لوگو کانون بورس

استیک در تراست والت راهنمای کامل | بیشترین سود استیک در تراست والت

استیک در تراست والت
شما در حال مطالعه مقاله ۱۲ از ۳۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

استیک در تراست والت یکی از روش‌های سرمایه ‌گذاری است که می‌تواند شرایط بسیار خوبی را برای کسانی به دنبال داشته باشد که به دنبال هولد ارز دیجیتال و سرمایه ‌گذاری طولانی مدت در این بازار هستند. حتماً می‌دانید که استیک ارز دیجیتال چیست و در این روش سرمایه ‌گذاری شما چگونه به سود می‌رسید و نحوه انتخاب بهترین ارز برای استیک را نیز بر طبق اصول و شرایط حاکم می‌دانید. اگر شما با تمام جزئیات لازم برای سرمایه ‌گذاری به روش استیک آشنا باشید تنها نیاز به یک پلتفرم معتبر و شناخته شده خواهید داشت تا با استفاده از این پلتفرم بتوانید سود حاصل از سرمایه ‌گذاری خود را کاملاً مطمئن افزایش دهید و چه پلتفرمی بهتر از تراست والت. البته سوال مهم اینجاست که استیک در تراست والت چگونه است و بیشترین سود استیک در تراست والت مربوط به کدام ارز دیجیتال خواهد بود که در این مقاله سعی داریم به بررسی کامل و جامع آن بپردازیم.

وقتی صحبت از استیک در تراست والت می‌شود و شما به دنبال انتخاب ترین سود استیک در تراست والت هستید دو دیدگاه مختلف در ذهن ما به وجود می‌آید که سعی داریم تا شما را در هر دوی این دیدگاه‌ها راهنمایی کنیم. یک دسته از افراد کسانی هستند که هنوز هیچ ارز دیجیتالی را برای استیک در تراست والت انتخاب نکرده‌اند و تنها در حال بررسی شرایط این کیف پول نرم‌افزاری برای انتخاب بهترین ارز با بیشترین سود استیک در آن هستند که این موضوع می‌تواند یک چالش بسیار بزرگ را به دنبال داشته باشد.

هرگونه اشتباهی در انتخاب ارز مناسب برای استیک در تراست والت و یا انجام عملیات اشتباه برای استیک کردن در این کیف پول می‌تواند سرمایه ‌گذاری شما را با چالش بسیار سنگینی روبرو سازد. این مقاله هم برای کسانی که با انتخاب یک رمز ارز مناسب به دنبال استیک کردن آن در یک پلتفرم معتبر مانند تراست والت هستند اطلاعات بسیار ارزنده‌ای دارد و هم برای کسانی که هنوز هیچ انتخابی در این باره نکرده و به دنبال انتخاب رمز ارزی با بیشترین سود استیک در تراست والت هستند اطلاعات فوق العاده ارزنده‌ای به دنبال خواهد داشت. با ما در کانون بورس برای رسیدن به این اطلاعات عالی همراه باشید.

استیک در تراست والت

خیلی نمی‌خواهیم وارد مقوله استیک و این روش سرمایه ‌گذاری شده و ماهیت آن را برای شما تشریح کنیم زیرا اگر در این مقاله قرار دارید احتمالاً در این باره اطلاعات کافی و کاملی دارید. البته در خلال مقاله و همراه با تشریح شرایط استیک در تراست والت سعی خواهیم کرد تا نکات بسیار مهم و ارزنده‌ای را درباره این روش سرمایه ‌گذاری با شما در میان بگذاریم تا شناخت شما نسبت به آن کامل‌تر شده و بتوانید یک سرمایه ‌گذاری مطمئن‌تر برای خود رقم بزنید. همانطور که می‌دانید برای اینکه بتوانید در فرایند استیکینگ در بازار ارز دیجیتال یک فرایند کامل و عالی داشته باشید بایستی چند پارامتر مختلف را در کنار یکدیگر قرار دهید.

دو پارامتر اصلی برای این روش سرمایه ‌گذاری که بتوانید بدون هیچگونه چالشی به سود مطمئن و عالی در آن برسید انتخاب بهترین ارز برای استیک و انتخاب یک پلتفرم معتبر و شناخته شده و با اطمینان بسیار بالا برای استیکینگ است. حالا شما دو روش پیش روی خود برای این روش سرمایه ‌گذاری دارید که همان دو دیدگاهی است که در مقدمه مقاله به آن پرداختیم.

در دیدگاه اول شما می‌توانید به دنبال خرید رمز ارزهای مورد نظر خود با بررسی‌ها و تحلیل‌های مختلف بروید که برای این منظور می‌توانید از تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استفاده کنید. سپس شما باید پلتفرمی را پیدا کنید که ارز دیجیتال شما را برای استیکینگ در دسترس قرار داده باشد و شما با ورود به استخر استیکینگ برای این روش سرمایه ‌گذاری نیز همراه با هولد کردن خود ادامه دهید. پایه و ماهیت اصلی این دیدگاه کاملاً منطقی و عالی است اما پاشنه آشیل آن می‌تواند انتخاب یک استخر استیکینگ کلاهبرداری و یا انتخاب یک پلتفرم ناشناخته و نامعتبر برای استیکینگ باشد.

دومین دیدگاه این است که شما به جای خرید یک ارز دیجیتال و انتخاب پلتفرم معتبر برای استیک کردن سراغ پلتفرم‌های معتبر رفته و تنها رمز ارزهایی را برای خرید در نظر بگیرید که در این پلتفرم‌ها امکان استیک کردن آنها وجود دارد که یکی از آنها نیز همین تراست والت است. در کیف پول تراست والت امکان استیک کردن رمز ارزها و توکن‌ های بسیار زیادی برای شما وجود دارد اما همه آنها کیفیت لازم را ندارند حتی اگر سود قابل توجهی را نیز در اختیار شما قرار دهند.

بسیار مهم است که شما در دیدگاه دوم قبل از اینکه دست به خرید رمز ارز مورد نظر برسانید تمام نکات مربوط به پلتفرم و پروژه توکن مورد نظر را بررسی کرده و بعد از تحلیل کامل آن را برای خرید و سرمایه ‌گذاری انتخاب کنید. در این مقاله در واقع ما تلاش می‌کنیم تا اولاً شرایط استیکینگ در تراست والت را برای شما تشریح کنیم و در ثانی با معرفی رمز ارزهایی که امکان استیک کردن آنها در این کیف پول وجود دارد و بررسی شرایط آنها، استیک در تراست والت را برای شما مانند یک نقشه کامل در دسترس قرار دهیم تا بتوانید برای این روش سرمایه ‌گذاری اقدام کنید.

استیک در تراست والت

آموزش استیک در تراست والت

در قدم اول لازم است تا آموزش استیک در تراست والت را برای شما ارائه کنیم تا شما شناخت کافی نسبت به شرایط استیکینگ در این کیف پول پیدا کنید. برای اینکه شما بتوانید هر کدام از توکن‌ های مورد نظر خود را که امکان استیک کردن آنها در تراست والت وجود دارد را در این کیف پول استیک کنید لازم است تا ۶ مرحله را سپری نمایید.

در قدم اول باید توکن مورد نظر خود را به کیف پول تراست والت انتقال دهید و همراه آن مقداری ترون یا تتر و یا هر رمز ارز دیگری که امکان پرداخت کارمزدها در داخل شبکه تراست والت به آن وجود دارد را نیز به داخل کیف پول خود انتقال دهید.

در قدم بعدی نوبت به انتخاب توکن مورد نظر از منوی کیف پول تراست والت می‌شود.

با انتخاب توکن مورد نظر از منوی کیف پول تراست والت اگر امکان استیک کردن آن وجود داشته باشد یک گزینه استیک را پیش روی خود خواهید دید که باید روی این گزینه کلیک کرده و وارد مرحله بعدی شوید.

در مرحله بعدی هم مقدار دارایی شما از توکن مورد نظر نشان داده می‌شود و هم جزئیات دقیق استیک را نیز مشاهده خواهید کرد که باید آنها را پر کنید. در درجه اول باید تعیین کنید که چه مقدار از دارایی‌های خود را قرار است استیک کنید و همچنین باید ولیدیتور مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایید که این ولیدیتورها به صورت لیست کشویی به شما نشان داده خواهند شد.

حالا نوبت به تایید نهایی استیک می‌رسد و سپس شما باید تراکنش حاصل از انتقال توکن‌ ها به حساب ولیدیتور را نیز تایید کنید تا مراحل استیک در تراست والت به پایان برسد.

با طی کردن نکات، مراحل استیک در این کیف پول به پایان خواهد رسید و شما می‌توانید منتظر بمانید تا در بازه زمانی مشخص به سود حاصل از این فرایند سرمایه ‌گذاری برسید. دقت داشته باشید که رسیدن به سود حداقلی از این فرایند نیاز به حداقل زمانی دارد که شما توکن‌ های خود را در حالت فریز باقی نگه دارید که این موضوع برای توکن‌ های مختلف و ولیدیتورهای مختلف با یکدیگر متفاوت است.

مقدار سود استیک در تراست والت

استیک در تراست والت اگر شما دو توکن ۱۰۰ دلاری دریافت کنید سود بیشتری به دست خواهید آورد یا اینکه ۲۰ توکن ۲ دلاری به دست آورید؟ سود اولی برای شما ۲۰۰ دلار خواهد بود و سود دومی برای شما ۴۰ دلار خواهد شد در حالی که درصد سود حاصل از استیک رمز ارز دومی برای شما بیشتر بوده است. متوجه نشدید ایرادی ندارد با مثال توضیح می‌دهیم.

فرض کنید شما که شما دو ارز دیجیتال را برای استیک در کیف پول تراست والت پیش روی خود دارید که اولی سود ۲۰ درصدی را در طول یک سال در اختیار شما قرار می‌دهد و دومی فقط ۱۰ درصد سود در دسترس شما قرار می‌دهد. در این شرایط در ظاهر توکن اول گزینه بهتری برای سرمایه ‌گذاری و استیکینگ است اما باید شرایط متفاوت دیگری را نیز لحاظ کنید تا این انتخاب برای شما ایده‌آل شود.

فرض می‌کنیم که توکن اول قیمت یک دلاری دارد و تارگت قیمتی آن نیز در نهایت در یک بازه زمانی یک ساله ۵ دلار است و شما می‌توانید با ۱۰۰۰ دلار ۱۰۰۰ توکن از این رمز ارز را خریداری کنید. توکن دوم ۵ دلار قیمت دارد و تارگت قیمتی آن در بازار نیز ۱۲۰ دلار در یک بازه زمانی یک ساله است. اگر شما همان سرمایه ۱۰۰۰ دلاری را در اختیار داشته باشید ۲۰۰ توکن از رمز ارز دوم با قیمت ۵ دلار را خریداری خواهید کرد و در اختیار دارید.

رسیدن به سود ۲۰ درصدی برای توکن اول باعث می‌شود تا شما ۲۰۰ توکن با قیمت ۵ دلار به دست آورید که ارزش آن ۱۰۰۰ دلار خواهد شد. رسیدن به سود ۱۰ درصدی برای توکن دوم باعث می‌شود تا شما ۲۰ توکن به ارزش ۱۲۰ دلار در اختیار داشته باشید که ارزش آن ۲۴۰۰ دلار خواهد شد. به همین راحتی سود حاصل از این فرایند سرمایه ‌گذاری برای توکن دوم برای شما بیشتر شد و اگر شما توکن اول را انتخاب می‌کردید با زیان بسیار زیادی روبرو می‌شدید و این به دلیل ناشیانه عمل کردن شما و نداشتن اطلاعات و آگاهی‌های لازم درباره بهترین شرایط استیکینگ در تراست والت بوده است.

بهترین ارز برای استیک در تراست والت

برای انتخاب بهترین ارز برای استیک در تراست والت شما باید گزینه‌ها و شرایط مختلفی را در نظر بگیرید تا به این دیدگاه برسید. اما به جای اینکه بیشتر از این شعار بدهیم بیایید با هم به صورت کاملاً کاربردی شرایط انتخاب بهترین ارز برای استیک در تراس والت را با هم مورد بررسی قرار دهیم و مراحل آن را مو به مو با هم انجام دهیم. برای این منظور شما می‌توانید طبق مراحل زیر اقدام نمایید.

در قدم اول تمام رمز ارزهایی که امکان استیکینگ آنها در تراست والت وجود دارد را لیست کنید که در بند بعدی ما این کار را برای شما انجام دادیم.

حالا نوبت به ارزیابی تمام این توکن‌ ها بر اساس فاکتورهای مهم تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال می‌رسد. در این مرحله شما باید توکن‌ های خوب و جذاب و آینده‌دار را از توکن‌ های ضعیف و با احتمال از بین رفتن را از یکدیگر جدا کنید تا سرمایه ‌گذاری شما تحت تاثیر هیچگونه چالشی قرار نگیرد. انتخاب توکن‌ های مناسب و آینده‌دار باید بر اساس تمام فاکتورهای موثر در تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال صورت پذیرد.

در قدم بعدی نوبت به این می‌رسد تا شما پتانسیل سودآوری توکن‌ های باقیمانده از مرحله قبلی را ارزیابی کنید. برای این منظور هم می‌توانید سراغ تکنیک‌های تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بروید و با بررسی نمودار رمز ارزهای موجود به این نتیجه برسید که هدف قیمتی آنها چه خواهد بود. به عنوان مثال یکی از اهداف قیمتی محتمل برای تمام توکن‌ ها سقف تاریخی قیمت آنها در گذشته است که احتمال رسیدن به این قیمت دوباره برای تمام توکن‌ ها وجود دارد. البته شما می‌توانید از سایر ابزارها مانند ابزار فیبوناچی نیز برای تعیین تارگت‌های قیمتی توکن‌ های مختلف در تایم فریم‌های بالا استفاده کنید.

حالا از میان توکن‌ های باقیمانده شما باید بهترین گزینه با بیشترین پتانسیل سودآوری و بیشترین سود در استیکینگ تراست والت را انتخاب نمایید. اگر بیش از یک توکن در این بررسی باقی ماند شما می‌توانید به سادگی و با جمع کردن سود حاصل از رسیدن به تارگت مورد نظر و استیک در تراست والت و مقایسه اعداد به دست آمده گزینه ایده‌آل را انتخاب کنید.

چه ارزهایی در تراست والت استیک میشوند

برای اینکه بتوانید بهترین ارز با بیشترین سود استیک در تراست والت را انتخاب کنید ابتدا باید توکن‌ هایی که امکان استیک کردن آنها در این کیف پول وجود دارد را بشناسید. البته برای اینکه در نهایت بهترین ارز با بیشترین سود استیک در تراست والت را انتخاب کنید علاوه بر بررسی میزان سود حاصل از فرایند استیکینگ بایستی، سود حاصل از یک سرمایه ‌گذاری دراز مدت را نیز در توکن‌ های مورد نظر خود مورد بررسی قرار دهید تا یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای شوید. با در نظر گرفتن تمام نکاتی که در بند قبلی به آنها اشاره کردیم شناخت توکن‌ های مختلف قابل استیک در تراست والت مراحل این روش سرمایه ‌گذاری برای شما ساده‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهد شد. در حال حاضر امکان استیک کردن توکن‌ های زیر در کیف پول تراست والت برای کاربران وجود دارد.

توکن سود استیک توکن سود استیک
SUI ۵.۶ % ADA ۴.۳۴ %
NEAR ۷.۷۶ % DOT ۱۵.۴ %
STRD ۶.۶۶ % SOL ۶.۵ %
KSM ۱۴.۷۳ % EVMOS ۳۸.۱۴ %
STARS ۲۷.۸۴ % ATOM ۱۸.۷۵ %
CRO ۸.۴۱ % KAVA ۱۶.۴۱ %
INJ ۱۴.۵ % LUNC ۱۵ %
OSMO ۱۱.۹۲ % XTZ ۶.۰۲ %
TRX ۵.۰۶ % BNB ۳.۳۲ %

سود استیک ترون در تراست والت

سود استیک ترون در تراست والت در حال حاضر حدود ۵ درصد است. البته دقت داشته باشید که ترون قیمت بسیار پایینی دارد و انتظار داریم که در آینده تحت تاثیر توکن سوزی و همچنین افزایش مارکت کپ بازار ارز دیجیتال شاهد افزایش قیمت قابل توجهی رمز ارز باشیم که در این صورت حتی همین سود ۵ درصدی هم می‌تواند بسیار ارزنده و جذاب باشد. کسانی که به دنبال استیک کردن ترون هستند می‌توانند علاوه بر شرایط کیف پول تراست والت به دنبال بررسی شرایط استیک در اتمیک والت هم باشند و در صورتی که اتمیک والت سود بیشتری برای استیک کردن ترون در اختیار آنها قرار داد، ترون‌های خود را به اتمیک انتقال دهند.

سود استیک کاوا در تراست والت

ارز دیجیتال کاوا یکی دیگر از رمز ارزهایی است که پتانسیل بسیار بالایی در بازار داشته و سودآوری آن در آینده می‌تواند قابل توجه باشد. در کیف پول تراس والت با استیک کردن کاوا می‌توانید به سود حدود ۱۶.۴ برسید که این مقدار سود انگیزه‌های ما را برای خرید کاوا و سرمایه ‌گذاری بر روی این توکن به مقدار قابل توجهی افزایش داده است. البته شما باید شرایط کاوا را با شرایط سایر رمز ارزهای قابل استیک در تراست والت بررسی نمایید تا در نهایت اگر کاوا را انتخاب می کنید بهترین گزینه برای شما باشد.

آموزش استیک در تراست والت

 استیک لونا کلاسیک در تراست والت

یکی دیگر از رمز ارزهایی که استیک کردن آن در کیف پول تراست والت می‌تواند سود بسیار خوبی را برای کاربران رقم بزند ارز دیجیتال لونا کلاسیک است. در حال حاضر اگر توکن‌ های لونا کلاسیک را در این کیف پول استیک کنید می‌توانید به سود سالانه حدود ۱۵ درصدی برسید که این سود سالانه با جمع شدن با مقدار نوسان حاصل از لونا کلاسیک می‌تواند یک سرمایه ‌گذاری فوق‌العاده جذاب و ایده‌آل باشد. البته شما لازم است تا شرایط خود لونا کلاسیک را نیز مورد بررسی قرار دهید تا مناسب بودن انتخاب آن برای سرمایه ‌گذاری و خرید را در نظر بگیرید. تنها در این صورت است که سود حاصل از استیک این ارز دیجیتال برای شما جذاب خواهد شد.

استیک اتم در تراست والت

یکی از بهترین رمز ارزهای قابل استیک در کیف پول تراست والت که سود خوبی هم دارد رمز ارز اتم است که پتانسیل بسیار بالایی داشته و امنیت سرمایه ‌گذاری قابل توجهی را نیز می‌توانیم برای آن در نظر بگیریم. در حال حاضر با استیک اتم در تراس والت می‌توانید به سود قابل توجه ۱۸.۷ درصدی در هر سال برسید که می‌تواند سود فوق العاده جذابی برای سرمایه ‌گذاری بر روی ارز دیجیتال کازماس باشد و با اضافه کردن سود حاصل از نوسان این ارز دیجیتال در بازه های زمانی طولانی مدت می‌تواند یک سرمایه ‌گذاری فوق‌العاده جذاب را برای کاربر رقم بزند.

استیک سولانا در تراست والت

استیک سولانا در تراست والت نیز یکی از استیک‌های بسیار عالی برای شما است که می‌تواند سود خوبی را برای شما به دنبال داشته باشد. البته در نظر داشته باشید که در حال حاضر حتی پلتفرم‌های داخلی هم امکان استیک کردن سولانا را برای شما فراهم کردند و شما برای استیک کردن این ارز دیجیتال گزینه‌های بسیار زیادی را در دسترس خود قرار دارید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال استیک سولانا هستید حتماً شرایط موجود در تمام پلتفرم‌های معتبر در دسترس را مورد بررسی قرار داده و در نهایت بهترین گزینه را برای خود برگزینید.

 استیک لونا کلاسیک در تراست والت

سود استیک EVMOS در تراست والت

EVMOS رمز ارزی است که اگر شما آن را در کیف پول تراست والت استیک کنید می‌توانید به سود سالانه جذاب و خیره کننده ۳۸ درصدی در طول یک بازه زمانی یک ساله برسید که سود بسیار زیادی است. البته لازم به توضیح است که این توکن در حال حاضر با قیمت بسیار پایینی در بازار در حال معامله است و حتماً باید شما شرایط آن را مورد بررسی قرار دهید تا مبادا در یک بازه زمانی طولانی مدت علاوه بر اینکه هیچ سودی از استیک به دست نیاورید حتی دارایی‌های خود را به واسطه کاهش ارزش این توکن در بازار نیز از دست بدهید.

امنیت استیک در تراست والت

وقتی صحبت از امنیت استیک در تراست والت می‌کنیم در واقع باید فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیریم و برای تمام این فاکتورها و معیارها پاسخ منطقی ارائه کنیم. اگر در این موضوع خیلی ریز نشویم و جزئیات مسئله را در نظر نگیریم تراست والت یک پلتفرم بسیار معتبر و عالی برای استیک معرفی خواهد شد و شما بدون هیچ گونه دغدغه‌ای می‌توانید فرایند استیکینگ را در این کیف پول نرم‌افزاری ارز دیجیتال انجام دهید. اما موضوع به این سادگی‌ها هم نیست و ممکن است تحت تاثیر فاکتورهای مختلف شرایط بدی نیز برای شما در این فرایند سرمایه ‌گذاری به وجود آید.

وقتی وارد بخش استیکینگ در تراست والت می‌شوید برای استیک کردن هر کدام از توکن‌ هایی که در بالا به معرفی آنها پرداختیم ولیدیتورهای مختلفی در دسترس شما قرار دارند. تمام نگرانی ما از بابت امنیت استیک در تراست والت همین انتخاب ولیدیتور مناسب است که اگر شما در این باره به خوبی عمل نکنید ممکن است بعد از یک بازه زمانی طولانی مدت فقط توکن‌ های خود را در اختیار داشته و هیچ گونه سودی به شما نرسد. بنابراین هرچند خود کیف پول تراست والت ایمن است اما تمام ولیدیتورهای تعریف شده در این کیف پول امن نیستند و شما حتماً باید دست روی گزینه‌های مطمئن بگذارید تا هیچگونه چالشی سرمایه ‌گذاری شما را تهدید نکند.

علاوه بر این بخشی دیگر از ناامن بودن استیک کردن در این کیف پول به اشتباهات رایج کاربران برمی‌گردد. هرچند استیک کردن در تراست والت چندان پیچیده نیست اما با هر بار آپدیت شدن آن شاهد تغییراتی در این باره هستیم و اگر شما در این باره دقت کافی را نداشته باشید ممکن است با یک اشتباه ن‌های خود را برای بازی‌های زمانی طولانی مدت آن هم بدون هیچگونه سودی فریز کنید. نکاتی مانند در اختیار داشتن توکن کافی برای پرداخت کارمزدها و مواردی از این دست از جمله نکاتی هستند که حتماً باید به آنها اهمیت دهید.

آیا تراست والت بهترین پلتفرم استیک است؟

سوال بسیار مهمی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شده باشد این است که آیا تراست والت بهترین پلتفرم برای استیکینگ است و سایر پلتفرم‌های موجود و معتبر شرایط خوبی در این باره دارند یا خیر؟ بیایید در این باره کاملاً واقع بینانه و به دور از هیچ گونه تعصبی صحبت کنیم تا اگر به دنبال یک سرمایه ‌گذاری مطمئن با پتانسیل سود بسیار بالا هستیم بهترین شرایط برای ما ایجاد شود. اگر بخواهیم لیست پلتفرم‌های موجود برای استیکینگ را از نظر اعتبار و اطمینان رتبه بندی کنیم مسلماً پلتفرم تراست والت در یکی از گزینه‌های رده بالا قرار خواهد گرفت و حتی می‌تواند در این رتبه‌بندی در بین ۵ پلتفرم معتبر قرار بگیرد. با این دیدگاه به راحتی می‌توان به این نتیجه رسید که تراست والت از نظر اعتبار و اطمینان می‌تواند گزینه فوق العاده‌ای برای استیکینگ باشد و استیک ارز دیجیتال در تراس والت شرایط خوبی را برای ما از نظر امنیت به وجود خواهد آورد.

اگر بخواهیم پلتفرم‌های موجود برای استیک را از نظر میزان سوددهی رتبه‌بندی کنیم تراست والت در جمع رتبه‌های خیلی بالا قرار نخواهد گرفت و در این باره استخرهای استخراجی هستند که سود فوق العاده زیادی را در دسترس کاربران قرار می‌دهند. حتی استیک کردن توکن‌ ها در پلتفرم صرافی‌های غیرمتمرکز هم سود بالاتری نسبت به استیک آنها در تراست والت برای شما به دنبال خواهد داشت و از این نظر تراست والت بهترین گزینه برای استیک نیست.

اگر بخواهیم شرایط کلی تراست والت را برای استیکینگ برای کاربران ایرانی مورد بررسی قرار دهیم، به این نتیجه خواهیم رسید که با توجه به تعداد توکن‌ های تعریف شده در این پلتفرم و امنیت آن و همچنین سودی که از استیکینگ به دست می‌آید و البته عدم تحریم کاربران ایرانی، این کیف پول یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاربران ایرانی خواهد بود تا توکن‌ های خود را در آن استیک کرده و به سود مناسب برسند. پس برای کاربران ایرانی بله تراست والت می‌تواند یک گزینه بسیار عالی باشد.

حتما بخوانید: استیک در اتمیک والت

استیک در تراست یا اتمیک والت؟

یکی از رقبای اصلی تراست والت برای استیکینگ برای کاربران ایرانی کیف پول نرم‌افزاری دیگری با نام اتمیک والت است که در یک مقاله به صورت کامل به بررسی شرایط استیک در اتمیک والت پرداختیم. فرایند استیک در کیف پول اتمیک والت نیز دقیقاً مشابه با تراست والت است و شما در یک رفتار کاملاً مشابه می‌توانید در آن کیف پول نیز توکن‌ های خود را استیک کنید. اگر بخواهیم مقایسه‌ای میان شرایط استیک و میزان سود حاصل از استیک در تراست والت و اتمیک والت داشته باشیم  موضوع در بازه‌های زمانی مختلف پاسخ‌های متفاوتی دارد.

در همین شرایط کنونی که در آن قرار داریم و در حال نگارش این مقاله هستیم تعداد توکن‌ های بسیار زیادی را می‌توان در تراست والت استیک کرد و سود حاصل از استیک بسیاری از توکن‌ ها نیز در این کیف پول بیشتر از اتمیک والت است. اما در گذشته این چنین نبوده و ممکن است در آینده نیز شرایط کاملاً تغییر کرده و شرایط اتمیک بهتر شود.

با توجه به این دو نکته توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال انتخاب بهترین پلتفرم از میان دو کیف پول تراست والت و اتمیک والت برای استیک کردن توکن‌ های خود هستید، میزان سود حاصل از استیک را در هر دو مورد بررسی قرار داده و هر کدام که شرایط بهتری برای توکن مورد نظر شما داشت آن را انتخاب کنید. زیرا از نظر امنیت هر دو کیف پول شرایط خوبی دارند و خیلی نمی‌توانیم از این بابت چالش بزرگی را برای سرمایه ‌گذاری شما در نظر بگیریم.

 استیک لونا کلاسیک در تراست والت

کلام آخر

درباره شرایط استیک در تراست والت صحبت کردیم و بهترین ارز با بیشترین سود استیک در تراست والت را نیز برای شما ارزیابی نمودیم تا اگر به دنبال استفاده از این روش سرمایه ‌گذاری در تراست والت هستید بتوانید بهترین شرایط را برای خود به وجود آورید. اکنون در انتهای مقاله شما هم شرایط استیک در این کیف پول را می‌دانید و هم می‌دانید که بهترین ارز با بیشترین سود استیک در تراست والت کدام است و می‌توانید در این باره یک تصمیم کاملاً منطقی برای خود بگیرید. همچنین دوباره باید یادآوری کنیم که  روش سرمایه ‌گذاری جزئیات مختلفی دارد و صرف اینکه یک توکن میزان سودآوری بالایی داشته باشد نمی‌تواند بهترین ارز برای استیک در تراست والت برای شما باشد. حتما سایر فاکتورهای موثر بر استیکینگ را نیز در نظر بگیرید تا در نهایت سود حاصل از این روش سرمایه ‌گذاری برای شما ایده‌آل و مطمئن شود.

کاربرانی که علاقمند به آموزش‌های بیشتر درباره روش‌های مختلف سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال هستند می‌توانند با شرکت در دوره آموزش ارز دیجیتال در کانون بورس به تمام جزئیات لازم در این باره دست پیدا کنند. در این دوره علاوه بر آموزش‌های حرفه‌ای لازم برای سرمایه ‌گذاری در بازار رمز ارزها تجربیات اساتید ما استاد مهدیار حاجی علی و استاد حمیدرضا ویلایی را نیز در اختیار خواهید داشت و می‌توانید با این تجربیات مانند یک فرد حرفه‌ای سرمایه ‌گذاری خود را از همان روز اول در بازار کریپتو کارنسی آغاز کنید. همچنین دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال نیز برای کاربرانی که فرصت کافی برای شرکت در دوره‌های حضوری ندارند نیز فراهم آمده تا این دسته از عزیزان نیز بتوانند به اطلاعات کامل و کافی برای سرمایه ‌گذاری در این بازار دست پیدا کنند.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر تجربه یا دیدگاه و یا نظری درباره شرایط استیک در تراست والت دارید و یا قبلاً در این کیف پول مراحل استیک را انجام داده و نکته‌ای در ذهن شما باقی مانده آنها را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید. تبادل نظرات درباره شرایط استیکینگ در این کیف پول می‌تواند هم فرصت های معاملاتی بهتری را به خود شما معرفی کند و هم اینکه شرایط بهتری را برای کل معامله‌گران در بازارهای مالی و سرمایه ‌گذاری در ایران فراهم آورد.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

2 پاسخ

  1. یه مقاله ی کاملا حرفه ای با پایان باز و نویسنده بدین وسیله ضرر و زبان احتمالی در صورت خرید و استیک ارزی بخصوص را از خودش سلب نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: