت و یا نوسان گیری هستید،  به راحتی می توانید روی قابلیت های بایننس کوین حساب کنید.

در حال حاضر شرایط ارز دیجیتال باینناس کوین  در بازار به شرح زیر است:

 • حجم معاملات ۲.۱ میلیارد دلاری
 • ارزش بازار ۷۷.۳ میلیارد دلاری
 • تعداد سکه های در گردش ۱۶۶.۸ میلیون
 • قیمت ۴۶۳.۲۸ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

ملاحظه می‌کنید که این ارز دیجیتال ارزش بازار بسیار زیادی داشته و قیمت حدود ۴۶۰ دلاری برای آن بسیار کم است.  به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران و تریدرهای  بازار اعتقاد به قیمت های بسیار بالاتری برای رمز دارند. نوسانات مناسب آن در کوتاه مدت باعث شده تا امکان خرید و فروش و نوسان گیری از این رمز ارز نیز برای کاربران وجود داشته باشد. شبکه کامل و جامع باینناس کوین نیز باعث شده تا قابلیت‌های این رمز ارز باز هم بهتر شود.

ایاس

رمز ارز بعدی که باید برای انتخاب به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری معرفی کنیم، ارز دیجیتال ایاس است. ایاس یکی از شناخته شده ترین رمز ارزهای این روزهای بازار است. هم برای نگهداری برای طولانی مدت و هم به عنوان یک ارز دیجیتال مناسب برای نوسان گیری و تردد روزانه می توان روی ایاس حساب کرد. آینده ارز دیجیتال ایاس نشان می‌دهد که در آینده‌ای نه چندان دور بایستی شاهد قیمت‌های بسیار بالاتری برای آن باشیم.

در حال حاضر شرایط  ارز دیجیتال ایاس  در بازار به شرح زیر است:

 • حجم معاملات ۳۹۸.۶ میلیون دلار
 • ارزش بازار ۲.۷۳ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۹۷۸ میلیون
 • قیمت ۲.۷۸ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

ملاحظه می‌کنید که هنوز حجم معاملات این رمز ارز به یک میلیارد دلار نرسیده، به همین دلیل با ورود کاربران و تریدرهای جدید در آینده ای نه چندان دور از انتظار می رود تا این رمز ارز ارزش بازار بسیار بیشتری را مشاهده کند. در حال حاضر قیمت پایین این ارز دیجیتال باعث شده تا امکان سرمایه گذاری و نوسان گیری به راحتی برای کاربران فراهم شود. در یکی دو سال آینده احتمالا اگر دوباره به این مقاله برگردید، قیمت سرسام آوری را برای رمز ارز ایاس  در بازار مشاهده خواهید کرد.

تتر

نام یکی دیگر از گزینه های قرار گرفته در لیست بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه تتر است. البته سرمایه گذاری و نوسان گیری بر روی این ارز دیجیتال فقط برای کاربران ایرانی و تریدرهای کشور هایی مناسب است که ارزش پول بسیار پایینی نسبت به دلار آمریکا دارند. همانطور که میدانید تتر یک استیبل کوین بوده و قیمت آن همیشه در بازار در حدود یک دلار باقی می ماند. به همین دلیل ارزش نوسان گیری دلاری را ندارد. اما کسانی که با روش های پیش بینی قیمت دلار آشنا هستند، به جای خرید مستقیم دلار در بازار آزاد ایران می‌توانند در صرافی های ارز دیجیتال برای خرید تتر اقدام کرده و به راحتی از این طریق یک سرمایه‌ گذاری جذاب و کم خطر داشته باشند. با توجه به اینکه قیمت ارز دیجیتال تتر دائما در بازار در حدود یک دلار باقی می ماند، از این بابت هیچ جای نگرانی و ریسک زیادی برای سرمایه گذاران وجود نخواهد داشت.

در حال حاضر شما می توانید  ارز دیجیتال تتر را با شرایط زیر در بازار در اختیار داشته باشید:

 • حجم معاملات بیش از ۵۳.۵ میلیارد دلاری
 • ارزش بازار ۷۸.۳ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۷۸.۳ میلیارد دلار
 • قیمت ۱ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

البته نیازی به دقت زیاد به شرایطی رمز ارز در بازار نداشته و شما تنها کافی است شرایط دلار را در بازار داخلی بسنجید. در واقع در این سرمایه گذاری شما در حال خرید و فروش دلار آمریکا هستید. با توجه به این که ارزش دلار آمریکا نسبت به ریال ایران در حال رشد است، از این رو شما می توانید امیدوار باشید تا از طریق این سرمایه گذاری به سود مناسبی هم برسید. هر چند سرمایه گذاری روی رمز ارزهای دیگر می تواند سود بیشتری را برای کاربران به دنبال داشته باشد، اما با این حال برای کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن تر و کم ریسک تر هستند، خرید تتر  می تواند شرایط بسیار ایده آلی می باشد.

ریپل

در معرفی بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری بایستی به شرایط ارز دیجیتال ریپل  نیز بپردازیم. ریپل  یکی از شناخته شده ترین و بهترین رمز ارزها در بازار کنونی است که می توانید آن را با شرایط زیر در اختیار داشته باشید:

 • حجم معاملات ۱.۵ میلیارد دلار
 • ارزش بازار ۳۵.۴۴ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۴۷.۶۶ میلیارد
 • قیمت ۰.۷۴ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

به دلیل قیمت بسیار پایین، امکان سرمایه‌ گذاری و نوسان گیری با سرمایه های بسیار کم نیز بر روی این رمز ارز وجود دارد. البته بایستی به خاطر داشته باشید که با توجه به ارزش بازاری که ریپل دارد،  در بازه زمانی کوتاه مدت خیلی نباید به دنبال رشد قیمتی قابل توجه برای آن باشید. اما با این حال ریپل یک عدد دیجیتال بسیار عالی برای نوسان گیری در کوتاه مدت و حتی ترید روزانه است.

لایت کوین

لایت کوین را نیز می توان در لیست بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه معرفی کرد. این رمز از نظر ساختار و شبکه داخلی شباهت های بسیار جدی به بیت کوین دارد. همچنین حجم معاملات بسیار بالا باعث شده تا کاربران بتوانند با نقدینگی زیادی امکان خرید و فروش این رمز ارز را در اختیار داشته باشند. در حال حاضر ارز دیجیتال لایت کوین را می توانید با شرایط و مشخصات زیر در بازار در اختیار داشته باشید:

 • حجم معاملات ۱.۶ میلیارد دلاری
 • ارزش بازار ۹.۷۶ میلیارد دلاری
 • تعداد سکه های در گردش ۶۹.۴۴ میلیون
 • قیمت ۱۴۴.۵۴ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

مونرو

یکی از رمز ارزهای بسیار جذاب در لیست بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه مونرو است. مونرو علاقمندان بسیار زیادی دارد که خود ما نیز از این جمله هستیم. البته نقاط ضعفی در شبکه این رمز ارز وجود دارد که مانع از رسیدن آن به رتبه های بالاتر شده است. اما از نظر کیفیت این رمز ارز می توانید به جایگاه های بالاتری برسد. چه برای ترید روزانه و چه برای هولد کردن در دراز مدت به راحتی می توان روی کیفیت مونرو حساب کنید. این رمز ارز با شرایط زیر در بازار در حال معامله است:

 • حجم معاملات ۲۰۶ میلیون دلار
 • ارزش بازار ۳.۶ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۱۸ میلیون
 • قیمت ۲۰۲.۱۶
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

ملاحظه می کنید که از نظر تعداد سکه های در گردش و هم جنین اعتبار شرایط نزدیکی به بیت کوین و اتریوم دارد. از این رو به زودی باید شاهد جهش های قابل توجهی در آن باشیم. هم چنین این موضوع را نیز درباره مونرو در نظر بگیرید که شبکه بلاک چین آن به مراتب بهتر از بیت کوین بوده و می تواند کاربردی تر از آن نیز باشد. به همین دلایل می توانید از مونرو نیز برای ترید روزانه استفاده کنید.

بیت کوین کش

یکی دیگر از گزینه های عالی برای قرار گرفتن در لیست بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری بیت کوین کش است. احتمالاً با این رمز ارز آشنا هستید. بسیاری از تحلیل گران با این تصور که بیت کوین کش یک فورک به درد نخور از بیت کوین است، خیلی روی آن حساب نمی کنند. اما داده‌ها و اطلاعات موجود در بازار چیز دیگری را نشان می دهد. این رمز ارز نه به اندازه بیت کوین اما تا اندازه قابل قبولی با شرایط خوبی روبرو بوده و همین طور به این رشد ادامه می دهد. رفتار مشابه آن با بیت کوین نیز دلیل محکم دیگری است که باعث شده تا از آن نیز برای نوسان گیری و ترید روزانه استفاده شود.

بیت کوین کش در بازار اطلاعات زیر را دارا است:

 • حجم معاملات ۴.۹ میلیارد دلار
 • ارزش بازار ۷.۱ میلیارد دلار
 • تعداد سکه های در گردش ۱۹ میلیون
 • قیمت ۳۷۷.۱۲ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر داخلی و خارجی

ملاحظه می کنید که این رمز ارز از نظر شرایط کیفی در وضعیت ایده‌آلی قرار گرفته و به همین دلیل با احتیاط می توان آن را نیز در لیست رمز ارزهای درآمدزا برای نوسان گیری قرار داد. بیت کوین کش را در صرافی های داخلی نیز می توانید در اختیار داشته باشید.

کاردانو

یکی دیگر از گزینه های عالی برای انتخاب به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه ارز دیجیتال کاردانو است. کاردانو در همه چیز می تواند تبدیل به بهترین شود. خیلی از تریدرها و تحلیل گران بزرگ اعتقاد بسیار زیادی به شبکه این رمز ارز داشته و آن را یکی از آینده دارترین رمز ارزها می دانند. البته ما بر اساس نظریات و تحلیل سایر تحلیل گران قصد انتخاب یک ارز دیجیتال برای نوسان گیری و سرمایه گذاری را نداریم. باید برای این منظور تمام اطلاعات مربوط به آن را به صورت دقیق بررسی کنیم. کاردانو را می توانید در کوین مارکت کپ بر اساس اطلاعات زیر شناسایی کنید.

 • حجم معاملات بیش از ۵ میلیارد دلاری
 • ارزش بازار بیش از ۴۹.۶ میلیارد دلاری
 • تعداد سکه های در گردش بیش از ۳۳.۵ میلیارد
 • قیمت ۱.۴۸ دلار
 • در دسترس در صرافی های معتبر و بزرگ جهانی و داخلی

کاردانو علاوه بر قرار گرفتن در لیست بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری در سایر روش های سرمایه گذاری نیز شرایط خوبی دارد. از این رو برای همه تحلیل گران و تریدرها مهم شده است. شبکه بسیار عالی این رمز ارز باعث شده تا آن را در هر لیستی قرار دهیم. روی این رمز ارز نیز تمرکز کافی داشته باشید.

سلرنتورک

معرفی بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری را با بررسی شرایط ارز دیجیتال سلر نتورک ادامه می‌دهیم. ارز دیجیتال سلر نتورک شرایط بسیار مناسبی برای نوسان گیری داشته و ویژگی های آن دقیقاً مشابه با شرایطی است که در مقاله آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال به آن‌ها اشاره کردیم. حجم معاملات بسیار بالا و همچنین حضور تعداد کاربران بسیار زیاد در فرایند معاملات روزانه سلر نتورک شده تا امکان معاملات برای نوسان گیری بر روی این رمز ارز به سادگی وجود داشته باشد.

دقت داشته باشید که یکی از مزیت‌های اصلی سلر نتورک شده آن را نیز در لیست بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری قرار دهیم این است که این رمز ارز در طول ۲۴ ساعت با نوسانات قابل توجهی روبرو است و همین امر باعث شده تا پتانسیل سوددهی قابل توجهی را برای آن متصور باشیم.

مانا دسنترالند

معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری را با بررسی شرایط مانا ادامه می دهیم. ارز دیجیتال مانا یکی از رمز ارزهای است که در حوزه متاورس و انرژی ها و همچنین در حوزه گیمینگ تعریف شده و کاربردهای بسیار زیادی را می توان برای پلتفرم آن در نظر گرفت. این موارد باعث شده تا اعتبار قابل توجهی را برای ارز دیجیتال مانا متصور بدانیم. چنین شرایطی باعث شده تا کاربران بسیار زیادی به دنبال انجام معاملات بر روی این رمز ارز باشند و همین امر شرایط لازم برای نوسان گیری بر روی آن را نیز فراهم کرده است.

در حال حاضر تعداد کاربران بسیار زیادی در معاملات روزانه مانا شرکت کرده و همین امر باعث شده تا حجم معاملات قابل توجهی هم برای آن به وجود آید. همچنین نوسانات روزانه ارز دیجیتال مانا نیز قابل توجه است و همین موضوع می‌تواند انگیزه ای برای رسیدن به سود های قابل توجه در میان معامله گران آن باشد.

سندباکس

یکی دیگر از پروژه های فوق العاده عالی که در حوزه متاورس و همچنین حوزه nft ها تعریف شده است ارز دیجیتال سندباکس میباشد. اگر بخواهیم بهترین ارز های دیجیتال حوزه متاورس را به ترتیب لیست کنیم احتمالاً سندباکس یکی از سه رمز ارز برتر این لیست خواهد بود. همین موضوع باعث شده تا محبوبیت قابل توجهی برای سند باکس به وجود آید و معامله‌گران زیادی به دنبال استفاده از پتانسیل های آن برای رسیدن به سود های قابل توجه در هر روز معاملاتی در بازار فیوچرز ارز دیجیتال باشند.

حجم معاملات بسیار بالا و همچنین نوسانات قابل‌توجه باعث شده تا شما به راحتی بتوانید این رمز ارز را به عنوان گزینه عالی برای نوسان گیری در بازار انتخاب کنید. البته برای کسانی که به دنبال هولد ارز دیجیتال هستند نیز سندباکس می‌تواند شرایط مناسبی داشته باشد.

سولانا

یکی دیگر از رمز ارز های مناسب برای نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال سولانا است. ارز دیجیتال سولانا یک رمز کاملاً شناخته شده بوده و کیفیت ها و قابلیت های آن برای تمام معامله‌گران بازار مشهود می باشد. ویژگی هایی که برای ارز دیجیتال سولانا متصور هستیم باعث شده تا این رمز ارز در کنار تمام قابلیت ها و کاربردهای شرایط بسیار مناسبی برای نوسان گیری نیز داشته باشد.

 • حجم معاملات بسیار بالا در طول ۲۴ ساعت شبانه روز
 • تعداد کاربران فعال قابل توجه در طول هر روز معاملاتی
 • نوسانات قابل‌توجه در طول هر روز
 • قرار گرفتن در لیست بهترین صرافی های ارز دیجیتال

از جمله ویژگی ها و شرایط از طریق باعث شده تا ارز دیجیتال سولانا نیز شرایط بسیار خوبی در بازار پیدا کند و امکان سرمایه گذاری بر روی آن به صورت نوسان گیری برای کاربران وجود داشته باشد.

پولکادات

یکی دیگر از رمز ارزهایی که می تواند شرایط بسیار مناسبی برای نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال برای شما ایجاد نماید ارز دیجیتال پولکادات است. این رمز ارز در ماه‌های اخیر دائماً در لیست بهترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار در شرایط خوبی قرار گرفته و به همین دلیل محبوبیت قابل توجهی نیز به دست آورده است. برای کسانی که به دنبال نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال هستند شرایط پولکادات می‌تواند شرایط مناسبی باشد.

محبوبیت بالا و همچنین در کنار آن تعداد کاربران بسیار زیاد فعال باعث شده تا ارز دیجیتال پولکادات در هر ۲۴ ساعت معاملاتی شرایط بسیار مناسبی داشته باشد و امکان رسیدن به سود های قابل توجه در بازی های کوتاه مدت را برای معامله گران خود ایجاد کند. به همین دلیل اگر به دنبال بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری هستید می توانید از شرایط پولکادات نیز برای این منظور استفاده کنید.

ارز دیجیتال کیک

در معرفی بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری باید سراغ یکی دیگر از رمز ارزهای برویم که برای منظور شرایط بسیار خوبی دارد و تمام ویژگی‌های لازم برای ان‌گیری را می‌توانیم به آن نسبت بدهیم. ارز دیجیتال کیک که توکن بومی صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ محسوب می‌شود، یک ارز دیجیتال با حجم معاملات بسیار بالا در بازار است و کاربران بسیار زیادی در طول روز به دنبال انجام معامله بر روی آن می‌روند و به همین دلیل است که رسیدن به حجم معاملات بالا آن را به عنوان گزینه مناسبی برای نوسان‌گیری انتخاب می‌کنیم.

علاوه بر حجم معاملات بالا یکی دیگر از گی‌های دیگری که باعث شده تا رمز ارز کیک تبدیل به گزینه مناسبی برای نوسان‌گیری شود میزان عرضه بسیار کمی در نظر گرفته شده برای آن است که آن را برای سرمایه گذاری بلند مدت در ارز دیجیتال و هولد نیز به عنوان یک گزینه خوب معرفی می‌کند. در واقع علاوه بر اینکه شما در بازارهای زمانی میان مدت می‌توانید به سود خوبی از فرایند سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال کیک برسید امکان رسیدن به سودهای قابل توجه در بازارهای زمانی بلند مدت نیز با استفاده از این رمز ارز وجود دارد.

با بررسی تاریخچه نوسانات قیمت ارز دیجیتال کیک هم می‌توانید به این نتیجه‌گیری برسید که این رمز ارز در طول سال‌های گذشته دائماً با نوسانات بسیار زیادی همراه بوده و سرمایه‌گذاران و تریدرها در بازه های زمانی میان مدت به سود خوبی از فرایند سرمایه گذاری بر روی آن رسیدن و همین موضوع است که باعث می‌شود تا انتخاب این ارز دیجیتال برای نوسانگیری در بازار رمز ارزها گزینه بسیار ایده آلی محسوب شود.

ارز دیجیتال OP

در بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه همچنین می‌توانیم سراغ رمز ارز دیگری با نماد op برویم. این رمز ارز نیست شرایط بسیار خوبی برای قرار گرفتن در لیست رمز ارزهایی با جذابیت بسیار بالا برای ترید روزانه دارد و اگر شما به دنبال انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه در بازار فیوچرز رمز ارزها هستید می‌توانید حتماً این گزینه را نیز در لیست خود قرار دهید.

توکن op علاوه بر تمام مزیت‌هایی که برای نوسان‌گیری و ترید روزانه دارد برای سرمایه گذاری بلند مدت نیز یک رمز ارز مناسب محسوب می‌شود و اگر شما بتوانید آن را نیز در سبد سرمایه گذاری خود قرار دهید می‌توانید از پتانسیل بسیار بالای این ارز دیجیتال برای سودآوری استفاده کنید. قابلیت‌ها و کاربردهای بسیار جذاب این رمز ارز باعث شده تا سرمایه‌گذاران بسیار بزرگی در سطح جهان به دنبال سرمایه گذاری بر روی آن باشند و شما نیز می‌توانید در گروه این سرمایه‌گذاران قرار بگیرید.

و بیت کوین

بیت کوین را باید به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری معرفی کنیم. این رمز ارز در حال حاضر کاملاً بر اساس اصول تکنیکالی به مسیر خود ادامه می دهد. شما می توانید با خرید و فروش بیت کوین سود خوبی کسب  کنید، البته اگر در  انتخاب روش سرمایه گذاری درست اقدام کرده باشید. بیت کوین در حال حاضر با:

 • حجم معاملات بیش از ۲۳ میلیارد دلاری در هر ۲۴ ساعت شرایط بسیار ایده‌آلی برای سرمایه گذاری دارد.
 • ارزش بازار آن به بیش از ۷۸۸ میلیارد دلار رسیده است.
 • نزدیک به ۱۹ میلیون سکه در گردش دارد.
 • قیمت آن بیش از ۴۱.۵ هزار دلار است.
 • در همه صرافی ها و حتی صرافی های داخلی برای خرید و فروش در دسترس است.

تمام شرایط و جوانب نشان می دهند که انتخاب بیت کوین به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه می تواند بهترین انتخاب برای هر تریدری باشد. البته قیمت بالای آن ممکن است یک چالش بزرگ باشد که برای نوسان گیری اهمیت زیادی نخواهد داشت. هم چنین باید به کارمزد تراکنش ها و خرید و فروش آن در صرافی های مختلف نیز دقت داشته باشید. با دقت در مسیر سرمایه گذاری و نوسان گیری در بیت کوین آینده خوبی برای خود رقم خواهید زد.

ملاحظه می کنید که تمام ارزهای دیجیتال و آلتکوین هایی که در این بخش برای قرار گرفتن در لیست بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری معرفی کردیم، همگی دارای شرایط خوبی هستند. اکنون خود شما نیز می توانید در بازار به دنبال بهترین ارزها بوده و با بررسی تمام موارد بالا برای آنها، رمز ارزهای بیشتری را انتخاب کنید.

سه قدم برای نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال

در انتها لازم است تا سه قدم مهم برای نوسان گیری در بازار رمز ارزها را با شما مرور کنیم. دقت به این سه قدم می تواند شرایط به مراتب بهتری را برای شما رقم بزند. انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری تنها یکی از این سه قدم است که در ادامه با اولویت‌بندی صورت گرفته می توانید جایگاه آن را درک کنید.

دقت داشته باشید که تمام این موارد و نکات برای بهتر کردن شرایط سرمایه گذاری شما در بازار رمز ارزها هستند. اگر به خوبی به آنها دقت نکنید، ریسک سرمایه گذاری شما چند برابر می شود. به همین دلیل توصیه می کنیم که هیچ یک از این نکات را نادیده نگرفته و آنها را ساده نپندارید.

قدم اول: صرافی مورد نظر را انتخاب کنید

برخلاف تصور برخی ها که خیال می کنند انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه می تواند قدم اول برای این روش سرمایه گذاری باشد، قدم اول در این باره انتخاب صرافی مناسب است. صرافی داخلی یا خارجی و یا هر صرافی که انتخاب می شود باید از فیلتر انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال گذشته باشد. در غیر این صورت ممکن است شرایط برای شما پیچیده شود.

صرافی شما باید از نظر موارد زیر در شرایط مناسبی باشد:

 • امنیت و اعتبار زیادی داشته باشد.
 • رمز ارزهای زیادی را در دسترس شما برای خرید و فروش قرار دهد.
 • کارمزدهای معاملاتی حداقلی در آن تعریف شده باشد.
 • خطری از نظر تحریم شما را تهدید نکند.

قدم دوم: بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری و ترید روزانه را انتخاب کنید

دومین قدم  انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری است. برای طی کردن این قدم می توانید از محتوای این مقاله استفاده کنید. این محتوا با نکات آموزشی که در آن اشاره کردیم، برای پیمودن قدم دوم در این راه پرخطر در نظر گرفته شده است. البته انتخاب با شما است که این قدم را محکم و استوار بردارید و یا تنها با لیست کردن رمز ارزها در سبد خود به دنبال شروع کردن سریع ترید و سرمایه گذاری بروید.

تریدرهای حرفه ای رمز ارز مورد نظر خود برای سرمایه گذاری و ترید را خودشان انتخاب می نمایند. شما نیز بهتر است در این باره چنین عمل کنید که برای چنین امری نیاز به کسب  اطلاعات کاربردی و لازم خواهید داشت.

قدم سوم: بهترین استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال را انتخاب کنید

سومین قدم بعد از انتها بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه انتخاب یک روش معاملاتی و استراتژی ترید است. برای این منظور می توانید از مقاله آموزش بهترین استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال استفاده کنید. در این مقاله سعی کرده‌ایم تا مدرن ترین و بهترین روش ها را برای ترید ارز دیجیتال به شما معرفی کنیم. این مهم می توانید شما را در این مسیر دشوار راهنمایی کند.

البته برای طی کردن همه این قدم ها با هم نیز می توانید از دوره آموزش ارز دیجیتال کانون بورس و یا پکیج غیر حضوری ارز دیجیتال استفاده کنید. تمام این موارد به صورت کامل در این دوره های آموزشی تدریس شده اند.

کلام آخر

به معرفی بهترین ارز دیجیتال برای نوسان گیری پرداختیم. هم چنین نکات و اطلاعات بسیار جالب دیگری را نیز با هم مرور کردیم که دقت به آنها می تواند بهترین شرایط برای نوسان گیری و ترید روزانه را در این بازار برای شما رقم بزند. برای کسانی که به این روش سرمایه گذاری علاقه دارند، در نظر داشتن این اطلاعات اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو توصیه می کنیم که حتماً با دقت این مقاله را مطالعه کرده و فقط به دنبال دیدن نام رمز ارزهای مناسب برای ترید روزانه نباشید. زیرا سعی کردیم تا بیشتر به جنبه آموزشی این موارد پرداخته و یک کلاس آموزشی خوب برای ترید روزانه در بازار رمز ارزها با هم سپری کنیم.

بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه

در نهایت اگر سؤال و ابهامی درباره انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه دارید و یا ابهامی درباره اطلاعات این مقاله در ذهن شما باقی ‌مانده، می توانید آن را در انتها و در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. در نظر داشته باشید که سؤال پرسیدن در این موارد همیشه بهتر از نپرسیدن است. زیرا این اطلاعات و سوالات قرار است مسیر شما را در سرمایه گذاری در رمز ارزها مشخص کند. از این رو پر واضح است که نادیده گرفتن آنها در نهایت می تواند منجر به از بین رفتن سرمایه های با ارزش شما شود. در این باره می توانید سر فصل های دوره ارز دیجیتال ما را نیز مرور کرده و در صورت نیاز به آموزش بیشتر از آن بهره مند شوید.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

16 پاسخ

 1. سلام.سوالم اینه که وقتی چارت قیمتی اکثر ارزها از جمله اتریوم و لایت کوین کاملا شبیه بیت کوین هست آیا انتخاب چند ارز که چارت مشابهی از لحاظ کندلها با بیت کوین دارند مناسب نوسانگیری هست یا خیر.؟من در تایم ۳۰ دقیقه و ۵ دقیقه ترید میکنم و بوسیله پرایس اکشن

  1. درود
   همبستگی میان چارت ها در بازار ارز دیجیتال زیاد دیده میشه. مخصوصا تو بیت کوین. اما ایجاد تنوع تو چارت ها مزیت های خاص خودش رو داره. بسته به استراتژی ممکنه سیگنال های مختلف بگیرید. قدرت سیگنال ها با هم متفاوت است و از همه مهم تر خیلی وقتا ممکنه یک چارت به شما اجازه ورود نده اما تو همون لحظه از چارت دیگه ای بتونین ورود بگیرید. در هر صورت زیاد شدن تعداد چرات ها هم مضره.

 2. خیلی عالی بود و مفید واقع شد واقعا از نظر من علمی بوده حداقل با دلایل منطقی توضیح و توجیه شده.

 3. سلام. حرف و سوال من اینه که قشنگ بگین
  با این سرمایه کمی که من دارم کی چی بخرم و کی بفروشم اگه براتون مقدوره… تسکر

  1. درود بر شما. بهترین استراتژی برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال می تونه ۷۰ % سرمایه گذاری روی بهترین ارزها (بیت کوین – اتریوم – بایننس و … )، ۲۰ درصد روی ارزهای با ریسک کمی بالاتر و پتانسیل رشد خوب (مثل دوج کوین – پلیگان، ریپل، سندباکس، مانا و …) و ۱۰ درصد روی ارزهای با ریسک خیلی بالا (شیبا، بیبی دوج، دوج الون، وان اینچ، کرونوس و …) باشه.

 4. سلام عالی بود. آیا جای معتبری هست که به صورت حضوری کلاس آموزشی برامون بزاره تا ترید کردن رو بهتر وحضوری یاد بگیریم

  1. سلام مخلصیم. می تونین در ساعات اداری با مجموعه کانون بورس تماس بگیرین و راهنمایی های لازم در این باره رو دریافت کنید.

 5. من تقریبا ارزهای دیجیتال. وصرافی ها رو میشناسم. ولی بلدنیستم که چطوری واز کجا بایدشروع کنم. برای ترید کردن اگر کسی بلده که چیکاربایدبکنم لطفا کامل توضیح بده باتشکر

  1. درود بر شما دوست عزیز. در ساعات اداری با شماره های سایت تماس بگیرین یا مراجعه حضوری تشریف ببرین شعبه پاسداران تا راهنمایی های لازم رو دریافت کنید.

 6. تجزیه و تحلیل های شما بسیار روشن گرانه و به زبانی قابل فهم برای عموم است،در حال حاضر تصور عمومی از ارزهای دیجیتال اینه که یکنوع قماربازیه،شما در رد این فرضیه دلایل محکمی دارید، برای افرادی که اطلاعات ضعیفی دارند ،مثل من پر ریسکه و نه برای افرادی که با علم وارد میشن،ازمطالب آموزنده شما متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: