لوگو کانون بورس

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها | نرم افزاری و سخت افزاری

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها
شما در حال مطالعه مقاله ۲۸ از ۲۸ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال کدام است و در میان تمام گزینه‌های موجود بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها چیست؟ سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی با مشکلات مختلفی روبرو است که یکی از این مشکلات انتخاب یک کیف پول مناسب برای نگهداری از توکن های خریداری شده است. دقت داشته باشید که انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری مطمئن در این بازار لازم است و اگر شما در این باره هرگونه غفلتی داشته باشید ممکن است نتوانید سرمایه گذاری مطمئنی برای خود رقم بزنید.

در مقالات مختلف در سایت کانون بورس به بررسی جزئیات دقیقی درباره کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری پرداختیم. در مقاله کیف پول ارز دیجیتال چیست سعی کردیم تا به صورت کامل و جامع این مفهوم را برای شما تعریف کنیم و همچنین بهترین کیف پول های موجود در بازار را نیز برای شما تعریف کردیم تا اگر به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن در بازار هستید بتوانید به تمام جزئیات لازم برای سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی دسترسی داشته باشید.

بسیاری از نکاتی که در این مقاله و سایر مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال به بررسی آنها می‌پردازیم حتی در برخی از دوره‌های پولی موجود در اینترنت نیز به این میزان شفافیت در دسترس شما قرار نمی‌گیرد و توصیه می‌کنیم که حتماً این مقالات را جدی بگیرید. تمام تلاش ما در مجموعه کانون بورس ارائه بهترین نکات لازم برای سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی به تمام کاربران ایرانی است و در این باره سعی کرده‌ایم تا از هیچ نکته‌ای فروگذاری نکنیم.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال

به نظر شما انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها چه اهمیتی دارد و آیا حتماً لازم است جستجوی کاملی برای این انتخاب داشته باشیم یا خیر؟ همانطور که می‌دانید خطرات ارز دیجیتال در ابعاد مختلف در کمین هستند تا سرمایه گذاری ما را در این بازار تحت تاثیر قرار دهند. از شروع معاملات گرفته تا انتخاب یک ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری و حتی خطرات موجود در صرافی‌ها همگی در کمین هستند تا شرایط بسیار سختی را برای معاملات ما ایجاد کنند.

در این بین برخی از انتخاب‌ها می‌تواند دلیلی برای جلوگیری از وجود خطرات مختلف برای معاملات ما باشند. اگر شما به نحوه سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی تسلط کامل داشته و از روش‌های عالی برای سرمایه گذاری استفاده کنید مسلماً این خطرات نیز کمتر در کمین معاملات شما خواهند بود. اگر به دنبال انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال معتبر و شناخته شده باشید احتمال از بین رفتن دارایی‌های شما کم می‌شود. اگر به دنبال ترید بر روی رمز ارزهایی با کیفیت بالا باشید ریسک سرمایه گذاری شما کمتر خواهد شد. اگر به دنبال استفاده از شبکه‌های ایمن برای نقل و انتقال توکن های خود باشید و در زمان انتقال همه چیز را چک کنید، کیفیت سرمایه گذاری شما بهتر خواهد شد. به همین ترتیب انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها نیز می‌تواند دلیلی برای جلوگیری از خطرات مربوط به نگهداری از توکن های مختلف برای شما باشد.

البته انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها چه از میان کیف پول های نرم افزاری و چه از میان گزینه‌های سخت افزاری علاوه بر بالاتر بردن امنیت، مزیت‌های دیگری را نیز برای شما ایجاد خواهد کرد. در حال حاضر کیف پول های موجود خدمات گسترده‌ای ارائه می‌کنند که استفاده از این خدمات تنها منوط به استفاده از یک کیف پول مطمئن است. به عنوان مثال شما می‌توانید از خدمات استیکینگ ارز دیجیتال در برخی از والت‌های نرم افزاری استفاده کرده و از این طریق ارزش سرمایه گذاری خود را در بازار به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها

انواع کیف پول های ارز دیجیتال

برای اینکه بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها را به شما معرفی کرده و تمام جزئیات لازم درباره آنها را با شما در میان بگذاریم ابتدا باید مفاهیم اولیه مربوط به کیف پول ها را با شما در میان بگذاریم. بسیار مهم است که در قدم اول شما بدانید که با انواع کیف پول ارز دیجیتال آشنا شده و بدانید که هر یک از کیف پول های موجود چه مزیت‌ها و معایبی دارند. در ادامه در قدم اول انواع کیف پول ارز دیجیتال را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانیم برای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها یک نگاه کاملاً خردمندانه و هوشمندانه داشته باشیم.

کیف پول گرم

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی هااولین نوع از کیف پول های موجود در بازار به کیف پول گرم معروف هستند. از این جهت از اصطلاح گرم برای نو کیف پول ها استفاده می‌شود که برای نگهداری از توکن های خود در آنها نیازی به هیچ سخت افزاری نخواهید داشت و تنها با استفاده از هیچ نرم‌افزار قرار است تمام کارهای خود را برای نگهداری از توکن ها انجام دهید. کیف پول های گرم به صورت دائمی به اینترنت متصل هستند و مسلماً دارایی‌های شما نیز در حالت آنلاین در آنها نگهداری می‌شود. البته با استفاده از کیف پول های گرم مبتنی بر وب ۳ شما می‌توانید توکن های خود را بدون نیاز به نگهداری در یک فضای مشخص با امنیت بالا هولد کنید.

کیف پول گرم خود به دسته‌بندی مختلفی تقسیم می‌شود. به صورت کلی می‌توانیم این نوع از کیف پول ها را در سه دسته‌بندی زیر قرار دهیم:

 • نرم افزاری
 • مبتنی بر وب
 • افزونه کروم

کیف پول های نرم افزاری همانطور که از اسمشان پیداست دارای یک نرم‌افزار برای موبایل یا دسکتاپ هستند و قرار است شما برای استفاده از آنها این نرم‌افزارها را دانلود کرده و نصب کنید. هر کیف پولی سایت مشخص و معتبری دارد و شما با مراجعه به سایت مورد نظر می‌توانید کیف پول مورد نظر خود را دانلود کرده و بر روی لپ‌تاپ و یا موبایل خود نصب کنید.

کیف پول های مبتنی بر وب و آنهایی که به صورت افزونه مرورگر کروم ارائه می‌شوند نیازی به نصب نرم‌افزار نداشته و شما با ورود به اینترنت می‌توانید از آنها استفاده کنید.

ویژگی های کیف پول های نرم افزاری

کیف پول‌ نرم افزاری ارز دیجیتال تنوع بسیار زیادی دارد و هر یک از این کیف پول ها مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارند. به عنوان مثال باید اشاره کنیم که خدمات ارائه شده در انواع کیف پول نرم افزاری با یکدیگر متفاوت است و قرار نیست شما در هر کیف پولی به تمام خدمات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. از این رو برای استفاده از خدمات مورد نظر خود نیز باید ویژگی‌های کیف پول های نرم افزاری را مورد ارزیابی قرار دهید.

 • اما به هر حال برای اینکه به شناخت اولیه نسبت به انواع کیف پول نرم افزاری برسید لازم دانستیم تا ویژگی‌های کلی این دسته از ولت‌ها را با شما در میان بگذاریم.
 • کیف پول های نرم افزاری به صورت آنلاین استفاده می‌شوند و دائماً به اینترنت متصل هستند.
 • اتصال دائمی کیف پول های نرم افزاری به اینترنت باعث شده تا کمی امنیت آنها مورد چالش قرار گرفته و امکان هک شدن آنها توسط هکرها وجود داشته باشد.
 • متنوع‌ترین خدمات مربوط به بازار کریپتو کارنسی را می‌توانید در کیف پول های نرم افزاری در اختیار داشته باشید.
 • این کیف پول ها معمولاً دارای صرافی داخلی بوده و امکان خرید و فروش توکن های مختلف را در داخل آنها خواهید داشت.
 • معمولا امکان نگهداری از تعداد بسیار زیادی از توکن های تعریف شده در بازار ارز دیجیتال را در کیف پول نرم افزاری دارید.
 • استفاده از آنها بسیار ساده است و شما تنها با نصب یک اپلیکیشن می‌توانید به تمام خدمات آنها دسترسی داشته باشید.
 • تنوع بسیار بالایی از آنها در دسترس است و انتخاب میان یکی از گزینه‌های موجود برای شما به راحتی وجود دارد.
 • هرچند بسیاری از انواع کیف پول نرم افزاری کاربران ایرانی را تحریم کرده و امکان استفاده از خدمات آنها برای ایرانی ها وجود ندارد اما به هر حال گزینه‌های بسیار جذابی در بازار هستند که همچنان امکان استفاده از خدمات آنها برای کاربران ایرانی در دسترس است.
 • استفاده اولیه از کیف پول نرم افزاری رایگان است و شما برای در اختیار داشتن این نرم‌افزارها نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای نخواهید داشت.

البته دوباره باید یادآوری کنیم که حتی در این مواردی که به آنها اشاره کردیم هم وضعیت کیف پول های نرم افزاری مختلف با یکدیگر متفاوت هستند و اینگونه نیست که شما در تمام کیف پول های نرم افزاری مزیت‌ها و معایب یکسانی در اختیار داشته باشید. برای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها شما باید علاوه بر تمام ویژگی‌هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم به این موضوع هم دقت داشته باشید که خدمات کیف پول مورد نظر به کاربران ایرانی ارائه شود.

کیف پول سرد

دومین نوع از انواع کیف پول ارز دیجیتال کیف پول های سرد هستند. استفاده از اصطلاح سرد برای دسته از کیف پول ها به این دلیل است که شما برای استفاده از آنها نیاز به در اختیار داشتن یک سخت‌افزار دارید. در واقع این دسته از کیف پول ها دارای یک جسم فیزیکی هستند که شررایط و نوع طراحی که دارند امکان نگهداری از توکن های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهند. کیف پول های سرد هم مانند کیف پول های نرم افزاری و گرم انواع مختلفی دارند که مهمترین انواع آنها به شرح زیر است:

 • سخت افزاری
 • کاغذی
 • فلزی

کیف پول های سخت افزاری آنهایی هستند که ای دستگاهی مانند یک فلش مموری بوده و شما برای نگهداری از توکن های مختلفی می‌توانید از آنها استفاده کنید. تنوع آنها نسبت به کیف پول های نرم افزاری بسیار کمتر است و تنها تعداد برندهای خاصی از کیف پول های سخت افزاری وارد بازار ایران شده‌اند.

کیف پول کاغذی و کیف پول فلزی هم شرایط کاملا مشابه یکدیگر دارند. در کیف پول کاغذی شما تنها می‌توانید کلیدهای خصوصی یک ارز دیجیتال خاص را بر روی کاغذ یادداشت کرده و در مواقع ضروری از یک کیف پول نرم افزاری برای خرید و فروش توکن های خود استفاده کنید. کیف پول فلزی در واقع همان کیف پول کاغذی است با این تفاوت که آدرس‌های خصوصی توکن های شما بر روی یک فلز هک می‌شود که امکان نگهداری راحت‌تری را برای شما فراهم آورد.

ویژگی های کیف پول های سخت افزاری

ویژگی‌های کیف پول سخت افزاری نسبت به گزینه‌های نرم افزاری تفاوت‌های با یکدیگر دارد که لازم است تا برای ایجاد شناخت کافی نسبت به این ولت‌ها ویژگی‌های آنها را نیز با شما در میان بگذاریم. گاهی اوقات برای انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها بهتر است سراغ کیف پول های سخت افزاری بروید زیر آنها می‌توانند شرایط بهتری را برای شما ایجاد کنند.

 • کیف پول های سخت افزاری معمولاً به دلیل عدم اتصال دائم به اینترنت امنیت بیشتری داشته و نگهداری از توکن ها در آنها ایمن‌تر خواهد بود.
 • برای استفاده از کیف پول های سخت افزاری در زمان خرید و فروش توکن ها نیاز است تا با یک نرم‌افزار آنها را به اینترنت متصل کنید که معمولاً کیف پول های نرم افزاری می‌توانند بهترین گزینه برای این منظور باشند.
 • استفاده و در اختیار داشتن انواع کیف پول سخت افزاری رایگان نیست و شما برای داشتن آنها نیاز به پرداخت هزینه‌های مشخصی خواهید داشت.
 • تعداد توکن های پشتیبانی شده در کیف پول های سخت افزاری کمتر از گزینه‌های نرم افزاری است و در این زمینه نیز شما باید دقت کافی در زمان خرید هر یک از آنها را داشته باشید.

انتخاب یک کیف پول سخت افزاری برای نگهداری از توکن ها در شرایط خاصی می‌تواند گزینه بهتری برای کاربران ایرانی باشد که در ادامه با تشریح هرچه بیشتر این دسته از کیف پول ها سعی می‌کنیم تا چنین شرایطی را نیز برای شما تشریح کنیم.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها

بهترین کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری

در اولین قدم معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها سراغ گزینه‌های نرم افزاری می‌رویم. کیف پول های نرم افزاری به دلیل اینکه نیاز به خرید و پرداخت هزینه برای نگهداری از آنها را ندارید بیشتر مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته و استفاده از آنها رایج‌تر است. البته مزیت‌های دیگری هم در این دسته از کیف پول ها وجود دارد که باعث شده تا گزینه بهتری نسبت به کیف پول های سخت افزاری باشند. برای کاربرانی که به دنبال نگهداری از توکن هایی با حجم محدود در سرمایه‌های کم هستند انتخاب کیف پول نرم افزاری می‌تواند بهتر باشد.

مثلاً اگر شما فقط ۱۰۰۰ دلار در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری می‌کنید خرید یک کیف پول سخت افزاری اصلاً برای شما توجیه پذیر نخواهد بود. بنابراین برای سرمایه‌های کم استفاده از کیف پول نرم افزاری بهتر است و البته نوع توکن مورد نظر شما برای هولد کردن نیز در این باره تاثیر خواهد داشت. همچنین استفاده از خدماتی مانند استیکینگ ارزهای دیجیتال خرید و فروش پرتعداد آنها در بازی‌های زمانی کوتاه مدت نیز از جمله شرایطی هستند که شما را به سمت انتخاب بهترین کیف پول نرم افزاری ارز دیجیتال برای ایرانی ها هدایت خواهند نمود. بر این اساس در ادامه بهترین گزینه‌های موجود برای کاربران ایرانی را در میان کیف پول های نرم افزاری برای شما تشریح می‌کنیم.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها

تراست والت

محبوب‌ترین و رایج‌ترین کیف پول نرم افزاری برای کاربران ایرانی کیف پولی به نام تراست ولت است. تراست والت نه فقط برای کاربران ایرانی بلکه در سرتاسر دنیا تبدیل به یک کیف پول نرم افزاری محبوب و جذاب شده و خیلی‌ها در حال استفاده از مزیت‌های این کیف پول برای نگهداری از توکن های خود هستند. مهمترین ویژگی‌های کیف پول تراست ولت را می‌توانیم در موارد زیر برای شما خلاصه کنیم:

 • امکان نگهداری از هزاران توکن مختلف را در کیف پول تراست ولت خواهید داشت.
 • امکان استفاده از خدمات تراست والت برای کاربران ایرانی آزاد است و هیچگونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.
 • شما می‌توانید بیش از ۳۰ ارز دیجیتال مختلف را در تراست والت استیک کرده و به سود جذابی از استیکینگ ارز دیجیتال برسید.
 • فضای کاربری بسیار ساده‌ای را در کیف پول تراست ولت در اختیار خواهید داشت و در همان اولین بار ورود به این کیف پول می‌توانید به تمام بخش‌های آن سر زده و از آنها استفاده کنید.
 • خدمات متنوعی مانند امکان دسترسی به یک صرافی داخلی را در تراست والت دارید و می‌توانید توکن های خود را به صورت مستقیم در داخل نرم‌افزار مبادله کنید.
 • تراست والت در حال حاضر هم یک کیف پول نرم افزاری برای موبایل و اندروید و ios را در اختیار شما قرار می‌دهد و هم اینکه امکان استفاده از آن در دسکتاپ در حالت افزونه اضافه شده برای مرورگر کروم را نیز دارید.
 • برای اتصال به صرافی‌های غیر متمرکز ارز دیجیتال و یا اتصال کیف پول های سخت‌افزار به بازار می‌توانید از تراست والت استفاده کنید.
 • کیف پول تراست والت در گذشته هیچگونه چالشی از بابت امنیت را تجربه نکرده و از این بابت پرونده کاملاً پاکی دارد.
 • امنیت آن در مقیاس کیف پول های نرم افزاری مناسب است اما در برابر کیف پول های سخت افزاری دارای امنیت پایین‌تری است.
 • برخلاف بسیاری از کیف پول های نرم افزاری امکان ورود دو مرحله‌ای برای افزایش امنیت در تراست ولت در حال حاضر گنجانده نشده اما در آینده ممکن است چنین شرایطی برای آن در نظر گرفته شود.
 • تراست ولت از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند و شما برای استفاده از خدمات آن نیاز به تسلط حداقلی به زبان انگلیسی دارید و باید با اصطلاحات ارز دیجیتال آشنا باشید.
 • کیف پول تراست والت پشتیبانی مناسبی در تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی دارد و شما می‌توانید چالش‌های خود را از تیم توسعه دهنده این کیف پول جویا شوید.
 • نرم‌افزار تراست والت به صورت مداوم توسط تیم توسعه دهنده آن در حال به روز رسانی است و هر بار شاهد رونمایی از خدمات جدیدتری در آن هستیم.

تراست والت در حال حاضر به عنوان محبوب‌ترین کیف پول نرم افزاری در بیان کاربران ایرانی شناخته می‌شود و خیلی از افراد برای نگهداری از توکن های خود سراغ این کیف پول رفته‌اند. هر چند در نهایت انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری باید تحت تاثیر اهداف شما در فرایند سرمایه گذاری در بازار باید انجام پذیرد اما به هر حال تراست ولت را می‌توانیم به عنوان یک گزینه عالی به شما معرفی کنیم.

کوین بیس والت

دومین کیف پول نرم افزاری که باید به معرفی آن بپردازیم یک کیف پول بسیار جذاب به نام کوین بیس است که متعلق به یک صرافی آمریکایی به همین نام می‌باشد. کیف پول نرم افزاری کوین بیس طرفداران بسیار زیادی در بازار دارد و به دلیل ارائه خدمات ارزنده و همچنین تیم توسعه دهنده قدرتمندی که دارد مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است. در اکثر منابع کوین بیس به عنوان یکی از بهترین و جذاب‌ترین کیف پول های نرم افزاری برای کاربران بازار کریپتوکارنسی معرفی می‌شود اما ما نمی‌توانیم خیلی به ویژگی‌ها و مزیت‌های این کیف پول بپردازیم.

همانطور که صرافی بزرگ کوین بیس امکان استفاده از خدمات خود برای کاربران ایرانی را ممنوع اعلام کرده ورود به کیف پول نرم افزاری این صرافی نیز برای کاربران ایرانی ممنوع است و عملاً به دلیل تحریم‌ها شما نمی‌توانید از مزیت‌های کیف پول کوین بیس استفاده کنید. البته هستند کسانی که با استفاده از وی پی ان و یا وی‌پی‌اس به دنبال استفاده از مزیت‌های این کیف پول نرم افزاری جذاب هستند اما به هر حال این رفتارها خطراتی را برای شما به دنبال خواهد داشت و ما توصیه به استفاده از این کیف پول برای کاربران ایرانی نمی‌کنیم.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها

متامسک

معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری برای ایرانی ها را با بررسی شرایط کیف پولی به نام متامسک ادامه می‌دهیم که یکی از معروف‌ترین کیف پول های نرم افزاری در جهان است. متامسک سابقه بسیار طولانی در بازار ارز دیجیتال داشته و به دلیل خدمات ارزنده بسیار معروف است. امکان استفاده از مزیت‌های این کیف پول نرم افزاری برای کاربران ایرانی در دسترس است و در ادامه با بررسی مزیت‌ها و معایب آن متوجه خواهید شد که رقیب سرسختی برای کیف پول تراست ولت خواهد بود.

 • کیف پول متامسک هم به صورت نرم افزاری در موبایل و هم به صورت افزونه مرورگر کروم در دسترس است تا کاربران بتوانند در لپ‌تاپ نیز از آن استفاده کنند.
 • این کیف پول اهمیت بسیار زیادی برای امنیت کاربران داده و به عنوان یک نرم‌افزار آنتی فیشینگ نیز کاربرد دارد.
 • امکان نگهداری از توکن های بسیار زیادی را در آن خواهید داشت و در این بابت هیچگونه محدودیتی برای شما وجود ندارد.
 • کیف پول متامسک از شبکه‌های بلاکچین بسیار زیادی پشتیبانی می‌کند اما برای نگهداری از توکن هایی به غیر از شبکه اتریوم باید شبکه بلاک چین را به صورت دستی به این کیف پول اضافه کنید.
 • فضای کاربری کیف پول متامسک نسبت به تراست والت کمی پیچیده‌تر است و باید در نگاه اول کمی دقت بیشتری به آن داشته باشید.
 • متامسک دارای صرافی داخلی است و شما می‌توانید در داخل کیف پول توکن های مختلف را به یکدیگر تبدیل و آنها را خرید و فروش کنید.
 • از نظر شرایط امنیتی می‌توانیم کیف پول متاماسک را هم رده با تراست ولت در نظر بگیریم و نسبت به کیف پول های سخت افزاری امنیت کمتری را برای آن متصور هستیم.
 • برای اتصال به صرافی‌های غیرمتمرکز و یا اتصال کیف پول سخت افزاری به بازار نیز می‌توانید از متامسک استفاده کنید.
 • متامسک تیم پشتیبانی و توسعه دهنده قدرتمندی دارد و در حال به روز رسانی‌های مداوم این کیف پول نرم افزاری هستیم که باعث شده تا امنیت آن باز هم بالاتر رود.

برای افراد مبتدی و تازه کار استفاده از کیف پول تراست والت گزینه بهتری نسبت به متامسک است اما افراد حرفه‌ای می‌توانند از مزیت‌های کیف پول متامسک نیز برای نگهداری از توکن های خود استفاده نمایند.

کوینومی

کیف پول نرم افزاری دیگری که باید به شما معرفی کنیم کیف پول کوینومی است که استفاده از این کیف پول نیز برای کاربران ایرانی در دسترس است. کوینومی کیف پول جذابی است که فضای کاربری بسیار ساده‌ای داشته و شما به راحتی می‌توانید از خدمات آن حتی در اولین بار ورود به این کیف پول استفاده کنید.

کیف پول کوینومی دارای مزیت‌های بسیار زیادی است که از آن جمله می‌توانیم به تیم پشتیبانی فوق العاده قدرتمند آن اشاره داشته باشیم. شما هر سوالی که درباره شرایط کیف پول کوینومی را دارید می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی از تیم توسعه دهنده این کیف پول بپرسید و در کمترین زمان ممکن پاسخ آنها را دریافت کنید.

البته عدم امکان استیک کردن توکن ها یکی از مهمترین معایب کیف پول کوینومی است که باعث شده تا خیلی از کاربران ایرانی به جای آن سراغ تراست والت یا اتمیک ولت بروند. اما برای توکن هایی که امکان استیک کردن آنها وجود ندارد استفاده از کوینومی گزینه بسیار جذابی خواهد بود.

کیف پول کوینومی را می‌توانید به صورت یک نرم‌افزار بر روی موبایل خود نصب کرده و از مزیت‌ها و خدمات آن استفاده نمایید. از نظر امنیت نیز این کیف پول شرایط خوبی دارد و چالش امنیتی خاصی را در زمان استفاده از آن پیش روی خود مشاهده نخواهید کرد.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها

اتمیک والت

در معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری برای ایرانی ها باید سراغ کیف پول اتمیک ولت هم برویم که یک کیف پول بسیار مشهور و معروف است. کیف پول اتمیک ولت نیز به دلیل کاربردها و خدمات ارزنده‌ای که در درون آن قرار گرفته مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته و هم رده با تراست والت ایرانی ها در حال استفاده از آن نیز هستند. مهمترین ویژگی‌های کیف پول اتمیک والت را در ادامه با هم مرور می‌کنیم تا بتوانید میان آن و سایر کیف پول های نرم افزاری یک مقایسه کامل داشته باشید:

 • کیف پول اتمیک والت را هم می‌توانید به صورت یک نرم‌افزار برای موبایل و هم به صورت نرم‌افزار برای دسکتاپ در اختیار داشته باشید. این همان مزیتی است که آن را نسبت به کیف پول تراست والت و متامسک متمایز کرده است.
 • کیف پول اتمیک ولت دارای امنیت مناسبی است اما در گذشته یک بار مورد حمله هکرها قرار گرفته و برخی از دارایی کاربران از بین رفته است اما تیم پشتیبانی اتمیک ولت بلافاصله این ضررها را جبران کرد.
 • داشتن تیم پشتیبانی قوی و فعال یکی دیگر از مزیت‌ها و ویژگی‌هایی است که برای اتمیک ولت می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم.
 • در داخل اتمیک ولت امکان استفاده از یک صرافی داخلی و همچنین امکان استیک کردن توکن های مختلف را در اختیار دارید.
 • اتمیک ولت دارای فضای کاربری بسیار ساده‌ای است و شما در همان دفعه اولی که وارد کیف پول می‌شوید می‌توانید از خدمات مختلف این والت نرم افزاری استفاده نمایید.
 • به روز رسانی‌های مداوم برای اتمیک ولت هم انجام می‌پذیرد تا در هر بار خدمات جدیدی در آن اضافه شود.
 • استیک برخی از توکن ها در اتمیک ولت سود بسیار جذابی را برای شما به دنبال خواهد داشت. اگر به دنبال انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای استیک هستید حتماً باید سری به کیف پول اتمیک والت هم بزنید.

اکسودوس

در انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری می‌توانیم کیف پول اکسودوس را نیز به شما معرفی کنیم که یک کیف پول بسیار ایمن و جذاب است و اعتبار بسیار زیادی در میان تمام کاربران جهانی دارد. شاید اگر این مقاله را چند سال پیش برای شما تدوین می‌کردیم احتمالاً باید کیف پول اکسودوس را به عنوان بهترین کیف پول نرم افزاری برای کاربران ایرانی به شما معرفی می‌کردیم اما در حال حاضر این کیف پول آمریکایی خدمات خود را به کاربران ایرانی ممنوع اعلام کرده است.

تحریم‌هایی در نظر گرفته شده به دلیل پولشویی اصلی‌ترین دلیلی است که اکسودوس تصمیم گرفته تا امکان استفاده از خدمات خود را برای کاربران ایرانی ممنوع اعلام کند. وگرنه شما می‌توانستید از خدمات ارزنده و جذاب این والت نرم افزاری استفاده کرده و تمام نیازمندی‌های خود را در این باره برطرف سازید.

مای اتر والت

همچنین در معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها باید سراغ کیف پول مای اتر والت هم برویم که یک کیف پول مبتنی بر وب است. مای اتر والت در واقع یک سایت اینترنتی است که شما با ورود به این سایت و ثبت نام در آن می‌توانید در چند مرحله بسیار ساده کیف پول کاملاً اختصاصی را برای خود بسازید و از آن برای نگهداری از توکن های مختلف استفاده کنید. با این حساب شما به راحتی هم در موبایل و هم در دسکتاپ می‌توانید به این سایت اینترنتی دسترسی پیدا کرده و از خدمات آن برای نگهداری از توکن های مختلف استفاده کنید.

مای اتر والت یک کیف پول غیر متمرکز است که بر روی بلاک چین اتریوم قرار گرفته و تنها از توکن هایی پشتیبانی می‌کند که بر روی بلاک چین اتریوم تعریف شده باشند. هرچند در حال حاضر تعداد توکن های تعریف شده بر روی بلاکچین اتریوم بسیار زیاد است و شما به تعداد بسیار زیادی از توکن ها برای نگهداری از آنها در مای اتر والت دسترسی پیدا خواهید کرد، اما به هر حال نقطه ضعف بزرگ این کیف پول اینترنتی عدم پشتیبانی از شبکه بلاک چین سایر رمز ارزها از جمله بیت کوین یا سولانا و ترون است. عملاً امکان نگهداری از توکن هایی که در شبکه بلاک چین سایر رمز ارزها تعریف شده باشند به هیچ وجه در این کیف پول وجود نخواهد داشت.

مزیت بزرگی که می‌توانیم برای کیف پول نرم افزاری مای اتر والت به آن اشاره داشته باشیم این است که این کیف پول اطلاعات کاربران را به هیچ وجه به صورت متمرکز در یک پایگاه داده ذخیره نمی‌کند و تمام اطلاعات به صورت لوکال ذخیره خواهند شد که امنیت استفاده از آن را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. در واقع اگر شما آدرس کیف پول خود را گم کنید به هیچ وجه نمی‌توانید از پشتیبانی سایت مای اتر والت برای دسترسی به این اطلاعات استفاده نمایید و تنها راهکار شما در اختیار داشتن دستگاهی است که این کیف پول را در آن راه‌اندازی کرده و استفاده می‌کنید. اگر با موبایل وارد کیف پول خود در مای اتر والت می‌شوید در واقع اطلاعات مربوط به کیف پول شما نیز در موبایل شما ذخیره می‌شود.

کیف پول مای اتر والت خدمات بسیار گسترده‌ای مانند امکان تبادل رمز ارزهای مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد و برای کسانی که در حال خرید و فروش توکن های قرار گرفته بر روی بلاکچین اتریوم هستند می‌تواند یک گزینه بسیار جذاب و ایده‌آل باشد. این کیف پول امنیت قابل توجهی را برای کاربران فراهم کرده و تاکنون هیچگونه چالش امنیتی برای آن رخ نداده است.

دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری

بعد از معرفی بهترین کیف پول نرم افزاری برای کاربران ایرانی نوبت به بررسی شرایط کیف پول های سخت افزاری می‌رسد. بهترین کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری برای ایرانی ها را می‌توان در گزینه‌های بسیار محدودی در نظر گرفت اما نکته مهم اینجاست که با توجه به عدم رایگان بودن این کیف پول ها این انتخاب نیز چالش‌های خاص خود را دارد.

تعداد محدود برندهای کیف پول سخت افزاری موجود در ایران باعث شده تا کاربران ایرانی تمرکز خود را معطوف به چند برند معتبر و اصلی نموده و عملاً سراغ برندهای گمنام و ناشناخته نروند. قیمت را می‌توان اصلی‌ترین و مهم‌ترین فاکتور در انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری برای کاربران ایرانی در نظر گرفته اما نکته مهم اینجاست که چالش‌های امنیتی را نیز می‌توانیم برای این انتخاب مهم در نظر بگیریم.

فرض کنید که شما برای کاهش هزینه خرید خود سراغ فروشگاهی می‌روید که این کیف پول را با قیمت ارزانتری نسبت به نمایندگی‌های رسمی عرضه می‌کند. آیا می‌دانید که یک فروشنده نامعتبر با یک دستکاری بسیار ساده و قرار دادن یک بدافزار در سیستم کیف پول سخت افزاری شما می‌تواند بعداً تمام دارایی‌های شما را از آن به سرقت ببرد. این اتفاق در گذشته بارها و بارها رخ داده و خیلی از افراد با وجود استفاده از یک کیف پول سخت افزاری غیر رایگان تمام دارایی خود را به راحتی از دست داده‌اند.

بنابراین مهم‌ترین و اصلی‌ترین معیار برای انتخاب و خرید یک کیف پول سخت افزاری برای کاربران ایرانی انتخاب محصول مورد نظر از یک فروشگاه معتبر است تا از نظر امنیت هیچگونه چالشی پیش روی وی قرار نگیرد. دقت داشته باشید که حتی پرداخت هزینه‌های بالاتر برای خرید یک کیف پول ایمن به مراتب می‌تواند شرایط بهتری برای شما نسبت به خرید یک کیف پول سخت افزاری ارزان ایجاد کند. در ادامه با بررسی معروف‌ترین و محبوب‌ترین برندهای کیف پول سخت افزاری برای کاربران ایرانی سعی می‌کنیم تا این انتخاب را برای شما ساده‌تر کنیم.

لجر نانو

برای معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری برای ایرانی ها سراغ معروف‌ترین و معتبرترین برند تولید کننده کیف پول در جهان یعنی کمپانی لجر می‌رویم. لجر یک کمپانی فرانسوی از شعبات مختلفی در کشورهای مختلف نیز داشته و در حال عرضه کیف پول سخت افزاری به تمام کاربران در سرتاسر دنیا است. قیمت مناسب و امنیت بالا باعث شده تا اکثر کاربران جهانی که به دنبال استفاده از یک کیف پول سخت افزاری هستند از مزیت‌های کیف پول های ساخته شده توسط کمپانی لجر استفاده کنند.

این کمپانی انواع مختلفی از کیف پول سخت افزاری را در بازار عرضه کرده که هر یک از آنها علاوه بر داشتن شرایط و ویژگی‌های مختلف قیمت متفاوتی هم دارند. لجر نانو ایکس و لجر نانو اس دو کیف پول معروف و قدیمی کمپانی لجر هستند که جذابیت‌های خاصی داشته و شما می‌توانید از آنها برای نگهداری از توکن های بسیار زیادی استفاده کنید. این کمپانی به تازگی کیف پول لجر نانو اس پلاس را نیز روانه بازار کرده که نسخه به روزتر شده کیف پول لجر نانو اس با قابلیت‌ها و جذابیت‌های بهتر و بیشتر است.

دو کیف پول قدیمی کمپانی لجر دارای صفحه نمایش لمسی نیستند و این ویژگی باعث شده تا امکان استفاده از آنها کمی چالش برانگیز باشد. اما هر دو کیف پول به اکثر نرم‌افزارهای رایج برای اتصال به کیف پول های سخت افزاری گزینه مناسبی هستند و شما به راحتی می‌توانید از آنها برای پیشبرد اهداف خود در بازار کریپتوکارنسی استفاده کنید. با توجه به تعداد بسیار زیاد واردات کیف پول لجر به ایران امکان انتخاب و خرید یکی از گزینه‌های امن و مطمئن این کیف پول نیز نسبت به سایر مدل‌ها ساده‌تر در دسترس شما قرار می‌گیرد. نکته بسیار جالب درباره کیف پول های لجر این است که این کیف پول ها با وجود محبوبیت بسیار بالا در میان تمام گزینه‌های موجود قیمت بسیار مناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تری دارند.

توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال خرید کیف پول لجر برای نگهداری از توکن های خود هستید حتماً سراغ فروشنده‌های معتبر و شناخته شده بروید. همچنین در زمان خرید ضمانتنامه‌های لازم مبنی بر عدم باز شدن بسته‌بندی کیف پول را نیز دریافت کرده و خودتان هم به صورت دقیق چک کنید که بسته‌بندی اصلی کیف پول شما باز نشده باشد. وجود هرگونه خدشه در بسته‌بندی اصلی کیف پول می‌تواند دلیلی برای ناامن بودن آن باشد و شما نباید اقدام برای خرید چنین کیف پولی کنید.

ترزور

کیف پول سخت افزاری جذاب و محبوب دیگر بازار جهانی برند ترزور است که یک کمپانی بسیار قدیمی در تولید و عرضه کیف پول های سخت افزاری برای کاربران بازار کریپتوکارنسی است. ترزور در حال حاضر کیف پول های بسیار پیشرفته‌تری را نسبت به لجر نانو اس و لجر نانو ایکس وارد بازار کرده و استفاده از کیف پول های این برند یعنی ترزور مدل تی می‌تواند جذابیت‌های به مراتب بیشتری را نیز برای شما به ارمغان آورد.

طراحی بسیار زیبا و همچنین استفاده از یک صفحه نمایش لمسی باعث شده تا ترزور مدل تی مورد توجه کاربران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا قرار بگیرد و این کیف پول نیز با فروش بسیار بالایی روبرو شده است. اصلی‌ترین و مهم‌ترین عیبی که می‌توانیم برای کیف پول ترزور مدل تی به آن اشاره داشته باشیم قیمت بسیار بالایی آن نسبت به تولیدات لجر است. برای خرید کیف پول ترزور مدل تی شما احتمالاً باید چند برابر هزینه بیشتری نسبت به خرید کیف پول لجر نانو اس در نظر بگیرید.

از نظر امنیت این کیف پول هیچگونه چالشی نداشته و در گذشته ثابت شده که شرایط بسیار جذابی از این نظر برای آن قابل تصور خواهد بود. تعداد بسیار زیادی از توکن ها نیز شرایط نگهداری در این کیف پول را دارند و از این نظر نیز ترزور مدل تی گزینه مناسبی است. همچنین امکان اتصال نرم‌افزارهای بسیار زیادی را نیز به ترزور مدل تی خواهید داشت تا اگر به دنبال استفاده از این کیف پول برای انجام فرایندهای مورد نظر خود در بازار کریپتوکارنسی هستید هیچگونه چالش خاصی را پیش روی خود مشاهده نکنید.

سیف پال

در معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال سخت افزاری برای ایرانی ها نوبت به بررسی شرایط یکی دیگر از برندهای محبوب یعنی کیف پول سیف پال می‌رسد. دقت داشته باشید که کیف پول سیف پال هم در نسخه نرم افزاری و هم در نسخه سخت افزاری معرفی و عرضه شده و اگر به دنبال خرید گزینه سخت افزاری هستید بهتر است حتماً سراغ فروشنده‌های معتبر و شناخته شده بروید.

سیف پال یک برند کاملا مطمئن برای تولید و عرضه کیف پول های سخت افزاری است و جذابیت‌های ظاهری بسیار زیادی را نیز برای تولیدات خود در نظر گرفته که باعث شده تا بسیاری از کاربران به دنبال انتخاب این کیف پول برای نگهداری از توکن های خود در بازار ارز دیجیتال باشند. کیف پول سیف پال نیز از توکن های بسیار زیادی پشتیبانی می‌کند و شما برای نگهداری از تنوع بالایی از ارزهای دیجیتال تعریف شده در بازار می‌توانید روی این کیف پول حساب باز کنید.

سیف پال محیط کاربری بسیار ساده‌ای داشته و شما به راحتی می‌توانید از این کیف پول برای نقل و انتقال توکن ها استفاده نموده و یک نرم‌افزار کاملاً مطمئن را نیز به آن متصل کنید. از نظر میزان محبوبیت و میزان فروش سیف پال به هیچ وجه قابل مقایسه با کیف پول های لجر و ترزور نیست اما به هر حال از نظر امنیت به هیچ وجه خدشه‌ای به آن وارد نخواهد شد. مطمئناً بهترین و مهم‌ترین گزینه برای خرید یک کیف پول سخت افزاری برای کاربران ایرانی دسترسی به یک فروشگاه معتبر است که از نظر امنیت شرایط خوبی را برای آنها ایجاد کند.

بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال خرید یک کیف پول سخت افزاری هستید جدای از انتخاب یک برند معتبر شما باید شرایط خرید ایمن خود را نیز جستجو کنید. مسلماً اگر امکان خرید یک کیف پول سخت افزاری سیف پال با امنیت کاملاً تضمین شده را در اختیار دارید رفتن سراغ کیف پول ترزور یا لجر نمی‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. اما در صورت دسترسی به تمام برندها در شرایط کاملاً ایمن این انتخاب با شماست که کدام کیف پول را برای نگهداری از توکن های خود در بازار کریپتوکارنسی انتخاب و خریداری کنید.

بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها

سعی کردیم تا به صورت کامل و جامع بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها را به شما معرفی کرده و ویژگی‌ها و مزیت‌های انتخاب هر کدام از کیف پول ها را نیز برای شما تشریح کنیم. حالا نوبت به این رسیده تا در دسته‌بندی‌های مختلف بهترین کیف پول ها را نیز به شما معرفی نماییم تا اگر به دنبال انتخاب یک گزینه ایده‌آل و جذاب هستید در نهایت هیچ نقطه تاریکی برای این انتخاب پیش روی شما قرار نداشته باشد.

در نظر داشته باشید که انتخاب یک کیف پول ارز دیجیتال برای نگهداری از توکن ها حتماً باید با در نظر گرفتن نکات امنیتی انجام پذیرد. اگر شما به هر دلیلی کیف پولی انتخاب کنید که از نظر امنیت شرایط خوبی نداشته باشد سرمایه گذاری خود را تحت تاثیر و ریسک قرار داده و ممکن است حتی در آینده شاید از بین رفتن دارایی‌های خود در بازار هم باشید.

فرض کنید که شما به دنبال نگهداری و هولد کردن تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال برای یک بازه زمانی ۲ تا ۳ ساله هستید و سرمایه قابل توجهی را نیز در این راستا قرار داده‌اید. بعد از ۲ تا ۳ سال ممکن است بسیاری از توکن های تعریف شده در بازار با رشد‌های چند هزار برابری روبرو شده باشند و شما به سرمایه‌ای هنگفتی برسید اما اگر کیف پول مناسبی برای نگهداری از آنها انتخاب نکرده باشید تمام این سرمایه در معرض خطر قرار خواهد داشت. بنابراین توصیه می‌کنیم که در انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها نهایت دقت را داشته و حتماً سراغ گزینه‌هایی بروید که از هر نظر شرایط خوبی برای شما ایجاد کنند.

صرفاً دقت به یک موضوع که یک کیف پول امکان استیک کردن یک ارز دیجیتال را با سود بالا در اختیار شما قرار می‌دهد نمی‌تواند انتخاب خوبی را برای شما رقم بزند. شما در مجموع و بر اساس تمام فاکتورهای موثر بر انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال باید دست روی گزینه بگذارید که بهترین‌ها را برای شما فراهم آورد.

در حال حاضر کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری زیادی در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد که بسیاری از آنها شرایط خوبی دارند و انتخاب آنها به عنوان یک گزینه می‌تواند تمام خواسته‌های شما را برآورده سازد. در این راستا بهترین‌های موجود به شرح زیر هستند:

 • تراست والت
 • اتمیک والت
 • متامسک
 • کوینومی
 • لجر نانو
 • ترزور

دقت داشته باشید که اگر کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری می‌شناسید که در لیست بالا قرار ندارد به این معنا نیست که نمی‌توان تضمین کننده کیفیت نگهداری از توکن های مختلف را برای شما باشد. به عنوان مثال کیف پول نرم افزاری مث والت یک کیف پول بسیار جذاب با امنیت بسیار بالا است که امکان نگهداری از توکن های بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اما در مقایسه با تراست ولت و اتمیک ولت جذابیت‌ها و مزیت‌های کمتری را برای آن می‌توان در نظر گرفت که همین موضوع باعث شد تا ما آن را در این لیست قرار ندهیم.

اما اگر شما از قبل مشتری یک کیف پولی بودید که از هر نظر برای شما مناسب است و هیچ خدشه‌ای به امنیت آن وارد نیست بهتر است به استفاده از آن ادامه دهید. همچنین با توجه به تجربه بسیار بالایی که در سرمایه گذاری در بازار کریپتوکارنسی داریم توصیه می‌کنیم که تمام توکن های خود را تنها در یک کیف پول قرار نداده و از کیف پول های مختلف استفاده کنید تا ریسک نگهداری از توکن ها برای شما کمتر شود.

مقایسه کیف پول های نرم افزاری

امن ترین کیف پول ارز دیجیتال در ایران

امن‌ترین کیف پول ارز دیجیتال در ایران کدام است و اگر به دنبال یک سرمایه گذاری کاملاً مطمئن برای خود در بازار کریپتوکارنسی هستیم سراغ کدام کیف پول ارز دیجیتال برویم؟ گزینه‌هایی که در بالا به عنوان بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها به آنها اشاره کردیم در لیست امن‌ترین‌ها هم قرار می‌گیرند و برای انتخاب ایمن‌ترین کیف پول هم می‌توانید سراغ آنها بروید. اما لازم دانستیم تا چند نکته بسیار مهم را درباره این انتخاب با شما در میان بگذاریم تا در نهایت بتوانید آنچه خواسته خود برای ایجاد امنیت بیشتر نگهداری از ارزهای دیجیتال دارید را در اختیار داشته باشید.

احتمالاً بسته به استراتژی سرمایه گذاری ممکن است بگی یک یا چند کیف پول مختلف نیاز داشته باشید. مثلاً اگر برخی از توکن ها را برای نگهداری طولانی مدت در نظر گرفته‌اید آنها را وارد یک کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری نمایید که دم به دم در حال استفاده از آن نیستید و دسترسی به آن نیز هر لحظه برای شما وجود نداشته باشد. این مهم باعث می‌شود تا عملاً امنیت این توکن ها در شرایط بسیار ایده‌آلی قرار بگیرد و هر کسی امکان دسترسی به آنها را پیدا نکند.

حالا آن دسته از توکن هایی را که برای نوسان‌گیری و سرمایه گذاری در بازارهای زمانی کوتاه مدت در نظر گرفته‌اید را وارد یک کیف پول دیگر نموده و از این طریق امنیت توکن های خود را در حالت هولد با حالت نوسان‌گیری یکسان نکنید.

همچنین توصیه می‌کنیم که هرگز نگهداری از توکن های خود را معطوف به یک کیف پول نکرده و سعی کنید تا از چند کیف پول در چند برند مختلف برای نگهداری از ارزهای دیجیتال خود استفاده کنید. فرض کنید که به هر دلیلی کیف پول اتمیک ولت مورد حمله هکرها قرار گرفته و دارای کاربران در این کیف پول به خطر بیفتد. اگر شما تمام دارایی‌های خود را در کیف پول اتمیک ولت قرار داده باشید عملاً تمام آنها در معرض این خطر قرار گرفته و شما احتمالاً تمام دارایی خود را از دست خواهید داد.

در حالی که اگر شما به صورت همزمان از چند کیف پول مختلف استفاده کنید در صورت وجود چنین خطراتی عملاً تنها بخشی از دارایی خود را در معرض این خطر مشاهده کرده و می‌توانید بخش دیگر از دارایی‌های خود را در یک شرایط کاملاً ایمن نگهداری کنید. البته این موضوع به این معنا نیست که از بین رفتن بخشی از دارایی شما بی‌اهمیت است اما به هر حال یکی از بهترین و ایده‌آل‌ترین روش‌های مدیریت ریسک و جلوگیری از ایجاد خطر در بازار کریپتوکارنسی همین استفاده از چند کیف پول نرم افزاری یا کیف پول های نرم افزاری یا سخت افزاری در کنار یکدیگر از تا به شما بتوانید ریسک نگهداری از توکن ها را پخش کرده و ریسک کمتری برای تمام دارایی‌های خود ایجاد نمایید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید

در حال حاضر اکثر کاربران ایرانی در حال استفاده از موبایل برای مبادلات خود در بازار کریپتوکارنسی هستند و نگهداری از توکن ها نیز معطوف به اپلیکیشن‌های موبایلی می‌شود. همچنین شرایطی که موبایل‌های اندرویدی و آیفون در ایران دارد باعث شده تا اکثر کاربران ایرانی سراغ نسخه‌های اندروید بروند و در همین راستا معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید نیز اهمیت خاصی خواهد داشت.

نکته بسیار جالب درباره انواع کیف پول نرم افزاری این است که اکثر آنها نسخه اندروید خود را در اختیار کاربران قرار دادند و به همین دلیل انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای اندروید چندان چالش خاصی پیش روی شما قرار نخواهد داد. از میان کیف پول هایی که در بالا به عنوان امن‌ترین و بهترین گزینه به آنها اشاره کردیم کیف پول هایی مانند تراست ولت یا اتمیک ولت و حتی متامسک امکان نگهداری از توکن ها را در نسخه اندروید خود برای کاربران اندرویدی فراهم کرده‌اند.

شما به راحتی می‌توانید از هر یک از این کیف پول ها در موبایل اندرویدی برای نگهداری از توکن های مختلف استفاده کنید. دقت داشته باشید که توصیه می‌کنیم که حتماً اولاً موبایل خود را به آخرین نسخه اندروید آپدیت کرده و ثانیاً در زمان انتخاب کیف پول اندرویدی نیز سراغ آخرین ورژن ارائه شده توسط آنها بروید تا امنیت نگهداری از توکن ها در موبایل به بالاترین سطح ممکن برای شما برسد.

دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال

دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال

یک نکته بسیار مهم که درباره بهترین کیف پول ارز دیجیتال باید به آن اشاره داشته باشیم شرایط دانلود این کیف پول ها مخصوصاً در نسخه‌های نرم افزاری است. کیف پول های سخت افزاری که نیازی به دانلود ندارند و کیف پول های مبتنی بر وب هم تنها با ورود به سایت اینترنتی آنها در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. اما در این بین دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال نرم افزاری شرایط خاص خود را خواهد داشت.

در حال حاضر بسیاری از سایت‌ها با ایجاد بدافزارها و نسخه‌های مخرب کیف پول های نرم افزاری امکان سرقت دارایی کاربران را فراهم می‌آورند و اگر شما یک نسخه مطمئن از کیف پول مورد نظر خود را نصب نکنید ممکن است در دام چنین افرادی بیفتید. بنابراین چند توصیه مهم برای دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای شما داریم که دقت به آنها برای بالاتر بردن امنیت سرمایه گذاری در بازار کریپتو کارنسی برای شما لازم و ضروری خواهد بود.

به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین گزینه توصیه می‌کنیم که حتماً برای دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال سراغ سایت رسمی کیف پول مورد نظر خود بروید. به هیچ وجه از لینک سایت‌های متفرقه برای دانلود کیف پول نرم افزاری استفاده نکرده و حتی با این لینک‌ها وارد صفحه دانلود آنها نیز نشوید. همچنین برای ورود به سایت رسمی یک کیف پول هم از لینک‌های موجود در سایت‌های متفرقه استفاده نکنید. مراحل دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال به صورت کاملاً ایمن و مطمئن به شرح زیر است:

عنوان کیف پول را به انگلیسی در اینترنت جستجو کنید و از میان سایت‌های نشان داده شده سایت رسمی کیف پول مورد نظر خود را انتخاب و وارد آن شوید. دقت داشته باشید که این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد و شما هرگز نباید از طریق سایت‌های متفرقه برای ورود به سایت رسمی کیف پول خود اقدام نمایید.

در قدم بعدی وارد صفحه دانلود کیف پول در سایت رسمی آن شوید.

در صفحه دانلود کیف پول معمولاً دو گزینه مختلف پیش روی شما قرار می‌گیرد. یا می‌توانید اپلیکیشن موبایل را به صورت مستقیم از سایت دانلود کرده و در موبایل خود نصب کنید و یا اینکه با لینک پلی استور یا اپ استور وارد فروشگاه‌های نرم افزاری معتبر شده و از طریق این فروشگاه‌ها نرم‌افزار کیف پول مورد نظر خود را دانلود و بر روی موبایل خود نصب نمایید.

با طی کردن این چند مرحله شما می‌توانید در ایمن‌ترین شرایط ممکن برای دانلود بهترین کیف پول ارز دیجیتال اقدام کرده و خطرات ناشی از استفاده از نرم‌افزارهای مخرب را برای خود به حداقل میزان ممکن برسانید.

جمع بندی

در انتهای این مقاله قرار داریم و سعی کردیم تا در معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها تمام نکات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. با استفاده از اطلاعات این مقاله شما علاوه بر انتخاب بهترین کیف پول می‌توانید ایمن‌ترین شرایط ممکن را نیز برای نگهداری از توکن های مختلف را در معاملات خود در بازار کریپتوکارنسی در نظر بگیرید. بسیاری از نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم هرچند به نظر ساده می‌رسند اما بسیار مهم هستند و در گذشته کاربران زیادی با عدم توجه به همین نکات ساده دارایی‌های خود را از دست داده‌اند.

خطرات ارز دیجیتال و انتخاب یک کیف پول خطرناک دقیقاً مانند تصادف کردن در زمان رانندگی است. بسیاری از راننده‌ها بر این باور هستند که تصادف کردن به آنها تعلق ندارد و هرگز قرار نیست در جاده تصادف کنند و به همین دلیل با سرعت بسیار بالا در تمام جاده‌ها رانندگی می‌کنند. همین دیدگاه است که در خیلی از مواقع باعث ایجاد خطرات جانی بسیار شدید برای این دسته از افراد می‌شود و اگر شما این دیدگاه را در انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال هم داشته باشید احتمالاً در آینده در لیست کسانی قرار خواهید گرفت که دارای خود را در بازار کریپتو کارنسی از دست داده‌اند.

در سایت کانون بورس در کنار شما هستیم تا بهترین خدمات آموزش بازار ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار داده دهیم و شما برای این منظور می‌توانید در دوره آموزش ارز دیجیتال شرکت کرده و تمام نکات لازم برای سرمایه گذاری در این بازار را به همراه انتخاب بهترین کیف پول ها در اختیار داشته باشید. همچنین امکان خرید دوره آموزش غیرحضوری ارز دیجیتال برای علاقمندان به این آموزش‌ها نیز وجود دارد تا از این طریق کسانی که امکان حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند بتوانند از بهترین کیفیت آموزش‌ها بهره‌مند شوند.

در انتهای مقاله از شما دعوت می‌کنیم که اگر نقطه نظری درباره انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها دارید و یا تجربه‌ای از استفاده از کیف پول های مختلف در ذهن شما باقی مانده آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما و سایر کاربران در میان بگذارید. همچنین اگر سوال یا چالشی در ذهن دارید که به آن در این مقاله پرداخته نشد آن را نیز با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ‌های مناسب را برای شما در نظر بگیریم.

ترتیب پیشنهادی مطالعه مقالات این بخش...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: