///مدیریت سرمایه مدرن و نوین

مدیریت سرمایه مدرن و نوین

(تنها و تنها راه نجات و سود در بازار های مالی)

بی تردید بدون داشتن یک سیستم قدرتمند مدیریت سرمایه و ریسک موفقیت در بازار های مالی (اعم از بازار های سنتی و فیوچر) یک امر کاملا محال و نشدنی است.

در حدود ۲ سال است که مشغول تحقیق و پژوهش و تدریس سیستم های مدیریت سرمایه مدرن و نوین می باشم و همیشه به شاگردان خود گفته ام که مدیریت سرمایه بزرگترین راز افشاء نشده بزرگان بازار است.این ادعا را با یک جستجوی ساده در اینترنت کاملا متوجه خواهید شد.

تعداد مقالات و دوره های آموزشی و ویدیوهای آموزشی در حوزه علم تکنیکال و سیستم های معاملاتی بی شمار و بی نهایت هستند ولی متاسفانه در حوزه مدیریت سرمایه که دانشی به مراتب و به مراتب مهمتر از دانش تکنیکال و تحلیل است،شاید بیشتر از ۱ ساعت آموزش مفید (آن هم به صورت خیلی مقدماتی و عمومی)وجود نداشته باشد.

عدم انتقال و افشاء نشدن دانش مدریت سرمایه و ریسک فقط مختص ایران نیست بلکه در کشورهای دیگر نظیر اروپا و امریکا نیز وضعیت تقریبا همین گونه است.

مدیریت سرمایه تنها راه نجات و کسب سود در بازار های مالی است.

هرم موفقیت در بازارهای مالی مشروط بر این که پلن مدیریت سرمایه شما مدرن و حرفه ای باشد ،این گونه است:

کمترین سهم در موفقیت شما در بازارهای مالی را سیستم معاملاتی دارد شاید شگفت زده باشید که چرا این قدر که به تحلیل تکنیکال و سیستم معاملاتی پرداخته شده است به مدیریت سرمایه و ریسک پرداخته نشده است؟(در صورتی که پلن مدیریت سرمایه شما ۵ برابر مهمتر از سیستم معاملاتی شما است)

این حقیر بعد از ۴ سال کلنجار رفتن با انواع سیستم های معاملاتی حدود ۲ سال از بهترین زمانهای عمر خویش را صرف تحقیق و پژوهش در حوزه مدیریت سرمایه و ریسک نمودم و میخواهم به جامعه تحلیل گران و تریدرها و اساتید ایرانی عرض کنم که تنها راه نجات در بازار های مالی مدیریت سرمایه مدرن و حرفه ای است.بنابرین از تغییر مکرر سیستم معاملاتی خود دست بردارید.چرا که یک سیستم حرفه ای و مدرن مدیریت سرمایه حتی قادر است در فرایندهای تصادفی و شانسی به شما کمک قابل توجه برای پیروزیتان انجام دهد .(این نوع سیستم های مدیریت سرمایه در صنعت شرط بندی توسط قمار بازهای حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد طوری که میلیون ها دلار از این صنعت بدست آورده اند.)

لازم به ذکر می باشد که مدیریت سرمایه مدرن و نوین به حوزه روانشناسی معامله گر کمک بسیار زیادی می کند به گونه ای که تریدر بسیار کمتر از گذشته از حوزه روانشناسی در معاملات خود اسیب و ضرر می بیند.

بنابراین یکی از محاسن مدیریت سرمایه مدرن و حرفه ای آسان شدن روانشناسی معامله برای معامله گر است.

 

نویسنده:مهدیار حاجی علی

توسط |2018-02-10T10:47:13+00:00فوریه 4th, 2017|مدیریت سرمایه|٪ نظرات

درباره نویسنده :

2 Comments

  1. آرش صادقی 2019-12-13 در 07:09 - پاسخ

    سلام استاد گرامی با تشکر از زحمات شما مطالب فوق و مواردی که در کلاس تدریس میکنید برای ما بسیار جالب و تازگی داشت و واقعا لذت میبریم 💐🤗 من به شخصه بسیار خوشحالم که با شما اشنا شدم و در کلاس های شپا حضور پیدا کردم 🙏 از کانون بورس هم تشکر میکنم بابت این امکانی فراهم کردن برای آموزش صحیح مطالب در بازار سرمایه 🙋🏻‍♂️

  2. غزاله 2019-12-13 در 13:03 - پاسخ

    سلام استاد عزیزم🙏🏻 خسته نباشید. خدا قوت. از ذکر مطالب مفید و هیجان انگیز شما سپاسگزارم. از اینکه در کمتر از شش ماه امکان فراگیری حجم بسیاری از مطالب کاربردی و دانش روز دنیا برایم فراهم شد بسیار خوشحالم و برای شما آرزوی تندرستی و شادمانی دارم🦋

ارسال نظر

تماس فوری با شما

با پر کردن فرم زیر مشاورین ما ،در ساعات اداری ظرف چند دقیقه و در ساعات غیر اداری ظرف چند ساعت با شما تماس میگیرند.

لطفا صبر کنید