لوگو کانون بورس

تحلیل تکنیکال بیت کوین امروزجمعه ۳ تیر

با تحلیل تکنیکال بیت کوین امروز جمعه ۳ تیر با شما همراه هستیم. در نظر داشته باشید که این تحلیل نظر شخصی بوده و به هیچ وجه جنبه سیگنال دهی ندارد. مسئولیت معامله به عهده کاربران خواهد بود.

اگر تمام نشانه ها و معیارهای موثر بر تحلیل قیمت بیت کوین اعم از دامیننس بیت کوین، شاخص ترس و طمع بیت کوین و روند نوسانات این رمز ارز را در کنار هم قرار دهیم، گویا هنوز روند نزولی آن به پایان نرسیده است. در شکل زیر به وضوح می بینید که بیت کوین در روند نزولی کف کانال اولی ترسیم شده را به سمت پایین شکسته و قیمت زیر این کف تثبیت شده است. این امر می تواند قیمت بیت کوین را تا کف کانال پایینی یعنی قیمت حوالی ۱۲۵۰۰ تا ۱۳۵۰۰ دلار به پایین بکشاند.

از این گذشته در صورتی که دایره های ترسیم شده در بالا را در تایم فریم های بزرگتر بیت کوین به عنوان یک دو قلو سقف در نظر بگریم، عملا باید منتظر ریزش بیت کوین تا قیمت هدف این دو قلو باشیم که انتهای خط عمودی ترسیم شده مشکی در نمودار است که دقیقا بر روی کف کانال اصلی منطق است.  چیزی که مسلم است در صورتی که قیمت بیت کوین نتواند به سمت بالا حرکت کرده و دوباره وارد کانال بالای ۲۱۰۰۰ دلار شود، چنین تصوری را می توان برای قیمت آن در نظر گرفت. باید صبر کنیم تا در یکی دو روز آینده روند بیت کوین خود را بیشتر نشان دهد.

 

تحلیل بیت کوین امروز
تحلیل بیت کوین امروز

بررسی اندیکاتورهای تکنیکالی:

اندیکاتور MACD: در تایم فریم روزانه در جفت ارز BTC/USD در روند نزولی قرار دارد.

اندیکاتور RSI: در تایم فریم روزانه در جفت ارز BTC/USD در پایین محدوده ۵۰ درصد قرار دارد.

نزدیک ترین حمایت: ۱۷۵۰۰ دلار

نزدیک ترین مقاومت: ۲۲۵۰۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱8٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱4/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: 2٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره ۱۷٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: