آینده ارز شیبا (shiba) + تحلیل و پیش بینی قیمت

آینده ارز شیبا

به آینده ارز شیبا اینو خوش آمدید. البته پل رسیدن به آینده گذشته است. از این جهت قبل از هر چیزی باید از گذشته Shiba Inu بدانید. اگر مقاله معرفی ارز شیبا را دنبال کنید، شیبا را به صورت کامل خواهید شناخت؛ اما بعد از آن لازم است تا در این مقاله جذاب با ما همراه بمانید؛ زیرا قرار است سرنوشت ارز شیبا را مو به مو تجزیه و تحلیل کنیم.

مارکت کپ ارز شیبا اینو

شیبا اینو را در بازارهای جهانی می‌توانید با نماد SHIB مشاهده کنید. برای مشاهده نمودار این ارز نیز باید سراغ استیبل کوین جذاب تتر برویم. SHIBUSDT نماد تمام نمودارهایی است که در این مقاله به تحلیل آن می‌پردازیم.

نمادSHIB
رتبه فعلی۱۳
مارکت کپ (ارزش بازار)$ ۱۷,۹۱۲,۳۵۶,۰۰۰.۰۰
حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته$۵۹۹,۹۴۱,۰۰۰.۰۰
تعداد سکه در گردش۵۴۹,۰۶۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ SHIB
تعداد کل توکن ها۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ SHIB
قیمت۰.۰۰۰۰۳۲ $
۰.۹۶ تومان

به روز رسانی ۱۵ دی ۱۴۰۰

جدول بالا شرایط فعلی ارز شیبا را در بازار نشان می‌دهد. ارز دیجیتالی که تنها در چند هفته ره صد ساله را پیموده است. از این بابت است که همگان به آینده ارز شیبا علاقمند شده و به دنبال راهی برای پیش بینی آن هستند.

در این مقاله در کانون بورس سیر تا پیاز آینده ارز شیبا را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد. از ناگفته‌های این ارز صحبت کرده و به صورت کامل و جامع سرنوشت ارز شیبا را برای شما روشن خواهیم کرد. پس همراه ما بمانید.

آینده ارز شیبا

قیمت ارز شیبا

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث شد این مقاله را برای شما آماده کنیم، رفتار بسیار جذاب قیمت ارز شیبا در چند هفته اخیر بوده است. تقریباً یک ماه پیش بود که قیمت ارز شیبا اینو تحت تأثیر ورود نهنگ های بزرگ در یک روند صعودی بزرگ قرار گرفته و در یک ماه گذشته، ماه اکتبر میلادی سال ۲۰۲۱، تاکنون نزدیک به ۲۸ برابر شده است. هر چند با توجه به مقدار پایینی که قیمت ارز شیبا دارد، این افزایش قیمت چندان به چشم نمی‌آید، اما با این حال ۲۸ برابر شدن سرمایه در عرض کمتر از یک ماه می‌تواند بسیاری از افراد را ثروتمند کرده و وارد دنیای دیگری از زندگی کند.

ماجرای قیمت ارز شیبا زمانی جالب‌تر و جذاب‌تر می‌شود که بدانید در یک ساله گذشته قیمت این ارز بیش از ۲۸۰۰۰۰۰ برابر شده است. در واقع اگر شما یک سال پیش تنها ۱ میلیون تومان روی این ارز سرمایه گذاری می‌کردید، اکنون یکی از میلیاردهای ایران محسوب می‌شدید.

روند قیمتی این ارز در یک ماه گذشته باعث شده تا سؤالات زیادی درباره قیمت ارز شیبا در نظر کاربران قرار بگیرد.

 • آیا آینده ارز شیبا همچنان صعودی خواهد بود؟
 • شیبا یک دلاری به واقعیت تبدیل خواهد شد؟
 • سرنوشت ارز شیبا در یکی دو سال آینده به چه صورت خواهد بود؟
 • تحلیل ارز شیبا نشان از چه روندی در آینده این ارز دارد؟
 • آیا خرید ارز دیجیتال شیبا اینو در شرایط فعلی منطقی است؟

این سؤالات و ده ها سؤال دیگر درباره آینده ارز شیبا مسائلی هستند که در این مقاله سعی داریم به بررسی آنها پرداخته و پاسخ‌های مناسبی هم برای آنها خواهیم داشت. دقت کنید که به واقعیت تبدیل شدن شیبا یک دلاری می‌تواند سرمایه گذاران فعلی و امروز این ارز دیجیتال را نیز تبدیل به یک فرد میلیاردر نماید.

قیمت ارز شیبا

راهنمای مطالعه:

آینده ارز شیبا

صحبت کردن درباره آینده ارز شیبا دقیقاً نگاه کردن به یک تونل غرق در تاریکی است. اینکه انتهای این تونل روشن است یا خیر، به این راحتی ها قابل تشخیص نیست. برای اینکه سرنوشت ارز شیبا را دقیقاً پیش بینی کنیم، بیایید نگاهی به گذشته آن داشته باشیم.

سکانس اول از تاریخچه قیمت ارز شیبا:

نموداری که در پلتفرم تردینگ ویو برای ارز دیجیتال شیبا اینو در دسترس است، اولین روز قیمت ارز شیبا را در روز ۱۰ می ۲۰۲۱ نشان می‌دهد. روزی که در یک عرضه جذاب قیمت ارز شیبا رشد بسیار زیادی را تجربه کرده و از قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴۱۲ در طول یک روز به قیمت ۰.۰۰۰۰۵ رسیده است. رشد بیش از ۲۵۰ درصدی در آن روز قیمت ارز شیبا را به اوج خود در طول تاریخچه قیمت ن رسانده است.

سکانس دوم از قیمت ارز شیبا:

بعد از آن روز شیبا وارد یک روند نزولی شده و تا همین چند هفته پیش در یک بازه قیمتی بسیار محدود و پایین در حال رنج زدن بود.

سکانس سوم از قیمت ارز شیبا:

دوباره و بعد از گذشت چند ماه دوباره قیمت توکن Shiba Inu دوباره بر اثر عوامل مختلفی در یک روند صعودی قرار گرفت و در کمتر از چند روز رشد بسیار زیادی را تجربه کرد. روندی صعودی که هنوز هم نمودار قیمت این ارز نشانی از بازگشت از آن نداشته و هنوز هم ندارد.

با این گذشته حالا می‌توانیم آینده ارز شیبا را راحت‌تر مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

قیمت ارز شیبا

سرنوشت ارز شیبا چه خواهد بود؟

آیا شیبا یک دلاری به واقعیت خواهد پیوست؟

همان‌طور که در مقاله ارز شیبا چیست با هم مرور کردیم، این ارز یک میم کوین است. میم کوینی که هیچ هدفی پشت توسعه آن نبوده اما شرایطی که دارا است باعث شده تا کاربردهای جالبی در مبادلات اینترنتی داشته باشد.

بررسی و مرور نظرات کارشناسان نشان می‌دهد که دو دیدگاه اصلی برای سرنوشت ارز شیبا قابل تصور است:

 • نظریه اول درباره ایده ارز شیبا این است که این ارز در سال های آینده می‌تواند همین روند را ادامه داده و کم‌کم به قیمت یک دلار برای هر واحد شیبا برسد. نظریه شیبا یک دلاری از همین جا نشات می‌گیرد.
 • دومین گزینه که برای سرنوشت ارز شیبا می‌توان متصور بود، نابودی این ارز و نزول دوباره آن به قیمت های پایین چند ماه گذشته است.

تحلیل گرانی که طرفدار هر یک از این نظریه ها و دیدگاه ها هستند، مدارک و دلایل خاص خود را برای آن ارائه می‌نمایند. البته که در میان هر دو دسته دلایل خوب و قابل قبولی وجود دارد.

بررسی دیدگاه اول درباره آینده ارز شیبا

اولین دیدگاهی که درباره سرنوشت ارز شیبا در آینده بیان کردیم، ادامه روند صعودی آن تا قیمت ۱ دلار است.

برای شیبا یک دلاری می‌توان دلایل زیر را بیان کرد:

 • در هفته‌های گذشته چند نهنگ با سرمایه های بسیار بزرگ وارد این ارز شده و هنوز هم نشانه‌ای برای خروج آنها از این ارز دیده نمی‌شود.
 • حجم بالای معاملات روزانه را نیز می‌توان یکی دیگر از نشانه‌های تغییر در اکوسیستم ارز دیجیتال شیبا دانست. این ارز در حال حاضر روزانه حجمی نزدیک به ارزهای بزرگی مانند بیت کوین و اتریوم داشته و حتی در برخی روزها از آنها نیز پیشی گرفته است.

این دو واقعیت نشان از این دارد که سرنوشت ارز شیبا می‌تواند مثبت و نزدیک به نظریه اول باشد.

شیبا یک دلاری

بررسی نظریه دوم درباره آینده ارز شیبا

تحلیل گران نظریه دوم نیز دلایل خاص خود را برای بیان دیدگاه خود دارند.

 • شیبا یک میم کوین است که بدون هیچ دلیل منطقی توسعه پیدا کرده است.
 • میم کوین ها معمولاً وسیله‌ای برای پولدار شدن برخی از نهنگ ها هستند. ورود سرمایه های بزرگ به این ارزها باعث رشد قیمت آنها شده و نهنگ ها بعد از یک سود جذاب سعی می‌کنند تا از آن خراج شوند. این امر باعث می‌شود تا سرمایه گذاران خرد با ضررهای هنگفتی روبرو شده و درصد بسیار زیادی از سرمایه خود را از دست بدهند.

بررسی گذشته میم کوین ها نشان می‌دهد که این موضوع نیز می‌تواند منطقی باشد.

سعی کردیم تا در این بخش بیشتر از اینکه به تحلیل قیمت ارز شیبا بپردازیم، بیشتر گوینده و نقل کننده باشیم؛ اما در ادامه نوبت به بررسی و پیش بینی آینده ارز شیبا نیز خواهد رسید.

هدف یک ساله ارز شیبا چیست؟

در یک سال گذشته قیمت ارز شیبا دو رفتار قرینه هم را پشت سر گذاشته است. اگر به تصویر زیر در نمودار قیمت ارز شیبا نگاه کنید، این رفتار قرینه را در ابتدا و انتهای سال میلادی ۲۰۲۱ مشاهده خواهید نمود:

قیمت ارز شیبا

اما این بار برخلاف گذشته که قیمت ارز شیبا بعد از یک صعود وارد روند نزولی شد، همچنان موضع خود را حفظ کرده و با حجم بالای معاملات در یک روند رنج قرار گرفته است. ادامه دار شدن این روند در ادامه سال و ماه های اولیه سال جدیدتر میلادی باعث می‌شود که این بار شرایط رنج در نمودار قیمت شیبا در قیمت های بالاتری ادامه داشته باشد.

تکرار شدن دوباره روند سال ۲۰۲۱ در ادامه روند قیمت ارز شیبا احتمالاً می‌تواند آن را در مدت کوتاهی به قیمت های بسیار بالاتر رسانده و یک رشد بیش از ۲۰۰ درصد را نیز برای آن به دنبال داشته باشد. رشدی که می‌تواند قیمت ارز شیبا را به اعدادی بالاتر از قیمت اولیه آن برساند.

اگر همین استراتژی را برای تحلیل قیمت ارز شیبا دنبال کرده و به دنبال هدف یک ساله ارز شیبا با استفاده از آن باشیم، می‌توان انتظار داشت که قیمت ارز شیبا مطابق با تصویر زیر در چند ماه آینده با یک حرکت انفجاری دیگر به قیمت های حدود ۰.۰۰۰۰۵ برسد. رسیدن به قیمت اوج خود.

شیبا یک دلاری

شیبا یک سنت

یکی دیگر از شایعاتی که این روزها در شبکه های اجتماعی درباره قیمت ارز شیبا دست به دست می‌شود، شیبا یک سنت است. در بند قبل و در تحلیل آینده ارز شیبا تا حدی روند رو به رشد آن را برای سال آینده با یک استراتژی ساده بررسی کردیم؛ اما حتی استراتژی بسط دادن گذشته قیمت ارز شیبا به آینده آن در یک سال آینده نیز ما را به شیبا یک سنت نرساند. حتی نزدیک به این قیمت نیز برای این ارز دیجیتال نشدیم.

بیایید امکان شرایط شیبا یک سنت را روی نمودار قیمت این ارز دیجیتال به تماشا بنشینیم.

شیبا یک سنت

نمودار بالا نمایش دهنده روندی است که قیمت شیبا در صورت رسیدن به قیمت ۱ سنت باید آن را طی کند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، برای اینکه قیمت ارز شیبا به عدد ۱ سنت برسد، نیاز است تا ۳۳۳ برابر قیمت کنونی شود. رشد ۳۳۳۰۰ درصدی برای ارز دیجیتال شیبا بیشتر از اینکه به شرایط تحلیلی قیمت این ارز و یا فاندامنتال آن بستگی داشته باشد، بیشتر به فعالیت نهنگ های شناگر در این ارز بستگی خواهد داشت.

باید دید که آیا نهنگ ها از میزان سود فعلی خود در ارز شیبا سیر خواهند بود و یا اینکه ترجیح می‌دهند برای غذای بیشتر قیمت آن را تا یک سنت نیز افزایش دهند.

در صورتی که شما در حال حاضر ۱ میلیون تومان روز ارز دیجیتال شیبا سرمایه گذاری کنید، در صورت محقق شدن شیبا ۱ سنت میزان دارایی شما در صورت فروش، ۳۳۳ میلیون تومان خواهد شد.

حتی رسیدن قیمت ارز شیبا در ۵ سال آینده به این عدد نیز می‌تواند یک سرمایه گذاری شیرین برای هولدرهای شیبا اینو باشد.

شیبا یک دلاری

یکی دیگر از شایعاتی که درباره آینده ارز شیبا مطرح می‌شود، شیبا یک دلاری است. احتمالاً دقت کرده‌اید که در این بخش‌های مقاله خیلی روند تحلیل قیمت ارز شیبا را در پیش نگرفته و تنها با واقعیت‌های موجود و تحلیل های سطحی به دنبال بررسی شایعات مربوط به سرنوشت ارز شیبا هستیم. حتی بررسی هدف یک ساله ارز شیبا نیز بیشتر بر اساس یک تحلیل ساده بیان شد.

برای اینکه بتوانیم نحوه رسیدن قیمت ارز شیبا را به یک دلار روی نمودار نشان دهیم، مجبور شدیم تا به حد زیادی آن را جمع کنیم. همان‌طور که در شکل زیر می‌بینید، برای اینکه شاهد شیبا یک دلاری باشیم، لازم است تا قیمت این ارز ۳۳۳۳۳ برابر شود.

شیبا یک دلاری

به این معنی که اگر در حال حاضر تنها ۱ میلیون تومان روز ارز دیجیتال شیبا سرمایه گذاری کنید، با محقق شدن شیبا یک دلاری ارزش دارایی شما به بیش از ۳۳ میلیارد تومان خواهد رسید.

حتی اگر بعد از ۱۰ سال نیز این شرایط در ارز شیبا به واقعیت بپیوندد، باز هم یک سرمایه گذاری عالی برای شما خواهد بود.

تحلیل ارز شیبا

در بخش قبلی سعی کردیم تا شایعات مربوط به قیمت ارز شیبا را مورد بررسی قرار داده و امکان به واقعیت رسیدن آنها را بررسی نماییم؛ اما از شایعات که بگذریم، نوبت به تحلیل ارز شیبا می‌رسد. برای اینکه از آینده ارز شیبا با خبر شویم، می‌بایست روش های مختلف تحلیلی را برای قیمت این ارز مورد بررسی قرار دهیم.

قبل از اینکه وارد بحث جذاب تحلیل ارز شیبا شویم، لازم است تا یک واقعیت بزرگ را درباره روش های تحلیل قیمت این ارز بیان کنیم. به صورت کلی کاربران از دو روش تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال برای بررسی و مشخص کردن آینده ارز شیبا استفاده می‌نمایند. هر دو این روش ها فاکتورهایی در اختیار کاربران قرار می‌دهند که مقایسه و ارزیابی آنها می‌تواند پاسخ سؤالات مربوط به سرنوشت ارز شیبا را مشخص نماید.

در ادامه هر یک از این روش ها را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با استفاده از آنها برای تحلیل ارز شیبا اقدام کرده و پاسخ مناسبی برای چالش‌های ذهنی شما داشته باشیم.

آیا رشد چند هفته گذشته ارز شیبا قابل پیش بینی بود؟

چند هفته پیش بود که قیمت ارز شیبا وارد یک روند صعودی قدرتمند شد و در عرض همین چند هفته رشد بیش از ۲۰۰ درصدی را تجربه کرد؛ اما سؤال اینجاست که آیا امکان پیش بینی قیمت ارز شیبا وجود داشت و کاربران می‌توانستند با استفاده از روش های مختلف تحلیل قیمت ارز شیبا این صعود را پیش بینی کنند یا خیر؟

نمودار زیر تغییرات حجم معاملات ارز شیبا را در چند هفته گذشته در نمودار ۴ ساعته نشان می‌دهد. همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، در ابتدای این روند صعودی بزرگ حجم معاملات این ارز با تغییرات قابل توجهی روبرو شده و رشد بسیار بزرگی را تجربه کرده است. این امر نشان می‌دهد.

تحلیل ارز شیبا

روش حجمی یکی از قدرتمندترین روش ها در تحلیل ارزهای دیجیتال است. همان‌طور که می‌بینید با همین تکنیک ساده شما می‌توانستید حداقل ۱۵۰ درصد از میزان رشد قیمت شیبا را در چند هفته گذشته از آن خود نمایید.

تحلیل قیمت ارز شیبا

تحلیل قیمت ارز شیبا به دو روش انجام می‌شود. برای کسانی که به دنبال پی بردن به شرایط آینده ارز شیبا هستند، آشنایی با این روش ها اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. لازم دانستیم که قبل از استفاده از روش های تحلیل قیمت ارز شیبا ابتدا به معرفی این روش ها بپردازیم.

تحلیل ارز شیبا به روش تکنیکال: یکی از متداول‌ترین روش های پیش بینی آینده ارز شیبا استفاده از روش تکنیکالی است. در این روش تحلیل گر با استفاده نمودار قیمت این ارز و هم چنین به کار بردن برخی از ابزارهای تکنیکالی اقدام به تجزیه و تحلیل روند حرکت قیمت در گذشته نموده و سپس از این تکنیک ها برای پیش بینی آینده قیمت استفاده می‌نماید. استفاده از این روش برای تحلیل قیمت ارز شیبا بسیار شایع بوده و در صورت درست استفاده کردن از آن می‌توان انتظار بسیار بالایی را از این روش تکنیکالی داشت.

تحلیل ارز شیبا به روش فاندامنتال: این روش پیش بینی و تحلیل قیمت ارز شیبا نیز کاربرد بسیاری دارد. در این تکنیک تحلیل گران با استفاده از داده های فاندامنتالی که مربوط به ماهیت ارز شیبا هستند، اقدام به پیش بینی قیمت آن برای آینده می‌نمایند.

در ادامه هر دو این تکنیک ها را برای تحلیل قیمت ارز شیبا و پیش بینی آینده آن به کار خواهیم گرفت.

تحلیل ارز شیبا به روش تکنیکال

برای تحلیل قیمت ارز شیبا به روش تکنیکال سعی کردیم تا از چندین روش مختلف رایج تکنیکالی استفاده نماییم. البته با توجه به اینکه هر روش می‌تواند نتیجه خاص خودش را به دنبال داشته باشد، از این رو لازم است تا کاربران در مجموع و در ترکیب همه روش ها بهترین نتیجه را برای آینده ارز شیبا تعمیم دهند. نتایج حاصل از تحلیل قیمت ارز شیبا به روش تکنیکالی به شرح زیر بوده است.

تحلیل قیمت ارز شیبا به روش پرایس اکشن

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا

نمودار بالا نشان دهنده روند حرکت قیمت ارز دیجیتال شیبا در چند هفته آتی با استفاده از تکنیک پرایس اکشن است. در این تکنیک سعی کردیم با توجه به این روش به بررسی نحوه حرکت قیمت ارز شیبا بپردازیم.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، قیمت در چند هفته پیش در یک روند رنج با شیب ملایم به مست پایین قرار داشت. در جایی که با بیضی قرمز رنگ روی نمودار مشاهده می‌کنید، قیمت موفق شده خط روند نزولی طولانی مدت خود را به سمت بالا شکسته و از این روند رنج به سمت بالا خارج شود. همین امر باعث رشد چند هفته پیش ارز شیبا شده است.

در ادامه و بعد از یک رشد قابل توجه، دوباره قیمت وارد یک مرحله دیگر استراحت شده و یک اصلاح را در یک مثلث پشت سر گذاشته است.

اکنون بعد از گذشت چند روز مشاهده می‌کنیم که قیمت، سقف این مثلث را نیز به مست بالا شکانده و این مهم می‌تواند اولین هدف قیمتی ارز شیبا را در سال جاری به ما نشان دهد. خط قرمز مشخص شده در این تکنیک به عنوان هدف اول قیمتی این ارز در روزهای آتی نتیجه این تحلیل است.

هم چنین در همین حین در اندیکاتور RSI نیز می‌توانیم شکسته شدن خط روند را به سمت بالا ملاحظه کنیم. این مهم نیز می‌تواند تأییدی برای تحلیل بالا درباره قیمت ارز شیبا باشد.

به روز رسانی از تحلیل و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو به روش پرایس اکش

پیش بینی شیبا اینو

نمودار بالا روند حرکت قیمت رمز ارز شیبا اینو را در طول تاریخچه آن نشان می دهد. همان طور که می بینید پیش بینی که از روند حرکت قیمت این رمز ارز در بند قبل داشتیم، یعنی رسیدن به قیمت ۰.۰۰۰۰۴ در کمتر از چند روز بعد از انتشار این مقاله به حقیقت پیوست. اتفاقی که نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال شیبا نیز مطابق با روندها و تحلیل تکنیکال در حال تغییر است. در تصویر بالا فلش قرمز اول به نتیجه رسیدن تحلیل روزهای قبل ما را درباره این رمز ارز نشان می دهد.

در حال حاضر قیمت شیبا و البته سایر آلتکوین های موجود در بازار تحت تاثیر سقوط قیمت بیت کوین در حال نوسان منفی است. اما باز با نگاه به نمودار بالا می توان به این نتیجه رسید که با رسیدن قمیت این رمز ارز به خط روند روزانه بلند مدت آن دوباره می توانیم شاهد افزایش قیمت آن و رسیدن به سقف قیمتی شیبا باشیم.

تحلیل قیمت ارز شیبا با استفاده از فیبوناچی و الگوهای هارمونیک

تحلیل قیمت ارز دیجیتال شیبا

دومین تکنیکی برای تحلیل قیمت ارز شیبا استفاده کرده‌ایم، فیبوناچی و الگوهای هارمونیک است. طبق قیمت در ادامه روند صعودی خود می‌تواند دو الگوی هارمونیک معروف خفاش و پروانه را تشکیل دهد. هم چنین استفاده از روش فیبوناچی کلاستر نیز هدف های قیمتی آبی رنگ نشان داده شده در تصویر را به نمایش در می‌آورد.

به روز رسانی:

در نمودار درج شده به روز شیبا اینو در بالا مشاهده می کنید که تحلیل این رمز ارز با الگوهای هارمونیک نیز دقیقا عمل کرده و شیبا هر دو هدف قیمتی تحلیل شده با این روش تکنیکالی را تاچ کرده است.

با جمع بندی نتیجه تحلیل قبلی و نتیجه تحلیل صورت گرفته با استفاده از ابزار فیبوناچی و الگوی هارمونیک به شل زیر برای تحلیل قیمت ارز شیبا می‌رسیم.

هدف قیمت ارز شیبا

در نمودار بالا سه هدف اصلی قیمتی ارز شیبا را در هفته‌های پیش روی مشاهده می‌کنید. قیمت با رسیدن به هر یک از این اعداد می‌تواند یک واکنش مختصر نشان داده و دوباره مسیر خود را به سمت بالا برای رسیدن به هدف قیمتی بعدی دنبال نماید.

البته باید متذکر شویم که کاربرانی که به دنبال درک آینده ارز شیبا چه برای کوتاه مدت و چه برای بلند مدت هستند، باید دائماً روند حرمت قیمت این ارز را دنبال کرده و مرتب تحلیل های خود را به روز نمایند. هم چنین شما می‌توانید در صورت نیاز در انتهای این مقاله نظرات و پیشنهادات خود را درباره روند حرمت قیمت ارز شیبا با ما در میان بگذارید.

تحلیل قیمت ارز شیبا به روش فاندامنتال

برای تحلیل قیمت ارز شیبا به روش فاندامنتالی نیاز به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت این ارز داریم. با توجه به اینکه این عوامل هر یک می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای داشته باشند، لازم دانستیم تا تک‌تک آنها را مورد ارزیابی قرار داده و در نهایت یک نتیجه‌گیری کلی برای این تحلیل ارائه نماییم.

بررسی عوامل فاندامنتالی ارزهای دیجیتال برای تحلیل ارز شیبا

عوامل تعیین کننده زیادی هستند که به عنوان فاندامنتال اصلی ارزهای دیجیتال شناخته می‌شوند. امنیت شبکه، اهداف ناشی از توسعه ارز، سرمایه گذاران اصلی، مزیت ها و معایب و مواردی از این دست می‌توانند در این تحلیل به ما کمک کنند؛ اما جالب است بدانید که شیبا اینو در این عوامل چیزی نزدیک به صفر است.

میم کوین شیبا اینو بدون هیچ هدفی توسعه پیدا کرده و اصلاً شبکه بلاک چینی هم ندارد که به دنبال تحلیل امنیت و ویژگی‌های آن باشیم. توکن شیبا اینو بر روی شبکه اتریوم قرار داده شده و حتی وظیفه پخش توکن های آن نیز به توسعه دهنده اتریوم سپرده شده است. از این رو بررسی فاندامنتال ارز دیجیتال شیبا اینو بر اساس نکات فاندامنتالی مربوط به ارزهای دیجیتال ما را به چیزی جز حباب بودن این ارز دیجیتال نمی‌رساند.

اگر واقعیت ارزهای دیجیتال را برای پیش بینی آینده ارز شیبا نیز صادق بدانیم، این ارز یا باید در آینده با تغییراتی از سوی توسعه دهنده خود روبرو شده و مزیت‌هایی داشته باشد و یا چیزی جز نابودی انتظار آن را نخواهد کشید.

توکن شیبا اینو وارد NFT می‌شود

یکی از اخباری که در چند هفته گذشته پیرامون ارز شیبا مطرح شده و می‌تواند امیدواری برای پیدا کردن یک نکته مثبت در فاندامنتال این ارز باشد، پذیرش آن در پروژه NFT در آینده است که هنوز در حد شایعه باقی مانده است. با پذیرش این ارز در پروژه NFT می‌توان انتظار داشت که سگ بازیگوش ژاپنی تبدیل به یک شخصیت در بازی‌های کامپیوتری شده و ارز دیجیتال شیبا اینو نیز تبدیل به واحدی برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی‌های کامپیوتری باشد.

در صورتی که چنین چیزی به واقعیت بپیوندد، می‌توان انتظار داشت که شیبا نیز به جمع ارزهای کاربردی اضافه شده و حتی از پس آن می‌توان به شیبا یک دلاری و یا شیبا یک سنت نیز امیدوار شد.

تحلیل فاندامنتال قیمت ارز شیبا با توجه به رفتار نهنگ ها

یکی دیگر از نکاتی مکه می‌توان در تحلیل فاندامنتال این ارز درباره آن صحبت کرد، رفتار نهنگ ها درون شبکه این توکن است. نهنگ ها علاقه بسیار خاصی به خرید میم کوین هایی دارند. این دسته از سرمایه داران با خرید این ارزها و بالا بردن ارزش آن‌ها، سرمایه های خود را چند برابر می‌نمایند. این مهم یک مزیت و یک عیب بزرگ را برای معامله گران شیبا اینو به دنبال خواهد داشت و می‌تواند دو شرایط متفاوت را برای آینده ارز شیبا ایجاد کند.

در درجه اول اگر این حمایت‌ها تنها برای کسب درآمدهای مقطعی باشد، می‌توان انتظار داشت که ارز شیبا اینو به زودی شروع به نزول نماید. در این بین کاربرانی که باهوش عمل نموده و در زمان مناسب این ارز را خریداری و در زمان مناسب نیز آن را بفروشند، می‌توانند با سودهای قابل توجهی روبرو باشند؛ اما دقت کنید که اکثریت معامله گران خرد در دسته دوم قرار گرفته و در این طوفان غرق خواهند شد.

خطری که نمی‌توان از آن گذشت

این بند از مقاله را می‌توانید هشداری برای معامله کران و هولدرهای شیبا اینو تلقی کنید. کسانی که به دنبال آینده ارز شیبا بوده و تمایل دارند این میم کوین را برای طولانی مدت برای رسیدن به سود های آنچنانی حفظ کنند، لازم است تا نگاه دقیق و تیزبینانه‌ای به این بخش از تحلیل قیمت ارز شیبا داشته باشند.

هدف ما در کانون بورس نه تشویق کاربران به خرید ارز شیبا و نه ترساندن آنها از خرید این ارز دیجیتال است.

ما واقعیت‌های مربوط به ارزهای دیجیتال را برای شما بیان می‌کنیم و تمام سعی ما از ارائه تحلیل های مختلف در این مقاله روشن کردن ذهن شما کاربران است. این بخش از تحلیل فاندامنتال قیمت ارز شیبا ممکن است ذهنیت شما را نسبت به این ارز تغییر دهد. سعی کرده‌ایم خیلی بی‌طرفانه و بر اساس واقعیت‌ها شما را با این ارز آشنا کنیم.

شکل زیر تعداد اکانت های دارنده ارز شیبا را در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله نشان می‌دهد. سهام داران شیبا را بهتر بشناسید.

تحلیل قیمت ارز شیبا

تحلیل سهام داران ارز شیبا

همان‌طور که در تصویر نمایش داده شده در بند قبل و بخش‌هایی که با رنگ قرمز مشخص کرده‌ایم می‌بینید، در حال حاضر تمام ۹۹۹,۹۹۴,۴۱۸,۹۹۷,۹۵۹.۱۷ توکن شیبا اینو بین ۷۴۴,۳۶۷ اکانت و به اصلاح هولدر تقسیم شده است. هر چند ممکن است این تعداد هولدر در واقعیت تعداد کمتری بوده و برخی از کاربران با چند کیف پول برای هولد شیبا اقدام کرده باشند؛ اما با این حال با فرض اینکه هر کدام از این اکانت ها شخص مجزایی باشند، می‌توان نکات زیر را از آنها استخراج کرد.

همان‌طور که در تصویر می‌بینید، ۱۰۰ هولدر بزرگ ارز شیبا بیش از ۸۲ درصد از توکن های این ارز دیجیتال را در اختیار دارند که این موضوع می‌تواند در تحلیل آینده ارز شیبا بسیار مهم باشد.

فرض کنید که این ۱۰۰ نفر با داشتن شناخت نسبت به هم به صورت همزمان وارد بازار ارز شیبا شده و از آن خارج می‌شوند. در این صورت پرواضح است که روند حرمت قیمت ارز شیبا بیشتر از اینکه بر اساس تحلیل ها باشد، بر اساس رفتار این ۱۰ نفر خواهد بود.

حال تصور کنید که قیمت این ارز بعد از سرمایه گذاری شما، به ۱ دلار رسیده و قصد فروش آن را داشته باشید. اگر همزمان این ۱۰۰ نفر نیز در شبکه وارد شده و قصد فروش توکن های خود را داشته باشند، عملاً حتی شما امکان خروج از این ارز را نیز نداشته و در دامی بزرگ گرفتار خواهید شد.

موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانید:

حرکت یکی از بزرگ‌ترین هولدرهای ارز شیبا در هفته‌های اول عرضه این ارز بوده که باعث افت شدید قیمتی آن شد.

پیش بینی قیمت ارز شیبا

در بخش قبلی مقاله سعی کردیم تا به صورت جامع و کامل به تحلیل قیمت ارز شیبا پرداخته و قیمت این ارز را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم. هم مزیت ها و نقاط مثبت و امیدوار کننده‌ای را برای آینده ارز شیبا در این تحلیل ها بیان کردیم و هم به نکات منفی مربوط به آن پرداختیم.

در ادامه قصد داریم تا شما را با پیش بینی قیمت ارز شیبا نیز همراه کنیم. هر چند تحلیل های بیان شده را نیز می‌توانید برای این پیش بینی استفاده کنید، اما با این حال لازم دانستیم تا برخی از پیش بینی های جالب انجام شده بر روی قیمت شیبا را مرور نماییم.

قبل از هر چیزی ذکر این نکته ضروری است که:

پیش بینی قیمت ارز شیبا را باید با دید منطقی مرور کنید. معامله کردن و خرید شیبا تنها به واسطه دیدن تحلیل های سایر کاربران اصلاً منطقی نیست.

پیش بینی قیمت ارز شیبا ۱ سنت

از نظر تکنیکالی و فاندامنتالی عملاً امکان پیش بینی قیمت ارز شیبا ۱ سنت وجود ندارد و تمام این پیش بینی ها و شایعاتی که در شبکه های اجتماعی مبنی بر قیمت شیبا ۱ سنت رواج پیدا کرده، راه‌حلی برای ترغیب کاربران به خرید این ارز است. البته ما منکر این نیستیم که ممکن است قیمت شیبا در آینده به ۱ سنت و حتی اعداد بالاتر برسد، اما پیش بینی این قیمت با روش های منطقی امکان‌پذیر نیست. از این رو توصیه می‌کنیم که اگر هم قصد خرید ارز شیبا را داشته و به دنبال سرمایه گذاری در این ارز هستید، با این شایعات وارد بازار نشده و بهتر است با دید منطقی به آینده ارز شیبا نگاه کنید.

 پیش بینی قیمت ارز شیبا یک دلاری

پیش بینی قیمت ارز شیبا یک دلاری نیز دقیقاً شرایط مشابه با شیبا یک سنت دارد. رسیدن به قیمت یک دلاری برای شیبا با استفاده از پیش بینی های منطقی در حال حاضر امکان‌پذیر نیست. حتی بسیاری از کارشناسان تا سال ۲۰۳۰ نیز چنین قیمتی را برای ارز شیبا متصور نیستند؛ اما با این حال تغییرات قیمتی این ارز در هفته‌های گذشته است که باعث شده چنین شایعاتی در میان کاربران به وجود بیاید.

پیش بینی قیمت ارز شیبا اینو تا سال ۲۰۲۵

برای پیش بینی قیمت ارز شیبا و بررسی آینده ارز شیبا برای ۵ سال آینده ابتدا سعی کردیم تا از ایده‌ها و نظرات سایت های سرمایه گذاری بسیار بزرگ استفاده کنیم. مطالعه ایده‌های مربوط به این ارز نیز می‌تواند دید مناسبی نسبت به سرنوشت ارز شیبا برای شما داشته باشد؛ اما با واقعیت بسیار جالبی روبرو شدیم.

بسیاری از سایت های سرمایه گذاری و تحلیل ارزهای دیجیتال، آخرین تحلیل خود را درباره ارز شیبا به روز نکرده‌اند. این تحلیل ها همگی به قبل از روند صعودی چند هفته قبل این ارز می‌باشد. از این رو تمام پیش بینی های صورت گرفته همین الان هم اشتباه از آب درآمده و حتی قرار دادن تحلیل های این سایت ها برای سال های آینده نیز چیزی جز پر کردن این محتوا از اطلاعات غلط نبود.

برای مثال یکی از بهترین تحلیل ها که هنوز البته غلط بودن آن مسجل نشده مربوط به پیش بینی سایت Walletinvestor است. این سایت برای قیمت ارز شیبا در ۵ سال گذشته روند خیلی صعودی را پیش بینی نکرده است. طبق آخرین اطلاعات درج شده در آن، قیمت ارز شیبا در ۵ سال آینده حداکثر می‌تواند به ۰.۰۰۰۰۵ دلار برسد.

پیش بینی سایت digitalcoinprice از آینده ارز شیبا

یکی از معدود سایت هایی که بعد از ۴ هفته گذشته اقدام به به‌روزرسانی پیش بینی خود از آینده ارز شیبا نموده، سایت digitalcoinprice است. شکل زیر شرایط پیش بینی شده از قیمت ارز شیبا طبق اظهار نظر این سایت را مشاهده می‌کنید.

پیش بینی قیمت ارز شیبا

طبق این پیش بینی قیمت ارز دیجیتال شیبا تا سال ۲۰۲۵ به مقدار ۰.۰۰۰۰۸ دلار خواهد رسید. البته که رفتار نهنگ ها احتمالاً این پیش بینی را نیز با اشتباه روبرو خواهند کرد.

پس چگونه می‌توان قیمت ارز شیبا را پیش بینی کرد؟

این پیش بینی ها و روند حرکت قیمت ارز شیبا در سال جاری میلادی ما را به واقعیتی می‌رساند که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم. قیمت ارز شیبا بیشتر از اینکه در یک روند تحلیلی منطقی به حرکت خود ادامه دهد، تحت تأثیر رفتار نهنگ ها قرار گرفته و این نهنگ ها هستند که قیمت ارز شیبا را به حرکت در می‌آورند.

با این دید بهتر است برای بررسی و تحلیل آینده ارز شیبا نیز روز به روز رفتار نهنگ های این ارز را تحلیل و بررسی کرده و مطابق با رفتار آنها و البته نشانه‌های این رفتارها بر روی نمودار برای معامله ارز شیبا و خرید آن اقدام کنیم.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال شیبا

خرید ارز دیجیتال شیبا اینو

آخرین بخش از این مقاله را به خرید ارز دیجیتال شیبا اینو اختصاص داده‌ایم. تمام تحلیل ا و پیش بینی ها همگی به خرید و فروش این ارز ختم می‌شود. احتمالاً هدف شما عزیزان نیز از استفاده از محتوای این مقاله در کانون بورس بررسی شرایط خرید شیبا اینو خواهد بود.

خرید این ارز دیجیتال دقیقاً در نقطه ترس و امید کاربران قرار گرفته است. امید به رشدهای انفجاری مجدد و ترس از ریزش سریع و زیاد. این حس همیشه در میان کاربران وجود داشته و احتمالاً در حال حضار با شما همراه است. اگر با این چالش روبرو هستید، در این بخش سعی داریم تا در این‌ باره شما را راهنمایی کنیم.

خرید ارز شیبا خوب است یا خیر؟

همان‌طور که در طول مقاله به آن اشاره کردیم، نهنگ های بزرگی در ارز شیبا سرمایه گذاری کرده و در حال حاضر این ارز دیجیتال همچنان بر سر زبان‌ها است. با توجه به اینکه هنوز سرمایه داران بزرگ سرمایه های خود را از شیبا اینو خارج نکرده‌اند، منی توان آینده ارز شیبا را در کوتاه مدت مثبت قلمداد کرد. از این رو شما می‌توانید با خرید ارز شیبا و نگه داشتن آن برای کوتاه مدت، سود خوبی از آن به دست آورید.

اما برای کسانی که به دنبال هولد ارزهای دیجیتال هستند، توصیه دیگری داریم. این دست از کاربران در صورت علاقه برای خرید ارز شیبا و سرمایه گذاری در آن، بهتر است بعد از رشد مناسب و بالا رفتن قیمت آن، اقدام به عوض کردن شیبا با ارزهای دیجیتال معتبر و شناخته شده نمایند.

خرید ارز شیبا از صرافی ایرانی

خرید ارز شیبا از صرافی ایرانی نیز برای کاربران داخل کشور امکان‌پذیر است. در حال حاضر بهترین صرافی های ایرانی این امکان را برای کاربران فراهم آورده‌اند تا این ارز دیجیتال را خریداری و به دارایی‌های خود اضافه نمایند. هر چند امکان خرید شیبا اینو را از صرافی های معتبر و بزرگ خارجی نیز خواهید داشت.

آینده ارز دیجیتال شیبا اینو تحت تاثیر حضور در دنیای متاورس


 یکی از نکاتی که این روزها صحبت درباره آن بسیار زیاد از ورود ارز دیجیتال شیبا اینو به دنیای متاورس است. در حال حاضر بسیاری از پلتفرم های ارز دهنده خدمات متاورس در بازار ارز دیجیتال در حال بررسی امکان استفاده از شیبا به عنوان رمز ارز مناسب برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای هستند. اگر این اتفاق در آینده برای این رمز ارز بیفتد می توان امیدوار بود که شاهد روش های قابل توجهی بر روی آن باشیم.

با توجه به اینکه اهداف خیلی عالی و استثنایی برای ارز دیجیتال شیبا اینو در نظر گرفته نشده و این رمز ارز بدون هدف خاصی وارد بازار شده است، به همین دلیل کاربرد هایی مانند تعریف شدن در دنیای متاورس می تواند تبدیل به یک برگ برنده برای آن شود. چنین اتفاق‌هایی حتی ممکن است پتانسیل لازم برای سوددهی چند صد برابری را نیز بر روی ارز دیجیتال شیبا اینو ایجاد نماید.

مزیت های نوسان گیری روی ارز دیجیتال شیبا اینو


 اگر به دنبال استفاده از روش سرمایه گذاری نوسان گیری در بازار ارز دیجیتال هستید انتخاب ارز دیجیتال شیبا اینو برای این منظور می توانید از مزیت های بسیار زیادی برای شما به دنبال داشته باشد. از جمله مهمترین مزیت های استفاده از شیبا اینو برای نوسان گیری ارز دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در درجه اول این رمز ارز حجم معاملات بسیار بالایی داشته و این امر باعث می شود تا شما بتوانید در چند ثانیه حجم قابل توجهی از آن را معامله کنید.

نوسانات قابل‌توجه شیبا اینو در طول روز نیز باعث می‌شود تا حتی در نوسان گیری نیز امکان رسیدن به سود های قابل توجه برای کاربران در بازه های زمانی کوتاه مدت وجود داشته باشد.

در حال حاضر امکان خرید و فروش شیبا اینو در اکثر انواع صرافی ارز دیجیتال وجود دارد و این امر باعث شده تا شما بتوانید به راحتی در انواع مختلف پلتفرم ها برای نوسان گیری بر روی این ارز دیجیتال اقدام کنید.

 البته باید به عنوان یک نکته بسیار مهم یادآوری کنیم که نوسان گیری ارز دیجیتال همان فیوچرز ارز دیجیتال نیست و این موضوع با همدیگر تفاوت هایی دارند. در فیوچرز ارز دیجیتال شما به قابلیتی به نام اهرم دسترسی دارید که هم می‌تواند سودهای شما را تحت تاثیر قرار دهد و هم امکان به وجود آمدن ضررهای سنگین را نیز برای شما ایجاد نماید. اما در نوسان گیری در معاملات اثبات ارز دیجیتال چنین چالشی پیش روی شما قرار نخواهد گرفت متناسب با میزان سرمایه موجود در حساب کاربری خود می‌توانید برای این روش سرمایه گذاری اقدام کنید.

نگاهی به سایت رسمی شیبا اینو

سایت رسمی شیبا اینو به نشانی اینترنتی shibatoken.com در دسترس کاربران قرار دارد. این سایت به معرفی ارز شیبا و دو ارز دیگر موجود در اکوسیستم آن پرداخته و همچنین روش های خرید این ارز دیجیتال را با استفاده از کیف پول متاماسک تشریح کرده است. شما هم چنین می‌توانید به اطلاعات ساختاری ارز شیبا اعم از مطالعه وایت پیپر جدید منتشر شده برای آن و سایر اطلاعات مربوط به آن در این سایت دسترسی داشته باشید.

آینده ارز شیبا

پیش بینی شما از ارز شیبا چیست؟

به انتهای این مقاله رسیدیم. سعی کردیم تا بی‌طرفانه و بدون در نظر گرفتن دید شخصی، اقدام به معرفی تمام نکات ارز شیبا برای شما نماییم. با استفاده از این محتوا احتمالاً دید خوبی نسبت به آینده ارز شیبا نیز پیدا کرده‌اید؛ اما با توجه به اینکه هر تحلیل گری دید خود را نسبت به شرایط بازار دارد، خوشحال می‌شویم که در انتهای این مقاله و در بخش نظرات، پیش بینی های خود را درباره ارز شیبا با ما و دوستان دیگر در میان بگذارید.

هم چنین تیم تحلیلی کانون بورس آماده ارائه پاسخ‌های مربوط به چالش‌های ذهنی شما درباره ارز شیبا نیز است. از این رو علاوه بر پیش بینی و تحلیل اگر با چالش ذهنی درباره این ارز نیز روبرو شدید، روی کمک ما حساب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روش‌های پرداخت و ثبت نام

ارزش دوره: ۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان

پیش پرداخت: ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

روش پرداخت خود را انتخاب کنید

ارزش دوره ۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت جشنواره: ۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس فوری با شما

موضوع تماس با شما: