بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار + راهنمای خرید و سرمایه گذاری

بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

در ادامه معرفی انواع ارز دیجیتال در این مقاله با شما همراه هستیم تا بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار را معرفی کرده و تحلیل فاندامنتال و تکنیکال لازم برای آن را نیز به شما ارائه کنیم. روشهای بسیار مختلفی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال در دسترس کاربران قرار دارد که یکی از بهترین و مهمترین روش های خرید و فروش رمز ارز ها برای نوسان گیری، کوتاه‌ مدت، میان مدت و بلند مدت است. آموزش نوسان گیری ارز دیجیتال و همچنین شناخت بهترین ارز های دیجیتال برای نوسان گیری و سرمایه گذاری در بازه های زمانی مختلف شرایط مناسبی برای کاربران ایرانی در این بازار فراهم کردیم. اما یکی از مهمترین چالش های پیش رو برای تریدرهای ایرانی انتخاب بهترین ارزهای دیجیتال زیر یک دلار برای سرمایه گذاری است.

با مطالعه این مقاله دیگر نیازی به گشت و گذار در هیچ سایت و منبعی برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری با قیمت زیر یک دلار نخواهید داشت زیرا قرار است تمام این رمز ارزها را با تحلیل های منطقی به شما معرفی کنیم.

نکات کلیدی مقاله:

 • قیمت یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است اما مهمترین آنها نیست.
 • ارزان بودن قیمت یک عدد دیجیتال به هیچ وجه نشانه ای برای خوب بودن آن برای سرمایه ‌گذاری نبوده و حتی در بسیاری از مواقع می تواند نتیجه عکس هم داشته باشد.
 • سرمایه گذاری بر روی بهترین ارزهای دیجیتال زیر یک دلار ممکن است با چالش‌های بسیار زیادی برای شما  همراه باشد.
 • استفاده از یک استراتژی کاملاً دقیق و مطابق با شرایط ارزهای دیجیتال زیر یک اطلاعات می توانید علاوه بر بهینه کردن شرایط سرمایه ‌گذاری خود ریسک های آن را نیز به حداقل میزان ممکن برسانید.

[lwptoc]


چرا بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار اهمیت دارد؟


چرا انتخاب بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار اهمیت دارد و چرا این رمز ارزها در ماه‌های اخیر با محبوبیت بسیار بیشتری روبرو شده اند؟ برای اینکه اهمیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال زیر یک دلار را بیشتر درک کنید شما را با یک مثال کاملا ساده و واقعی که در همین یک سال گذشته در این بازار رخ داده است همراه می کنیم.

۱

اگر قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو را در طول سال ۲۰۲۱ دنبال کرده باشید، احتمالا متوجه شده اید که قیمت این رمز ارز در طول شش ماه بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار برابر شده است. هرچند قیمت این روزها هنوز هم فاصله بسیار زیادی تا یک دلار داشته و عملاً برای رسیدن به این قیمت نیاز به چندین برابر شدن دوباره آن وجود دارد، اما با این حال دو میلیون و هشتصد هزار برابر شدن سرمایه کاربر می تواند به صورت کامل شرایط مالی وی را تغییر دهد. در واقع اگر شما تنها یک دلار به ارزش حدود ۳۰ هزار تومان در ابتدای سال ۲۰۲۱ بر روی ارز دیجیتال شیبا اینو سرمایه گذاری کرده بودید، در اواسط این سال سرمایه های شما به حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار رسیده بود.

حالا احتمالاً بهتر درک می کنید که چرا باید بهترین ارزهای دیجیتال زیر اطلاع را بشناسیم و حتماً از آنها در سبد سرمایه گذاری خود در بازار استفاده کنیم. هر چند سرمایه ‌گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها با ریسک های  بسیار زیادی همراه است اما نادیده گرفتن پتانسیل بسیار بالای این دسته از رمز ارز ها برای رشد و رسیدن به قیمت های قابل توجه به هیچ وجه کار عاقلانه نیست و حتی افراد حرفه ای در این بازار نیز از این فرآیند برای پیشبرد اهداف مالی خود در بازار ارز دیجیتال استفاده می کنند.

در سری مقالات آموزش رایگان ارز دیجیتال به معرفی کامل روش های سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال پرداختیم که یکی از بهترین روش ها استفاده از پتانسیل رمز ارز های با قیمت ارزان برای میان مدت و حتی طولانی مدت است.

در مقاله بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت سعی کردیم با دید مناسبی نسبت به سرمایه ‌گذاری بر روی این دسته از رمز ارزها برای شما ایجاد کنیم. در تکمیل مقاله مربوطه در ادامه سعی داریم تا تمام ارزهای دیجیتال معتبر و شناخته شده و با کیفیت بالا اما با قیمت زیر یک دلار را برای شما مورد بررسی قرار دهیم تا روند سرمایه ‌گذاری شما را در این بازار باز هم بهینه تر کرده باشیم.


اهمیت قیمت در سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال


قیمت یکی از بهترین و مهمترین فاکتور ها برای انتخاب یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است اما مسلما می تواند بهترین فاکتور برای چنین امری باشد. واقعیت این است که فاکتورهای بسیار زیادی هستند که نسبت به قیمت ارجحیت داشته و حتماً باید قبل از بررسی قیمت یک ارز دیجیتال به بررسی و ارزیابی آن بپردازید. جدایی از بازار رمز ارزها در بازارهای واقعی هم می دانیم که وقتی قیمت یک محصول خیلی ارزان می شود عملاً ممکن است کیفیت آن با چالش هایی روبرو باشد. درصد قابل توجهی از کاربران بعد از خرید محصولات ارزان قیمت موجود در بازار و بعد از گذشت یک بازه زمانی کوتاه مدت از خرید خود پشیمان شده و از عدم انتخاب محصولاتی با کیفیت بالاتر اما با قیمت بیشتر افسوس میخورند. جالب است بدانید که چنین شرایطی در بازار ارز های دیجیتال نیز با شدت ضبط مختلف وجود دارد.

۲

وقتی یک ارز دیجیتال اعتبار بسیار زیادی دارد اما قیمت آن همچنان زیر یک دلار باقی مانده و با رشد قابل توجهی روبرو نیست، مسلماً باید بررسی و دقت بیشتری نسبت به آن داشته باشید و چالش‌های پیش روی افزایش قیمت آن را بهتر ارزیابی کنید. در بسیاری از مواقع شاهد هستیم که برخی از رمز ارز های موجود در بازار اصلاً برای سرمایه ‌گذاری شرایط مناسبی ندارند اما به دلیل کیفیت پلتفرم و شبکه بلاک چین دارای اعتبار بالا و حجم معاملات سنگین هستند. چنین رمز ارز هایی بیشتر برای نوسان گیری در کوتاه مدت و میان مدت مناسب بوده و اصلاً شرایط لازم برای سرمایه گذاری بلند مدت را ندارند.

تا زمانی که شما به این درک در سرمایه ‌گذاری در بازار رمز ارزها نرسیده باشید عملا اقدام برای خرید و فروش آنها منطقی نبوده و ممکن است سرمایه های شما را با ریسک بسیار زیادی همراه سازد.

در همین ابتدای مقاله بایستی یادآور شویم که خرید یک ارز دیجیتال تنها به واسطه قیمت پایین و زیر یک دلاری آن یک خودکشی اقتصادی در بازار است. چنین فرآیندی هرگز نمی‌تواند یک روش منطقی و متناسب با شرایط این بازار باشد. دقت داشته باشید که شما به دنبال رشد و ارتقاء میزان دارایی های خود در بازار هستید و اصلاً مهم نیست که این رشد و ارتقا از چه قیمتی به چه قیمتی باشد. اگر شما یک اردبیل دیجیتال با قیمت ۵ دلار را خریداری کرده و بعد از دو سال آن را با قیمت ۱۰۰ دلار به فروش برسانید، ارزش دارایی های شما ۲۰ برابر شده است. همچنین شما میتوانید ارز دیجیتالی با قیمت  ۲۰ سنت را خریداری کرده آن را در قیمت یک دلار به فروش برسانید تا ارزش دارایی‌های شما ۲۰ برابر شود. حال سوال اینجاست که ریسک کدام سرمایه گذاری برای شما بیشتر است و احتمال افزایش قیمت در کدام یک از رمز ارزها بیشتر خواهد بود؟

این مثال ساده از این بابت عنوان شد که شما درک کنید که قیمت فعلی و موجود یک ارز دیجیتال  به هیچ وجه فاکتور خیلی مهمی برای ارزیابی و تحلیل آن و اقدام به سرمایه ‌گذاری بر روی آن نیست. به همین دلیل است که در تمام مقالات ارائه شده در مجموعه کانون بورس اصرار به استفاده از بهترین روش های تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال داریم.


سرمایه گذاری روی بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار و چالش های آن


چه چالش‌ها و مزیت های سرمایه گذاری بر روی بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار پیش روی ما قرار خواهد داشت؟ اگر به این روش سرمایه گذاری علاقه داشته و به دنبال انتخاب یکی از بهترین های بازار برای خرید و نگهداری از آن برای طولانی مدت هستید، قبل از هر چیزی بایست تمام شرایط رمز مورد نظر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در ادامه در درجه اول باید خطرات و مزیت های این روش سرمایه گذاری را بر او کنیم تا شما در قدم اول  شرایط را کاملا درک کرده باشید. دقت داشته باشید که بهترین استراتژی های معامله گری در بازارهای مالی بر اساس میزان ریسک و مزیت های موجود تدوین می شوند. برای مثال هر چقدر میزان ریسک یک سرمایه گذاری بیشتر باشد کاربر بایستی از حجم سرمایه های کمتری برای ورود به آن استفاده کنند. یا حتی در صورتی که میزان ریسک بسیار بالایی در روش مذکور وجود داشته و عملاً سود در دسترس به هیچ وجه توجیه کننده این میزان نباشد، عملاً بر اساس ایده های حاکم بر استراتژی های برتر در بازارهای مالی اجازه ورود به چنین سرمایه گذاری هایی را نمی دهد. اولین قدم برای بررسی شرایط سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال زیر یک دلار ارزیابی مزیت ها و معایب این روش خواهد بود که در ادامه با هم مرور می کنیم.

جذابیت های سرمایه گذاری روی بهترین ارزهای دیجیتال زیر یک دلار


همانطور که احتمالاً شما به مزیت های سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال زیر یک دلار و یا حتی زیر یک سنت علاقه بسیار بیشتری دارید ما نیز سعی کردیم ابتدا به معرفی این جذابیت‌ها بپردازیم. از اصلی ترین جذابیت های این روش سرمایه گذاری که احتمالاً در ذهن شما نیز وجود دارد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • به صورت پیش فرض این تصور اشتباه در ذهن کاربران وجود دارد که احتمال رسیدن قیمت یک ارز دیجیتال از ۱۰۰ دلار به ۱۰۰۰ دلار یعنی افزایش ۱۰ برابری قیمت، نسبت به افزایش قیمت رمز ارز دیگری ۱۰ سنت به ۱۰۰ سنت، بسیار کمتر است. به همین دلیل کاربران معمولاً به دنبال سرمایه ‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتالی با قیمت پایین‌تر می‌روند تا پتانسیل رشد بیشتری برای سرمایه های خود ایجاد کرده باشند. متاسفانه این استدلال یک استدلال کاملاً غلط است. اما با این حال به هیچ وجه نمی‌توان آن را از ذهن کاربران در بازار رمز ارز خارج نمود.
 • یکی از اصلی ترین و جذابترین مزیت های ارز دیجیتال زیر یک دلار امکان سرمایه گذاری بر روی آن با سرمایه های بسیار ناچیز است. شما تنها با یک میلیون تومان می‌توانید حجم بسیار زیادی از یک ارز دیجیتال با قیمت زیر یک سنت را خریداری کرده و در کیف پول ارز دیجیتال خود نگهداری کنید.
 • همچنین از یکی از مزیت های نوشتن سرمایه گذاری می توان به آسوده خاطر بودن خیال کاربران اشاره نمود. البته اگر در انتخاب حجم معاملاتی درست عمل کرده باشید. مسلماً از بین رفتن کامل یک میلیون تومان به هیچ وجه در زندگی هیچ یک از ما اثر خاصی به دنبال نخواهد داشت.
 • پتانسیل رشد قیمتی بالا با یکی دیگر از مزیت هایی است که در چنین رمز ارزهای تعریف می شود.

دقت داشته باشید که یک دیده کاملا غیر منطقی و اشتباه در میان بسیاری از کاربران در بازار رمز ارزها درباره انواع ارز دیجیتال با قیمت زیر یک دلار و زیر یک سنت وجود دارد. بسیاری از کاربران وقتی با ما در مجموعه کانون بورس ثبت می کند اذعان دارند که قیمت این دسته از ارزهای دیجیتال بالاخره روزی به یک دلار خواهد رسید. در واقع آنها هدف اصلی خود را در سرمایه گذاری برای این دسته از رمز ارزها روی یک دلار قرار داده اند. البته دقت داشته باشید که برای این که قیمت یک ارز دیجیتال با قیمت زیر یک سنت به یک دلار برسد نیاز است را قیمت آن بیش از چندین میلیون برابر شود. این تصور جذابیت های بسیار زیادی دارد اما به دلیل اشتباه بودن باعث شده تا سرمایه های بسیاری از کاربران به خطر بیفتد. به هیچ وجه قرار نیست قیمت تمام رمز حرف‌ها روزی به یک دلار برسد.  بنابراین توصیه می‌کنیم سرمایه گذاری در این بازار را مخصوصاً بر روی بهترین ارزهای دیجیتال زیر یک دلار بدون این تصور ادامه دهید.

ریسک های سرمایه گذاری روی بهترین ارزهای دیجیتال زیر یک دلار


اما نوبت به بررسی ریسک ها و معایب سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال زیر یک دلار می رسد. هرچند می دانیم که شما این بخش از مقاله را خیلی دوست ندارید اما با این حال بررسی معایب این روش سرمایه گذاری اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا این ریسک ها عملاً در موارد بسیار مختلفی اعم از حجم انتخاب شده برای سرمایه گذاری و یا حتی انتخاب و یا عدم انتخاب روش سرمایه گذاری اهمیت بسیار زیادی دارند. از مهم ترین و اصلی ترین ریسک های حاکم بر این بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دقت داشته باشید که احتمال از بین رفتن و نابودی کامل یک ارز دیجیتال با قیمت زیر یک دلار به مراتب بیشتر از رمز ارز هایی مانند اتریوم و بیت کوین می باشد.
 • بسیاری از رمز ارز های با قیمت زیر یک دلار معمولاً حجم معاملات کمی داشته و یا تعداد کاربران کمی در حال انجام معاملات در شبکه آن هستند.  این مهم چالشی با عنوان چالش کم بودن تقاضا را در این رمز ارزها به دنبال خواهد داشت. در زمانهای بحرانی که اکثریت کاربران به دنبال فروش واحدهای در دست خود هستند، برای این دسته از رمز ارزها خریداری پیدا نمی شود. اتفاقی که در ماه های اخیر حتی برای بسیاری از کاربران ایرانی هم رخ داده و بعد از اینکه سرمایه آنها در شبکه یک رمز با سود قابل توجهی روبرو شده تازه متوجه شدند که امکان فروش رمز ارز مورد نظر خود را ندارند و عملاً دوباره قیمت به شرایط قبلی بازگشته است.
 • اعتبار کم را نیز می توان یکی دیگر از معایب بسیاری از ارزهای دیجیتال زیر یک دلار در نظر گرفت. همانطور که اشاره کردیم یکی از مهمترین نکات برای انتخاب یک اردبیل دیجیتال برای سرمایه گذاری بررسی تمام فاکتورهای موثر در تحلیل فاندامنتال آن است. متاسفانه بسیاری از ارز های دیجیتال زیر یک دلار از نظر فاکتورهای فاندامنتال ای در شرایط خوبی نبوده و به همین دلیل سرمایه گذاری بر روی آنها را توصیه نمی کنیم.

ارزهای دیجیتال زیر یک دلار


در نهایت نوبت به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال زیر یک دلار می رسد. با توجه به اینکه انتخاب بهترین  ارز دیجیتال زیر یک دلار برای سرمایه گذاری چالش های زیادی به دنبال دارد از این رو سعی کردیم تا به معرفی آن دسته از رمز ارزهایی بپردازیم که حداقل های لازم را در اختیار داشته و خطراتی مانند خطر نابودی کامل و یا عدم امکان فروش سکه ها در آنها وجود نداشته باشد. اگر کل بازار رمز ارزها را نیز بگردید نمی‌توانید ارز های دیجیتالی با شرایط رمز ارزهای که در ادامه به شما معرفی میکنیم پیدا کنید. از این رو اگر به دنبال انتخاب بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار برای سرمایه گذاری هستید حتماً بایستی یکی از موارد معرفی شده در ادامه را برای این منظور انتخاب نمایید.

ارز دیجیتال ریپل – XRP

قیمت فعلی دلار۰.۷۹تعداد سکه های در گردش۴۸ میلیارد
قیمت فعلی تومان۲۱۰۰۰حجم معاملات ۲۴ ساعته۲.۵ میلیارد
رتبه فعلی در بازار۶نوع ارز دیجیتالکوین
ارزش بازار۳۸ میلیاردحداکثر قیمت۳.۳۷
کاربردها و پلتفرم های اصلی
باینناس اسمارت چین

ریپل یک رمز ارز شناخته شده و محبوب در بازار است که با وجود قرار گرفتن در لیست ارز دیجیتال زیر یک دلار شرایط خوبی از نظر محبوبیت دارد. این رمز ارز در این لیست بر اساس ارزش بازار در رتبه اول قرار داشته و در کل بازار رمز ارزها نیز رتبه ۶ را دارد. از این رو می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

تحلیل فاندامنتال ریپل

ارز دیجیتال ریپل به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال با قیمت زیر یک دلار شرایط بسیار خوبی دارد. این رمز ارز اما تعداد سکه های در گردش بسیار بالای ۴۸ میلیاردی داشته و این تعداد در بالاترین حالت می تواند به ۱۰۰ میلیارد سکه نیز برسد. موردی که باعث می شود تا قیمت آن با رشد قابل توجهی روبرو نباشد. ریپل به صورت کلی برای تبدیل شدن به یک رمز ارز برای پرداخت توسعه پیدا کرده و به دنبال رسیدن به همین هدف است. از این رو تعداد سکه های زیادی برای آن تعریف شده است. تیم توسعه دهنده ریپل به دنبال رساندن آن به قیمت های خیلی بالا نیستند و نباید چنین انتظاری از آن داشته باشیم. زمانی هم که قیمت ریپل به ۳ دلاری رسیده، تعداد سکه های در گردش پایینی داشته است.

دقت کنید که با رسیدن قیمت ریپل به یک دلار چالش زیادی نداریم اما اینکه انتظار داشته باشید که قیمت آن به ۱۰۰۰ دلار برسد، امری عجیب و دور از انتظار خواهد بود. اما این رمز ارز  برای نوسان گیری شرایط بسیار ایده آلی دارد.

تحلیل تکنیکال ریپل

ارزهای دیجیتال زیر یک سنت

قیمت ارز دیجیتال ریپل طبق نمودار بلا ارد یک روند کاملا نزولی قرار گرفته و این روند حتی می تواند تا خط روند اصلی آن نیز ادامه پیدا کند. اما با این حال زمان خوبی برای نوسان گیری بر روی آن نیست و شکست خط روند نزولی آن به سمت بالا می تواند بهترین فرصت برای ورود به این رمز ارز در آینده باشد.

ارز دیجیتال کاردانو – ADA

قیمت فعلی دلار۰.۸۳تعداد سکه های در گردش۳۳.۷ میلیارد
قیمت فعلی تومان۲۲۰۰۰حجم معاملات ۲۴ ساعته۱.۲ میلیارد
رتبه فعلی در بازار۸نوع ارز دیجیتالکوین
ارزش بازار۲۸ میلیاردحداکثر قیمت۳ دلار
کاربردها و پلتفرم های اصلی
قابل استخراجپلتفرم کاردانوپلتفرم باینناس چینقرارداد هوشمند

کاردانو را نیز به راحتی می توان در میان لیست بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار قرار داد. این رمز ارز یکی از معتبرترین و بهترین پلتفرم ها را در اختیار داشته و بلاک چین آن نیز با قابلیت های بسیار فراوان در حال تبدیل شدن به دومین بلاک چین کاربردی بعد از اتریوم است. کاردانو هم چنین در توسعه قراردادهای هوشمند نیز حتی بهتر از اتریوم عمل کرده است.

تحلیل فاندامنتال کاردانو

کاردانو یکی از پرکاربردترین رمز ارزهای تعریف شده در بازار است. نکته ای که سرمایه گذاری روی آن را تا حدی ایمن می کند. اما با اینحال باز به دلیل تعداد سکه های بسیار بالا نباید به دنبال رسیدن قیمت آن به قیمت هایی مشابه با اتریوم و بیت کوین باشیم. حداقل به زودی این مهم رخ نخواهد داد. اما شرایط عالی آن نشان می دهد که رسیدن قیمت آن به بالای یک دلار به زودی و در سال ۲۰۲۲ رقم خواهد خورد. این بار کاردانو حتی می تواند سقف قیمت قبلی خود را نیز بشکند.

تحلیل تکنیکال کاردانو

ارزهای دیجیتال زیر یک سنت

همان طور که ملاحظه می کنید، آدا در یک روند نزولی بسیار قدرت کند قرار گرفته و حتی قیمت آن از قیمت زمان ورود به بازار و عرضه اولیه آن کمتر شده است. شرایط برای یک صعود بزرگ در قیمت این رمز ارز کاملا آماده است و در صورت شکسته شدن سقف کانال نزولی این انتظار از آن بعید نخواهد بود. این رمز ارز می تواند در ادامه سال ۲۰۲۲ دوباره وارد روند صعودی شده و حتی از سقف قیمتی خود نیز بالاتر برود.

ارز دیجیتال دوج کوین – DOGE

قیمت فعلی دلار۰.۱۱تعداد سکه های در گردش۱۳۲.۶ میلیارد
قیمت فعلی تومان۲۹۰۰حجم معاملات ۲۴ ساعته۵۳۰ میلیون
رتبه فعلی در بازار۱۳نوع ارز دیجیتالکوین
ارزش بازار۱۵.۴ میلیاردحداکثر قیمت۰.۶۸
کاربردها و پلتفرم های اصلی
قابل استخراجمیم کوینالگوریتم اثبات کارپلتفرم باینناس چین

یکی دیگر از انواع رمز ارزهایی است که در سال اخیر صحبت درباره آن بسیار زیاد بوده و قیمت آن باعث شده تا دوج را نیز به عنوان ارز دیجیتال زیر یک دلار معرفی کنیم. این رمز ارز به عنوان یک میم کوین در بازار معرفی شده است. اگر بدانید که میم کوین چیست و چه شرایطی دارد، با احتیاط بیشتری روی این رمز ارز سرمایه گذاری می گردید. دوج کوین را می توانید از بهترین صرافی ها و با قیمت بسیار پایین ۰.۱۱ دلاری خریداری کنید.

تحلیل فاندامنتال دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین یکی از رمز ارزهای بسیار مرموز در بازار است. این رمز در چند ماه اخیر معمولا رتبه های تک رقمی در بازار داشته و در بدترین شرایط تا رتبه ۱۵ پایین تر رفته است. اما کاربردها و ویژگی های موجود در آن به هیچ وجه چنین شرایطی را در آن تعریف نکرده و خیلی نمی توان به فاکتورهای فاندامنتالی دوج کوین اعتماد کرد. ارز دیجیتالی که در ابتدا هیچ کاربرد و هدفی نداشته و امروز هم به هیچ وجه اهداف و کاربردهای آن با رمز ارزهای بسیار خوب موجود در بازار قابل مقایسه نیست. به گواه بسیاری از تحلیل گران فاندامنتالی، حداکثر هدف قیمتی دوج کوین ۱ دلار است.

تحلیل تکنیکال دوج کوین

ارز دیجیتال زیر یک دلار

ملاحظه می کنید که دوج کوین در طول یک سال گذشته دائما با رالی های صعودی همراه شده و این رالی آن را به قیمت های بالای ۰.۵ دلار نیز رسانده است. با وجود این رالی های پیاپی باز هم دوج کوین یک ارز دیجیتال زیر یک دلار محسوب می شود. در حال حاضر این رمز ارز در یک روند نزولی قرار دارد. اما شرایط نشان می دهد که این روند نزولی پایدار نبوده و دوباره باید دوج کوین را در یک رالی صعودی دیگر ببینیم. البته بهترین زمان برای خرید دوج کوین برای نوسان گیری و سرمایه گذاری میان مدت بعد از شکست خط روند نزولی آن به مست بالا است.

ارز دیجیتال شیبا اینو – SHIB

قیمت فعلی دلار۰.۰۰۰۰۰۲۲تعداد سکه های در گردش۵۴۹ میلیارد
قیمت فعلی تومان۰.۰۶حجم معاملات ۲۴ ساعته۶۲۲ میلیون
رتبه فعلی در بازار۱۵نوع ارز دیجیتالتوکن
ارزش بازار۱۲.۱ میلیاردحداکثر قیمت۰.۰۰۰۰۸
کاربردها و پلتفرم های اصلی
میم کویناکوسیستم اتریوم

ارز دیجیتال شیبا اینو یکی دیگر از رمز ارزهای مرموز بازار است. این رمز ارز علاوه بر قرار گرفتن در لیست بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار در میان ارزهای دیجیتال زیر یک سنت هم قرار می گیرد. قیمت بسیار پایین زیر ۱ تومانی آن باعث شده تا کاربران زیادی به سمت خرید آن بروند. حتی بسیاری از صرافی ها به دلیل قیمت پایین، از آن به عنوان رمز ارزی برای پرداخت جوایز حضور کاربران نیز استفاده می کنند. اما واقعیت درباره شیبا اینو چیست و آیا می توان سرمایه گذاری روی آن را یک سرمایه گذاری موفق آمیز دانست؟

تحلیل فاندامنتال شیبا اینو

ارز دیجیتال شیبا اینو نه تعداد سکه های محدودی دارد که قیمت آن را به میزان قابل توجهی برساند و نه دارای پلتفرم ایده آلی برای تبدیل شدن به یک رمز ارز مناسب برای پرداخت های درون برنامه ای و اینترنتی و در این راه رقبای بسیار زیاد و البته بسیار قدرتمندی هم دارد. از این رو از نظر فاندامنتالی و بررسی شرایط بازار این رمز ارز عملا گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری برای بازه های زمانی طولانی تر نیست. اما حجم بالای معاملات و هم چنین حضور تعداد زیاد کاربران در آن و علاوه بر آن لیست شدن آن رد میان بهترین صرافی های جهان، شیبا اینو را تبدیل به ارز دیجیتالی مناسب برای نوسان گیری کرده است.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو

ارز دیجیتال زیر یک سنت

ارز دیجیتال شیبا اینو نیز یک روند رو به رشد همراه با رالی های هیجان انگیز را در طول یک سال گذشته طی کرده و اما چند ماهی است که در یک روند نزولی قرار دارد. شکست کانال نزولی آن باعث شد تا کمی از نوسانات منفی آن جبران شود و دوباره شکست کانالی نزولی بعد می تواند این رمز ارز را مانند یک ارز دیجیتال افسار گسیخته به سمت بالا پرتاب کند.

به روز رسانی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش پرداخت خود را انتخاب کنید

ارزش دوره ۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: