لوگو کانون بورس

بیت کوین بخریم یا آلتکوین | بهترین آلتکوین ها برای خرید

بیت کوین بخریم یا آلتکوین
شما در حال مطالعه مقاله ۱۴ از ۳۴ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بیت کوین بخریم یا آلت کوین کدام یک می‌تواند سرمایه‌ گذاری بهتری برای ما باشد؟ وقتی صحبت از سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال می‌شود همه ما به دنبال بیشترین میزان سود البته با کمترین میزان ریسک‌ها هستیم. اما از آنجایی که میزان ریسک و پتانسیل سودآوری معمولاً در تناقض با یکدیگر قرار می‌گیرند و ما نمی‌توانیم هر دوی این موارد را در ایده‌آل‌ترین شرایط ممکن داشته باشیم پس باید انتخاب کنیم که قرار است ریسک بیشتری به سرمایه‌های خود وارد ساخته و به دنبال سودهای بالاتر باشیم و یا اینکه سودهای کمتر با ریسک معقول‌تر را انتخاب کنیم؟ سرمایه‌گذاران گذشته که در میان این دو تناقض انتخاب کرده‌اند چه بلایی سرشان آمده و در حال حاضر در کجای سرمایه‌ گذاری خود قرار دارند؟ آیا راه حلی وجود دارد که ما بتوانیم از همه شرایط در ایده آل‌ترین وضعیت استفاده کنیم و یا اینکه مجبور به یک انتخاب بسیار بد خواهیم شد؟

دو سال دیگر را تصور کنید که شما با خرید بیت کوین به یک سود تضمین شده ۲۰۰ درصدی رسیده‌اید و از این بابت خوشحال هستید اما وقتی مشاهده می‌کنید که افرادی در همین بازه زمانی به سودهای چند هزار درصدی رسیده‌اند احتمالاً سرافکنده خواهید شد و کمی هم ناراحت. آن سوی این سکه این است که شما روی یک آلت کوین سرمایه‌ گذاری کرده باشید و در پاسخ به سوال بیت کوین بخریم یا آلت کوین گزینه دوم را انتخاب کرده باشید و تمام سرمایه‌های شما به دلیل ریسک بالا از بین رفته باشد. نه تنها نتوانسته‌اید سود تضمین شده بیت کوین را به دست آورید بلکه حتی به جهت انتخاب یک آلتکوین اشتباه تمام دارایی خود را از دست رفته می‌بینید.

اینجاست که اهمیت شناخته اصول سرمایه‌ گذاری و انتخاب بهترین روش سرمایه‌ گذاری در ایران خود را نشان می‌دهد. با توجه به اینکه هر اشتباهی در این انتخاب می‌تواند در یک بازه زمانی طولانی مدت تبدیل به یک چالش بزرگ شود پس توصیه می‌کنیم حتماً این مقاله را تا انتها با ما همراه باشید و درباره تک تک نکاتی که با شما در میان می‌گذاریم به خوبی فکر کنید. در پایان این مقاله شما باید تصمیم بگیرید که سرمایه خود را به سمت خرید بیت کوین پیش می برید و یا اینکه سرمایه‌ گذاری بر روی یک یا چند آلت کوین را در سبد سرمایه‌ گذاری خود قرار می‌دهید.

بیت کوین بخریم یا آلتکوین

بیت کوین بخریم یا آلت کوین این سوال یک سوال بسیار ساده نیست و پشت آن پر از نکات مختلف سرمایه‌ گذاری است که شما باید آنها را مد نظر قرار دهید. ممکن است شما همین ابتدا پاسخ دهید که چرا باید بین بیت کوین و آلت کوین یکی را انتخاب کنیم و چرا نباید هم بیت کوین بخریم و هم آلت کوین، اما حتی این روش سرمایه‌ گذاری هم با چالش‌های خاص خود روبرو است و گاهی اوقات این انتخاب هم ممکن است شرایط را برای شما پیچیده‌تر کند.

واقعیت این است که در حال حاضر بسیاری از آلت کوین ها به شدت شبیه به بیت کوین هستند و حتی می‌توانیم در بررسی پتانسیل سودآوری و میزان ریسک سرمایه‌ گذاری بر روی آنها شرایط را مشابه با بیت کوین در نظر بگیریم. ارز دیجیتال کاردانو قرار است در آینده چقدر به شما سود بدهد و آیا سرمایه‌ گذاری بر روی کاردانو ریسک خیلی بالایی دارد؟ انتظار شما از پتانسیل سودآوری ارز دیجیتال اتریوم چقدر است و آیا به نظر شما اتریوم در آینده از بین خواهد رفت؟

اگر این نکات را درباره بسیاری از آلت کوین ها مانند بایننس کوین، ریپل، ترون، اتریوم کلاسیک، مونرو و خیلی دیگر از آلت کوین های موجود در بازار مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم به این نتیجه می‌رسیم که آنها هم قرار نیست پتانسیل سودآوری خیلی قابل توجهی برای ما ایجاد نمایند. پس وقتی این سوال برای ما مطرح می‌شود که بیت کوین بخریم یا آلت کوین در واقع ذهن ما به این سمت رفته که سرمایه‌های خود را به سمت یک سرمایه‌ گذاری مطمئن با ریسک پایین اما با سود کم سوق دهیم و یا اینکه تصمیم بگیریم آلت کوین هایی را برای سرمایه‌ گذاری انتخاب کنیم که پتانسیل سودآوری فوق العاده جذابی دارند و حتی ممکن است در یک بازه زمانی ۲ ساله ما را تبدیل به ثروتمندترین افراد جامعه نمایند یا اینکه سراغ بیت کوین یا آلت کوین هایی با ریسک سرمایه‌ گذاری بسیار پایین اما پتانسیل سودآوری کم یا متوسط برویم. برای پاسخ این سوال است که ما در این مقاله با شما همراه شده‌ایم وگرنه خیلی ساده است که ما بخواهیم بخشی از سرمایه‌های خود را برای خرید بیت کوین اختصاص داده و بخشی از آن را برای خرید اتریوم یا کاردانو و حتی ترون در نظر بگیریم.

بیت کوین بخریم یا آلتکوین

تفاوت سرمایه گذاری روی بیت کوین و آلتکوین

اگر شما آلت کوینی را پیدا کردید که ریسک سرمایه‌ گذاری کمی دارد اما پتانسیل قابل توجهی از نظر میزان سودآوری در آینده در آن وجود دارد گل فینال جام جهانی را زده‌اید. آلت کوین هایی که ریسک سرمایه‌ گذاری پایینی داشته باشند و در کنار آن پتانسیل سودآوری قابل توجهی را برای ما ایجاد نمایند می‌توانند شانس بزرگ ما برای رسیدن به سودهای بسیار زیاد آن هم با ریسک متوسط و یا پایین باشند. اما دقت کنید که تعداد این آلت کوین ها خیلی زیاد نیست و برای پیدا کردن آنها باید تحلیل و بررسی قابل توجهی بر روی رمز ارزهای موجود در بازار داشته باشید. در این مقاله سعی می‌کنیم تا در این باره نیز به شما کمک کنیم تا بتوانید آلت کوین هایی را پیدا کنید که در لیست رمز ارزهایی با پتانسیل سودآوری بسیار بالا قرار می‌گیرند اما ریسک سرمایه‌ گذاری کمی دارند.

اما برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم که بیت کوین بخریم یا آلت کوین ابتدا باید تفاوت‌های سرمایه‌ گذاری بر روی بیت کوین و آلتکوین ها را با هم مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. بسیار مهم است که قبل از هر چیزی ما بدانیم که قرار است بین چه شرایطی یکی را انتخاب کنیم و در نهایت نتیجه و تاثیر این انتخاب در آینده برای ما چه خواهد شد. شاید اصلاً ریسک رفتن سراغ آلت کوین های خطرناک منطقی نباشد و خرید بیت کوین گزینه بهتری باشد و یا اصلاً حتی حداکثر میزان سودآوری بیت کوین هم چندان قابل توجه نباشد و بهتر باشد سراغ آلت کوین ها برویم.

بازده سرمایه گذاری

بیت کوین بخریم یا آلتکویناولین تفاوت در سرمایه‌ گذاری بر روی بیت کوین و آلت کوین ها که اتفاقاً تاثیر بسیار زیادی روی انتخاب ما دارد بازده سرمایه‌ گذاری بر روی آنها است. بازه سرمایه‌ گذاری اهمیت بسیار زیادی برای پاسخ پرسش بیت کوین بخریم یا آلت کوین دارد و حتماً باید در این باره تامل قابل توجهی داشته باشید. بیت کوین در حال حاضر در بازار با قیمت‌های حدود ۳۰ هزار دلار برای هر واحد در حال خرید و فروش است. به نظر شما تارگت قیمتی بیت کوین در یک بازه زمانی یک یا دو ساله چقدر است؟

بیت کوین ۳۰ ۱۰۰ هزار دلاری ارزش دارایی کاربران امروز خود را به ۱۰ برابر افزایش خواهد داد و بیت کوین یک میلیون دلاری می‌تواند ارزش دارایی کاربران را در صورتی که امروز بیت کوین بخرند به حدود ۳۳ برابر افزایش دهد. جذاب‌ترین و بالاترین قیمت‌های مد نظر برای بیت کوین هم در نهایت می‌توانند این میزان سود را برای شما ایجاد کنند که البته رسیدن به آنها به این راحتی‌ها هم نیست و پیش بینی رسیدن قیمت بیت کوین به این اعداد آن هم در یک بازه زمانی یکی دو ساله حتی می‌تواند دور از ذهن هم باشد.

اما در طرف مقابل آلت کوینی مانند ارز دیجیتال شیبا را در ذهن بیاورید که حتی با یک تکان کوچک می‌تواند ارزش دارایی کاربران خود را به صدها برابر افزایش دهد. دوج کوین، پپه، فایل کوین، بیبی دوج آلت کوین های این چنینی را در نظر بگیرید که با سقف تاریخی خود فاصله بسیار زیادی دارد و از آن گذشته پتانسیل سودآوری قابل توجهی را نسبت به بیت کوین برای ما ایجاد می‌کنند. پس در واقع وقتی ما سوال می‌پرسیم که بیت کوین بخریم یا آلت کوین در  تصمیم گیری بین این موضوع هستیم که به دنبال یک سرمایه‌ گذاری برویم که حداکثر میزان سودآوری آن می‌تواند ۱۰۰۰ درصد باشد و یا سراغ سرمایه‌ گذاری برویم که حداقل سود ناشی از آن ۱۰۰۰ درصد است و حداکثر می توان در آن به سودهای چند میلیون برابری رسید. به همین دلیل است که این انتخاب بسیار پیچیده می‌شود.

ریسک سرمایه گذاری

دومین گزینه‌ای که در تفاوت میان سرمایه‌ گذاری بر روی بیت کوین و آلت کوین ها خود را بارز می‌کند ریسک سرمایه‌ گذاری است. وقتی صحبت از ریسک سرمایه گذاری می‌کنیم در واقع مقصود ما این است که خرید ارز دیجیتالی مانند پپه ممکن است باعث از بین رفتن تمام و کمال سرمایه‌های شما شده و بعد از یک بازه زمانی طولانی مدت علاوه بر اینکه هیچ سودی برای شما به دنبال نمی‌آورد بلکه باعث از بین رفتن آنها نیز می‌شود.

البته در این بین آلت کوین هایی هم وجود دارند که ریسک سرمایه‌ گذاری کمتری دارند اما خودتان هم می‌دانید که پتانسیل سودآوری آنها نیز بسیار کمتر است و عملاً از نظر پتانسیل سودآوری تفاوت‌های خیلی زیادی با بیت کوین ندارند. پس ما باید راه حلی را پیدا کنیم که هم بتوانیم ریسک سرمایه‌ گذاری خود را به حداقل میزان ممکن برسانیم و هم از پتانسیل بالای آلت کوین های جذاب هم در سرمایه‌ گذاری خود استفاده کنیم.

مقدار پول

اما مورد سومی هم وجود دارد که باعث می‌شود تا ما بتوانیم انتخاب ساده‌تری میان بیت کوین و آلت کوین داشته باشیم و پاسخ سوال بیت کوین بخریم یا آلت کوین برای ما ساده‌تر باشد. بله درست متوجه شدید مقدار پول ما که قرار است از آن برای سرمایه‌ گذاری استفاده کنیم، نقش تعیین کننده‌ای در انتخاب ما میان بیت کوین و آلت کوین خواهد داشت و در این مقاله قرار است برای اینکه بتوانیم یک راهنمایی جذاب و عالی برای شما داشته باشیم مقدار پول را نیز در این تصمیم‌گیری دخیل خواهیم کرد.

همه ما که با پول کم و چه با پول زیاد به دنبال انتخاب روش‌هایی برای سرمایه‌ گذاری هستیم که در آینده رشد قابل توجهی برای سرمایه‌های ما ایجاد کند و بتواند شرایطی را به وجود آورد که ما به استقلال مالی رسیده و حتی نیاز به کار کردن برای رسیدن به پول را هم نداشته باشیم. البته این موضوع ایده آل ما برای سرمایه‌ گذاری است و ممکن است در راه رسیدن به آن بتوانیم بهترین شرایط را برای خود ایجاد کنیم و به همین دلیل است که در تصمیم گیری میان خرید بیت کوین و آلت کوین این گزینه نیز اهمیت پیدا می‌کند.

با پول کم بیت کوین بخریم یا آلتکوین

در اولین راهنمایی برای انتخاب میان بیت کوین و آلت کوین ها باید درباره همین مقدار پول صحبت کنیم. فرض کنید که شما ۱۰۰ میلیارد تومان پول در اختیار دارید و به دنبال یک سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال هستید و تصمیم می‌گیرید که بیت کوین بخرید. اگر بیت کوین در یک بازه زمانی ۲ ساله به قیمت ۲۰۰ هزار دلار برسد ارزش دارایی‌های شما نزدیک به ۷ برابر خواهد شد و ۷ برابر شدن برای یک سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومانی بسیار جذاب است. آن هم در یک بازه زمانی یکی دو ساله. اما وقتی شما فقط ۱۰ میلیون تومان سرمایه در اختیار داشته باشید تکلیف مشخص است اصلاً ۷۰ میلیون تومان عددی نیست که ما بخواهیم روی آن حساب کنیم.

سرمایه‌ گذاری با پول کم در بورس و یا انتخاب بهترین روش سرمایه‌ گذاری با ۱۰ میلیون تومان یا بهترین روش سرمایه‌ گذاری با ۱۰۰ میلیون تومان نیاز به یک بررسی کامل و جامع دارد و شما باید تمام گزینه‌های پیش روی خود را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. اتفاقاً به نظر ما سرمایه‌ گذاری با پول کم بسیار سخت‌تر از سرمایه‌ گذاری با پول زیاد است زیرا کسانی که پول زیادی در اختیار دارند حتی اگر از میان تمام روش‌هایی که برای سرمایه‌ گذاری انتخاب می‌کنند، یکی دو گزینه درست هم داشته باشند به شرایط ایده‌آلی خواهند رسید و می‌توانند به یک پول خوب و جذاب در بازی‌های زمانی طولانی مدت دست یابند.

وقتی صحبت از پول کم برای سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال می‌شود دیدگاه ما به سمت آلت کوین ها می‌رود. البته اینکه چقدر از پولمان را به آلت کوین ها اختصاص بدهیم و چقدر برای خرید بیت کوین و یا آلت کوین هایی با ریسک سرمایه‌ گذاری کم در نظر بگیریم هم دقیقاً به مقدار سرمایه بستگی دارد. اگر شما سرمایه‌ای در اختیار دارید که ۷ یا ۱۰ برابر شدن هم در یک بازه زمانی ۲ ساله برای شما جذاب نیست اصلاً رفتن سراغ بیت کوین و آلت کوین هایی با ریسک پایین برای شما منطقی نخواهد بود.

البته منظور ما این نیست که به همان مقدار سرمایه کم در دسترس خود آتش بزنید و آن را صرف خرید رمز ارزهای بسیار ناشناخته نمایید اما بهتر است اگر چنین سرمایه‌ای در اختیار دارید بسیار بسیار هوشمندانه‌تر عمل کنید. حتماً درباره سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال آموزش ببینید و سعی کنید تا انتخاب توکن‌های مختلف آن هم دروازه‌های زمانی میان مدت کم کم رشد قابل توجهی را برای سرمایه خود ایجاد نمایید.

با پول زیاد بیت کوین بخریم یا آلتکوین

نقشه چینی و پلن نویسی برای کسانی که پول زیادی در اختیار دارند در فرایند انتخاب میان بیت کوین و آلت کوین بسیار ساده‌تر است. خیلی نمی‌خواهیم سر این دسته از افراد را درد بیاوریم و وقتی شما پول زیادی برای سرمایه‌ گذاری دارید بهتر است درصد قابل توجه آن را برای خرید بیت کوین اختصاص داده و بخشی از سرمایه‌های خود را نیز برای خرید آلتکوین ها در نظر بگیرید.

اینکه چه فرمولاسیونی را برای این انتخاب در نظر بگیرید به میزان ریسک پذیری شما در بازار بستگی دارد و اینکه چقدر اهل ریسک بالاتر هستید. اگر ریسک پذیری خیلی بالایی در فرایند سرمایه‌ گذاری خود در بازار ارز دیجیتال نداریم می‌توانید با فرمول زیر سبد خود را در بازار بچینید:

  • ۷۰ درصد سرمایه‌ گذاری بر روی بیت کوین
  • ۲۰ درصد سرمایه‌ گذاری بر روی آلت کوین هایی با ریسک متوسط
  • ۱۰ درصد سرمایه‌ گذاری بر روی آلت کوین هایی با ریسک بالا اما در شرایط معقول

حالا بسته به اینکه میزان ریسک پذیری شما در بازار چقدر باشد می‌توانید این درصدها را کمی جابجا کنید. می‌توانید ۱۰ درصد از سرمایه‌ گذاری بر روی بیت کوین کم کرده و به سرمایه‌ گذاری برای آلت کوین هایی با ریسک متوسط اضافه کنید و یا اینکه به هر یک از دو گزینه بعدی ۵ درصد اضافه نمایید. حتی اگر ریسک پذیری خیلی بالایی دارید می‌توانید سرمایه‌های خود را بر روی بیت کوین به ۵۰ درصد برسانید و ۲۰ درصد اضافه شده را میان دو گزینه بعدی تقسیم کنید. اما یه می‌کنیم که اگر سرمایه خیلی زیادی در اختیار دارید میزان سرمایه اختصاص یافته برای آلت کوین های با ریسک بسیار بالا را از ۱۵ درصد بیشتر نکنید و حتی اگر شده در همین ۱۰ درصد باقی نگه دارید.

با توجه به اینکه آلت کوین هایی با ریسک بسیار بالا معمولاً پتانسیل سودآوری قابل توجهی دارند و حتی می‌توانند سرمایه‌های بسیار کم را نیز با رشد‌های فضایی افزایش دهند اختصاص دادن سرمایه‌های خیلی زیاد بر روی آنها توجیه قابل توجهی ندارد و یک اشتباه اقتصادی محسوب می‌شود.

بهترین آلتکوین برای خرید

بهترین آلتکوین ها برای خرید

حالا نوبت به این رسیده که بررسی کنیم که بهترین آلت کوین ها برای خرید کدام‌ها هستند و اگر قرار باشد در فرایند انتخاب خود میان اینکه بیت کوین بخریم یا آلت کوین به سمت آلتکوین ها هم برویم کدام یکی را انتخاب کنیم؟ با توجه به اینکه ما عادت داریم در کانون بورس همه چیز را طبق اصول پیش ببریم بنابراین انتخاب بهترین آلت کوین ها برای خرید را نیز باید طبق اصول پیش ببریم. برای این منظور توصیه ما این است که آلت کوین ها را به سه دسته تقسیم کنید و انتخاب خود را بر اساس این تقسیم بندی انجام دهید.

دسته اول آلت کوین هایی هستند که ریسک سرمایه‌ گذاری خیلی زیادی ندارند و تقریباً پتانسیل سودآوری هم نزدیک به بیت کوین و کمی بیشتر از آن است. کاردانو، اتریوم ، ترون، بایننس کوین ، ریپل، پالیگان و مواردی از این دست در این دسته قرار می‌گیرند و ی‌توانید بخشی از سرمایه‌های خود را برای خرید این دسته‌بندی اختصاص دهید.

دسته دوم آلت کوین هایی هستند که ریسک سرمایه‌ گذاری متوسطی دارند و پتانسیل سودآوری بر روی آنها نیز بیشتر از گزینه‌های قبلی است. دقت کنید که هر چقدر پتانسیل سودآوری افزایش پیدا می‌کند ریسک سرمایه‌ گذاری نیز بیشتر می‌شود و شما باید در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید. در دسته دوم از آلت کوین ها رمز ارزهای بسیار زیادی قرار می‌گیرند و انتخاب میان آنها بسیار پیچیده می‌شود. از ارز دیجیتال مانا و سندباکس در ارزهای دیجیتال حوزه متاورس گرفته تا فایل کوین که در ارزهای دیجیتال حوزه وب ۳ قرار دارد، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. البته گزینه‌های بسیار مختلفی در این بسته‌بندی قرار دارند که شما باید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید تا در نهایت سرمایه‌ گذاری شما در بهترین شرایط ممکن قرار بگیرد.

دسته سوم از آلت کوین ها آنهایی هستند که ریسک سرمایه‌ گذاری فضایی و در کنار آن پتانسیل سودآوری فضایی هم دارند. شیبا، پپه، بیبی دوج و رمز ارزهای این چنینی که تعداد آنها در بازار ارز دیجیتال بسیار بسیار زیاد است و هر روز هم به تعداد آنها اضافه می‌شود از جمله توکن‌هایی هستند که می‌توانند پتانسیل سودآوری فوق العاده زیادی را برای شما ایجاد کنند اما در عوض ریسک سرمایه‌ گذاری شما را نیز به میزان قابل توجهی افزایش خواهند داد.

بهترین آلتکوین برای خرید

برای طولانی مدت بیت کوین بخریم یا آلتکوین

وقتی صحبت از سرمایه‌ گذاری طولانی مدت در بازار ارز دیجیتال می‌شود شدت بررسی و ارزیابی شما بر روی انتخاب باید بیشتر باشد و حتماً باید سراغ گزینه‌هایی بروید که شرایط بهتری را برای شما ایجاد می‌کنند. البته روش‌های مدیریت سرمایه مدرنی وجود دارند که با استفاده از آنها شما می‌توانید در سرمایه‌ گذاری طولانی مدت شرایطی را برای خود به وجود آورید که بالاترین میزان سود را به دست آورید.

برای سرمایه‌ گذاری طولانی مدت شما باید دقیقاً بر اساس مقدار دارایی خود دست به اقدام میان انتخاب میان بیت کوین و آلت کوین ها بزنید. با توجه به اینکه در سرمایه‌ گذاری‌های طولانی معمولاً اهداف سرمایه‌ گذاری بسیار بیشتر هستند و ما به دنبال رسیدن به سودهای بسیار هیجانی هستیم از این رو در سبد سرمایه‌ گذاری خود باید شرایطی را ایجاد کنیم که امکان رسیدن به سودهای مورد نظر برای ما به وجود آید.

بیت کوین برای طولانی مدت و آلتکوین برای نوسان گیری

یک دیدگاه در میان بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال رایج شده و آن هم این است که کسانی که به دنبال سرمایه‌ گذاری طولانی مدت هستند بهتر از سراغ بیت کوین و یا آلت کوین هایی با ریسک سرمایه‌ گذاری بسیار کم بروند و کسانی که به دنبال نوسان‌گیری در ارز دیجیتال می‌باشند بهتر است سراغ آلت کوین هایی بروند که حتی در بازارهای زمانی کوتاه مدت و میان مدت هم می‌توانند سود قابل توجهی را ایجاد کنند.

در این بین آلت کوین هایی هم وجود دارند که انتخاب آنها می‌تواند شرایط بهتری را برای شما ایجاد کند و در کنار یک ریسک معقول میزان سود قابل توجهی را نیز در اختیار شما قرار دهد. آلت کوین هایی مانند سولانا با قیمت‌هایی که در حال حاضر در حال معامله است و یا فایل کوین و موارد این چنینی که شما باید درباره آنها مطالعات زیادی داشته باشید چنین شرایطی دارند و انتخاب آنها می‌تواند در کنار اینکه ریسک سرمایه‌ گذاری شما را به میزان زیادی کاهش می‌دهد پتانسیل سودآوری قابل توجهی را برای سبد سرمایه شما ایجاد نماید.

بهترین آلتکوین برای خرید

جمع بندی

آموزش ارز دیجیتال یکی از بهترین و مهم‌ترین اقدامات شما است تا بتوانید در فرایند سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال و انتخاب اینکه بیت کوین بخریم یا آلت کوین شرایط بهتری را برای شما ایجاد کند. اگر شما با دانش تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال آشنا باشید و از این روش‌های تحلیلی برای بررسی شرایط رمز ارزهای مختلف استفاده کنید شانس بیشتری برای سودآوری در این بازار خواهید داشت و احتمالاً می‌توانید حتی با سرمایه‌های کم نیز رشد قابل توجهی برای دارایی‌های خود ایجاد کنید. برای کسانی هم که فرصت کافی برای شرکت در دوره‌های حضوری آموزش ارز دیجیتال ندارند امکان استفاده از دوره آنلاین آموزش ارز دیجیتال در موسسات آموزشی مانند کانون بورس وجود دارد و شما می‌توانید از این فرصت برای بالاتر بردن تسلط خود در فرایند سرمایه‌ گذاری در این بازار استفاده نمایید.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به انتخاب میان آلتکوین و یا بیت کوین دارید آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید و یا اگر تجربه‌ای در این باره به دست آورده‌اید تجربیات خود را با سایر کاربران در میان بگذارید، تا در نهایت امکان یک سرمایه‌ گذاری ایده‌آل برای تمام کاربران ایرانی به وجود آید.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: