لوگو کانون بورس

استیک در اتمیک والت از صفر تا ۱۰۰ | سود استیک در اتمیک والت

استیک در اتمیک والت
شما در حال مطالعه مقاله ۱۰ از ۲۷ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

با آموزش استیک در اتمیک والت و بررسی بهترین ارز برای استیک در این پلتفرم با شما همراه هستیم. همانطور که می‌دانید کیف پول اتمیک والت یکی از بهترین گزینه‌ها برای استیک ارز دیجیتال است و  برای انتخاب بهترین ارز برای استیک نیز می‌توانید سراغ این کیف پول بروید و از مزیت‌های آن در این باره استفاده کنید. اما سوال بسیار مهم اینجاست که برای استیکینگ در کیف پول اتمیک والت چه باید بکنیم و بهترین توکن برای استیک در این کیف پول کدام است؟ همچنین برای یک سرمایه ‌گذاری مطمئن ما باید بدانیم که آیا اتمیک والت بهترین پلتفرم برای استیکینگ در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود و یا اینکه می‌توانیم از پلتفرم‌های جایگزین بهتری استفاده کنیم؟

وقتی شما با چنین پرسش‌هایی روبرو هستید در واقع هنوز شناخت کامل و کافی نسبت به فرایند استیکینگ در بازار ارز دیجیتال و در پلتفرم‌های مختلف نرسیده و برای حرفه‌ای‌تر شدن در فرایند استیکینگ و این روش سرمایه ‌گذاری لازم است تا اطلاعات و آگاهی‌های خود را بالاتر ببرید. در مجموعه مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال تمام تلاش ما در کانون بورس ارائه ۱۰۰ نکات لازم برای معامله‌گری در این بازار به شما است و در معرفی روش‌های مختلف سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال نیز سعی داریم تا شما را با تمام جزئیات لازم برای سرمایه ‌گذاری در این بازار آشنا کرده و بهترین روش‌ها با کمترین میزان ریسک و بیشترین میزان سود را به شما معرفی کنیم.

همانطور که خودتان هم می‌دانید استیکینگ یکی از بهترین روش‌های سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال است که همراه با هولد کردن ارز دیجیتال می‌توانید از مزیت‌های آن نیز برای رسیدن به سود استفاده کنید و درصد سود ناشی از فرایند سرمایه ‌گذاری خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. البته همانطور که می‌دانید برای اینکه در هر کدام از روش‌های سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال موفقیت قابل توجهی به دست آید لازم است تا تمام چالش‌های پیش رو را کنار بگذارید و از بهینه‌ترین شرایط ممکن برای سرمایه ‌گذاری خود استفاده کنید. استیک در اتمیک والت می‌تواند شرایط بسیار خوبی برای سودآوری از این روش سرمایه ‌گذاری برای شما داشته باشد اما به شرطی که حتماً در انتخاب بهترین ارز در این کیف پول خوب عمل کرده و بهترین توکن را برای استیکینگ در نظر بگیرید. در این مقاله تمام جزئیات لازم برای استفاده از این روش سرمایه ‌گذاری در کیف پول نرم‌ افزاری اتمیک والت را به شما در میان خواهیم گذاشت.

استیک در اتمیک والت

دقت داشته باشید که در حال حاضر همه کیف پول‌های نرم ‌افزاری امکان استیک کردن رمز ارزها را در اختیار شما قرار نمی‌دهند اما از طرف دیگر تعداد کیف پول‌های نرم‌ افزاری که امکان استیک کردن رمز ارزها را برای شما فراهم می‌آورند کم نیستند و به همین دلیل شما باید به دنبال انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه ‌گذاری خود باشید. وقتی صحبت از استیک ارز دیجیتال میان می‌آید شما باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید و در نهایت با توجه به فاکتورهای تعیین شده از میان گزینه‌های موجود بهترین مورد را برای استیکینگ انتخاب کنید. اگر واقعیت را بخواهید کیف پول اتمیک والت شرایط خوبی برای استیکینگ ارز دیجیتال دارد ولی بهترین گزینه برای این منظور نیست ولی برای برخی از توکن‌ ها می‌تواند بهترین پلتفرم باشد.

کیف پول اتمیک والت مزیت‌ها و جذابیت‌های بسیار زیادی برای کاربران ایرانی دارد و به دلیل امکان استفاده ساده و بدون دردسر آن برای کاربران ایرانی، خیلی‌ها را جذب کرده و در حال حاضر در میان کاربران ایرانی یکی از محبوب‌ترین و بهترین والت‌های نرم ‌افزاری محسوب می‌شود. اگر آموزش استیک در اتمیک والت را نیز مطالعه کنید به این نتیجه خواهید رسید که استیکینگ در این کیف پول نیز بسیار ساده است و شما با کمترین میزان چالش می‌توانید توکن‌ های بسیار زیادی را در کیف پول اتمیک استیک کنید.

به یک ویژگی بسیار مهم یعنی ساده بودن فرایند استیکینگ در اتمیک اشاره کردیم و باید به آن اضافه کنیم که این کیف پول امنیت قابل توجهی هم برای استیکینگ دارد. کاربرانی که به دنبال استفاده از یک پلتفرم ایمن برای استیک کردن توکن‌ های خود هستند می‌توانند روی اتمیک حساب نمایند و از این نظر هم اتمیک والت تایید شده است.

همچنین توکن‌ های بسیار زیادی را نیز می‌توان در این کیف پول استیک کرد و این ویژگی را نیز باید به آن اضافه کنیم. اما همانطور که می‌دانید هیچ کدام از این ویژگی‌ها نمی‌تواند به تنهایی یک پلتفرم را تبدیل به بهترین گزینه برای استیک ارز دیجیتال کند و حتماً با شما باید موارد مختلفی را در این باره در نظر بگیرید. در ادامه با بررسی تمام جزئیات استیک در اتمیک سعی خواهیم کرد تا شرایط این کیف پول را هرچه بیشتر و بهتر به شما نشان دهیم تا اگر به دنبال استیک کردن در آن هستید از این نظر هیچ چالشی پیش روی شما قرار نگیرد.

استیک در اتمیک والت

آموزش استیک در اتمیک والت

هرچند فرایند استیک در اتمیک والت خیلی ساده است و به راحتی می‌توانید برای این منظور اقدام کنید اما در نظر داریم تا در آموزش استیک در اتمیک والت جزئیات دقیق‌تری را در این باره با شما در میان بگذاریم. برای اینکه یک توکن را در کیف پول اتمیک والت استیک کنید ابتدا باید آن را در یک صرافی داخلی یا صرافی خارجی ارز دیجیتال خریداری کرده و به کیف پول خود انتقال دهید. البته شما از قبل باید بررسی کرده باشید که امکان استیک کردن توکن مورد نظر شما در اتمیک والت وجود داشته باشد. بعد از انتقال توکن مورد نظر به کیف پول خود با طی کردن مراحل زیر می‌توانید فرایند استیکینگ در اتمیک والت را به پایان برسانید.

استیک در اتمیک والت

 1. کیف پول اتمیک والت خود را باز کرده و در داشبورد خدمات کیف پول گزینه استیکینگ را انتخاب کنید.
 2. در بخش استیکینگ روی توکن مورد نظر که قرار بر استیک آن دارید کلیک کنید تا وارد فرایند استیک توکن مورد نظر خود شوید.
 3. در این بخش در قدم اول باید ولیدیتور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که هر کدام از ولیدیتورها هم از نظر میزان سود هم از نظر میزان اعتبار و امنیت شرایط متفاوتی با یکدیگر دارند و بهتر است سراغ گزینه‌هایی بروید که معروف و مشهور هستند و سود حاصل از استیک کردن توکن‌ ها در آنها تضمین شده است.
 4. با انتخاب ولیدیتور مناسب برای استیک، حالا نوبت به این رسیده تا حجم مورد نظر از توکن‌ ها را نیز برای استیکینگ انتخاب کنید. فراموش نکنید که استیک کردن توکن‌ ها در کیف پول اتمیک والت با کارمزد همراه است و بهتر است درصد بسیار کمی از توکن‌ های خود را برای پرداخت کارمزد در نظر بگیرید و آنها را وارد چرخه استیک نکنید. این مقدار بسیار کم خواهد بود و نیاز نیست که خیلی تعداد توکن‌ های زیادی را برای این منظور باقی بگذارید. شما می‌توانید بقیه توکن‌ ها را برای استیک کردن در نظر بگیرید.
 5. با وارد کردن حجم توکن‌ ها حالا فقط یک قدم با استیکینگ در اتمیک والت فاصله دارید و تنها کافیست که گزینه استیک را در انتهای همین بخش انتخاب کنید تا فرایند استیکینگ شما در اتمیک والت به پایان برسد.

استیک در اتمیک والت

 

البته اتمیک والت برای بالا بردن اطمینان و امنیت استفاده از کیف پول در این مرحله از شما می‌خواهد تا  عبور ورود به کیف پول خود را وارد کنید تا مطمئن شود که خود شما هستید که در حال استیک کردن توکن‌ های خود می‌باشید. بعد از وارد کردن رمز عبور ورود به کیف پول عملاً مراحل استیک در کیف پول اتمیک والت به پایان خواهد رسید.

استیک در اتمیک والت

چه ارزهایی را می توان در اتمیک والت استیک کرد؟

سوال مهم بعدی اینجاست که چه ارزهایی را می‌توان در اتمیک والت استیک کرد و از این روش سرمایه ‌گذاری در این کیف پول می‌توانیم برای کدام یک از توکن‌ ها استفاده کنیم؟ واقعیت این است که اتمیک والت مانند سایر پلتفرم‌های معتبر دائماً در حال به روز رسانی خدمات خود است و این به روز رسانی شامل فرایند استیکینگ نیز می‌شود. در گذشته تنها تعداد کمی از توکن‌ ها قابلیت استیک را در این کیف پول داشت اما در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم شما می‌توانید ۲۲ توکن مختلف را در کیف پول اتمیک والت استیک کرده و به سود تضمین شده و ثابت سالیانه برای آنها برسید.

البته تعداد توکن‌ ها و ارزهای قابل استیک در کیف پول اتمیک والت دائماً در حال افزایش است و ممکن است در چند ماه آینده گزینه‌های دیگری نیز در این لیست قرار بگیرند و شما دسترسی بیشتری برای استیک کردن توکن‌ ها در کیف پول اتمیک والت داشته باشید.

بهترین ارز برای استیک در اتمیک اگر بخواهیم لیست ۲۲ توکنی که در حال حاضر امکان استیک کردن آنها در کیف پول اتمیک وجود دارد را برای شما عنوان کنیم به موارد زیر خواهیم رسید:

 • سولانا
 • اتریوم
 • بایننس کوین
 • کاردانو
 • کاوا
 • اتم (کازماس)
 • زیلیکا
 • ترون
 • لونا کلاسیک
 • پالیگان
 • نییر
 • هدرا هش گراف
 • بند پروتکل
 • موالتیورس ایکس
 • اوسمو
 • اتمیک والت توکن
 • فلیر
 • آیکون
 • الگورند
 • تزوس
 • کومودو
 • وی چین

البته همانطور که در بالا اشاره کردیم ارزهای قابل استیک در اتمیک والت دائماً در حال بروز رسانی هستند و برای اینکه شما به اطلاعات به روزی در این باره برسید لازم است دائماً گزینه استیکینگ را در کیف پول اتمیک والت خود انتخاب کرده و توکن‌ های قابل استیک را در آن مشاهده کنید. خود مانی سعی می‌کنیم تا هر چند وقت یکبار با بروز رسانی این مقاله توکن‌ های اضافه شده برای استیک در کیف پول اتمیک والت را به این مقاله اضافه کنیم. همچنین اگر توکنی را پیدا کردید که در این لیست قرار ندارد و امکان استیک آن در اتمیک والت به وجود آمده آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت آن را به لیست بالا اضافه کنیم.

مزیت ‌های استیک در اتمیک

استیک کردن در اتمیک والت مزیت ‌های خاص خود را دارد و لازم است تا مزیت ‌های استیک ارز دیجیتال در این کیف پول را نیز با شما در میان بگذاریم. البته شاید در نگاه اول اصلی‌ترین مزیت استیک در یک پلتفرم برای شما امکان استیک کردن تعداد بیشتری از توکن‌ ها و البته رسیدن به سود بیشتر در این روش سرمایه‌ گذاری باشد اما باید یادآور شویم که در کنار سود حاصل از سرمایه‌ گذاری حتماً باید به سایر شرایط حاکم بر پلتفرم مورد نظر نیز دقت کافی داشته باشید تا سرمایه‌ گذاری مورد نظر برای شما کاملاً ایده آل باشد. در ادامه مزیت ‌های استیک توکن‌ های مختلف را در کیف پول اتمیک والت با شما در میان می‌گذاریم که می‌توانید با استفاده از آنها شناخت بهتری نسبت به این پلتفرم برای استیکینگ پیدا کنید.

تعداد بالای توکن های قابل استیک

یکی از مهمترین مزیت ‌ها ی استیک توکن‌ های مختلف در کیف پول اتمیک والت که اتفاقاً اهمیت بسیار زیادی هم دارد تعداد بسیار بالای توکن‌ های قابل استیک در این کیف پول است. البته نه اینکه شما با مشاهده تعداد بسیار زیادی از توکن‌ ها به دنبال استیک کردن تمام آنها باشید و فریب سود بسیار بالای برخی از توکن‌ های ناشناخته را بخورید اما در هر صورت وجود تعداد زیادی از توکن‌ ها باعث می‌شود تا ما دستمان برای انتخاب یکی از آنها برای فرایند استیکینگ کاملاً باز باشد.

این مهم شرایط خوبی را برای ما به دنبال دارد تا بتوانیم در ابتدا پتانسیل سودآوری توکن‌ های مختلف را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و در صورت مساعد بودن شرایط آنها را در این کیف پول استیک کنیم. البته معیارهای دیگری هم برای انتخاب کیف پول اتمیک والت برای استیک باید مد نظر قرار بگیرد که در ادامه آنها را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

امنیت بالا

یکی دیگر از مزیت ‌های استیک در اتمیک والت امنیت بسیار بالایی است که این پلتفرم دارد. همانطور که می‌دانید امنیتی یکی از مهم‌ترین وسیع‌ترین فاکتورهایی است که ما در انتخاب بهترین پلتفرم برای استیک باید به آن دقت داشته باشیم و در صورتی که امنیت یک پلتفرم برای ما محرز نشود حتی ارائه بالاتری میزان سودها نیز نمی‌تواند معیار خوبی برای انتخاب پلتفرم مورد نظر برای استیکینگ باشد.

تیم توسعه دهنده کیف پول اتمیک والت پشتیبانی قابل توجهی از این کیف پول دارند و دائماً در حال بررسی نظرات کاربران هم هستند و هرگونه چالشی در این کیف پول ایجاد شود بلافاصله توسط تیم توسعه دهنده آن پیگیری خواهد شد. همین الان اگر شما به تیم پشتیبانی کیف پول اتمیک والت اتیکتی داده و نظری بفرستید سریعاً پاسخ خود را دریافت خواهید کرد و آنها تمام راهنمایی‌های لازم برای جلوگیری از هرگونه ایجاد مشکل را به شما ارائه خواهند کرد.

این پشتیبانی قوی و همچنین در کنار آن توسعه یک پلتفرم کاملاً ایمن با کدنویسی عالی باعث شده تا اتمیک والت گزینه بسیار مناسبی برای استیکینگ برای تمام کاربران باشد.

مزیت ‌های استیک در اتمیک

سود بالا

معرفی مزیت ‌های استیک در کیف پول اتمیک والت را با بررسی میزان سود حاصل از این روش سرمایه‌ گذاری در پلتفرم اتمیک ادامه می‌دهیم. دقت داشته باشید که سود حاصل از استیکینگ در پلتفرم‌های مختلف با یکدیگر یکسان نیست و حتی در یک پلتفرم هم ممکن است ولیدیتورهای مختلف سودهای متفاوتی را حتی برای یک توکن در دستور کار خود قرار دهند. در این کیف پول معمولاً سودهایی در نظر گرفته شده برای توکن‌ های مختلف بالا است و این می‌تواند یک مزیت بسیار بزرگ برای کسانی باشد که به دنبال استیکینگ در اتمیک هستند. البته همانطور که در بالا اشاره کردیم به هیچ وجه بالا بودن سود حاصل از استیکینگ نباید با معیار اصلی شما برای انتخاب بهترین ارز برای استیک باشد و حتماً باید در این باره موارد مختلف دیگری را نیز در نظر بگیرید.

در دسترس برای ایرانی‌ها

خوشبختانه در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم هیچگونه محدودیتی برای استفاده کاربران ایرانی از کیف پول اتمیک وجود ندارد و ایرانی‌ها به راحتی می‌توانند از این پلتفرم برای استیک کردن رمز ارزهای مختلف استفاده کنند. در سال‌های اخیر پلتفرم‌های بسیار زیادی وجود داشتند که به دلیل تحریم‌ها ارائه خدمات به کاربران ایرانی را متوقف کرده‌اند. نمونه بارز آنها صرافی بایننس و کیف پول اکسودوس است که دیگر امکان استیک کردن رمز ارزها در این پلتفرم‌ها برای کاربران ایرانی وجود ندارد. البته نمی‌توانیم در این باره آینده را پیش بینی کنیم و مطمئن باشیم که در آینده نیز چنین شرایطی برای کاربران ایرانی در اتمیک والت وجود خواهد داشت اما در حال حاضر این چالش مطرح نیست و شما می‌توانید بدون هیچگونه دغدغه‌ای توکن‌ های در دسترس خود را در این کیف پول استیک کنید.

استفاده بسیار راحت

استفاده از کیف پول اتمیک والت بسیار ساده و راحت است و شما بدون هیچ گونه پیش زمینه‌ای می‌توانید از تمام خدمات و بخش‌های مختلف این کیف پول استفاده کنید. شاید در نگاه اول راحت بودن استفاده از یک پلتفرم برای استیکینگ چندان اهمیت نداشته باشد و خیلی معیار را در ذهن خود در نظر نگیرید اما وقتی با چالش‌های مربوط به استیکینگ رمز ارزهای مختلف آشنا می‌شوید، این موضوع نیز برای شما اهمیت پیدا خواهد کرد. کاربران بسیار زیادی هستند که در فرایند استیکینگ اشتباه عمل کرده و همین عملکرد اشتباه آنها باعث زیان‌های بسیار قابل توجهی برای آنها می‌شود. بسیار مهم است که شما برای استیک کردن توکن‌ های مورد نظر خود هیچگونه چالشی نداشته باشید و به راحتی و در کمترین زمان ممکن عملیات مربوط به استیک کردن را در آنها انجام دهید. همانطور که در آموزش استیک  دیجیتال در اتمیک والت اشاره کردیم این کیف پول به راحتی قابلیت استیک توکن‌ های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد.

معتبر و شناخته شده

وقتی شما در حال استیک کردن در کیف پول اتمیک هستید در واقع شما یک کیف پول و پلتفرم کاملاً معتبر و شناخته شده را برای منظور انتخاب کرده‌اید و این منظور می‌تواند امنیت سرمایه‌ گذاری شما را افزایش دهد. استفاده از پلتفرم‌های معتبر و شناخته شده یکی از مهمترین شرایطی است که باعث بالا رفتن امنیت سرمایه‌ گذاری شما در بازار ارز دیجیتال می‌شود و حتماً باید این موضوع را نه فقط در فرایند استیکینگ بلکه در سایر روش‌های سرمایه‌ گذاری در ارز دیجیتال نیز در نظر داشته باشید و از آن استفاده کنید.

مزیت ‌های استیک در اتمیک

سود حاصل از استیک در اتمیک والت

حالا سوال بسیار مهمی که باید به آن پاسخ دهیم این است که سود حاصل از استیک در اتمیک والت چقدر است و ما از استیک کردن هر کدام از توکن‌ های مختلف در این کیف پول چقدر سود به دست خواهیم آورد؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است و شما می‌توانید با مراجعه به خود این کیف پول و بخش استیکینگ به سود حاصل از استیک کردن توکن‌ های مختلف در اتمیک والت پی ببرید. البته در ادامه این موارد را برای شما ذکر خواهیم کرد اما لازم به توضیح است که سود حاصل از استیک کردن توکن‌ های مختلف در اتمیک و همچنین توکن‌ های مختلف تعریف شده در فرایند استیکینگ این کیف پول روز به روز در حال تغییر است و برای اطلاع از سود حاصل از استیک در اتمیک والت به صورت روزانه باید این کیف پول را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در حال حاضر اگر به دنبال استیکینگ در اتمیک باشید برای توکن‌ های مختلف می‌توانید سود زیر را به صورت متوسط دریافت کنید.

توکن سود سالانه توکن سود سالانه
اتریوم ۵.۵ % هدرا هش گراف ۶.۵ %
سولانا ۷ % کاوا ۱۷ %
کاردانو ۵ % نییر ۱۱ %
بایننس کوین ۵ % زیلیکا ۱۵ %
پالیگان ۴.۲ % بند پروتکل ۱۱ %
ترون ۵ % مولتی ورس ایکس ۹.۴ %
کازماس (اتم) ۲۲ % اوسموسیس ۲۲ %
ترا کلاسیک ۱۲ % اتمیک ولت توکن ۲۰ %
آیکون ۱۰ % الگورند ۰.۶۳ %
فلیر ۴.۲ % وی چین ۱.۶۳ %
تزوس ۷ % کومودو ۵.۱ %

استیک سولانا در اتمیک

یکی از رمز ارزهایی که استقبال برای استیک از آن بسیار زیاد شده است ارز دیجیتال سولانا است که این روزها با قیمت بسیار پایینی نسبت به گذشته خود در حال معامله است. مانند بسیاری دیگر از پلتفرم‌های معتبر و شناخته شده امکان استیک کردن سولانا در کیف پول اتمیک ولت نیز برای تمام کاربران وجود دارد و شما می‌توانید با استیک سولانا در اتمیک به سود سالانه ۷ درصد برسید. دقت داشته باشید که سود حاصل از استیک سولانا اتمیک با همین توکن ‌های سولانا پرداخت خواهد شد و شما بعد از گذشت یک سال ۷ درصد از کل توکن ‌های خود را به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد.

با توجه به اینکه پتانسیل سودآوری بسیار زیادی را برای سولانا در آینده متصور هستیم و خیلی از کاربران از همین حالا بخش قابل توجهی از سرمایه‌های خود را برای خرید سولانا در نظر گرفته‌اند، استیک کردن آن در اتمیک ولت می‌تواند سود حاصل از این سرمایه ‌گذاری را برای شما چندین برابر کند. شما می‌توانید با خرید سولانا و انتقال توکن ‌های خود به کیف پول اتمیک آن را با سود ۷ درصد در هر سوال استیک کرده و زمانی که تمایل به فروش و خروج از سرمایه ‌گذاری سولانا دارید علاوه بر توکن ‌های اولیه خود بتوانید این ۷ درصد را نیز به فروش برسانید.

سود حاصل از استیک در اتمیک والت

استیک زیلیکا در اتمیک

یکی از جذاب‌ترین توکن ‌ها برای استیک در اتمیک ولت ارز دیجیتال زیلیکا است. استیک زیلیکا در اتمیک می‌تواند سود ۱۵ درصدی را در هر سال برای شما رقم بزند که سود بسیار زیادی است. البته صرف اینکه استیک زیلیکا در اتمیک سود خیلی زیادی را برای ما به دنبال دارد نمی‌توانیم به دنبال استیک کردن این ارز دیجیتال در کیف پول اتمیک باشیم.‌ برای اینکه بتوانیم یک سودآوری قابل توجه را در فرایند استیک و سرمایه ‌گذاری خود در بازار ارز دیجیتال به دست آوریم لازم است تا سایر شرایط توکن زیلیکا را نیز مورد بررسی قرار دهیم. با توجه به اینکه زیلیکا با عرضه بسیار زیادی روبرو است عملاً خرید و سرمایه ‌گذاری آن در دراز مدت ممکن است سود خیلی زیادی برای ما ایجاد نکند.

استیک ترون در اتمیک والت

همچنین شما می‌توانید برای استیک ترون در اتمیک ولت با سود سالیانه ۵ درصد نیز اقدام کنید. البته رسیدن به یک سود سالیانه ۵ درصد چندان سود قابل توجهی در نگاه اول به نظر نمی‌رسد اما وقتی  سود بر اساس همین توکن ‌های ترون پرداخت می‌شود و از این گذشته وقتی افزایش قیمت ترون در یک بازه زمانی یک ساله را نیز مورد بررسی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که استیک ترون در اتمیک ولت می‌تواند شرایط بسیار خوبی را برای سرمایه ‌گذاری ما ایجاد کند.

استیک کاردانو در اتمیک

یکی دیگر از رمز ارزهایی که شما می‌توانید در اتمیک ولت برای استیک کردن آن اقدام کنید ارز دیجیتال کاردانو است که وزها مورد استقبال کاربران بسیار زیادی برای سرمایه ‌گذاری و خرید قرار گرفته و شما نیز می‌توانید توکن ‌های خریداری شده خود را در اتمیک ولت استیک کنید. سود سالانه حاصل از استیک کاردانو در کیف پول اتمیک در حال حاضر ۵ درصد است.

سود حاصل از استیک در اتمیک والت

استیک اتریوم در اتمیک

یکی از جذاب‌ترین رمز ارزهایی که  روزها در بسیاری از پلتفرم‌ها برای استیک کردن در دسترس قرار می‌گیرد ارز دیجیتال اتریوم است. همانطور که می‌دانید پلتفرم اتریوم قبلاً بر اساس الگوریتم اثبات کار بنا نهاده شده بود و در همین یکی دو سال گذشته با مرج اتریوم شاهد روی کار آمدن پلتفرم آن با الگوریتم اثبات سهام بودیم که امکان استیک کردن آن برای تمام کاربران را فراهم کرد. اتمی کم به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین پلتفرم‌های مناسب برای استیک امکان استیک کردن اتریوم را با سود سالانه پنج و نیم درصد در دسترس کاربران خود قرار داده است. با توجه به اینکه قیمت اتریوم بسیار زیاد است و انتظار افزایش قیمت‌های قابل توجهی را نیز برای آن شاهد هستیم از این رو سود پنج و نیم درصدی میتواند یک سرمایه ‌گذاری جذاب را برای ما رقم بزند.

استیک بایننس کوین در اتمیک

مسلماً صرافی بایننس بهترین و معتبرترین فضا برای استیک ارز دیجیتال بایننس کوین است اما با توجه به اینکه کاربران ایرانی دسترسی به پلتفرم این صرافی را ندارند و استفاده از خدمات بایننس برای کاربران ایرانی ممنوع شده است، از این رو کاربران ایرانی می‌توانند به دنبال استفاده از پلتفرم‌های جایگزین برای استیک کردن ارز بی ان بی باشند. برای استیک بایننس کوین در اتمیک ولت تنها کافیست توکن ‌های خریداری شده خود را به اتمیک انتقال دهید و سپس فرایند استیک را در آن نهایی کنید.

همچنین امکان استیک کردن توکن ‌های دیگری نیز در کیف پول اتمیک ولت با سود جذاب وجود دارد که برخی از مهم‌ترین آنها به شرح زیر است:

 • استیک اتم در اتمیک با سود سالانه ۲۲ یکی از جذاب‌ترین گزینه‌های استیک را برای شما در دسترس قرار می‌دهد.
 • استیک پالیگان در اتمیک با سود ۴/۲ درصدی در دسترس است.
 • استیک اتمیک والت توکن در اتمیک سود سالانه ۲۰ درصدی را برای شما به دنبال خواهد داشت.
 • استیک کاوا در اتمیک می‌تواند سود سالانه ۱۷ درصدی را برای شما به دنبال داشته باشد.

آیا استیک در اتمیک بهترین گزینه استیک است؟

اکثر شما برای خ این پرسش به این مقاله مراجعه کرده‌اید که آیا استیک در اتمیک بهترین گزینه برای استیکینگ ارز دیجیتال است یا اینکه گزینه‌های بهتر دیگری نیز پیش روی ما قرار دارد؟ اگر بخواهید به صورت کلی این این سوال را پاسخ دهید مسلماً پاسخ این سوال خیر خواهد بود زیرا گزینه‌های بسیار بهتری نیز نسبت به اتمیک والت وجود دارند که با استفاده از آنها می‌توان فرایند استیکینگ بهتری داشت. پلتفرم‌هایی مانند بایننس و یا برخی از صرافی‌های خارجی معتبر و شناخته شده در این باره می‌توانند گزینه‌هایی به مراتب بهتری باشند و سود بیشتری هم از فرایند استیکینگ در آنها به دست آید.

اما اگر بخواهیم برای تک به تک توکن‌ های مختلف به این سوال پاسخ دهیم شرایط کاملاً متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ممکن است استیک کردن ارز سولانا در اتمیک والت بهترین شرایط را برای شما به دنبال داشته باشد اما برای سایر توکن‌ ها این شرایط به این ترتیب نباشد. فرایندی که خود ما برای استیک کردن رمز ارزهای مختلف در دستور کار خود قرار داده‌ایم این است که چند پلتفرم معتبر و شناخته شده را در اختیار داریم و در نهایت توکنی که خریداری کرده‌ایم انتخاب می‌کنیم که کدام پلتفرم می‌تواند گزینه بهتری باشد. در چنین مواردی ممکن است در بسیاری از مواقع انتخاب ما اتمیک والت باشد و در مواقع دیگری سراغ سایر پلتفرم‌ها برویم.

استیک در اتمیک یا تراست والت؟

اتمیک والت و تراست والت دو کیف پول رایج و جذاب برای کاربران ایرانی است و خیلی از کاربران ایرانی در حال استفاده از مزیت ‌های این ۲ کیف پول نرم‌افزاری ارز دیجیتال هستند. همانطور که برای نگهداری از رمز ارزهای مختلف این دو کیف پول را با یکدیگر مقایسه کردیم بایستی یک مقایسه اجمالی برای استیکینگ در آنها نیز داشته باشیم. پاسخ سوال که استیک در اتمیک بهتر است یا تراست والت بسیار جالب است.

این سوال در مواقع مختلف پاسخ‌های متفاوتی دارد. به عنوان مثال اگر چند ماه پیش از ما می‌پرسیدید که استیک در اتمیک بهتر است یا تراست والت شاید اتمیک را گزینه بهتری معرفی می‌کردیم اما در حال حاضر با تغییراتی که در تراست والت به وجود آمده تراست والت می‌تواند گزینه بهتری برای استیک بسیاری از توکن‌ ها باشد.

حتی برای پاسخ دادن به این سوال هم بهتر از شما به صورت تخصصی و جداگانه توکن‌ های مختلف را با هم و مورد بررسی قرار دهید. ممکن است برای یک ارز دیجیتال استفاده از تراست والت گزینه بهتری برای شما باشد و برای دیگری اتمیک کیف پول ایده‌آل شما برای استیکینگ باشد.

کلام آخر

سعی کردیم تا صفر تا صد شرایط استیک در اتمیک والت را برای شما شرح دهیم و همچنین در این باره نکات بسیار مهمی را نیز با شما در میان گذاشتیم که استفاده از این نکات باعث می‌شود تا این روش سرمایه‌ گذاری برای شما به بهترین شکل ممکن درآید. با توجه به اینکه استیک کردن معمولاً یک روش سرمایه‌ گذاری طولانی مدت است و در کوتاه مدت نمی‌توانید روی آن حساب کنید بنابراین بهتر است حتماً قبل از هر اقدامی تمام شرایط و جوانب را در نظر بگیرید. اگر شما بتوانید بهترین پلتفرم و بهترین گزینه برای استیکینگ ارز دیجیتال خود را انتخاب کنید در نهایت امکان سودآوری قابل توجهی را نیز در دسترس خواهید داشت که این مهم می‌تواند یک اتفاق بسیار عالی برای شما باشد.

کاربرانی که علاقه به آموزش‌های بیشتر و حرفه‌ای‌تر برای سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال و استیک کردن دارند می‌توانند با شرکت در دوره ارز دیجیتال تمام اطلاعات لازم را در این باره در کانون بورس به دست آورند. همچنین کاربرانی هم که زمان کافی برای شرکت در دوره حضوری ارز دیجیتال را ندارند می‌توانند با خرید پکیج آموزش آنلاین ارز دیجیتال تمام نیازمندی‌های خود را در این باره در اختیار داشته باشند.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به شرایط استیک در اتمیک والت دارید و یا تجربه‌ای در فرایند استیکینگ در کیف پول اتمیک والت برای شما حاصل شده تجربیات و نظرات خود را با ما در بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید. بررسی دیدگاه‌های مختلف در فرایند استیک کردن باعث می‌شود تا شما هم بتوانید از نظرات دیگران استفاده کنید و در نهایت یک سرمایه‌ گذاری بهتر و جذاب‌تر برای خود رقم بزنید. همچنین اگر چالش ذهنی درباره شرایط و نحوه استیک در اتمیک والت در ذهن شما وجود دارد نیز می‌توانید آن را در بخش دیدگاه‌ها از ما بپرسید تا در اولین فرصت پاسخ چالش‌های شما را نیز ارائه کنیم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش پرداخت خود را انتخاب کنید

ارزش دوره ۱7٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱3/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: