لوگو کانون بورس

آموزش ترید ارز دیجیتال رایگان از صفر تا صد

آموزش ترید ارز دیجیتال
شما در حال مطالعه مقاله ۱۹ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

با آموزش ترید ارز دیجیتال با شما همراه هستیم. این مقاله از آن دسته مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال است که برای خود ما هم با جذابیت های زیادی همراه بوده و از هم اکنون لحظه شماری می‌کنیم که به بخش های آموزشی مقاله برسیم. در دوره آموزش ترید ارز دیجیتال با ارائه نکات و استراتژی های ترید این ارزها شما تبدیل به حرفه ای های این بازار می‌شوید.

برای کسانی که هنوز در این دوره شرکت نکرده‌اند، این مقاله آموزشی می‌تواند جذابیت های بسیار زیادی داشته باشد. شرکت کنندگان در این دوره نیز در ادامه برخی از بهترین تکنیک های تحلیل ارزهای دیجیتال را مرور خواهند کرد. هر چه دم دست خود دارید را کنار بگزارید گه قرار است ارزهای دیجیتال را در ادامه قورت بدهیم.

راهنمای مطالعه نمایش

اهمیت آموزش ترید ارز دیجیتال

سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال چه بخواهیم و چه نخواهیم در حال حاضر تبدیل به اولین و مهم ترین روش سرمایه گذاری در میان اکثر کاربران جهانی شده است. در سال ۲۰۰۹ که قیمت بیت کوین در بازار کمتر ۰.۰۰۱ سنت هم بود، معامله روی این ارز شبیه به یک بازی کودکانه می‌شد که والدین بچه ها را از آن دور می‌کردند. اکنون هم همان شرایط برای ارزهای دیجیتال جدید در حال رخ دادن است. با اینکه کسی از آینده این ارزها خبر ندارد، آموزش ترید ارز دیجیتال راه‌حلی عالی برای پیش بینی شرایط آینده آنها است. از این رو آموزش ترید ارز دیجیتال برای همه افراد جامعه لازم است.

به شخصه ترجیح می‌دهیم تا مستقیم برای آموزش ترید ارزهای دیجیتال محبوب رفته و خیلی به مقدمات مقاله نپردازیم، اما با وجه به اینکه بسیاری از کاربران تجربه کافی در بازار رمز ارزها را نداشته و سعی دارند تا از صفر تا صد این بازار را بشناسند، ابتدا مقدماتی برای این آموزش بیان کرده و سپس ترید بهترین ارزهای جهان را در کنار شما آموزش خواهیم دید.

آموزش ترید ارز دیجیتال

آموزش ترید ارز دیجیتال رایگان

آموزش ترید ارز دیجیتال رایگان با استفاده از مقالات و آموزش هایی که در اینترنت وجود دارد، امری عادی شده است و شما می‌توانید بدون نیاز به حضور در دوره های مختلف، این آموزش ها را پشت سر بگذارید. با این حال ذکر چند نکته برای دریافت این آموزش ها لازم و ضروری خواهد بود. باید بدانید که:

 • هر آموزشی اعتبار کافی ندارد.
 • انتخاب منابع آموزشی برای این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • همه آموزش ها برای شما لازم نخواهد بود.
 • برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال، هر هزینه ای می‌تواند تبدیل به یک سرمایه گذاری بزرگ شود.

دوره آموزش ترید ارز دیجیتال رایگان

امکان حضور در دوره آموزش ترید ارز دیجیتال رایگان نیز در کانون بورس در دسترس شما عزیزان قرار دارد. برای این منظور دو راه‌حل پیش روی خود دارید. در قدم اول می‌توانید با ورود به بخش دوره غیر حضوری آموزش ارز دیجیتال در سایت و شرکت در مسابقه شانس خود را برای استفاده از خدمات آموزشی رایگان استفاده کنید و برای روش دوم نیز می‌بایست به روش زیر عمل نمایید:

 • ابتدا وارد صفحه اصلی سایت کانون بورس شوید.
 • سپس کافی است دوره حضوری آموزش ارز دیجیتال را انتخاب کرده و در آن ثبت نام کنید.
 • حداقل به اندازه دو برابر شهریه دوره سرمایه در اختیار داشته باشید.
 • ۱ برابر آن صرف هزینه شرکت در دوره خواهد شد.
 • با ۱ برابر دیگر آن در همان طول دوره در بازار رمز ارزها همراه با اساتید شرکت داده خواهید شد و سرمایه گذاری خواهید کرد.
 • ما سود حداقل بالای ۱۰۰ درصدی را در همان طول دوره برای شما تضمین می‌کنیم.

با این روش علاوه بر اینکه در دوره آموزش ترید ارز دیجیتال رایگان شرکت کرده‌اید، می‌توانید حتی بیشتر از سرمایه اولیه خود کسب کنید. بهتر است نظرات کاربران ما را در این باره در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

آموزش ترید ارز دیجیتال

دوره آموزش ترید ارز دیجیتال

یکی از انواع آموزش های جذاب این روزهای آموزشگاه های مالی در ایران، دوره آموزش ترید ارز دیجیتال است. این دوره به دلیل جذابیت بالایی که رمز ارزها در بازار ایجاد کرده‌ایم، بسیار محبوب شده است. اما باید بدانید که هر دوره ای برای این رده از آموزش ها مناسب نیست. زیرا:

 • بسیاری از پکیج های آموزش ارز دیجیتال اصلاً کیفیت لازم را ندارند.
 • در اکثر مواقع هیچ پشتیبانی در پس این دوره ها نبوده و همه مطالب موجود در آنها از سایت های مختلف گردآوری و تدوین شده است.
 • در انتها نیز شما نمی‌توانید هیچ موفقیتی با این دوره ها کسب کنید.

توصیه ما به شما این است که از خدمات آموزشی استفاده کنید که در کنار دوره غیر حضوری آموزش رمز ارزها خدمات دوره حضوری آموزش آنها را نیز به شما ارائه می‌نمایند.

حتما بخوانید: ارز دیجیتال چیست

هایلایت های آموزش ترید ارز دیجیتال

برای اینکه حضور موفقی در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید، ابتدا لازم است تا نکات لازم برای سرمایه گذاری روی این ارزها را بیاموزید. برای این منظور در این بخش برخی از هایلایت های لازم برای ترید در بازار ارز دیجیتال را با شما مرور می‌کنیم که توجه به آنها شروع بهتر و قدرتمندتری برای شما در این بازار رقم خواهد زد:

 • آموزش ترید ارز دیجیتال از صفر تا صد را دنبال کرده و به دنبال آموزش های پراکنده نروید.
 • آموزش ترید ارز دیجیتال مبتدی اولین قدم برای کسانی است که هنوز تجربه‌ای در این بازار ندارند. بدون داشتن این آموزش ها هرگز برای سرمایه گذاری در رمز ارزها اقدام نکنید.
 • برنامه تمرین ترید ارز دیجیتال داشته باشید و طبق همین برنامه عمل کنید تا در ترید در این بازار تسلط کافی پیدا نمایید.
 • تمرین ترید ارز دیجیتال را جدی بگیرید و هرگز بدون داشتن تمرین سرمایه های ارزشمند خود را وارد بازار نکنید.
 • بهترین سایت برای ترید ارز دیجیتال سایت تریدینگ ویو است که امکان تحلیل تمام ارزهای دیجیتال را برای شما فراهم آورده است.
 • بهترین سایت برای آموزش ترید ارز دیجیتال سایت کوین مارکت کپ است که امکان مشاهده تمام اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال را برای شما فراهم آورده است.
 • فیلم آموزش ترید ارز دیجیتال نیز یک قدم عالی برای این آموزش ها است.
 • نرم افزار دمو ارز دیجیتال تردینگ ویو را می‌توانید دانلود کرده و روی لپ تاپ نصب کنید. این نرم افزار شما را در تحلیل رمز ارزها بیشتر کمک خواهد کرد.

آموزش ترید ارز دیجیتال از صفر تا صد

به بخش هیجان انگیز این مقاله یعنی آموزش ترید ارز دیجیتال از صفر تا صد می‌رسیم. در این بخش از مقاله سعی داریم تا برخی از مهم ترین و بهترین ارزهای دیجیتال را به صورت صفر تا صد بررسی و تحلیل کرده و روند ترید آنها را به شما آموزش دهیم. البته باید خاطر نشان کنیم که روش های استفاده شده برای ترید بیت کوین و رفقا در ادامه:

 • کاملاً حرفه ای هستند و در حال حاضر توسط بسیاری از تریدرها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • فوق‌العاده مطمئن و تست شده هستند و موفقیت با تسلط کامل به این روش ها می‌تواند تضمین شده باشد.
 • هم چنین امکان استفاده از این روش ها برای ترید هر ارز دیجیتال دیگری وجود دارد.

با این اوصاف باید خیلی ارزشمند باشد که بتوانید این روش ها را فرا گرفته و به آنها تسلط کافی پیدا کنید. هم چنین در هنگام تحلیل و ترید این ارزها سعی کرده‌ایم تا همه چیز را به صورت مفصل تشریح کنیم تا شما نیز با طی کردن همین مراحل بتوانید برای ترید آنها اقدام نمایید.

آموزش ترید ارز دیجیتال بیت کوین

در اولین قدم نوبت به آموزش ترید بیت کوین می‌رسد. بیت کوین این ارز دیجیتال محبوب شگفتانه اصلی بازار رمز ارزها است که ترید کردن آن می‌تواند جذابیت های بسیار زیادی داشته باشد. برای ترید بیت کوین می‌توانید طبق مراحل زیر عمل کنید.

 • مرحله اول: بررسی اطلاعات فاندامنتالی بیت کوین

مرحله اول آموزش ترید بیت کوین بررسی اطلاعات فاندامنتالی آن است. آیا بیت کوین ارزش خرید و سرمایه گذاری دارد؟ هر چند شما چشم بسته هم به این پرسش پاسخ مثبت می‌دهید، اما ما ترجیح می‌دهیم که خیلی اصولی این مورد را ارزیابی کرده و در نهایت به یک پاسخ منطقی برای آن برسیم.

برای این منظور لازم است تا اطلاعات فاندامنتالی بیت کوین را مرور کنیم. پس لازم است تا وارد سایت کوین مارکت کپ بیت کوین شویم. با وارد شدن به این بخش از سایت کوین مارکت کپ با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

آموزش ترید ارز دیجیتال

۱: این بخش نشان می‌دهد که بیت کوین رنک ۱ ارزهای دیجیتال جهان را به خود اختصاص داده است. چه خوب شما در حال ترید بهترین ارز دیجیتال جهان هستید.

۲: در این بخش می‌بینید که بیش از ۲۸۰۰۰۰۰ نفر این ارز دیجیتال خود را در واچ لیست سایت کوین مارکت کپ دارند که نشان از جذابیت بالای آن دارد.

۳: در این بخش مشاهده می‌کنید که کمترین قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷,۶۰۴.۳۵ دلار بوده است.

۴: این بخش نشان می‌دهد که بیشترین قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹,۰۴۰.۶۱ دلار بوده است.

۵: در بخش ۵ قیمت لحظه ای و فعلی بیت کوین را مشاهده می‌کنید.

۶: در بخش ۶ هم مشخص است که قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۲۱ % رشد روبرو بوده است.

اگر کمی بیشتر اسکرول کرده و پایین تر بیایید، اطلاعات زیر را نیز درباره بیت کوین به دست خواهید آورد:

آموزش ترید بیت کوین

۱: در بخش ۱ مشاهده می‌کنید که ارزش بازار فعلی بیت کوین خیلی است!!

۲: بخش ۲ حجم معاملات بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته را نشان می‌دهد که بیش از ۳۴ میلیارد دلار بوده است.

۳: بخش ۳ نسبت حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته به کل ارزش بازار بیت کوین را نشان می‌دهد. در ۲۴ ساعت گذشته کمی بیشتر از ۰.۰۳ برابر کل ارزش بیت کوین در بازار معامله شده است.

۴: در بخش ۴ مشاهده می‌کنید که کوین های بیت کوین ۲۱ میلیون واحد است که در حال حاضر ۱۸,۸۷۸,۵۶۲ واحد از آن استخراج شده است.

۵: بخش ۵ نیز کل بیت کوین ها در چرخش در بازار را نشان می‌دهید. اختلاف میان این عدد و کل بیت کوین ها استخراج شده به دلیل از بین رفتن و گم شدن برخی از بیت کوین ها توسط کاربران است.

این اطلاعات نشان می‌دهند که بیت کوین به عنوان بهترین ارز دیجیتال در جهان، حجم معاملات بسیار زیادی داشته و سرمایه گذاران زیادی روی آن حساب می‌کنند. هم چنین بیت کوین تعداد محدودی کوین دارد که حجم اکثر آن استخراج شده است. در ادامه این سایت اطلاعات دیگری نیز درباره بیت کوین وجود دارد که با مطالعه آنها می‌توانید اطلاعات دقیق تری درباره این ارز دیجیتال کسب  کنید.

 • مرحله ۲: بررسی و تحلیل تکنیکال بیت کوین

برای قدم دوم در آموزش ترید ارز دیجیتال بیت کوین باید دقت ویژه ای داشته باشید. برای این منظور نیاز به مشاهده نمودار بیت کوین خواهید داشت. نمودار بیت کوین را می‌توانید در همین سایت کوین مارکت و یا در سایت تریدینگ ویو در دسترس داشته باشید.

برای این منظور سراغ تریدینگ ویو رفته و نمودار بیت کوین به دلار آمریکا را فراخوانی نمودیم. اگر با نحوه کار با سایت تریدینگ ویو آشنا نیستید، اصلاً جای نگرانی وجود ندارد. زیرا در یک مقاله کامل و جامع به بررسی و آموزش سایت تریدینگ ویو پرداخته‌ایم که می‌توانید با مطالعه آن مقاله تمام اطلاعات لازم برای ترید بیت کوین در این سایت را در اختیار داشته باشید.

آموزش ترید بیت کوین

نمودار بالا شرایط قیمت بیت کوین را در تایم فریم هفتگی در حال حاضر نشان می‌دهد. همان طور که ملاحظه می‌کنید، بیت کوین بعد از یک صعود بسیار بزرگ موفق نشده تا از حداکثر قیمت تاریخی خود خیلی عبور نماید. در حال حاضر در حال تشکیل یک الگوی دو قلو سقف در نمودار بیت کوین هستیم که کامل شدن آن می‌تواند باعث افت قابل توجه قیمت این ارز شود.

هم چنین دو اندیکاتور پرکاربرد مکدی و RSI نیز این کاهش مومنتم و افت حجم معاملات بیت کوین را نسبت به رالی قبل تایید می‌نمایند.

 • مرحله ۳: نتیجه گیری از تحلیل

آخرین مرحله از آموزش ترید بیت کوین نتیجه گیری از تحلیل بیت کوین است. این تحلیل نشان می‌دهد که بیت کوین از نظر فاندامنتالی ارزش زیادی داشته و امکان رشد آن به قیمت های بسیار بالاتر در ماه ای آینده وجود خواهد داشت. اما در حال حاضر ترید و خرید بیت کوین اصلاً منطقی نیست. زیرا طبق آموزش ترید ارز دیجیتال بیت کوین در بالا قیمت این ارز در یک روند نزولی قرار گرفته است و تا زمانی که تکلیف این روند مشخص نشود، ورود به بازار بیت کوین منطقی نیست. اما باید قیمت این ارز و نمودار آن را مورد ارزیابی و رصد قرار داد تا بعد از مشاهده علائم اتمام روند نزولی، در پایین ترین قیمت ها برای خرید آن اقدام نمود.

آموزش ترید ارز دیجیتال اتریوم

بعد از بیت کوین نوبت به آموزش ارز دیجیتال ترید اتریوم می‌رسد. اتریوم نیز یکی از رمز ارزهای فوق‌العاده بازار ارز دیجیتال است که علاقمندان بسیار زیادی به سمت آن جذب شده‌اند. از این رو ترید آن می‌تواند باعث کسب سودهای قابل توجه برای شما شود. با آموزش ترید اتریوم با ما همراه باشید. البته قبل از آن می توانید برای آشنایی بیشتر مقاله ارز دیجیتال اتریوم چیست؟ را یک بار مطالعه کنید.

 • مرحله اول: تحلیل فاندامنتال اتریوم

مطابق با برنامه ای که برای آموزش ترید بیت کوین پیاده کردیم، در قدم اول از آموزش ترید اتریوم  باید یک بررسی کامل از شرایط اتریوم در بازار رمز ارزها داشته باشیم. این مهم باعث می‌شود تا ابتدا به شناخت کافی نسبت به این ارز دیجیتال برسیم.

آموزش ترید بیت کوین

مطابق با روند قبلی شرایط ارز دیجیتال اتریوم مرا در سایت کوین مارکت کپ مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهیم. همان طور که ملاحظه می‌کنید اتریوم نیز از این نظر در شرایط خوبی قرار دارد. اما ببینیم در ارز دیجیتال اتریوم چه می‌گذرد.

۱: اتریوم با عنوان لاتین Ethereum و مخفف ETH شناخته می‌شود. پس ما آدرس را در سایت درست آمده‌ایم.

۲: این گزینه هم نشان می‌دهد که اتریوم در حال حاضر در رنک ۲ بهترین ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته و از این نظر می‌تواند یک ارز دیجیتال خوب باشد. اما نه لزوماً.

۳: بیش از ۲ میلیون نفر اتریوم را در واچ لیست خود در سایت کوین مارکت کپ قرار داده‌اند.

۴: حداقل قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته را در این بخش مشاهده می‌کنید.

۵: قیمت لحظه ای اتریوم در حال حاضر ۴,۳۰۲.۴۳ دلار است. فاصله زیاد قیمت اتریوم و بیت کوین می‌تواند یک نشانه برای امکان رشد آن به قیمت های بالاتر باشد. زیرا کاربران ارزهای دیجیتال به قیمت های بیشتر از این عادت کرده‌اند و این موضوع برای آنها خیلی عجیب نخواهد بود.

۶: اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۲ درصد رشد همراه بوده است.

۷: حداکثر قیمت اتریوم را در ۲۴ ساعت گذشته ملاحظه می‌کنید.

۸: ارزش کل بازار اتریوم در این بخش درج شده است.

۹: حجم معاملات اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته را می‌بینید. بیش از ۱۶ میلیارد دلار نشان از خوب بودن این ارز دیجیتال در بازار دارد.

۱۰: ملاحظه می‌کنید که نسبت حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته به ارزش کل اتریوم بسیار نزدیک به بیت کوین است.

۱۱: تعداد کل اترهای در گردش را نیز می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

۱۲: در بخش ۱۲ از سایت کوین مارکت می‌توانید اطلاعات بهتر و جالب تری از اتریوم مرا مشاهده کنید. می‌توانید وارد سایت رسمی اتریوم شده و آن را مطالعه نمایید. به وایت پیپر اتریوم دسترسی خواهید داشت.

 • مرحله ۲: تحلیل تکنیکال اتریوم

در قدم دوم از آموزش ترید ارز دیجیتال اتریوم نوبت به تحلیل تکنیکال آن می‌رسد. برای آموزش ترید اتریوم این بخش نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. برای این منظور دوباره باید دست به دامن سایت تریدینگ ویو شویم و نمودار قیمت اتریوم را در آن ملاحظه کنیم.

آموزش ترید اتریوم

این نمودار روند قیمت اتریوم را در طول تاریخ آن نشان می‌دهد. همان طور که ملاحظه می‌کنید اتریوم نیز در شرایط مشابه با بیت کوین در حال حاضر در اوج قیمتی خود به سر می‌برد. این خبر خوبی برای کسانی نیست که به تازگی در صدد ورود به اتریوم هستند.

همچنین نمودار اتریوم نشان از همبستگی بسیار بالای آن با بیت کوین دارد. هر دو ارز روند یکسانی را در ماه های اخیر در پیش گرفته و گویا اتریوم با چند روز تاخیر همان روند بیت کوین را تقلید می کند. افزایش قیمت بیت کوین باعث افزایش قیمت اتریوم می‌شود و در شرایط برعکس هم همین طور.

در نمودار بالا قیمت اتریوم نیز در حال وارد شدن به یک الگوی دو قلو سقف است. البته هنوز این الگو کامل نشده و تا آن موقع نمی توان با اطمینان قیمت اتریوم را نزولی تحلیل کرد. باید نشست و روند حرکت اتریوم را برای چند هفته آتی دنبال کرد. شکست خط روند صعودی اتریوم در روزهای آتی می‌تواند یک نشانه قدرتمند برای ریزشی بودن قیمت آن در روزهای آتی باشد.

دو اندیکاتور مکدی و RSI نیز شرایط مشابهی را برای اتریوم نشان می‌دهند. همان طور که ملاحظه می‌کنید، واگرایی قیمتی اتریوم و بیت کوین می‌تواند منجر به افت شدید قیمت این ارز در هفته های آتی باشد.

 • مرحله ۳: نتیجه گیری از ترید اتریوم

مراحل اصلی آموزش ترید ارز دیجیتال اتریوم را با هم مرور کردیم. این تحلیل نشان می‌دهد که اتریوم نیز شرایط مشابهی با بیت کوین دارد و در حال حاضر ورود به این ارز برای سرمایه گذاری ممکن است با ریسک زیادی همراه باشد و برای شروع ارزش سرمایه های شما افت کند. از این رو بهتر است در هفته های آتی قیمت اتریوم و نمودار آن را رصد کرده و شرایط آن را تحلیل کنید. این مهم می‌تواند باعث ورود شما در قیمت های پایین و مناسب ترین قیمت ها به اتریوم باشد.

آموزش ترید ارز دیجیتال ترون

نوبت به آموزش ترید ارز دیجیتال ترون می‌رسد. ترون نیز یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب و پرکاربردی است که از غافله ارزهای دیجیتال گران قیمت عقب مانده و با قیمت های بسیار پایینی این روزها معامله می‌شود. البته احتمالاً یکی دو سال بعد مکه قرار است این مقاله را ویرایش کنیم، لبخندی این بخش از مقاله درج کرده و قیمت جدید ترون را برای شما قرار دهیم.

آموزش ترید ترون در ادامه نشان می‌دهد که چرا این ارز دیجیتال به این میزان از محبوبیت رسیده و باید به آن نیز فکر کنیم. طبق مراحل قبلی برای ترید ترون به شرح زیر عمل می‌کنیم.

 • مرحله ۱: بررسی اطلاعات فاندامنتالی ترون در سایت کوین مارکت کپ

قدم اول برای آموزش ترید ترون بررسی اطلاعات فاندامنتالی این ارز است. سایت کوین مارکت کپ ترون را باز کرده و به بررسی اطلاعات زیر در آن می پردازیم.

آموزش ترید اتریوم

۱: ما در حال تحلیل ترون TRON با حروف اختصاری TRX هستیم.

۲: ترون در زمان نگارش این مقاله در رتبه ۲۷ ارزهای دیجیتال جهان قرار گرفته است.

۳: نزدیک به ۷۰۰ هزار نفر ارز دیجیتال ترون را در واچ لیست کوین مارکت کپ دارند.

۴: قیمت لحظه ای ترون در حال حاضر ۰.۱۰۳۱ دلار آمریکا است.

۵: قیمت ترون در ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۶۴ درصد کاهش روبرو بوده است.

۶: حداقل قیمت ترون را در ۲۴ ساعت گذشته می‌بینید.

۷: حداکثر قیمت ترون را در ۲۴ ساعت گذشته می‌بینیم.

۸: ارزش بازار ترون در حال حاضر بیش از ۷ میلیارد دلار است.

۹: ترون در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲ میلیارد دلار معامله شده است.

۱۰: نسبت حجم معاملات ترون در ۲۴ ساعت گذشته به ارز کل بازار این ارز بیش از ۰.۳ است. نشان از کاربردی بودن ترون در بازار رمز ارزها دارد.

۱۱: تعداد کل ترون های در گردش را می‌توانید در این قسمت ببینید. بیش از ۷۱ میلیارد.

۱۲: تعداد کل ترون ها در شبکه TRX را نیز می‌توانید در این قسمت ببینید. بیش از ۱۰۰ میلیارد توکن.

۱۳: سایر اطلاعات فاندامنتالی مربوط به ترون را نیز می‌توانید در این بخش مشاهده کنید. برای درک اهمیت پروژه ترون می‌توانید نگاهی به وایت پیپر ترون و سایت این مجموعه در این بخش داشته باشید.

 • مرحله ۲: تحلیل تکنیکال ترون

در مرحله دوم از آموزش ترید ارز دیجیتال ترون نوبت به بررسی تکنیکالی این ارز می‌رسد. دقت کنید که روش های بسیار متنوعی را می توان برای تحلیل ترون و سایر ارزهای دیجیتال در پیش گرفتیم. ما بیشتر در این مقاله سعی کرده‌ایم تا از تکنیک های پرایس اکشن استفاده کنیم. اگر با تکنیک های پرایس اکشن آشنا نیستید، باز هم جای نگرانی ندارد.

در شکل زیر از سایت تریدینگ ویو می‌توانید نمودار قیمت لحظه ای ترون را در تایم فریم روزانه مشاهده کنید.

آموزش ترید اتریوم

ترون نسبت به بیت کوین و اتریوم روند متفاوت تری داشته است. این ارز در یک روند صعودی دراز مدت قرار گرفته و همچنان در این مسیر در حال پیشروی است. برخورد قیمت ترون به میانگین متحرک ۱۰۰ روزه آن ر حال حاضر می‌تواند عاملی برای تقویت آن در چند روز آینده باشد اما نمودار در حال حاضر برای بررسی بلند مدت ترون نیاز به حجم بالاتری از معاملات دارد. برای بررسی شرایط ترون نیز باید منتظر بمانیم تا قیمت این ارز خط روند نزولی کوتاه مدت خود را به سمت بالا بشکند.

شکست مووینگ اوریج ۱۰۰ روزه ترون در نمودار نیز می‌توانید قیمت آن را حداقل تا خط روند صعودی پایین بکشاند.

 • مرحله ۳: نتیجه گیری از آموزش ترید ترون

در نهایت باید برای کامل کردن مراحل آموزش ترید ترون از تحلیل های مرحله قبلی نتیجه گیری کنیم. ترون در روند قیمتی خود در حال حاضر هم با یک مقاومت بزرگ یعنی خط روند نزولی کوتاه مدت روبرو است و هم همزمان با مووینگ اوریج ۱۰۰ روزه برخورد کرده است. شکست هر کدام از این دو حمایت و مقاومت می‌تواند روند قیمتی آینده ترون را نشان دهد.

اگر قصد سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال ترون را دارید، بهتر است کمی صبر کنید تا روند حرکت آن به یکی از دو سمت مشخص شود. همچنین تحلیل جامع ارز دیجیتال ترون را نیز می توانید مهمان ما باشید.

آموزش ترید ارز دیجیتال استلار

با آموزش ترید استلار با شما همراه هستیم. ارز دیجیتال استلار نیز یکی از معروف ترین و محبوب ترین ارزهای دیجیتال بازار است. تحلیل گران بازار برای این ارز دیجیتال نیز آینده بسیار درخشانی پیش بینی کرده‌اند. البته قیمت بسیار پایین آن در زمان نگارش این مقاله می‌تواند تبدیل به یکی از دلایل اصلی محبوبیت آن در بین هولدرهای بازار رمز ارزها باشد. در ادامه سعی کرده‌ایم تا نحوه ترید استلار را به صورت کامل و با بررسی تمام اطلاعات مربوط به این ارز آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

 • مرحله ۱: بررسی اطلاعات فاندامنتالی ارز دیجیتال استلار

مرحله اول از آموزش ترید استلار به بررسی اطلاعات موجود برای این ارز دیجیتال در سایت کوین مارکت کپ مربوط می‌شود. اطلاعات اصلی مربوط به این ارز در زیر برای شما نمایش داده شده است.

آموزش ترید اتریوم

۱: XLM مخفف توکن بومی ارز دیجیتال استلار است.

۲: این ارز دیجیتال در شرایط فعلی در رتبه ۲۴ رنکینگ سایت کوین مارکت قرار گرفته است.

۳: بیش از ۷۰۰ هزار نفر از کاربران این سایت در حال حاضر این ارز دیجیتال را در واچ لیست خود قرار داده‌اند.

۴: قیمت لحظه ای استلار در حال حاضر ۰.۳۳۹۵ دلار است.

۵: استلار در ۲۴ ساعت گذشته با افت حدود ۳ درصدی در قیمت روبرو بوده است.

۶: کمترین قیمت استلار را در ۲۴ ساعت گذشته می‌بینید.

۷: بیشترین قیمت استلار را در ۲۴ ساعت گذشته می‌بینید.

۸: ارزش کل بازار استلار را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

۹: حجم کل معاملات توکن بومی استلار در ۲۴ ساعت گذشته ر این بخش نمایش داده می‌شود.

۱۰: نسبت حجم معاملات استلار در ۲۴ ساعت گذشته به ارزش آن در بازار حدود ۰.۰۶ است.

۱۱: کل توکن های در گردش استلار را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

۱۲: سایر اطلاعات فاندامنتالی اعم از وایت پیپر استلار و سایت پروژه آن را می‌توانید در این بخش در دسترس داشته باشید.

این اطلاعات نشان می‌دهد که استلار در مقایسه با اکثریت ارزهای دیجیتال از نظر فاندامنتالی در شرایط خوبی قرار دارد. البته این نتیجه را تنها می توان از روی تجربه و بررسی چندین ارز دیجیتال گرفت. شما نیز کم کم با آموزش ترید ارز دیجیتال و بررسی ارزهای مختلف به این تجربه دست خواهید یافت. برای تمرین ترید ارز دیجیتال تنها کافی است همین روش ها را برای سایر ارزها نیز پیاده سازی کرده و اطلاعات آن را با هم مقایسه کنید.

 • مرحله ۲: تحلیل تکنیکال استلار

در قدم دوم از آموزش ترید استلار نوبت به تحلیل تکنیکال این ارز می‌رسد. برای این منظور به سراغ نمودار قیمت این ارز می‌رویم. در شکل زیر می‌توانید نمودار قیمت استلار را در زمان نگارش این مقاله مشاهده کنید.

آموزش ترید استلار

نمودار بالا نشان می‌دهد که در حال حاضر ارز دیجیتال استلار رد موقعیت بسیار حساسی از نظر تکنیکالی قرار گرفته است. از یک طرف خط روند نزولی کوتاه مدت این ارز دیجیتال به سمت بالا شکسته اما هنوز تثبیت نشده است. از طرف دیگر نیز قیمت همزمان به خط روند صعودی و مووینگ اوریج ۱۰۰ روزه خود برخورد کرده است.

این موارد نشان می‌دهد که ارز دیجیتال استلار در طور روزها و هفته های آتی می‌تواند روند صعودی به خود بگیرد. هر چند با کاهش و افت قیمت بیت کوین در روزهای گذشته شاهد افت قیمت ارزهای دیجیتال دیگر هم بوده‌ایم، اما تثبیت قیمت استلار رد بالای خط روند نزولی کوتاه مدت می‌تواند یک سیگنال عالی برای افزایش قیمت آن باشد. البته برای این تکنیک تحلیلی لازم است تا با عوامل موثر بر قیمت ارزهای دیجیتال آشنا باشید.

 • مرحله ۳: نتیجه گیری از ترید استلار

در آخرین مرحله از آموزش ترید ارز دیجیتال استلار لازم است تا تمام تحلیل های قبلی را در مقایسه با هم ارزیابی کرده و نتیجه گیری کنیم. استلار در طول تاریخچه قیمت خود روند کاملاً آرامی را طی می کندو هیچ خبری از صعودهای ناگهانی و افول های ناگهانی در نمودار این ارز دیجیتال وجود ندارد.

تحلیل های گذشته نیز نشان از این دارد که با وجود افت قیمت بیت کوین می توان به آینده استلار امیدوار بود. کاربران باید با دقت در یکی دو روز آینده استلار را تجلیل کنند. در صورت تثبیت قیمت این ارز در بالای خط روند نزولی کوتاه مدت، فرصت ایده آلی برای ورود به آن دست خواهد داد.

آموزش ترید ارز دیجیتال شیبا اینو

با آموزش ترید شیبا اینو با شما همراه هستیم. این ارز دیجیتال در ماه های گذشته تبدیل به یکی ارزهای پر بازدید و محبوب شده است. رشدهای چند صد هزار برابری در کمتر از ۶ ماه باعث شد تا نظر بسیاری از کاربران به سمت این ارز دیجیتال هدایت شود. از این رو آموزش ترید شیبا اینو می‌تواند جذابیت های بسیار زیادی برای کاربران داشته باشد.

در این بخش سعی داریم تا به صورت کاملاً منصفانه و با بیان واقعیت ها این ارز دیجیتال را برای شما تشریح کنیم. در انتهای این تحلیل می‌توانید به راحتی درباره شرایط این ارز دیجیتال تصمیم گیری کنید. البته اگر هنوز شیبا اینو را نمی شناسید، بهتر است نگاهی به شرایط این ارز کرده و سپس برای ادامه آموزش ترید آن اقدام کنید.

 • مرحله ۱: بررسی اطلاعات فاندامنتالی ارز دیجیتال شیبا اینو

در قدم اول آموزش ترید ارز دیجیتال شیبا اینو باید به بررسی اطلاعات فاندامنتالی این ارز در سایت کوین مارکت کپ بیندازیم. با ورود به معرفی این ارز در سایت می‌توانید اطلاعات زیر را در آن مشاهده کنید.

آموزش ترید استلار

اگر از بالا به ترتیب این اطلاعات را بررسی کنیم، شرایط زیر را در آن مشاهده خواهیم کرد:

 • ارز دیجیتال Shiba Inu با مخفف SHIB در بازار به نمایش در می‌آید.
 • این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله در رتبه ۱۲ رنکینگ ارزهای دیجیتال جهان قرار دارد.
 • بیش از ۱ میلیون هشتصد هزار نفر از کاربران کوین مارکت این ارز دیجیتال را دنبال می‌نمایند.
 • قیمت این ارز در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۴۶۶۲ دلار است.
 • شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته با ۴.۳۴ درصد افت قیمت همراه بوده است.
 • حداقل و حداکثر قیمت شیبا اینو را نیز می‌توانید برای ۲۴ ساعت گذشته مشاهده کنید.
 • کل ارزش توکن های شیبا اینو در بازار بیش از ۲۵ میلیارد دلار است.
 • حجم معاملات این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته نیز نزدیک به ۲.۵ میلیارد دلار بوده است.
 • کل توکن های شیبا اینو نیز به تعداد کل ستاره های هفت آسمان است!!!
 • هم چنین می‌توانید برای دانلود وایت پیپر شیبا اینو و مشاهده سایت این پروژه نیز از همین صفحه اقدام کنید.

تا اینجای بررسی فاندامنتالی ارز دیجیتال شیبا اینو هیچ خبری از اطلاعات منفی نیست و همه چیز درباره آن مثبت است و حتی شرایط آن را می توان بهتر از ارزهایی مانند استلار و ایاس تشریح کرد. اما چرا شیبا اینو یک شت کوین است و تبلیغات و تحلیل های منفی از آن هم وجود دارد؟

برای اینکه شرایط ارز دیجیتال شیبا اینو را کمی دقیق تر و با دید بهتر بنگرید، لازم است اسکرول کرده و در سایت کوین مارکت کپ کمی هم پایین تر بیایید. در نوار منور پایین سایت شما می‌توانید به اطلاعات دیگری درباره شیبا اینو دسترسی داشته باشید که در زیر تصویر این اطلاعات را برای شما مشخص کرده‌ایم.

آموزش ترید استلار

در نوار منو مشخص شده باید روی قسمت Project Info کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به پروژه شیب اینو به نمایش در آید. اما متأسفانه هیچ خبری در این قسمت نیست و شما تنها می‌توانید تعداد کاربران و فالوورهای برخی از شبکه های اجتماعی شیبا اینو را در این قسمت مشاهده کنید.

وقتی این اطلاعات را با همین بخش از ارز دیجیتال اتریوم مقایسه کنید، عمق فاجعه بودن این ارز دیجیتال را بیشتر درک خواهید کرد.

در دو تصویر زیر می‌توانید اطلاعات بخش project Info ارز دیجیتال اتریوم را مشاهده کنید.

آموزش ترید شیبا اینو

آموزش ترید شیبا اینو

همان طور که می‌بینید اطلاعات کاملی درباره تیم توسعه دهنده اتریوم و حتی سرمایه گذاران روی این ارز دیجیتال در این قسمت کاملاً مشخص است. یکی از اصلی ترین ویژگی های شت کوین ها این است که هیچ اطلاعاتی از افراد توسعه دهنده آنها وجود ندارد. هم چنین سرمایه گذاران آنها نیز بیشتر از اینکه شرکت ها و افراد شناخته شده و معتبر باشند، نهنگ ها و سرمایه گذاران بزرگی هستند که به دنبال کسب سود بیشتر از این ارزها بوده و تنها می توان عنوان دام و تله را به آنها داد.

 • مرحله ۲: تحلیل تکنیکال شیبا اینو

در مرحله دوم از آموزش ترید ارز دیجیتال شیبا اینو نوبت به بررسی تکنیکالی این ارز دیجیتال در بازار می‌رسد. برای این موضوع دوباره باید از سایت فوق‌العاده تریدینگ ویو استفاده کنیم. نمودار زیر نمودار قیمت لحظه ای ارز دیجیتال شیبا اینو در بازار است.

آموزش ترید شیبا اینو

در مقالات گذشته اقدام به پیش بینی آینده ارز دیجیتال شیبا اینو برای شما نموده بودیم. اگر به نمودار بالا نگاه کنید، دقیقاً درستی پیش بینی چند هفته قبل ما از این ارز دیجیتال را خواهید دید.

شیبا اینو در حال حاضر در یک الگوی مثلث قرار گرفته است که شکست آن به هر طرف می‌تواند آینده قیمتی این ارز دیجیتال را در چند هفته پیش رو مشخص نماید. همان طور که می‌بینید قیمت این ارز بعد از چند بار تلاش هنوز موفق نشده تا از این مثلث به بیرون خارج شود. البته با توجه به اینکه قیمت در حال حاضر با یک حمایت بسیار قدرتمند نیز برخورد کرده، پیش بینی ما صعودی بودن قیمت شیبا اینو در هفته های آتی است.

در حال حاضر با احتیاط و در نظر گرفتن حد ضرر بسیار کوچک و بعد از شکسته شدن مثلث به مست بالا می توان برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال شیبا اینو اقدام کرد.

 • مرحله ۳: نتیجه گیری از ترید ارز دیجیتال شیبا اینو

آخرین بخش از آموزش ترید شیبا اینو به نتیجه گیری از تحلیل های قبلی دارد. از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال این ارز می توان نتیجه گیری کرد که سرمایه گذاری روی این ارز تنها برای یک بازه زمانی کوتاه مدت بهتر است. در دراز مدت هیچ شانسی برای این ارز در بازار وجود ندارد و به نظر می‌رسد که نهنگ ها بعد از سیر شدن از میزان سود خود این ارز و سرمایه گذاران آن را به حال خود رها خواهند کرد.

از این رو بهتر است با دقت بسیار بالا و تنها برای کوتاه مدت روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد. در غیر این صورت باید منتظر عواقب این سرمایه گذاری باشید.

آموزش ترید ارز دیجیتال دوج کوین

با آموزش ترید دوج کوین با شما همراه هستیم. دوج کوین یکی دیگر از میم کوین های بازار است که در ماه های گذشته با استقبال بسیار زیادی از سوی کاربران روبرو شده است. البته بیشتر از اینکه ماهیت و ویژگی های این ارز باعث رشد قیمت آن شده باشند، این نهنگ ها و حساب های توییتری است که باعث رونق این رمز ارز شده‌اند.

آموزش ترید دوج کوین نیز مانند آموزش ترید شیبا اینو دارای اطلاعاتی است که با استفاده از آن می‌توانید بهتر برای ترید این رمز ارز اقدام کنید. کاربران یارانی هم که با بیشترین حجم ها وارد این ارز شده‌اند. حتی این باور در میان برخی از افراد پیش آمده که دوج کوین می‌تواند جایگزینی برای آینده بیت کوین در آینده باشد. در ادامه به بررسی روند این رمز ارز عجیب و رازآلود می پردازیم.

 • مرحله ۱: بررسی اطلاعات فاندامنتالی دوج کوین

در اولین قدم از آموزش ترید دوج کوین باید به بررسی اطلاعات فاندامنتالی این رمز ارز در بازار کریپتوکارنسی ها بپردازیم. دوج کوین در ماه های اخیر تلاش بسیار زیادی کرده تا تبدیل به یک ارز دیجیتال محبوب و با برنامه شود. ارائه وایت پیپر و در نظر گرفتن برخی از اهداف مختلف از جمله اقداماتی است که تیم توسعه دهنده دوج کوین انجام داده‌اند. اما با این حال باید ببینیم در اطلاعات فاندامنتالی دوج کوین در سایت کوین مارکت چه خبر است.

در تصویر زیر می‌توانید پنجره اطلاعات فاندامنتالی دوج کوین را در این سایت مشاهده کنید.

آموزش ترید شیبا اینو

تشریح این اطلاعات به قرار زیر است:

 • نماد ارز دیجیتال Doge Coin در بازار DOGE است.
 • این رمز ارز در حال حاضر در رتبه ۱۰ رنکینگ ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.
 • بیش از ۱۳۰۰ هزار نفر از کاربران کوین مارکت این ارز دیجیتال را دنبال می‌نمایند.
 • حداقل و حداکثر قیمت دوج کوین را نیز می‌توانید در ۲۴ ساعت گذشته مشاهده کنید.
 • قیمت این ارز در زمان نگارش این مقاله ۰.۲۲۶۷ دلار است.
 • دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۷۲ درصد با افت قیمت روبرو بوده است.
 • ارز بازار این رمز ارز را نیز مشاهده می‌کنید.
 • حجم معاملات این رمز ارز نزدیک به ۸۰۰ میلیون دلار است.
 • نسبت حجم معاملات به کل ارز بازار دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۰۲ بوده است.
 • ۱۳۲ میلیارد کل توکن های رمز ارز دوج کوین هستند که همه آنها در حال حاضر در بازار در حال گردش می باشند.
 • هم چنین برای مشاهده وایت پیپر و سایت این رمز ارز نیز می‌توانید از همین صفحه در سایت اقدام کنید.

اما برای آنالیز بهتر اطلاعات رمز ارز دوج کوین سری به اطلاعات پروژه این ارز نیز زده‌ایم.

آموزش ترید دوج کوین

تصویر بالا به وضوح نشان می‌دهد که اطلاعات پروژه دوج کوین هم چیزی جز کاغذ سفید نیست. اما چگونه به این میزان از حجم معاملات و استقبال رسیده، جای سوال دارد. البته باید خاطر نشان کرد که اطلاعات دوج کوین از نظر تعداد اعضای فالوورهای شبکه های اجتماعی از شیبا اینو بیشتر است. با توجه به طول عمر بیشتر این کریپتوکارنسی چنین چیزی خیلی هم چیز عجیبی نیست.

 • مرحله دوم: تحلیل تکنیکال دوج کوین

در این مرحله از آموزش ترید ارز دیجیتال دوج کوین نوبت به بررسی تکنیکالی و فنی این ارز می‌رسد. علاقمندان به رمز ارز دوج کوین معتقدند که این ارز می‌تواند در آینده ای نه چندان دور جایگزینی برای بیت کوین باشد. جالب است که علاقمندان و دنبال کنندگان شیبا اینو نیز معتقدند که شیبا می‌تواند حتی بهتر از دوج کوین عمل کند. با این باورها احتمالاً باید در آینده رنک ۱ رمز ارزها را به شیبا این و رنک ۲ آنها را نیز به دوج کوین بسپاریم. به لیدرهای آینده بازار کریپتوکارنسی ها سلام کنید.

برای مشاهده تحلیل تکنیکال دوج کوین سراغ سایت تریدینگ ویو رفته و نمودار آن را در تایم فریم روزانه فراخوانی کرده‌ایم. در شکل زیر می‌توانید نمودار قیمت لحظه ای دوج کوین را مشاهده کنید.

آموزش ترید دوج کوین

طبق نمودار بالا مشاهده می‌کنید که دوج کوین در یک روند نزولی هنوز موفق به شکست خط روند نزولی خود به سمت بالا نشده است. هر چند در بازه چند ماهه این ارز روند صعودی داشته است، اما همچنین حتی برای رسیدن به اوج قیمت تاریخچه نیز باید منتظر رشد های انفجاری در دوج کوین باشیم.

در حال حاضر قیمت دوج کوین دقیقاً روی خط روند صعودی آن قرار دارد. از این رو می توان امیدوار بود که برای روزهای آتی این ارز با افزایش قیمت روبرو شود. اما برای لند مدت باید بیشتر منتظر بود تا ببینیم دوج می‌تواند خط روند نزولی خود را به مست بالا بشکند. البته احتمالاً قیمت دوج در چند روز آینده باید به صورت همزمان با خط روند نزولی و مووینگ اوریج  روزه خود برخورد نماید.

 • مرحله ۳: نتیجه گیری از آموزش ترید دوج کوین

در آخرین مرحله از آموزش ترید ارز دیجیتال دوج کوین باید درباره شرایط این ارز دیجیتال تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنیم. دوج کوین در حال حاضر از نظر تکنیکالی در موقعیت خوبی برای خرید قرار دارد و در صورتی که کاربران از استراتژی های مختلف خود سیگنال ورود به این رمز ارز را دریافت نمایند، می توان برای خرید آن اقدام نمود.

از نظر فاندامنتالی اما اصلاً شرایط خوبی برای دوج کوین قابل تعریف نیست. اطلاعات فاندامنتالی این ارز نشان دهنده آینده ای تاریک برای آن دارد. هر چند در ماه های اخیر برخی ها سعی کرده‌اند تا اهدافی را برای دوج کوین تعریف کرده و آن را به عنوان یک رمز ارز هدف دار تعریف کنند، اما هم چنین هیچ نشانی از هدف دار بودن این رمز ارز در بازار وجود ندارد.

آموزش ترید ارز دیجیتال ایاس

نوبت به آموزش ترید ایاس می‌رسد. ایاس یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال در میان هولدرهای بزرگ این رمز ارزها است. به دلیل اهداف بسیار جذاب یکه در پشت پرده این رمز ارز وجود دارد، خیلی ها به دنبال هولد کردن آن برای دراز مدت می باشند. اما با این حال از نظر قیمتی در ماه های گذشته رشدهای کمی در آن دیده‌ایم. از این رو تصمیم گرفتیم تا ایاس را نیز به جمع ارزهای تحلیل شده در این مقاله بیفزاییم.

کسانی که به دنبال هولد کردن ایاس و سرمایه گذاری طولانی مدت روی این رمز ارز هستند، لازم است تا بررسی دقیق تر و کامل تری روی آن داشت باشند. اما این محتوا می‌تواند شروعی بسیار خوب برای این بررسی باشد.

 • مرحله ۱: بررسی اطلاعات فاندامنتالی ایاس

در اولین مرحله از آموزش ترید ارز دیجیتال ایاس باید به بررسی اطلاعات فاندامنتالی این ارز در سایت کوین مارکت کپ بپردازیم. در تصویر زیر می‌توانید اطلاعات پنجره اطلاعاتی ایاس را در این سایت مشاهده کنید. در ادامه این اطلاعات را برای شما تشریح می‌نماییم.

آموزش ترید دوج کوین

 • نماد ارز EOS در بازار EOS است.
 • این ارز دیجیتال در رده بندی منتشر شده از سوی کوین مارکت در زمان نگارش این مقاله در رتبه ۴۵ رمز ارزهای جهان قرار گرفته است.
 • بیش از ۳۷۰ هزار نفر از کاربران کوین مارکت این رمز ارز را در این سایت دنبال می‌نمایند.
 • کمترین و بیشترین قیمت ایاس را نیز در سایت می‌توانید برای هر ۲۴ ساعت مشاهده کنید.
 • قیمت ایاس در زمان نگارش این مقاله تنها ۴.۲۲ دلار است.
 • قیمت آن نیز در ۲۴ ساعت گذشته با ۱.۹۶ درصد افت روبرو شده است.
 • ارزش بازار eos در حال حاضر به بیش از ۴ میلیارد دلار می‌رسد.
 • حجم معاملات eos در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار بوده است.
 • نسبت حجم معاملات آن به کل ارزش بازار ایاس نیز ۰.۱۷ است.
 • حدود ۹۷۱ میلیون از ۱ میلیارد ایاس موجود در بازار نیز در حال گردش هستند.
 • در ادامه اطلاعات این سایت می‌توانید مشخصات تیم توسعه دهنده و هم چنین سرمایه گذاران روی این رمز ارز را نیز مشاهده کنید.

اطلاعات فاندامنتالی ایاس نشان از یک ارز دیجیتال منطقی دارد. اهداف تعریف شده برای ایاس نیز این امر را تایید می‌نماید. البته که اصلی ترین دلیل محبوبیت آن نیز همین اهداف تعریف شده برای آن است.

 • مرحله ۲: تحلیل تکنیکال ایاس

در قدم دوم از آموزش ترید ارز دیجیتال ایاس نوبت به بررسی تکنیکالی آن می‌رسد. بررسی تکنیکالی ایاس برای کاربران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا بسیاری از کاربران تازه کار به دنبال سرمایه گذاری روی آن بوده و از این بابت به دنبال یک فرصت مناسب برای ورود به آن هستند.

در تصویر زیر می‌توانید نمودار تغییرات قیمت ایاس را در تایم فریم روزانه مشاهده کنید.

آموزش ترید دوج کوین

اگر خط روند صعودی کم شیب ایاس را مشاهده کنید، در حال حاضر قیمت دقیقاً روی این خط مماس است. این مهم نشان می‌دهد ارز دیجیتال ایاس در حال حاضر در آستانه یک صعود دیگر برای رسیدن به خط روند نزولی خود در بالا دارد. البته شرایط اندیکاتورهای مکدی و RSI در بروز واگرایی در روند نزولی نشان می‌دهند که خبری از شکست خط روند صعودی به مست پایین نخواهد بود. از این رو باید منتظر افزایش قیمت آن در روزهای آتی باشیم. البته با رسیدن قیمت به خط روند نزولی در دراز مدت، ممکن است شرایط دوباره برعکس شود.

 • مرحله ۳: نتیجه گیری از آموزش ترید ایاس

در آخرین مرحله از آموزش ترید ارز دیجیتال ایاس نوبت به نتیجه گیری درباره آینده آن رسیده است. با توجه به تحلیل تکنیکال صورت گرفته و مشاهداتی که در این تحلیل داشتیم، ایاس می‌تواند برای روزهای آتی روند صعودی داشت باشد. از این رو نوسان گیران عزیز و گرامی می‌توانند با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه در بازار ایاس برای کوتاه مدت سرمایه گذاری نمایند.

برای دراز مدت خیلی طولانی نیز می‌تواند به آینده رمز ارز ایاس امیدوار بود. اما برای دراز مدت چند هفته ای ممکن است دوباره بعد از رسیدن قیمت به سقف کانال فعلی شاهد افت قیمت eos باشیم.

بهترین ارز ها برای تریدر ها کدام ها هستند؟

در انتهای این مقاله نیز ترجیح دادیم تا شما را با ارزهای دیجیتال معتبری آشنا کنیم که می‌توانند نقش بسیار بزرگی در سرمایه گذاری شما داشته باشند. با توجه به اینکه شناخت رمز ارزهای معتبر برای سرمایه کاران اهمیت بسیار زیادی دارد، اطلاعات این بخش از مقاله را می‌توانید مانند یک سرنخ در نظر گرفته و با تحلیل روند آنها مانند مراحل قبلی، به ماهیت اصلی آنها پی ببرید. این ارزها به شرح زیر هستند:

 • بایننس ه شرح زیر هستنداله را می توانید مانند یک سرنخ در نظر گرفته و با تحلیل روند اینکه شناخت رمز ارزهای معتبر برای سرمایه کارانکوین یکی از رمز ارزهای آینده دار بازار است که به دلیل حمایت صرافی آن، می توان به راحتی به آینده آن خوشبین بود.
 • برای کسانی که به دنبال یک ارز دیجیتال فوق‌العاده هستند، سولانا با نماد Sol می‌تواند یک انتخاب ایده آل باشد.
 • ارز دیجیتال کازماس نیز یکی از بهترین پروژه های کریپتوکارنسی ها است که بسیاری از تحلیل گران را به سمت خود جذب کرده است.
 • اگر با پروژه ارز دیجیتال کاردانو آشنا باشید، با ماهیت و جذابیت های بالای این پروژه نیز آشنا خواهید بود.
 • پولکادات نیز یکی از رمز ارزهای آینده دار بازار است که بهتر است حتماً سری به اطلاعات آن نیز در بازار بزنید.
 • مونرو نیز یکی دیگر از پروژه های عالی رمز ارزها در بازار است. این پروژه نیز هم به لحاظ فاندامنتالی بررسی کرده و هم نکاهی به نمودار قیمت مونرو بیندازید.

تمام این رمز ارزها از جمله ارزهای دیجیتالی هستند که سرمایه گذاری در آنها می‌تواند برای شما خوشبختی به دنبال داشته باشد. البته به شرط اینکه مراحل آموزش ترید ارز دیجیتال را نهایی کرده و دیگر چالشی با بررسی این رمز ارزها نداشته باشید.

بهترین پلتفرم ترید ارز دیجیتال کدام است؟

یکی از پرسش هایی که لازم است تا در آموزش ترید ارز دیجیتال به آن پاسخ دهیم این است که بهترین پلتفرم برای ترید و نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال کدام است؟ البته این سوال از دو جنبه قابل بررسی است در وهله اول می‌توانیم به بررسی بهترین پلتفرم ترید ارز دیجیتال برای تمام کاربران جهانی بپردازیم و همچنین امکان پاسخ دادن به این سوال برای کاربران ایرانی نیز به صورت خاص وجود دارد.

اگر بخواهیم بهترین پلتفرم ترید ارز دیجیتال را برای تمام کاربران جهانی معرفی کنیم به موارد زیر خواهیم رسید:

 • پلتفرم صرافی بایننس قطعاً در حال حاضر بهترین پلتفرم برای ترید ارز دیجیتال است که شما می‌توانید در این پلتفرم هم به تعداد بسیار زیادی برای دسترسی داشته باشید و هم با حجم معاملات بسیار بالایی نیز روبرو خواهید شد.
 • صرافی هایی مانند بای بیت و OKX و کوین بیس از دیگر پلتفرم های مناسب برای ترید در بازار ارز دیجیتال محسوب می شوند.
 • همچنین پلتفرم صرافی کوکوین نیز شرایط خوبی برای انجام معاملات ارز دیجیتال در بازه های زمانی کوتاه مدت دارد.

اما نکته بسیار مهم اینجاست که بسیاری از این صرافی ها و پلتفرم ها امکان استفاده از خدمات خود را برای کاربران ایرانی محدود کرده و در صورت مشاهده آی پی ایران امکان مسدود کردن حساب کاربران ایرانی وجود خواهد داشت. به همین دلیل کاربران ایرانی بایستی تمام نکات امنیت لازم را در نظر گرفته وضع پلتفرم های مناسب تر برای این منظور استفاده نمایند.

اگر می‌توانید از آی پی ثابت خارجی برای انجام معاملات ترید در بازار ارز دیجیتال استفاده کنید مسلماً استفاده از خدمات بایننس و یا صرافی بای بیت و حتی صرافی کوکوین می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق تریدرهای ایرانی در بازار ارز دیجیتال از خدمات صرافی کوکوین استفاده می نمایند. البته لازم به توضیح است که خدمات این صرافی نیز برای کاربران ایرانی محدود است و حتماً برای این استفاده بایستی از فیلترشکن و یا آی پی های ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

همچنین کاربران ایرانی می‌توانند از خدمات صرافی کوینکس نیز برای انجام معاملات در بازار ارز دیجیتال استفاده نمایند. این صرافی نیز شرایط بسیار خوبی از این نظر داشته و امکان انجام معاملات سریع و راحت با حجم بسیار بالا را برای کاربران ایرانی آن هم بدون نیاز به استفاده از آی پی ثابت خارج از ایران فراهم کرده است. صرافی های دیگری مانند صرافی وان اینچ نیز خدمات خوبی در این باره در دسترس کاربران قرار دادند که شما می‌توانید از آن خدمات نیز استفاده کنید.

فیوچرز ارز دیجیتال یا ترید در معاملات اسپات؟

اگر به دنبال آموزش ترید ارز دیجیتال هستید احتمالاً درباره فیوچرز ارز دیجیتال موضوعات و مطالبی را شنیده‌اید. فیوچرز ارز دیجیتال بازاری پر از پتانسیل سوددهی برای کاربران در بازار است. می‌توانید به تسلط های کافی در نوسان گیری ارز دیجیتال برسید به راحتی می‌توانید از این بازار برای رسیدن به سود های قابل توجه استفاده کنید. البته شایان ذکر است که این بازار در کنار تمام مزیت ها و پتانسیل های بسیار بالا برای رسیدن به سود با چالش های بسیار زیادی نیز روبرو بوده و عدم دقت به این چالش ها ممکن است روند معاملات شما را با مشکلات زیادی روبرو سازد.

بازار فیوچرز ارز دیجیتال همان طور که می‌تواند بازاری برای رسیدن به درآمدهای قابل توجه باشد امکان از دست دادن سرمایه ها را نیز به راحتی برای شما فراهم خواهد آورد و به همین دلیل اگر دقت کافی برای انجام معامله در این روش سرمایه گذاری را نداشته باشید با ضررهای سنگینی رو به رو خواهید شد. اما اگر بخواهیم یک مقایسه اجمالی میان فیوچرز ارز دیجیتال و معاملات اثبات داشته باشیم به نتیجه های زیر خواهیم رسید:

 • فیوچرز ارز دیجیتال می‌تواند پتانسیل سوددهی به مراتب بیشتری نسبت به بازار اسپات برای شما به دنبال داشته باشند.
 • برای سرمایه گذاری در بازه های زمانی طولانی مدت حضور در بازار اسپات گزینه بهتری است.
 • در بازه های زمانی کوتاه مدت بازار فیوچرز در ارز دیجیتال می‌تواند شرایط بهتری برای معامله گران در بازار به دنبال داشته باشد.
 • برای کسانی که به دنبال نوسان گیری ارز دیجیتال هستند بازار فیوچرز در ارز دیجیتال شرایط بهتری را به دنبال خواهد داشت.
 • از نظر میزان ریسک و چالش های سرمایه گذاری بازار فیوچرز در ارز دیجیتال شرایط فوق العاده سخت تری داشته و انجام معاملات در این بازار می‌تواند باعث از بین رفتن تمام سرمایه های کاربران نابلد شود.
 • اگر در شروع فرایند سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستید ورود به بازار اسپات برای شما گزینه بهتری خواهد بود.
 • بازار فیوچرز ارز دیجیتال پتانسیل سوددهی سرمایه های کم را نیز دارا است.
 • در بازار فیوچرز ارز دیجیتال می‌توانید از اهرم معاملاتی برای بالا بردن حجم معاملات خود استفاده نمایید.

با توجه به این شرایط خودتان باید بررسی کنید که از نظر شرایط سرمایه گذاری و میزان ریسک پذیری کدام روش به روحیات شما نزدیکتر است و سپس به دنبال معامله گری در آن باشید.  البته در صورتی که تجربه بسیار بالایی در انجام معاملات در بازار ارز دیجیتال کسب کنید می‌توانید همزمان در هر دو بازار فعالیت و سرمایه گذاری بپردازید.

ترید یا نوسان گیری ارز دیجیتال؟

نکته بعدی که در آموزش ترید ارز دیجیتال باید به بررسی آن بپردازیم مقایسه میان ترید با نوسان گیری است.  در مقاله آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال سعی کردیم تا تمام جزئیات مربوط به این روش سرمایه گذاری را با شما در میان بگذاریم. واقعیت این است که سرمایه گذاری به روش نوسان گیری شباهت های بسیار زیادی با ترید دارد. نوسان گیری به انجام معاملات در بازه های زمانی کوتاه مدت زیر ۱۰ روز اطلاق می‌شود و ترید عمدتاً به معاملات اطلاق می شود که تمام فرآیند آن در کمتر از چند ساعت به پایان می رسد. در واقع در فرایند ترید ارز دیجیتال شما در کمتر از چند ساعت نتیجه انجام معامله خود را خواهید دید اما در برآیند نوسان گیری ممکن است این موضوع تا چند روز طول بکشد.

به این ترتیب به راحتی می‌توان در نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال در واقع یک روش سرمایه گذاری بینابین میان معاملات اسپات و معاملات ترید است. اگر شما در شروع ورود به بازار ارز دیجیتال هستید بهتر است روند معاملات خود را با ورود به بازار اثبات آغاز کرده و سپس در مرحله بعدی دست به معادلات به روش نوسان گیری بزنید. در صورتی که به تجربه کافی در هر دو روش معاملاتی رسیدید امکان ورود به بازار فیوچرز ارز دیجیتال برای ترید برای شما فراهم خواهد آمد. در نظر داشته باشید که اگر این پروسه را طی نکنید ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را در زمان ترید بر روی سرمایه های خود مشاهده کرده و با ضرر های سنگین روبرو شوید.

آموزش ترید ارز دیجیتال را جدی بگیرید

برای اینکه اهمیت آموزش ترید ارز دیجیتال را بیشتر درک کنید لازم است تا پتانسیل سودآوری بازارهای مالی مختلف را در بازه‌های زمانی با یکدیگر مقایسه نمایید. بهترین بازار سرمایه‌گذاری در ایران بازار بورس ایران است که امکان افزایش دارایی‌های کاربران خود را در یک بازه زمانی ۱۰ ساله تا ۱۰۰۰ درصد فراهم می‌آورد. اگر شما تنها ۱۰۰ میلیون تومان در بازار بورس پول داشته باشید و برای ۱۰ سال در این بازار سرمایه‌گذاری کنید ارزش دارایی‌های شما به میلیارد تومان افزایش پیدا خواهد کرد و در بهترین شرایط نیز می‌توانید دارایی‌های خود را به ۱۰ میلیارد تومان در این مدت برسانید.

دومین بازار مالی مناسب برای سرمایه‌گذاری با سود بالا در ایران بازار سکه است که در طول یک بازه زمانی ۱۰ ساله موفق شده تا ارزش دارایی کاربران را به کمی بیش از ۶۰۰ درصد افزایش دهد. این میزان رشد سرمایه نیز برای یک بازه زمانی ۱۰ ساله چندان مناسب نیست.

نکته بسیار جالب درباره بازار ارز دیجیتال این است که این بازار پتانسیل چنین سودهایی را حتی در یک بازه زمانی روزانه را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد و اگر شما به خوبی مراحل آموزش ترید ارز دیجیتال را پشت سر بگذرانید می‌توانید در یک روز ارزش دارایی‌های خود را به بیش از ۱۰۰ برابر برسانید.

البته نه اینکه ترید در بازار ارز دیجیتال لقمه آماده باشد و شما بدون هیچگونه سی معاملات خود را در این بازار آغاز کرده و به موفقیت برسید بلکه نیاز است تا حتماً پله به پله شرایط و نحوه معامله‌گری در این بازار را آموزش ببینید و کم کم تبدیل به یک تریدر حرفه‌ای شوید. اگر شما در یک بازه زمانی ۱۰ ساله به دنبال رسیدن به سود ۱۰ هزار درصدی هستید با همین مقدار زمان در بازار ارز دیجیتال می‌توانید به سود چند ۱۰۰ میلیونی برسید. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم که آموزش ترید ارز دیجیتال را جدی بگیرید و حتماً سعی کنید تا بخشی از دارایی‌های اضافی خود را برای سرمایه‌گذاری وارد این بازار نمایید. بازار رمز ارزها تبدیل به شانس برابر تمام کاربران جهانی برای ثروتمند شدن در آینده است و شما نباید این شانس را از خود بگیرید.

جمع بندی از آموزش ترید ارز دیجیتال

سعی کردیم تا با یک تحلیل و ترید واقعی چند رمز ارز محبوب و معروف  شما را با روند تحلیل و ترید ارز های دیجیتال آشنا کنیم. شما نیز می‌توانید با آموزش روش ها و استراتژی های ترید کریپتوکارنسی ها و استفاده از آنها، ارزهای دیجیتال مورد علاقه خود را تحلیل کنید. ترید ارزهای دیجیتال با توجه به سود های کلانی که در بازار آنها وجود دارد، بسیار شیرین و جذاب شده و از این رو یادگیری این روش ها باید تبدیل به یک ضرورت مهم برای شما عزیزان باشد.

این روش ها باعث می‌شود تا شما دیگر در دام فریبکاران و ارزهای دیجیتال کلاهبردار نیفتید. با تحلیل فاندامنتال و تکنیکال هر رمز آینده آنها برای شما روشن خواهد شد. در کانون بورس مفتخریم که آموزش ترید ارز دیجیتال ما کمکی برای هر چه بهتر کردن معاملات شما در روزهای آینده باشد. برای کسانی که به فکر تریدر شدن در این بازار هستند، این آموزش ها اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. اصول ترید ارزهای دیجیتال را بدانید و با دقت بالا در بازار رمز ارزها سرمایه گذاری کنید.

آموزش ترید ایاس

سوالات رایج درباره آموزش ترید ارز دیجیتال


در انتهای این مقاله لازم است تا برخی از رایج ترین سوالات را درباره ترید ارز دیجیتال با شما در میان بگذاریم. هم چنین شما نیز می‌توانید در صورت بروز هر چالش ذهنی که پاسخ آن را ر این مقاله پیدا نکردید، در بخش دیدگاه ها آنها را با ما در کانون بورس در میان بگذارید. اساتید دوره های آموزش ارز دیجیتال در کمترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را ارائه خواهند کرد.

 • آموزش ترید ارز دیجیتال نیاز به چه پیش نیازهایی دارد؟

شما می‌توانید بدون هیچ پیش نیازی و تنها با علاقه و پشتکار در دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال ما در کانون بورس شرکت کنید.

 • آیا با آموزش ترید رمز ارزها می توان در این بازار به سود رسید؟

تنها راه موفقیت در بازار کریپتوکارنسی ها استفاده از نکات آموزش و دوره های یادگیری ترید رمز ارزها است.

 • چگونه تریدر ارز دیجیتال شویم؟

شما می‌توانید با آموزش راه های تریدر شدن در سایت، در بازار کریپتوکارنسی ها سرمایه گذاری کنید.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: