لوگو کانون بورس

ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) چیست؟ + مزایا و معایب

ارز دیجیتال بایننس کوین
شما در حال مطالعه مقاله ۳۸ از ۴۹ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

ارز دیجیتال بایننس کوین چیست و چه ویژگی هایی در این رمز ارز باعث شده تا مورد علاقه بسیار زیادی از سرمایه گذاران قرار گیرد؟ مسلما نمی توان تاثیرپذیری این رمز ارز را از صرافی بزرگ بایننس در نظر نگرفت. اما با این حال خود بایننس کوین نیز شرایط و ویژگی هایی دارد که آن را در حال حاضر به عنوان یکی از ۵ ارز دیجیتال برتر جهان قرار داده است. در مقاله آموزش رایگان ارز دیجیتال اشاره کردیم که باقی ماندن ارزهای دیجیتال در رتبه های بالا برای مدت طولانی نمی تواند تحت تاثیر یک عامل باشد و حتما چندین عامل به صورت همزمان چنین شرایطی را برای آن فراهم می آورند. در این مقاله سعی داریم تا سیر تا پیاز ارز دیجیتال بایننس کوین را برای شما مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کاملی را درباره آن در اختیار شما قرار دهیم. برای یک سرمایه گذاری مطمئن در بازار ارز دیجیتال کانون بورس همراه شما است.

نگاهی کلی به اطلاعات فاندامنتالی ارز دیجیتال بایننس کوین

نام بایننس کوین رتبه فعلی ۵
نماد BNB قیمت فعلی (دلار) ۲۹۸.۱۷
برچسب ها:
صرافی متمرکز پرداخت ها قراردادهای هوشمند بایننس اسمارت چین
ارزش بازار فعلی ۴۸ میلیارد دلار
حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱.۳ میلیارد
تعداد سکه های در گردش ۱۶۱,۳۳۷,۲۶۱.۰۹
تعداد کل سکه ها ۲۰۰ میلیون
آدرس سایت https://www.binance.com/

جدول بالا خلاصه ای از وضعیت فعلی ارز دیجیتال بایننس کوین در بازار است. این رمز ارز اکنون مدت زمان زیادی است که به جمع ۵ ارز دیجیتال برتر دنیا رسیده و توانسته رتبه خود را در همین وضعیت نگه دارد. این امر می تواند البته در آینده تحت تاثیر عوامل مختلف باشد، اما همین امر نشان از کیفیت بالای بایننس کوین خواهد داشت. در ادامه به بررسی این رمز ارز از طریق روش های تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال پرداخته و همچنین در مقاله ای جداگانه به پیش بینی قیمت بایننس کوین نیز می پردازیم تا درک شما نسبت به این ارز دیجیتال کامل شود.

راهنمای مطالعه نمایش

 

نگاهی کلی به قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین

نمودار زیر تاریخچه قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین را در بازار از ابتدا تا زمان نگارش این مقاله نشان می دهد. این رمز ارز از آگوست ۲۰۱۷ تا کنون روند زیر را در بازار طی کرده است که در ادامه به تحلیل اطلاعات مهم این نمودار می پردازیم.

ارز دیجیتال بایننس کوین

همانطور که در نمودار بالا شاهد هستید:

 • این رمز ارز در همان ابتدا به قیمت ۰.۵ دلار در بازار تعریف شده است. این قیمت تا کنون پایین ترین قیمت بایننس کوین بوده و هیچگاه از آن زمان تاکنون، BNB قیمت کمتری را به خود ندیده است.
 • در مدت زمانی بسیار کوتاه قیمت بایننس کوین به ۲۶.۳ دلار رسیده است. این مهم در کمتر از چند ماه رخ داده که نشان از شروع قدرتمند آن در بازار ارز دیجیتال دارد.
 • کف بعدی قیمت بایننس کوین در ۴ دلار رخ داده است. نزدیک به ۱ سال طول کشیده تا BNB این کف قیمتی را تشکیل دهد. جالب است که بایننس کوین دیگر هیچ گاه به این کف قیمتی نیز نرسیده است.
 • کف قیمتی بعدی BNB در ۶.۵ دلار رقم خورده که برای این مهم نیز ۱ سال زمان به طول انجامیده است. دقت کنید که بایننس کوین دیگر به این قیمت نیز نزول نکرده است.
 • در نهایت در اوایل سال ۲۰۲۱ شاهد سقف قیمتی BNB بوده ایم. قیمت فوق العاده حدود ۷۳۰ دلاری را در این رمز ارز شاهد بوده ایم.
 • بایننس کوین در حال حاضر با قیمت حدود ۳۰۰ دلاری در حال معامله است. این امر نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین نسبت به سقف تاریخی خود اختلاف حدود ۶۱ درصدی دارد.

قیمت BNB در طول تاریخچه خود دائما روند صعودی را در پیش گرفته و تنها در کوتاه مدت ها و به صورت اصلاحی روند نزولی را به خود دیده است. این رمز ارز بعد از هر اصلاح قیمتی، توانسته سقف قیمتی جدیدی را رقم بزند. شروع روند صعودی آن نیز این انتظار را برای معامله گران ایجاد خواهد کرد که دوباره شاهد یک سقف قیمتی جدید برای آن باشیم.

ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

ارز دیجیتال بایننس کوین (Binance Coin) به عنوان ارز دیجیتال بومی صرافی بایننس به بازار معرفی شده است. همان طور که می دانید، اکثر صرافی های معتبر و شناخته شده خارجی در کنار تمام خدمات معمول، اقدام به معرفی یک ارز دیجیتال بومی در بازار نموده اند. ارز دیجیتال های صرافی ها را در مقاله ای جداگانه برای شما بررسی کردیم. جالب است که اکثر این صرافی ها به دلیل حمایت های همه جانبه تیم توسعه دهنده صرافی، معمولا شرایط خوبی در بازار داشته و درصد قابل توجهی از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر دنیا را نیز شامل می شوند. بایننس کوین را نیز می توان گل سرسبد این دسته از انواع ارز دیجیتال تعریف کرد. این رمز ارز با نماد BNB در بازار ارز دیجیتال شناخته می شود.

صرافی بایننس به عنوان بزرگترین و معتبرترین صرافی خارجی ارز دیجیتال شناخته می شود و درصد قابل توجهی از حجم معاملات روزانه در بازار را به خود اختصاص داده است. این صرافی در بازار ارز دیجیتال حکم بیت کوین را در میان رمز ارزها داشته و به نوعی می توان آن را اصلی ترین بخش از خدمات صرافی ها در بازار تعریف کرد. به همین دلیل وجود یک رمز ارز بومی معتبر برای آن نیز چندان دور از ذهن نیست.

ارز دیجیتال بایننس کوین ابتدا به عنوان یک آلتکوین و توکن در شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرد. شبکه بلاک چین ارز دیجیتال اتریوم به دلیل محبوبیت بالا فضای مناسبی برای پیاده سازی رمز ارزهایی مانند بایننس کوین است. البته بایننس بالاخره بعد از مدتی تصمیم به راه اندازی شبکه بلاک چین اختصاصی برای رمز ارز بومی خود نمود و برای اولین بار شبکه بایننس چین در بازار تعریف شد. این شبکه در حال حاضر به خودی خود اعتبار بالایی داشته و فضایی مناسب برای توسعه بسیاری از ارزهای دیجیتال نیز است. بایننس کوین را نیز در حال حاضر می توان ارز دیجیتال بومی و اصلی شبکه بلاک چین بایننس اسمارت چین تعریف کرد.

ارز دیجیتال بایننس کوین

تاریخچه ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

برای بررسی تاریخچه ارز دیجیتال بایننس کوین باید به سال ۲۰۱۷ بازگردیم. در ژوئیه ۲۰۱۷ بود که برای اولین بار صحبت از عرضه اولیه ارز دیجیتال جدیدی با عنوان بایننس کوین در بازار شکل گرفت. تیم توسعه دهنده این رمز ارز در آن زمان تصمیم گرفت تا در یک فرایند عرضه اولیه، سرمایه اولیه لازم برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال را تامین نماید. این ارز دیجیتال در نهایت در اواخر سال ۲۰۱۷ به بازار ارز دیجیتال معرفی و امکان معامله بر روی آن به وجود آمد.

دو سال بعد از این واقعه بود که بایننس کوین شبکه بلاک چین اختصاصی خود را ایجاد کرده و از پلتفرم جذاب ارز دیجیتال اتریوم خارج شد. از آن زمان تاکنون نیز این رمز ارز مطابق با شرایط خود صرافی بایننس در حال رشد و توسعه است و قیمت آن نیز مطابق با نموداری که در بندهای قبلی اشاره کردیم، در حال صعود بوده است.

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

یکی از نکات و اطلاعات بسیار مهمی که باید درباره ارز دیجیتال بایننس کوین به بررسی آن بپردازیم، تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتال است. تیم توسعه دهنده یکی از مهم ترین اطلاعات فاندامنتال ارز دیجیتال بوده که باید به صورت کامل و دقیق برای تمام رمز ارزهای مورد نظر برای سرمایه گذاری مورد بررسی قرار گیرد. درباره اکثر رمز ارزهای خوب اعم از ارز دیجیتال بیت کوین، ارز دیجیتال کازماس ، ارز دیجیتال کاردانو ، ارز دیجیتال ترون و مواردی دیگر به بررسی این اطلاعات پرداختیم و مشاهده کردید که هر کدام از رمز ارزهای برتر دنیا چه تیم توسعه دهنده قدرتمندی دارند. BNB نیز شرایط خوبی از این نظر دارا است.

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) به عنوان موسس صرافی بایننس نقش اول توسعه این رمز ارز را دارا بود. این مهندس کامپیوتر که فراز و نشیب های زیادی را در زندگی طی کرده بود، ایده های جذاب و فوق العاده خود را در نهایت با توسعه این رمز ارز و البته صرافی بایننس به بار نشاند. وی اصلیتی چینی دارد اما شهروند کانادا نیز محسوب می شود. وی قبل از ورود به پروسه تاسیس BNB در پروژه های دیگر ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و تجربه خوبی در این باره داشت. همچنین خود صرافی بایننس نیز اولین شرکت زیر نظر چائو نبود و وی قبلا مدیریت شرکت های دیگری را نیز در حوزه های نزدیک به بازار ارز دیجیتال به عهده داشت.

البته تیم توسعه دهنده BNB شامل افراد و مهندسین دیگری نیز بود. راجر وانگ که مدیر ارشد صرافی بایننس بود، جیمز هاف باوئر به عنوان معمار ارشد بایننس، پل جانکوناس به عنوان سرپرست مهندسین شرکت های قبلی ژائو و سانی لی به عنوان مدیر عملیات و از همکاران قبلی ژائو در توسعه این رمز ارز نقش مهمی داشتند. این تیم توسعه دهنده با رزومه خوب و سابقه درخشان است که اولین قدم های موفقیت در بازار ارز دیجیتال را برای بایننس کوین به وجود آورده است.

عرضه اولیه ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

عرضه اولیه ارز دیجیتال به فرآیندی اطلاق می شود که در آن در یک بازه زمانی به سرمایه گذاران مختلف اجازه داده می شود تا با یک قیمت مشخص و از پیش تعیین شده برای خرید ارز دیجیتال های تازه وارد اقدام نمایند که هنوز حتی وارد بازار نیز نشده و اقدامات اولیه برای این منظور صورت گرفته است. بایننس کوین نیز در یک فرایند عرضه اولیه قابل توجه به دنیا معرفی شد. در این فرایند که در ژوئیه ۲۰۱۷ رخ داد، توکن های مختلف این رمز ارز که در آن زمان بر روی پلتفرم اتریوم توسعه پیدا کرده بود، با قیمت ۱۵ سنت در میان سرمایه گذاران و افراد علاقمند به سرمایه گذاری توزیع شد.

ارز دیجیتال بایننس کوین در فرایند عرضه اولیه بایننس کوین حدود ۱۰۰ میلیون توکن BNB در میان سرمایه گذاران توزیع و تیم توسعه دهنده این رمز ارز نیز از این فرایند به ۱۵ میلیون دلار سرمایه اولیه رسید. البته شایان ذکر است که در فرایند عرضه اولیه این رمز ارز نیز بخشی از توکن ها در میان تیم موسس و سرمایه گذارن بزرگ شبکه تقسیم شد. سرمایه گذارن فرشته در آن زمان بخش قابل توجهی از این توکن ها را دریافت کردند. در مجموع ۱۵ میلیون دلار جمع آوری شده در عرضه اولیه این رمز ارز نیز برای موارد زیر اختصاص یافت:

 • ۵۰ درصد برای برند سازی، بازاریابی و آموزش کارکنان
 • ۳۵ درصد برای ارتقای پلتفرم
 • ۱۵ درصد برای مواقع ضروری

توکن سوزی بایننس کوین

یکی دیگر از واقعیت های بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال بایننس کوین و شبکه آن باید به معرفی آن بپردازیم، فرایند توکن سوزی این رمز ارز است. درباره فرایند توکن سوزی در مقالات گذشته صحبت کرده و نکات مهمی را در این باره در مقاله آموزش رایگان ارز دیجیتال با شما در میان گذاشتیم. اهداف متعددی برای این فرایند در شبکه ارزهای دیجیتال مختلف تعریف می شود. به عنوان نمونه یکی از مهمترین اهداف برای این عملکرد جلوگیری از ایجاد تورم در شبکه ها است. پلتفرم بایننس نیز چنین شرایطی را برای توکن های شبکه در نظر گرفته و هر چند وقت یک بار در یک برنامه زمانی مشخص شاهد توکن سوزی در شبکه بایننس چین هستیم. در این فرایند توکن ها به آدرس های نامعلومی فرستاده می شوند که امکان بازگردانی آنها وجود ندارد.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی تیم توسعه دهنده این رمز ارز، هر سه ماه یک بار یک پنجم از سود حاصل از فعالیت های شبکه در فرایند توکن سوزی نابود شده و کوین های بایننس از بین می روند. در حال حاضر حدود ۱۸ فرایند توکن سوزی را در شبکه بایننس شاهد بوده ایم در آخرین مرتبه در حدود ۱.۶ میلیون از توکن های بایننس نابود شده اند. همچنین این فرایند طبق پیش بینی ها و تعریف های صورت گرفته، تا از بین رفتن حدود ۱۰۰ میلیون کوین (نیمی از توکن های بایننس) ادامه خواهد داشت. این فرایند را نیز می توان یکی از اصلی ترین دلایل رشد قیمت بایننس کوین در چند ماه اخیر دانست.

کاربردهای ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

نوبت به معرفی کاربردهای ارز دیجیتال بایننس کوین می رسد. همان طور که می دانید، رمز ارزهای معتبر و شناخته شده مانند اتریوم و بیت کوین دارای کاربردهای بسیار خاصی هستند. این کاربردها هستند که در توسعه یک رمز ارز برای آینده نقش اساسی را ایفا کرده و همچنین بسترهای اولیه لازم برای رشد آن را ایجاد می کنند. در همین راستا لازم است تا کاربردهای بایننس کوین را نیز برای شما تعریف نماییم. البته باید متذکر شویم که تعریف کاربرد برای یک ارز دیجیتال به این معنی نیست که شبکه آن در آن فرایند بهترین شرایط را دارد. زیرا ممکن است در شبکه بلاک چین سایر رمز ارزها شرایط بهتری برای کاربرد مورد نظر تعریف شده باشد.

ارز دیجیتال بایننس کوین از این گذشته با شناخت کاربردهای BNB باید به این نکته مهم نیز دقت کنید که این کاربردها نیز می توانند باعث صعودی شدن قیمت و رشد این ارز دیجیتال باشند. به عنوان مثال وقتی بایننس در یک پلتفرم و موضوع کاربرد عمده ای داشته باشد، با رایج شدن استفاده از آن کاربرد، سیگنال تقویت این رمز ارز نیز صادر خواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما کاربردهای ارز دیجیتال بایننس کوین را به خوبی در ذهن بسپارید.

 • ارز دیجیتال بومی صرافی بایننس برای پرداخت های درون شبکه

یکی از اصلی ترین و مهم ترین اهداف و کاربردهای بایننس کوین را باید در استفاده از آن برای پرداخت هزینه ها در شبکه بایننس اسمارت چین و صرافی بایننس در نظر گرفت. در حال حاضر تمام رمز ارزهایی که در شبکه بایننس اسمارت چین توسعه پیدا می نمایند، می توانند هزینه های درون شبکه را با این رمز ارز پرداخت نمایند. همچنین درون صرافی بایننس نیز این رمز ارز به عنوان ارز دیجیتالی برای پرداخت ها در نظر گرفته شده است. با این ترفند تعداد کاربران هولد کننده BNB نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

پرداخت های درون برنامه ای

البته BNB برای پرداخت های درون برنامه ای سایر پلتفرم ها و بازی ها نیز رایج شده است. در حال حاضر بازی هایی که بر روی پلتفرم بایننس اسمارت چین توسعه پیدا کرده اند، پرداخت های درون برنامه ای خود را با این ارز دیجیتال انجام می دهند. حتی از این رمز ارز برای پرداخت به نهادها و خیریه ها نیز توسط کاربران استفاده می شود. دقت داشته باشید که بیش از ۱۸۰ دارایی مختلف بر روی پلتفرم بایننس اسمارت چین توسعه پیدا کرده و کاربران بسیار زیادی مشغول استفاده از کاربردهای این شبکه هستند. در نظر داشته باشید که تمام این کاربران برای پرداخت های درون برنامه ای از BNB استفاده می نمایند که نشان از کاربردی بودن عالی این رمز ارز در این عرصه دارد.

پرداخت کارمزدها در بایننس و شبکه آن

همچنین یکی دیگر از کاربردهای این ارز دیجیتال استفاده از آن برای پرداخت کارمزدها در شبکه و صرافی بایننس است. در کیف پول های ارز دیجیتال توسعه پیدا کرده بر روی شبکه بایننس اسمارت چین نیز از این رمز ارز می توان برای پرداخت کارمزدها استفاده کرد. همچنین کاربرانی که در داخل شبکه از این رمز ارز برای پرداخت کارمزدها استفاده نمایند، مشمول تخفیف هایی خواهند شد. به همین دلیل جذابیت نگهداری از آن در میان کاربران بایننس بیشتر هم شده است. اگر تعداد کوین های قابل قبولی از BNB را در صرافی بایننس هولد کرده باشید، حتی ممکن است کارمزد معاملات شما در این صرافی خارجی ارز دیجیتال به صفر برسد.

خریدهای اینترنتی

یکی دیگر از کاربردهای رایج برای ارز دیجیتال BNB استفاده از آن برای پرداخت های اینترنتی و خرید کالا است. در حال حاضر بسیاری از سایت ها از شرایط خوب این ارز دیجیتال استفاده کرده و از آن به عنوان رمز ارز خریدهای اینترنتی استفاده می نمایند. برای خرید کالاهای مختلف، برای رزرو هتل و حتی دریافت خدمات آنلاین در بسیاری از سایت های معروف مانند Canva می توانید از ارز دیجیتال بایننس کوین استفاده کنید.

بهره برداری از قراردادهای هوشمند

همچنین از دیگر کاربردهای بایننس کوین و شبکه بایننس اسمارت چین استفاده از آن برای اجرای انواع قراردادهای هوشمند است. تا قبل از راه اندازی این شبکه اتریوم به عنوان یکه تاز اجرای این قراردادها در بازار نقش داشت. اما در حال حاضر شرایط تغییر کرده و امکان استفاده از شبکه های دیگری مانند بایننس اسمارت چین نیز برای این منظور وجود دارد. با این قابلیت شما می توانید به راحتی قراردادهای هوشمند را در کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار دهید. کما اینکه بسیاری از رمز ارزها با راه اندازی پلتفرم خود بر روی بایننس اسمارت چین در حال حضار در حال استفاده از این قراردادها برای پیش برد اهداف خود در بازار هستند.

بایننس کوین چگونه کار می کند؟

نحوه عملکرد بایننس کوین و شبکه آن چندان پیچیده نبوده و تقریباً مشابه با سایر رمز ارزها است. این پروژه نیز شرایطی مشابه با رمز ارزهایی دارد که با اهداف و کاربردهای مشابه به وجود آمده اند. بایننس کوین ابتدا بر روی پلتفرم اتریوم بود که در آن زمان قابلیت ها و کاربردهای محدودی هم داشتو سپس شبکه بلاک چین بایننس چین راه اندازی شد. این شبکه قابلیت های فوق العاده ای را برای بایننس و کاربران این شبکه به وجود آورد. در ادامه تیم توسعه دهنده بایننس حتی پا را فراتر گذاشته و یک شبکه بلاک چین موازی با عنوان بایننس اسمارت چین برای ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران خود نیز راه اندازی کرد. در حال حاضر ارزهای دیجیتال زیادی به عنوان توکن در شبکه بایننس اسمارت چین فعالیت دارند.

ابتدایی ترین عملکرد بایننس کوین قابلیت های آن برای پرداخت های درون شبکه ای است. البته در ادامه و با راه اندازی بایننس اسمارت چین قابلیت های دیگری مانند قراردادهای هوشمند نیز به شبکه این رمز ارز اضافه شد و در حال حاضر این شبکه بلاک چین یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای قراردادهای هوشمند می باشد. از این رو بایننس کوین را می توان یکی از ارزهای دیجیتال حوزه قراردادهای هوشمند نیز تعریف کرد.

بعد از راه اندازی شبکه بلاک چین اختصاصی، استاندارد توکن سازی منحصر به فردی نیز برای شبکه بایننس کوین تعریف شد. تا قبل از آن توکن های بایننس در شبکه اتریوم در قابل استاندارد ERC20 تعریف می شدند. اما با راه اندازی بلاک چین اختصاصی استاندارد توکن سازی این شبکه به BEP2 تغییر پیدا کرد. توسعه دهندگان سایر ارزهای دیجیتال نیز می توانند از این استاندارد برای توسعه ارزهای دیجیتال خود در شبکه بایننس اسمارت چین استفاده نمایند.

نحوه خرید ارز دیجیتال بایننس کوین

نکته مهم بعدی که درباره ارز دیجیتال بایننس کوین که باید به آن اشاره داشته باشیم نحوه خرید این ارز دیجیتال در پلتفرم های مختلف است. البته فرایند خرید ارز دیجیتال به صورت کلی برای کاربران ایرانی با کاربران سایر کشور ها تفاوت هایی دارد و کاربران ایرانی با چالش های بیشتری برای خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود رو به رو هستند. این چالش ها برای خرید بایننس کوین نیز وجود دارد. در حال حاضر به صورت کلی سه روش مختلف برای خرید بایننس کوین در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد که شما بسته به شرایط می توانید از هر یک از این روش ها اقدام نمایید.

 1. خرید مستقیم بایننس کوین از فروشندگان

ارز دیجیتال بایننس کوین در این روش خرید شما می توانید با شناخت فروشندگان مختلفی که ارز دیجیتال بایننس کوین را در اختیار دارند برای خرید مستقیم از آنها اقدام نمایید. استفاده از این روش خرید مزیت ها و معایب خاص خود را خواهد داشت که از مهمترین مزیت ها و معایب می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • در فرایند خرید مستقیم عمل شما نیاز به پرداخت کارمزد نداشته و می توانید بدون هزینه اضافی ارز دیجیتال بایننس کوین را متناسب با قیمت لحظه ای آن در بازار خرید کنید.
 • برای استفاده از این روش احتمالاً باید در فرمان ها و کانال های مختلف عضو شده و به دنبال افرادی باشید که این رمز ارز را برای فروش در نظر گرفته اند و آن را در کیف پول خود دارند.
 • کلاهبرداران بسیار زیادی در حال حاضر در فرآیند فروش مستقیم ارزهای دیجیتال در بازار ایران فعالیت دارند که همین امر باعث شده تا روش خرید مستقیم کمتر توسط کاربران مورد استفاده قرار بگیرد.

به صورت کلی خطرات بسیار زیادی در روش خرید مستقیم پیش روی شما قرار خواهد گرفت که عدم دقت و آنها ممکن است تمام سرمایه های شما را از بین ببرد. هر چند در این روش دیگر نیاز به پرداخت کارمزد خرید بایننس کوین خواهد داشت اما با این حال چالش‌های بسیار زیادی که در این باره وجود دارد به هیچ وجه نمی تواند شرایط منطقی برای این خرید را برای شما به دنبال داشته باشد. به همین دلیل توصیه اکید داریم که هرگز از این روش برای خرید ارز دیجیتال استفاده نکرده و برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال سعی کنید از سایر روش‌های خرید که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم استفاده نمایید.

 1. خرید بایننس کوین از خدمات صرافی داخلی

یکی دیگر از روش های خرید بایننس کوین برای کاربران ایرانی استفاده از خدمات انواع صرافی داخلی ارز دیجیتال است. در حال حاضر امکان خرید این رمز ارز توسط اکثر صرافی های معتبر داخلی فراهم آمده و شما با عضویت در هر یک از پلتفرم های داخلی ارائه دهنده این خدمات می توانید برای خرید این رمز اقدام نمایید. از جمله مهمترین و اصلی ترین مزیت ها و شرایط این روش خرید نیز می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • برای این خرید بایستی حساب کاربری خود را در صرافی داخلی شارژ کرده و سپس یا به صورت مستقیم و یا از طریق بازار بایننس کوین به تتر برای خرید این رمز اقدام کنید. دقت داشته باشید که در هر بار فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر خود باید یک بار هزینه کارمزد را پرداخت نمایید.
 • اگر به دنبال خرید حجم قابل توجهی از بایننس کوین هستید این روش خرید نمی‌تواند برای شما مناسب باشد و بهتر است از خدمات صرافی خارجی برای این منظور استفاده نمایید.
 • در صورتی که به دنبال خرید و نگهداری طولانی مدت از بایننس کوین هستید این روش خرید می تواند با پرداخت هزینه های کمتر روش مقرون به صرفه تری برای شما باشد.
 1. خرید بایننس کوین از خدمات صرافی خارجی

همچنین در نهایت بایستی به امکان خرید بایننس کوین از طریق خدمات انواع صرافی خارجی ارز دیجیتال نیز اشاره داشته باشیم. هم در انواع صرافی متمرکز ارز دیجیتال و هم در انواع صرافی غیر متمرکز ارز دیجیتال به راحتی می توانید برای خرید این رمز اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که برای استفاده از خدمات صرافی خارجی حتما باید ابتدا پول فیزیکی خود را در یکی از صرافی های داخلی به تتر تبدیل کرده و سپس با انتقال آن به حساب خود در صرافی خارجی برای خرید بایننس کوین اقدام کنید. متعاقباً به دلیل چند مرحله ای شدن فرآیند خرید این روش خرید می تواند کارمزد های بیشتری را روی دست شما باقی بگذارد. اما با این حال برای کسانی که به دنبال خرید و فروش کوتاه مدت بایننس کوین و یا استفاده از مزیت های بازار فیوچرز ارز دیجیتال برای خرید و فروش این رمز ارز هستند این روش می تواند بهترین گزینه باشد.

صرافی هایی که می توانید BNB را در آن پیدا کنید

صحبت کردن درباره صرافی هایی که می توانید ارز دیجیتال بایننس کوین را در آن بخرید بسیار ساده است.  ارز دیجیتال بایننس کوین از آن دسته از رمز ارزهایی است که امکان خرید آن در انواع صرافی ارز دیجیتال به راحتی وجود دارد. این رمز ارز به قدری معروف و معتبر است که در صورتی که امکان خرید آن در یک صرافی وجود نداشته باشد عملا نشانه نقطه ضعف آن صرافی خواهد بود و به همین دلیل تمام صرافی های متمرکز و انواع صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال شرایط خرید این رمز ارز را برای کاربران در بازار فراهم کرده اند.

بهترین صرافی های خارجی و بهترین صرافی های داخلی شرایط خرید این ارز دیجیتال را برای کاربران ایرانی فراهم کرده اند و شما می توانید به راحتی با ورود به پلتفرم هر یک از صرافی های رایج در بازار ارز دیجیتال برای خرید این رمز ارز اقدام نمایید.

کیف پول ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

نکته مهم بعدی که باید درباره ارز دیجیتال بایننس به آن اشاره کنیم، کیف پول های مناسب برای نگهداری از آن است. دقت داشته باشید که از انواع کیف پول ارز دیجیتال می توان برای نگهداری از این ارز دیجیتال استفاده کرد و محدودیت خاصی در این باره وجود ندارد. انواع کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال  کیف پول سخت افزاری شرایط نگهداری از این رمز ارز را فراهم کرده اند. از این رو شما می توانید بر اساس علاقمندی از هر یک از این کیف پول ها استفاده کنید. از مهمترین کیف پول های مورد استفاده برای نگهداری از BNB می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارز دیجیتال بایننس کوین انواع کیف پول نرم افزاری برای هولد کردن BNB:

 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول کوینومی
 • کیف پول اکسودوس
 • کیف پول اتمیک والت

انواع کیف پول سخت افزاری برای هولد کردن BNB:

 • کیف پول لجر
 • کیف پول ترزور
 • کیف پول سیف پال
 • کیف پول کولد والت

همچنین از کیف پول کاغذی نیز می توان برای نگهداری از این ارز دیجیتال استفاده کرد. شما می توانید بر اساس نوع فعالیت خود در بازار ارز دیجیتال هر یک از این کیف پول ها را برای نگهداری از BNB انتخاب کنید. همچنین می توان از حساب صرافی بایننس نیز برای این منظور استفاده کرد که می تواند مزیت هایی را نیز برای شما به دنبال داشته باشد.

مزیت های ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

نوبت به بررسی مزیت‌ها و معایب ارز دیجیتال بایننس کوین میرسد. با توجه به اینکه بسیاری از کاربران در حال حاضر به دنبال سرمایه گذاریهای بلند مدت در بازار ارز دیجیتال هستند دقت به مزیت ها و معایب رمز ارزهای مختلف اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده و لازم است شما این موارد را برای تمام ارزهای دیجیتال مورد نظر خود در بازار مورد بررسی قرار دهید. پرواضح است که عدم دقت به این شرایط ممکن است باعث سرمایه‌گذاری‌های اشتباه برای شما شده و در نهایت نتیجه فاجعه‌باری را برای شما به دنبال داشته باشد.

در مقالات گذشته به بررسی مزیت ها و معایب رمز ارزهای معتبر و معروف موجود در بازار مانند بیت کوین و یا ارز دیجیتال اتریوم کاردانو و کازماس پرداختیم. طبق روال سابق در این بخش نیز به بررسی مزیت ها و سپس معایب ارز دیجیتال بایننس کوین می پردازیم تا شناخت شما نسبت به این رمز ارز بیشتر شود.

سرعت بسیار بالای مبادلات در داخل شبکه

یکی از مهمترین مزیت هایی که می توان برای شبکه بایننس کوین به آن اشاره کرد سرعت بسیار بالای مبادلات و معاملات در داخل این شبکه است. خود شبکه بایننس چین سرعت قابل توجهی در پردازش اطلاعات داشت و در حال حاضر با اضافه شدن شبکه بایننس اسمارت چین سرعت باز هم افزایش پیدا کرده است.

متاسفانه سرعت پایین اجرای تراکنش ها یکی از مشکلات اصلی بسیاری از شبکه ها در بازار ارز دیجیتال است که بیت کوین و اتریوم نیز در این باره در حال تلاش هستند تا شرایط بهتری را برای کاربران خود به دنبال آورند. خوشبختانه شبکه بایننس کوین در حال حاضر از این نظر شرایط خوبی داشته و امکان استفاده از آن برای مبادلات مختلف در مدت زمان بسیار کوتاه برای کاربران وجود دارد.

هزینه کارمزدهای بسیار پایین نسبت به شبکه اتریوم

یکی از مهمترین مزیت هایی که درباره بایننس کوین و شبکه ها نباید به آن اشاره داشته باشیم این است که شما می‌توانید با استفاده از خدمات این شبکه تمام کارهای مختلف را در بازار ارز دیجیتال با کارمزد های به مراتب پایین تری نسبت به شبکه اتریوم اجرا کنید. هزینه ی gas اتریوم در ماه های اخیر به قدری افزایش پیدا کرده است که بسیاری از کاربران تمایل زیادی به استفاده از خدمات این شبکه نداشته و شبکه های جایگزینی مانند بایننس اسمارت چین در حال حاضر تبدیل به اولویت بهتری نسبت به اتریوم شده‌اند.

نکته قابل توجه در این باره این است که تیم توسعه دهنده بایننس کوین هیچ تمایلی برای افزایش قابل توجه کارمزد ها در شبکه نداشته و از این رو امکان استفاده از این خدمات برای مدت طولانی با همین کارمزدهای پایین برای کاربران وجود خواهد داشت.

قابلیت توسعه در بخش های مختلف

یکی از مهمترین مزیت هایی که تیم توسعه دهنده این رمز ارز برای شبکه آن در نظر گرفته امکان توسعه آن در بخش‌های مختلف است. کما اینکه در شروع ورود به بازار ارز دیجیتال بایننس کوین هیچ ارتباطی به قراردادهای هوشمند نداشته ولی در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم بسیار عالی برای قرارداد های هوشمند قابل استفاده میباشد.

تیم توسعه دهنده شبکه بایننس کوین این شرایط آن را به گونه ای در نظر گرفته که در ادامه به راحتی بتوان با اضافه کردن کدهای مختلف امکان توسعه آن برای کاربردهای مختلف نیز وجود داشته باشد.

تیم توسعه دهنده عالی

یکی دیگر از مزیت های بایننس کوین که اتفاقاً بسیار مهم بوده و اهمیت بسیار زیادی نیز برای معامله گران در بازار دارد، تیم توسعه دهنده عالی این رمز ارز است. تیم توسعه دهنده یکی از مهم‌ترین فاکتورها و المان هایی است که می تواند کیفیت یک ارز دیجیتال را برای کاربران تعیین کند. عدم دقت به تیم توسعه دهنده یک رمز ارز باعث بروز چالش های بسیار زیادی برای معامله گران آن خواهد شد و به همین دلیل شما بایستی حتما تمام جوانب و شرایط را برای بررسی تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال مورد نظر خود برای سرمایه گذاری در نظر بگیرید.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ارز دیجیتال بایننس کوین دارای تیم توسعه دهنده فوق العاده قدرتمند و با دانشی است و همین موضوع باعث شده تا در مدت زمان بسیار کوتاه شاهد رشد قابل توجه آن در بازار باشیم.

پشتیبانی کامل و حمایت همه جانبه از سوی صرافی بایننس

یکی از مهمترین مزیت های ارز دیجیتال بایننس کوین اتفاقا اهمیت بسیار زیادی داشته و تاثیر افراد زیادی نیز بر روی شرایط این ارز دیجیتال دارد پشتیبانی کامل و حمایت همه جانبه صرافی بایننس از این رمز ارز است. با توجه به اینکه بایننس به عنوان بهترین و بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در سرتاسر دنیا شناخته می شود، تایید و حمایت آنها از یک ارز دیجیتال اهمیت بسیار زیادی داشته و می‌تواند تاثیر فوق‌العاده زیادی بر روی روند آن داشته باشد.

در حال حاضر وقتی یک میم کوین و یا ارز دیجیتال معمولی در لیست خدمات صرافی بایننس قرار می گیرد شاهد افزایش قیمت قابل توجه برای آن هستیم. مسلماً این تأثیرپذیری را بایستی در خود ارز دیجیتال بایننس کوین نیز شاهد باشیم که می تواند یک مزیت فوق العاده جذاب برای آن باشد.

به صورت کلی ارزهای دیجیتال صرافی ها از این شرایط برخوردار هستند و همین امر باعث شده تا آنها رشد قابل توجهی در بازار داشته باشند. بایننس کوین نیز در بهترین شرایط این مزیت را دارا است.

اعتبار بسیار بالا

به عنوان یکی دیگر از مزیت های بایننس کوین بایستی به اعتبار بسیار بالای آن در بازار ارز دیجیتال اشاره داشته باشیم. وقتی یک ارز دیجیتال در بازار به اعتماد قابل توجهی میرسد عملاً تمام کیفیت ها و کاربردهای آن تحت تاثیر قرار گرفته و همه چیز برای آن چندین برابر بهتر خواهد شد. نمونه بارز چنین شرایطی را می توانید در ارز دیجیتال شیبا مشاهده کنید. این رمز ارز ها قبل از اینکه به قیمت قابل توجهی در بازار برسد به عنوان یک میم کوین شناخته می شد و شرایط چندان مناسبی برای سرمایه گذاری نداشت. در حالی که در شرایط کنونی به عنوان یکی از رمز ارز های مناسب برای سرمایه گذاری توسط کاربران انتخاب میشود.

امکان استیک کردن در پلتفرم های مختلف

امکان استیک کردن ارز دیجیتال بایننس کوین در پلتفرم های مختلف یکی دیگر از مزیت هایی است که شما می‌توانید با معامله و خرید این رمز ارز در اختیار داشته باشید. با این عمل کرد علاوه بر اینکه از افزایش قیمت بایننس کوین به سود مناسبی خواهید رسید امکان رسیدن به سود از طریق سپرده گذاری آن در پلتفرم های مختلف را نیز خواهید داشت.

معایب ارز دیجیتال بایننس کوین چیست

ارز دیجیتال بایننس کوین مانند بسیاری دیگر از رمز ارزهای موجود در بازار همراه با مزیت هایی که به آن‌ها اشاره کردیم دارای معایبی نیز است. با توجه به اینکه در این مقاله سعی داریم به صورت کاملاً بی‌طرفانه به بررسی شرایط بایننس کوین بپردازیم به همین دلیل معایب آن را نیز به صورت کامل با شما در میان می گذاریم. البته دقت داشته باشید که بسته به نوع بررسی ممکن است معایب دیگری را نیز برای این ارز دیجیتال در نظر گرفت.

قیمت بالا برای سرمایه گذاران خرد

ارز دیجیتال بایننس کوین در حال حاضر یکی از مهمترین معایبی که می توانیم به ارز دیجیتال بایننس کوین نسبت بدهیم قیمت بسیار بالای آن مخصوصاً برای سرمایه‌گذاران خرد است. در حال حاضر اگر شما به دنبال این باشید که یک سرمایه‌گذاری مناسب و ایده آل بر روی این رمز ارز داشته باشید لازم است تا مبلغ قابل توجهی را برای خرید سکه های بایننس کوین اختصاص دهید. البته شایان ذکر است که این قیمت بالا همیشه به عنوان یک عید معرفی نمی شود اما با این حال برای سرمایه گذاران که سرمایه های خیلی زیادی برای خرید رمز ارز های مورد نظر خود ندارند این موضوع بسیار اهمیت خواهد داشت.

تاثیرپذیری بسیار زیاد از صرافی بایننس

نکته بسیار مهم دیگری که در معایب بایننس کوین باید به معرفی آن بپردازیم تاثیر پذیری فوق زیاد این رمز ارز از شرایط صرافی بایننس است. البته در بندهای قبلی اشاره کردیم که در حال حاضر این موضوع به عنوان یک مزیت بزرگ برای این ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود اما مبادا روزی که در عملکرد صرافی با این اختلال ایجاد شود و مشکلی در ارائه خدماتی صرافی به وجود آید.

به دلیل وابستگی بسیار زیاد بایننس کوین به خدمات صرافی بایننس در صورت بروز هرگونه اختلال و مشکل در خدمات این صرافی کوین رمز ارز نیز در چالش بسیار بزرگی قرار گرفته و حتی امکان ریزش قابل توجه قیمت آن نیز وجود دارد.

آیا ارز دیجیتال بایننس کوین برای نوسان گیری مناسب است؟

یکی از نکات بسیار مهمی که درباره بایننس کوین بایستی به بررسی آن بپردازیم امکان استفاده از این ارز دیجیتال برای نوسان گیری در بازار است. در مقاله آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال به صورت کامل و جامع شرایط رمز ارز های مناسب برای این روش سرمایه گذاری را با شما در میان گذاشتیم. به‌ طور کلی رمز ارزهایی که برای نوسان گیری در بازار مناسب هستند بایستی شرایط زیر را داشته باشند:

 • حجم معاملات بسیار بالا در هر ۲۴ ساعت شبانه روز
 • تعداد کاربران بسیار زیاد در شب که برای انجام معاملات
 • نوسانات قابل‌توجه در هر ۲۴ ساعت شبانه روز
 • لیست شدن در انواع صرافی ارز دیجیتال و امکان معامله آنها در پلتفرم های مختلف

با بررسی شرایط بایننس کوین به وضوح می‌توان درک کرد که این رمز ارز شرایط بالا را به خوبی دارا بوده و امکان استفاده از آن برای نوسان گیری به راحتی برای معامله گران در بازار ارز دیجیتال وجود دارد. از این رو شما می توانید در پلتفرم های مختلف بازار فیوچرز ارز دیجیتال از مزیت های فوق العاده زیاد این رمز ارز برای نوسان گیری استفاده نمایید.

آیا ارز دیجیتال بایننس کوین برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب است؟

نکته مهم دیگری که درباره بایننس کوین بایستی به آن بپردازیم شرح آن به عنوان بهترین رمز ارز برای سرمایه گذاری بلند مدت و به اصطلاح هولد کردن آن برای طولانی مدت است. در مقاله هولد ارز دیجیتال به صورت کامل و جامعی روش سرمایه گذاری را به شما معرفی کرده و رمز ارز های مناسب برای آن را نیز معرفی نمودیم. به صورت کلی برای اینکه یک ارز شرایط مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت را داشته باشد بایستی ویژگیهای زیر را در آن مورد بررسی قرار دهید:

 • تیم توسعه دهنده و تیم پشتیبانی قدرتمند داشته باشد.
 • دارای کاربرد های بسیار مهم و رایج در بازار ارز دیجیتال باشد.
 • اهداف مناسبی برای توسعه رمز ارز مورد نظر در نظر گرفته شده باشد.
 • برنامه ریزی های دقیقی برای ارتقای شبکه رمز ارز مورد نظر از سوی تیم توسعه دهنده در نظر گرفته شده باشد.
 • سرمایه گذاران و شرکت های بسیار بزرگ علاقه قابل توجهی برای خرید و نگهداری از رمز ارز مورد نظر داشته باشند.
 • ارز دیجیتال مورد نظر در صرافی های معتبر و شناخته شده لیست شده باشد.

به راحتی می توان مشاهده کرد که ارز دیجیتال بایننس کوین تمام این شرایط را دارا بوده و می‌توان از آن برای سرمایه گذاری طولانی مدت نیز به راحتی استفاده کرد. هرچند سرمایه گذاری بلند مدت بر روی این ارز دیجیتال به دلیل متکی بودن قابل توجه آن به خدمات صرافی بایننس با ریسک‌های نیز همراه است اما با این حال به هیچ وجه نمی توان مزیت های آن را نادیده گرفتند در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری طولانی مدت محسوب می شود.

بایننس کوین بخریم یا خیر؟

اینکه بخواهیم به عنوان یک سیگنال ارز دیجیتال به شما بگویم که بایننس کوین بخریم یا نه چندان رغبتی به این موضوع نداریم و شما باید به عنوان یک سرمایه گذاری آگاه خودتان شرایط تمام رمز ارزهای نظر برای خرید و سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت مسئولیت این سرمایه‌گذاری نیز به عهده خود شما باشد. اما به غیر از این بایننس کوین شرایط خوبی برای سرمایه گذاری دارد و انتخاب آن به عنوان یکی از گزینه‌های خرید مخصوصاً برای بازه های زمانی طولانی مدت می تواند شرایط خوبی را برای سرمایه گذاران به دنبال داشته باشد.

بر این اساس توصیه ما این است که تمام سرمایه های خود را برای خرید بایننس کوین در نظر نگیرید و سرمایه های خود را به قسمت های مختلفی تقسیم کرده و تنها یکی از گزینه‌های مدنظر شما برای خرید و سرمایه گذاری در طولانی مدت بایننس کوین باشد که اتفاقاً به جهت حمایت هایی که از آن می شود می تواند یک سرمایه گذاری جذاب و ایده آل را نیز در بازار برای شما رقم بزند و باعث شود تا هم ریسک سرمایه گذاری سبد شما کاهش پیدا کند و هم پتانسیل سودآوری قابل توجهی را نیز برای شما به وجود آورد.

بایننس کوین از آن دسته از رمز ارزهای است که کیفیت بسیار بالایی داشته و سرمایه گذاری و خرید آن ریسک بسیار پایینی دارد اما در عوض پتانسیل قابل توجهی را نیز برای ارز دیجیتال می توانیم متصور باشیم که کمتر ارز دیجیتالی در بازار چنین شرایطی دارد و حتی خود ارز دیجیتال بیت کوین نیز چنین ویژگی را در خود ندارد.

بایننس کوین یا بیت کوین؟

مقایسه ارز دیجیتال بایننس کوین با بیت کوین چندان مقایسه جذابی نیست زیرا این دو ارز دیجیتال با اهداف مختلفی به وجود آمده اند و شرایط متفاوتی از حمایت ها بر روی آنها نیز وجود دارد. حال بایننس کوین توانسته در سال‌های اخیر خود را به عنوان یک ارز دیجیتال مهم و کاربردی به تمام کاربران دیکته نماید اما موضوع اینجاست که وقتی پای مقایسه با بیت کوین به میان می آید تمام رمز ارزها دیگر تمام قابلیت‌های خود را از دست می‌دهند و مهمترین قابلیت بیت کوین یعنی محبوبیت بسیار بالا باعث می شود تا تمام قابلیت های رمز ارزهای مانند بایننس کوین را نادیده بگیریم.

بر این اساس اما شما می‌توانید هر دو ارز دیجیتال بیت کوین و بایننس کوین را برای سرمایه گذاری در سبد سرمایه خود داشته باشید و از قابلیت‌های هر دوی این رمز ارزها برای سرمایه گذاری در بازه های زمانی طولانی مدت استفاده کنید. هر چند حیات بازار ارز دیجیتال به حیات بیت کوین به صورت مستقیم وابسته است و در صورتی که هر اتفاقی برای بیت کوین می‌افتد آلت کوین ها نیز به همان شرایط دچار خواهند شد اما با این حال بایننس کوین نیز به جهت اینکه صرافی بایننس تبدیل به بزرگترین صرافی در سرتاسر جهان شده است قابلیت های خاص خود را از این بابت داشته و تاثیرگذاری بایننس را نیز نمی توانیم در بازار ارز دیجیتال نادیده بگیریم.

اما اگر بخواهیم بایننس کوین و بیت کوین را از نظر ویژگی های موجود در شبکه و پلتفرم آنها با هم مقایسه کنیم با این کار می‌تواند برتری به مراتب بیشتری نسبت به بیت کوین در بازار داشته باشد و قابلیت های تعریف شده برای شبکه آن به میزان قابل توجهی بیشتر هستند. همین حالا نیز شبکه بایننس کوین کارمزدهای استفاده از قابلیت های مختلف خود را به میزان پایین آورده که حتی شبکه بلاک چین ارز دیجیتال اتریوم را نیز تحت تاثیر قرار داده است و این موضوع نشان از قابلیت های بسیار بالا و ویژه شبکه ای ارز دیجیتال مخصوص برای کاربران فعال در بازار و حوزه های مختلف دارد. همچنین با توجه به اینکه فعالیت های صرافی بایننس هم با خود ارز دیجیتال بومی این صرافی ارتباط مستقیم پیدا میکند بنابراین می توانیم قابلیت های بیشتری را نیز برای بایننس کوین در آینده در نظر بگیریم که همین موضوع باعث می‌شود تا برتری محسوسی نسبت به بیت کوین در مقایسه ویژگی ها برای آن در نظر بگیریم.

حتما بخوانید: بهترین سرمایه گذاری

جمع بندی و نتیجه گیری


ارز دیجیتال بایننس کوین یکی از بهترین و شناخته شده ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار است که کیفیت و کاربردهای بسیار زیادی داشته و هم امکان استفاده از آن برای نوسان گیری و هم امکان گذاری بلند مدت و طولانی مدت بر روی آن وجود دارد. بررسی ها نشان می دهد که قرار دادن بخشی از سرمایه ها بر روی این رمز ارز برای طولانی مدت می تواند سود قابل توجهی را برای کاربران به دنبال داشته باشد.

با این حال برای تحلیل و پیش بینی بایننس کوین لازم است تا شما روش های مختلف تحلیل ارزهای دیجیتال مانند تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال آشنا شده و متناسب با روش‌های موجود اقدام به بررسی شرایط این رمز ارز برای آینده نمایید. در مجموعه کانون بورس در کنار شما هستیم تا در دوره ارز دیجیتال تمام شرایط و بسترهای لازم برای ایجاد دانش کافی برای تحلیل ارزهای دیجیتال مختلف را برای شما فراهم آوریم. همچنین در مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال نیز شما می توانید اطلاعات کامل و جامعی درباره شرایط سرمایه گذاری بر روی رمز ارزهای مختلف در بازار دست پیدا کنید.

در انتها در صورتی که چالش و نکته ناگفته ای درباره ارز دیجیتال بایننس کوین باقی مانده که در این مقاله به آن اشاره نکرده ایم شما می توانید نقطه نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید تا هر چه سریعتر برای بررسی چالشهای ذهن شما درباره این رمز ارز نیز اقدام نماییم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: