اشتباهات رایج در بورس که می توانند سرمایه شما را به باد دهند

اشتباهات رایج در بورس
شما در حال مطالعه مقاله ۲۵ از ۲۸ در این سرفصل آموزش رایگان هستید.

اشتباهات رایج در بورس می توانند آخرین معامله را در این بازار برای شما رقم بزنند. معامله گری در بازار بورس ایران با چالش های بسیار زیادی همراه است که اگر به آنها دقت کافی نداشته باشیم، در دام افتاده و سرمایه های گرانقدر خود را از دست خواهیم داد. اولین قدم برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی شناخت اشتباهات رایج در سرمایه گذاری در بورس است. برای این منظور در این مقاله از آموزش رایگان بورس در کنار شما هستیم تا تمام نکات لازم برای معامله گری در این بازار را با شما در میان بگذاریم. برای این منظور قدم به قدم این اشتباهات را تجزیه و تحلیل کرده و سپس راه کارهایی برای جلوگیری از آنها را نیز با شما در میان می گذاریم. با ما در کانون بورس همراه باشید.

[lwptoc]


اشتباهات رایج در بورس و معایب آنها


شاید اگر اشتباهات رایج در سایر کسب  و کارها را با هم مرور کنیم، شناخت آنها اهمیت خیلی زیادی پیدا نکند. اما شناخت اشتباهات رایج در بورس اهمیت بسیار زیادی دارد. در بازار بورس شما در حال انجام معاملاتی هستید که مستقیما با پول در ارتباط است. در واقع ضرر کردن در این بازار ممکن است برگشت ناپذیر باشد. در واقع اصلی ترین عیبی که اشتباهات رایج در بورس دارد، از بین بردن سرمایه های ارشمند شما است. البته معایب زیاد دیگری را نیز می توان برای این اشتباهات برشمرد. به عنوان مثال شما به عنوان یک معامله گر در بازار بورس نباید اشتابهی را تکرار کنید که قبلا افراد دیگری آنها را انجام داده و ضرر و زیان حاصل از این اشتباه را نیز چشیده اند.

متاسفانه شاهد هستیم که درصد قابل توجهی از معامله کران در بازار اشتباهات رایج در بورس را تکرار می کنند. دلیل اصلی نگارش این مقاله برای تشریح اشتباهات رایج بورس نیز همین موضوع است. بنابراین بیایید با هم این اشتباهات را مرور کرده و در وهله اول آنها را از معاملات خود دور کنیم. موفقیت در بازار بورس نزدیک و نزدیک تر خواهد شد.

به روز رسانی می شود.

دسترسی سریع<<قبلی بعدی >>
ترتیبی که برای مطالعه مقالات این بخش پیشنهاد می کنیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش پرداخت خود را انتخاب کنید

ارزش دوره ۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: