لوگو کانون بورس

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها | ساخت کیف پول تتر

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها
شما در حال مطالعه مقاله ۲۷ از ۲۸ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها چیست و کاربران ایرانی در بهترین حالت می‌توانند تترهای خود را در کدام کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری نگهداری نمایند؟ این روزها که همه با مقایسه  و دلار به دنبال انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند، شناخت یک کیف پول مناسب برای نگهداری از تترها می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد. از یک طرف لزوم نگهداری ایمن و مطمئن و از طرف دیگر انتخاب بهترین کیف پول تتر trc20 برای انتقال این ارز دیجیتال در شبکه‌ای با هزینه‌های کم باعث شده تا جستجوی زیادی برای انتخاب و دانلود کیف پول تتر صورت پذیرد.

متاسفانه در کنار بهترین صرافی ارز دیجیتال بین المللی بسیاری از والت‌های نرم افزاری و سخت افزاری نیز خدمات خود را به کاربران ایرانی قطع کرده و به همین دلیل انتخاب یک کیف پول عالی برای نگهداری از ارز دیجیتال تتر به این راحتی‌ها نیست. متاسفانه اکثر کاربران به دلیل نداشتن آگاهی‌های لازم در این زمینه با چالش‌های زیادی روبرو شده‌اند و نمی‌توانند سرمایه گذاری خود را به راحتی و به خوبی انجام دهند.

در این مقاله در آکادمی کانون بورس در کنار شما هستیم تا بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را به شما معرفی کرده و مزایا و معایب استفاده از هر کدام را نیز مورد بررسی قرار دهیم تا اگر به دنبال انتخاب یک کیف پول مناسب و ایده‌آل برای نگهداری از تترهای خود هستید بتوانید بهترین گزینه را برگزیده و در نهایت با خیال راحت از نظر ایمنی سرمایه‌های خود را وارد بازار کریپتوکارنسی نمایید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

همانطور که در بالا اشاره کردیم انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها با چالش‌های خاصی روبرو است و اینگونه نیست که کاربران ایرانی بتوانند برای ذخیره کردن تترهای خود از هر کیف پولی چه نرم افزاری و چه سخت افزاری استفاده کنند. اتفاقا همین چالش‌ها باعث شده تا بسیاری از کاربران ایرانی با خطرات بسیار زیادی در معاملات خود در بازار ارز دیجیتال روبرو شوند و نتوانند حتی در صورت رسیدن به سود در معاملات نگهداری ایمنی از دارایی‌های خود داشته باشند.

انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها حتماً باید تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای مختلفی قرار داشته باشد و که مهم‌ترین و اصلی‌ترین آنها امنیت است. البته امنیت یک کیف پول ارز دیجیتال برای نگهداری از تتر برای کاربران ایرانی تعریف متفاوتی نسبت به کاربران جهانی دارد. در واقع ایرانی ها علاوه بر تمام نکات و معیارهای لازم برای رسیدن به امنیت بالا در نگهداری از ارز دیجیتال‌هایی مانند تتر حتماً باید مراقب باشند که کیف پول مورد نظر کاربران ایرانی را تحریم نکرده باشد.

حتی انتخاب بهترین و ایمن‌ترین کیف پول ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی در صورتی که این موضوع در آن رعایت نشده باشد اشتباه بسیار بزرگی خواهد بود و دارایی کاربران ایرانی را در خطر بزرگی قرار می‌دهد. این نقطه نظر را در ابتدای مقاله از این جهت مطرح می‌کنیم که بسیاری از افراد بدون توجه به این موضوع و تنها با ترفندهایی مانند عوض کردن آی پی یا استفاده از فیلترشکن به دنبال استفاده از خدمات کیف پول ها و صرافی‌های معتبر برای نگهداری از تتر هستند که آخر عاقبت خوبی برای این ترفندها را در گذشته تجربه نکرده‌ایم و در آینده نیز دقیقاً قرار نیست اتفاقات خوبی برای این افراد رخ دهد.

بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی تتر هستید و یا به هر جهت دیگر ترجیح می‌دهید در حساب خود تتر نگهداری کنید در قدم اول شما باید چالش‌های این چنینی را از پیش روی خود بردارید. موضوع بسیار جالب اینجاست که بسیاری از افرادی که در حال حاضر سرمایه گذاری بر روی دلار کاغذی را نسبت به سرمایه گذاری بر روی تتر ترجیح می‌دهند بیشتر نگران همین موضوعات بوده و به همین دلیل است که هنوز برای بسیاری از کاربران ایرانی انجام معامله بر روی تتر خیلی خوشایند به نظر نمی‌رسد.

به عنوان نمونه می‌توانیم به کیف پول اکسودوس اشاره داشته باشیم که یکی از بهترین و ایمن‌ترین کیف پول های نرم افزاری است و شرایط بسیار جذابی در آن برای نگهداری از تتر و سایر کوین‌ها در دسترس کاربران خواهد بود. اما تیم توسعه دهنده این کیف پول در همان ابتدای سایت اشاره کرده که امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی را نداشته و ایرانی ها بهتر است از این نرم افزار برای نگهداری از توکن های خود استفاده نکنند. خوب به نظر شما آیا باید سراغ چنین کیف پولی برای نگهداری از تتر برویم یا اینکه باید دنبال کیف پولی باشیم که از این نظر چالشی با کاربران ایرانی نداشته باشد؟

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها
بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

دانلود کیف پول تتر

در ادامه همراه با معرفی انواع کیف پول تتر سعی می‌کنیم تا شرایط دانلود کیف پول تتر را نیز به شما معرفی نماییم. اما قبل از آن لازم دانستیم تا چند نکته بسیار مهم درباره دانلود کیف پول تتر را عنوان کنیم که اتفاقاً نکات امنیتی بسیار مهمی هم هستند و توجه به آنها امنیت معاملات شما را در بازار کریپتو کارنسی افزایش خواهد داد.

کاربرانی که به دنبال دانلود کیف پول تتر هستند ۲ دسته متفاوت خواهند بود. دسته اول کسانی هستند که فقط برای ذخیره کردن تتر و کسب سود از نوسانات خود این استیبل کوین فرایند سرمایه گذاری بر روی آن را آغاز کرده و به دنبال نگهداری ایمن و مطمئن از آن در یک بازه زمانی طولانی مدت هستند. این دسته از افراد نیازی به وارد و خارج کردن پشت سر هم و پی در پی توکن های خود از کیف پول نداشته و معمولاً می‌توانند برای طولانی مدت آنها را دست نخورده باقی بگذارند در حالی که سایر کاربران چنین شرایطی نداشته و با استفاده از مزیت‌های معاملات بازار کریپتوکارنسی تنها در حال تبدیل توکن های خود به تتر و سپس دوباره خرید و فروش رمز ارزها هستند.

دسته دوم از افراد معمولاً نیاز است تا به صورت پی در پی توکن های خود را در کیف پول یا حساب خود در صرافی جابجا نمایند و همین موضوع تفاوت زیادی را برای شرایط استفاده آنها از انواع کیف پول تتر ایجاد خواهد کرد. این دسته‌بندی از این جهت اهمیت داشت تا بدانید که انتخاب کیف پول تتر برای سرمایه‌گذاران با اهداف مختلف ممکن است متفاوت باشد و شما بر اساس شرایطی که از معاملات خود در بازار ارز دیجیتال انتظار دارید می‌توانید کیف پول متفاوت و متناسب با شرایط مورد نظر خود انتخاب کنید.

اگر بخواهیم در این باره توضیحات بیشتری ارائه کنیم مثلاً می‌توانیم به راحت بودن شرایط استفاده از کیف پول اشاره داشته باشیم. ممکن است یک کیف پول آیتم‌های امنیتی بسیار مختلفی داشته باشد اما فضای کاربری آن پیچیده بوده و امکان استفاده از آن به این راحتی‌ها برای شما وجود نداشته باشد. مسلماً چنین کیف پولی برای کسانی که دائماً به دنبال انتقال توکن های خود به حساب صرافی هستند چالش‌هایی به دنبال خواهد داشت. یا به عنوان یک نکته دیگر می‌توانیم به پلتفرم موجود برای کیف پول های تتر اشاره داشته باشیم. برای کسی که دائماً در حال معامله است انتخاب کیف پولی که امکان استفاده از آن در موبایل نیز برای وی وجود داشته باشد اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

انواع کیف پول تتر

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را می‌توانیم در دسته‌بندی‌های مختلفی در نظر بگیریم که البته انتخاب میان هر کدام از این دسته‌بندی‌ها دوباره به همان موضوعی برخواهد گشت که در بند قبلی به آن پرداختیم. برای انتخاب بهترین کیف پول تتر trc20 و ذخیره کردن توکن های این استیبل کوین لازم است تا شما در درجه اول انواع کیف پول های موجود را شناخته و بدانید که هر یک از آنها چه کاربردها و ویژگی‌هایی دارند. اصلاً کدام یک از انواع کیف پول تتر می‌تواند گزینه مناسبی برای نوع کارکرد مورد نظر شما باشد.

در معرفی انواع کیف پول ارز دیجیتال و همچنین معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال سعی کردیم تا نکات بسیار مهمی را در این باره با شما در میان بگذاریم. برای کسانی که هنوز به صورت دقیق نمی‌دانند که ماهیت کیف پول ارز دیجیتال چیست و قرار است در والت‌های نرم افزاری و سخت افزاری به چه شرایطی دسترسی داشته باشند انتخاب بهترین کیف پول برای تتر نیز چالش‌های خاص خود را خواهد داشت. در دسته‌بندی کلی انواع کیف پول تتر می‌توانیم این ولت‌ها را به دو دسته کیف پول گرم و سرد تقسیم کنیم.

کیف پول گرم آن‌هایی هستند که برای استفاده از آنها شما با یک نرم افزار در محیط کامپیوتر روبرو هستید و عملاً خبری از هیچ سخت افزاری نیست که نیاز به اتصال آن به جایی باشد. در طرف مقابل کیف پول سرد هم به ولت‌هایی گفته می‌شود که در آنها شما با یک ولت فیزیکی روبرو هستید که برای اتصال آن به فضای کریپتو کارنسی نیاز است تا از یک نرم افزار دیگر استفاده نمایید. پس تا اینجا در انواع کیف پول تتر به این نکته اشاره کردیم که ولت‌های مناسب برای نگهداری از توکن های تتر به دو دسته ولت‌های گرم و سرد تقسیم می‌شوند که کیف پول های گرم نرم افزاری هستند و کیف پول های سخت سخت افزار. پس تا اینجا انواع کیف پول تتر را به دو دسته زیر تقسیم کردیم:

 • کیف پول گرم
 • کیف پول سرد

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

حالا خود کیف پول های گرم و سرد به دسته‌بندی‌های جزئی‌تری نیز تقسیم می‌شوند که امکان انتخاب میان آنها را برای شما ساده‌تر می‌کند. کیف پول گرم یا هر نوع ولتی اختصاص داده می‌شود که به نوعی برای استفاده از آن نیاز به یک نرم افزار یا سایت و یا حتی یک افزونه برای مرورگرهای اینترنت دارید. بر این اساس دسته‌بندی‌های مختلفی را می‌توانیم برای کیف پول های گرم داشته باشیم که مهم‌ترین آنها به شرح زیر هستند:

 • کیف پول نرم افزاری برای موبایل
 • کیف پول نرم افزاری برای دسکتاپ
 • کیف پول مبتنی بر وب
 • کیف پول افزونه مرورگر

دقت داشته باشید که هر یک از انواع کیف پول نرم افزاری کارکرد خاص خود را دارند که در ادامه تشریح کامل‌تری از مهمترین آنها خواهیم داشت. همچنین ویژگی‌ها و مزیت‌های انواع کیف پول تتر را نیز در این باره با شما در میان خواهیم گذاشت که می‌توانید از این مطالعه برای انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری از توکن های خود استفاده کنید.

همچنین انواع کیف پول سرد تتر نیز به دسته‌بندی مختلفی تقسیم می‌شود که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است:

 • کیف پول سخت افزاری
 • کیف پول کاغذی
 • کیف پول فلزی

کارکرد و شرایط استفاده از کیف پول کاغذی و کیف پول فلزی دقیقاً مانند یکدیگر است و تفاوت آنها فقط بر این است که سخت افزار اولی با کاغذ است و سخت افزار دومی با فلز ساخته می‌شود. در این بین البته تفاوت‌هایی میان کیف پول سخت افزاری با دو گزینه دیگر وجود دارد که در ادامه به تشریح کامل جزئیات و ویژگی‌های آنها خواهیم پرداخت تا به درک درستی در این باره برسید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

سخت افزاری

معرفی بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را با بررسی شرایط کیف پول های سخت افزاری ادامه می‌دهیم. همانطور که در بالا اشاره کردیم کیف پول های سخت افزاری به آن دسته از والت‌های گفته می‌شود که برای استفاده از آنها یک سخت افزار در اختیار شما قرار می‌گیرد که این سخت افزار بیشتر شبیه فلش مموری‌های قدیمی البته در ابعاد کمی متفاوت‌تر است. البته شایان ذکر است که هر که یکی از شرکت‌های تولید کننده کیف پول سخت افزاری از طرح ها و ایده‌های متفاوتی برای ساخت این ولت استفاده کردند و اینگونه نیست که تمام کیف پول های سخت افزاری از نظر ظاهر دقیقاً مشابه با یکدیگر باشند اما به هر حال شناخت آنها از این طریق است که شما برای نگهداری از توکن های تتر با استفاده از آنها باید یک سخت افزار در اختیار داشته باشید که دقیقاً مشابه با فلش مموری به کامپیوتر متصل می‌شود.

مهمترین و کامل ترین ویژگی‌ها و کاربردهایی که برای کیف پول سخت افزاری برای تتر می‌توانیم به آنها اشاره داشته باشیم موارد زیر هستند:

این ولت‌ها به هیچ وجه رایگان نبوده و شما برای در اختیار داشتن آنها نیاز به پرداخت مبلغ قابل توجهی خواهید داشت. در حال حاضر ارزان‌ترین کیف پول های سخت افزاری در سطح جهان با قیمت‌های حدود ۵۰ دلار عرضه می‌شوند که در ایران به مراتب قیمت‌های بالاتری هم دارند. برندهایی مانند لجر و ترزور از مشهورترین برندهای تولید کننده کیف پول سخت افزاری هستند که بیشترین جذابیت را در میان کاربران داشته و بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص دادند.

امنیت بسیار بالا از جمله اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که می‌توانیم برای کیف پول سخت افزاری تتر به آن اشاره داشته باشیم. با توجه به اینکه این کیف پول ها آنلاین نیستند و فقط در زمان استفاده نیاز است آنها را به سیستم‌های کامپیوتری متصل کنید عملاً امکان هک شدن آنها وجود ندارد و از این رو امنیت بسیار بالایی را برای شما ایجاد خواهند کرد.

امکان استفاده از آپشن‌های امنیتی مختلف نیز در کیف پول سخت افزاری وجود دارد. به عنوان مثال مدل های مختلف کیف پول ترزور مانند ترزور مدل تی حتی مجهز به ورود دو مرحله‌ای هم هستند که امنیت این والت‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

کیف پول های سخت افزاری معمولاً ابعاد بسیار کوچکی داشته و امکان جابجایی و حمل آنها بسیار ساده خواهد بود.

در گذشته معمولاً امکان نگهداری از چند توکن بر روی کیف پول سخت افزار وجود داشت اما در حال حاضر کیف پول های سخت افزاری از بیش از ۵۰۰ توکن مختلف پشتیبانی کرده و شما علاوه بر تتر می‌توانید سایر ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را نیز در آنها نگهداری کنید.

برای استفاده از کیف پول سخت افزاری تتر لازم است تا آن را به کامپیوتر خود متصل کرده و سپس با یک نرم افزار مجزا مانند یک کیف پول نرم افزاری آن را به بازار ارز دیجیتال متصل و برای نقل و انتقال تترهای خود از آن بهره ببرید.

مهمترین چالش کاربران در استفاده از کیف پول سخت افزاری مشکل گم شدن این والت‌ها یا به سرقت رفتن آنها است.

همچنین در صورت استفاده از این دسته از والت‌ها لازم است تا اهتمام بالایی برای نگهداری هرچه بهتر آنها داشته و هرگز عبارت‌های ورودی خود به داخل سخت افزار آنها را گم نکنید. این نکته اهمیت بسیار زیادی برای کاربرانی دارد که معمولاً برای طولانی مدت به دنبال نگهداری از توکن های خود هستند.

به دلیل غیر رایگان بودن و نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا برای خرید کیف پول سخت افزاری تتر این دسته از والت‌ها برای کسانی مناسب است که سرمایه قابل توجهی داشته و تترهای خیلی زیادی در اختیار دارند. اگر شما سرمایه خیلی کمی در بازار دارید عملاً به هیچ وجه برای شما خرید یک کیف پول سخت افزاری گران قیمت توجیه پذیر نخواهد بود.

همچنین دومین ویژگی که در انتخاب کیف پول سخت افزاری برای نگهداری از تتر باید به آن اشاره داشته باشیم این است که این ولت‌ها برای کسانی مناسب است که معمولاً سرمایه گذاری خود را برای طولانی مدت انجام می‌دهند و هر روز و هر روز نیاز به نقل و انتقال تترهای خود ندارند.

کیف پول کاغذی و کیف پول فلزی هم به نوعی می‌توانند کیف پول سخت افزاری باشند اما کارکردهای بسیار کمی داشته و ویژگی‌های بسیار ضعیفی را می‌توانیم برای آنها تشریح کنیم. در کیف پول کاغذی عملاً شما یک کیو آر کد یا یک کد اختصاصی مربوط به ارز دیجیتال تتر را در اختیار داشته و آن را بر روی یک کاغذ چاپ می‌کنید. این کد در هیچ جای دیگری نگهداری نمی‌شود و شما تنها و تنها زمانی می‌توانید به دارایی خود دسترسی داشته باشید که کاغذ آن را گم نکرده باشید. اگر به هر دلیلی کاغذ شما گم شده و یا مخدوش شود دیگر امکان بازگرداندن تترها برای شما وجود نخواهد داشت.

سایت‌های بسیار زیادی در اینترنت وجود دارند که به صورت کاملاً رایگان امکان استفاده از آنها برای ساخت کیف پول کاغذی تتر وجود دارد. البته دقت کنید که در انتخاب سایت مناسب برای ساخت کیف پول کاغذی تتر لازم است تا به امنیت و اعتبار سایت مورد نظر دقت داشته و همچنین از خدمات سایتی استفاده کنید که مراحل ساخت این کیف پول را به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت برای شما انجام دهد. بله در حال حاضر سایت‌هایی هستند که با اعتبار بسیار بالا چنین خدماتی را ارائه می‌کنند.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

کیف پول های فلزی هم دقیقاً شرایط مشابه با کیف پول کاغذی دارند اما با این تفاوت که اولاً مانند کاغذ آسیب‌پذیر نبوده و نگهداری از آنها ساده‌تر است و ثانیاً برعکس کیف پول کاغذی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد این کیف پول ها را باید از شرکت‌های سازنده آنها سفارش داده و بخرید.

خرید و استفاده از کیف پول فلزی را چندان توصیه نمی‌کنیم اما استفاده از کیف پول کاغذی تتر و کیف پول سخت افزاری تتر برای سرمایه‌گذارانی که سرمایه خیلی زیادی در بازار داشته و تترهای خیلی زیادی نگهداری می‌کنند می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

نرم افزاری

بهترین کیف پول تتر trc20 انواع کیف پول نرم افزاری هستند که شرایط بسیار ایده‌آلی را برای کاربران ایجاد کرده و امکان استفاده از آنها نیز به راحتی در دسترس است. موضوع دانلود کیف پول تتر دقیقاً به کیف پول های نرم افزاری مربوط می‌شود. همانطور که در بالا اشاره کردیم والت‌های نرم افزاری نه‌هایی هستند که دقیقاً مشابه با یک نرم افزار بوده و شما باید بعد از نصب آنها بر روی یک پلتفرم مانند موبایل یا کامپیوتر خود به استفاده از آنها بپردازید. تنوع کیف پول های نرم افزاری تتر به نسبت کیف پول های سخت افزاری بسیار زیاد است و شما با تعداد و حجم بسیار زیادی از این کیف پول ها روبرو خواهید شد که می‌توانید از هر یک از آنها استفاده کنید.

با توجه به اینکه اکثر کاربران ایرانی از کیف پول های نرم افزاری تتر استفاده کرده و به دنبال بهره جستن از این دسته از والت‌ها هستند بنابراین لازم دانستیم تا ویژگی‌های این دسته از کیف پول ها را به صورت کامل و جامع برای شما تشریح کنیم تا در نهایت بدانید که کدام یک می‌تواند گزینه مناسبی برای نگهداری از تتر برای شما باشد.

امنیت کیف پول های نرم افزاری به نسبت کیف پول های سخت افزاری کمتر است زیرا این ولت‌ها به صورت دائمی به اینترنت متصل بوده و به همین دلیل امکان نفوذ به آنها و هک شدن آنها بسیار بیشتر از کیف پول های سخت افزاری است.

نکته بسیار مهم اینجاست که امنیت خود کیف پول های نرم افزاری نیز با یکدیگر متفاوت است و اینگونه نیست که همه والت‌های نرم افزاری تتر امنیت مشابه به هم داشته باشند. به عنوان مثال در برخی از ولت‌های نرم افزاری تتر ممکن است آیتم‌های امنیتی مختلفی در نظر گرفته شده باشد که امنیت نگهداری از تترها در آن بیشتر هم خواهد شد.

کیف پول متامسک و کیف پول تراست والت و همچنین کیف پول اتومیک ولت در حال حاضر مشهورترین و محبوب‌ترین کیف پول های نرم افزاری در میان کاربران ایرانی هستند که اکثریت کاربران ایرانی از این سه کیف پول استفاده می‌کنند ولی موارد دیگری هم وجود دارد که شرایط استفاده از آنها برای ایرانی ها وجود خواهد داشت.

بسیاری از کیف پول های نرم افزاری با وجود کیفیت و امنیت بسیار بالا اما کاربران ایرانی را تحریم کرده و امکان استفاده از آنها برای ایرانی ها وجود ندارد. کیف پول اکسودوس و کیف پول کوین بیس از جمله مشهورترین کیف پول های نرم افزاری هستند که با وجود داشتن قابلیت‌های بسیار زیاد و امنیت مثال زدنی، اقدام به تحریم کاربران ایرانی کرده و عملاً امکان استفاده از آنها برای ایرانی ها وجود نخواهد داشت.

کیف پول های نرم افزاری برای پلتفرم‌های مختلفی توسعه پیدا می‌کنند. ممکن است برخی از کیف پول ها همزمان هم برای پلتفرم موبایل و هم برای پلتفرم دسکتاپ ساخته شده باشند. به صورت کلی می‌توانیم کیف پول های نرم افزاری را در دسته‌بندی‌های زیر قرار دهیم:

 • موبایلی
 • دسکتاپ
 • افزونه کروم
 • وب آنلاین

قابلیت‌ها و خدمات موجود در داخل خود کیف پول های نرم افزاری تتر آیتم بسیار مهم دیگری است که در انتخاب یکی از آنها باید به آن دقت داشته باشید. اگر به دنبال استیک کردن توکن های خود هستید حتماً باید سراغ کیف پولی بروید که امکان استیکینگ در آن وجود داشته باشد.

برای دانلود کیف پول نرم افزاری تتر باید سراغ سایت رسمی آنها و یا پلتفرم‌های معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور بروید. توصیه اکید داریم که اگر به دنبال دانلود کیف پول تتر هستید هرگز از سایت‌های غیر مرتبط برای این منظور استفاده نکرده و حتی روی لینک دانلود قرار داده شده بر روی سایت‌های واسط نیز کلیک نکنید. به همین دلیل در این مقاله نیز قرار نیست لینک دانلود کیف پول تتر را برای شما قرار دهیم و شما را به ورود به پلتفرم‌های معتبر برای این منظور دعوت می‌کنیم.

برای کسانی که سرمایه خیلی زیادی در بازار کریپتو کارنسی نداشته و کل تترهای آنها برای نگهداری خیلی زیاد نیست، کیف پول های نرم افزاری گزینه بهتری نسبت به کیف پول سخت افزاری تتر خواهد بود.

برای کسانی که دائماً در حال خرید و فروش تترهای خود هستند مسلماً استفاده از کیف پول نرم افزاری گزینه بهتری نسبت به کیف پول سخت افزاری است.

نکته بسیار مهمی که باید درباره انواع کیف پول نرم افزاری تتر به آن اشاره داشته باشیم استفاده از نکات مهم برای بالاتر بردن امنیت کیف پول نرم افزاری است. روش‌ها و ترفندهایی وجود دارد که با استفاده از آنها شما می‌توانید امنیت کیف پول نرم افزاری خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده و همچنین دقت به شرایط نگهداری از این ولت‌ها نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید از دارایی‌های خود با امنیت بسیار بالا نگهداری نمایید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری؟

بهترین کیف پول تتر trc20 کدام گزینه است نرم افزاری یا سخت افزاری؟ راستش را بخواهید اگر بخواهیم فقط موضوع امنیت را در نظر بگیریم کیف پول های سخت افزاری به مراتب گزینه بهتری برای استفاده هستند و امنیت بهتری برای نگهداری از تتر را ایجاد می‌کنند اما نکته مهم اینجاست که انتخاب میان کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری تتر بسته به هدف شما از معاملات تتر دارد.

در بالا در کنار معرفی ویژگی‌های انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری تتر سعی کردیم تا بهترین شرایط استفاده از هر یک از آنها را نیز برای کاربران تشریح کنیم. با توجه به نکات بیان شده شما می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام گزینه می‌تواند شرایط ایده‌آلی برای شما داشته باشد. البته در ادامه قرار است معیارهای مهم انتخاب بهترین کیف پول تتر را نیز با شما در میان بگذاریم که شما باید تمام این معیارها را برای هر کدام از کیف پول های مورد نظر خود مورد بررسی قرار داده و در نهایت کیف پولی را انتخاب کنید که بهترین شرایط را برای شما فراهم کرده باشد.

تا اینجای مقاله شما باید به این نتیجه‌گیری و به این تصمیم برسید که برای نگهداری از تتر باید سراغ کیف پول سخت افزاری بروید یا نرم افزاری. اگر تا اینجا تصمیم خود را گرفته باشید در ادامه انتخاب مدل کیف پول مورد نظر را برای شما ساده‌تر خواهیم کرد و نکات لازم برای منظور را به شما گوشزد خواهیم کرد.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

بهترین کیف پول تتر

نوبت به معیارهای انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها می رسد. برای اینکه شما بتوانید بهترین کیف پول تتر را در اختیار داشته و با بالاترین سطح امنیت و خدمات از آن استفاده نمایید لازم است تا در همان پله اول فاکتورها و معیارهای مختلفی را مورد ارزیابی قرار دهید. در نظر داشته باشید که عدم توجه به این معیارها و فاکتورها باعث می‌شود تا شما نتوانید از دارایی‌های خود به خوبی محافظت کرده و در ادامه سرمایه گذاری خود با چالش روبرو خواهید شد.

متاسفانه بسیاری از کاربرانی که در کانون بورس با آنها روبرو هستیم خیلی اهمیتی برای این موضوع قائل نشده و بر این عقیده هستند که اتفاقات ناگوار و خطرات ارز دیجیتال هرگز برای آنها رخ نمی‌دهد. در حالی که تجربه ثابت کرده که دقیقاً همین افراد بیشتر در معرض خطرات ارز دیجیتال قرار گرفته و در گذشته شاهد از بین رفتن حجم قابل توجهی از دارایی‌های آنها در بازار بوده‌ایم.

این موضوع مخصوصاً برای کسانی اهمیت پیدا می‌کند که اصلاً به دنبال سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال نبوده و بیشتر در حال نوسان‌گیری از نوسانات قیمت دلار در بازار ایران هستند. این دسته از افراد معمولاً به دلیل پتانسیل بالای سودآوری تتر اقدام به خرید و فروش تتر می‌کنند که اگر در این راه دست به انتخاب یک کیف پول مناسب نزنند علاوه بر اینکه از پتانسیل بالای تتر استفاده نخواهند کرد بلکه ممکن است دارایی آنها نیز به خطر بیفتد.

هرچند ممکن است انتخاب بهترین کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری برای تتر در ابتدا نیاز به زمان زیادی داشته باشد اما به هر حال یک موضوع بسیار مهم است و توصیه می‌کنیم که هر چقدر هم این زمان برای شما طولانی شود در قدم اول خود این موضوع را جدی بگیرید. نکاتی که در ادامه برای انتخاب بهترین کیف پول تتر به آنها اشاره می‌کنیم در نهایت می‌تواند چنین شرایطی را برای شما ایجاد کند.

۱- امنیت بالا

بهترین کیف پول تتر trc20 حتماً باید امنیت بسیار بالایی داشته باشد. امنیت مهمترین وسیع‌ترین فاکتور انتخاب یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری برای نگهداری از تتر است و اگر شما در این باره هرگونه سهل انگاری داشته باشید خطرات بسیار زیادی معاملات شما را در بر خواهد گرفت. ممکن است یک کیف پول خدمات بسیار ارزنده‌ای را در اختیار شما قرار دهد اما از نظر امنیت خیلی شرایط خوبی نداشته باشد. انتخاب چنین کیف پولی برای نگهداری به شدت محکوم به شکست خواهد بود و ممکن است شما حتی دارایی اولیه خود را نیز تحت این شرایط از دست بدهید.

دقت داشته باشید که امنیت یک کیف پول تتر به آیتم‌ها و فاکتورهای مختلفی برمی‌گردد. در درجه اول کیفیت برنامه نویسی و شرایط خود پلتفرم کیف پول است که شما می‌توانید با نظرات کاربران و بررسی سابقه یک کیف پول در این باره به نتیجه درست برسید. دومین موضوع درباره امنیت کیف پول ها، استفاده از آیتم‌های مختلف امنیتی برای ورود هرچه بهتر به آنها توسط کاربران است. امکان ورود دو مرحله‌ای و یا تعیین انواع پسوردها یط بهتری را از نظر امنیت برای والت ها ایجاد می‌کند و این موضوع می‌تواند نکته مهمی در انتخاب هر یک از آنها برای نگهداری از تتر باشد.

۲- فضای کاربری ساده

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها حتماً باید فضای کاربری بسیار ساده‌ای داشته و امکان استفاده از آن برای علاقه‌مندان به نگهداری تتر خیلی پیچیده نباشد. با توجه به اینکه شما دائماً در حال نقل و انتقال تتر از کیف پول خود به حساب صرافی و نقد کردن دارایی‌های خود هستید عملاً در صورت ساده نبودن ممکن است با اشتباهات زیادی روبرو شده و حتی دارایی خود را از دست بدهید.

در طول سال‌های گذشته افراد زیادی بودند که به دلیل اشتباه انسانی تمام دارایی خود را به راحتی از دست داده و در حال حاضر امکان برگرداندن آنها نیز برای آنها وجود ندارد. نکته جالب‌تر اینجاست که بسیاری از والت‌های نرم افزاری محبوب آنهایی هستند که فضای کاربری بسیار ساده‌ای داشته و امکان استفاده از آنها حتی برای افراد بدون هیچگونه دانش خاصی به راحتی وجود دارد.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

۳- محبوبیت و تعداد کاربران زیاد

مزیت دیگری که باعث می‌شود تا شما در انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری از تترهای خود درست عمل کنید بررسی محبوبیت و تعداد کاربرانی است که از آن استفاده می‌کنند. دقت داشته باشید که قرار نیست شما یک کیف پول نرم افزاری جدید را در بازار کشف کنید که کیفیت بسیار بالایی دارد. اگر چنین کیف پولی در حال حاضر وجود دارد عملاً کاربران از قبل آن را کشف کرده و تعداد بسیار زیادی افراد در حال استفاده از آن هستند. به همین دلیل شما باید سراغ کیف پول های بروید که از نظر محبوبیت و تعداد کاربران شرایط بسیار خوبی داشته باشند.

۴- خدمات متنوع

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها باید خدمات متنوعی را نیز برای آنها در نظر گرفته باشد. در حال حاضر خدمات بسیار زیادی توسط کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری ارائه می‌شود که از مهم‌ترین آنها می‌توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 • امکان نگهداری از توکن های بسیار زیاد
 • امکان استیک کردن ارزهای دیجیتال مختلف
 • امکان نگهداری از nftها
 • امکان اتصال و استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز
 • امکان استفاده از پلتفرم‌های وامدهی تعریف شده در دیفای
 • صرافی داخلی برای تبدیل توکن های مختلف به یکدیگر
 • تعریف شده در پلتفرم‌های مختلف به صورت همزمان مانند موبایل و دسکتاپ

از جمله مهم‌ترین خدماتی هستند که شما معمولاً در یک کیف پول نرم افزاری تتر می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

۵- هزینه های پایین

یه کیف پول خوب باید هزینه‌های معقولی داشته باشد و شما برای استفاده از خدمات مختلف آن نیاز به پرداخت کارمزدهای خیلی سنگین نداشته باشید. دقت کنید که هرچند امکان دانلود کیف پول تتر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد اما در فضای داخلی کیف پول ها برای استفاده از خدمات مختلفی مانند تبادل توکن ها با یکدیگر یا نقل و انتقال توکن ها لازم است تا حتماً هزینه‌هایی را پرداخت کنید که در کیف پول های معتبر این هزینه‌ها معقول است. دقت داشته باشید که برای نقل و انتقال تتر در یک کیف پول عملاً شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافی نخواهید داشت و تنها باید کارمزد شبکه مورد نظر برای این انتقال را پرداخت کنید.

در حال حاضر شبکه ترون سرعت بسیار بالای انتقال تتر را داشته و کمترین کارمزد را در میان تمام شبکه‌ها به خود اختصاص داده است. کارمزد انتقال تتر در شبکه ترون کمتر از یک تتر است. دقیقاً چنین شرایطی برای شبکه بایننس اسمارت چین نیز وجود دارد و شما در صورت استفاده از این شبکه برای انتقال تتر نیز نیاز به پرداخت کارمزد زیر یک تتری خواهید داشت. در این بین شبکه اتریوم بالاترین سطح کارمزدها را در میان تمام شبکه‌ها به خود اختصاص داده است.

دقت داشته باشید که تمام کیف پول ها از تمام شبکه‌ها برای انتقال تتر پشتیبانی نمی‌کنند و این موضوع نیز حتماً باید در انتخاب بهترین کیف پول تتر مد نظر قرار بگیرد. به عنوان مثال اگر به دنبال استفاده از یک کیف پول برای نقل و انتقال تتر در شبکه ترون هستید حتماً باید کیف پول مورد نظر از شبکه بلاک چین ترون پشتیبانی نماید. این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای کاهش هزینه‌های شما در فرایند نگهداری از توکن های تتر خواهد داشت.

 

۶- تعداد ارزهای پشتیبانی شده

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها همچنین باید از تعداد ارزهای زیادی پشتیبانی نماید. همانطور که می‌دانید یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری می‌تواند تعداد ارزهای زیادی را در خود جای دهد و این موضوع به اتصال کیف پول مورد نظر به شبکه‌های بلاکچین منوط خواهد بود. برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال هستند و در این بین شرایطی را دنبال می‌کنند که علاوه بر تتر بر روی سایر رمز ارزهای موجود نیز سرمایه گذاری کرده و از مزیت‌های آنها نیز استفاده کنند مسلماً ایست سراغ کیف پول هایی بروند که امکان نگهداری از تمام توکن های مورد نظر آنها را به صورت همزمان فراهم آورد.

قرار نیست شما برای هر کدام از توکن هایی که به دنبال سرمایه گذاری بر روی آنها هستید یک کیف پول مجزا داشته باشید و این امر چالش‌های بسیار زیادی برای شما ایجاد خواهد کرد. برای اینکه بتوانید از این بابت خیال خود را راحت کنید لازم است تا  پولی را انتخاب کنید که از تعداد توکن های بسیار زیادی پشتیبانی می‌کند و تتر هم یکی از آنها است.

البته برخی از کاربران ایرانی که تنها به دنبال سرمایه گذاری بر روی تتر بوده و از نوسانات خود تتر در بازار ایران برای رسیدن به سود استفاده می‌کنند، نیازی به چنین گزینه‌ای نداشته و استفاده از کیف پول اختصاصی تتر برای آنها کفایت می‌کند. البته این دست از عزیزان بایستی سایر معیارهای انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی‌ها را در نظر داشته و تنها از این معیار چشم پوشی کنند.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

۷- داشتن اپلیکیشن موبایلی

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که برای بهترین کیف پول تتر باید به آن اشاره داشته باشیم امکان استفاده از آن بر روی موبایل است. این روزها اکثر کاربران چه در بازار ارز دیجیتال و چه در سایر بازارهای مالی بیشتر از موبایل برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌کنند و از این گذشته وجود یک پلتفرم موبایلی باعث می‌شود تا کاربران بتوانند راحت‌تر از خدمات کیف پول مورد نظر استفاده کرده و به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن برای واریز و برداشت تتر از آن بهره ببرند.

استفاده از یک اپلیکیشن موبایلی باعث می‌شود تا اولاً شرایط بهتری برای واریز و برداشت در اختیار کاربران ایرانی قرار بگیرد و از طرف دیگر امکان راحت‌تر مدیریت شرایط نیز برای سرمایه‌گذاران تتر وجود خواهد داشت. البته اگر یک کیف پول تتر از سایر پلتفرم‌ها هم پشتیبانی کند شرایط برای آن بهتر خواهد بود اما به هر حال پشتیبانی از موبایل یکی از مهم‌ترین مزیت‌ها و ویژگی‌های انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری از تتر خواهد بود.

۸- به‌روزرسانی مداوم

یکی از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود تا امنیت کیف پول تتر برای شما افزایش پیدا کند به روز رسانی مداوم آن است. قرار نیست شما از کیف پولی استفاده کنید که هر چند سال یکبار هم به آن نگاهی نشده و شاهد هیچگونه تغییراتی در آن نباشیم. بهترین کیف پول تتر حتماً باید یک تیم پشتیبانی و توسعه دهنده قدرتمند داشته باشد و به روز رسانی آن به صورت مرتب انجام پذیرد. البته به جز امنیت به روز رسانی مداوم باعث می‌شود تا خدمات و امکانات بیشتری نیز در دسترس کاربران این کیف پول قرار بگیرد که نکته بسیار مهمی برای آن خواهد بود.

۹- پشتیبانی قوی

داشتن یک تیم پشتیبانی قوی نکته مهم دیگری است که در انتخاب بهترین کیف پول برای نگهداری از تترها به آن نیاز خواهید داشت. شما وقتی متوجه خواهید شد که پشتیبانی قوی چه اهمیتی برای انتخاب بهترین کیف پول تتر دارد مشکل در فرایند استفاده از آن روبرو شوید. در این مواقع هیچ چیزی نمی‌تواند شرایط خوبی را برای شما ایجاد کرده و مجبور به استفاده از خدمات پشتیبانی خواهید شد.

بسیاری از بهترین کیف پول های نرم افزاری جهان در حال حاضر از خدمات پشتیبانی ایده آلی استفاده می‌کنند و همین موضوع باعث شده تا محبوبیت آنها در میان کاربران به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. داشتن پشتیبانی قوی همچنین نشانه امنیت یک کیف پول و داشتن یک تیم توسعه دهنده قدرتمند برای من است که جذابیت‌های استفاده از آن برای نگهداری ایمن‌تر تتر را بالاتر می‌برد.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

بهترین کیف پول تتر ایران

مهمترین و اصلی‌ترین معیارهای انتخاب بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را با هم بررسی کردیم و نکات بسیار مهمی را نیز درباره اهمیت هر یک از این معیارها با شما در میان گذاشتیم. حالا نوبت به این رسیده تا کم کم بهترین کیف پول های موجود را به شما معرفی کرده و نکات و مزایای هر کدام را نیز با شما در میان بگذاریم.

دقت داشته باشید که تنوع بسیار زیادی از انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری در دسترس قرار دارد که شما بسته به نیاز و شناختی که دارید می‌توانید از هر یک از آنها استفاده کنید. نکته مهم اینجاست که این انتخاب حتماً باید با هدف شما سنخیت داشته باشد و اینگونه نیست که شما به صرف اینکه یک کیف پول محبوب است یا کسی آن را به شما معرفی کرده به دنبال استفاده از آن باشید.

همچنین خود شما نیز در حال حاضر با شناخت معیارهای انتخاب بهترین کیف پول برای تتر می‌توانید از میان تمام گزینه‌های موجود بهترین را انتخاب و استفاده کنید. در نهایت از میان تمام گزینه‌های موجود بهترین‌ها را در ادامه با شما معرفی خواهیم کرد و اگر خود شما نیز جستجوی کاملی در اینترنت داشته باشید احتمالاً به یکی از گزینه‌های زیر خواهید رسید. اما ذکر این نکته ضروریست که عدم وجود نام یک کیف پول در لیست پایین به این معنا نیست که سایر کیف پول ها اصلاً ویژگی و مزیت خاصی نداشته باشند و یا استفاده از آنها برای نگهداری تتر برای شما چندان جذاب نباشد.

به هر حال هر کیف پولی مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارد و شما با در کنار هم قرار دادن تمام این مزیت‌ها و معایب است که باید تصمیم بگیرید که کدام کیف پول گزینه بهتری برای شماست و می‌تواند شرایط بهتری را برای نگهداری از تتر برای شما فراهم آورد. ارزیابی تمام مزیت‌ها و معایب کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری مناسب برای نگهداری از تتر را در ادامه با هم مرور می‌کنیم.

۱- تتر والت

کاربرانی که به دنبال استفاده از کیف پول رسمی ارز دیجیتال تتر هستند می‌توانند از کیف پول نرم افزاری تتر والت استفاده کنند. با توجه به اینکه این کیف پول به صورت کاملاً اختصاصی برای نگهداری از تتر به وجود آمده از این رو از آن فقط برای نگهداری از همین توکن می‌توانید استفاده کنید.

با این حساب انتخاب تتر والت تنها برای کسانی مناسب است که فقط به دنبال سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال در بازار ایران بوده و تمایلی به نگهداری سایر توکن ها ندارند. البته تتر والت فقط و فقط برای نگهداری از توکن تتر نیست و مزیت‌ها و کاربردهای دیگری نیز دارد که در ادامه آنها را با هم مرور می‌کنیم.

با استفاده از تتر والت می‌توانید توکن های تتر خود را به هر توکن دیگری تبدیل کنید و یک صرافی داخلی در این کیف پول می‌تواند چنین خدماتی را برای شما ارائه داشته باشد.

امنیت کیف پول نرم افزاری تتر والت تقریباً مناسب است اما در سال ۲۰۱۷ یک بار هک شده و این موضوع یک سابقه بد برای آن محسوب می‌شود که عملاً بسیاری از کاربران را از این کیف پول دور می‌سازد. البته این دسته از اتفاقات برای کیف پول های بسیار زیادی افتاده و تنها مربوط به تتر والت نیست اما به هر حال کاربران با بررسی این موضوعات معمولاً نسبت به انتخاب چنین کیف پول هایی مردد می‌شوند.

کیف پول تتر والت هم در نسخه موبایل و هم در نسخه وب در دسترس است و شما می‌توانید با دانلود نرم‌افزار موبایلی آن به راحتی از آن استفاده کرده و در صورت نیاز به استفاده در دسکتاپ نیز از نسخه وب آن بهره ببرید.

استفاده از این کیف پول کاملاً رایگان است و شما بدون نیاز به هیچ‌گونه پرداختی می‌توانید از آن برای نگهداری از تترهای خود استفاده کنید. البته استفاده از خدمات درون برنامه این کیف پول نیاز به پرداخت کارمزد خواهد داشت و اینگونه نیست که بتوانید از فضای درون آن بدون هیچگونه هزینه استفاده کنید.

کیف پول تتر والت فضای کاربری بسیار ساده‌ای داشته و بدون نیاز به هیچ گونه سابقه به راحتی می‌توانید در همان دفعه اول ورود از مزیت‌ها و کاربردهای آن به راحتی دسترسی داشته و از آن استفاده کنید.

در طول سال‌های اخیر شاهد رونمایی از آپشن‌های امنیتی بسیار زیادی برای این کیف پول توسط تیم پشتیبانی تتر والت بوده‌ایم و حالا شما می‌توانید با امنیت بالا از آن استفاده نمایید. همچنین پشتیبانی بسیار قدرتمندی را نیز می‌توانیم برای آن تعریف کنیم که باعث شده تا شرایط امنیتی آن باز هم بهتر شود.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

۲- تراست والت

معرفی بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را با بررسی شرایط کیف پول نرم افزاری تراست ولت ادامه می‌دهیم که یک کیف پول کاملاً شناخته شده و محبوب در میان کاربران ایرانی محسوب می‌شود. دقت داشته باشید که تراست والت نه فقط در میان کاربران ایرانی بلکه در میان تمام کاربران بازار ارز دیجیتال یک والت نرم افزاری محبوب است و امکانات و خدمات ارزنده آن باعث شده تا خیلی‌ها به دنبال استفاده از شرایط آن برای نگهداری از توکن های خود باشند.

همین که کیف پول تراست ولت به محبوبیت خیلی زیادی رسیده نشان از جذابیت‌های بسیار زیاد آن در میان کاربران بازار کریپتو کارنسی دارد و همین موضوع می‌تواند انتخاب آن برای استفاده را برای ما ساده‌تر کند. البته قرار نیست حتی کیف پول تراست ولت را نیز به صورت چشم بسته انتخاب کنیم و لازم است تا تمام مزیت‌ها و معایب آن برای نگهداری از تتر را با شما در میان بگذاریم.

مزایا:

 • امکان نگهداری از توکن های بسیار زیاد
 • خدماتی مانند صرافی داخلی و امکان نگهداری از nft
 • امنیت بسیار بالا
 • فضای کاربری جذاب و کاربرپسند
 • محبوبیت بالا در میان کاربران ایرانی
 • امکان استیک کردن توکن های مختلف
 • دسترسی به خدمات صرافی داخلی در داخل کیف پول
 • امکان استفاده بر روی موبایل و یا نسخه افزونه کروم برای دسکتاپ

معایب:

 • عدم وجود وجود دو مرحله‌ای برای بالاتر بردن امنیت کیف پول
 • کارمزدهای بالای استفاده از خدمات صرافی داخلی

۳- متامسک

معرفی بهترین کیف پول برای نگهداری از توکن های تتر را با بررسی شرایط یکی دیگر از کیف پول های نرم افزاری جذاب و مورد علاقه کاربران ایرانی یعنی متامسک ادامه می‌دهیم. کیف پول متامسک جذابیت‌های بسیار بالایی دارد و امکان استفاده از آن برای داری از توکن های بسیار زیادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. البته با توجه به اینکه متامسک هم مانند تراست ولت یک کیف پول نرم افزاری محسوب می‌شود از این رو خطراتی مانند امکان هک شدن آن به علت اتصال مستقیم به اینترنت وجود خواهد داشت.

نکته بسیار جالب درباره این کیف پول این است که به عنوان یک آنتی فیشینگ عمل کرده و در صورتی که آن را بر روی مرورگر لپ‌تاپ خود وصل کنید امکان جلوگیری از ورود به سایت‌های مخرب را برای شما فراهم خواهد کرد. کیف پول متامسک در میان کاربران جهانی نیز بسیار جذاب بوده و محبوبیت بالایی به دست آورده است تا همین موضوع باعث شده تا ایرانی‌ها نیز علاقه زیادی به استفاده از آن داشته باشند.

با بررسی مزیت‌ها و معایب استفاده از کیف پول متامسک درک بهتری نسبت به شرایط این کیف پول نرم افزاری به دست خواهید آورد و می‌توانید آت را با سایر بهترین کیف پول تتر ایرانی هاکیف پول هایی معرفی شده مقایسه کنید.

مزایا:

 • امکان استفاده از این کیف پول برای نگهداری از توکن های بسیار زیادی وجود دارد.
 • امنیت بسیار بالا
 • امکان استفاده همزمان برای موبایل یا افزونه کروم
 • وجود صرافی داخلی برای تبدیل توکن ها به یکدیگر
 • امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال با پرداخت تتر

معایب:

 • فضای کاربری پیچیده
 • عدم پشتیبانی مستقیم از بلاکچین‌هایی مانند بایننس اسمارت چین
 • خطر هک شدن به دلیل ارتباط مستقیم با اینترنت

۴- کوینومی

معرفی بهترین کیف پول برای تتر را با بررسی شرایط یکی دیگر از کیف پول های نرم افزاری یعنی کیف پول کوینومی ادامه می‌دهیم. کوینومی هم کیف پول مناسب و جذابی برای نگهداری از تتر است و شرایط ایده‌آلی از این بابت دارا است.

کیف پول کوینومی سابقه بسیار درخشانی دارد و به دلیل استفاده از خدمات ارزنده با خیلی از کاربران در حال استفاده از مزیت‌های آن در بازار می‌باشند. وجود یک تیم توسعه دهنده قوی و همچنین پشتیبانی قدرتمند باعث شده تا انتخاب بسیاری از کاربران همین کوینومی باشد و در حال حاضر امکان دانلود و استفاده از نرم‌افزار کوینومی برای کاربران ایرانی نیز بدون هیچگونه چالشی از بابت تحریم‌ها وجود دارد.

مزیت‌ها:

 • امکان نگهداری از توکن های بسیار متعدد و گسترده
 • قوی‌ترین پشتیبانی در میان تمام کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال
 • به روز رسانی‌های مداوم و امنیت بسیار بالا

معایب:

 • عدم امکان استیک کردن توکن ها
 • عدم امکان استفاده از در دسکتاپ
 • خطر هک شدن به دلیل ارتباط دائمی با اینترنت

۵- اتمیک والت

در معرفی بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها نوبت به بررسی شرایط کیف پول اتمیک والت می‌رسد که یکی از کیف پول های نام آشنا و قدیمی برای نگهداری از توکن های مختلف در بازار ارز دیجیتال است. این کیف پولم به دلیل داشتن مزیت‌های بسیار زیاد جذابیت‌های قابل توجهی را برای کاربران ایرانی ایجاد کرده و خیلی‌ها به دنبال استفاده از مزیت‌های آن برای نگهداری هرچه بهتر توکن های خود هستند.

البته در همین چند ماه پیش یک نفوذ امنیتی به کیف پول اتمیک والت صورت پذیرفته که باعث به وجود آوردن چالش‌های زیادی برای کاربران این کیف پول شد. البته تیم توسعه دهنده اتمیک ولت خیلی سریع چالش به وجود آمده را برطرف کرده و تمام خسارت‌های وارد شده را نیز جبران نمود. این موضوع همان مزیت است که در هنگام استفاده از یک کیف پول نرم افزاری معتبر و شناخته شده در اختیار خواهید داشت و نگران از بین رفتن دارایی‌ها و سرمایه‌های خود نخواهید بود.

انتخاب کیف پول اتمیک ولت برای نگهداری از تتر نیز انتخاب خوبی برای شما است و می‌توانید از این کیف پول هم در موبایل و هم در دسکتاپ استفاده کنید. اتمیک ولت فضای کاربری بسیار ساده و جذابی دارد و شما حتی در همان اولین باری که وارد این کیف پول می‌شوید می‌توانید با نحوه استفاده از مزیت‌های مختلف آن ارتباط بگیرید.

مزایا:

 • تیم توسعه دهنده و پشتیبانی قدرتمند
 • فضای کاربری بسیار ساده و کاربرپسند
 • امکان استیک کردن توکن های مختلف
 • ارائه خدمات مختلف مانند صرافی داخلی و نگهداری از nft

معایب:

 • مورد نفوذ قرار گرفتن هکرها در گذشته
 • امنیت پایین به دلیل ارتباط مستقیم با اینترنت

۶- لجر نانو

در لیست بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها همچنین می‌توانیم سراغ کیف پول های سخت افزاری هم برویم و در رأس آنها باید کیف پول لجر نانو را به شما معرفی نماییم. لجر یک کمپانی فرانسوی تولید کننده کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال است که مدل‌های مختلفی را در طول سال‌های اخیر روانه بازار کرده که معروف‌ترین آنها لجر نانو ایکس و لجر نانو اس هستند. هر دو کیف پول در حال حاضر برای کاربران ایرانی در دسترس هستند و امکان نگهداری از تتر در هر دوی آنها وجود دارد.

البته با توجه به اینکه برای در اختیار داشتن هر یک از دو کیف لجر نانو اس و لجر نانو ایکس لازم است تا هزینه قابل توجهی را پرداخت کنید در این باره توصیه می‌کنیم که حتماً دقت کافی داشته و در صورت رسیدن به اطمینان کامل نسبت به پرداخت این هزینه برای خرید آن‌ها اقدام کنید. در ادامه مزیت‌ها و معایب کیف پول لجر را نیز برای نگهداری از تتر با شما در میان خواهیم گذاشت که می‌توانید از این مزیت‌ها و مایع برای بررسی هرچه بهتر آن با سایر گزینه‌های موجود استفاده کنید.

مزیت‌ها:

 • امنیت بسیار بالا به دلیل عدم اتصال به اینترنت
 • امکان نگهداری از توکن های مختلف

معایب:

 • هزینه بسیار زیاد لازم برای خرید
 • چالش‌های بسیار زیاد برای کار کردن با کیف پول سخت افزاری

۷- ترزور

برند معروف دیگر تولید کننده کیف پول سخت افزاری در جهان برند ترزور است که جذابیت‌های زیادی همانند کیف پول لجر را برای کاربران خود ایجاد کرده و از ترزور مدل تی هم می‌توان برای نگهداری از تتر و سایر توکن های مختلف استفاده کرد. ترزور یک برند کاملا آشنا برای توسعه کیف پول های سخت‌افزار در جهان است و نه فقط در ایران بلکه در سرتاسر جهان از این کیف پول ها برای رسبدن به اطمینان بالا برای نگهداری از توکن های مختلف استفاده می‌نماید.

ترزور به دلیل ارائه قابلیت‌های مختلف در کیف پول سخت افزاری خود قیمت بالاتری را نیز نسبت به کیف پول لجر در نظر گرفته و همین موضوع باعث شده که کاربرانی که به دنبال استفاده از مزیت‌های ترزور هستند نیاز به پرداخت هزینه‌های بیشتری داشته باشند. دقت داشته باشید که شما باید بر اساس نیاز و هدفی که از سرمایه گذاری بر روی تتر دارید به دنبال انتخاب کیف پول ترزر بوده و در صورت نداشتن سرمایه خیلی سنگین در بازار انتخاب کیف پول گران قیمتی مانند ترزور برای شما منطقی نیست.

همان مزیت‌ها و معایبی که برای کیف پول لجر نانو به آنها اشاره کردیم برای کیف پول ترزر هم به همان ترتیب است و اگر شما به دنبال خرید این کیف پول هستید، تحت تاثیر اهداف خود از سرمایه گذاری دست به این انتخاب بزنید.

لازم دانستیم تا یک نکته بسیار مهم درباره استفاده از کیف پول لجر نانو و ترزور برای نگهداری از تتر را با شما در میان بگذاریم که اتفاقاً اهمیت بسیار زیادی هم دارد. متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد بودیم که بسیاری از کاربران ایرانی در زمان استفاده از یک کیف پول سخت افزاری دارایی‌های خود را به راحتی از دست دادند و این مهم به دلیل فروش محصولات تقلبی و یا آنباکس شده به آنها می‌شود.

اگر شما کیف پول خود را از یک فروشنده نامعتبر خریداری کنید عملاً ممکن است این خطر سرمایه‌های شما را نیز تهدید کند و به همین دلیل لازم دانستیم تا اشاره داشته باشیم که اگر شما به دنبال نگهداری از تتر در یک کیف پول سخت افزاری هستید حتماً در این باره نهایت دقت را داشته و خرید خود را از مراکز فروش معتبر و نمایندگی‌های اصلی انجام دهید. فراموش نکنید که اضافه کردن یک بد افزار ساده توسط فروشنده روی کیف پول سخت افزاری ممکن است تمام دارایی‌های شما را به خطر اندازد و باعث از بین رفتن سرمایه‌های شما در بازار شود.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

۸- مای اتر والت

در لیست بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها همچنین می‌توانیم سراغ یک کیف پول تحت وب هم برویم که شهرت بسیار زیادی دارد و یکی از معروف‌ترین کیف پول های نرم افزاری و گرم محسوب می‌شود. کیف پول مای اتر والت هم به صورت نرم‌افزار و هم به صورت تحت وب در اختیار کاربران قرار دارد و شما برای استفاده از این کیف پول نیاز به هیچ گونه نرم افزاری هم نداشته و می‌توانید از طریق سایت مای اتر آن را برای خود بسازید.

خوبی این کیف پول در این است که شما به صورت شخصی می‌توانید آن را برای خود بسازید و همین موضوع باعث می‌شود تا امنیت بالایی برای نگهداری از توکن های مختلف برای شما ایجاد شود. البته برای کسانی که به دنبال نگهداری از توکن های تعریف شده در شبکه‌های بلاکچین به جز اتریوم هستند، انتخاب این کیف پول گزینه مناسبی نخواهد بود زیرا مای اتر والت تنها از توکن های پشتیبانی می‌کند که در شبکه بلاک چین اتریوم ساخته شده باشند.

البته برای کسانی که صرفاً به دنبال نگهداری از تتر هستند و خرید و سرمایه گذاری ارز دیجیتال دیگری را دنبال نمی‌کنند این کیف پول بسیار مناسب خواهد بود و می‌توانید خدمات ارزنده‌ای را در آن در اختیار داشته باشید.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

بهترین کیف پول تتر trc20

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها کیف پولی است که روش‌های مختلف انتقال را در دسترس کاربران قرار دهد. خیلی از کاربران ایرانی به دلیل هزینه‌های بسیار کمتر به دنبال انتخاب بهترین کیف پول تتر trc20 هستند زیرا شبکه ترون در حال حاضر کارمزدهای بسیار پایینی را از نقل و انتقال تتر دریافت می‌کند و همین موضوع باعث شده تا هزینه‌های کاربرانی که از این شبکه استفاده می‌کنند به شدت کاهش پیدا کند.

همچنین شبکه‌های دیگری هم وجود دارد که امکان استفاده از آنها برای انتقال تتر وجود دارد و شما باید بر حسب نیاز و آدرس‌های در دست خود در مبدا و مقصد به دنبال انتخاب بهترین شبکه برای انتقال تتر باشید.

در بالا در معیارهای انتخاب بهترین کیف پول برای تتر اشاره کردیم که شما باید سراغ کیف پولی بروید که از شبکه‌های انتقال مختلف پشتیبانی نماید. هرچند شبکه انتقال ترون در حال حاضر جذابیت‌های زیادی به دلیل هزینه‌های پایین و انتقال سریع دارد اما به هر حال ممکن است شما تحت تاثیر نیازمندی‌هایی که دارید، سایر شبکه‌های انتقال را نیز امتحان کنید و به همین دلیل توصیه می‌کنیم که صرفاً روی شبکه ترون تمرکز نداشته و در زمان انتخاب سراغ کیف پولی بروید که این امکان را برای شما فراهم کرده باشد.

ساخت کیف پول تتر trc20

بهترین کیف پول تتر trc20 در گزینه‌های نرم افزاری و سخت افزاری را در بالا به شما معرفی کردیم و شما از هر یک از موارد بالا می‌توانید برای دانلود کیف پول تتر خود استفاده کنید. اما برخی از کاربران هم به دنبال ساخت کیف پول تتر trc20 به صورت اختصاصی برای خود هستند که در این باره لازم است تا نکاتی را با شما در میان بگذاریم.

دقت کنید که برای این منظور شما باید سراغ سایت‌هایی بروید که امکان ساخت کیف پول کاغذی را به صورت کاملاً معتبر برای شما فراهم کرده باشند و با ساخت کیف پول کاغذی می‌توانید از تترهای خود به صورت حرفه‌ای نگهداری کنید. بسیاری از کیف پول های نرم افزاری موجود در حال حاضر از شبکه ترون پشتیبانی می‌کنند و از این بابت چالشی پیش روی شما قرار نخواهد داشت. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال انتقال تترهای خود در شبکه ترون هستید سراغ این دسته از کیف پول ها رفته و خیلی به دنبال ساخت کیف پول کاغذی برای خود نباشید.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

دانلود کیف پول تتر

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را به راحتی می‌توانید در پلتفرم‌های معتبر مانند پلی استور یا اپ استور دانلود کرده و استفاده نمایید. البته در این بالا راهنمایی‌های بسیار مهمی را با شما در میان گذاشتیم که دقت به آنها باعث می‌شود تا امنیت استفاده از یک کیف پول برای شما به حداکثر میزان ممکن برسد.

در نظر داشته باشید که اگر به دنبال دانلود کیف پول تتر برای نسخه دسکتاپ هستید حتماً سراغ سایت رسمی کیف پول های مورد نظر خود رفته و از این طریق نرم‌افزار کاملاً مطمئن را دانلود و استفاده نمایید. کاربران زیادی در طول سال‌های اخیر به همین موضوع ساده اهمیت نداده و همین موضوع باعث شده تا آنها دارایی‌های خود را به راحتی از دست بدهند. زیرا بسیاری از نرم‌افزارهای موجود در سایت‌های مختلف برای نگهداری از توکن هایی مانند تتر نرم ‌افزارهای دستکاری شده هستند و استفاده از آنها باعث می‌شود اطلاعات شما به راحتی در اختیار هکرها قرار بگیرد.

کیف پول ایرانی برای تتر

اگر در اینترنت برای دانلود کیف پول تتر جستجو کرده باشید ممکن است با تبلیغاتی روبرو شوید که در آن شما را دعوت به استفاده از کیف پول ایرانی برای تتر می‌نمایند. کیف پول ایرانی برای تتر به این معنا است که سازنده کیف پول مورد نظر یک تیم ایرانی است و تمام خدمات آن از جمله پشتیبانی و به روز رسانی آن در خود ایران انجام می‌پذیرد. برای تمام تیم‌های فعال ایرانی در بازار ارز دیجیتال و ارائه خدمات در این بازار آرزوی موفقیت داریم اما در حال حاضر فناوری‌های به کار گرفته شده برای تولید کیف پول ارز دیجیتال در تیم‌های خارجی بسیار به روزتر بوده و استفاده از ولت‌های ایرانی را هنوز برای نگهداری از تتر توصیه نمی‌کنیم.

هرچند ممکن است کاربران ایرانی نیز روزی بتوانند با طراحی یک شبکه بلاکچین عرض اندامی در بازار ارز دیجیتال نمایند اما در حال حاضر این مهم برای آنها فراهم نشده و تمام تبلیغات مبنی بر کیف پول تتر ایرانی یا ارز دیجیتال ایرانی همگی با چالش‌های بسیار زیادی همراه بوده و در گذشته ثابت شده که اکثر این موارد چیزی جز کلاهبرداری نیستند. البته هدف ما کلاهبرداری جلوه دادن کیف پول ایرانی برای تتر نیست اما به هر حال با وجود نقض‌های بسیار زیاد و از این گذشته قابلیت‌ها و خدمات بسیار پایین‌تر نسبت به کیف پول های بین‌المللی، عملاً استفاده از آنها توجیه منطقی نخواهد داشت و ممکن است امنیت معامله‌گری و سرمایه گذاری شما را در تتر و سایر توکن های بازار ارز دیجیتال به خطر اندازد.

هرچند ممکن است در بسیاری از سایت‌های ارائه دهنده خدمات آموزش ارز دیجیتال صحبت‌های این چنینی مطرح نشود و آنها شما را به استفاده از کیف پول ایرانی برای نگهداری از تتر ترغیب نمایند اما به هر حال ما در کانون بورس چنین سیاستی نداشته و با توجه به چالش‌های بسیار زیادی که بازار ارز دیجیتال دارد با این نوع رفتار به دنبال افزایش چالش کاربران خود در بازار کریپتو کارنسی نیستیم. البته به روز رسانی مقاله دائماً باز است و اگر روزی کیف پول ایرانی برای تتر شرایط ایده‌آلی در میان تمام کاربران جهانی پیدا کند آن را به شما معرفی کرده و در این باره هیچگونه ابایی نخواهیم داشت.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

نگهداری تتر در حساب صرافی داخلی

یکی دیگر از روش‌های نگهداری از تتر برای کاربران ایرانی استفاده از حساب یک صرافی داخلی است. برای این منظور شما می‌توانید وارد حساب خود در یک صرافی داخلی شده و بعد از خرید تتر آن را در حساب خود نگهداری و دیگر به هیچ کیف پولی انتقال ندهید. در درجه اول باید یادآوری کنیم که حساب تمام صرافی‌ها در واقع به نوعی یک کیف پول نرم افزاری می‌شود و تقریباً همان شرایط و مزیت‌ها را برای شما ایفا خواهد کرد. کما اینکه مزیت بزرگتری مانند امکان نقل و انتقال سریع‌تر و نقد کردن سریع‌تر را نیز برای شما فراهم می‌آورد.

البته ذکر این نکته ضروریست که پلتفرم‌های داخلی معمولاً نسبت به کیف پول های نرم افزاری بین‌المللی امنیت ضعیف‌تری دارند و همین موضوع ممکن است شرایط بدی را برای شما به وجود آورد. شما برای اینکه بتوانید تترهای خود را در حساب صرافی به صورت کاملاً ایمن نگهداری کنید لازم است تا دقت بسیار بالایی در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال داشته باشید. در یک صرافی ارز دیجیتال داخلی خدمات بسیار گسترده‌ای ارائه می‌شود و امنیت حساب معاملاتی کاربران نیز در آن بسیار تضمین شده خواهد بود.

بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر از حساب صرافی داخلی برای نگهداری از تتر استفاده می‌کنید حتماً در این باره نگاه ویژه‌ای به صرافی‌های معتبر و شناخته شده داشته باشید. استفاده از خدمات صرافی‌های نامعتبر و ناشناس در این باره ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد. البته اگر به دنبال نگهداری کوتاه مدت از تترهای خود هستید این روش شرایط خوبی برای شما ایجاد خواهد کرد و اتفاقاً گزینه بهتری هم برای شما است. اما اگر به فکر نگهداری از تتر برای چند ماه هستید بهتر است سراغ یک کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری رفته و توکن های خود را در امنیت بیشتری نگهداری کنید.

بهترین کیف پول تتر ایرانی ها

نگهداری تتر در حساب صرافی خارجی

همچنین امکان نگهداری از تتر در حساب صرافی خارجی نیز برای کاربران ایرانی وجود دارد که این موضوع چالش‌های بسیار بیشتری نسبت به حساب صرافی داخلی خواهد داشت. وقتی شما به دنبال نگهداری از تتر در حساب صرافی خارجی هستید عملاً تمام چالش‌هایی مانند اخت کارمزدها و هزینه‌های بالا برای خرید تتر را به جان خریده‌اید و حالا این تصمیم را دارید که همه تترهای خود را در حساب صرافی خارجی نگهداری کنید.

یک نکته نظر کاملاً اشتباه در این باره وجود دارد که بسیاری از کاربران بر این باور هستند که به دلیل اعتبار بسیار بالا معمولاً حساب صرافی‌های خارجی ایمن‌تر است و نگهداری تتر در آنها می‌تواند شرایط بهتری برای کاربران به وجود آورد. در حالی که این موضوع آن قدرها هم صحیح نیست و ممکن است در شما با چالش‌های به مراتب بیشتری در حساب صرافی خارجی روبرو باشید.

در طول سال‌های گذشته بسیاری از صرافی‌های خارجی نیز با حملات هکرها روبرو شدند و حتی صرافی‌های معتبری مانند کوکوین و کوینکس نیز از این شرایط بد در امان نماندند. از طرف دیگر در طول همین سال‌ها بسیاری از صرافی‌ها ارائه خدمات به کاربران ایرانی را قطع کرده و امکان استفاده از خدمات آنها برای ایرانی‌ها وجود ندارد. ممکن است یک صرافی حتی به دلیل اعتبار پایین بدون هیچ گونه پیش درآمدی حساب کاربران ایرانی را ببندد و امکان برداشت وجه را از شما سلب کند.

این موارد نشان می‌دهد که نگهداری از تتر در حساب صرافی خارجی حتی می‌تواند چالش‌های به مراتب بیشتری را نیز روی دست شما باقی گذاشته و شرایط را برای شما سخت‌تر کند. نگهداری تتر در حساب صرافی خارجی تنها زمانی توجیه پذیر است که شما به دنبال انجام معاملات زود هنگام بر روی رمز ارزهای مختلف در صرافی مورد نظر باشید. حتی در صورتی که هولدر هم هستید این روش نمی‌تواند شرایط خوبی و ایمنی برای شما باشد. کاربرانی که به دنبال استفاده از مزیت‌های بازار فیوچرز ارز دیجیتال هستند می‌توانند از این خدمات برای خود استفاده کرده و تترهای خود را برای انجام معاملات در صرافی آماده نگه دارند.

حتما بخوانید: تفاوت تتر با دلاار

جمع بندی

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها را به شما معرفی کردیم و در کنار آن نکات و موارد بسیار مهم دیگری را نیز مطرح کردیم که استفاده از همه موارد باعث می‌شود تا شما نگهداری کاملاً ایمنی از تترهای خود در بازار داشته باشید. چه کسانی که به دنبال ساخت کیف پول تتر trc20 و چه افرادی که به دنبال انتخاب بهترین کیف پول تتر trc20 در نهایت باید دست روی گزینه‌هایی بگذارند که از هر نظر امنیت سرمایه‌های آنها را فراهم آورد.

دانلود کیف پول تتر بدون در نظر گرفتن امنیت مانند این است که شما سرمایه‌های خود را در خطر بسیار بزرگی قرار دهید و این موضوع می‌تواند تبدیل به چالش بسیار بزرگی در فرایند سرمایه گذاری شما شود. در یک دوره آموزش ارز دیجیتال به صورت کامل و واضح به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه در درجه اول امنیت معاملات خود را در بازار ارز دیجیتال فراهم کرده و سپس به دنبال رسیدن به سودهای بالاتر در این بازار باشید.

با توجه به اینکه بازار ارز دیجیتال پتانسیل بسیار بالایی برای رسیدن به سود دارد از این رو توصیه می‌کنیم که حتماً تمام موارد امنیتی را در این باره در نظر گرفته و به هیچ وجه بیگدار به آب نزنید. حتی استفاده از پکیج آموزش ارز دیجیتال نیز در این باره می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

در انتها از شما دعوت می‌کنیم که اگر نقطه نظری درباره بهترین کیف پول تتر یا دانلود کیف پول تتر دارید آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما و سایر کاربران در میان بگذارید. به اشتراک گذاری نقطه نظرات باعث می‌شود تا عملاً کیفیت عملکرد تمام کاربران ایرانی در بازار کریپتوکارنسی به بهترین شرایط ممکن برسد.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش پرداخت خود را انتخاب کنید

ارزش دوره ۱7٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱3/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: