لوگو کانون بورس

صفر تا صد روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال
شما در حال مطالعه مقاله ۱۲ از ۴۸ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

با جامع ترین آموزش روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال با شما همراه هستیم. علاقمندان به آموزش رایگان ارز دیجیتال احتمالاً برای دستیابی به اهداف مالی و سرمایه گذاری به دنبال چنین آموزش هایی هستند. در دوره آموزش حضوری ارز دیجیتال به صورت مفصل به بررسی تمام روش های کسب درآمد از رمز ارز ها پرداختیم. در این مقاله نیز قصد داریم این نکات را برای کسانی که هنوز در این دوره شرکت نکرده‌اند، ارائه کنیم. این مقاله آموزشی می‌تواند زندگی شما را متحول نماید.

راهنمای مطالعه نمایش

روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

رسیدن به درآمد در بازارهای مالی این روزها تبدیل به یک روش تبلیغاتی برای بسیاری از سایت ها و شرکت ها شده و خیلی ها به دنبال سوءاستفاده از کاربران برای درآمدزایی های شخصی در این بازارها هستند. بازار ارز دیجیتال نیز در این بین به دلیل شرایط بسیار خوبی که دارد، تبدیل به یک گزینه عالی برای این منظور شده است. واقعیت این است که بسیاری از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال که معرفی می شوند، اصلا روش مناسبی نیستند و خیلی از روش های معرفی شده نیز کیفیت پایینی داشته و رسیدن به درآمدهای بالا در آنها وجود ندارد. به همین دلیل باید بسیار باهوش باشید و بتوانید از بهترین روش های کسب درآمد ارز دیجیتال برای سودآوری خود استفاده کنید. اتفاقی که می تواند تبدیل به یک سرمایه گذاری عالی در زندگی شما شود.

در این مقاله اما سعی داریم تا بهترین روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال را که امکان سودآوری را برای شما فراهم می آورند، به صورت کاملا منطقی و بدون غلو به شما معرفی کنیم. شاید برای شما جالب باشد اگر این روش ها را بدانید و از آنها در سرمایه گذاری خود استفاده کنید. مطمئنا بعد از اتمام مطالعه این مقاله در فکر فرو خواهید رفت و درباره این روش ها بیشتر تامل خواهید داشت.

اهمیت آشنایی با روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

قبل از هر چیزی لازم است تا شما را با اهمیت آشنایی با روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال هایی مانند بیت کوین، اتریوم و … آشنا کنیم. بازار رمز ارزها در حال حاضر به قدری پیشرفته و همه گیر شده است که هر کسی برای رسیدن به درآمدهای قابل توجه به دنبال حضور در این بازار است. اما متأسفانه درصد قابل توجهی از کاربران، به خصوص کاربران ایرانی، بدون هیچ آموزشی و با ریسک بالا وارد این بازار می‌شوند. استفاده از آموزش رایگان ارز دیجیتال حداقل قدمی است که می‌بایست در این مسیر بردارید که متأسفانه کاربران از این مهم نیز اجتناب می‌نمایند.

از این گذشته ممکن است خیلی ها اصلاً روحیه مناسبی برای ترید ارزهای دیجیتال نداشته و به دنبال سبک دیگری از کسب درآمد این ارزها هستند. از این رو لازم است تا ابتدا با روش های مختلف کسب درآمد از رمز ارز ها آشنا شده و سپس نسبت به انتخاب بهترین روش اقدام کنید. در غیر این صورت همه چیز منجر به یک شکست مفتضحانه در این بازار برای کاربران خواهد شد.

کسب درآمد از ارز دیجیتال

کسب درآمد از رمز ارز و چالش های آن

کسب درآمد از رمز ارزها هم مزیت هایی با خود به همراه دارد و هم می‌تواند کمی چالش برانگیز باشد. متأسفانه شرایط بازارهای این چنینی از گذشته به نوعی رقم خورده که همراه با پیشرفت روش های سرمایه گذاری، شاهد معرفی روش های کلاهبرداری بیشتر نیز از آنها هستیم. به صورت کلی در هر بازاری که سود جذابی در آن وجود داشته باشد، کلاهبرداری و سوء استفاده نیز تبدیل به یک امر طبیعی می‌شود.

“بازار ارز دیجیتال به خودی خود سالم است، اما رفتار سودجویانه برخی باعث به وجود آمدن روش های کلاهبرداری در آنها نیز شده است. ”

شناخت روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال باعث می‌شود تا شما املا با روش های درست و سالم سرمایه گذاری در این بازار آشنا شوید و از آن گذشته بتوانید روش های غلط و درست را از هم متمایز نمایید. از این رو تصمیم گرفتیم تا تمام روش های سرمایه گذاری چه غلط و چه درست را برای شما تشریح کنیم. البته مشخص خواهیم کرد که کدام روش سالم و کم ریسک بوده و کدام روش می‌تواند معایب و ایراداتی به همراه داشته باشد.

هایلایت هایی مهم درباره روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

قبل از بررسی راه های کسب درامد از ارز دیجیتال لازم است تا شما را با هایلایت هایی از این بازار آشنا کنیم. دقت کنید که این هایلایت ها همگی اشاره به نکاتی دارند که می‌تواند برای سرمایه های ما خطرناک باشد.

 • آرزوی یک شبه پولدار شدن
 • به دنبال روش های غیر اصولی بودن
 • تلاش نکردن و رفتن به دنبال مسیرهای دسترسی به پول بدون تلاش

از جمله دلایلی هستند که باعث شده تا روند حضور کاربران در بازار ارزهای دیجیتال با چالش های زیادی همراه شود. هایلایت هایی که در ادامه مرور می‌کنیم، همین چالش ها هستند که اتفاقاً در اینترنت بسیار پر جستجو بوده و افراد زیادی هستند که به این امیدها دست به آن می‌زنند.

روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

درآمد میلیاردی از ارز دیجیتال

یکی از این چالش ها رسیدن به درامد میلیاردی از ارز دیجیتال است. داشتن درامد میلیاردی از ارز دیجیتال امر بعیدی نیست اما باید برای آن برنامه داشت. اینکه شما با یک دلار سرمایه گذاری به دنبال رسیدن به درامد میلیاردی از ارز دیجیتال باشید، دقیقاً غوطه‌ور شدن در امیدها و آرزوهای واهی است که در نهایت منجر به از بین رفتن سرمایه های شما نیز خواهد شد.

برای کسب درامد میلیاردی از ارز دیجیتال لازم است تا پله پله و به ترتیب زیر عمل کنید:

 • ابتدا از آموزش رایگان ارز دیجیتال استفاده کرده و با این بازار آشنا شوید.
 • سپس نوبت به استفاده از دوره حضوری آموزش ارز دیجیتال و یا خرید پکیج غیر حضوری آموزش ارز دیجیتال می‌رسد.
 • تمرین و تکرار روش های تحلیل قدم بعدی برای موفقیت در این بازار است.
 • داشتن یک سرمایه مناسب و حداقلی نیز آخرین مرحله موفقیت در بازار رمز ارزها است.

با طی کردن این مراحل، شما می‌توانید شرایط سرمایه گذاری خود را در بازار رمز ارزها منطقی نمایید. منطقی شدن شرایط نیز می‌تواند شما را به هر درآمدی برساند. درامد میلیاردی از ارز دیجیتال نیز در این شرایط محقق خواهد شد. در غیر این صورت بهتر است امیدی به موفقیت در سرمایه گذاری در این بازار نداشته باشید.

درآمد ارز دیجیتال رایگان

یکی دیگر از مواردی که به وفور درباره روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال به گوش می‌رسد، امکان درآمد رایگان است. درآمد ارز دیجیتال رایگان ممکن است اما به سختی. روش های بسیار مختلفی را می‌توانید در اینترنت پیدا کنید که در نهایت قرار است به درآمد ارز دیجیتال رایگان ختم شود؛ اما در اکثریت مواقع این راه ها چیزی جز یک مسیر اشتباه نیست.

در شرایطی که ارزهای دیجیتال ارزش بسیار زیادی دارند، به دست آوردن رایگان آنها اصلاً منطقی نیست. از این رو این مهم تنها تبدیل به یک ابزار تبلیغاتی برای برخی از افراد شده است تا از این طریق به سایر اهداف خود برسند. برای افزایش ترافیک سایت، جلب توجه، معرفی ارزهای دیجیتال شت کوین و مواردی از این دست این روش ها به کار گرفته می‌شود.

توصیه ما به شما عزیزانی که به تازگی وارد بازار رمز ارزها شده‌اید، این است که به دنبال چنین روش هایی نباشید. درآمد ارز دیجیتال رایگان در نهایت چیزی جز خستگی و ناامیدی از این بازار برای شما به دنبال نخواهد داشت.

روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

نرم افزار ارز دیجیتال رایگان

یکی دیگر از چالش هایی که در بررسی روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال به آن بر خوردیم، نرم افزار ارز دیجیتال رایگان است. این موضوع نیز دقیقاً مانند موضوع قبلی چیزی جز تبلیغات و ایجاد حواشی مختلف و شاید هم کلاهبرداری نیست. نرم افزار ارز دیجیتال رایگان نیز مانند سایر تبلیغات موجود پیرامون این بازار برای کسب درآمد از روش های غلط تهیه و تنظیم شده و در نهایت چیزی گیر کاربران نخواهد آمد. بهتر است این روش را نیز به فراموشی سپرده و به دنبال استفاده از این دست نرم افزارها نیز نروید.

“چیزی به نام نرم افزار ارز دیجیتال رایگان وجود ندارد. این دست از نرم افزارها چیزی جز تبلیغات برخی از افراد و مجموعه ها برای کسب درآمد از روش های غیرمنصفانه نیست.”

بدست اوردن بیت کوین رایگان با گوشی

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال که در سال های اخیر تبلیغات برای آن بیشتر هم شده، بدست اوردن بیت کوین رایگان با گوشی است. بدست اوردن بیت کوین رایگان با گوشی دو راه‌حل دارد که در ادامه در بخش کسب درآمد از بیت کوین به آنها خواهیم پرداخت. اما در این بخش باید عرض کنیم که هر دو این روش ها چیزی جز یک سراب و تبلیغات واهی نبوده و هیچ بیت کوین رایگانی را نمی‌توان با گوشی به دست آورد.

بدست اوردن بیت کوین رایگان با گوشی بیشتر تبلیغاتی است که برخی از مالکین نرم افزارها و افراد شاغل در استخراج این ارز دارند. این افراد برای استخراج بیت کوین مورد نظر خود به جای استفاده از گوشی شخصی، با توسعه یک نرم افزار آن را به دوش سایر کاربران قرار می‌دهند. در صورت موفقیت آمیز بودن مراحل استخراج بیت کوین با گوشی با استفاده از این نرم افزارها، درصدی به شما تعلق می گیرد و درصدی هم به فرد توسعه دهنده نرم افزار.

البته با توجه به اینکه سختی استخراج بیت کوین در حال حاضر بسیار زیاد شده است، عملاً این مسیر هیچ نتیجه‌ای به دنبال نداشته و چیزی جز وقت هدر دادن و صرف هزینه های بی خود برای برق و اینترنت چیز دیگری نخواهد بود.

کسب درآمد از ارز دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال رایگان

اگر شما هم از طریق، جستجوی بهترین ارز دیجیتال رایگان به این صفحه تشریف آورده‌اید، احتمال این وجود دارد تا به زودی در دام فریبکاران و کلاهبرداران این بازار افتاده و سرمایه های خود را در ریسک و خطر بزرگی قرار دهید. ارز دیجیتال رایگان در بازار وجود ندارد. جدای از این حتی ارز دیجیتال هایی که قیمت بسیار کمی دارند نیز خیلی زود با مشکلاتی روبرو شده و بیشتر این ارزها برای کلاهبرداری به وجود آمده‌اند. از این رو نباید به این راحتی ها به آنها اعتماد کندی.

جستجو برای بهترین ارز دیجیتال رایگان نیز یک جستجوی بی نتیجه خواهد بود که در انتها هیچ عایدی برای شما به دنبال نخواهد داشت. از این رو توصیه می‌کنیم که به جای پرداختن به آن، به دنبال آموزش بهترین روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال باشید.

جدیدترین ارز دیجیتال رایگان

جدیدترین ارز دیجیتال رایگان یکی دیگر از کلیدواژه هایی است که ممکن است شما را به سمت افراد فریبکار و کلاهبردار هدایت نماید. این روزها حتی در شبکه های ماهواره ای نیز می‌توانید تبلیغات گسترده ای برای عرضه اولیه برخی ارزهای دیجیتال داشته باشید. اگر به تاریخچه این نوع عرضه اولیه ها دقت کنید، متوجه ریسک بالای آنها خواهید شد.

هر چند ممکن است عرضه اولیه ارزهای دیجیتال و یا سرمایه گذاری روی جدیدترین ارز دیجیتال، سود خوبی برای ما به دنبال داشته باشد، اما این روش ها بیشتر به کلاهبرداری شبیه است تا یک روش کسب درآمد. ارز دیجیتال های جدید نیز با دریافت مبلغ مشخصی به کاربران اهدا می‌شود و هیچ ارزی رایگان در دسترس قرار نمی‌گیرد.

راه های بدست آوردن درامد از ارز دیجیتال

دریافت ارز دیجیتال با بازی

یکی از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال که به شدت در میان جوانان و نوجوانان رایج شده و خیلی ها به دنبال آن هستند، دریافت ارز دیجیتال با بازی است. در این روش شما قرار است با انجام بازی های کامپیوتری و موبایلی و طی کردن مراحل مختلف بازی، مقداری بیت کوین، اتریوم و یا سایر ارزهای دیجیتال را دریافت کنید. به حق چیزهای نشنیده!!

دریافت ارز دیجیتال با بازی بیشتر شبیه یک سرگرمی است تا کاربران را به سمت انجام بازی های کامپیوتری کشانده و طرفداران بیشتری برای یک بازی به وجود آورد. این روش نیز هیچ درآمدی برای خود کاربر به دنبال نداشته و تنها ممکن است جیب صاحبان بازی ها را پر از بیت کوین و سایر ارزها نماید.

بیت کوین رایگان سریع

بیت کوین رایگان سریع یکی از تبلیغاتی است که برخی نرم افزارهای به اصطلاح استخراج بیت کوین ارائه می‌نمایند. در این فرایند به جای اینکه شما مشغول کسب درآمد از ارز دیجیتال باشید، برای صاحبان این نرم افزارها محبوبیت و درآمد کسب می‌کنید. بیت کوین رایگان سریع نیز بیشتر از اینکه یک روش کسب درآمدی باشد، یک افسانه است که برخی از سایت ها از جذابیت آن برای جلب نظر کاربران استفاده می‌نمایند.

البته ممکن است همین الا شما با جستجوی عبارت بیت کوین رایگان سریع به صفحاتی در گوگل وارد شوید که دست به معرفی نرم افزارهایی برای این مهم زده باشند. این سایت ها نیز درک درستی از شرایط بازار ارز دیجیتال نداشته و تنها در حال کپی کردن اطلاعات موجود در سایر سایت ها ب ای تولید محتوا و جذب ترافیک می باشند تا معرفی یک روش کسب درآمد ارز دیجیتال.

راه های بدست آوردن درامد از ارز دیجیتال

سایت های کسب درآمد ارز دیجیتال

یکی دیگر از روش هایی که کاربران تازه کار به شدت به دنبال آن هستند تا از این طریق سرمایه ای برای خود در بازار ارز دیجیتال جمع آوری نمایند، استفاده از خدمات سایت های کسب درآمد از ارز دیجیتال است. این سایت ها به ازای برخی فعالیت ها مانند تبلیغات کلیکی و پرداخت به ازای هر کلیک مقداری ارز دیجیتال به کاربران اهدا می‌نمایند یا حداقل عنوان می‌کنند که اهدا می‌کنند.

درباره سایت های کسب درآمد ارز دیجیتال می‌توانیم بیش از ۱۰ صفحه مقاله بنویسیم و ده ها سایت به شما معرفی کنیم. حتی شما می‌توانید با یک جستجوی ساده تعداد کثیری از این سایت ها را پیدا کنید. اما از تمام این فرایند حتی ۱ واحد ارز دیجیتال شیبا اینو به قیمت هر واحد ۰.۰۰۰۰۵ دلار هم به دست شما نخواهد رسید.

به جای جستجوی چنین کانال ها و سایت هایی بهتر است به دنبال آموزش روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال باشید. این سایت ها نیز اهداف دیگری را دنبال کرده و شما را به عنوان یک بازیچه قرار می‌دهند تا درآمد قابل توجهی به دست بیاورند.

ما هم می‌توانستیم با معرفی تعداد کثیری از این سایت ها هم ترافیک بیشتری برای این مقاله جمع کنیم و هم مقاله حاضر را تا چند هزار کلمه دیگر طولانی تر نماییم. اما این مهم یک شعار تبلیغاتی است و تنها عایدی آن هدایت کاربران به سمت اتلاف وقت و انرژی است. خیانتی است که برخی افراد آگاه بدون توجه به درک کاربران از شرایط بازار رمز ارزها در سایت خود انجام می‌دهند. سایت های کسب درآمد ارز دیجیتال به تعداد بسیار معدود موجود بوده که آن هم در دسترس ایرانی ها قرار ندارد. بهتر است دور این روش کسب درآمدی را نیز خط بکشید.

راه های بدست آوردن درامد از ارز دیجیتال

محاسبه درآمد ارز دیجیتال

محاسبه درآمد ارز دیجیتال برای روش های مختلف کسب درآمد از آن کمی پیچیده است. به این راحتی ها نیست که شما در منزل نشسته و میزان درآمد خود در این بازار را محاسبه کنید. اما با این حال تصمیم گرفتیم تا تجربه خود را به کار گرفته و یک محاسبه سرانگشتی و نزدیک به واقعیت از درآمد ارز دیجیتال در روش های مختلف داشته باشیم.

در ادامه سعی خواهیم کرد تا در عین معرفی روش های مختلف کسب درآمد از ارز دیجیتال با محاسبه درآمد ناشی از آنها راهنمایی بهتری برای شما ارائه کنیم. هم‌چنین مقایسه‌ای نیز از نظر درآمدی و شرایط رسیدن به این درآمدها نیز در روش های مختلف خواهیم داشت تا انتخاب بهتری برای شما ایجاد کرده و شرایط کسب درآمد از این بازار را برای شما ساده‌تر کنیم.

برای محاسبه درآمد ارز دیجیتال در هر روش سعی کرده‌ایم تا هم تجربیات کاربری را در نظر بگیریم و هم واقعیت این بازار را مد نظر قرار دهیم. برخی از سایت ها برای تبلیغات برای روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال اعداد بسیار عجیبی معرفی می‌نمایند. اما در عمل و در واقعیت شرایط می‌تواند کاملاً متفاوت باشد.

راه های کسب درامد از ارز دیجیتال

در نهایت نوبت به معرفی راه های کسب درامد از ارز دیجیتال می‌رسد. کسب درآمد از این بازار برای همه کاربران در هر سطحی امکان پذیر است. داشتن مزیت هایی مانند تنوع بالا در امکان خرید ارزها و پتانسیل بالا برای کسب سود باعث شده تا افراد از هر قشری وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و سرمایه های خود را وارد این بازار نمایند. امکان سرمایه گذاری با مبالغ کم نیز یکی دیگر از مزیت هایی است که باعث شده تا این بازار تبدیل به یک بازار جذاب برای کسب درآمد باشد.

در ادامه تمام راه های کسب درامد از ارز دیجیتال را مرور خواهیم کرد. هم‌چنین در خلال معرفی آنها سعی داریم تا مقایسه‌ای از نظر شرایط انجام و میزان درآمد حاصل از آنها نیز داشته باشیم. دقت به این نکات می‌تواند روند به مراتب بهتری برای سرمایه گذاری در این بازار برای شما به دنبال داشته باشد.

راه های بدست آوردن درامد از ارز دیجیتال

خرید و فروش ارز دیجیتال و نوسان گیری

به عنوان اولین راه از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال باید به نوسان گیری و خرید و فروش ارزهای مختلف در کوتاه مدت اشاره کنیم.

“نوسان گیری و خرید و فروش کوتاه مدت ارز دیجیتال به فرایند خرید این ارزها و فروش آنها بعد از بالا رفتن قیمت اطلاق می‌شود. ”

این روش درآمدی در حال حاضر تبدیل به معمول‌ترین روش از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال شده است. با به کار گیری این روش شما می‌توانید مزیت های زیادی را در اختیار داشته باشید.

پیش نیازهای لازم برای خرید و فروش کوتاه مدت ارز دیجیتال:

 • تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال
 • تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال
 • دسترسی به نمودار قیمت ارزهای دیجیتال و نحوه استفاده از ابزارهای مختلف در تریدینگ ویو

در این روش کسب درآمدی شما می‌توانید سرمایه های بسیار کم خود را در مدت کوتاهی رشد داده و به درآمدهای قابل توجهی برسید. البته بایستی با احتیاط عمل کرده و در انتخاب ارزهای دیجیتال نیز نهایت دقت را داشته باشد. در غیر این صورت شرایط ممکن است کمی پیچیده شود.

از مهم‌ترین مزیت های نوسان گیری در ارزهای دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان ورود با سرمایه های کم
 • امکان کسب سود در کوتاه مدت
 • امکان سرمایه گذاری روی تعداد بسیار زیادی از ارزها

معایب نوسان گیری در ارزهای دیجیتال:

 • ریسک بالای انتخاب بهترین ارز دیجیتال
 • تهدید اخبار مرتبط با رمز ارزها
 • امکان ورود در نقاط نامناسب و وارد شدن در ضرر هنگفت
 • نیاز به بررسی تمام وقت ارز خریداری شده برای سنجش شرایط بازار

جدول خلاصه شرایط کسب درآمد از ارز دیجیتال با استفاده از نوسان گیری:

معیار سنجش مقدار
تلاش متوسط
سودآوری زیاد
ریسک زیاد
حداقل درآمد دلاری ۲ تا ۳ درصد اصل سرمایه در روز
حداکثر درآمد دلاری ۱۰ تا ۲۰ درصد اصل سرمایه در روز
سرمایه اولیه مورد نیاز ۱۰۰ دلار
بازدهی زمانی چند ساعت تا چند روز
منع قانونی ندارد.

بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری کدام ها هستند؟

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال استفاده از معاملات نوسان گیری است. در مقاله آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال به صورت کامل و جامع شرایط این روش درآمدزایی و همچنین آموزش های لازم را برای استفاده از این روش را با شما در میان گذاشتیم. استفاده از روش های نوین و مدرن تحلیل تکنیکال می‌تواند شرایط بسیار خوبی برای نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال برای کاربران رقم بزند. البته بایستی برای این منظور حتماً از بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری استفاده کرده و معاملات خود را تحت تاثیر ارزهای دیجیتال ضعیف نکنید.

بر این اساس تصمیم گرفتیم تا بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری را به شما معرفی کنیم که استفاده از آن ها می توانند شرایط بهتری را برای معاملات شما به دنبال داشته باشد.

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • ترون
 • کاردانو
 • دوج کوین
 • شیبا
 • بایننس کوین
 • استلار
 • ایاس
 • ارز دیجیتال مانا

از جمله بهترین گزینه ها برای نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شوند که در حال حاضر حجم قابل توجهی از معاملات در این روش سرمایه گذاری بر روی آنها انجام می پذیرد. شما نیز با شناخت شرایط هر کدام از این رمز ارز ها می توانید به دنبال انجام معاملات نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال برای خود باشید.

خرید و هولد ارز دیجیتال

دومین راه از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال خریداری و هولد کردن این ارزها برای بازه های زمانی طولانی مدت تر است. در این روش شما باید ارز دیجیتال های معتبر با پتانسیل رشد در سال های آتی را انتخاب کرده و آنها را برای مدت حدود ۱ تا ۵ سال در کیف پول ارز دیجیتال خود نگهداری کنید. زمان لازم برای نگهداری نیز به اعتبار و شرایط ارز دیجیتال مذکور بستگی خواهد داشت.

“خرید و هولد ارز دیجیتال به معنی خرید این ارزها و نگه داشتن آنها برای بازه های زمانی طولانی ۱ تا ۵ ساله است.”

خرید و هولد ارز دیجیتال را می‌توان بهترین روش از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال در نظر گرفت. اکثر کارشناسان و تحلیل گران این بازار معتقدند که این روش می‌تواند بیشتری میزان درآمد با ریسک پایین را برای کاربران به دنبال داشته باشد.

در سال های اخیر به همگان ثابت شده که در طولانی مدت بازار ارزهای دیجیتال روند رو به رشد و افزایشی را دنبال می‌نماید. از این رو اگر یک ارزی را برای مدت طولانی نگهداری کنید، می‌توانید انتظار رسیدن به سودهای قابل توجهی در آن داشته باشید. یک راه‌حل ساده برای کسانی که نه فرصت زیادی برای دنبال کردن بازار را دارند و نه تمایلی به خرید و فروش های زیاد در طول روز و هفته دارند.

پیش نیاز هاری خرید و هولد کردن ارز دیجیتال:

 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال
 • داشتن مربی و راهنمای بازار

مزیت های خرید و هولد کردن ارز دیجیتال:

 • امکان رسیدن به سودهای بسیار بالا
 • ریسک پایین
 • امکان استفاده برای همه کاربران

معایب خرید و هولد کردن ارز دیجیتال:

 • دوره بازدهی طولانی
 • نیاز به سرمایه های نسبتاً بالا

خلاصه‌ای از شرایط کسب درآمد از ارز دیجیتال به روش خرید و هولد ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری زیاد
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد اصل سرمایه در هر سال
حداکثر درآمد دلاری ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ درصد اصل سرمایه در هر سال
سرمایه اولیه مورد نیاز ۱۰۰۰ دلار
بازدهی زمانی ۱ تا ۵ سال
منع قانونی ندارد.

پامپ و دامپ ارز دیجیتال

یکی دیگر از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال شرکت در پامپ و دامپ هایی است که در کانال های مختلف اعلام می‌شود. این روش می‌تواند شما را در کمتر از چند ساعت به سودهای بسیار بالایی برساند، اما اصلاً آن را توصیه نمی‌کنیم. دقت کنید که دلیل اصلی معرفی این روش کسب درآمدی شناساندن خطرات و ریسک آن است. وگرنه این روش اصلاً روش سرمایه گذاری نبوده و ممکن است شما را وارد دام سرمایه داران بزرگ و افراد کلاهبرداری نماید که به دنبال رسیدن به سودهای کلان در بازه های زمانی کوتاه هستند.

“پامپ دامپ به معنی افزایش قیمت سرسام‌آور یک ارز دیجیتال در کمتر از یک روز و حتی ۱ ساعت و برگشت قیمت آن به شرایط قبلی در مدت زمانی مشابه می‌باشد.”

اجرای پامپ و دامپ بدون حضور کاربران خرد امکان پذیر نیست. زیرا در صورت عدم وجود کاربران تازه کار فریب خورده، عملاً امکان فروش ارز دیجیتال در قیمت های بالا وجود ندارد. از این رو لازم است تا کاربران مراقب بوده و گول تبلیغات مربوط به این روش را نخورند. البته اگر به دنبال به باد دادن سرمایه های خود هستید، پامپ و دامپ می‌تواند بهتری روش برای شما باشد.

پیش نیازهای لازم برای این روش:

 • پامپ و دامپ اصلاً روش کسب درآمد از ارز دیجیتال نیست و بیشتر شبیه به یک قمار است.

مزیت های سرمایه گذاری به روش پامپ و دامپ در ارز دیجیتال:

 • امکان رسیدن به سودهای بسیار بالا در کمتر از یک روز

معایب سرمایه گذاری به روش پامپ و دامپ در ارز دیجیتال:

 • امکان از بین رفتن سرمایه در کمتر از چند ساعت
 • ریسک بسیار بالا

خلاصه‌ای از شرایط پامپ و دامپ ارزهای دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری خیلی زیاد
ریسک فوق‌العاده زیاد
حداقل درآمد دلاری ۳۰ تا ۸۰ درصد اصل سرمایه در یک روز
حداکثر درآمد دلاری ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد اصل سرمایه در یک روز
سرمایه اولیه مورد نیاز بدون محدودیت
بازدهی زمانی ۱ روز
منع قانونی ندارد.

استخراج ارز دیجیتال

ارز دیجیتال رایگان

یکی دیگر از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال استخراج این ارزها است. استخراج ارز دیجیتال روشی است که در سال های اخیر با چالش های بسیار زیادی همراه شده و استفاده از این روش برای هر کسی مقدور نیست. در مقاله آموزش استخراج بیت کوین سعی کردیم تا به صورت کاملاً به شرح نکات مربوط به این روش سرمایه گذاری بپردازیم.

“استخراج به معنی حضور به عنوان یک نود در شبکه ارز دیجیتال برای تائید تراکنش ها و کسب سود از طریق دریافت کارمزد و ارز استخراج شده جدید است.”

پیش نیازهای لازم برای استخراج ارز دیجیتال:

 • سیستم کامپیوتری قدرتمند
 • دستگاه مخصوص استخراج ارز دیجیتال
 • انرژی برق در سطح گسترده
 • اینترنت بدون قطعی

مزیت های استخراج ارز دیجیتال:

 • کم ریسک بودن
 • به خطر نیفتادن سرمایه های اصلی
 • کسب درآمد دلاری ماهانه

معایب استخراج ارز دیجیتال:

 • نیاز به هزینه های اولیه زیاد برای خرید دستگاه‌ها
 • مصرف انرژی برق بالا
 • حتمی نبودن رسیدن به درآمد
 • درآمد متوسط
 • وابسته بودن درآمد به آیتم های مختلف

ملاحظه می‌کنید که در مقایسه با روش های قبلی کسب درآمد از ارز دیجیتال این روش چندان به صرفه نیست. اما با توجه به اینکه ریسک خرید و فروش ارزهای دیجیتال در آن وارد نیست، می‌تواند روش مطمئن‌تری برای کاربران باشد.

خلاصه‌ای از روش استخراج ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری متوسط
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری ۱۰ دلار در ماه
حداکثر درآمد دلاری ۵۰۰ دلار در ماه
سرمایه اولیه مورد نیاز ۵۰۰ میلیون تومان در حال حاضر
بازدهی زمانی ماهانه
منع قانونی نیاز به مجوز قانونی دارد.

آموزش ارز دیجیتال

یکی دیگر از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال آموزش این بازار است. اگر شما تخصص و تجربه کافی در بازار رمز ارزها را کسب کرده و بتوانید روش های تحلیل این بازار را به خوبی به سایرین آموزش دهید، می‌توانید این روش استفاده کنید.

امکان آموزش ارز دیجیتال هم در آموزشگاه‌های مالی و هم به صورت خصوصی برای شما مقدور است. حتی امکان تهیه پکیج آنلاین آموزش ارز دیجیتال را نیز خواهید داشت. این ترفند نیز از جمله روش های کسب درآمدی است که هر چند به صورت مستقیم با ارزهای دیجیتال وابسته نیست، اما به صورت غیرمستقیم از آن وام می گیرد.

پیش نیازهای لازم برای آموزش ارز دیجیتال:

 • دانش تحلیل تکنیکالی بسیار بالا
 • دانش تحلیل فاندامنتال بسیار بالا
 • قدرت آموزش دهی
 • داشتن سطح تجربه بیش از ۵ سال در بازار ارزهای دیجیتال
 • رسیدن به سود در بازار رمز ارزها

مزیت های کسب درآمد از آموزش ارز دیجیتال:

 • آپدیت دائمی اطلاعات مربوط به بازار
 • روبرو شدن با ایده‌های جدید
 • کسب درآمد قابل توجه

معایب کسب درامد از آموزش ارز دیجیتال:

 • درآمد ریالی
 • نیازمند تبلیغات گسترده
 • نیازمند تجربه بسیار بالا

خلاصه‌ای از شرایط کسب درامد از ارز دیجیتال با آموزش:

معیار سنجش مقدار
تلاش فوق‌العاده زیاد
سودآوری متوسط
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان در هر ماه
حداکثر درآمد دلاری ۲۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان در هر ماه
سرمایه اولیه مورد نیاز کم
بازدهی زمانی ۵ سال به بالا
منع قانونی نیاز به دریافت مجوز قانونی دارد.

سیگنال ارز دیجیتال

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال که امروزه به شدت رایج شده است، سیگنال ارز دیجیتال است. در این روش شما باید یک کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال راه اندازی کرده و با تبلیغات و حضور کاربران و دریافت حق عضویت برای ارائه سیگنال ها درآمد کسب کنید.

ارز دیجیتال رایگان

سیگنال ارز دیجیتال بیشتر از اینکه یک روش درآمدزایی باشد، یک روش کلاهبرداری است. در حال حاضر کمتر کانالی را می‌توان پیدا کرد که سیگنال های خوبی برای خرید و فروش ارز دیجیتال ارائه می‌نماید. استفاده از این روش درآمدزایی را نیز اصلاً به شما توصیه نمی‌کنیم. حضور در این روش درآمدزایی می‌تواند خطرات و ریسک های بسیار زیادی برای شما داشته باشد.

مهم‌تر از تمام ریسک ها و خطرات این روش، باید اشاره کنیم که با هر ضرر، کاربران شما نیز تبدیل به یک دشمن بزرگ برای شما خواهند شد. از این رو توصیه می‌کنیم که نه وارد این رسته از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال شوید و نه برای خرید و فروش های خود از این سیگنال ها استفاده نمایید. این بهترین تصمیم برای منزوی کردن این دست از کلاهبرداران بازار رمز ارزها است.

در مقاله کلاهبرداری ارز دیجیتال سعی کردیم تا این روش کلاهبرداری را به صورت کامل  و جامع برای شما تشریح نماییم. دقت کنید که حضور در این رسته حتی می‌تواند پیگرد قضایی را نیز برای شما به دنبال داشته باشد.

خلاصه‌ای از شرایط سیگنال ارز دیجیتال برای درآمدزایی:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری کم
ریسک بسیار زیاد
حداقل درآمد دلاری کم
حداکثر درآمد دلاری ۱۰ میلیون تومان در هر ماه
سرمایه اولیه مورد نیاز کم
بازدهی زمانی مشخص نیست.
منع قانونی دارد.

تأمین سرمایه برای صرافی های غیر متمرکز (Liquidity provider)

یکی از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال حضور در صرافی های غیر متمرکز به عنوان لیکوئیدی پرووایدر است. Pool کردن سرمایه در این صرافی ها می‌تواند درآمد قابل توجهی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. این روش کسب درآمد را می‌توانید در صرافی غیر متمرکز مختلفی در دسترس داشته باشید.

“کسب درآمد از لیکوئیدی پرووایدر به این معنی است که شما سرمایه خود را در اختیار این صرافی ها قرار دهید تا بودجه لازم برای تأمین خرید و فروش های کاربران خود را داشته باشند. با این ترفند شما در کارمزدهای تراکنش های انجام شده شریک شد و می‌توانید سود خوبی کسب نمایید.”

تأمین سرمایه یکی از کم ریسک ترین و بهترین روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال است. هر صرافی نیز بنا به سیاست هایی که دارد، سودهای مختلفی را برای این دست از کاربران در نظر گرفته است. برخی ا صرافی ها مانند پنکیک سوآپ درآمد ۱۰۰ درصدی را در یک سال برای سرمایه گذاران این روش در نظر گرفته‌اند. سود حاصل از این روش نیز به صورت روزشمار بوده و هر وقت اراده کردید می‌توانید سرمایه خود را از بازار خارج نمایید.

پیش نیازهای لازم برای لیکوئیدی پرووایدر در صرافی غیر متمرکز:

 • بدون نیاز به پیش نیاز

مزیت های لیکوئیدی پرووایدر در صرافی غیر متمرکز:

 • کسب سودهای قابل توجه در بازه های زمانی مشخص
 • کسب سود مطمئن
 • بدون نیاز به ورود به چالش های مختلف

معایب لیکوئیدی پرووایدر در صرافی غیر متمرکز:

 • پذیرش ریسک حضور در صرافی خارجی
 • نیاز به سرمایه زادی برای کسب سود معقول

خلاصه‌ای از کسب درآمد از لیکوئیدی پرووایدر در صرافی غیر متمرکز:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری خوب
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری ۶۰ درصد اصل سرمایه در یک سال
حداکثر درآمد دلاری ۱۰۰ درصد اصل سرمایه در یک سال
سرمایه اولیه مورد نیاز بدون محدودیت
بازدهی زمانی روزشمار
منع قانونی ندارد.

شرکت در عرضه های اولیه یا ICO

ارز دیجیتال رایگان

یکی دیگر از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال حضور در عرضه های اولیه یا ICO ها است. این روش نیز در سال های اخیر به دلیل افزایش تعداد عرضه اولیه ارزهای دیجیتال بسیار محبوب و جالب توجه شده است.

“عرضه اولیه به معنی معرفی یک ارز دیجیتال جدید و سرمایه گذاری در آن به معنی خرید این ارزها قبل از ورود به بازار اصلی است.”

برای اینکه شرایط عرضه اولیه و سرمایه گذاری در آن را برای شما بهتر تشریح کرده باشیم، شما را با یک مثال آشنا در بورس ایران همراه می‌کنیم. اگر دوره آموزش بورس را پشت سر گذاشته باشید، می‌دانید که عرضه اولیه سهام در این بازار به روش بوک بیلدینگ است. به این معنی که شما باید قبل از وارد شدن سهام به بازار با پیشنهاد قیمت و مقدار مورد نظر برای خرید اقدام کرده و سپس بعد از عرضه سهام، مقدار سهام مشخص شده به شما تعلق می گیرد. با توجه به جذابیت بالای این سهم ها معمولاً در همان روزهای ابتدایی شاهد رشدهای قابل توجه در آنها هستیم.

همین شرایط برای ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد. شما می‌توانید قبل از ورود این ارزها آنها رد قیمت های بسیار پایین خریداری نموده و سپس در همان روزهای نخست با رشدهای قابل توجه روبرو شوید. البته دقیقاً مانند بازار سهام، این قانون برای همه ارزها نیز صحت نداشته و ممکن است یک ارز از همان روز اول وارد ضرر شود.

خرید ارز دیجیتال در عرضه اولیه باید با تمهیدات بسیار زیادی همراه باشد. نیاز است تا حتماً مطالعه کافی نسبت به این ارزها داشته باشید. سپس با حضور در صرافی های غیر متمرکز می‌توانید برای این امر اقدام کنید.

پیش نیازهای لازم برای حضور در عرضه اولیه ارزهای دیجیتال:

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال
 • زبان انگلیسی متوسط برای مطالعه منابع اطلاعاتی

مزیت های حضور در عرضه اولیه ارز دیجیتال:

 • امکان کسب سودهای بسیار بالا در چند روز
 • بدون نیاز به دانش تکنیکالی قدرتمند

معایب حضور در عرضه اولیه ارز دیجیتال:

 • نیاز به سرمایه اولیه بالا
 • ریسک انتخاب ارز دیجیتال بد و کلاهبردار
 • امکان از بین رفتن کل سرمایه در صورت انتخاب اشتباه

خلاصه‌ای از شرایط کسب درآمد از عرضه اولیه ارزهای دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری بسیار بالا
ریسک بالا
حداقل درآمد دلاری ۱۰۰ درصد ارزش سرمایه در چند روز
حداکثر درآمد دلاری صدها برابر ارزش سرمایه در چند ماه
سرمایه اولیه مورد نیاز با توجه به نوع ارز دیجیتال
بازدهی زمانی چند روز تا چند ماه
منع قانونی ندارد.

سیگنال ارز دیجیتال

سرمایه گذاری برای توسعه ارز دیجیتال

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال سرمایه گذاری برای توسعه این ارزها و در واقع مشارکت در توسعه آنها است. تا چند سال پیش تنها افراد با سرمایه های بسیار بالا و میلیون دلاری می‌توانستند در این برنامه ها شرکت نمایند. اما در حال حاضر شرایط تغییر کرده و برای توسعه برخی از ارزها سرمایه های خرد نیز به کار می‌آید. از این رو شما می‌توانید با حضور در این برنامه ها به عنوان سهام‌دار در یک ارز دیجیتال شناخته شوید.

دقت کنید که این روش سرمایه گذاری در بازارهای مالی نیز امری خیلی عجیب و تازه‌ای نیست و قبلاً هم در سایر بازها شاهد آن بوده‌ایم. برای مثال صندوق‌های سرمایه گذاری در بازار بورس شرایط مشابهی دارند.

در این روش کسب درآمد شما باید یک ارز دیجیتال را انتخاب کرده و از طریق سفارش از طریق صرافی غیر متمرکز به عنوان سرمایه گذار، وارد شوید. توسعه دهندگان با قبول سرمایه شما، بعد از توسعه به مقدار سرمایه و قیمت اولیه، از توکن های ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار می‌دهند. هم‌چنین شما در سود تراکنش ها و کارمزدهای ارز دیجیتال نیز سهیم خواهید شد.

پیش نیازهای لازم برای سرمایه گذاری در توسعه ارز دیجیتال:

 • پیش نیازی ندارد.

مزیت های سرمایه گذاری در توسعه ارز دیجیتال:

 • امکان رسیدن به سود های فوق‌العاده بالا
 • امکان کسب سود از طریق چند روش مختلف

معایب سرمایه گذاری در توسعه ارز دیجیتال:

 • مواجه شدن با افراد کلاهبردار و سودجو
 • زیان ده بودن ارز دیجیتال مذکور در شروع فعالیت

خلاصه‌ای از شرایط سرمایه گذاری در توسعه ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری فوق‌العاده بالا
ریسک متوسط
حداقل درآمد دلاری ده ها برابر سرمایه اولیه
حداکثر درآمد دلاری نامحدود
سرمایه اولیه مورد نیاز بسته به ارز دیجیتال مذکور
بازدهی زمانی چند روز تا چند ماه
منع قانونی ندارد.

استخر استخراج

افتتاح استخر استخراج نیز می‌تواند یکی از راه های عالی برای کسب درآمد از این بازار باشد. شما می‌توانید با افتتاح یک استخر استخراج، بدون هیچ دغدغه‌ای و حتی بدون فعالیت مستقیم برای استخراج ارز دیجیتالی هایی مانند بیت کوین و اتریوم، در سود استخراج کننده ها شریک شده و درآمد قابل توجهی کسب کنید.

” سرمایه گذاری در استخر استخراج به این صورت است که شما با صرف یک هزینه متناسب، یک استخر استخراج افتتاح کرده و سپس کاربران جدید برای استخر خود استخدام می‌کنید. درصدی از استخراج هر کاربر به عنوان کارمزد حضور در استخر به شما تعلق خواهد گرفت.”

این روش درآمدزایی در ایران با پیچیدگی هایی همراه است اما با این حال این امکان حتی برای کاربران ایرانی نیز وجود ندارد. رسیدن به درآمدهای مطمئن و بدون ریسک باعث شده تا این روش با محبوبیت زیادی همراه شود. البته مشخصاتی که در ادامه مرور می‌کنیم و هزینه اولیه مورد نیاز نشان می‌دهد که امکان استفاده از این روش برای هر کسی مقدور نیست.

پیش نیازهای لازم برای حضور در استخر استخراج :

 • سرمایه اولیه قابل توجه
 • مجوزهای قانونی

مزیت های سرمایه گذاری در استخر استخراج:

 • کسب سود مطمئن
 • درآمدهای قابل توجه با توجه به شرایط استخر
 • تنوع بالا برای انتخاب ارز دیجیتال

معایب سرمایه گذاری در استخر استخراج:

 • نیاز به سرمایه های اولیه بسیار بالا

خلاصه‌ای از شرایط کسب درآمد از استخر استخراج ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری زیاد
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری بسته به شرایط استخر
حداکثر درآمد دلاری بسته به شرایط استخر
سرمایه اولیه مورد نیاز خیلی زیاد
بازدهی زمانی چند ماه
منع قانونی نیاز به مجوز قانونی دارد.

خرید ارزهای دیجیتال با سود تراکنش

یکی دیگر از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال خرید ارزهای دیجیتالی است که کاربران را در سود تراکنش ها سهیم می‌نمایند. برای مثال ارز دیجیتال معروف ترون یکی از این ارزها است. ارزهایی مانند شیبا اینو، کیشو اینو و ارز دیجیتال دوج کوین نیز شرایط مشابهی دارند.

“ارز های دیجیتال با این شرایط بعد از هر تراکنش سهام‌داران قبلی را نیز در سود تراکنش ها سهیم می‌نمایند. با هولد کردن این ارزها می‌توانید در کارمزد و سود این تراکنش ها سهیم شوید.”

دقت کنید که این روش نیز نیاز به بررسی چالش های بسیار زیادی دارد. اگر انتخاب درستی در این باره نداشته باشید، نمی‌توانید سود خوبی کسب نمایید. از این رو لازمه اصلی در این روش کسب درآمد انتخاب یک ارز دیجیتال مناسب است که علاوه بر پشتیبانی از این سیستم، سود دهی خوبی داشته و جذابیت های خاص خود را نیز داشته باشد. در غیر این صورت تمام تلاش شما به هدر خواهد رفت.

پیش نیازهای لازم برای خرید ارزهای دیجیتال با سود تراکنش:

 • سرمایه اولیه بالا
 • علم تحلیل تکنیکال
 • علم تحلیل فاندامنتال

مزیت های خرید ارزهای دیجیتال با سود تراکنش:

 • امکان کسب سود بالا
 • امکان کسب سود از چند جنبه

معایب خرید ارزهای دیجیتال با سود تراکنش:

 • خطر افت شدید قیمتی و کاهش ارزش سرمایه اولیه

خلاصه‌ای از شرایط خرید ارزهای دیجیتال با سود تراکنش:

معیار سنجش مقدار
تلاش متوسط
سودآوری بالا
ریسک بسیار بالا
حداقل درآمد دلاری ۳۰ درصد سرمایه اولیه در هر ماه
حداکثر درآمد دلاری نامحدود
سرمایه اولیه مورد نیاز بالا
بازدهی زمانی چند روز تا چند ماه
منع قانونی ندارد.

سیگنال ارز دیجیتال

دایر کردن صرافی ارز دیجیتال

شاید تصور کنید که این روش درآمدزایی با چالش های زیادی همراه باشد، اما این امکان برای هر کسی وجود دارد که با دایر کردن یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال از این بازار درآمد داشته باشد. کسب درآمد از این روش با جذابیت های بسیار زیادی همراه است. بایستی در نظر داشته باشید که این روش درآمدزایی حتی در ایران نیز قابل اجرا خواهد بود.

صرافی آنلاین ارز دیجیتال به صرافی اطلاق می‌شود که امکان ترید و خرید و فروش ارز دیجیتال را به سایر کاربران داده و از طریق دریافت کارمزدهای تراکنش ها به سود قابل توجهی برسد.

کسب سود از طریق دایر کردن صرافی ارز دیجیتال به شرایط کسب  و کار شما بستگی خواهد داشت. هر چقدر تعداد کاربران بیشتری داشته و خدمات بیشتری ارائه کنید، در نهایت به سود بیشتری نیز خواهید رسید.

پیش نیازهای لازم برای دایر کردن صرافی آنلاین ارز دیجیتال:

 • طراحی یک سایت مناسب
 • طراحی یک اپلیکیشن مناسب
 • در اختیار داشتن سرمایه گذار یا سرمایه اولیه بالا برای تأمین نقدینگی اولیه

مزیت های دایر کردن صرافی آنلاین ارز دیجیتال:

 • رسیدن به سود های قابل توجه
 • دستیابی به سود مطمئن و بی دردسر

معایب دایر کردن صافی آنلاین ارز دیجیتال:

 • نیاز به سرمایه اولیه بالا

خلاصه‌ای از شرایط دایر کردن صرافی آنلاین ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش بالا
سودآوری بالا
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری بسته به شرایط کسب  و کار
حداکثر درآمد دلاری بسته به شرایط کسب  و کار
سرمایه اولیه مورد نیاز بسیار بالا
بازدهی زمانی چند ماه
منع قانونی نیاز به دریافت مجوز قانونی

آی بی گری ارز دیجیتال

آی بی گری یکی از روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است. البته این روش تنها محدود به این بازار نبوده و در سایر بازارهای مالی نیز شاهد استفاده از این روش هستیم. در این روش شما با معرفی کاربران جدید به یک صرافی ارز دیجیتال می‌توانید در سود حاصل از کارمزد تراکنش های آنها سهیم شوید.

این روش مانند سایر روش های بازاریابی بوده و امکان رسیدن به سودهای قابل توجه را برای کاربران فراهم می‌آورد. در حال حاضر بسیاری از سایت های معروف از این روش برای رسیدن به سود بالا در بازار رمز ارزها استفاده می‌نمایند. با تکیه بر این روش می‌توانید سودهای بدون دردسر و قابل توجه از این بازار کسب کنید.

البته در مقایسه با سایر روش ها این روش نیاز به زیرساخت های اولیه بالایی خواهد داشت. با توجه به بالا بودن هزینه تبلیغات در اینترنت، نداشتن پلتفرم اولیه قوی یک چالش بزرگ برای آی بی ها خواهد بود. از این گذشته افراد به هر کسی در این بازار اعتماد نکرده و سعی می‌کنند از قبل تمام شرایط را در نظر بگیرند.

پیش نیازهای لازم برای آی بی گری در ارز دیجیتال:

 • داشتن یک سایت اینترنتی قدرتمند

مزیت های لازم برای آی بی گری در ارز دیجیتال:

 • رسیدن به سودهای مطمئن و بدون دردسر
 • رسیدن به سودهای قابل توجه در صورت بازاریابی اصولی

معایب آی بی گری در ارزهای دیجیتال:

 • قانون مشخصی برای این حرفه تعریف نشده و ممکن است از طرف دولت محدودیت هایی برای شما اعمال شود. غیرقانونی اعلام شدن این روش نیز خیلی بعید نیست.

خلاصه‌ای از شرایط آی بی گری در بازار ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری بالا
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری بسته به پلتفرم در دسترس
حداکثر درآمد دلاری بسته به پلتفرم در دسترس
سرمایه اولیه مورد نیاز کم
بازدهی زمانی کم
منع قانونی نیاز به تحقیق

سیگنال ارز دیجیتال

وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال وبلاگ نویسی است. ارائه اطلاعات مورد نیاز درباره ارزهای دیجیتال به کاربران می‌تواند درآمدهای قابل توجهی در اینترنت برای شما به دنبال داشته باشد. این روش درآمدزایی شرایط بسیار ساده‌ای دارد و دقت به مسائل مربوط به آن می‌تواند در مدتی کوتاه درآمدهای قبال توجهی برای شما به دنبال داشته باشد.

هم‌چنین امکان کسب سود از چندین جنبه را می‌توان از اصلی ترین مزیت های این روش درآمدزایی از بازار رمز ارزها دانست. با یک برنامه ریزی درست می‌توانید با این روش به درآمدهای قابل توجه برسید.

پیش نیازهای لازم برای وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در ارز دیجیتال:

 • داشتن دانش سئو
 • دانش تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی
 • دانش تحلیل و شناخت لازم نسبت به ارزهای دیجیتال

مزیت های وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در ارز دیجیتال:

 • کسب درآمدهای مطمئن
 • نداشتن هیچ ریسک کاری
 • عدم نیاز به سرمایه های زیاد

معایب وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در ارز دیجیتال:

 • دوره بازدهی طولانی
 • درآمدهای ریالی
 • کم بودن درآمد

خلاصه‌ای از شرایط وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش زیاد
سودآوری متوسط
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری ندارد.
حداکثر درآمد دلاری ندارد.
سرمایه اولیه مورد نیاز کم
بازدهی زمانی چند ماه تا یک سال
منع قانونی ندارد.

فاست یا درآمد به ازای کلیک

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال فاست و یا درآمد به ازای کلیک است. در این روش شما با وارد شدن به سایت های تبلیغاتی به ازای هر کلیکی که روی لینک های سایت می‌نمایید، مبلغ مشخصی دریافت کرده و وقتی این مبلغ به مقدار معینی رسید، می‌توانید آن را برداشت کنید. این روش به روش کسب درآمد قطره‌ای نیز معروف است.

فاست تنها مختص بازار ارزهای دیجیتال نیست و برای سایر بازارهای مالی نیز تعریف شده است. از این رو نمی‌توان آن را تنها مختص این بازار تعریف کرد. در فاست های مربوط به ارز دیجیتال، دستمزد کاربران از طریق ارزهای دیجیتال معتبر اهدا می‌شود. البته این روش با مشکلات و چالش های بسیار زیادی فراهم است. یکی از اصلی ترین چالش های این روش درآمدی در گذشته، نیاز به باز کردن حساب دلاری در کشورهای بین المللی برای ایرانی ها بود که با روی کار آمدن ارزهای دیجیتال این چالش برطرف شده است.

پیش نیازهای لازم برای فاست یا درآمد به ازای کلیک:

 • وقت بسیار زیاد

مزیت های فاست یا درآمد به ازای کلیک:

 • عدم نیاز به سرمایه اولیه
 • بدون ریسک
 • عدم وابستگی به شرایط بازار رمز ارزها

معایب فاست یا درآمد به ازای کلیک:

 • میزان سود بسیار ناچیز
 • دوره بازدهی بسیار طولانی

عملاً استفاده از این روش را برای کسب درآمد از رمز ارزها اصلاً توصیه نمی‌کنیم. هر چند به نظر روش ساده‌ای می‌رسد، اما ما که به کسی برنخورده ایم که از این روش سودی کسب کرده باشد. توصیه ما استفاده از سایر روش های درآمدزایی از بازار رمز ارزها است.

خلاصه‌ای از شرایط فاست یا درآمد به ازای کلیک:

معیار سنجش مقدار
تلاش بسیار زیاد
سودآوری بسیار کم
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری ۰ دلار
حداکثر درآمد دلاری خیلی کم
سرمایه اولیه مورد نیاز بدون سرمایه اولیه
بازدهی زمانی چند ماه تا چند سال
منع قانونی ندارد.

هم‌چنین در تکمیل نکات مربوط به فاست یا درآمد به ازای کلیک باید عرض کنیم که بسیاری از این سایت ها ممکن است کلاهبرداری باشند و اصلاً حتی در صورت رسیدن به سود نیز شما نتوانید سرمایه خود را از آنها خراج کنید.

داشتن وب سایت فاست

به جای اینکه در سایت های فاست یا درآمد به ازای کلیک شرکت کنید، می‌توانید یک سایت فاست داشته باشید. در این حالت سایرین برای کسب درآمد از خدمات سایت شما استفاده خواهند کرد. هر چند این روش نیز درآمدهای خیلی زیادی به دنبال نخواهد داشت، اما به مراتب می‌تواند از روش قبلی درآمد بیشتری برای شما ایجاد نماید.

پیش نیازهای لازم برای داشتن وب سایت فاست:

 • سایت اینترنتی

مزیت های داشتن وب سایت فاست:

 • کسب سود دائمی

معایب داشتن وب سایت فاست:

 • درآمد متوسط

خلاصه‌ای از داشتن وب سایت فاست:

معیار سنجش مقدار
تلاش زیاد
سودآوری متوسط
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری بسته به شرایط سایت
حداکثر درآمد دلاری بسته به شرایط سایت
سرمایه اولیه مورد نیاز کم
بازدهی زمانی چند ماه
منع قانونی ندارد.

خیلی به حضور در این رشته برای سرمایه گذاری و کسب سود از بازار رمز ارزها نیز نداریم. این روش نیز می‌تواند چالش های خاص خود را داشته باشد. بهتر است به جای چنین روشی از روش های مستقیم سرمایه گذاری در رمز ارزها بهره ببرید.

سایت های ارز دیجتال رایگان

استیکینگ ارز دیجیتال

سهام گذاری یا استیکینگ نیز یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال است. این روش نیز می‌تواند شما را به سودهای قابل توجهی در این بازار برساند.

“استیکینگ یا سهام گذاری روشی است که در آن شما توکن های خود را از یک ارز دیجیتال برای امنیت شبکه و تائید تراکنش ها قرار می‌دهید. این شرایط دقیقاً مانند شرایط استخراج ارز دیجیتال در رمز ارزهای اثبات کار است.”

با استیکینگ توکن های خود می‌توانید در پاداش ناشی از تراکنش های شبکه سود کسب کنید. میزان سود کسب شده نیز به تعداد توکن های شما برای استیکینگ بستگی دارد. در حال حاضر بسیاری از صرافی های خارجی امکان استیکینگ توکن ها را برای کاربران فراهم آورده‌اند. شما می‌توانید از این تکنیک بدون هیچ دردسری استفاده کنید.

پیش نیازهای لازم برای استیکینگ ارز دیجیتال:

 • پیش نیازی ندارد.

مزیت های استیکینگ ارز دیجیتال:

 • امکان کسب سود مطمئن و بدون دردسر
 • عدم نیاز به حضور در بازار پر چالش ارز دیجیتال
 • امکان رسیدن به سودهای قبال توجه

معایب استیکینگ ارز دیجیتال:

 • نیاز ب سرمایه اولیه بالا

خلاصه‌ای از روش استیکینگ ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری بالا
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری بسته به ارز دیجیتال مربوط
حداکثر درآمد دلاری بسته به ارز دیجیتال مربوط
سرمایه اولیه مورد نیاز بالا
بازدهی زمانی چند روز
منع قانونی ندارد.

بهترین پلتفرم برای استیکینگ ارز دیجیتال چیست؟

از بهترین روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال استیک کردن رمز ارزهای مختلف در پلتفرم ها است. اما بهترین پلتفرم برای استیکینگ ارز دیجیتال کدام است و چگونه می توانیم بهترین پلتفرم را برای این منظور انتخاب نماییم؟ دقت داشته باشید که برای انتخاب بهترین پلتفرم برای استیک کردن ارز های دیجیتال بایستی ۴ شرط مهم مورد بررسی قرار بگیرند:

 • اول اینکه حتماً و حتماً پلتفرم مورد نظر بایستی اعتبار بالایی داشته باشد.
 • ثانیاً سود اولیه مناسب برای فرایند استیک کردن ارز های دیجیتال در پلتفرم مورد نظر در نظر گرفته شده باشد.
 • همچنین می بایست سود های اعطا شده از سوی پلتفرم مورد نظر به صورت عملی قابل توجه باشد.
 • در نهایت بایستی به زمان لازم برای خارج کردن رمز ارز های خود از حالت استیک و قوانین مربوط به آن نیز دقت داشته باشید.

با بررسی این شرایط و موارد می توانید بهترین پلتفرم برای استیک کردن ارز دیجیتال را برای خود انتخاب کنید. اگر برای این شرایط و موارد به دنبال بهترین پلتفرم باشید احتمالاً برای رمز ارزهای مختلف بایستی سراغ پلتفرم های مختلف بروید. به عنوان مثال برای استیک کردن بیت کوین ممکن است پلتفرم صرافی های خارجی ارز دیجیتال بهترین گزینه باشند و برای استیک کردن استیبل کوین ها کیف پول ها شرایط بهتری داشته باشند. در حال حاضر کیف پول تراست ولت یکی از بهترین گزینه های کاربران ایرانی برای است کردن برخی از ارزهای دیجیتال است. صرافی بایننس و صرافی کوکوین نیز چنین شرایطی را برای کاربران فراهم کرده‌اند.

یک نکته بسیار مهم درباره شرایط استیکینگ ارز دیجیتال تبلیغات گسترده‌ای است که در برخی از پلتفرم ها شاهد آن هستیم. در برخی از مواقع شاهد هستیم که برخی از سایت‌های متقلب و کلاهبردار برای ترغیب کاربران اقدام به معرفی سودهای کلان برای این روش سرمایه گذاری می نمایند که در حقیقت این فرآیند چیزی جز کلاهبرداری نیست و در انتها ممکن است شما تمام سرمایه های خود را از دست بدهید؛ بنابراین به عنوان اولین گزینه اولین شرط برای انتخاب بهترین پلتفرم برای استیک کردن ارز دیجیتال اشاره به اعتبار پلتفرم مورد نظر داشتیم. انتخاب یک پلتفرم معتبر و شناخته شده با سود کمتر بسیار بهتر از انتخاب یک پلتفرم ناشناخته با خطر کلاهبرداری و از بین رفتن سرمایه ها است.

کپی تریدینگ یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال استفاده از خدمات کپی تریدینگ است. این خدمات البته تنها مربوط به بازار ارز دیجیتال نبوده و قبلاً کاربران در بازار فارکس نیز از این خدمات استفاده کرده‌اند. کپی تریدینگ اصطلاحی است که در آن شما بدون داشتن دانش تحلیل تکنیکال و یا تحلیل فاندامنتال با وارد کردن سرمایه های خود و انتخاب برخی از تریدرها تمام اقدامات آنها را در بازار کپی می‌کنید.

برخی از پلتفرم ها ربات هایی را برای این منظور در دسترس شما قرار می دهند که با استفاده از آن ها نیاز به هیچ اقدامی نداشته و تنها با انتخاب تریدرهای منتخب و تعیین میزان سرمایه درگیر برای هر تریدر به راحتی می‌توانید از فرآیند کپی تریدینگ در انجام معاملات بازار ارز دیجیتال استفاده کنید. در این روش سرمایه گذاری اصلی ترین چالش ها و بسترهای لازم برای رسیدن به موفقیت در درجه اول میزان سرمایه شما و در درجه دوم انتخاب تریدر ارز دیجیتال مناسب و برگزیده است.

اگر شما سرمایه اولیه مناسبی در اختیار داشته و در نهایت با تحقیق و بررسی های زیاد بتوانید بهترین تریدر های ارز دیجیتال را برای فرآیند کپی تریدینگ انتخاب کنید در نهایت معادل تمام سود حاصل از نوسان گیری آنها در بازار ارز دیجیتال به حساب شما نیز واریز خواهد شد و تنها کافیست کارمزد بسیار کمی را به خود پلتفرم بپردازید.

البته رسیدن به سود در این روش سرمایه گذاری چندان هم ساده نیست و شما بایستی وقت بسیار زیادی برای انتخاب بهترین تریدرها داشته باشید زیرا اکثر قریب به اتفاق سرمایه گذاران این چنینی در بازار کیفیت معاملات خیلی خوبی نداشته و ممکن است سرمایه های شما را به خطر بیندازند. از این گذشته این دسته از افراد در چنین پلتفرم های معمولاً از طریق دریافت کارمزد به دنبال رسیدن به سود هستند و از بین رفتن سرمایه های شما خیلی اهمیت زیادی برای آنها نخواهد داشت.

با بررسی گذشته معاملات هر تریدر ارز دیجیتال و میزان موفقیت وی در جام معاملات این امکان برای شما به وجود خواهد آمد تا در نهایت دست روی بهترین ها گذاشته و معاملات کاملاً ایمن و بی خطر برای سرمایه خود فراهم آورید.

وام دادن ارزهای دیجیتال

یکی دیگر از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال وام دادن این ارزها به افراد و کاربران است. خیلی ها برای پیش برد اهداف خود نیاز به استفاده از ارزهای دیجیتال دارند اما سرمایه لازم برای خرید این ارزها را ندارند. شما می‌توانید با وام دادن این ارزها هم ارز دیجیتال خود را داشته باشید و هم سود مناسبی از این راه کسب کنید.

سایت های ارز دیجتال رایگان

در دنیای رمز ارزها شبکه ها و پروژه‌هایی مانند Defi این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورند تا در سیستم وام دهی ارز دیجیتال شرکت نمایند. وام دهی ارز دیجیتال هم برای وام دهنده و هم برای وام گیرنده سودهای قابل توجهی به دنبال خواهد داشت. شما می‌توانید با شرکت در این سیستم به عنوان وام دهنده در کنار در اختیار داشتن ارز دیجیتال اولیه خود، سود خوبی نیز برای آن به دست آورید. البته لازم است تا از قبل ضمانت نامه های لازم را دریافت کرده و خیال خود را از بابت دریافت قسط ها راحت کنید.

پیش نیازهای لازم برای وام دادن ارزهای دیجیتال:

 • پیش نیاز خاصی ندارد.

مزیت های وام دادن ارزهای دیجیتال:

 • کسب سود مطمئن

معایب وام دادن ارزهای دیجیتال:

 • عیبی در این روش وجود ندارد.

خلاصه‌ای از شرایط وام دادن ارزهای دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری بالا
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری بسته به مقدار ارز دیجیتال
حداکثر درآمد دلاری بسته به مقدار ارز دیجیتال
سرمایه اولیه مورد نیاز بالا
بازدهی زمانی چند هفته تا چند ماه
منع قانونی ندارد.

ایردراپ ها

اگر به دنبال ارز دیجیتال رایگان هستید، ایردراپ ها می‌تواند روشی برای این منظور باشند. در بازار رمز ارزها شایع است که برخی از توسعه دهندگان تعدادی از توکن ها را به صورت رایگان و در اصطلاح ایردراپ به دارندگان کیف پول های اتریوم می‌بخشند. این روش اهداف خاص خود را دارد اما باعث می‌شود تا کاربران به توکن های رایگان دست پیدا نمایند. با فعال کردن کیف پول اتریوم خود می‌توانید از این مزیت بازار نیز استفاده کنید.

البته باید یادآوری کنیم که کلاهبرداری و تقلب در زمینه ایردراپ ها به شدت بالا است. بسیاری از پروژه‌ها برای شرکت دادن افراد در ایردراپ از آنها مقدار وجهی را تقاضا می‌نمایند. برخی نیز تعدادی توکن از سایر ارزهای دیجیتال را تقاضا می‌کنند. به صورت کلی این دسته از ایردراپ ها معمولاً تقلبی بوده و پشت آنها یک کلاهبرداری جریان دارد. از این رو توصیه می‌کنیم که حتماً به نوع ایردراپ در جریان نیز دقت کرده و فریب این دست از کلاهبرداری ها را نخورید.

خلاصه‌ای از شرکت در ایردراپ ها برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش کم
سودآوری متوسط
ریسک متوسط
حداقل درآمد دلاری کم
حداکثر درآمد دلاری کم
سرمایه اولیه مورد نیاز کم
بازدهی زمانی در لحظه
منع قانونی ندارد.

آربیتراژ ارزهای دیجیتال

یکی دیگر از راه های کسب درامد از ارز دیجیتال استفاده از تکنیک آربیتراژ است. این روش نیز می‌تواند سودهای مطمئنی به کاربران ارائه نماید.

“خرید ارز دیجیتال در یک صرافی با قیمت پایین و همزمان فروش آن رد یک صرافی با قیمت بالاتر را اصطلاحاً با عنوان آربیتراژ در دنیای رمز ارزها می‌شناسیم.”

برای آربیتراژ در بازار رمز ارزها نیاز است تا شناخت بسیار بالایی از این بازار داشته باشید. اگر کوچک‌ترین اشتباهی کنید، به جای سود باید منتظر رسیدن به ضررهای زیاد شوید. از این رو استفاده از این روش را به افراد تازه کار اصلاً توصیه نمی‌کنیم. سایرین نیز در صورت استفاده باید احتیاط بسیار زیادی در این باره داشته باشند.

خلاصه‌ای از آربیتراژ ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش زیاد
سودآوری خوب
ریسک بالا
حداقل درآمد دلاری بسته به شرایط
حداکثر درآمد دلاری بسته به شرایط
سرمایه اولیه مورد نیاز بالا
بازدهی زمانی چند ساعت
منع قانونی ندارد.

فروش محصولات و دریافت ارز دیجیتال

کسب درآمد از رمز ارز

فروش محصولات و دریافت مبالغ و هزینه ها بر پایه ارزهای دیجیتال را نیز می‌توان یکی از روش های سرمایه گذاری در این بازار و کسب سود از آن در نظر گرفت. در این روش شما باید محصول و خدماتی برای فروش داشته و با عرضه آنها در سایت، اقدام به دریافت هزینه ها از طریق ارزهای دیجیتال اعم از بیت کوین، اتریوم، تتر، ترون و … نمایید. البته نباید هر ارز دیجیتالی را برای این منظور قبول کنید اما با این حال ارزهای زیادی هستند که می‌توان از آنها برای کسب درآمد از این طریق استفاده کرد.

در حال حاضر فروشگاه‌های بسیار بزرگی در سطح بین المللی وجود دارند که از این روش سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال استفاده کرده و به دنبال کسب درامد از این طریق در رمز ارزها می‌روند. کسب سود از این طریق می‌تواند مطمئن باشد.

پیش نیازهای لازم برای فروش محصولات از طریق ارز دیجیتال:

 • داشتن یک فروشگاه اینترنتی
 • داشتن محصول یا خدمات برای فروش

مزیت های فروش محصولات از طریق ارز دیجیتال:

 • سود مطمئن
 • نداشتن ریسک

معایب فروش محصولات از طریق ارز دیجیتال:

 • خطر افت ارزش ارز دیجیتال
 • نیاز به تبلیغات در سطح اینترنت به صورت گسترده

خلاصه‌ای از شرایط فروش محصولات از طریق ارز دیجیتال:

معیار سنجش مقدار
تلاش متوسط
سودآوری بالا
ریسک کم
حداقل درآمد دلاری بسته به شرایط فروشگاه
حداکثر درآمد دلاری بسته به شرایط فروشگاه
سرمایه اولیه مورد نیاز کم
بازدهی زمانی بسته به شرایط فروشگاه
منع قانونی نیاز به دریافت مجوزهای لازم

کسب درآمد از بیت کوین

کسب درآمد از رمز ارز

کسب درآمد از بیت کوین یکی از معمول‌ترین سبک های کسب درآمد از رمز ارزها است. بیت کوین به عنوان بهترین و گران‌ترین ارز دیجیتال موجود در جهان شرایط بسیار خوبی را برای کسب درآمد در دسترس کاربران قرار داده است. شما می‌توانید با به کارگیری روش های زیر برای کسب درآمد از بیت کوین اقدام کرده و سود خوبی از این رمز ارز دریافت کنید:

 • خرید و هولد کردن بیت کوین
 • خرید و فروش روزانه و نوسان گیری از بیت کوین
 • استخراج بیت کوین
 • آموزش بیت کوین چیست و تحلیل آن
 • ارائه نکات و راهنمایی های لازم برای سرمایه گذاری در بیت کوین به ساری کاربران
 • تحلیل بیت کوین برای سایت های مختلف
 • استخراج بیت کوین با نرم افزار موبایلی
 • سهیم شدن در استخراج بیت کوین سایر شرکت ها در نرم افزار آنها

روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال اتریوم

اتریوم در رده‌بندی ارزهای دیجیتال در رده دوم قرار دارد. شبکه بلاک چین قدرتمند و عالی این ارز دیجیتال باعث شده تا قیمت آن روز به روز در حال رشد باشد. کسب درآمد از اتریوم نیز می‌تواند شما را تبدیل به یکی از میلیاردرهای آینده دنیا نماید. برای این منظور می‌توانید روش های زیر را در پیش بگیرید:

کسب درآمد از رمز ارز

کسب درآمد از ارز دیجیتال ترون

ترون یکی از پرکاربردترین ارزهای دیجیتال در جهان است که شبکه آن امکان کسب درآمد از این ارز را نیز به کاربران می‌دهد. دقیقاً مانند بیت کوین و اتریوم امکان کسب درآمد از ارز دیجیتال ترون نیز برای شما عزیزان وجود دارد. برای کسب درآمد از ارز دیجیتال ترون می‌توانید از ترفندهای زیر استفاده کنید:

دنبال نرم افزار های با سود صد در صد تضمین شده نروید

با گسترش بازار ارز دیجیتال نرم افزار های بسیار زیادی نیز مربوط به این بازار به وجود آمده‌اند که به دنبال ارائه سود صد در صد تضمین شده به کاربران خود هستند. ندیده و نشنیده ادعا می‌کنیم که تمامی نرم افزارها طرح های پانزی و کلاهبرداری هستند و در نهایت سرمایه های کاربران با استفاده از این نرم افزارها از بین خواهد رفت. نمونه های بسیار زیادی از این دسته از نرم افزارها در سال‌های گذشته به وجود آمده و متأسفانه بسیاری از کاربران ایرانی نیز سرمایه های قابل توجهی را در آنها از دست داده‌اند.

یک لحظه با خود بیندیشید که اگر یک فرآیند تواند سود تضمین شده در دسترس شما قرار دهد صاحبان خود این کسب و کارها حتی با سرمایه‌های اندک نیز می توانند در یک بازه زمانی کوتاه مدت به سرمایه های قابل توجهی رسیده و دیگر نیاز به فعالیت‌های این چنین نخواهند داشت. به عنوان نمونه می‌توان به تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال لونا اشاره کرد که بعد از رسیدن به سرمایه اولیه مناسب تمام شبکه های رمز ارز را از بین برد و دیگر امکان بازگشت به شرایط اولیه وجود ندارد. از این رو توصیه می کنیم که حتماً چنین نرم افزارهای را از لیست روش‌های کسب درآمد از بازار ارز دیجیتال خارج کرده و به دنبال سرمایه گذاری های مطمئن و معقول در بازار بروید.

جمع بندی و نتیجه گیری از روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

سعی کردیم مجموعه کاملی از بهترین راه های کسب درامد از ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم. استفاده از این روش ها می‌تواند زندگی مالی شما را متحول سازد. برای این که بتوانید روند خوبی در معاملات خود در بازار ارزهای دیجیتال دنبال کنید، نیاز به انتخاب یک روش مناسب خواهید داشت. از این رو توصیه می‌کنیم که فریب تبلیغات مربوط به این بازار را نخورده و روش های منطقی و معقول برای درآمدزایی در پیش بگیرید.

آموزش ارز دیجیتال یکی از اولین قدم ها برای رسیدن به سودهای قابل توجه در این بازار است. اگر آموزش های اولیه خوبی را انتخاب کرده و نزد افراد با تجربه آموزش ببینید، به زودی شاهد رشد بسیار زیادی در شرایط سرمایه گذاری خود خواهید شد.

فراموش نکنید که کسب درآمد از ارز دیجیتال یک رویا نیست ولی نیاز به آموزش دارد. اینگونه نیست که شما چشم بسته وارد این بازار شده و ترید و سرمایه گذاری خود را در آن آغاز نمایید. این بازار شرایط بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری دارد، ولی باید باهوش باشید و باهوش عمل کنید. بسیاری از افراد در طول سال های گذشته ارزش دارایی های خود را در این بازار به چند صد برابر افزایش داده اند و خیلی ها نیز در همین زمان و در همین بازار دارایی های خود را از دست داده و دیگری نمی توانند آنها را پس بگیرند. با این حساب شما باید انتخاب کنید که قرار است در کدام دسته قرار بگیرید.

داشتن یک ایده معاملاتی و در کنار آن کسب آموزش های لازم این دید را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سرمایه گذاری خود را با کمترین ریسک و بالاترین پتانسیل سودآوری انجام دهید. استفاده از روش های مدیریت ریسک در ارز دیجیتال نیز باعث می شود تا دیگر نگران از بین رفتن دارایی های خود نباشید.

نرم افزار کسب درآمد از ارز دیجیتال

سوالات رایج درباره روش های کسب درآمد از ارز دیجیتال

در انتهای این مقاله برخی از رایج‌ترین سوالات مربوط به راه های کسب درامد از ارز دیجیتال را با شما در میان می‌گذاریم. اگر شما چالش های دیگری در ذهن دارید و یا روشی می‌شناسید که در این مقاله به آن پرداخته نشد، آنها را در بخش دیدگاه‌ها با ما در کانون بورس در میان بگذارید. در اسرع وقت سعی می‌کنیم تا چالش های شما را بررسی کرده و در نهایت راهنمایی های لازم را نیز به شما ارائه کنیم.

 • آیا درآمد ارز دیجیتال حلال است؟

o.O

 • حداقل درآمد ارز دیجیتال چقدر است؟

۵ درصد اصل سرمایه در هر ماه

 • حداکثر درآمد ارز دیجیتال چقدر است؟

محدودیتی ندارد.

 • آیا می‌توان به درآمدهای بسیار زیاد در بازار ارز دیجیتال رسید؟

بله.

 • بهترین روش کسب درآمد از ارز دیجیتال چیست؟

خرید و هولد کردن ارزهای دیجیتال

 • بیشترین میزان درآمد در مدام روش کسب درآمد از رمز ارزها عاید می‌شود؟

خرید و هولد کردن ارز دیجیتال

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: