لوگو کانون بورس

میم کوین های اتریوم | آماده برای انفجار

میم کوین های اتریوم
شما در حال مطالعه مقاله ۵۲ از ۵۶ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

میم کوین‌ ها این روزها شرایط بسیار جذابی را در بازار کریپتوکارنسی پشت سر می‌گذرانند و پتانسیل سودآوری بالای آنها باعث شده تا خیلی از افراد به دنبال سرمایه گذاری بر روی آنها باشند. بعد از معرفی میم کوین‌ های سولانا و بهترین میم کوین‌ های انفجاری حالا نوبت به بررسی و معرفی میم کوین های اتریوم می‌رسد. شبکه بلاکچین اتریوم به عنوان پرکاربردترین شبکه بلاک چین در بازار کریپتوکارنسی شناخته می‌شود و توکن‌ های بسیار زیادی را در خود دارد که یک دسته‌بندی بسیار جذاب و معروف برای آن همین دسته میم کوین ها هستند. میم کوین های اتریوم شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری داشته و شاهد استقبال بسیار شدید کاربران از این میم کوین ها هستیم.

شناخت میم کوین های اتریوم باعث می‌شود تا شما با ارزهای دیجیتالی آشنا شوید که پتانسیل بسیار بالایی برای سودآوری و رشد داشته و به دلیل قیمت پایین و نوسانات بالا می‌توانید به دنبال رسیدن به سودهای خیلی زیاد حتی در بازه‌های زمانی کوتاه مدت با سرمایه گذاری بر روی آنها باشید. اما در این بین بهتر از شما گزینه مناسبی را برای سرمایه گذاری خود انتخاب کرده و از این گذشته از استراتژی معاملاتی جذابی هم برای معاملات خود استفاده کنید.

در این مقاله در کنار شما هستیم تا میم کوین های اتریوم را به شما معرفی کرده و از آن گذشته نکات بسیار مهمی را برای سرمایه گذاری بر روی این دسته از ارزهای دیجیتال نیز با شما در میان بگذاریم. در واقع در کنار معرفی بهترین میم کوین ها برای سرمایه گذاری و نوسان گیری سعی داریم تا روش‌های مناسب سودآوری با استفاده از آنها را نیز به شما معرفی کنیم تا در نهایت بتوانید یک سرمایه گذاری جذاب و کم ریسک را بر روی این دست از ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بلاک چین اتریوم انجام دهید.

میم کوین های اتریوم

لازم به توضیح است که بیشترین حجم معاملات در بازار کریپتوکارنسی متعلق به توکن های تعریف شده در بلاک چین اتریوم است. اکثر توکن های جذاب موجود در بازار که قابلیت‌های بسیار عالی را نیز می‌توانیم برای آنها متصور باشیم، بر روی شبکه بلاک چین اتریوم قرار گرفته‌اند و در این بین در لیست میم کوین ها نیز این شبکه بلاک چین شرایط بسیار جذابی دارد.

اولین میم کوین های بازار کریپتوکارنسی بر روی شبکه بلاکچین اتریوم توسعه پیدا کردند و کم کم سایر شبکه‌های بلاک چین نیز میزبان میم کوین های جذاب و پر نوسان بازار کریپتوکارنسی بودند و حالا تی برخی از آنها در سایر شبکه‌ها به رشد خیلی زیادی هم رسیدند. با معرفی میم کوین های شبکه اتریوم متوجه خواهید شد که چه میم کوین های جذابی بر روی شبکه بلاکچین این ارز دیجیتال قرار دارند و چقدر می‌توان با استفاده از آنها سرمایه گذاری جذابی را در بازار ارز دیجیتال رقم زد.

شیبا اینو (SHIB)

اولین میم کوینی که در شبکه بلاکچین اتریوم باید به معرفی آن بپردازیم ارز دیجیتال مشهور و معروفی به نام شیبا اینو است. البته همین جا باید اعلام کنیم که دوج کوین هم در ابتدا به عنوان یک میم کوین بر روی شبکه بلاکچین اتریوم به وجود آمد و بعدها شبکه بلاک چین اختصاصی خود را راه اندازی کرد. شیبا به عنوان ارز دیجیتالی معروف و یک میم کوین بسیار محبوب در صدر لیست بهترین میم کوین های شبکه اتریوم قرار گرفته و مورد توجه کاربران و سرمایه‌گذاران بسیار زیادی در سطح جهان قرار گرفته است.

کمتر سرمایه گذاری را می‌توان پیدا کرد که در حال حاضر هیچ سرمایه‌ای برای خرید شیبا در نظر نگرفته باشد. در حال حاضر شیبا در لیست ۲۰ ارز دیجیتال برتر جهان قرار گرفته و با رسیدن به ارزش بازار بیش از ۱۰ میلیارد دلاری و حجم معاملات ۶۰۰ میلیون دلاری بعد از دوج کوین به عنوان دومین میم کوین برتر جهان نیز در بازار کریپتوکارنسی شناخته می‌شود.

نکته بسیار جذاب و جالب درباره شیبا این است که این ارز دیجیتال با وجود شرایط خوبی که از این بابت حجم معاملات دارد، هنوز هم پتانسیل بالایی برای سودآوری داشته و نوسانات بسیار شدیدی را برای آن در بازار در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و میان مدت شاهد هستیم. شیبا در میان کاربران ایرانی نیز بسیار محبوب شده و خیلی از افراد در حال استفاده از پتانسیل بالای شیبا برای سودآوری در بازه های زمانی کوتاه مدت و میان مدت هستند.

شیبا در گذشته افراد بسیار زیادی را ثروتمند کرده و همین انتظار در آینده نیز برای آن وجود دارد و به همین دلیل خیلی از افراد به دنبال سرمایه گذاری بر روی این میم کوین هستند. ورود نهنگ‌های بسیار زیاد به بازار شیبا و شروع سرمایه گذاری افراد به نام بر روی این ارز دیجیتال باعث شده تا در حال حاضر شبکه شیبا در بازار کریپتوکارنسی حتی تبدیل به یک شبکه کاربردی هم شود. حتی شاهد راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز شیباریوم هم بودیم که به عنوان پلتفرم حمایت کننده شیبا شناخته می‌شود و دائماً در حال به روز رسانی‌های جدید و ارائه خدمات جدیدتر بر روی شبکه این ارز دیجیتال است.

پیدا کردن نقاط مناسب برای خرید شیبا و حتی نگهداری از آن برای طولانی مدت می‌تواند یک سرمایه گذاری جذاب در بازار کریپتوکارنسی باشد. به نسبت اکثر میم کوین ها شیبا ریسک سرمایه گذاری کمتری را به دنبال خواهد داشت و همین موضوع باعث شده تا حتی برخی از افراد آن را در سبد هولد خود نیز برای طولانی مدت قرار دهند.

میم کوین های اتریوم

پپه (Pepe)

معرفی بهترین میم کوین های اتریوم را با بررسی یکی دیگر از میم کوین های جذاب این روزهای بازار یعنی پپه ادامه می‌دهیم. پپه با اینکه طول عمر بسیار کمتری نسبت به شیبا و سایر میم کوین های قدیمی شبکه اتریوم دارد، اما در همین مدت کوتاه به جذابیت‌های بسیار زیادی رسیده و افراد زیادی را نیز با ثروت‌های هنگفتی همراه کرده است.

جالب است بدانید که در حال حاضر هر چند ارزش بازار پپه هرچند به چهار و نیم میلیارد دلار می‌رسد و از این بابت رتبه بسیار پایین‌تری نسبت به شیبا دارد اما از نظر حجم معاملات با رسیدن به بیش از یک میلیارد دلار در هر ۲۴ ساعت شرایط بهتری نسبت به شیبا نیز پیدا کرده است. در طول چند ماه اخیر رشدهای نوسانی شدید پپه باعث شده تا کاربران بسیار زیادی وارد شبکه این ارز دیجیتال شده و به دنبال سرمایه گذاری بر روی آن باشند.

فراموش نکنید که از عمر پپه هنوز یک سال هم نمی‌گذرد اما این ارز دیجیتال موفق شده تا خود را به جمع ۳۰ ارز دیجیتال برتر جهان از نظر ارزش بازار برساند. هر روز در خبرگزاری‌های مختلف و منابع بازار کریپتوکارنسی شاهد رونمایی از افراد و تریدرهای جدیدی در بازار ارز دیجیتال هستیم که با استفاده از مزیت‌های پپه به سود قابل توجهی رسیدند. پپه واقعاً پتانسیل بالایی برای سودآوری داشته و می‌تواند حتی در میان مدت نیز ارزش دارایی کاربران خود را به چند ده برابر افزایش دهد.

برای کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری جذاب و خیره کننده و با سود بسیار زیاد هستند میم کوین ها شرایط خوبی داشته و پپه از جمله میم کوین هایی است که می‌تواند این شرایط را با ریسک کمتر ایجاد کند. با توجه به حجم معاملات بیش از یک میلیارد دلاری پپه در هر ۲۴ ساعت، نقدینگی بسیار زیادی در این ارز دیجیتال وجود دارد و همین موضوع باعث شده تا ریسک کمتری را در آن برای سرمایه گذاری شاهد باشیم. کسانی که به دنبال نوسان گیری در بازارهای زمانی کوتاه مدت هم هستند می‌توانند روی شرایط پپه حساب کنند. این ارز دیجیتال در همان ابتدای زمان ورود خود به بازار با رشدهای بیش از ۴۰۰ تا ۵۰۰ درصدی روبرو بود و دوباره در یک بولران نزدیک نیز به همین میزان رشد قیمتی را رقم زد. تکرار دوباره این شرایط برای پپه چندان دور از تصور نیست و می‌توانیم چنین جذابیت‌هایی را برای سرمایه گذاری بر روی پپه در نظر بگیریم.

میم کوین های اتریوم

فلوکی (Floki)

معرفی بهترین میم کوین های اتریوم را با بررسی یکی دیگر از میم کوین های جذاب این روزهای بازار یعنی فلوکی ادامه می‌دهیم. فلوکی میم کوینی است که با الهام از وایکینگ‌ها در بازار کریپتوکارنسی معرفی شده و خیلی پروژه قدرتمندی از نظر کاربرد و اهداف برای آن متصور نیستیم. البته این موضوع برای پپه و سایر میم کوین های شبکه اتریوم نیز به همین ترتیب است و در این بین تنها شیبا توانسته تا کاربردهای زیادی را در شبکه خود ایجاد کند و آن هم به دلیل استقبال گسترده و در کنار آن سابقه طولانی این ارز دیجیتال در بازار است.

فلوکی هم طول عمر کوتاه‌تری از شیبا دارد اما به هر حال با جذابیت‌های بسیار زیادی همراه شده و در حال حاضر چند ماهی است که خود را در ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر جهان قرار داده است. رسیدن به ارزش بازار یک و نیم میلیارد دلاری و حجم معاملات بیش از ۳۰۰ میلیون دلاری باعث شده تا بیش از پیش روی فلوکی به عنوان یک میم کوین برای سرمایه گذاری حساب کنیم و ریسک خیلی زیادی را نیز برای آن در نظر نگیریم.

دقت داشته باشید که هر چقدر حجم معاملات یک ارز دیجیتال در بازار در هر ۲۴ ساعت بیشتر باشد نقد شوندگی بیشتری را نیز برای آن متصور هستیم و همین موضوع باعث می‌شود تا کاربران بتوانند با خیال راحت به دنبال سرمایه گذاری بر روی چنین ارزهای دیجیتالی باشند. در این بین میم‌ کوین ها البته شرایط ضعیف‌تری نسبت به توکن های با کیفیت و کاربردی دارند اما به هر حال از میان میم کوین ها گزینه‌هایی وجود دارند که حتی عملکرد بهتری نسبت به توکن های پرکاربرد پیدا کرده‌اند. فلوکی از جمله معدود میم کوین هایی بر روی شبکه اتریوم است که با حجم معاملات بسیار بالا شرایط خوبی از این بابت داشته و می‌توانید حتی با خیال راحت به دنبال معاملات آن در هر صرافی چه داخلی و چه خارجی باشید.

میم کوین های اتریوم

بیبی دوج (BabyDoge)

معرفی بهترین میم کوین های شبکه اتریوم را با بررسی یکی دیگر از میم کوین های تعریف شده در این شبکه یعنی بیبی دوج کوین ادامه می‌دهیم. بیبی دوج کوین در یک بازه زمانی بسیار کوتاه با استقبال بسیار زیادی همراه شد و کاربران و سرمایه‌گذاران بسیار زیادی را به خود جلب کرد اما بعد از مدتی شاهد افت حجم معاملات این ارز دیجیتال در بازار بودیم و در حال حاضر در لیست بهترین ارزهای دیجیتال جهان نیز به رتبه بالاتر از ۲۵۰ تنزل پیدا کرده است.

بیبی دوج به عنوان ارز دیجیتالی مناسب برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای و اینترنتی شناخته می‌شد و همین موضوع و البته ی از توییت‌های ایلان ماسک باعث شد تا خیلی زود سر زبان‌ها بیفتد و سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جلب کند. اما این مهم برای طولانی مدت ماندگار نبود و حالا بیبی دوج کوین در لیست بهترین میم کوین های بازار ارز دیجیتال نیز شرایط خیلی خیلی جذابی نداشته و از جمله میم کوین های متوسط بازار محسوب می‌شود.

در حال حاضر ارزش بازار این ارز دیجیتال در بازار کمی بیشتر از ۲۰۰ میلیون دلار و حجم معاملات روزانه آن نیز نزدیک به ۱۲ میلیون دلار در هر ۲۴ ساعت است. مقایسه کنید با شرایطی که برای پپه و شیبا به آنها اشاره کردیم. اما به هر حال بیبی دوج نیز برای نوسان گیری و رسیدن به سودهای جذاب در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و میان مدت میم کوین خوبی محسوب می‌شود و اگر شما بتوانید رفتارشناسی مناسبی بر روی آن داشته باشید، امکان رسیدن به سودهای جذاب با استفاده از آن را خواهید داشت. البته فراموش نکنید که بیبی دوج هم مانند سایر میم کوین ها با ریسک‌های معاملاتی همراه بوده و اگر در زمان ورود به قیمت مورد نظر دقت نکنید ممکن است تحت تاثیر نوع رفتار آن با ضررهایی همراه شوید.

ماگا (ترامپ) (Maga)

در طول سال‌های اخیر میم کوین های بسیار زیادی چه بر روی شبکه اتریوم و چه بر روی شبکه سولانا و سایر بلاکچین‌های موجود در بازار کریپتوکارنسی از روی میم افراد مشهور و البته مرتبط با بازار کریپتوکارنسی به وجود آمدند. از آن جمله می‌توانیم به میم کوینی مانند دوج ایلان اشاره داشته باشیم که به عنوان میم ایلان ماسک در بازار کریپتوکارنسی معرفی اما بعد از مدتی دیگر شرایط خوبی را در این بازار نداشت. در این بین چندین میم کوین مختلف نیز به عنوان میم کوین ترامپ شناخته می‌شوند و بر روی شبکه‌های بلاک چین مختلف شاهد رونمایی از میم کوین های مختلفی به نام ترامپ بودیم.

یکی از این میم کوین ها نیز میم کوین ماگا است که بر روی شبکه اتریوم قرار گرفته و به عنوان میم کوین ترامپ شناخته می‌شود. به نسبت تمام میم کوین هایی که تا الان به معرفی آنها پرداختیم این میم کوین تعداد حدودی عرضه داشته و همین موضوع باعث شده تا در حال حاضر شاهد معاملات آن با قیمت‌های بسیار بالا و نزدیک ۱۰ دلار باشیم. دقت کنید که تمام میم کوین هایی که تا حالا به معرفی آنها پرداختیم با ارقام بسیار پایین‌تری معامله می‌شوند و حتی با سرمایه‌های بسیار کم هم می‌توان تعداد بسیار زیادی از توکن های آنها را خریداری کرد.

میمکن ترامپ در حال حاضر به ارزش بازار ۴۲۰ میلیون دلاری رسیده و حجم معاملات آن در هر ۲۴ ساعت نیز کمی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار است. با توجه به این ارزش بازار و حجم معاملات به راحتی می‌توان به این نتیجه رسید که افراد زیادی در حال انجام معاملات روزانه بر روی این میم کوین هستند و نوسانات قابل توجهی را می‌توانیم برای آن متصور باشیم. البته حتمالاً در حال حاضر اکثر کاربران به این درک رسیدند که ماگا دیگر میم کوین رسمی ترامپ نیست اما به هر حال با توجه به ورود سرمایه‌های هنگفت به ماگا، معاملات آن به همان ترتیبی به گذشته با جذابیت بالا دنبال می‌شود و نوسانات روزانه آن به اعداد بسیار عالی می‌رسد.

میم کوین های اتریوم

کیشو اینو (Kisho inu)

معرفی بهترین میم کوین های اتریوم را با بررسی یکی دیگر از میم کوین های جذاب این شبکه یعنی کیشو اینو ادامه می‌دهیم. کیشو اینو از آن دسته از میم کوین هایی است که به صورت فله‌ای و برای رقابت با شیبا و دوج کوین به وجود آمده‌اند و بعد از مدتی تعداد بسیار زیادی از آنها از بین رفت. کیشوینو در این بین در یک زمانی کوتاه به شرایط جذابی رسید و حجم معاملات خوب و نوسانات بالایی را نیز برای آن متصور بودیم اما کم کم تب معامله و نوسان گیری بر روی کیش و این و خوابید و در حال حاضر خیلی حجم معاملات بالایی را بر روی این ارز دیجیتال شاهد نیستیم.

کیشوینو در حال حاضر به رتبه پایین‌تر از ۶۰۰ تنزل پیدا کرده و حجم معاملات هم در روز به حدود یک میلیون دلار می‌رسد. البته در آینده ورود سرمایه‌گذاران جدید و پول‌های هوشمند به شبکه کیشو اینو دوباره می‌تواند آن را بر سر زبان‌ها انداخته و به عنوان یک میم‌کین جذاب آن را به بازار معرفی کند. البته همین حالا هم نوسانات خوبی را بر روی قیمت کیشو اینو شاهد هستیم و همین موضوع باعث شده تا خیلی از کاربران ایرانی کیشو اینو را در لیست اهداف خود برای نوسان گیری در بازارهای زمانی کوتاه مدت قرار دهند.

توربو (Turbo)

معرفی بهترین میم کوین های اتریوم را با بررسی یکی دیگر از میم کوین های جذاب این شبکه یعنی توربو ادامه می‌دهیم که هرچند طول عمر خیلی طولانی نداشته و البته مدت کوتاهی است که بر سر زبان‌ها افتاده اما به هر حال در همین مدت به شرایط بسیار مطلوبی رسیده و نوسانات خیلی جذابی را برای معامله‌گران خود رقم می‌زند. در طول چند ماه اخیر توربو چندین بار در لیست ارزهای دیجیتالی که بیشترین میزان سودآوری را در یک ۲۴ ساعت رقم زده‌اند در صدر لیست قرار گرفت و همین موضوع باعث شد تا نگاه‌ها به سمت آن کاملاً متفاوت باشد.

سودآوری‌های ۴۰ تا ۶۰ درصدی آن هم در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته باعث شد تا حتی نگاه رمایه‌گذاران بزرگ هم به سمت توربو بچرخد و همین موضوع است که باعث شد تا ما توربو را نیز در لیست بهترین میم کوین های شبکه اتریوم به شما معرفی کنیم. در حال حاضر ارزش بازار توربو در حدود ۲۵۰ میلیون دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن نیز نزدیک به ۶۰ میلیون دلار است. این ارز دیجیتال دائماً در حال نوسان در رتبه‌های ۲۰۰ تا ۲۵۰ بهترین ارزهای دیجیتال جهان بوده و از این بابت شرایط مناسبی هم دارا است.

با توجه به اینکه توربو در طول چند ماه اخیر معمولاً نوسانات بسیار شدیدی را در بازارهای زمانی کوتاه مدت رقم زده، سرمایه گذاری بر روی آن می‌تواند جذابیت‌های بسیار زیادی داشته باشد و اگر بتوانید رفتارشناسی خوبی بر روی توربو داشته باشید و در قیمت‌های مناسب سرمایه گذاری خود را بر روی آن آغاز کنید، در کوتاه مدت به سودآوری قابل توجهی در آن خواهید رسید و همین موضوع می‌تواند ارزش دارایی‌های شما را در بازار ارز دیجیتال حتی در میان مدت نیز به چندین برابر افزایش دهند.

البته به همان ترتیب که توربو در رشدهای قیمتی با نوسانات شدیدی همراه است در نزول‌های قیمتی نیز همین شرایط را می‌توانیم برای آن متصور باشیم و اگر شما دقت کافی روی معاملات خود نداشته و یا از استراتژی معاملاتی مناسبی استفاده نکنید، تحت تاثیر نوسانات منفی این ارز دیجیتال قرار خواهید گرفت و همین موضوع می‌تواند چالش‌های بسیار شدیدی را در فرایند سرمایه گذاری بر روی توربو برای شما ایجاد کند.

مزایای سرمایه گذاری روی میم کوین های اتریوم

سرمایه گذاری بر روی میم کوین های شبکه اتریوم چه مزیت‌هایی دارد و آیا می‌توانیم برای طولانی مدت هم بر روی دسته از ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری داشته باشیم؟ در این بخش با مرور مزایای سرمایه گذاری بر روی میم کوین های اتریوم هم به دنبال معرفی جذابیت‌های این دسته از ارزهای دیجیتال به شما هستیم و هم می‌خواهیم یک وجه تمایز میان نحوه سرمایه گذاری بر روی میم کوین های اتریوم با میم کوین های سایر شبکه‌های بلاک چین ایجاد کنیم.

 • حجم معاملات بالای میم کوین های اتریوم باعث می‌شود تا شما بتوانید حتی با سرمایه‌های بالا نیز روی این ارزها سرمایه گذاری کنید.
 • نقد شوندگی بسیار بالایی را برای میم کوین های عالی شبکه اتریوم شاهد هستیم و همین موضوع ریسک سرمایه گذاری شما را کاهش می‌دهد.
 • تنوع بسیار بالایی از میم کوین ها را در شبکه اتریوم شاهد هستیم که دست معامله‌گر را برای انتخاب یکی از آنها باز نگه می‌دارد.
 • افراد بسیار زیادی در حال انجام معامله بر روی میم کوین های شبکه اتریوم هستند که همین موضوع باعث شده تا امکان خرید و فروش آنها در بازار کریپتوکارنسی با سرعت بسیار بالایی انجام پذیرد.
 • میم کوین های خوب شبکه اتریوم معمولاً در اکثر صرافی‌های داخلی و خارجی ارز دیجیتال برای معامله در دسترس هستند و از این بابت نیز چالش خاصی پیش روی شما برای انجام معاملات روی آنها وجود نخواهد داشت.
 • شواهد نشان از این دارد که افراد ثروتمند و نهنگ‌های بسیار زیادی در سطح بین‌المللی به جمع سرمایه‌گذاران و نوسانگیران میم کوین های شبکه اتریوم اضافه شده‌اند و همین موضوع باعث شده تا سرمایه گذاری بر روی این میم کوین ها شرایط بسیار جذابی از جهت سودآوری پیدا کند.
 • بسیاری از میم کوین های تعریف شده در شبکه اتریوم در لیست بهترین ارزهای دیجیتال جهان جایگاه بسیار مطلوبی دارند و همین موضوع باعث شده تا نگاه‌ها به سمت آنها مطلوب‌تر باشد.

میم کوین های اتریوم

معایب سرمایه گذاری روی میم کوین های اتریوم

در میان تمام مزایایی که برای سرمایه گذاری روی میم کوین های اتریوم به آنها اشاره کردیم، این سرمایه گذاری معایبی را نیز برای شما به دنبال خواهد داشت و اگر به این موضوع دقت نکنید شرایط در فرایند سرمایه گذاری شما پیچیده خواهد شد. در ادامه مهمترین معایب سرمایه گذاری بر روی میم کوین های شبکه بلاک چین اتریوم را با هم مرور می‌کنیم.

 • ریسک سرمایه گذاری بر روی این میم کوین ها زیاد است و عملاً شما بایستی کنترل بسیار زیادی روی کیفیت و استراتژی معاملاتی خود داشته باشید.
 • رفتن سراغ میم کوین های ناشناخته شبکه اتریوم میزان ریسک معاملاتی شما را چندین برابر افزایش می‌دهد.
 • در فرایند سرمایه گذاری‌های بلند مدت و اصطلاحاً هولد ممکن است شرایط برای سرمایه گذاری شما بسیار پیچیده شده و حتی اید از دست رفتن کل دارایی‌های خود در بازار نیز باشید.
 • نوسانات شدید میم کوین های شبکه اتریوم باعث می‌شود تا حتی این امکان به وجود بیاید که شما در طول یک روز درصد قابل توجهی از دارایی‌های خود را در بازار از دست بدهید.

میم کوین های اتریوم

بهترین روش سرمایه گذاری روی میم کوین های اتریوم

مزایا و معایب سرمایه گذاری بر روی میم کوین های شبکه اتریوم را با هم مرور کردیم. اما بهترین روش سرمایه گذاری بر روی این میم کوین ها چیست و چگونه می‌توانیم با ریسک پایین به دنبال نوسان گیری بر روی این میم کوین ها باشیم و سود جذابی را از آنها به دست آوریم؟ برای اینکه بتوانید یک سرمایه گذاری جذاب و کم خطر بر روی میم کوین های بلاکچین اتریوم داشته باشید، نکات زیر می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

 • سعی کنید که برای سرمایه گذاری‌های بلند مدت و اصطلاحاً هولد سراغ این میم کوین ها نروید و آنها را برای بازی‌های زمانی کوتاه مدت و میان مدت نگهداری کنید.
 • اگر به سود خیلی کلانی از معاملات میم کوین های شبکه اتریوم رسیدید بهتر است سودهای خود را به بازارهای کم ریسک مانند خرید ارزهای دیجیتال کاربردی مانند اتریوم و بیت کوین انتقال دهید.
 • همه سرمایه‌های خود را برای سرمایه گذاری بر روی میم کوین های اتریوم قرار نداده و تنها بخش کوچکی از سرمایه‌های خود را برای این منظور در نظر بگیرید.
 • هرگز ریسک معاملات خود را در این میم کوین ها افزایش ندهید و سعی کنید تا با رعایت تکنیک‌های مدیریت سرمایه کمترین میزان ریسک را در معاملات خود ایجاد کنید.
 • با توجه به اینکه قیمت میم کوین های اتریوم به شدت تحت تاثیر رفتار بیت کوین هستند، سعی کنید قبل از شروع معاملات خود بر روی این ارزهای دیجیتال روند قیمت بیت کوین را مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار دهید.

جمع بندی

درباره بهترین میم کوین های شبکه بلاکچین اتریوم با هم صحبت کردیم و سعی کردیم تا سیر تا پیاز این میم کوین ها به همراه استراتژی‌های معاملاتی و روش سرمایه گذاری مناسب برای آنها را برای شما تشریح کنیم. فراموش نکنید که بازار ارز دیجیتال به خودی خود یک بازار با ریسک معاملاتی بسیار بالا است و اگر شما سعی کنید در همین بازار با ریسک بالا سراغ معاملاتی با ریسک شدیدتر بروید، شرایط برای شما پیچیده‌تر خواهد شد و نگرانی‌های شما نیز بیشتر می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که خیلی سرمایه گذاری خود را بر روی میم کوین های اتریوم افزایش نداده و با رعایت تکنیک‌های مدیریت ریسک سعی کنید تا معامله‌گری مطمئنی روی این دسته از ارزهای دیجیتال داشته باشید.

در مجموعه کانون بورس در کنار شما هستیم تا بهترین روش‌های معاملاتی و استراتژی‌های معاملاتی بر روی میم کوین ها را در دوره آموزش ارز دیجیتال و پکیج آموزش آنلاین ارز دیجیتال در اختیار شما قرار دهیم.  با شرکت در این دوره شما می‌توانید به تمام نکات لازم برای معامله‌گری بر روی میم کوین های اتریوم دست پیدا کرده و د حرفه‌ای‌ها معاملات خود را بر روی این میم کوین ها انجام دهید.

همچنین در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر دیدگاهی نسبت به میم کوین های اتریوم داشته و یا نکته‌ای در ذهن شما درباره میم کوین ها وجود دارد که در این مقاله به آن پرداخته نشد،  حتماً نقطه نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

میم کوین های شبکه اتریوم چیست؟

به میم کوین هایی که بر روی شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرده باشند اصطلاحاً میم کوین شبکه اتریوم گفته می‌شود.

بهترین میم کوین های شبکه اتریوم کدام‌ها هستند؟

شیبا اینو، پپه و فلوکی در حال حاضر بهترین میم کوین های شبکه بلاک چین اتریوم محسوب می‌شوند.

آیا می‌توان برای سرمایه گذاری طولانی مدت بر روی میم کوین های اتریوم حساب باز کرد؟

خیر بهتر است ای سرمایه گذاری بر روی میم کوین های اتریوم به دنبال دوره‌های زمانی میان مدت باشید.

بهترین روش برای انجام معاملات بر روی میم کوین های اتریوم چیست؟

شما می‌توانید با تحلیل قیمت بیت کوین و پیدا کردن نقاط ورود مناسب سرمایه گذاری خود را بر روی این میم کوین ها انجام دهید.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: