لوگو کانون بورس

بهترین ارز برای استیک | بیشترین سود استیک ارز دیجیتال

بهترین ارز برای استیک | بیشترین سود استیک ارز دیجیتال
شما در حال مطالعه مقاله ۹ از ۳۲ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین ارز برای استیک کدام است و چگونه می‌توانیم بیشترین سود استیک ارز دیجیتال را به دست آوریم؟ حتماً می‌دانید که استیک ارز دیجیتال چیست و  روش سرمایه‌ گذاری چقدر می‌تواند برای شما جذاب باشد. همانطور که می‌دانید روش‌های سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال بسیار زیاد هستند و شما می‌توانید بسته به میزان سرمایه‌ای که در اختیار دارید، از تنوع مختلفی از این روش‌ها استفاده کرده و یا در صورت داشتن سرمایه‌هایی که هم سراغ یکی از آنها بروید. در این بین برخی از روش‌های سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال وجود دارند که در کنار سایر روش‌ها به راحتی می‌توانید از آنها نیز استفاده کنید. به عنوان مثال همین روش استیک کردن در واقع یک روش سرمایه‌ گذاری لایه دوم است که شما همراه با خرید ارز دیجیتال می‌توانید از این روش سرمایه‌ گذاری نیز برای رسیدن به سودهای بالا استفاده کنید.

وقتی صحبت از بهترین ارز برای استیک می‌شود و قرار است شما بیشترین سود استیک ارز دیجیتال را به دست آورید باید نکات بسیار مهمی را در نظر گرفته و در نهایت بر اساس تمام فاکتورهایی که پیش روی شما قرار می‌گیرد سراغ گزینه‌های مناسب بروید. اینکه صرفاً شما این روش سرمایه‌ گذاری را انتخاب کنید و یکی از توکن‌های توسعه یافته برای این روش سرمایه‌ گذاری را برای خرید در نظر بگیرید نمی‌تواند یک روش سرمایه‌ گذاری ایده آل و جذاب برای شما باشد و برای این منظور لازم است تا نکات و موارد مختلفی را در نظر بگیرید.

در طول سال‌های گذشته بسیاری از کاربران به دلیل نداشتن آگاهی‌های لازم نسبت به انواع روش‌های مختلف سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال، بیشتر به دنبال استفاده از یک یا چند روش محدود رفته‌اند و به همین دلیل است که آنها نمی‌توانند از بسیاری از پتانسیل‌های بازار رمزارزها به نفع خود استفاده کنند. گاهی اوقات داشتن یک خبر خوب می‌تواند حتی باعث افزایش قابل توجه سود حاصل از سرمایه‌ گذاری شما در بازار شود و بتوانید با یک روش با ریسک بسیار کمتر سود به مراتب بیشتری برای خود به دست آورید.

در یک مقاله جامع و کامل برای شما شرح دادیم که استیک ارز دیجیتال چیست و چگونه می‌توانیم برای این روش سرمایه‌ گذاری اقدام کنیم. حالا نوبت به این رسیده تا درباره بهترین ارز برای استیک با شما صحبت کنیم و سعی داریم تا در ادامه مقاله قبلی در این مقاله شما را هرچه بیشتر با این روش سرمایه‌ گذاری آشنا کنیم. در هر صورت برای موفقیت در بازارهای مالی لازم است تا شما اطلاعات کاربردی لازم را داشته باشید و اگر به این اطلاعات نرسید عملاً نمی‌توانید تبدیل به یک معامله‌گر موفق شوید. درست در زمانی که شما هیچ دیدی نسبت به بسیاری از روش‌های سرمایه‌ گذاری ندارید افرادی هستند که با کمترین میزان ریسک سودهای بسیار کلانی به دست می‌آورند و شما هم می‌توانید از جمله این افراد باشید. اگر به هر دلیلی برای انتخاب بهترین ارز برای استیک با بیشترین سود در این روش سرمایه‌ گذاری، با چالش روبرو هستید این مقاله را هرگز از دست ندهید.

بهترین ارز برای استیک

بهترین ارز برای استیک کدام است؟ فرض کنیم که شما به صورت نسبی نسبت به این روش سرمایه‌ گذاری را دارید و می‌دانید که قرار است در این فرایند سرمایه‌ گذاری چه سودی به شما برسد. با همان درکی که در شرایط کنونی نسبت به فرایند سرمایه‌ گذاری از طریق استیکینگ دارید به نظر شما بیشترین سود استیک ارز دیجیتال چگونه در دسترس شما قرار خواهد گرفت و با چه روشی می‌توانید بهترین توکن موجود برای استیکینگ را انتخاب کنید؟

جالب است که وقتی این پرسش را از بسیاری از کاربران می پرسیم آنها بر این عقیده هستند که برای انتخاب بهترین ارز برای استیک تنها کافیست پلتفرم‌های معتبر را باز کرده و گزینه‌ای را انتخاب کنند که بیشترین سود حاصل را در اختیار آنها قرار می‌دهد. این روش انتخاب برای بهترین توکن برای فرایند استیکینگ خیلی ساده است و شما تنها کافیست پلتفرم‌های معتبر و سایت‌های معتبر استیک را باز کرده و یک ارزیابی کامل میان گزینه‌های موجود در آنها داشته باشید. اگر همه افراد بخواهند از این روش برای استیکینگ در بازار ارز دیجیتال استفاده نمایند سود حاصل از استیکینگ برای همه آنها مشخص و ثابت خواهد بود و تنها میزان دارایی موجود است که می‌تواند تفاوت اصلی در این سود را رقم بزند.

اما ما به شما می‌گوییم که انتخاب بهترین ارز برای استیک به هیچ وجه به این سادگی‌ها نیست و شما باید تمام جوانب لازم را در نظر بگیرید و در نهایت گزینه‌ای را انتخاب کنید که همه چیز برای شما ایده آل باشد. واقعیت این است که برای انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ لازم است تا نکات مختلفی را در نظر بگیرید و بر اساس پارامترها و معیارهای مختلف گزینه نهایی را انتخاب کنید. همه ما به دنبال رسیدن به سود بیشتر در بازار ارز دیجیتال هستیم و از این رو تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نه‌هایی را برای سرمایه‌ گذاری انتخاب نماییم که در یک بازه زمانی ۲ ساله سود خوبی را به ما اعطا نمایند.

فرض کنید که شما ارز دیجیتالی را برای استیک انتخاب کرده‌اید که در پلتفرم مورد نظر شما سود ۲۰ درصدی را نیز در دسترس قرار می‌دهد. سود ۲۰ درصدی در طول یک بازی زمانی یک ساله برای استیکینگ می‌تواند سود مناسبی باشد اما آیا به نظر شما رسیدن به یک سود ۲۰ درصدی در یک بازه زمانی یک ساله در فرایند سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال می‌تواند سود خوبی باشد؟ نرخ تورم ایران در حال حاضر بسیار بیشتر از این حرف‌ها است و اگر شما یک سود ۲۰ درصدی داشته باشید حتی نمی‌توانید ارزش اولیه دارایی‌های خود را حفظ کنید. با این حساب باید به این درک رسیده باشید که اصل از فرایند سرمایه‌ گذاری به روش استیکینگ به تنهایی نمی‌تواند یک سرمایه‌ گذاری ایده آل و جذاب را در بازار ارز دیجیتال برای شما رقم بزند.

دقیقاً به همین دلیل است که انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ با بیشترین میزان سود به چالش بر می‌خورد و شما حتماً باید در این باره فاکتورها و شرایط مختلفی را در نظر بگیرید. البته با توجه به نکاتی که درباره نحوه محاسبه سود استیکینگ با شما در میان گذاشتیم همه شما می‌دانید که سود حاصل از این فرایند سرمایه‌ گذاری با توجه به اینکه در نهایت توکن‌های جایزه با توجه به همان ارز دیجیتال استیک شده به دست شما می‌رسد با این حساب شما می‌توانید در انتهای این فرایند سرمایه‌ گذاری به رشد قابل توجهی رسیده و سود حاصل از دریافت آنها نیز می‌تواند به شدت قابل توجه باشد.

در ادامه سعی می‌کنیم تا نکات حرفه‌ای‌تر و دقیق‌تری را درباره انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ با شما در میان بگذاریم تا بتوانید از این پس مانند یک فرد حرفه‌ای به دنبال انتخاب بهترین توکن برای این منظور بروید.

بهترین ارز برای استیک | بیشترین سود استیک ارز دیجیتال

بیشترین سود استیک ارز دیجیتال

بهترین ارز برای استیک رمز ارزی نیست که بیشترین سود استیک ارز دیجیتال در پلتفرم‌های مختلف برای آن در نظر گرفته شده باشد. وقتی شما دنبال بیشترین سود از فرایند استیکینگ هستید در واقع هدف اصلی شما رسیدن به بیشترین سود از فرایند سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال است و استفاده از استیکینگ تنها به این بهانه است که شما سود بیشتری به دست آورید.

اگر به صورت کلی نگاهی به پلتفرم‌های مختلف و معتبر ارائه دهنده خدمات استیکینگ در بازار ارز دیجیتال بیندازید معمولاً سودهای حدود ۲۰ تا ۲۵ درصدی برای هر سال ترین سودی است که آنها بابت فرایند استیکینگ توکن‌های مختلف پرداخت می‌کنند. البته این میزان سود برای بسیاری از توکن‌ها در حد ۵ درصد هم هست و قرار نیست تمام توکن‌ها را بتوانید با سود ۲۰ تا ۲۵ درصدی استیک کنید.

با این حساب هرچند سود حاصل از فرایند استیکینگ یک سود تضمین شده است اما در نهایت شما در حداکثر شرایط ممکن می‌توانید به یک سود ۲۰ تا ۲۵ درصدی در یک بازه زمانی یک ساله از تعداد توکن‌های خود برسید. اما نکته بسیار مهم اینجاست که با اتخاذ چند تصمیم بسیار مهم و جذاب شما می‌توانید حتی با استیک کردن توکن‌هایی که سود حاصل از استیک کردن آنها بسیار کمتر از این مقدار است به  بیشتری برسید و بتوانید یک سرمایه‌ گذاری به مراتب بهتر و موفق‌تر برای خود رقم بزنید.

فرض کنید که شما توکنی را برای استیک کردن انتخاب کرده‌اید که سود سالانه تضمین شده برای آن ۵ درصد است اما خود توکن مورد نظر افزایش نرخ چند هزار درصدی روبرو شده و ارزش دارایی‌های شما از فرایند سرمایه‌ گذاری بر روی آن چند هزار برابر شده است. با این تفاسیر اگر شما توکن‌های جایزه خود را دریافت کنید در واقع در حال دریافت رمز ارزهایی هستید که ارزش بسیار زیادی دارند و دریافت آنها صدها برابر می‌تواند سود بیشتری از فرایند استیکینگ در اختیار شما قرار بدهد نسبت به شرایطی که شما توکنی را انتخاب می‌کردید که سود تضمین شده آن ۲۵ درصد بود اما، نوسان قیمتی توکن انتخاب شده خیلی بالا نبود.

نحوه انتخاب بهترین ارز برای استیک

نحوه انتخاب بهترین ارز برای استیک نوبت به بررسی شرایط و معیارهای انتخاب بهترین ارز برای استیک می رسد. دوباره باید تاکید کنیم که هدف ما در این مقاله این نیست که شما را به سمت انتخاب یک توکن برای رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال به صورت تضمین شده بکشانیم. هدف ما در این مقاله این است که در نهایت شرایطی را به وجود آوریم که شما بتوانید در کل فرایند سرمایه‌ گذاری خود که استیکینگ هم یکی از مراحل آن است بیشترین میزان سود را به دست آورید. برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید نیاز است تا یک مثال بسیار ساده را با شما مرور کنیم.

فرض کنید که خرید بیت کوین و سرمایه‌ گذاری بر روی بهترین ارز دیجیتال جهان در یک بازه زمانی یک ساله قرار باشد سود ۴۰۰ درصدی را در دسترس شما قرار دهد. در واقع اگر شما تمام دارایی‌های خود را برای خرید بیت کوین در نظر بگیرید و این ارز دیجیتال را خریداری کنید با این فرضیه شما می‌توانید منتظر رسیدن به سود ۴۰۰ درصدی باشید و ارزش دارایی‌های خود را به بیش از ۴ برابر افزایش دهید. اما اگر به جای خرید بیت کوین سراغ خرید یک توکن مناسب برای استیک کردن رفته که در نهایت بتوانید از فرایند استیک به سود تضمین شده ۲۰ درصدی برسید کدام گزینه را انتخاب خواهید کرد؟ مسلماً پاسخ همه شما به این سوال این است که به دنبال خرید بیت کوین خواهید رفت و ترجیح می‌دهید که سرمایه‌ گذاری خود را روی بیت کوین انجام دهید تا منتظر یک سود ۴ برابری از آن باشید.

با این حساب اگر ما این فرضیه را در نظر بگیریم در نهایت اگر به دنبال استفاده از استیکینگ در بازار ارز دیجیتال هستیم باید شرایطی را برای خود فراهم آوریم که حداقل بیشتر از این ۴۰۰ سود کنیم. از آنجایی که هیچ کدام از پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات استیکینگ هم سود ۴۰۰ درصدی را برای ن‌های مختلف در طول یک بازه زمانی یک ساله در نظر نمی‌گیرند عملاً اتکا کردن به سود حاصل از استیکینگ به هیچ وجه نمی‌تواند یک سرمایه‌ گذاری مطمئن و جذاب را برای شما رقم بزند.

حالا تکلیف چیست و چگونه توکنی را انتخاب کنیم که بتوانیم در نهایت در یک بازه زمانی طولانی مدت یک یا دو ساله بیشترین میزان سود را از آن به دست آورده و یک سرمایه‌ گذاری جذاب و ایده آل را برای خود رقم بزنیم؟ در طول این مقاله و با معرفی معیارهای انتخاب بهترین توکن برای استیکینگ به دنبال این هستیم که چنین نتیجه‌ای را برای شما رقم بزنیم. اتفاقی که می‌تواند در یک بازه زمانی یک یا دو ساله ارزش دارایی‌های شما را در بازار ارز دیجیتال چند صد برابر نماید.

میزان سود حاصل از استیک

اولین معیاری که برای انتخاب بهترین ارز برای استیک باید به آن اشاره داشته باشیم همان پیش فرض ذهنی اکثر کاربران درباره این روش سرمایه‌ گذاری است. همه افراد در نگاه اول یک پلتفرم معتبر مانند کیف پول تراست ولت و یا اتمیک ولت را باز کرده و میزان سود حاصل از استیک کردن توکن‌های مختلف را در آن مشاهده می‌کنند. به عنوان مثال سود حاصل از استیکینگ توکن اتمیک در کیف پول اتمیک ولت در حدود ۲۰ درصد است ولی سود حاصل از استیک ارز سولانا در همین کیف پول در حدود ۵ تا ۸ درصد است.

با این حساب مطمئناً استیکینگ توکن اتمیک می‌تواند سود بیشتری را در یک بازه زمانی یک ساله یا دو ساله در اختیار سرمایه‌گذار ما قرار دهد اما موضوع به این سادگی‌ها هم نیست. در واقع بهتر است که این دید روی شرایط استیکینگ در بازار ارز دیجیتال به عنوان یک دید اولیه برای شما در نظر گرفته شود و بهتر است سایر شرایط لازم برای انتخاب بهترین ارز برای استیک را نیز در نظر بگیرید تا در نهایت انتخاب شما بهترین گزینه باشد.

البته برای اینکه مفهوم این موضوع را بهتر درک کنید همین حالا بهتر است از خود بپرسید که چرا انتخاب سولانا ممکن است انتخاب بهتری برای استیکینگ در کیف پول اتمیک ولت باشد در حالی که سود یک ساله سولانا حدود یک چهارم سود یک ساله توکن اتمیک است؟ بله درست حدس زدید همین حالا هم ۴ توکن سولانا قیمت به مراتب بیشتری نسبت به ۲۰ توکن اتمیک دارند و اگر شما در یک فرایند سرمایه‌ گذاری ۴ توکن سولانا دریافت کنید به مراتب می‌توانید سود بیشتری نسبت به زمان دریافت ۲۰ توکن اتمیک به دست آورید.

اگر این موضوع را درک نمی‌کنید به این دلیل است که شما هنوز دید مناسب نسبت به پرداخت توکن جایزه در فرایند استیکینگ ندارید. در فرایند استیکینگ سود حاصل در نهایت با همان توکن استیک شده به شما تعلق خواهد گرفت. به این معنا که اگر شما سولانا استیک کرده باشید و سود حاصل از استیکینگ شما ۵ درصد باشد در نهایت این ۵ درصد با همین توکن سولانا به شما پرداخت خواهد شد. در این وضعیت اگر شما ۲۰ توکن سولانا را برای یک بازه زمانی یک ساله استیک کرده باشید در انتهای این دوره استیکینگ ۵ درصد از این ۲۰ توکن یعنی یک توکن سولانا به شما جایزه داده خواهد شد. حالا در انتهای این بازه زمانی قیمت سولانا هر چقدر که باشد شما می‌توانید به راحتی سود حاصل از فرایند استیکینگ را برای خود اندازه‌گیری کنید.

دقیقاً به همین دلیل است که وقتی درباره بیشترین سود از فرایند استیک کردن رمز ارزها صحبت می‌کنیم کار کمی پیچیده می‌شود. در واقع شما در این فرایند باید تمام شرایط و جوانب را در نظر بگیرید و در نهایت تعیین کنید که استیک کدام توکن می‌تواند سود بیشتری در اختیار شما قرار دهد. لب کلام این بند این است که تنها با این شرط که یک توکن در فرایند استیکینگ سود ۲۰ درصدی داشته باشد به این معنا نیست که در نهایت سود حاصل از استیکینگ آن بیشتر از سود استیک کردن توکنی باشد که سود تضمین شده آن ۵ درصد است. امیدواریم که توانسته باشیم منظور خود را به شما برسانیم و شما به این درک برسید که قرار است در فرایند استیکینگ چه اتفاقی برای سرمایه‌های شما رخ دهد. البته اگر هم متوجه نشدید هیچ چالشی وجود ندارد و نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید تا در این باره بیشتر برای شما صحبت کنیم تا به درک کاملی از این فرایند سرمایه‌ گذاری برسید و بتوانید یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای‌تر در بازار باشید.

استیک ارز سولانا

پتانسیل سودآوری رمز ارز در دراز مدت

یکی دیگر از معیارهای مهم انتخاب بهترین ارز برای استیک بررسی پتانسیل سودآوری رمز ارز مورد نظر است. برای رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال معیارها و موارد مختلفی را باید در نظر بگیرید تا در نهایت بتوانید یک سرمایه ‌گذاری فوق‌العاده ایده آل در این بازار از این طریق برای خود رقم بزنید. پتانسیل سودآوری رمز ارز در دراز مدت از آن دسته از معیارهایی است که می‌تواند بیشترین میزان تاثیرگذاری بر روی سود نهایی شما از این روش سرمایه ‌گذاری داشته باشد.

پتانسیل سودآوری یک ارز دیجیتال در دراز مدت به این معنا است که توکن مورد نظر شما جدای از بحث سود حاصل از استیکینگ به خودی خود نیز با توجه به پتانسیلی که دارد بتواند سود قابل ملاحظه‌ای را برای سرمایه‌گذاران در بازار ارز دیجیتال رقم بزند. واقعیت این است که اگر به دنبال یک سرمایه ‌گذاری مطمئن و ایده‌آل در بازار ارز دیجیتال هستید حتماً باید پتانسیل سودآوری توکن مورد نظر خود را اولویت اصلی خود قرار داده و سپس به دنبال بهینه‌سازی سود بروید.

بیایید با هم یک مقایسه‌ای میان دو ارز دیجیتالی داشته باشیم که یکی سود بالاتری در دراز مدت دارد و دیگری درصد سود حاصل از استیک کردن آن به مراتب بیشتر است. در حال حاضر بیشترین سود حاصل از فرایند استیک در پلتفرم‌های مختلف در حدود ۳۰ درصد است. وقتی سود حاصل از استیک یک توکن ۳۰ درصد است به این معنا است که اگر شما یک سال دارایی‌های خود را در آن نگه داشته و استیک کنید می‌توانید به سود ۳۰ درصدی برسید. حالا برای اینکه بتوانیم مقایسه دقیقی در این باره داشته باشیم لازم است تا دو ارز دیجیتال کاملاً واقعی را در نظر بگیریم و مقایسه خود را به سمت آن ببریم.

برای این منظور دو ارز دیجیتال سولانا و اتم رو با هم مقایسه می‌کنیم که امکان استیک کردن هر دوی آنها در کیف پول تراست والت برای کاربران ایرانی به راحتی در دسترس است. در کیف پول تراست ولت با استیک کردن توکن‌ های اتم خود می‌توانید به سود حدود ۲۰ درصدی برسید در حالی که سود حاصل از استیک کردن سولانا در این کیف پول در حدود ۶ درصد است. برای بررسی پتانسیل سودآوری این دو ارز دیجیتال قیمت فعلی آنها را با سقف قیمتی آنها در گذشته مقایسه می‌کنیم تا ببینیم این دو توکن در نهایت می‌توانند چقدر برای ما سودآوری داشته باشند.

ارز دیجیتال سولانا در حال حاضر با قیمت حدود ۲۵ دلاری در بازار در حال معامله است و سقف قیمتی این توکن در بازار نیز ۲۶۰ دلار بوده است. این موضوع نشان می‌دهد که اگر قیمت سولانا به همان سقف تاریخی خود برسد انتظار داریم تا سرمایه کاربران خود را به کمی بیش از ۱۰ برابر افزایش دهد و سود حاصل از سرمایه ‌گذاری بر روی سولانا کمی بیش از هزار درصد خواهد بود. البته دقت داشته باشید که این میزان سود به صورت متوسط در نظر گرفته شده و سولانا می‌تواند قیمت‌های بیشتری را نیز در بازار شاهد باشد و شاهد سودآوری بالاتری را نیز برای سولانا باشیم.

ارز دیجیتال اتم در بازار در حال حاضر با قیمت حدود ۹ دلاری در حال معامله است و سقف قیمتی این توکن در بازار نیز در حدود ۴۴ دلار بوده است. با همان فرضی که برای سولانا داشتیم ارز دیجیتال اتم می‌تواند سود ۵ برابری را برای سرمایه‌گذاران فعلی خود در صورت رسیدن به سقف تاریخی رقم بزند.

حالا بیایید شرایط این توکن را با استیک کردن آنها در بازار و بر اساس سود حاصل از استیک و همچنین فرضی که برای پتانسیل سودآوری آنها در دراز مدت داشتیم مقایسه کنیم.

توکن اتم با توجه به بررسی که در بالا داشتیم می‌تواند سود حدود ۵۰۰ درصدی را برای سرمایه‌گذاران خود رقم بزند و قیمت آن از ۹ دلار به ۴۵ دلار افزایش پیدا کند. با فرض اینکه شما ۲۰۰۰ دلار صرف خرید اتم کرده باشید، می‌توانید ۲۲۲ توکن اتم را خریداری کنید که در صورت افزایش قیمت آن به ۴۵ دلار مقدار دارایی شما به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. با توجه به اینکه سود حاصل از استیک اتم در کیف پول تراست والت حدود ۲۰ درصد است، ۲۰ درصد از ۲۲۲ توکن را نیز به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد. با توجه به قیمت ۴۵ دلاری که برای این ارز دیجیتال در نظر گرفتیم شما حدود ۴۵ توکن جایزه دریافت خواهید کرد که در مجموع می‌تواند ارزش ۲۰۰۰ دلاری را برای شما به ارمغان آورد. بنابراین در نهایت سود حاصل از نوسان قیمت اتم و استیک آن در بازار ارز دیجیتال به ۱۲ هزار دلار برای ۲۰۰۰ دلار سرمایه اولیه شما خواهد رسید.

حالا نوبت به بررسی شرایط سرمایه ‌گذاری بر روی سولانا می‌رسد. اگر شما ۲۰۰۰ دلار برای خرید سولانا در حال حاضر در نظر بگیرید می‌توانید ۸۰ توکن سولانا را خریداری کنید که با رسیدن قیمت سولانا به ۲۶۰ دلار ارزش دارایی‌های شما به حدود ۲۱ هزار دلار افزایش پیدا خواهد کرد. با توجه به صعود ۶ درصدی که برای سولانا در فرایند استیک در نظر گرفتیم حدود ۱۲۰۰ دلار نیز در یک بازه زمانی یک ساله سود حاصل از استیکینگ سولانا برای شما خواهد بود. در مجموع دارایی شما از سرمایه ‌گذاری بر روی سولانا به حدود ۲۲ هزار دلار خواهد رسید.

در این مثال ما سود حاصل از استیک کردن دو ارز دیجیتال را با هم مقایسه کردیم که یکی سود ۶ درصدی را به صورت تضمین شده در اختیار ما قرار می‌داد و دیگری سود حدود ۲۰ درصدی را به صورت تضمین شده در اختیار ما قرار می‌داد. ملاحظه کردید که با اضافه شدن پتانسیل سودآوری رمز ارزها تفاوت‌های بسیار زیادی در فرایند سرمایه ‌گذاری بر روی آنها رقم خورد و به همین دلیل است که انتخاب بهترین ارز برای استیک به این راحتی ها نیست و شما باید و موارد و آیتم‌های مختلفی را در نظر بگیرید. اگر شما بتوانید همین مقایسه و بررسی را برای سایر توکن‌ های موجود برای استیک نیز محاسبه نمایید در نهایت می‌توانید بیشترین سود استیک ارز دیجیتال را به دست آورده و بهترین ارز برای استیک را انتخاب کنید.

نحوه انتخاب بهترین ارز برای استیک

اطمینان به شبکه و پروژه رمز ارز

معرفی معیارهای انتخاب بهترین ارز برای استیک را با بررسی بقیه معیارها ادامه می‌دهیم. احتمالاً بند قبلی به شدت ذهن شما را به خود درگیر کرده و در حال حاضر در حال جستجو برای ایجاد بهترین شرایط برای سودآوری خود در فرایند استیکینگ هستید و تازه متوجه شدید که سودآوری در فرایند استیکینگ به این سادگی‌ها هم نیست و شما برای رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال بایستی موارد و آیتم‌های بسیار زیادی را در نظر بگیرید. یکی دیگر از مواردی که در این بررسی باید به آن اشاره داشته باشیم اطمینان به شبکه و پروژه رمز ارزی است که شما به دنبال استیک کردن آن هستید.

این موضوع در واقع به مباحث تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال برمی‌گردد و شما باید در این باره دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید ارز دیجیتالی را برای استیکینگ انتخاب کنید که کیفیت قابل توجهی داشته باشد و نگران از بین رفتن دارایی‌های خود در فرایند استیک کردن آن نباشید. بسیار مهم است که حتماً به این نکته نیز دقت کافی داشته باشید و اگر به دنبال یک روش سرمایه ‌گذاری کاملاً مطمئن و بی‌خطر برای خود می‌گردید تمام جوانب را در نظر بگیرید. مبادا برای رسیدن به سود هیجان انگیز در فرایند استیکینگ یک رمز ارز تمام دارایی‌های خود را از دست بدهید و بعد از یک سال تازه متوجه شوید که علاوه بر اینکه هیچ سودی به دست نیاورده‌اید بلکه تمام دارایی‌های خود را نیز از دست داده‌اید.

برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید لازم است تا یک مثال ساده‌تر را نیز برای شما تشریح کنیم. به عنوان مثال یکی از رمز ارزهایی که این روزها صحبت درباره آن بسیار زیاد است و استیکینگ آن نیز سود قابل ملاحظه‌ای به دنبال دارد ارز دیجیتال لونا کلاسیک است. این ارز دیجیتال در گذشته خود موفق شده تا به قیمت‌های بسیار بالایی برسد و شاهد بالاتر رفتن قیمت آن از ۱۰۰ دلار هم بودیم اما با شکستی که شبکه ترا داشت، در حال حاضر به عنوان یک میم کوین شناخته می‌شود و نمی‌توان اعتبار خیلی بالایی را برای آن در نظر گرفت. خیلی از کاربران با این تصور که قیمت لونا کلاسیک دوباره به همان قیمت اولیه خود باز خواهد گشت، به دنبال سرمایه ‌گذاری بر روی آن و استیک کردن آن در یکی از پلتفرم‌های موجود هستند.

البته منکر این نیستیم که خرید و استیک کردن ارز دیجیتال لونا کلاسیک در آینده ممکن است سود خوبی برای شما به دنبال داشته باشد اما هرگز نباید به این دید که این توکن دوباره قرار است به قیمت‌های اولیه خود برگردد سرمایه ‌گذاری خود را بر روی آن انجام دهید. از این دسته از توکن‌ ها که ممکن است در آینده به صورت کامل از بین بروند و قیمت آنها بسیار کاهش پیدا کند در بازار بسیار زیاد هستند و اگر شما در زمان انتخاب بهترین ارز برای استیک به این موضوع دقت نداشته باشید ممکن است بعد از یک سال علاوه بر اینکه هیچ سودی از فرایند استیکینگ به دست نیاورده‌اید ارزش دارایی‌های شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.

در مثالی که در بند قبلی برای شما آوردیم هر دو توکن انتخاب شده از نظر کیفیت و پلتفرم دارای ویژگی‌های خوبی بودند و هم اتم و هم سولانا شرایط خوبی را می‌توانند در آینده داشته باشند و امکان از بین رفتن این دو ارز دیجیتال در آینده بسیار پایین است. به همین دلیل مقایسه‌ای که در بند قبلی داشتیم یک مقایسه کاملاً منطقی بود اما وقتی صحبت از مقایسه دو ارز دیجیتال می‌شود که یکی با احتمال بسیار بالایی ممکن است به صورت کامل از بین برود و یا به ارزش بسیار پایینی برسد عملاً چنین مقایسه‌ای منطقی نخواهد بود.

ممکن است استیک کردن یک ارز دیجیتال سود خیلی بالایی برای شما به دنبال داشته باشد اما دقت کنید که حتماً توکن انتخاب شده از سوی شما از نظر فاندامنتالی نیز شرایط خوبی داشته باشد و بتوانید بر روی آن حساب کنید. البته هرچند اکثر توکن‌ هایی که امکان استیک کردن آنها وجود دارد از این نظر شرایط خوبی دارند اما باید در این باره هوشیار باشید تا مبادا توکنی را انتخاب کنید که در آینده با چالش‌های امنیتی زیادی روبرو باشد.

قیمت و پلتفرم های در دسترس برای استیک

برای انتخاب بهترین ارز برای استیک همچنین باید نیم نگاهی به قیمت خود ارز دیجیتال مورد نظر و پلتفرم‌های در دسترس برای آن بیندازید. وقتی قیمت یک ارز دیجیتال خیلی بالا باشد و خرید آن برای شما به این سادگی‌ها نبوده و پول کافی برای خرید آن نداشته باشید عملاً استیک کردن آن نیز برای شما با چالش‌های روبرو خواهد شد نباشد، عملاً استیک کردن آن نیز برای شما با چالش‌هایی روبرو خواهد بود. برای درک هرچه بهتر این موضوع بهتر است این نکته را با شما در میان بگذاریم که استیک کردن توکن‌ های مختلف دارای محدودیت‌هایی است و اینگونه نیست که شما هر میزان از دارایی خود را به توکن مورد نظر تبدیل کرده و به دنبال استیک کردن آن باشید.

به عنوان مثال اگر به دنبال استیک کردن ارز دیجیتال بایننس کوین در کیف پول اتمیک ولت هستید حتماً باید حداقل یک BNB در حساب کاربری شما وجود داشته باشد و عملاً اگر شما پول کافی برای خرید یک توکن از این ارز دیجیتال را نداشته باشید نمی‌توانید برای استیک کردن آن نیز اقدام کنید. این دست از محدودیت‌ها باعث شده تا انتخاب بهترین ارز برای استیک با چالش‌های بیشتری روبرو شود و شما به دنبال انتخاب گزینه‌هایی باشید که در نهایت امکان استیک کردن آنها برای شما با توجه به سرمایه‌ای که در دسترس دارید وجود داشته باشد.

دقت داشته باشید که این دست از محدودیت‌ها از پلتفرمی به پلتفرم دیگر با یکدیگر متفاوت است و اینگونه نیست که در تمام پلتفرم‌ها شاهد محدودیت‌های یکسانی برای این منظور باشید. همچنین اگر در پلتفرمی مشاهده می‌کنید که سود بسیار بالایی برای استیک یک توکن در نظر گرفته شده باید به جزئیات آن نیز دقت کنید تا مبادا بیگدار به آب زده و توکنی را خریداری کنید که امکان استیک کردن آن برای شما وجود نداشته باشد.

همچنین اگر به دنبال انتخاب بهترین ارز برای استیک هستید بایستی به این موضوع نیز توجه کنید که پلتفرم مورد نظر برای استیکینگ نیز در دسترس شما قرار گیرد. در حال حاضر بهترین و معتبرترین پلتفرم‌های مورد استفاده کاربران ایرانی برای استیکینگ ارز دیجیتال کیف پول تراست والت و اتمیک والت هستند. اما پلتفرم‌های مورد استفاده برای استیکینگ به همین دو مورد خلاصه نمی‌شوند و شما می‌توانید از کیف پول‌ها و سایت‌های به مراتب بیشتری برای منظور استفاده کنید.

حالا تصور کنید که در بررسی‌های خود ارز دیجیتالی را برای استیک پیدا کرده‌اید که سود فوق العاده زیادی از فرایند استیکینگ برای آن در دسترس خواهد بود اما پلتفرم مناسبی برای استیک کردن آن در دسترس شما نیست. به عنوان مثال در حال حاضر به دلیل تحریم‌های اعمال شده از سوی تیم توسعه دهنده کیف پول اکسودوس عملاً امکان استفاده از آن برای استیک کردن رمز ارزها برای کاربران ایرانی وجود ندارد و هر چقدر هم در پلتفرم این کیف پول شاهد رونمایی از سودهای بسیار بالایی باشید باز هم نمی‌توانید به آن اتکا کنید و وارد کردن توکن‌ ها به این کیف پول ممکن است خطرات بسیار زیادی برای شما به دنبال داشته باشد و بایستی از بین رفتن سرمایه‌های شما نیز شود.

با این حساب دقت داشته باشید که به هر دو موضوع قیمت و پلتفرم در دسترس برای استیکینگ باید دقت کافی داشته باشید. هر دوی این موارد را در فرایند سرمایه ‌گذاری به روش استیکینگ مد نظر قرار دهید تا این روش سرمایه ‌گذاری برای شما ایده‌آل شود و بتوانید بدون هیچگونه دغدغه‌ای فرایند استیکینگ در پلتفرم‌های مختلف را پیش ببرید و به سود مناسب برسید.

نحوه انتخاب بهترین ارز برای استیک

استیک ارز کیک

برای اینکه بتوانیم در انتخاب بهترین ارز برای استیک راهنمایی‌های کامل‌تری برای شما ارائه کرده و به صورت کاربردی‌تر این روش سرمایه ‌گذاری را برای شما تشریح کنیم تصمیم گرفتیم تا به بررسی شرایط استیک برخی از رمز ارزها در پلتفرم‌های معتبر اشاره‌ای داشته باشیم. دقت کنید که این اشاره‌های ما در این مقاله به هیچ وجه نباید معیاری برای انتخاب بهترین ارز برای استیک شما باشند و خود شما نیز باید به شخصه تمام این موارد را مورد بررسی قرار داده و در نهایت تصمیم گیری کنید که بهترین ارز برای استیک برای شما کدام رمز ارز است. این موارد در نهایت می‌تواند راهنمای خوبی برای رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال باشد.

در اولین قدم شرایط استیک ارز دیجیتال کیک را برای شما مورد بررسی قرار می‌دهیم. برای استیک ارز کیک پلتفرم‌های مختلفی در اختیار دارید که بهترین پلتفرم برای این منظور خود صرافی پنکیک سواپ است. برای اینکه به بررسی شرایط استیک ارز کیک در این پلتفرم بپردازیم لازم است تا شرایط و نوسانات قیمتی این رمز ارز را از گذشته تاکنون مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

عرض کیک با قیمت حدود یک و سه دهم دلار وارد بازار ارز دیجیتال شده و در حال حاضر نیز با قیمت یک و نیم دلار در بازار در حال خرید و فروش است. این موضوع نشان می‌دهد که بعد از گذشت چندین سال قیمت توکن کیک دوباره به همان شرایط اولیه خود برگشته و در حال معامله توسط معامله‌گران مختلف است. البته نکته بسیار مهمی که از گذشته تاکنون درباره شرایط ارز کیک رخ داده این است که تعداد کل توکن‌ های در گردش آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و در نهایت تعداد کل توکن‌ های آن در بازار می‌تواند به ۷۵۰ میلیون توکن برسد.

سقف قیمتی که توکن کیک قبلاً رقم زده در حدود ۴۵ دلار است که با قیمت فعلی آن اختلاف زیادی داشته و در صورتی که دوباره بخواهد به همان قیمت ۴۵ دلاری برسد، قیمت فعلی آن باید ۳۰ برابر شود که این موضوع باعث ۳۰ برابر شدن ارزش دارایی سرمایه‌گذاران روی ارز کیک خواهد شد. با این تفاسیر سرمایه ‌گذاری در دراز مدت بر روی عرض کیک می‌تواند پتانسیل سودآوری قابل توجهی را برای تمام کاربران به دنبال داشته باشد و از این نظر این توکن شرایط خوبی دارد.

از نقطه نظر فاندامنتالی توکن کیک از جمله توکن‌ های با ریسک متوسط موجود در بازار است که به دلیل اینکه توسط صرافی غیرمتمرکز بزرگ پنکیک سواپ مورد حمایت قرار می‌گیرد امکان از بین رفتن آن در آینده کم خواهد بود. البته این موضوع به حضور مستمر این صرافی در بازار بستگی دارد و در صورتی که شرایط در آینده برای خود صرافی پنکیک سواپ پیچیده شود ممکن است ارز کیک نیز با چالش‌های بسیار زیادی روبرو شده و نتوانیم انتظار خیلی بالایی برای سودآوری آن داشته باشیم.

با تمام این تفاسیر نوبت به آن رسیده تا میزان سود حاصل از استیک ارز کیک در خود صرافی پنکیک سواپ را برای شما بیان کنیم. اگر وارد صرافی پنکیک سواپ شده و کیف پول متامسک و یا تراست ولت خود را به این صرافی متصل کنید به راحتی می‌توانید توکن‌ های کیک خود را در یکی از استخرهای استیکینگ موجود در این پلتفرم استیک کنید. با این حساب استیک کردن کیک در پلتفرم صرافی پنکیک سواب نیاز به خرید و نگهداری این ارز دیجیتال در یکی از کیف پول‌های متامسک یا ترست ولت دارد.

در قدم بعدی شما باید شرایط استخرهای مختلف موجود در پنکیک سواپ برای استیک کردن ارز کیک را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و درباره آن تصمیم گیری کنید. در حال حاضر استخرهای نقدینگی بسیار زیادی برای این منظور در دسترس شما قرار دارد که سود حاصل از استیک کردن ارز کیک در آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. در حال حاضر بیشترین سود حاصل از استیک ارز کیک در استخر Earn Hay است که پیش بینی سود یک ساله آن برای کاربران ۱۰۰ است. در واقع اگر در یک سال گذشته ن کیک را در این استخر استیک می‌کردید می‌توانستید به سود سالانه ۱۰۰ درصدی از توکن‌ های خود برسید. علاوه بر این استخر در سایر استخرهای موجود در این صرافی می‌توانید به سود ۷۷ درصدی یا ۱۰ درصدی و حتی ۳ و ۴ درصدی برای ارز کیک برسید که البته اعتبار و کیفیت این استخرها با یکدیگر متفاوت است و شما باید حتماً بررسی کاملی بر روی اعتبار و شرایط آنها داشته باشید، تا در نهایت سرمایه ‌گذاری شما با کمترین خطر ممکن باشد.

 استیک ارز فانتوم

معرفی بهترین ارز برای استیک را با بررسی شرایط استیک ارز فانتوم ادامه می‌دهیم که یکی دیگر از گزینه‌هایی است که می‌توانید از آن نیز به دنبال رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال باشید. البته وقتی اشاره به این نکته داریم که شما می‌توانید با استیک ارز فانتوم به سود خیلی قابل توجهی برسید در واقع صلی ما بر روی پتانسیل سودآوری بسیار بالایی است که ارز فانتوم می‌تواند در آینده برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران خود داشته باشد. ارز فانتوم در گذشته نیز سودآوری خیلی قابل توجهی را برای کاربران خود رقم زده و تکرار رفتار گذشته می‌تواند همان مقدار سود را دوباره برای معامله‌گران این رمز ارز در بازار رقم بزند.

برای استیک ارز فانتوم شما می‌توانید از پلتفرم‌های مختلفی استفاده کنید که در حال حاضر بهترین پلتفرم پلتفرمی است که خود شبکه فانتوم برای این منظور در نظر گرفته است. به دو روش می‌توانید توکن‌ های فانتوم خود را در پلتفرم رسمی فانتوم استیک نمایید. در روش اول اگر شما توکن‌ های خود را به حالت شناور در این پلتفرم استیک کنید می‌توانید به سود ۱.۸ درصدی در سال برسید و اگر تمام توکن‌ های خود را برای یک سال به صورت کامل در شبکه قفل کنید می‌توانید سود ۶ درصدی را در انتهای سال در اختیار داشته باشید. حالا برای ارزیابی میزان سودآوری استیک ارز فانتوم باید به پتانسیل سودآوری آن در بازار دقت کرده و با محاسبه این پتانسیل سودآوری و جمع کردن آن با سود حاصل از استیک در نهایت تصمیم بگیرید که آیا فانتوم بهترین ارز برای استیک برای شما است یا اینکه بهتر از سراغ ارز دیجیتال دیگری بروید.

استیک ارز کیک

استیک ارز ماتیک

آیا ارز ماتیک می‌تواند بهترین ارز برای استیک باشد یا خیر؟ فراموش نکنید که تمام رمز ارزهایی که امکان استیک کردن آنها وجود دارد در نهایت می‌توانند برای شما سودآور باشند اما ما در این مقاله به دنبال رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال هستیم و از این رو هر ارز دیجیتالی را نمی‌توانیم در این دسته‌بندی قرار دهیم و حتماً باید گزینه‌ای را انتخاب کنیم که پتانسیل سودآوری قابل توجهی برای ما ایجاد کند.

برای استیک ارز ماتیک می‌توانید از مزیت‌های کیف پول متامسک استفاده کنید و با اتصال شبکه ماتیک به کیف پول متامسک که به راحتی توکن‌ های ماتیک را در کیف پول خود استیک نموده و به سود حاصل از استیک این ارز دیجیتال برسید. در حال حاضر سود دقیق در نظر گرفته شده برای استیک ماتیک در پلتفرم اصلی این ارز دیجیتال حدود ۵ درصد است و اگر شما توکن‌ های خود را برای یک سال تمام در این پلتفرم قفل کنید به سود ۵ درصدی از فرایند سرمایه ‌گذاری خود خواهید رسید.

 استیک ارز تتر

در فرایند بررسی بهترین ارز برای استیک همچنین لازم است تا شرایط استیک ارز تتر را نیز مورد ارزیابی قرار دهیم. تتر یکی از رمز ارزهایی است که حجم معاملات بسیار بالایی داشته و خیلی از کاربران ایی خود را به تتر تبدیل می‌کنند تا بتوانند از مزیت‌های آن مانند امکان استیک کردن دارایی‌های خود استفاده کنند. کاربران ایرانی علاوه بر امکان رسیدن به سود حاصل از استیک تتر می‌توانند به نوسانات قیمتی این رمز ارز نیز امید ببندند و با توجه به افزایش روزافزون قیمت دلار در بازار آزاد ایران به سود خوبی برسند. کاربران خارجی نیز با استیک کردن ارز تتر در یک بازه زمانی طولانی مدت می‌توانند دارایی‌های خود را افزایش دهند و به سود بیشتری نسبت به سود بانکی دست یابند.

وقتی صحبت از استیک ارز تتر می‌شود، پلتفرم‌های بسیار زیادی را در اینترنت می‌توان پیدا کرد که چنین شرایطی را برای کاربران فراهم کردند که متاسفانه اکثر آنها قابل اعتماد نبوده و استیک کردن در آنها ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد. دقت داشته باشید که فرایند استیک ارز تتر در پلتفرم‌های معتبر مانند خود صرافی بایننس سود خیلی زیادی برای شما به دنبال نخواهد داشت و سود حاصل از این فرایند در نهایت کمتر از ۳ درصد در هر سال خواهد شد. در حالی که در برخی از پلتفرم‌ها می‌توانیم به سود حدود ۳۰ تا ۴۰ درصدی نیز از فرایند استیک ارز تتر برسید که اطمینان کافی برای د به این پلتفرم‌ها وجود ندارد و استفاده از آنها ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را برای شما ایجاد کند.

استیک ارز سولانا

نمی‌توانیم به دنبال معرفی بهترین ارز برای استیک باشیم اما صحبتی از ارز سولانا نکنیم. واقعیت این است که اگر توکن‌ هایی که بیشترین سود استیک ارز دیجیتال را برای ما به دنبال دارند را لیست کنیم سولانا جایگاه خوبی نخواهد داشت اما وقتی نسیل سودآوری رمز ارزهای مختلف را نیز در نظر می‌گیریم ملاحظه می‌کنیم که سولانا تبدیل به گزینه بسیار ایده آلی برای استیک شده و استیک کردن این ارز دیجیتال می‌تواند سود بسیار زیادی را برای ما به دنبال داشته باشد.

سود حاصل از فرایند استیک ارز سولانا در پلتفرم‌های معتبر معمولاً خیلی بالا نیست و در حدود ۶ درصد است. اما به دلیل پتانسیل سودآوری بسیار بالایی که این ارز دیجیتال دارد خیلی از کاربران به دنبال استفاده از مزیت‌های آن برای استیک هستند و همین موضوع باعث شده تا سولانا همیشه تبدیل به یکی از اولویت‌های اصلی کاربران برای این روش سرمایه ‌گذاری باشد. اگر پول زیادی برای استیک کردن در اختیار دارید حتماً شرایط ارز سولانا را نیز برای این منظور به صورت کامل مورد ارزیابی قرار دهید.

استیک ارز کیک

 استیک ارز کاردانو

استیک ارز کاردانو نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های اصلی شما برای سرمایه ‌گذاری در این روش باشد. ارز کاردانو به دلیل اعتبار بسیار بالایی که دارد یکی از گزینه‌های سرمایه ‌گذاری اکثر کاربران در بازار ارز دیجیتال شده و خیلی از افراد توکن کاردانو را نیز به سبد خرید خود اضافه کرده‌اند. نکته بسیار جالب درباره شرایط استیک ارز کاردانو این است که شما می‌توانید از پلتفرم‌های بسیار زیادی برای این منظور استفاده کنید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم معمولاً استیک رمز ارزهای خیلی معتبر و معروف درصد سود تضمین شده خیلی زیادی برای شما به دنبال نخواهد داشت و پلتفرم رسمی کاردانو برای استیک توکن‌ های آدا سود تضمین شده ۴.۶ درصدی را در نظر گرفته است. دقت داشته باشید که این میزان سود برای کسانی است که توکن‌ های خود را به صورت کامل در یک بازه زمانی یک ساله در پلتفرم کاردانو قفل نمایند تا پلتفرم بتواند از توکن‌ های قفل شده به صورت کامل برای پیشبرد اهداف مالی خود استفاده نماید. البته نکته مهم درباره شرایط استیک ارز کاردانو این است که این رمز ارز اعتبار بسیار بالایی دارد و اطمینان بالای آن باعث شده تا نگرانی از بابت از بین رفتن دارایی‌ها برای شما وجود نداشته باشد.

استیک ارز پولکادات

از استیک ارز پولکادات نیز می‌توانید به دنبال رسیدن به بیشترین سود استیک ارز دیجیتال باشید. پولکادات نیز یکی از رمز ارزهای معتبر و جذاب موجود در بازار است که اعتبار بسیار زیادی داشته و سرمایه‌گذاران زیادی به دنبال استفاده از مزیت‌های آن برای سرمایه ‌گذاری هستند. نکته بسیار مهم درباره استیک ارز پولکادات این است که پلتفرم‌های بسیار زیادی از جمله کیف پول تراست ولت امکان استیک کردن این توکن را برای کاربران فراهم کردند و شما نیز بر حسب شرایط خود می‌توانید از هر یک از این پلتفرم‌ها برای استیک کردن توکن دات استفاده کنید.

با توجه به اینکه امکان استیک کردن ارز دات در استخرهای مختلفی در دسترس است از این رو سود حاصل از فرایند استیک آن نیز به انتخاب شما بستگی خواهد داشت و برای تمام استخرها یکسان نیست. حتی اگر وارد پلتفرم رسمی ارز پولکادات هم شوید می‌توانید در این پلتفرم شاهد استخرهای مختلفی باشید که امکان استیک کردن ارز پولکادات را برای شما فراهم کرده‌اند و هر کدام بسته به اعتبار و شرایطی که دارند سود متفاوتی را در دسترس شما قرار خواهند داد. پولکادات به دلیل جذابیت‌های بسیار زیادی که در پلتفرم خود دارد پتانسیل سودآوری بسیار بالایی داشته و به همین دلیل است که انتظار داریم تا استیک کردن آن نیز سود قابل توجهی در اختیار معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار دهد.

استیک ارز کیک

کلام آخر

سعی کردیم تا در یک مقاله به صورت کامل و جامع شرایط انتخاب بهترین ارز برای استیک را برای شما تشریح کنیم و نکات لازم در این باره را با شما در میان بگذاریم. با دقت به این نکات است که شما می‌توانید به بیشترین سود در استیک ارز دیجیتال برسید و بتوانید شرایطی را برای خود به وجود آورید که در یک بازه زمانی طولانی مدت یک یا دو ساله علاوه بر سود بسیار بالایی که از نوسانات قیمتی توکن‌ های مختلف به دست می‌آورید بتوانید از آنها برای استیک کردن نیز استفاده کرده و سود خود را چندین برابر افزایش دهید.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل‌تر برای استفاده از روش‌های مختلف سرمایه ‌گذاری در بازار ارز دیجیتال از دوره حضوری ارز دیجیتال در کانون بورس استفاده نمایید که در این دوره تمام جزئیات لازم برای روش‌های مختلف سرمایه ‌گذاری در این بازار را در اختیار خواهید داشت و می‌توانید یک دوره بسیار عالی برای سودآوری در این بازار در اختیار داشته باشید. همچنین کاربرانی که امکان شرکت در دوره حضوری را ندارند می‌توانند با خرید پکیج آنلاین آموزش ارز دیجیتال به تمام این اطلاعات و موارد دسترسی داشته باشند.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی درباره شرایط انتخاب بهترین ارز برای استیک دارید و یا تجربه‌ای از فرایند استیکینگ برای رسیدن به بیشترین سود را در گذشته دارید می‌توانید تجربیات و نظرات خود را با ما در بخش دیدگاه‌ها در میان بگذارید. در نهایت با بررسی تمام این نظرات همه کاربران می‌توانند در بالاترین سطح کیفیت به دنبال سرمایه ‌گذاری در روش استیکینگ باشند و سود حاصل از این روش سرمایه ‌گذاری را برای خود به حداکثر میزان ممکن برسانند.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: