لوگو کانون بورس

سایت سیگنال ارز دیجیتال | سایت های کاربردی برای تریدرها

سایت سیگنال ارز دیجیتال
شما در حال مطالعه مقاله ۵۲ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین سایت سیگنال ارز دیجیتال کدام است و چگونه می‌توانیم از سایت های مختلف برای سیگنال گیری در بازار ارز دیجیتال استفاده کنیم؟ در حال حاضر سایت های بسیار جذاب با امکانات و اطلاعات بسیار عالی در دسترس کاربران و معامله‌گران بازار ارز دیجیتال قرار می‌گیرد که کاربران با استفاده از این اطلاعات می‌توانند روند به شدت موفقی را برای معاملات خود رقم بزنند. در این بین خیلی از افراد از این سایت ها اطلاع کافی نداشته و یا ‌نمی دانند که چگونه باید از این سایت ها برای پیشبرد اهداف خود در فرایند سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی استفاده کنند.

در این مقاله در کانون بورس در کنار شما هستیم تا به بررسی دقیق نحوه استفاده از سایت های کاربردی به عنوان سایت سیگنال ارز دیجیتال پرداخته و سایت هایی را به شما معرفی کنیم که اطلاعات فوق العاده جذابی را در اختیار شما قرار می‌دهند. سایت هایی که در ادامه در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد همگی اطلاعات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهند و شما نیازی به پرداخت پول برای استفاده از خدمات آنها را نخواهید داشت.

در ادامه متوجه خواه شد که حتی افراد حرفه‌ای که در حال حاضر در فرایند معاملات بازار کریپتوکارنسی فعال هستند نیز از خدمات این سایت ها استفاده کرده و به دنبال انجام معامله با استفاده از خدمات آنها می‌روند. همچنین نکاتی را درباره این سایت ها با شما در میان می‌گذاریم که استفاده از این نکات باعث می‌شود تا شما مانند یک تریدر حرفه‌ای رفتار کنید. نکته بسیار جالب درباره بسیاری از سایت های سیگنال ارز دیجیتال که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد این است که همین سایت ها مورد استفاده کاربران قرار گرفته و افراد از آنها برای راه‌اندازی سیگنال پولی ارز دیجیتال در تلگرام نیز استفاده می‌کنند. این مقاله جذاب و این اطلاعات جذاب از بازار ارز دیجیتال را هرگز نباید از دست بدهید.

سایت سیگنال ارز دیجیتال

درباره بهترین سایت‌ های ارز دیجیتال در مقالات گذشته با شما صحبت کردیم و حتی سایت سیگنال رایگان ارز دیجیتال و سایت سیگنال ارز دیجیتال را نیز به شما معرفی کردیم. برخلاف معاملات گذشته در این مقاله قرار نیست سایت هایی را به شما معرفی کنیم که به صورت مستقیم در حال ارائه سیگنال چه به صورت رایگان و چه به صورت پولی هستند. تجربه نشان داده که استفاده از سیگنال معاملاتی چندان هم برای معامله‌گران در بازار کریپتو کارنسی جذاب نبوده و در خیلی از مواقع باعث از بین رفتن دارایی کاربران می‌شود.

در این بین اما استفاده از اطلاعات کاربردی و مهم می‌تواند در نقش سیگنال برای انتخاب یک ارز دیجیتال برای خرید ظاهر شود. به عنوان مثال فرض کنید که نهنگ‌های ارز دیجیتال به دنبال خرید ارز دیجیتال پپه باشند. آیا شما هم ترغیب خرید این ارز دیجیتال نشده و بخشی از سرمایه‌های خود را به آن اختصاص نمی‌دهید؟ یا فرض کنید که نهنگ‌های بیت کوین تصمیم دارند تا دارای خود را از بیت کوین خارج کرده و آنها را نقد کنند. آیا چنین فرایندی نمی‌تواند هشداری بسیار بزرگ برای خروج پول از بازار و ریزش‌های بازار در ادامه باشد؟

این قبیل اطلاعات در سایت های مختلف در دسترس هستند و شما می‌توانید از آنها به عنوان سایت سیگنال ارز دیجیتال استفاده کنید. البته تعداد این سایت ها بسیار زیاد است و هر کدام از سایت ها نیز خدمات بسیار گسترده‌ای را در اختیار معامله‌گران بازار کریپتوکارنسی قرار می‌دهند. از این رو در ادامه برخی از این سایت ها و خدمات آنها را معرفی کرده و در آینده نیز این مقاله را دائماً به روز رسانی می‌کنیم تا سایت ها و ترفندهای جدیدتر را نیز به شما معرفی نماییم.

سایت سیگنال ارز دیجیتال

مشاهده سبد سرمایه گذاری نهنگ ها

یکی از بهترین روش‌های معامله‌گری در بازار ارز دیجیتال قدم گذاشتن در رد پای نهنگ‌ها و استفاده از معاملات آنها برای چیدن سبد سرمایه گذاری است. اگر ارز دیجیتالی را مشاهده کنید که در سبد هولد بسیاری از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ فعال در بازار کریپتوکارنسی برای هولد و سرمایه گذاری طولانی مدت قرار گرفته چرا نباید آن را در لیست سبد ارز دیجیتال خود قرار دهید؟ البته شاید از خود بپرسید که ما چگونه می‌توانیم سبد نهنگ‌ها را مشاهده کرده و ببینیم که آنها کدام یک از ارزهای دیجیتال را در سبد خود نگهداری می‌کنند؟

دسترسی به این اطلاعات با استفاده از سایت سیگنال ارز دیجیتال وجود خواهد داشت و شما می‌توانید از خدمات بسیاری از سایت ها برای منظور استفاده کنید. سایت های زیادی هستند که ارزهای دیجیتال قرار گرفته در سبد سرمایه‌گذاران بزرگ بازار کریپتو کارنسی را به نمایش در می‌آورند و شما می‌توانید از این خدمات برای یک سرمایه گذاری فوق‌العاده جذاب در بازار کریپتوکارنسی استفاده نمایید. یکی از بهترین گزینه‌ها برای این منظور سایت کریپتو رنک است.

وارد سایت کریپتو رنک (Cryptorank) شده و از قسمت فاندز به آدرس (https://cryptorank.io/funds) می توانید بزرگترین سرمایه گذاران بازار ارز دیجیتال را به همراه سبد پورتفولیو آنها مشاهده نمایید. برای مثل وارد این سایت شدیم و در بخش فاندز و از میان سرمایه گذاران بزرگ بازار کریپتو، Coinbase Ventures را انتخاب کردیم که تیم تحقیقاتی صرافی کوین بیس هستند. در این صفحه و از بخش پورتفولیو می توانیم تمام ارزهای دیجیتالی که این صرافی در آنها سرمایه گذاری کرده را مشاهده کنیم.

 • نییر پروتکل
 • پلیگان
 • یونی سوآپ
 • IMX
 • APT
 • آربیتروم
 • Sui
 • گراف

بخشی از توکن هایی هستند که در لیست سرمایه گذاری این کمپانی قرار دارند. به همین ترتیب شما می توانید سایر سرمایه گذاران را نیز انتخاب کرده و با مشاهده پورتفولیو آنها به دنبال انتخاب ارزهای دیجیتال جاب برای ترید و سرمایه گذاری باشید.

مشاهده عرضه اولیه های جدید

یکی دیگر از روش‌های جذاب درآمدزایی در بازار کریپتو کارنسی شرکت در عرضه اولیه ارز دیجیتال است. بنابراین پیدا کردن یک سایت سیگنال ارز دیجیتال که عرضه اولیه‌ها را آن هم با اطلاعات کامل و کافی به ما معرفی کند می‌تواند یک روش جذاب برای درآمدزایی برای ما ایجاد کند. در میان سایت های بسیار زیادی که عرضه اولیه‌ها را به کاربران معرفی می‌کنند می‌توان به سایت کوین مارکت کپ اشاره کرد. اما در کنار این سایت خود سایت کریپتو رنک اصل اطلاعات فوق العاده کاربردی را در اختیار کاربران قرار داده و پروژه‌های قرار گرفته در لیست عرضه اولیه را به صورت دقیق و مو به مو مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

شرکت در عرضه اولیه ها نیز یکی از روش های بسیار عالی برای سرمایه گذاری و شکار ارزهای دیجیتال قبل از پامپ شدن آنها است. برای این منظور هم می توانید از خدمت سایت کریپتو رنک استفاده نمایید. با ورود به این سایت و در بخش (https://cryptorank.io/upcoming-ico) می توانید جزئیات کاملی از تمام پروژه هایی را مشاهده کنید که در قالب عرضه اولیه به بازار معرفی شدند. امکان استفاده از فیلترها ی متعدد برای بهینه سازی انتخاب بهترین پروژه عرضه اولیه نیز یکی از جذابیت های این سایت برای سیگنال گیری در جهت خرید بهترین پروژه ها است.

اطلاعات مهمی از قبیل:

 • سرمایه گذاران اصلی پروژه
 • ارزش بازار پروژه در زمان ورود به بازار
 • شبکه بلاکچین
 • تعداد توکن ها
 • قیمت مد نظر تیم توسعه دهنده
 • کاربردها

و مواردی از این دست را برای پروژه های این چنینی مشاهده خواهید کرد که می توانید از آنها برای سیگنال گیری استفاده کرده و پروژه هایی را برای خرید انتخاب کنید که جذابیت بیشتری داشته باشند.

سایت سیگنال ارز دیجیتال

شکار ارزهای دیجیتال در حال انباشت

سایت سیگنال ارز دیجیتال دیگری که قرار است به شما معرفی کنیم سایتی است که ارزهای دیجیتال در وضعیت انباشت یا اکومولیشن را به شما نشان می‌دهند. وضعیت انباشت شرایطی است که در آن قیمت ارزهای دیجیتال خیلی رشد نوسانی شدید یا نزول نوسان شدید را تجربه نکرده و در یک محدوده کوچک در حال نوسان است. اما در همین محدوده حجم معاملات آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده و شاهد ورود پول هوشمند به این ارزها هستیم.

بنابراین اگر شما ارزهای دیجیتالی را مشاهده کنید که در وضعیت انباشت یا اکومولیشن قرار دارند می‌توانید با یک سرمایه گذاری به موقع حتی پامپ آنها در بازار کریپتو کارنسی را نیز شکار کنید. این ارزها به شدت پتانسیل بالایی برای رشد و پامپ شدن دارند و سرمایه گذاری به موقع بر روی آنها می‌تواند سودآوری فوق العاده جذابی را برای شما رقم بزند.

برای مشاهده ارزهای دیجیتال در فاز اکومولیشن یا انباشت می توانید از خدمات سایت Drops Tab استفاده کنید. البته این سایت قابلیت ها و امکانات بسیار متعددی دارد که تنها یکی از آنها امکان مشاهده ارزهای دیجیتالی است که در فاز انباشت قرار دارند. وارد سایت به نشانی (https://dropstab.com/insights/accumulation-phase) شده و در این بخش از سایت ارزهایی را مشاهده کنید که در فاز انباشت قرار دارند. حالا شما سیگنال لازم برای خرید ارز دیجیتال را در اختیار دارید و باید از میان ارزهای دیجیتال موجود گزینه ای را انتخاب کنید که بهترین شرایط را داشته باشد.

در قدم بعدی نوبت به تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مورد نظر می رسد تا بتوانید برای خرید ارزهایی اقدام کنید که از هر نظر کیفیت بالایی برای سرمایه گذاری داشته باشند. حتی برای شکار ارزهای دیجیتال در آستانه پامپ نیز می توانید روی این ارزها حساب کنید. این تصمیم گیری و انتخاب بسته به شرایط نموداری این ارزها خواهد داشت.

مشاهده آزادسازی توکن

همچنین می‌توانیم برای معرفی سایت سیگنال ارز دیجیتال سراغ سایت هایی برویم که فرایند آزادسازی توکن را به ما معرفی می‌کنند. بسیاری از ارزهای دیجیتال موجود در بازار تمام توکن‌های خود را هنوز آزاد نکرده و روز به روز و در تاریخ‌های مشخص در حال آزادسازی توکن هستند. آزادسازی توکن یکی از ترفندهایی است که برخی از نهنگ‌ها از آن برای پایین کشیدن قیمت یک ارز دیجیتال استفاده می‌کنند تا بتوانند آن را در قیمت‌های پایین‌تر خریداری کرده و سپس با افزایش قیمت به سود قابل توجهی برسند.

با این حساب فرایند آزادسازی توکن که در نهایت منجر به افزایش عرضه یک ارز دیجیتال در بازار خواهد شد، سیگنالی برای ریزش قیمت است اما شما می‌توانید با شکار چنین ارزهایی آنها را در قیمت‌های پایین‌تر همراه با نهنگ‌ها خریداری کنید. حالا سوال مهم اینجاست که برای مشاهده آزادسازی توکن‌ها از کدام سایت ها می‌توانیم استفاده کنیم  کدام سایت اطلاعات دقیقی در این باره را در اختیار ما قرار می‌دهد؟

بری مشاهده آزادسازی توکن ها نیز می توانید سراغ سایت Drop Tabs بروید. در این سایت و در بخش (https://dropstab.com/insights/vesting) می توانید میزان آزادسازی توکن را در شبکه های مختلف ارز دیجیتال مشاهده و زمان آن را نیز ببینید. همچنین در این بخش می توانید ارزهای دیجیتال را بر این اساس که چه مقدار از توکن های آنها برای آزادسازی باقیمانده و چه مقدار توکن وارد بازار کرده اند نیز مشاهده و از این طریق نیز به دنبال سیگنال ارز دیجیتال باشید.

سایت سیگنال ارز دیجیتال

آدرس های در سود و ضرر بیت کوین

به نظر شما آدرس‌هایی که در حال حاضر بر روی شبکه بیت کوین در سود یا در ضرر هستند چه سیگنالی به ما می‌دهد و آیا می‌توانیم از سایت هایی که این اطلاعات را نیز در اختیار ما قرار می‌دهند به عنوان سایت سیگنال ارز دیجیتال یاد کنیم؟ وقتی تعداد آدرس‌های فعال در شبکه بیت کوین که در سود هستند افزایش پیدا می‌کند تمایل کاربران برای فروش بیشتر خواهد بود و این امکان وجود دارد که شاهد یک نزول قیمت بر روی ارز دیجیتال بیت کوین باشیم.

از طرفی دیگر وقتی تعداد آدرس‌هایی در ضرر برای شبکه بیت کوین افزایش پیدا می‌نمایند این اطلاعات نیز به نوعی می‌تواند نشان دهنده مکانی از قیمت بیت کوین باشد که ین ارز دیجیتال برای رشد خود آماده می‌شود. همانطور که می‌دانید روند قیمت بیت کوین تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آلتکوین‌ ها داشته و از این تحلیل حتی می‌توان برای ارزیابی روند قیمت آلت کوین‌ها نیز استفاده کرد.

برای مشاهده تعداد آدرس های در سود و ضرر بیت کوین می توانید سراغ سایت Look into bitcoin بروید که یکی از کامل ترین سایت ها برای تحلیل آنچین بیت کوین است. در این سایت اطلاعات بسیار کاملی از شبکه بلاکچین بیت کوین را شاهد خواهید بود که می توانید از آنها برای سرمایه گذاری و شروع ترید خود استفاده کنید.

دو مورد از اطلاعات جالب موجود در این سایت تعدد آدرس های فعال در سود بیت کوین (https://www.lookintobitcoin.com/charts/percent-addresses-in-profit/) و تعداد آدرس های فعال در ضرر بیت کوین (https://www.lookintobitcoin.com/charts/percent-addresses-in-loss/) هستند. آدرس های در سود معمولا با قیمت بیت کوین نسبت مستقیم داشته و آدرس های در ضرر نیز با قیمت بیت کوین نسبت عکس دارند. از این نمودارها می توانید برای پیش بینی قیمت بی کوین و در نتیجه قیمت آلتکوین ها و شرایط کلی بازار ارز دیجیتال استفاده کنید.

تعداد آدرس هایی با بیش از ۱۰ بیت کوین

یکی دیگر از اطلاعات کاربردی برای معامله‌گری در بازار کریپتوکارنسی و سرمایه گذاری در این بازار مشاهده تعداد آدرس‌هایی با بیش از ۱۰ بیت کوین است. سایت سیگنال ارز دیجیتال بعدی که قرار است به شما معرفی کنیم در واقع این اطلاعات را به صورت چارت در اختیار شما قرار می‌دهد و شما با مشاهده این موضوع می‌توانید از آن برای سیگنال خرید و فروش در بازار کریپتوکارنسی استفاده کنید.

مطمئناً وقتی تعداد آدرس‌هایی با بیش از ۱۰ بیت کوین روند افزایشی به خود گرفته و در حال افزایش باشند نشان از این دارد که نهنگ‌ها در حال ذخیره کردن بیت کوین‌های خود هستند و در غیر این صورت و در زمانی که تعداد این آدرس‌ها کاهش پیدا کند، نشان از این دارد که نهنگ‌ها در حال خارج کردن دارایی خود از روی بیت کوین هستند و این موضوع می‌تواند سیگنالی برای نزول قیمت بیت کوین در بازار نیز باشد.

برای دسترسی به این اطلاعات نیز می توانید از خدمات سایت Look into bitcoin استفاده کنید. با ورود به بخش (https://www.lookintobitcoin.com/charts/addresses-greater-than-10-btc/) امکان مشاهده نمودار آدرس هایی فعال روی شبکه بیت کوین با تعداد بیش از ۱۰ بیت کوین را خواهید داشت. البته نمودارهای دیگری با تعداد بیت کوین های کمتر و بیشتر نیز در این سایت در دسترس هستند که از آنها نیز می توانید برای سیگنال ارز دیجیتال استفاده نمایید.

در صورتی که تعداد آدرس هایی با بیش از ۱۰ یا ۱۰۰ بیت کوین در حال افزایش و تعداد آدرس هایی با تعداد بیت کوین های کمتر از ۰.۱ بیت کوین در حال کاهش باشد، نشان از فاز انباشت بیت کوین داشته و می توانید خود ر برای یک صعود بزرگ آماده کنید.

سایت سیگنال ارز دیجیتال

ورود و خرج پول هوشمند

ورود و خروج پول هوشمند یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی است و شما اگر به اطلاعات مربوط به ورود و خروج پول هوشمند دسترسی داشته باشید می‌توانید از این اطلاعات برای سرمایه گذاری بر روی ارزهایی استفاده کنید که ورود پول به آنها بسیار زیاد بوده و حجم قابل توجهی از سرمایه‌ها وارد شبکه آنها شده است.

سایت بعدی که قرار است به شما معرفی کنیم سایت سیگنال ارز دیجیتال است که ی‌توانید با استفاده از اطلاعات آن ورود و خروج پول هوشمند را به ارزهای دیجیتال مختلف مشاهده کنید و از این اطلاعات برای انتخاب یک ارز دیجیتال عالی برای خرید استفاده نمایید. این اطلاعات نیست می‌تواند به شما کمک کند تا ارزهایی را انتخاب کنید که هنوز قیمت آنها معقول بوده اما به شدت پتانسیل بالایی برای پامپ شدن را در بازار دارند.

برای مشاهده بهترین پروژه ها در لیست ورود و خروج پول هوشمند می توانید سراغ سایت Spotonchain بروید. در این سایت به آدرس (https://platform.spotonchain.ai/en) امکان مشاهده شرایط ارزهای دیجیتال مختلف از نظر ورود و خروج پول هوشمند برای شما در دسترس خواهد بود. این اطلاعات همراه با تحلیل تکنیکال می توانند قدرت معاملاتی خیلی قدرتمندی را برای شما رقم بزنند. حتما سعی کنید از آنها نیز استفاده نمایید. البته ترید به تنهایی با این اطلاعات نیز خطرات خاص خودش را خواهد داشت.

جریان ورود و خروج پول به ارز دیجیتال

همچنین در لیست سایت سیگنال ارز دیجیتال می‌توانیم سراغ سایت هایی برویم که جریان ورود و خروج پول به ارزهای دیجیتال مختلف را به ما نشان می‌دهند. وقتی شما جریان ورود و خروج پول به ارزهای دیجیتال مختلف را مشاهده کنید می‌توانید آنها را در یک لیست قرار داده و ارزهایی را برای خرید حتی در کوتاه مدت انتخاب کنید که جریان ورود پول به آنها مثبت است. در واقع نرخ خالص ورود و خروج پول اگر به یک ارز دیجیتال مثبت باشد و شرایط خوبی از این بابت شاهد باشیم امکان پامپ شدن آن در بازار بسیار زیاد خواهد بود.

همچنین در سایتی که قرار است به شما معرفی کنیم می‌توانید ارزها را بر اساس میزان خروج پول نیز مشاهده کنید که این موضوع این سیگنال را به شما می‌دهد که کدام ارزها در وضعیت بدی قرار گرفته و سرمایه گذاری بر روی آنها خطرناک است.

برای مشاهده جریان ورود و خروج پول به ارز دیجیتال می توانید از خدمات سایت کریپتومتر استفاده کنید. برای این منظور در بخش (https://www.cryptometer.io/volume-flow) امکان مشاهده ارزهای دیجیتال مبتنی بر میزان جریان پول ورودی و خروجی مشاهده کرده و آنها را مرتب سازید. همچنین نمودار ورود و خروج پول به ارزها نیز در این بخش قابل مشاهده است. این سایت و این نمودار می تواند بهترین ابزار برای دریافت سیگنال در بازار ارز دیجیتال باشد. حتی نیاز به خرید پنل پولی سایت را نیز نداشته و از همین اطلاعات رایگان می توانید برای پیش برد اهداف مالی خود استفاده کنید.

سایت سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال تریدرهای بزرگ

در نهایت نوبت به معرفی یک سایت فوق العاده جذاب برای معامله‌گری در بازار ارز دیجیتال می‌رسد که استفاده از خدمات آن روند معاملات شما را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد. شاید تعجب کنید اگر به شما بگوییم که بسیاری از کانال‌های سیگنال پولی در تلگرام و یا سایت سیگنال ارز دیجیتال داخلی و خارجی اصلاً تریدر بازار ارز دیجیتال نبوده و خدمات خود را در حال حاضر به صورت یک کپی از تریدهای تریدرهای موفق را در اختیار شما قرار می‌دهند.

فرض کنید شما به روند معاملات و ترید های یک یا چند تریدر موفق دسترسی داشته و می‌توانید تریدهای آنها را در معاملات خود نیز انجام دهید. این مهم باعث می‌شود تا عملاً شما جا پای تریدهای بسیار عالی و تریدرهای بزرگ گذاشته و روند معاملات فوق العاده جذابی را برای خود رقم بزنید.

نکته بسیار جالب اینجاست که خیلی از افرادی که هزینه‌های گزافی را برای کانال سیگنال ارز دیجیتال پرداخت می‌نمایند در واقع همین تریدها را به صورت کپی شده در اختیار می‌گیرند و اطلاعات دیگری در این کانال‌ها وجود ندارد.

حالا قرار است در این بخش از مقاله ترفندی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها می‌توانید بزرگترین تریدرهای جهان را مشاهده کرده و روند معاملات آنها را در بازار کریپتو کارنسی دنبال نمایید. حتی در پایان باتی را به شما معرفی خواهیم کرد که این بات در تلگرام در لحظه معاملات این تریدرها را برای شما ارسال می‌کند تا شما بلافاصله از معاملات آنها برای تریدهای خود استفاده کنید. البته ممکن است در نگاه اول این پروسه کمی طولانی به نظر برسد اما با یک یا دو بار طی کردن آن دیگر نیازی به طی کردن این پروسه نخواهید داشت و تریدهای افراد موفق در بازار کریپتوکارنسی دائماً در تلگرام برای شما ارسال خواهد شد. برای منظور لازم است تا مراحل زیر را طی کنید.

۱- وارد سایت dexscreener شوید.

۲- تو این سایت باید وارد بخش Gainers & losers به نشانی (https://dexscreener.com/gainers) شوید.

۳- حالا باید یک ارز دیجیتال با قدرت پامپ و دامپ بالا را در این بخش انتخاب کنید.

۴- در پنجره جدید باز شده باید از تب میانی گزینه top traders را انتخاب کنید.

۵- در لیست تریدرها می توانید اولین گزینه را انتخاب کنید که بیشترین مقدار از آن ارز را دارد.

۶- در قدم بعدی وارد سایت جدیدی مانند اتراسکن می شوید که باید در این بخش آدرس کیف پول رو کپی کنید.

۷- حالا وارد سایت dexcheck شوید. در این سای باید روی گزینه wallet analyzer (https://dexcheck.ai/app/wallet-analyzer) شوید.

۸- آدرس  کیف پولی را که از سایت قبلی کپی کردید، در این بخش وارد کنید.

حالا می توانید تمام تریدهای این تریدر را مشاهده و از آنها الگو بگیرید. در همین صفحه اگر روی گزینه زنگوله کلیک کنید، تمام تریدهای این تریدر برای شما ارسال خواهد شد و می توانید از این تریدها در لحظه برای تریدهای خود استفاده کنید.

جمع‌بندی

درباره سایت سیگنال ارز دیجیتال با شما صحبت کردیم و سایت ها و البته ترفندهایی را به شما معرفی کردیم که از آنها می‌توانید برای تحلیل بازار کریپتوکارنسی استفاده کرده و حتی دست به معامله بزنید. استفاده از این قبیل ترفندها باعث می‌شود تا شما دقیقاً مانند افراد حرفه‌ای در بازار کریپتوکارنسی معامله کرده و شرایط بسیار جذابی را برای معاملات خود رقم بزنید. خیلی از افراد با شناخت این سایت ها و ترفندهای گفته شده در حال انجام معاملات عالی در بازار هستند و شما نیز می‌توانید از این پس یکی از این افراد باشید.

علاقه‌مندان به کسب آموزش‌های لازم برای معامله‌گری در بازار کریپتوکارنسی می‌توانند از خدمات ما در کانون بورس در دوره ارز دیجیتال استفاده نمایند. در این دوره تمام روش‌های تکنیکالی و فاندامنتالی برای ترید و معامله‌گری در بازار کریپتو کارنسی را در اختیار شما قرار خواهیم داد و شما می‌توانید از این ترفندها برای پیشبرد معاملات خود در بازار استفاده کنید.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به سایت سیگنال ارز دیجیتال دارید و یا سایت و ترفندی در ذهن دارید که در این مقاله به آن پرداخته نشد حتماً جزئیات دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید تا در ادامه که قرار است این مقاله آپدیت و به روز رسانی شود، ترفندهای مد نظر شما را نیز به آن اضافه کنیم.

سوالات متداول

بهترین سایت سیگنال ارز دیجیتال کدام است؟

سایت هایی مانند کوین مارکت کپ یا کریپتو رنک می‌تواند بهترین سایت ها برای دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال باشند.

آیا می‌توان معاملات تریدرهای موفق در بازار ارز دیجیتال را کپی کرد؟

بله شما می‌توانید تمام معاملات افراد موفق در بازار ارز دیجیتال را دنبال کرده و در لحظه معاملات آنها را انجام دهید.

چگونه از نحوه رفتار نهنگ بیت کوین برای تحلیل بازار کریپتوکارنسی استفاده کنیم؟

شما می‌توانید با مشاهده چارت رفتار نهنگ بیت کوین به موقع زمان ورود و خروج وی را به بازار تشخیص داده و از این طریق معاملات خود را مدیریت کنید.

آیا استفاده از سایت سیگنال ارز دیجیتال رایگان است؟

بله شما به صورت کاملاً رایگان امکان استفاده از خدمات بسیاری از سایت های ارائه دهنده سیگنال ارز دیجیتال را خواهید داشت.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: